estenglv
WAP version
Login form
Rakvere Rattamaraton 53 km
Rakvere Rattamaraton 27 km
Tallinna, Paide, Viljandi või Pärnu poolt tulijad sõidavad üle raudteeviadukti linna sisse Kreutzwaldi tn. Pidi. Tallinna tänavale Teatrimäest alla ja enne postimaja Jakobsoni tn. paremale kuni parklani, kus vahetus läheduses ehitatakse Rakvere ujulat.
Tartu, Võru, Valga poolt ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Wed, 21 Feb 2018 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
8. Rakvere Rattamaraton (EEC)
Aeg 02.09.2007
Koht Rakvere EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53km kell 12:00
Matkasõit 25km kell 14:00
Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Riho Kokk, Tel. +372 5668 9629, k.riho@neti.ee
PROTOKOLLID 2007 EEC 2007 KOKKUVÕTE STARDINIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ LASTESÕIDU PROTOKOLL
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Oras Allan 1 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
2. Kukk Sigvard 2 Veloplus 1 M21 Põhisõit
3. Selder Taavi 3 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
4. Kirsipuu Jaan 4 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
5. Loo Martin 5 Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
6. Maasikmets Alges 6 Extreme Sport M21 Põhisõit
7. Tamkõrv Helmet 7 Extreme Sport M21 Põhisõit
8. Kukk Erki 8 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
9. Zviedris Normunds 9 Extreme Sport M21 Põhisõit
10. Nõlvik Lasse 10 ARCTIC SPORT CLUB M21 Põhisõit
11. Tuisk Priit 11 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
12. Krull Kaupo 12 CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
13. Zorin Igor 13 Cosmos Team I U23 Põhisõit
14. Ilves Sven 14 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
15. Molev Juri 15 Cosmos Team I M21 Põhisõit
16. Kodanipork Raido 16 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
17. Korts-Laur Ervin 17 Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
18. Karu Virgo 18 HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
19. Aulik Allan 19 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
20. Aduson Andre 20 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
21. Kampus Kaido 21 Extreme Sport M21 Põhisõit
22. Kattai Kaupo 22 Extreme Sport M21 Põhisõit
23. Kiskonen Eero 23 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
24. Knostenbergs Toms 24 CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
25. Vist Kalev 25 CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
26. Hallop Gven 26 HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
27. Kärbo Veljo 27 Sundstrand Team I M21 Põhisõit
28. Välbe Urmas 28 HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
29. Alaru Riho 29 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23 Põhisõit
30. Holtsmann Siim 30 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
31. Neemela Tarmo 31 Kesko Agro I M21 Põhisõit
32. Öpik Oliver 32 velo clubbers team M21 Põhisõit
33. Raudsepp Priit 33 Kesko Agro I M21 Põhisõit
34. Tohvrel Rego 34 Veloplus 1 M21 Põhisõit
35. Kivistik Egert 35 Cosmos Team I U23 Põhisõit
36. Jakovels Gints 36 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
37. Sala Raivo 37 Sundstrand Team I M21 Põhisõit
38. Tisler Ergo 38 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
39. Tõnisson Tiimo 39 Porter Racing M21 Põhisõit
40. Sädemets Rainer 40 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23 Põhisõit
41. Rohtmets Argo 41 AT SPORT M21 Põhisõit
42. Rezins Janis 42 CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
43. Jõessar Janari-Joel 43 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
44. Karlson Urmas 44 Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
45. Leppik Gabriel 45 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
46. Krull Mikk 46 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
47. Siskevicius Evaldas 47 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
48. Birkentals Mareks 48 M21 Põhisõit
49. Kivil Peep 49 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
50. Põvvat Rainer 50 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23 Põhisõit
51. Ruubel Paul 51 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
52. Krusemann Magnus 52 Veloplus 1 M21 Põhisõit
53. Ruubel Raul 53 Püha Loomaaed I U23 Põhisõit
54. Jüri Mihkel 54 Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
55. Peipsi Aleko 55 HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
56. Kopli Tarmo 56 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
57. Männiste Meeme 57 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
58. Selder Tauri 58 Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
59. Hirv Pait 59 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
60. Kivioja Raimo 60 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
61. Ositis Dzintars 61 Cesis SEB M21 Põhisõit
62. Puu Henno 62 ADVENTUUR M21 Põhisõit
63. Gristsenko Andrei 63 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
64. Laanela Danek 64 M21 Põhisõit
65. Mõttus Tarmo 65 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
66. Rae Ermo 66 velo clubbers team M21 Põhisõit
67. Kärbo Vallo 67 Sundstrand Team I M21 Põhisõit
68. Väinsalu Kert 68 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M21 Põhisõit
69. Lauk Rein 69 Sportland Nike Team I U23 Põhisõit
70. Mäestu Jarek 70 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
71. Biezais Martins 71 Cesis SEB M21 Põhisõit
72. Zimelis Raivis 72 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
73. Mets Are 73 Cosmos Team I M45 Põhisõit
74. Schmidt Kaarel 74 Hansura Racing Team M55 Põhisõit
75. Suur Ivo 75 Valga Kalev M18 Põhisõit
76. Kruuse Rommi 76 velo clubbers team M21 Põhisõit
77. Pilv Ivar 77 Ambla SK M40 Põhisõit
78. Leigri Guido 78 Püha Loomaaed I U23 Põhisõit
79. Kelk Indrek 79 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
80. Saar Raido 80 U23 Põhisõit
81. Mikk Margus 81 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
82. Velbri Rainer 82 KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
83. Sildoja Raivo 83 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
84. Ots Indrek 84 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
85. Viljus Ivo 85 Püha Loomaaed I M40 Põhisõit
86. Räitsak Kaspar 86 Sundstrand Team I M18 Põhisõit
87. Suppi Ahti 87 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
88. Kannimäe Viljar 88 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
89. Soosaar Tiit 89 M21 Põhisõit
90. Truu Gert 90 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
91. Raag Kaupo 91 velo clubbers team M21 Põhisõit
92. Oru Kaido 92 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
93. Viikberg Jaanus 93 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
94. Piirisild Ekke 94 Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
95. Dolgovas Andrejus 95 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
96. Paulins Kaspars 96 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
97. Hermet Priit 97 Extreme Sport M21 Põhisõit
98. Ronimois Mihkel 98 Viljandi Rattaklubi M18 Põhisõit
99. Ulans Martins 99 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
100. Vaaks Mikk 100 Viljandi Rattaklubi U23 Põhisõit
101. Rebane Meelis 101 Veloplus 1 M21 Põhisõit
102. Ilves Martin 102 Kesko Agro I M18 Põhisõit
103. Ilves Aivo 103 Viljandi Rattaklubi U23 Põhisõit
104. Meier Maaris 104 Alexela Pro Agency Team I N30 Põhisõit
105. Abel Indrek 105 Veloplus 1 M21 Põhisõit
106. Hussar Aimar 106 AREAL team M21 Põhisõit
107. Rebane Marko 107 Veloplus 1 M21 Põhisõit
108. Naumov Aleksei 108 Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
109. Soo Veiko 109 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
110. Sarv Jaanus 110 Cosmos Race M21 Põhisõit
111. Laanemaa Kristjan 111 M21 Põhisõit
112. Kriisa Kaido 112 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
113. Kauk Anti 113 Cosmos Team I M21 Põhisõit
114. Koppel Kristjan 114 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
115. Pruus Peeter 115 KoMo M18 Põhisõit
116. Lipp Aivar 116 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
117. Talumaa Raul 117 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
118. Kalde Meelis 118 M21 Põhisõit
119. Lepmets Tanel 119 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
120. Bernans Mikelis 120 Cesis SEB U23 Põhisõit
121. Pajur Rivo 121 velo clubbers team M21 Põhisõit
122. Põldma Tõnu 122 M21 Põhisõit
123. Rips Leho 123 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M21 Põhisõit
124. Suluste Jüri 124 Alas Kuul M40 Põhisõit
125. Karro Margus 125 Tartu SK velo M21 Põhisõit
126. Bogdanovs Aivars 126 Cesis SEB M40 Põhisõit
127. Murakas Jaanus 127 RAKKE24h/Expert Rakvere M18 Põhisõit
128. Talviste Tanel 128 Industek/Wagner M21 Põhisõit
129. Ots Kaupo 129 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
130. Raja Aigar 130 M21 Põhisõit
131. Krull Alar 131 KJK/Team Rattapood M50 Põhisõit
132. Semenjuk Andrei 132 Veloplus 1 U23 Põhisõit
133. Juronen Pertti 133 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
134. Pukk Andre 134 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
135. Ridamäe Aivar 135 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
136. Riismaa Timo 136 Veloplus 2 M21 Põhisõit
137. Laanemets Raivo 137 Bosch M21 Põhisõit
138. Vinter Siim 138 CFC/Ruutmeeter U23 Põhisõit
139. Pani Marek 139 Freedown M21 Põhisõit
140. Roskoss Janis 140 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
141. Eljas Avo 141 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
142. Nikolai Jarmo 142 x-sport M21 Põhisõit
143. Arak Anti 143 AT SPORT M21 Põhisõit
144. Kull Andre 144 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
145. Kask Janek 145 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
146. Mikson Margus 146 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
147. Subi Rivo 147 "Viljandi VAK ""Staier""" M21 Põhisõit
148. Vesselov Meelis 148 M21 Põhisõit
149. Shumanov Tiit 149 RAKKE24h/Expert Rakvere M45 Põhisõit
150. Kazainis Viesturs 150 TREK-PHILIPS-METALEKS M45 Põhisõit
151. Toome Roland 151 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
152. Kiitam Urmo 152 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
153. Celmaraugs Ints 153 CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
154. Kütt Mehis 154 Toyota Team M21 Põhisõit
155. Põder Jaanus 155 Püha Loomaaed I U23 Põhisõit
156. Tarassov Igor 156 Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
157. Vaitmaa Rainer 157 Sundstrand Team I M18 Põhisõit
158. Baranovskis Guntars 158 CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
159. Bergvald Gunnar 159 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
160. Magus Margus 160 SJK Viiking M18 Põhisõit
161. Lepasalu Laura 161 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N30 Põhisõit
162. Kuhi Rainer 162 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
163. Uuk Aimur 163 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
164. Pesor Kaido 164 M21 Põhisõit
165. Neemela Kurmo 165 Kesko Agro I M21 Põhisõit
166. Lootus Valdi 166 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
167. Nõmm Raivo 167 Cosmos M21 Põhisõit
168. Piiritalo Janis 168 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
169. Kovaljov Oleg 169 Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
170. Lepik Jano 170 Trassid M21 Põhisõit
171. Hansov Hanno 171 Toyota Team M21 Põhisõit
172. Rozenbergs Gints 172 RK Velo M21 Põhisõit
173. Pae Karl 173 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
174. Harand Allan 174 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
175. Sabulis Gvido 175 Cesis SEB M21 Põhisõit
176. Laaniste Mart 176 Koeru SK M21 Põhisõit
177. Kuhlap Kaupo 177 Cosmos Race M40 Põhisõit
178. Toots Valdis 178 sk.velo M21 Põhisõit
179. Viidik Raul 179 U23 Põhisõit
180. Põder Veiko 180 AT SPORT M21 Põhisõit
181. Koch Kaupo 181 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
182. Aun Ranno 182 Rautakesko Rattatiim M21 Põhisõit
183. Ever Riho 183 velo clubbers team M40 Põhisõit
184. Schotter Artur 184 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
185. Kannel Alari 185 AREAL team M40 Põhisõit
186. Hussar Kaidar 186 AREAL team M21 Põhisõit
187. Elling Toomas 187 Kesko Agro I M21 Põhisõit
188. Männama Kalle 188 Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
189. Hendrikson Tõnu 189 Elion 1 M21 Põhisõit
190. Pill Rein 190 Toyota Team M21 Põhisõit
191. Heinrand Kristjan 191 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
192. Ivanov Mihhail 192 M21 Põhisõit
193. Rei Tarmo 193 Reipad Reied M21 Põhisõit
194. Vaikna Ville 194 Uddeholm-Celander Team M21 Põhisõit
195. Nikolajevs Imants 195 Cesis SEB M21 Põhisõit
196. Peri Pait 196 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
197. Kvietkauskas Julius 197 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
198. Pikkpõld Lauri 198 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
199. Mõts Olavi 199 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
200. Litovtsenko Kirill 200 Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
201. Suisalu Alvar 201 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
202. Õun Valdur 202 Nordea Pank M21 Põhisõit
203. Matvejev Madis 203 Ambla SK U23 Põhisõit
204. Luik Kaido 204 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
205. Kitsnik Kalvi 205 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
206. Tiivoja Jaanus 206 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
207. Eelmets Indrek 207 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
208. Kolk Hannes 208 Veloplus 2 M21 Põhisõit
209. Heinmaa Enor 209 Kesko Agro I M18 Põhisõit
210. Israel Jaak 210 HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
211. Einroos Raino 211 M21 Põhisõit
212. Iljenko Andrejs 212 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
213. Kirsimaa Tõnu 213 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
214. Sepp Kevin 214 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
215. Haze Janis 215 M21 Põhisõit
216. Kroon Jorma 216 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
217. Kristal Tõnis 217 Cosmos Race M40 Põhisõit
218. Miljan Eno 218 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
219. Luks Sven 219 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
220. Eiger Rein 220 M21 Põhisõit
221. Tilk Arne 221 SK Serviti M21 Põhisõit
222. Lagenõmm Aivar 222 Ambla SK M21 Põhisõit
223. Lainevee Heiki 223 Kesko Agro II M18 Põhisõit
224. Räim Riko 224 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
225. Erikson Toomas 225 x-sport M21 Põhisõit
226. Traumann Raul 226 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
227. Veelmaa Taavi 227 SP Rakke M18 Põhisõit
228. Kozilans Guntis 228 RK Velo M40 Põhisõit
229. Kanep Urmas 229 M50 Põhisõit
230. Tõnismäe Marek 230 Cosmos Race M21 Põhisõit
231. Joost Andres 231 Kesko Agro II M18 Põhisõit
232. Lapsin Vladimir 232 Cosmos Team I U23 Põhisõit
233. Saarna Rivo 233 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
234. Sepp Tõnis 234 HVSK M21 Põhisõit
235. Salumäe Priit 235 HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
236. Nurk Kaarel 236 TÜSK M21 Põhisõit
237. Tsäro Kermo 237 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
238. Kudre Raul 238 AREAL team M21 Põhisõit
239. Lõoke Martin 239 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
240. Kand Peeter 240 Bosch M21 Põhisõit
241. Miller Mait 241 Cosmos Race M21 Põhisõit
242. Sügis Harri 242 Veloplus M40 Põhisõit
243. Põld Ivo 243 Cosmos Team I M21 Põhisõit
244. Rünk Ain 244 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
245. Koch Kalju 245 HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
246. Tillemann Taikki 246 velo clubbers M21 Põhisõit
247. Kanistik Heiki 247 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
248. Peenema Reijo 248 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
249. Kõrran Timmo 249 M21 Põhisõit
250. Reinbach Heirel 250 SK Cosmos U23 Põhisõit
251. Juurik Kaido 251 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
252. Käit Tiit 252 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
253. Flink Arne 253 RAKKE24h/Expert Rakvere M40 Põhisõit
254. Kallari Taimar 254 M21 Põhisõit
255. Reiljan Kuldar 255 velo clubbers team M40 Põhisõit
256. Roose Riivo 256 U23 Põhisõit
257. Ladva Ailar 257 Paralepa M21 Põhisõit
258. Viikmäe Kaupo 258 M21 Põhisõit
259. Strikholm Peeter 259 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
260. Tiit Aarne 260 Isostar M21 Põhisõit
261. Järveoja Jaanus 261 Sportland Nike Team I M40 Põhisõit
262. Luidre Andres 262 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
263. Palm Tõnno 263 M21 Põhisõit
264. Kingo Priit 264 M21 Põhisõit
265. Järvelainen Riho 265 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
266. Järveoja Toomas 266 Sportland Nike Team I M45 Põhisõit
267. Soonets Art 267 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
268. Lõiv Urmas 268 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
269. Lepiksaar Madis 269 Kesko Agro IV M18 Põhisõit
270. Kotkas Kristo 270 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
271. Veri Aivar 271 M40 Põhisõit
272. Reiska Alar 272 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
273. Ots Ivar 273 M21 Põhisõit
274. Pütsepp Mati 274 M21 Põhisõit
275. Võsu Bruno 275 Tartu SHK M21 Põhisõit
276. Talu Priit 276 Püha Loomaaed II M21 Põhisõit
277. Kõiv Kardon 277 M21 Põhisõit
278. Trepp Janek 278 M21 Põhisõit
279. Saarniit Jürgen 279 Piirivalve Lennusalk M21 Põhisõit
280. Viitmaa Alar 280 OK Lehola M21 Põhisõit
281. Anton Tair 281 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
282. Tamberg Tarmo 282 M21 Põhisõit
283. Kiristaja Ailar 283 M21 Põhisõit
284. Rebane Indrek 284 Starwend Auto M21 Põhisõit
285. Kruuser Karel 285 Valga Kalev U23 Põhisõit
286. Bejusov Nail 286 x-sport M21 Põhisõit
287. Puhke Raivo 287 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
288. Tupits Ivo 288 M21 Põhisõit
289. Pindis Toomas 289 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
290. Lusis Aigars 290 M45 Põhisõit
291. Visnap Taavi 291 Ambla SK M21 Põhisõit
292. Kingo Gunnar 292 M21 Põhisõit
293. Koll Mart 293 Kesko Agro II M21 Põhisõit
294. Pallotedder Taivo 294 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
295. Padosepp Siim 295 Rõuge Racing Team II U23 Põhisõit
296. Haapsal Ahti 296 Cosmos Race M40 Põhisõit
297. Türbsal Aimar 297 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
298. Press Toomas 298 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
299. Pärnamets Ando 299 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
300. Samarüütel Andres 300 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
301. Orav Ingmar 301 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
302. Jair Ergo 302 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
303. Reissaar Alari 303 VINNI M21 Põhisõit
304. Puhke Peeter 304 Ambla SK M40 Põhisõit
305. Lehtmaa Aivar 305 Trassid M40 Põhisõit
306. Aasla Meelis 306 AT SPORT M21 Põhisõit
307. Kiigemägi Andres 307 RAKKE24h/Nordkalk M45 Põhisõit
308. Leppik Siim 308 Viljandi Rattaklubi M18 Põhisõit
309. Suurmägi Marko 309 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
310. Kelk Veiko 310 velo clubbers M21 Põhisõit
311. Vaga Merko 311 U23 Põhisõit
312. Loitmaa Madis 312 M21 Põhisõit
313. Maisa Arbo 313 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
314. Arumägi Anti 314 M18 Põhisõit
315. Mägi Andrus 315 Kesko Agro III M21 Põhisõit
316. Alumaa Alar 316 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
317. Lacis Andrejs 317 Läti M45 Põhisõit
318. Tõnov Tõnu 318 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
319. Treimuth Meelis 319 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
320. Nisamedtinov Ilhan 320 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
321. Vsivtsev Vjatseslav 321 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
322. Kaasik-Aaslav Henri 322 M21 Põhisõit
323. Jams Sulev 323 Kesko Agro III M21 Põhisõit
324. Saarep Peeter 324 M55 Põhisõit
325. Leer Janek 325 Citroen team M21 Põhisõit
326. Kallakmaa Teet 326 Ambla SK M40 Põhisõit
327. Vsivtsev Juri 327 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
328. Pedari Aimar 328 Whirlpool M40 Põhisõit
329. Kukk Martin 329 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
330. Andrejevs Dmitrijs 330 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
331. Rumberg Tambet 331 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
332. Rodendau Janno 332 Vargamäe M21 Põhisõit
333. Teras Indrek 333 x-sport M21 Põhisõit
334. Kõuhkna Tarmo 334 M40 Põhisõit
335. Vilums Guntis 335 CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
336. Viitkin Ain 336 M40 Põhisõit
337. Kirsipuu Tiit 337 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
338. Orgla Maario 338 Š koda MTB Team M21 Põhisõit
339. Uudam Margus 339 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
340. Ristmets Margus 340 M40 Põhisõit
341. Nete Sandis 341 Cesis SEB M21 Põhisõit
342. Piiri Rain 342 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
343. Lohur Peedu 343 Imavere SK M18 Põhisõit
344. Kadajane Kaupo 344 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
345. Manninen Ergo 345 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
346. Võsu Kalvar 346 Degustwerk M21 Põhisõit
347. Soodla Raul 347 Kesko Agro I M21 Põhisõit
348. Kiipsaar Raido 348 M40 Põhisõit
349. Valk Hillar 349 Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
350. Kaliakina Tatjana 350 Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
351. Greenbaum Marko 351 M21 Põhisõit
352. Kalm Toomas 352 CFC M21 Põhisõit
353. Nõmm Margus 353 Mann Lines M21 Põhisõit
354. Karjane Priit 354 KoMo M21 Põhisõit
355. Reedi Peip 355 M21 Põhisõit
356. Ritson Jaanus 356 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
357. Koppel Tõnu 357 AT SPORT M40 Põhisõit
358. Huik Aare 358 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
359. Tamm Bruno 359 Toyota Team M21 Põhisõit
360. Maarits Andres 360 Hadler TL M21 Põhisõit
361. Kaljumäe Aivo 361 Hansa SK M21 Põhisõit
362. Välja Margus 362 M45 Põhisõit
363. Rääbis Mati 363 Toyota Team M45 Põhisõit
364. Nurmsalu Kristjan 364 Tamsalu AO SUKL M18 Põhisõit
365. Lapidus Boris 365 M21 Põhisõit
366. Mõis Jüri 366 M50 Põhisõit
367. Meeru Mart 367 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
368. Viira Veiko 368 Rattaportaal.net M21 Põhisõit
369. Prants Janno 369 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
370. Karu Markko 370 Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
371. Nurm Maris 371 Sundstrand Team II N30 Põhisõit
372. Rozenbergs Gunars 372 RK Velo M50 Põhisõit
373. Märtmaa Siim 373 Whirlpool U23 Põhisõit
374. Uuring Raul 374 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
375. Riidamets Martin 375 Püha Loomaaed II M50 Põhisõit
376. Moorast Tõnu 376 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
377. Teder Koit 377 Viljandi M50 Põhisõit
378. Erm Margo 378 TPSS M21 Põhisõit
379. Rautenbergs Arturs 379 CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
380. Joandi Tõiv 380 M21 Põhisõit
381. Hurt Margo 381 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
382. Ansip Evelin 382 Veloplus 2 N30+ Põhisõit
383. Tammeveski Andres 383 M21 Põhisõit
384. Vähi Nikolai 384 Valga Kalev M40 Põhisõit
385. Rohelaan Ken 385 U23 Põhisõit
386. Ojaveer Kaido 386 M40 Põhisõit
387. Tammsalu Mihkel 387 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
388. Pärnamets Aivar 388 RAKKE24h/Nordkalk M21 Põhisõit
389. Reedi Teet 389 Alas Kuul M40 Põhisõit
390. Cirulis Gints 390 M40 Põhisõit
391. Laanoja Risto 391 SEB Fondid M21 Põhisõit
392. Jürisson Jasper 392 KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
393. Pletiens Ilgvars 393 CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
394. Kuusiku Kaido 394 M21 Põhisõit
395. Valem Kalle 395 rsk sportkunda M21 Põhisõit
396. Kerner Argo 396 Bosch M21 Põhisõit
397. Mägi Margus 397 M21 Põhisõit
398. Riismaa Hanno 398 M21 Põhisõit
399. Mikli Peep 399 Vennad-Dahl III M21 Põhisõit
400. Hutrov Rait 400 M21 Põhisõit
401. Orav Erki 401 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
402. Baumanis Janis 402 Bergamont Bicycles Team Latvia U23 Põhisõit
403. Taaler Taikki 403 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
404. Sõmmer Sinne 404 Extreme Sport N30 Põhisõit
405. Oot Anti 405 Extreme Sport M55 Põhisõit
406. Tilk Mart 406 Raplamaa Rattaklubi KOMO M21 Põhisõit
407. Tärno Indrek 407 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
408. Kütt Vello 408 M21 Põhisõit
409. Taan Rainer 409 Gründer Sport M40 Põhisõit
410. Luiks Meelis 410 Elion 1 M21 Põhisõit
411. Hõrak Tarmo 411 Toyota Team M21 Põhisõit
412. Kadajane Erik 412 Vennad-Dahl II M21 Põhisõit
413. Puu Ahto 413 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
414. Selde Tarmo 414 M40 Põhisõit
415. Kriisa Helar 415 M21 Põhisõit
416. Jullinen Erko 416 Tamsalu AO SUKL U23 Põhisõit
417. Eilo Siim 417 RAKKE24h/Nordkalk M18 Põhisõit
418. Lüüs Riho 418 RAKKE24h/Nordkalk M45 Põhisõit
419. Mäekivi Andres 419 M21 Põhisõit
420. Kuusik Leho 420 Ramise Racing M21 Põhisõit
421. Elster Heiti 421 velo clubbers M21 Põhisõit
422. Soome Raul 422 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
423. Tinno Margus 423 velo clubbers M21 Põhisõit
424. Kotsalainen Asse 424 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
425. Karu Alar 425 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
426. Koppel Mart 426 Sangar M21 Põhisõit
427. Kotov Raul 427 M40 Põhisõit
428. Vällik Kristjan 428 kollane öösärk M40 Põhisõit
429. Kornejev Aleksandr 429 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
430. Abel Marko 430 Tõrva Kännud M18 Põhisõit
431. Koolmeister Siim 431 Pühalepa Suusaklubi U23 Põhisõit
432. Valdner Veiko 432 Citroen team M21 Põhisõit
433. Eskla Anti 433 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
434. Valdner Marek 434 Citroen team M21 Põhisõit
435. Estermaa Ago 435 Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
436. Voltsek Igor 436 Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
437. Urm Siim 437 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
438. Plees Andrus 438 Š koda MTB Team M21 Põhisõit
439. Lutoskin Siim 439 U23 Põhisõit
440. Matvejeva Jana 440 Vargamäe N30+ Põhisõit
441. Eilo Enno 441 RAKKE24h/Nordkalk M40 Põhisõit
442. Sild Ivo 442 M21 Põhisõit
443. Hanschmidt Henri 443 M21 Põhisõit
444. Kurvits Indrek 444 M40 Põhisõit
445. Randmaa Joel 445 M21 Põhisõit
446. Maidla Janek 446 M21 Põhisõit
447. Israel Karel 447 ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
448. Sauss Raimonds 448 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
449. Peiker Harri 449 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
450. Danilas Meelis 450 M40 Põhisõit
451. Kanniste Jaak 451 Ramise Racing M45 Põhisõit
452. Kiuru Väino 452 LPSK M21 Põhisõit
453. Jõekäär Märt 453 M40 Põhisõit
454. Vast Alari 454 M21 Põhisõit
455. Popp Kristian 455 M21 Põhisõit
456. Arula Raul 456 TARTU VELO M45 Põhisõit
457. Leemet Rainer 457 velo clubbers M21 Põhisõit
458. Schmidt Helen 458 Hansura Racing Team N30 Põhisõit
459. Kilk Kalle 459 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
460. Sauga Indrek 460 Lokman M21 Põhisõit
461. Armulik Marek 461 M21 Põhisõit
462. Randna Taavo 462 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
463. Pärt Ahto 463 Cosmos Fun M45 Põhisõit
464. Jaaksoo Urmas 464 acuma sport M45 Põhisõit
465. Liivak Hannes 465 HVSK M21 Põhisõit
466. Pajus Rene 466 xtri:m3 M21 Põhisõit
467. Soots Reino 467 Q-haus M21 Põhisõit
468. Soodla Kristjan 468 Toyota Team M21 Põhisõit
469. Ernits Ardu 469 Vänta aga M45 Põhisõit
470. Lõppe Rein 470 M21 Põhisõit
471. Türi Madis 471 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
472. Einmaa Tiit 472 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
473. Maalt Marko 473 M40 Põhisõit
474. Angerma Meelis 474 SEB Fondid M21 Põhisõit
475. Falten Hannes 475 DHL M21 Põhisõit
476. Olle Kert 476 M21 Põhisõit
477. Otstavel Risto 477 M21 Põhisõit
478. Vähi Ilmar 478 LPSK M21 Põhisõit
479. Murd Märt 479 Sundstrand Team M21 Põhisõit
480. Kiens Jüri 480 M40 Põhisõit
481. Türbsal Madis 481 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
482. Lepik Urmas 482 Elion 1 M21 Põhisõit
483. Kuusk Keijo 483 TÜASK M21 Põhisõit
484. Mägi Allar 484 M40 Põhisõit
485. Asavi Andrus 485 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
486. Kiivit Lauri 486 M21 Põhisõit
487. Raudsepp Rando 487 M21 Põhisõit
488. Strand Aleksander 488 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M50 Põhisõit
489. Uba Tarmo 489 Elion 1 M21 Põhisõit
490. Muzis Girts 490 Sapas MTB Team M21 Põhisõit
491. Siim Vermo 491 M21 Põhisõit
492. Tooming Andreas 492 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
493. Viigipuu Toomas 493 Tartu SK Velo M45 Põhisõit
494. Sammalsaar Mait 494 Veloplus 1 M45 Põhisõit
495. Leppik Janec 495 HVSK M21 Põhisõit
496. Kadarik Janek 496 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
497. Kleinbergs Raimonds 497 TREK-PHILIPS-METALEKS M40 Põhisõit
498. Baltaisbrencis Janis 498 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
499. Ojaots Aigar 499 M21 Põhisõit
500. Kivi Teemar 500 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rakvere EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Margus, , 18.09.2007 00:28
RAKVERE RUULIB JA JÄÄB RUULIMA!!!!!
Sebija, , 18.09.2007 00:25
to Rixz, rahvasportlane sõidab igasuguse raja läbi. Mitte just võidu, aga sõidab. 50 kilti pole just teekond mis tapaks. Mul on üks sõber, vana tegija ja spordimees, kes on sõitnud Tartu suusamaratoni läbi umbes 20 korda, nüüd kurdab, et vanus pole enam see ja enam ei jaksa, edaspidi suundub matkarajale. Arusaadav ka iseenesesest, aga sellest ei maksa rajameistreid süüdistada, ega kõik rajad ei saagi ühtmoodi sirged olla. Kui harjutamine ei tee meistriks sis ehk teeb vähemalt harjutajaks.
Rixz, , 17.09.2007 23:23
Rakvere rada on muudetud tõesti rohkem tsirkuseks. See pole rada ,mis kõlbaks rahvasportlaste sarjavõistluseks. Seda võib tõesõna kinnitada. sama meelt on paljud vanemad sõidumehed. See ei ole siin niisama suusoojaks ja kellegi mahategemiseks,vaid korraldajad ise teevad endid maha.
Toomas, , 11.09.2007 18:21
Mind häiris libe laud tagasipöörates teisele ringile.
Särk, , 09.09.2007 19:35
Särgid on otsas! Uuel aastal sõida uuesti.
, , 09.09.2007 17:38
Esita see küsimus otse proklubile !
skyline, , 09.09.2007 17:19
Kust need oma särgid saavad, kes on 7 maratoni ära sõitnud?Ei hakka ju eraldi kuskile jõulumäele sõitma selleks?
Pildid, , 05.09.2007 09:09
Rakverest on üleval!
vana loom, , 04.09.2007 22:33
mida te jahute oma kummidega?kui sõita ei jõua ja ei oska siis ei aita ükski kumm.
janno, , 04.09.2007 21:48
mul oli nii ees kui taga vredestein tiger claw ja tundus päris hea.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE