estenglv
WAP version
Login form
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km. Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tartu poolt tulijad saavad kõige otsem mööda Piibe mnt. tulles, pöörates ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Mon, 19 Aug 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 12.08.2007
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km, start 12:00
Matkasõit 37 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDI-NIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1001. Riisalu Rein 1001 M21 Põhisõit
1002. Veermets Urmas 1002 M21 Põhisõit
1003. Kess Alar 1003 M40 Põhisõit
1004. Vinkel Margus 1004 EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
1005. Melsas Raivo 1005 EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
1006. Viilmaa Sven 1006 M21 Põhisõit
1007. Altoja Jaanus 1007 M21 Põhisõit
1008. Leok Olav 1008 M21 Põhisõit
1009. Schneider Merle 1009 Püha Loomaaed II N30+ Põhisõit
1010. Küppas Valdek 1010 Kesko Agro III M40 Põhisõit
1011. Andrejev Vladimir 1011 M21 Põhisõit
1012. Rivis Peep 1012 ILOPRINT Team M60 Põhisõit
1013. Marran Päärn 1013 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
1014. Õunap Valdo 1014 M40 Põhisõit
1015. Põlts Heiki 1015 M40 Põhisõit
1016. Kütt Vahur 1016 M21 Põhisõit
1017. Kolk Majo 1017 M21 Põhisõit
1018. Liiver Aimar 1018 Elion SK M21 Põhisõit
1019. Pärnamets Evelin 1019 HVSK/Rannaauto N30+ Põhisõit
1020. Tuvikene Leonhard 1020 Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Põhisõit
1021. Kin Nikolai 1021 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
1022. Rooteman Tarmo 1022 M21 Põhisõit
1023. Saaliste Christer 1023 M21 Põhisõit
1024. Bessonov Sergei 1024 M21 Põhisõit
1025. Provalski Arnold 1025 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
1026. Kalm Kadi 1026 HVSK N30+ Põhisõit
1027. Paglant Andrus 1027 M21 Põhisõit
1028. Ritso Valter 1028 M21 Põhisõit
1029. Alamaa Andres 1029 Elion 2 M40 Põhisõit
1030. Allikmäe Kaarel 1030 Harju Elekter M21 Põhisõit
1031. Rohtla Helen 1031 Ida Politseiprefektuur N30 Põhisõit
1032. Tibbo Lauri 1032 M21 Põhisõit
1033. Agur Margus 1033 M21 Põhisõit
1034. Truuverk Kahro 1034 M40 Põhisõit
1035. Hamburg Kristjan 1035 EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
1036. Kozik Enrik 1036 Pärna Tiim M21 Põhisõit
1037. Kaarjärv Martin 1037 M55 Põhisõit
1038. Viira Toomas 1038 M21 Põhisõit
1039. Põierpaas Sven 1039 M21 Põhisõit
1040. Konso Ave 1040 N30+ Põhisõit
1041. Lätti Ivo 1041 M40 Põhisõit
1042. Laul Merche 1042 ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
1043. Kais Virgo 1043 Kesko Agro III M21 Põhisõit
1044. Rahe Markko 1044 TPSS M21 Põhisõit
1045. Kaukver Ott 1045 Skype M21 Põhisõit
1046. Lepik Allan 1046 Elion 2 M21 Põhisõit
1047. Assu Margus 1047 M21 Põhisõit
1048. Hallik Rando 1048 Hagar M21 Põhisõit
1049. Pokorski Igor 1049 Assa-Kesoro II M50 Põhisõit
1050. Jõeleht Kalle 1050 M21 Põhisõit
1051. Oinus Helen 1051 SEB Fondid N30 Põhisõit
1052. Malts Kaja 1052 EE SK I - Vanad Kalad N30+ Põhisõit
1053. Lauring Karre 1053 R2 M40 Põhisõit
1054. Sellin Tõnu 1054 Uddeholm-Celander Team M45 Põhisõit
1055. Aas Mait 1055 Dectona M40 Põhisõit
1056. Saarend Mati 1056 M55 Põhisõit
1057. Liivak Tõnu 1057 Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
1058. Kõiva Kalev 1058 M45 Põhisõit
1059. Kaljuvee Lauri-Andres 1059 M21 Põhisõit
1060. Puusepp Taavi 1060 R2 M21 Põhisõit
1061. Kaubi Kristel 1061 Nordea Pank N30+ Põhisõit
1062. Ensling Erko 1062 ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
1063. Kruus Kristjan 1063 M21 Põhisõit
1064. Suvinõmm Janek 1064 EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
1065. Mugamäe Ants 1065 Rattaportaal.net M21 Põhisõit
1066. Kirsipuu Kairit 1066 Mann Lines N30+ Põhisõit
1067. Tempel Marju 1067 AEGVIIDU N30+ Põhisõit
1068. Luhalaid Heliriin 1068 Sangar N30 Põhisõit
1069. Jürisoo Kristi 1069 Haabersti N30 Põhisõit
1070. Mikson Margit 1070 Arctic Sport Club III N30 Põhisõit
1071. Väinsalu Kert 1071 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M21 Põhisõit
1072. Öpik Oliver 1072 velo clubbers team M21 Põhisõit
1073. Viikberg Jaanus 1073 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
1074. Luidre Andres 1074 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
1075. Schumann Riivo 1075 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
1076. Viitmaa Alar 1076 OK Lehola M21 Põhisõit
1077. Velbri Rainer 1077 KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
1078. Haapsal Ahti 1078 Cosmos Race M40 Põhisõit
1079. Alisauskas Saulius 1079 Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
1080. Vinter Siim 1080 CFC/Ruutmeeter U23 Põhisõit
1081. Õun Valdur 1081 Nordea Pank M21 Põhisõit
1082. Oja Jaan 1082 Haanja Rattaklubi M55 Põhisõit
1083. Lipp Sulev 1083 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
1084. Jõessar Janari-Joel 1084 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
1085. Tillo August 1085 M21 Põhisõit
1086. Murakas Tõnu 1086 Rakvere M45 Põhisõit
1087. Metsmaker Andres 1087 Alas Kuul M21 Põhisõit
1088. Ennuste Jaak 1088 Alexela Pro Agency Team II M40 Põhisõit
1089. Välja Margus 1089 M45 Põhisõit
1090. Kull Erki 1090 avera M21 Põhisõit
1091. Sits Kristi 1091 Citroen team N30+ Põhisõit
1092. Kreegimets Janis 1092 M21 Põhisõit
1093. Vimba Janis 1093 Latvia M21 Põhisõit
1094. Toom Lauri 1094 M40 Põhisõit
1095. Maaring Benno 1095 Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
1096. Velps Uldis 1096 Sapas MTB Team M21 Põhisõit
1097. Velps Janis 1097 Sapas MTB Team M21 Põhisõit
1098. Vitsur Marek 1098 ROK M21 Põhisõit
1099. Lehiste Karin 1099 TPSS N30+ Põhisõit
1100. Õim Robert 1100 Kesko Agro II U23 Põhisõit
1101. Haavik Mart 1101 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
1102. Veiper Aimar 1102 RSK Sportkunda M21 Põhisõit
1103. Veidemann Toomas 1103 M45 Põhisõit
1104. Rehemägi Jürgen 1104 Nordea Pank M21 Põhisõit
1105. Veskimägi Andre 1105 Uniprint M21 Põhisõit
1106. Õim Indrek 1106 Kesko Agro II M40 Põhisõit
1107. Põder Ingo 1107 Nordea Pank M21 Põhisõit
1108. Tikan Märt 1108 ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
1109. Veisserik Joel 1109 M40 Põhisõit
1110. Plats Helvert 1110 Hansab MTB Team M45 Põhisõit
1111. Mark Martin 1111 Nordea Pank M21 Põhisõit
1112. Lepiksaar Peep 1112 Kesko Agro IV M45 Põhisõit
1113. Värk Ville 1113 M21 Põhisõit
1114. Ott Ardo 1114 EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
1115. Viira Veiko 1115 Rattaportaal.net M21 Põhisõit
1116. Merilaht Raigo 1116 Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
1117. Kunsing Sven 1117 SEB Fondid M21 Põhisõit
1118. Kalnins Girts 1118 Cesis SEB M45 Põhisõit
1119. Jürme Epp 1119 Bosch N30+ Põhisõit
1120. Kivirand Heidi 1120 ETK Maksimarket 1 N30 Põhisõit
1121. Kokk Kristo 1121 Nordea Pank M21 Põhisõit
1122. Laigo Jana 1122 xtri:m3 N30 Põhisõit
1123. Luige Annika 1123 Š koda MTB Team N30 Põhisõit
1124. Masing Sander 1124 Kesko Agro I U23 Põhisõit
1125. Uusmees Margus 1125 Bosch M21 Põhisõit
1126. Willberg Katrin 1126 EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Põhisõit
1127. Vinkel Andre 1127 M21 Põhisõit
1128. Vsivtsev Juri 1128 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
1129. Võrklaev Endriko 1129 SEB Fondid M21 Põhisõit
1130. Kokunov Andrey 1130 M21 Põhisõit
1131. Viigipuu Toomas 1131 Tartu SK Velo M45 Põhisõit
1132. Vunder Timo 1132 Spordiklubi Rakke M21 Põhisõit
1133. Volt Ivo 1133 M21 Põhisõit
1134. Antson Margus 1134 M21 Põhisõit
1135. Leisalu Tanel 1135 M21 Põhisõit
1136. Kandla Veiko 1136 Pekikõhu Reissing Tiim M21 Põhisõit
1137. Aanja Taavi 1137 M21 Põhisõit
1138. Balgabaev Ravshan 1138 M21 Põhisõit
1139. Birk Katrin 1139 N30 Põhisõit
1140. Cirulis Ingvars 1140 Bergamont Bicycles Team Latvia M21 Põhisõit
1141. Danilas Tõnu 1141 M21 Põhisõit
1142. Einblau Mihkel 1142 U23 Põhisõit
1143. Isok Iko 1143 M21 Põhisõit
1144. Kalamees Mart 1144 velo.clubbers.ee M45 Põhisõit
1145. Kaskema Valdis 1145 Spordiklubi Rakke M40 Põhisõit
1146. Kraus Taivo 1146 Tartu SK Velo M40 Põhisõit
1147. Kukk Kalle 1147 M21 Põhisõit
1148. Leemets Rainer 1148 Velo Clubbers M21 Põhisõit
1149. Linke Martin 1149 M21 Põhisõit
1150. Müürsepp Madis 1150 M40 Põhisõit
1151. Ojavee Mart 1151 kKalev Chocolate Team M21 Põhisõit
1152. Paas Olari 1152 Spordiklubi Rakke M21 Põhisõit
1153. Prous Priit 1153 Kalev Chocolate Team M21 Põhisõit
1154. Ristmets Hillar 1154 M60 Põhisõit
1155. Rooberg Jorma 1155 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
1156. Saarepera Andras 1156 M40 Põhisõit
1157. Tammert Kaspar 1157 M18 Põhisõit
1158. Tomband Tanel 1158 M21 Põhisõit
1159. Vallas Indro 1159 Sundstrand Team M21 Põhisõit
1160. Parts Parvo 1160 M21 Põhisõit
1161. Põder Jarno 1161 M21 Põhisõit
1162. Viidik Raul 1162 U23 Põhisõit
1163. Viirmäe Marti 1163 M21 Põhisõit
1164. Vähi Jaagup 1164 U23 Põhisõit
1165. Evisalu Karl Mattias 2001 M14 Matkasõit
1166. Pesor Siim 2002 M14 Matkasõit
1167. Einroos Evert 2003 M14 Matkasõit
1168. Kalle Karl-Erik 2004 M14 Matkasõit
1169. Kalm Keijo 2005 CFC M14 Matkasõit
1170. Metsküla Jaan 2006 ETK Maksimarket M14 Matkasõit
1171. Mäomaa Silver 2007 M14 Matkasõit
1172. Redi Kaarel 2008 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M14 Matkasõit
1173. Vahtra Vahur 2009 M14 Matkasõit
1174. Elberg Ainar 2010 Sundstrand-Jõhvi RK M14 Matkasõit
1175. Hurt Merlin 2011 Haanja RK N14-16 Matkasõit
1176. Kivistik Kristen 2012 Jalgrattaklubi VIKO M14 Matkasõit
1177. Kristal Kaspar 2013 M14 Matkasõit
1178. Kütt Karel 2014 M14 Matkasõit
1179. Lepasild Tauri 2015 mikitamäe M14 Matkasõit
1180. Lohur Joosep 2016 Imavere SK M14 Matkasõit
1181. Mere Markus 2017 Pärnu Kalev M14 Matkasõit
1182. Neumann Argo 2018 M14 Matkasõit
1183. Nikonenoks Valdis 2019 Salaspils/Zirioi M14 Matkasõit
1184. Ojakivi Kaur 2020 M14 Matkasõit
1185. Raba Ahto 2021 Pärnu Kalev M14 Matkasõit
1186. Raie Anette 2022 21.CC N14-16 Matkasõit
1187. Rander Marin 2023 JSK TAMME M14 Matkasõit
1188. Reissaar Hans 2024 VINNI M14 Matkasõit
1189. Roos Rigo 2025 RPM M14 Matkasõit
1190. Vaidem Josten 2026 Viljandi Rattaklubi M14 Matkasõit
1191. Vaine Taivo 2027 Viljandi Rattaklubi M14 Matkasõit
1192. Alterman Mikk 2028 Spordiklubi Rakke M14 Matkasõit
1193. Altoja Ahto 2029 M14 Matkasõit
1194. Birkentals Nauris 2030 M14 Matkasõit
1195. Caune Gatis 2031 Salaspils/Zirioi M14 Matkasõit
1196. Eisels Sandis 2032 CBM Smiltene M14 Matkasõit
1197. Jeret Timmo 2033 Pärnu Kalev M14 Matkasõit
1198. Järvela Mariann 2034 KJK N14-16 Matkasõit
1199. Kelk Kristjan 2035 CFC M14 Matkasõit
1200. Kolli Madis 2036 Sundstrand-Jõhvi RK M14 Matkasõit
1201. Kriisa Nele 2037 N14-16 Matkasõit
1202. Kõrgesaar Paul 2038 M14 Matkasõit
1203. Lehemets Silver 2039 Jalgrattaklubi VIKO M14 Matkasõit
1204. Neemela Kristjan 2040 Kesko Agro M14 Matkasõit
1205. Sild Kateriin 2041 N14-16 Matkasõit
1206. Soo Kristen 2042 M14 Matkasõit
1207. Toome Ronald 2043 Rakke24h/Expert Rakvere M14 Matkasõit
1208. Vaidila Hendrik 2044 Raudmees M14 Matkasõit
1209. Vaine Heinar 2045 Viljandi Rattaklubi M14 Matkasõit
1210. Alamaa Siim-Erik 2046 KJK M16 Matkasõit
1211. Alterman Madis 2047 Spordiklubi Rakke M16 Matkasõit
1212. Gede Triin 2048 CFC Ruutmeeter N14-16 Matkasõit
1213. Jalakas Siim 2049 M16 Matkasõit
1214. Kiidjärv Ralf 2050 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1215. Kolk Siim 2051 M16 Matkasõit
1216. Koolmeister Jaan 2052 Pühalepa Suusaklubi M16 Matkasõit
1217. Koort Kristel 2053 Sundstrand-Jõhvi RK N14-16 Matkasõit
1218. Lainevee Hanno 2054 Kesko Agro M16 Matkasõit
1219. Lepiksaar Mirjam 2055 Kesko Agro N14-16 Matkasõit
1220. Martin Jörgen 2056 KJK M16 Matkasõit
1221. Neumann Andres 2057 M16 Matkasõit
1222. Praks Merike 2058 N14-16 Matkasõit
1223. Reissaar Hillar 2059 VINNI M16 Matkasõit
1224. Remmelgas Karl 2060 Alexela Pro Agency Team M16 Matkasõit
1225. Rist Daisi 2061 CFC Ruutmeeter N14-16 Matkasõit
1226. Saar Kaimo 2062 Kesko Agro M16 Matkasõit
1227. Salujõe Karmen 2063 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N14-16 Matkasõit
1228. Sarv Sten 2064 M16 Matkasõit
1229. Soosaar Jaan 2065 Jalgrattaklubi VIKO M16 Matkasõit
1230. Spielberg Siim 2066 Sundstrand-Jõhvi RK M16 Matkasõit
1231. Tattar Kristjan 2067 KJK M16 Matkasõit
1232. Tiivoja Talis 2068 Rõuge Racing Team M16 Matkasõit
1233. Tootsi Mikk 2069 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1234. Uibokand Janelle 2070 N14-16 Matkasõit
1235. Valk Selin 2071 Hawaii Express N14-16 Matkasõit
1236. Vidder Kristjan 2072 M16 Matkasõit
1237. Virkus Katrel 2073 N14-16 Matkasõit
1238. Aamisepp Arno 2074 M16 Matkasõit
1239. Arus Hanna Karoline 2075 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N14-16 Matkasõit
1240. Estermaa Rauno 2076 M16 Matkasõit
1241. Holtsmann Marko 2077 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1242. Kaevu Henry 2078 M16 Matkasõit
1243. Kangur Kristjan 2079 M16 Matkasõit
1244. Kivistik Kristjan 2080 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1245. Lang Kersti 2081 N14-16 Matkasõit
1246. Lopman Veiko 2082 SK Velo M16 Matkasõit
1247. Malberg Kersti 2083 ILOPRINT Team N14-16 Matkasõit
1248. Miilmann Rauno 2084 tüsk M16 Matkasõit
1249. Neidra Rainer 2085 Spordiklubi Rakke M16 Matkasõit
1250. Paas Markus 2086 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1251. Pärnamets Cathy 2087 N14-16 Matkasõit
1252. Rist Liisi 2088 KJK N14-16 Matkasõit
1253. Soo Allar 2089 tartu suusaklubi M16 Matkasõit
1254. Toe Ivo 2090 mikitamäe M16 Matkasõit
1255. Vaab Ivar 2091 KJK M16 Matkasõit
1256. Vaaks Ats 2092 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1257. Välk Martti 2093 Viljandi Rattaklubi M16 Matkasõit
1258. Kokk Maria 2094 N Matkasõit
1259. Kolk Merilin 2095 N Matkasõit
1260. Kristal Kaur 2096 COSMOS M Matkasõit
1261. Nõmme Reimo 2097 M Matkasõit
1262. Pall Rauno 2098 Räpina M Matkasõit
1263. Smidt Teet 2099 Kesko Agro M Matkasõit
1264. Taal Kalle 2100 M Matkasõit
1265. Tiganik Mattias 2101 Palumetsa Spordiklubi M Matkasõit
1266. Tiivoja Rauno 2102 Rõuge Racing Team M Matkasõit
1267. Uudeküll Peep 2103 M Matkasõit
1268. Sallo Kaspar 2104 M Matkasõit
1269. Vainola Elen 2105 N Matkasõit
1270. Rebane Riin 2106 RPM N Matkasõit
1271. Polikarpus Martin 2107 M Matkasõit
1272. Niinemets Mihkel 2108 V-Maarja M Matkasõit
1273. Karro Kert 2109 M Matkasõit
1274. Kruusla Ragnar 2110 Eesti Ehitus M Matkasõit
1275. Palusoo Marianne 2111 N Matkasõit
1276. Puhu Sille 2112 N Matkasõit
1277. Sadam Maarja 2113 N Matkasõit
1278. Kindel Kristi 2114 N Matkasõit
1279. Kruusvee Kadri 2115 N Matkasõit
1280. Kõue Kerli 2116 N Matkasõit
1281. Kõvask Innar 2117 Eesti Ehitus M Matkasõit
1282. Miisna Katrin 2118 N Matkasõit
1283. Univer Indrek 2119 M Matkasõit
1284. Evert Signe 2120 Kesko Agro N Matkasõit
1285. Kosemaa Janika 2121 N Matkasõit
1286. Narusk Silja 2122 N Matkasõit
1287. Sepp Marika 2123 N Matkasõit
1288. Sibul Annely 2124 RPM N Matkasõit
1289. Sootla Ivika 2125 N Matkasõit
1290. Reedo Valter 2126 M Matkasõit
1291. Sootla Evelin 2127 N Matkasõit
1292. Veepere Kaidi 2128 N Matkasõit
1293. Vilt Kristiina 2129 Rattaportaal.net N Matkasõit
1294. Ambos Ülle 2130 rattaportaal.net N Matkasõit
1295. Evendi Kristi 2131 N Matkasõit
1296. Kuznetsov Aleksei 2132 M Matkasõit
1297. Plutus Lauri 2133 M Matkasõit
1298. Aron Kristi 2134 N Matkasõit
1299. Hallik Kaja 2135 Hagar N Matkasõit
1300. Marist Jüri 2136 xtri:m3 M Matkasõit
1301. Metsküla Taimi 2137 ETK Maksimarket N Matkasõit
1302. Miiter Kristi 2138 N Matkasõit
1303. Mitt Terje 2139 N Matkasõit
1304. Pedak Annika 2140 RPM N Matkasõit
1305. Taggel Indrek 2141 M Matkasõit
1306. Uibopuu Aivar 2142 RPM M Matkasõit
1307. Vallaste Kristel 2143 N Matkasõit
1308. Kruusimägi Kairit 2144 N Matkasõit
1309. Sepp Annika 2145 N Matkasõit
1310. Tammiste Allan 2146 Eesti Ehitus M Matkasõit
1311. Vann Kati 2147 Kesko Agro N Matkasõit
1312. Loos Priit 2148 Eesti Ehitus M Matkasõit
1313. Meltsas Hardi 2149 M Matkasõit
1314. Saarepuu Piret 2150 N Matkasõit
1315. Saarna Margit 2151 N Matkasõit
1316. Semjonov Reelika 2152 N Matkasõit
1317. Taim Andres 2153 M Matkasõit
1318. Aalik Marko 2154 M Matkasõit
1319. Anni Indrek 2155 ILOPRINT Team M Matkasõit
1320. Elbrecht Kristi 2156 xtri:m3 N Matkasõit
1321. Etti Häli 2157 Rakvere N Matkasõit
1322. Jool Ege 2158 Kohtla-Nõmme SK N Matkasõit
1323. Kostin Margit 2159 N Matkasõit
1324. Kuusiku Kaido 2160 M Matkasõit
1325. Lepp Sulev 2161 Eesti Ehitus M Matkasõit
1326. Meister Tarmo 2162 RPM M Matkasõit
1327. Nellis Taimo 2163 M Matkasõit
1328. Pedjak Eva 2164 N Matkasõit
1329. Trummal Jevgeni 2165 Norma OK M Matkasõit
1330. Berning Janika 2166 Läänemere rattateam N Matkasõit
1331. Kõllamets Maris 2167 N Matkasõit
1332. Lehes Meelis 2168 M Matkasõit
1333. Päeren Maano 2169 Küljetuul M Matkasõit
1334. Reinmäe Heli 2170 X team N Matkasõit
1335. Tamm Tamar 2171 M Matkasõit
1336. Geimonen Martti 2172 M Matkasõit
1337. Illak Allan 2173 Kesko Agro M Matkasõit
1338. Kivi Kristel 2174 N Matkasõit
1339. Linde Kaido 2175 M Matkasõit
1340. Stokkeby Allan 2176 RPM M Matkasõit
1341. Tõniste Siiri 2177 N Matkasõit
1342. Martin Sten 2178 M Matkasõit
1343. Mändla Siret 2179 N Matkasõit
1344. Nõmmiste Kalev 2180 M Matkasõit
1345. Palu Virve 2181 N Matkasõit
1346. Pedjak Andres 2182 M Matkasõit
1347. Riim Piia 2183 RPM N Matkasõit
1348. Salk Ingrid 2184 N Matkasõit
1349. Viimsalu Marko 2185 M Matkasõit
1350. Klettenberg Ivo 2186 M Matkasõit
1351. Salk Rene 2187 M Matkasõit
1352. Kiin Jaanus 2188 M Matkasõit
1353. Kiisk Taivo 2189 RPM M Matkasõit
1354. Lang Raimo 2190 M Matkasõit
1355. Reissaar Triinu 2191 VINNI N Matkasõit
1356. Einasto Stella 2192 RPM N Matkasõit
1357. Meus Aigar 2193 M Matkasõit
1358. Neumann Tiina 2194 N Matkasõit
1359. Laarmann Paavo 2195 M Matkasõit
1360. Malberg Kriste 2196 ILOPRINT Team N Matkasõit
1361. Rebane Alvar 2197 RPM M Matkasõit
1362. Kalle Margus 2198 M Matkasõit
1363. Liiva Toomas 2199 Karupesa Team M Matkasõit
1364. Prost-Kängsepp Jaan 2200 RPM M Matkasõit
1365. Pärtel Siret 2201 N Matkasõit
1366. Rohelaan Sven 2202 M Matkasõit
1367. Talu Anu 2203 N Matkasõit
1368. Ärmpalu Aare 2204 Kesko Agro M Matkasõit
1369. Melk Villu 2205 RPM M Matkasõit
1370. Räitsak Moonika 2206 Kohtla-Nõmme Spordiklubi N Matkasõit
1371. Sepp Toomas 2207 M Matkasõit
1372. Graff John 2208 M Matkasõit
1373. Jürman Piret 2209 Elion SK N Matkasõit
1374. Roos Age 2210 RPM N Matkasõit
1375. Siitan Andres 2211 M Matkasõit
1376. Vaidila Algis 2212 Raudmees M Matkasõit
1377. Veesalu Raul 2213 M Matkasõit
1378. Kaasik Rutt 2214 N Matkasõit
1379. Keller Arvo 2215 M Matkasõit
1380. Abiline Indrek 2216 M Matkasõit
1381. Kangur Aarne 2217 M Matkasõit
1382. Põldma Heinar 2218 M Matkasõit
1383. Uibu Aivar 2219 M Matkasõit
1384. Meesak Kailo 2220 M Matkasõit
1385. Meesak Vaike 2221 N Matkasõit
1386. Silvet Evelyn 2222 N Matkasõit
1387. Takk Jaak 2223 Elion SK M Matkasõit
1388. Polikarpus Mart 2224 M Matkasõit
1389. Suitso Piret 2225 N Matkasõit
1390. Tuudelepp Elmar 2226 M Matkasõit

‹‹ Tagasi

Rakke EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Neeme, , 21.08.2007 14:50
Nimed ja näod saab kokku panna ka tulemuste lehel nime taga oleval fotoka ikoonil klikates :)
Neeme, , 17.08.2007 10:07
ORKUTIS olemas ka Elion Estonian Cup-i nimeline communiti, et saaksime nimed ja näod kokku panna!
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:29
kui kellelgi on pilte Rakke maratonist, eriti autasustamisest Oleksin väga tänulik ja kindlasti huvituksin neist. Ja muidugi ka tasu oleks kindlustataud ;)
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:24
eile õhtuks sai praktiliselt kogu "asi" kokkupakitud. Veel on jäänud poolelt rajalt koristada turgutusvahendite pakendid ja ümbrispaberid siis võib maratoni lõppenuks lugeda. Tänan siinkohal võistlejaid, kes sellel palaval päeval tee Rakkesse ettevõtsid ja võistlusest, võistluse tegid. Meie väikese koha jaoks on see ikka suur pidu, kui niipalju külalisi korraga saabub:)) Tänud veelkord korraldajate poolt ja kohtumiseni Rakveres ja Jõulumäel
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:12
leitud on : 1. sigma sport kompu, (57,1 näiduga) hall 2. kiiver mida siin otsiti juba 3. sigma sport pulsoka vöö 4. sadulakott scott(eblad, kuuskandid, lohv) 5. sadulakott (lohv ja mustad eblad kilesse pakituna) Rohkem väärtuslikku tavaari hetkel minu käsutuses pole. Mitmed asjad olen jõudnud juba omanikele kätte toimetada.
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:02
Lapsevanemale- kontrollisin kõik nimekirjad ise üle. Kedagi puudu pole peale 3 katkestaja ja 2 mittestartinu. Ka vanused klapivad reg. lehel olevatega,nimekirjast kedagi välja jäänud pole. Ainuke mida leidsin oli üks täheviga. Kui on tõesti mingi ebatäpsus palun ole hea ja teavaita sellest minu mailile
mina, , 15.08.2007 00:27
laudas ikka filmiti mitte ei tehtud pilte...minu teada!
Juss, , 14.08.2007 13:11
Sportfotos toimib praegu vist ainult numbri järgi otsin Rakke galeriist. Nime järgi ma ennast ei leidnud.
Kristjan, , 14.08.2007 13:08
Siis oli mul vale informatsioon, aga see selleks- teab kas tuleb pilte juurde? Praegu alles ca 1200!?
Jaanus, , 14.08.2007 13:08
Laudas tehti pilte küll. Et just fotograafi juures minu ees üks matkasõitja kukkus ning võttis vähe aega enda lahti harutamiseks, siis oli parajalt aega särki ning kiivrit võtteks sättida.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE