estenglv
WAP version
Login form
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km. Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tartu poolt tulijad saavad kõige otsem mööda Piibe mnt. tulles, pöörates ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 12.08.2007
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km, start 12:00
Matkasõit 37 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDI-NIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Oras Allan 1 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
2. Kukk Sigvard 2 Veloplus 1 M21 Põhisõit
3. Kirsipuu Jaan 3 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
4. Loo Martin 4 Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
5. Maasikmets Alges 5 Extreme Sport M21 Põhisõit
6. Selder Taavi 6 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
7. Tamkõrv Helmet 7 Extreme Sport M21 Põhisõit
8. Kukk Erki 8 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
9. Jakin Alo 9 Kalev Chocolate Team U23 Põhisõit
10. Nõlvik Lasse 10 ARCTIC SPORT CLUB M21 Põhisõit
11. Ilves Sven 11 CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
12. Krull Kaupo 12 CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
13. Zorin Igor 13 Cosmos Team I U23 Põhisõit
14. Zviedris Normunds 14 Extreme Sport M21 Põhisõit
15. Tuisk Priit 15 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
16. Molev Juri 16 Cosmos Team I M21 Põhisõit
17. Kodanipork Raido 17 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
18. Aduson Andre 18 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
19. Aulik Allan 19 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
20. Karu Virgo 20 HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
21. Kampus Kaido 21 Extreme Sport M21 Põhisõit
22. Kattai Kaupo 22 Extreme Sport M21 Põhisõit
23. Korts-Laur Ervin 23 Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
24. Hallop Gven 24 HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
25. Kiskonen Eero 25 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
26. Alaru Riho 26 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23 Põhisõit
27. Kirsipuu Toomas 27 CFC M40 Põhisõit
28. Kärbo Veljo 28 Sundstrand Team I M21 Põhisõit
29. Holtsmann Siim 29 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
30. Neemela Tarmo 30 Kesko Agro I M21 Põhisõit
31. Raudsepp Priit 31 Kesko Agro I M21 Põhisõit
32. Jakovels Gints 32 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
33. Kivistik Egert 33 Cosmos Team I U23 Põhisõit
34. Tohvrel Rego 34 Veloplus 1 M21 Põhisõit
35. Sala Raivo 35 Sundstrand Team I M21 Põhisõit
36. Tisler Ergo 36 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
37. Sädemets Rainer 37 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23 Põhisõit
38. Knostenbergs Toms 38 CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
39. Rezins Janis 39 CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
40. Rohtmets Argo 40 AT SPORT M21 Põhisõit
41. Leppik Gabriel 41 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
42. Krull Mikk 42 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
43. Karlson Urmas 43 Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
44. Siskevicius Evaldas 44 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
45. Birkentals Mareks 45 M21 Põhisõit
46. Põvvat Rainer 46 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23 Põhisõit
47. Ruubel Paul 47 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
48. Ruubel Raul 48 Püha Loomaaed I U23 Põhisõit
49. Jüri Mihkel 49 Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
50. Vist Kalev 50 CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
51. Peipsi Aleko 51 HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
52. Välbe Urmas 52 HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
53. Kopli Tarmo 53 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
54. Männiste Meeme 54 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
55. Selder Tauri 55 Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
56. Kivioja Raimo 56 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
57. Kivil Peep 57 Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
58. Krusemann Magnus 58 Veloplus 1 M21 Põhisõit
59. Laanela Danek 59 M21 Põhisõit
60. Gristsenko Andrei 60 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
61. Mõttus Tarmo 61 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
62. Rae Ermo 62 velo clubbers team M21 Põhisõit
63. Lauk Rein 63 Sportland Nike Team I U23 Põhisõit
64. Puu Henno 64 ADVENTUUR M21 Põhisõit
65. Ositis Dzintars 65 Cesis SEB M21 Põhisõit
66. Biezais Martins 66 Cesis SEB M21 Põhisõit
67. Mäestu Jarek 67 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
68. Zimelis Raivis 68 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
69. Mets Are 69 Cosmos Team I M45 Põhisõit
70. Schmidt Kaarel 70 Hansura Racing Team M55 Põhisõit
71. Kruuse Rommi 71 velo clubbers team M21 Põhisõit
72. Leigri Guido 72 Püha Loomaaed I U23 Põhisõit
73. Rubiks Janis 73 Sensa Cycling Team M18 Põhisõit
74. Suur Ivo 74 Valga Kalev M18 Põhisõit
75. Kelk Indrek 75 HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
76. Mikk Margus 76 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
77. Sildoja Raivo 77 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
78. Kärbo Vallo 78 Sundstrand Team I M21 Põhisõit
79. Ots Indrek 79 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
80. Kannimäe Viljar 80 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
81. Suppi Ahti 81 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
82. Soosaar Tiit 82 Rattaklubi VIKO M21 Põhisõit
83. Viljus Ivo 83 Püha Loomaaed I M40 Põhisõit
84. Truu Gert 84 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
85. Oru Kaido 85 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
86. Raag Kaupo 86 velo clubbers team M21 Põhisõit
87. Piirisild Ekke 87 Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
88. Hermet Priit 88 Extreme Sport M21 Põhisõit
89. Paulins Kaspars 89 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
90. Ronimois Mihkel 90 Viljandi Rattaklubi M18 Põhisõit
91. Ulans Martins 91 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
92. Vaaks Mikk 92 Viljandi Rattaklubi U23 Põhisõit
93. Dolgovas Andrejus 93 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
94. Ilves Martin 94 Kesko Agro I M18 Põhisõit
95. Räitsak Kaspar 95 Sundstrand Team I M18 Põhisõit
96. Ilves Aivo 96 Viljandi Rattaklubi U23 Põhisõit
97. Meier Maaris 97 Alexela Pro Agency Team I N30 Põhisõit
98. Abel Indrek 98 Veloplus 1 M21 Põhisõit
99. Hirv Pait 99 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
100. Saar Raido 100 Rattaklubi VIKO U23 Põhisõit
101. Hussar Aimar 101 AREAL team M21 Põhisõit
102. Rebane Meelis 102 Veloplus 1 M21 Põhisõit
103. Sarv Jaanus 103 Cosmos Race M21 Põhisõit
104. Soo Veiko 104 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
105. Rebane Marko 105 Veloplus 1 M21 Põhisõit
106. Laanemaa Kristjan 106 M21 Põhisõit
107. Kauk Anti 107 Cosmos Team I M21 Põhisõit
108. Pilv Ivar 108 Ambla SK M40 Põhisõit
109. Lipp Aivar 109 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
110. Kalde Meelis 110 M21 Põhisõit
111. Lepmets Tanel 111 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
112. Bernans Mikelis 112 Cesis SEB U23 Põhisõit
113. Naumov Aleksei 113 Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
114. Rips Leho 114 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M21 Põhisõit
115. Bogdanovs Aivars 115 Cesis SEB M40 Põhisõit
116. Karro Margus 116 Tartu SK Velo M21 Põhisõit
117. Suluste Jüri 117 Alas Kuul M40 Põhisõit
118. Kalverss Maris 118 Salaspils/Zirioi M21 Põhisõit
119. Murakas Jaanus 119 RAKKE24h/Expert Rakvere M18 Põhisõit
120. Krull Alar 120 KJK/Team Rattapood M50 Põhisõit
121. Juronen Pertti 121 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
122. Ridamäe Aivar 122 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
123. Laanemets Raivo 123 Bosch M21 Põhisõit
124. Eljas Avo 124 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
125. Nikolai Jarmo 125 x-sport M21 Põhisõit
126. Põldma Tõnu 126 M21 Põhisõit
127. Roskoss Janis 127 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
128. Arak Anti 128 AT SPORT M21 Põhisõit
129. Pani Marek 129 Freedown M21 Põhisõit
130. Kask Janek 130 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
131. Semenjuk Andrei 131 Veloplus 1 U23 Põhisõit
132. Mikson Margus 132 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
133. Kazainis Viesturs 133 TREK-PHILIPS-METALEKS M45 Põhisõit
134. Sander Marek 134 Team Gardenvik M21 Põhisõit
135. Subi Rivo 135 "Viljandi VAK ""Staier""" M21 Põhisõit
136. Celmaraugs Ints 136 CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
137. Kiitam Urmo 137 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
138. Toome Roland 138 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
139. Kriisa Kaido 139 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
140. Kütt Mehis 140 Toyota Team M21 Põhisõit
141. Koppel Kristjan 141 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
142. Põder Jaanus 142 Püha Loomaaed I U23 Põhisõit
143. Ots Kaupo 143 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
144. Tarassov Igor 144 Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
145. Baranovskis Guntars 145 CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
146. Pukk Andre 146 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
147. Vaitmaa Rainer 147 Sundstrand Team I M18 Põhisõit
148. Bergvald Gunnar 148 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
149. Magus Margus 149 SJK Viiking M18 Põhisõit
150. Pajur Rivo 150 velo clubbers team M21 Põhisõit
151. Uuk Aimur 151 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
152. Neemela Kurmo 152 Kesko Agro I M21 Põhisõit
153. Lootus Valdi 153 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
154. Piiritalo Janis 154 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
155. Lepik Jano 155 Trassid M21 Põhisõit
156. Hansov Hanno 156 Toyota Team M21 Põhisõit
157. Kull Andre 157 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
158. Kovaljov Oleg 158 Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
159. Rozenbergs Gints 159 RK Velo M21 Põhisõit
160. Harand Allan 160 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
161. Pae Karl 161 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
162. Ozolins Uldis 162 Latvia U23 Põhisõit
163. Sabulis Gvido 163 Cesis SEB M21 Põhisõit
164. Kuhlap Kaupo 164 Cosmos Race M40 Põhisõit
165. Talviste Tanel 165 Industek/Wagner M21 Põhisõit
166. Põder Veiko 166 AT SPORT M21 Põhisõit
167. Ever Riho 167 velo clubbers team M40 Põhisõit
168. Koch Kaupo 168 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
169. Schotter Artur 169 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
170. Hussar Kaidar 170 AREAL team M21 Põhisõit
171. Kannel Alari 171 AREAL team M40 Põhisõit
172. Kuhi Rainer 172 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
173. Elling Toomas 173 Kesko Agro I M21 Põhisõit
174. Hendrikson Tõnu 174 Elion 1 M21 Põhisõit
175. Männama Kalle 175 Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
176. Pill Rein 176 Toyota Team M21 Põhisõit
177. Aun Ranno 177 Rautakesko Rattatiim M21 Põhisõit
178. Lepasalu Laura 178 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N30 Põhisõit
179. Ivanov Mihhail 179 M21 Põhisõit
180. Nikolajevs Imants 180 Cesis SEB M21 Põhisõit
181. Vaikna Ville 181 Uddeholm-Celander Team M21 Põhisõit
182. Peri Pait 182 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
183. Kvietkauskas Julius 183 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
184. Heinrand Kristjan 184 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
185. Litovtsenko Kirill 185 Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
186. Mõts Olavi 186 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
187. Suisalu Alvar 187 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
188. Pikkpõld Lauri 188 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
189. Matvejev Madis 189 Ambla SK U23 Põhisõit
190. Talumaa Raul 190 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
191. Luik Kaido 191 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
192. Kitsnik Kalvi 192 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
193. Shumanov Tiit 193 RAKKE24h/Expert Rakvere M45 Põhisõit
194. Tiivoja Jaanus 194 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
195. Eelmets Indrek 195 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
196. Heinmaa Enor 196 Kesko Agro I M18 Põhisõit
197. Vesselov Meelis 197 M21 Põhisõit
198. Johanson Marko 198 U23 Põhisõit
199. Pesor Kaido 199 M21 Põhisõit
200. Iljenko Andrejs 200 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
201. Kirsimaa Tõnu 201 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
202. Rattur Rajko 202 SK Serviti M21 Põhisõit
203. Rei Tarmo 203 Reipad Reied M21 Põhisõit
204. Sepp Kevin 204 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
205. Haze Janis 205 Latvia M21 Põhisõit
206. Kroon Jorma 206 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
207. Kristal Tõnis 207 Cosmos Race M40 Põhisõit
208. Israel Jaak 208 HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
209. Luks Sven 209 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
210. Nõmm Raivo 210 Cosmos M21 Põhisõit
211. Johanson Jaanus 211 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
212. Lagenõmm Aivar 212 Ambla SK M21 Põhisõit
213. Lainevee Heiki 213 Kesko Agro II M18 Põhisõit
214. Räim Riko 214 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
215. Traumann Raul 215 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
216. Kozilans Guntis 216 RK Velo M40 Põhisõit
217. Joost Andres 217 Kesko Agro II M18 Põhisõit
218. Kanep Urmas 218 M50 Põhisõit
219. Tõnismäe Marek 219 Cosmos Race M21 Põhisõit
220. Suvi Kristjan 220 Velo Clubbers M21 Põhisõit
221. Lapsin Vladimir 221 Cosmos Team I U23 Põhisõit
222. Saarna Rivo 222 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
223. Salumäe Priit 223 HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
224. Antoniak Marek 224 M21 Põhisõit
225. Tsäro Kermo 225 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
226. Kand Peeter 226 Bosch M21 Põhisõit
227. Miljan Eno 227 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
228. Põld Ivo 228 Cosmos Team I M21 Põhisõit
229. Sügis Harri 229 Veloplus M40 Põhisõit
230. Kolk Hannes 230 Veloplus 2 M21 Põhisõit
231. Toots Valdis 231 SK Velo M21 Põhisõit
232. Koch Kalju 232 HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
233. Miller Mait 233 Cosmos Race M21 Põhisõit
234. Tillemann Taikki 234 Velo Clubbers M21 Põhisõit
235. Marcenkovs Mareks 235 Salaspils/Zirioi M21 Põhisõit
236. Peenema Reijo 236 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
237. Juurik Kaido 237 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
238. Kudre Raul 238 AREAL team M21 Põhisõit
239. Flink Arne 239 RAKKE24h/Expert Rakvere M40 Põhisõit
240. Kallari Taimar 240 M21 Põhisõit
241. Reiljan Kuldar 241 velo clubbers team M40 Põhisõit
242. Käit Tiit 242 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
243. Einroos Raino 243 M21 Põhisõit
244. Riismaa Timo 244 Veloplus 2 M21 Põhisõit
245. Erikson Toomas 245 x-sport M21 Põhisõit
246. Järveoja Jaanus 246 Sportland Nike Team I M40 Põhisõit
247. Kõrran Timmo 247 M21 Põhisõit
248. Sepp Tõnis 248 HVSK M21 Põhisõit
249. Palm Tõnno 249 M21 Põhisõit
250. Veelmaa Taavi 250 Spordiklubi Rakke M18 Põhisõit
251. Järvelainen Riho 251 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
252. Järveoja Toomas 252 Sportland Nike Team I M45 Põhisõit
253. Kanistik Heiki 253 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
254. Lõiv Urmas 254 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
255. Soonets Art 255 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
256. Kotkas Kristo 256 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
257. Lepiksaar Madis 257 Kesko Agro IV M18 Põhisõit
258. Lõoke Martin 258 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
259. Ots Ivar 259 M21 Põhisõit
260. Talu Priit 260 Püha Loomaaed II M21 Põhisõit
261. Viikmäe Kaupo 261 M21 Põhisõit
262. Kõiv Kardon 262 M21 Põhisõit
263. Kiristaja Ailar 263 M21 Põhisõit
264. Kruuser Karel 264 Valga Kalev U23 Põhisõit
265. Bejusov Nail 265 x-sport M21 Põhisõit
266. Puhke Raivo 266 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
267. Lusis Aigars 267 M45 Põhisõit
268. Pindis Toomas 268 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
269. Tupits Ivo 269 M21 Põhisõit
270. Kingo Gunnar 270 M21 Põhisõit
271. Koll Mart 271 Kesko Agro II M21 Põhisõit
272. Padosepp Siim 272 Rõuge Racing Team II U23 Põhisõit
273. Pallotedder Taivo 273 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
274. Press Toomas 274 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
275. Pärnamets Ando 275 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
276. Strikholm Peeter 276 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
277. Orav Ingmar 277 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
278. Puhke Peeter 278 Ambla SK M40 Põhisõit
279. Rünk Ain 279 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
280. Lehtmaa Aivar 280 Trassid M40 Põhisõit
281. Aasla Meelis 281 AT SPORT M21 Põhisõit
282. Kingo Priit 282 M21 Põhisõit
283. Leppik Siim 283 Viljandi Rattaklubi M18 Põhisõit
284. Visnap Taavi 284 Ambla SK M21 Põhisõit
285. Suurmägi Marko 285 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
286. Jair Ergo 286 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
287. Vaga Merko 287 U23 Põhisõit
288. Maisa Arbo 288 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
289. Trepp Janek 289 M21 Põhisõit
290. Mägi Andrus 290 Kesko Agro III M21 Põhisõit
291. Alumaa Alar 291 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
292. Nisamedtinov Ilhan 292 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
293. Treimuth Meelis 293 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
294. Jams Sulev 294 Kesko Agro III M21 Põhisõit
295. Kaasik-Aaslav Henri 295 M21 Põhisõit
296. Saarep Peeter 296 M55 Põhisõit
297. Roose Riivo 297 U23 Põhisõit
298. Pedari Aimar 298 Whirlpool M40 Põhisõit
299. Andrejevs Dmitrijs 299 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
300. Kukk Martin 300 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
301. Rodendau Janno 301 Vargamäe M21 Põhisõit
302. Rumberg Tambet 302 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
303. Tilk Arne 303 SK Serviti M21 Põhisõit
304. Teras Indrek 304 x-sport M21 Põhisõit
305. Tõnov Tõnu 305 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
306. Reissaar Alari 306 M21 Põhisõit
307. Türbsal Aimar 307 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
308. Nete Sandis 308 Cesis SEB M21 Põhisõit
309. Orgla Maario 309 Š koda MTB Team M21 Põhisõit
310. Kadajane Kaupo 310 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
311. Lohur Peedu 311 Imavere SK M18 Põhisõit
312. Israel Olavi 312 HVSK M21 Põhisõit
313. Soodla Raul 313 Kesko Agro I M21 Põhisõit
314. Greenbaum Marko 314 M21 Põhisõit
315. Kaliakina Tatjana 315 Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
316. Kiigemägi Andres 316 RAKKE24h/Nordkalk M45 Põhisõit
317. Piiri Rain 317 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
318. Reedi Peip 318 M21 Põhisõit
319. Ritson Jaanus 319 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
320. Koppel Tõnu 320 AT SPORT M40 Põhisõit
321. Leer Janek 321 Citroen team M21 Põhisõit
322. Mägi Allan 322 M21 Põhisõit
323. Kaljumäe Aivo 323 Hansa SK M21 Põhisõit
324. Ozolins Ainars 324 Latvia M45 Põhisõit
325. Tamm Bruno 325 Toyota Team M21 Põhisõit
326. Rääbis Mati 326 Toyota Team M45 Põhisõit
327. Lapidus Boris 327 M21 Põhisõit
328. Valk Hillar 328 Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
329. Meeru Mart 329 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
330. Mõis Jüri 330 M50 Põhisõit
331. Reiska Alar 331 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
332. Kallakmaa Teet 332 Ambla SK M40 Põhisõit
333. Prants Janno 333 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
334. Rozenbergs Gunars 334 RK Velo M50 Põhisõit
335. Manninen Ergo 335 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
336. Märtmaa Siim 336 Whirlpool U23 Põhisõit
337. Uuring Raul 337 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
338. Moorast Tõnu 338 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
339. Riidamets Martin 339 Püha Loomaaed II M50 Põhisõit
340. Erm Margo 340 TPSS M21 Põhisõit
341. Rautenbergs Arturs 341 CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
342. Hurt Margo 342 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
343. Kurg Rauno 343 Spordiklubi Rakke M21 Põhisõit
344. Ansip Evelin 344 Veloplus 2 N30+ Põhisõit
345. Vilums Guntis 345 CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
346. Tammeveski Andres 346 M21 Põhisõit
347. Ojaveer Kaido 347 M40 Põhisõit
348. Nurm Maris 348 Sundstrand Team II N30 Põhisõit
349. Tammsalu Mihkel 349 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
350. Pärnamets Aivar 350 RAKKE24h/Nordkalk M21 Põhisõit
351. Reedi Teet 351 Alas Kuul M40 Põhisõit
352. Laanoja Risto 352 SEB Fondid M21 Põhisõit
353. Pletiens Ilgvars 353 CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
354. Viitkin Ain 354 M40 Põhisõit
355. Kerner Argo 355 Bosch M21 Põhisõit
356. Räpo Ahto 356 M21 Põhisõit
357. Mikli Peep 357 Vennad-Dahl III M21 Põhisõit
358. Orav Erki 358 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
359. Teder Koit 359 Viljandi Rattaklubi M50 Põhisõit
360. Nõmm Margus 360 Mann Lines M21 Põhisõit
361. Taaler Taikki 361 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
362. Oot Anti 362 Extreme Sport M55 Põhisõit
363. Sõmmer Sinne 363 Extreme Sport N30 Põhisõit
364. Tärno Indrek 364 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
365. Väli Pear 365 INCOGNITO M21 Põhisõit
366. Arumägi Anti 366 M18 Põhisõit
367. Hõrak Tarmo 367 Toyota Team M21 Põhisõit
368. Kadajane Erik 368 Vennad-Dahl II M21 Põhisõit
369. Puu Ahto 369 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
370. Selde Tarmo 370 M40 Põhisõit
371. Eilo Siim 371 RAKKE24h/Nordkalk M18 Põhisõit
372. Klukins Aleksandrs 372 ZZK Ekstreme sports M21 Põhisõit
373. Kriisa Helar 373 M21 Põhisõit
374. Lüüs Riho 374 RAKKE24h/Nordkalk M45 Põhisõit
375. Kasenõmm Priit 375 TÜSK M21 Põhisõit
376. Mäekivi Andres 376 M21 Põhisõit
377. Samarüütel Andres 377 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
378. Narusk Indrek 378 Twisted Mind Bikers M21 Põhisõit
379. Soome Raul 379 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
380. Riismaa Hanno 380 M21 Põhisõit
381. Rohelaan Ken 381 U23 Põhisõit
382. Kelk Veiko 382 Velo Clubbers M21 Põhisõit
383. Koppel Mart 383 Sangar M21 Põhisõit
384. Kotsalainen Asse 384 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
385. Kalm Toomas 385 CFC M21 Põhisõit
386. Talvik Heiki 386 NORMA OK M21 Põhisõit
387. Hutrov Rait 387 M21 Põhisõit
388. Kornejev Aleksandr 388 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
389. Loitmaa Madis 389 M21 Põhisõit
390. Võsu Kalvar 390 Degustwerk M21 Põhisõit
391. Eskla Anti 391 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
392. Valdner Veiko 392 Citroen team M21 Põhisõit
393. Käsnar Aivo 393 Arctic Sport M21 Põhisõit
394. Valdner Marek 394 Citroen team M21 Põhisõit
395. Voltsek Igor 395 Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
396. Maarits Andres 396 Hadler TL M21 Põhisõit
397. Urm Siim 397 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
398. Matvejeva Jana 398 Vargamäe N30+ Põhisõit
399. Luiks Meelis 399 Elion 1 M21 Põhisõit
400. Eilo Enno 400 RAKKE24h/Nordkalk M40 Põhisõit
401. Laansalu Priit 401 CITYMARK M21 Põhisõit
402. Hanschmidt Henri 402 M21 Põhisõit
403. Kurvits Indrek 403 M40 Põhisõit
404. Randmaa Joel 404 M21 Põhisõit
405. Israel Karel 405 ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
406. Maidla Janek 406 M21 Põhisõit
407. Peiker Harri 407 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
408. Sauss Raimonds 408 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
409. Danilas Meelis 409 M40 Põhisõit
410. Jõekäär Märt 410 M40 Põhisõit
411. Kiuru Väino 411 LPSK M21 Põhisõit
412. Vast Alari 412 M21 Põhisõit
413. Popp Kristian 413 M21 Põhisõit
414. Schmidt Helen 414 Hansura Racing Team N30 Põhisõit
415. Kilk Kalle 415 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
416. Oder Rein 416 M21 Põhisõit
417. Sauga Indrek 417 Lokman M21 Põhisõit
418. Randna Taavo 418 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
419. Abel Marko 419 Tõrva Kännud M18 Põhisõit
420. Jaaksoo Urmas 420 acuma sport M45 Põhisõit
421. Pärt Ahto 421 Cosmos Fun M45 Põhisõit
422. Mauring Katrin 422 Viljandi Rattaklubi N30+ Põhisõit
423. Pajus Rene 423 xtri:m3 M21 Põhisõit
424. Soots Reino 424 Q-haus M21 Põhisõit
425. Ojaver Siim 425 M21 Põhisõit
426. Ernits Ardu 426 Vänta Aga M45 Põhisõit
427. Mutso Eerik 427 M21 Põhisõit
428. Kirsipuu Tiit 428 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
429. Angerma Meelis 429 SEB Fondid M21 Põhisõit
430. Falten Hannes 430 DHL M21 Põhisõit
431. Otstavel Risto 431 M21 Põhisõit
432. Murd Märt 432 Sundstrand Team M21 Põhisõit
433. Maalt Marko 433 M40 Põhisõit
434. Kiens Jüri 434 M40 Põhisõit
435. Kuusk Keijo 435 TÜASK M21 Põhisõit
436. Lepik Urmas 436 Elion 1 M21 Põhisõit
437. Asavi Andrus 437 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
438. Mägi Allar 438 M40 Põhisõit
439. Kongo Kristjan 439 M21 Põhisõit
440. Strand Aleksander 440 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M50 Põhisõit
441. Uba Tarmo 441 Elion 1 M21 Põhisõit
442. Koolmeister Siim 442 Pühalepa Suusaklubi U23 Põhisõit
443. Einmaa Tiit 443 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
444. Muzis Girts 444 Sapas MTB Team M21 Põhisõit
445. Siim Vermo 445 M21 Põhisõit
446. Uudam Margus 446 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
447. Kotov Raul 447 M40 Põhisõit
448. Tooming Andreas 448 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
449. Karu Markko 449 Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
450. Leppik Janec 450 HVSK M21 Põhisõit
451. Sammalsaar Mait 451 Veloplus 1 M45 Põhisõit
452. Kleinbergs Raimonds 452 TREK-PHILIPS-METALEKS M40 Põhisõit
453. Baltaisbrencis Janis 453 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
454. Ojaots Aigar 454 M21 Põhisõit
455. Kuusik Leho 455 Ramise Racing M21 Põhisõit
456. Estermaa Ago 456 Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
457. Laurson Mati 457 M40 Põhisõit
458. Kivi Teemar 458 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
459. Türbsal Madis 459 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
460. Rusovits Dmitri 460 Veloplus 2 U23 Põhisõit
461. Soosalu Karen 461 veloclubbers M45 Põhisõit
462. Türi Madis 462 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
463. Kiristaja Kalle 463 M21 Põhisõit
464. Keel Kätlin 464 RAKKE24h/Nordkalk N30+ Põhisõit
465. Tamm Tõiv 465 TYSK M45 Põhisõit
466. Oja Meelis 466 LPSK M21 Põhisõit
467. Sammel Arne 467 Vennad-Dahl I M50 Põhisõit
468. Valem Kalle 468 rsk sportkunda M21 Põhisõit
469. Plees Andrus 469 Š koda MTB Team M21 Põhisõit
470. Saluveer Joona 470 Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
471. Vahi Kunnar 471 LPSK M21 Põhisõit
472. Vasar Kaidu 472 Valga Kalev M21 Põhisõit
473. Hirte Igors 473 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
474. Karu Alar 474 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
475. Soodla Kristjan 475 Toyota Team M21 Põhisõit
476. Mölder Ivo 476 Ambla SK M21 Põhisõit
477. Rand Gerda 477 KJK/Team Rattapood N30 Põhisõit
478. Salep Robert 478 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
479. Tilk Mart 479 Raplamaa Rattaklubi KOMO M21 Põhisõit
480. Huik Aare 480 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
481. Lacis Andrejs 481 Läti M45 Põhisõit
482. Kadarik Janek 482 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
483. Puik Viljar 483 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
484. Jaanimets Age 484 velo clubbers team N30 Põhisõit
485. Rool Margus 485 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
486. Pilliroog Alari 486 M21 Põhisõit
487. Voolaid Peeter 487 UPM Otepää Vineeritehas M50 Põhisõit
488. Kiipsaar Raido 488 M40 Põhisõit
489. Seeder Heldur-Valdek 489 Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
490. Rikka Tarmo 490 Uniprint M21 Põhisõit
491. Kütt Vello 491 HAT-AUTO RAKVERE M21 Põhisõit
492. Liis Lembit 492 Kesko Agro III M50 Põhisõit
493. Järvlepp Rainer 493 VabaMees M40 Põhisõit
494. Grants Edijs 494 Bosch U23 Põhisõit
495. Põder Marju 495 Cosmos Team I N30 Põhisõit
496. Pae Arno 496 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
497. Talmet Indrek 497 Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
498. Nikopensius Janos 498 M21 Põhisõit
499. Pihlap Raimond 499 U23 Põhisõit
500. Kenk Janar 500 Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rakke EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Neeme, , 21.08.2007 14:50
Nimed ja näod saab kokku panna ka tulemuste lehel nime taga oleval fotoka ikoonil klikates :)
Neeme, , 17.08.2007 10:07
ORKUTIS olemas ka Elion Estonian Cup-i nimeline communiti, et saaksime nimed ja näod kokku panna!
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:29
kui kellelgi on pilte Rakke maratonist, eriti autasustamisest Oleksin väga tänulik ja kindlasti huvituksin neist. Ja muidugi ka tasu oleks kindlustataud ;)
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:24
eile õhtuks sai praktiliselt kogu "asi" kokkupakitud. Veel on jäänud poolelt rajalt koristada turgutusvahendite pakendid ja ümbrispaberid siis võib maratoni lõppenuks lugeda. Tänan siinkohal võistlejaid, kes sellel palaval päeval tee Rakkesse ettevõtsid ja võistlusest, võistluse tegid. Meie väikese koha jaoks on see ikka suur pidu, kui niipalju külalisi korraga saabub:)) Tänud veelkord korraldajate poolt ja kohtumiseni Rakveres ja Jõulumäel
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:12
leitud on : 1. sigma sport kompu, (57,1 näiduga) hall 2. kiiver mida siin otsiti juba 3. sigma sport pulsoka vöö 4. sadulakott scott(eblad, kuuskandid, lohv) 5. sadulakott (lohv ja mustad eblad kilesse pakituna) Rohkem väärtuslikku tavaari hetkel minu käsutuses pole. Mitmed asjad olen jõudnud juba omanikele kätte toimetada.
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:02
Lapsevanemale- kontrollisin kõik nimekirjad ise üle. Kedagi puudu pole peale 3 katkestaja ja 2 mittestartinu. Ka vanused klapivad reg. lehel olevatega,nimekirjast kedagi välja jäänud pole. Ainuke mida leidsin oli üks täheviga. Kui on tõesti mingi ebatäpsus palun ole hea ja teavaita sellest minu mailile
mina, , 15.08.2007 00:27
laudas ikka filmiti mitte ei tehtud pilte...minu teada!
Juss, , 14.08.2007 13:11
Sportfotos toimib praegu vist ainult numbri järgi otsin Rakke galeriist. Nime järgi ma ennast ei leidnud.
Kristjan, , 14.08.2007 13:08
Siis oli mul vale informatsioon, aga see selleks- teab kas tuleb pilte juurde? Praegu alles ca 1200!?
Jaanus, , 14.08.2007 13:08
Laudas tehti pilte küll. Et just fotograafi juures minu ees üks matkasõitja kukkus ning võttis vähe aega enda lahti harutamiseks, siis oli parajalt aega särki ning kiivrit võtteks sättida.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE