estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (4)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 26 Sep 2017 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.08.2009
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 57 km 12:00
Poolmaraton 37 km kell 13:00
Lastesõidud kell 12:10
 
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
Rakke Rattamaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtumiseni 2010!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants P.KOHT
1. Austa Caspar 1 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M Maraton 1
2. Kirsipuu Jaan 2 CFC M40 Maraton 1
3. Oras Allan 3 Rietumu Banka-Riga M Maraton 2
4. Kodanipork Raido 4 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton 2
5. Maasikmets Alges 5 Extreme Sport M40 Maraton 2
6. Selder Taavi 6 Rietumu Banka-Riga M Maraton 3
7. Korts-Laur Ervin 7 Investment Agency Pro Team M Maraton 3
8. Kriit Kalle 8 FIXUS SPORT M Maraton 4
9. Kukk Sigvard 9 SPORDIPARTNER M Maraton 5
10. Ainsalu Markku 10 Investment Agency Pro Team M Maraton 5
11. Tamkõrv Helmet 11 Extreme Sport M Maraton 6
12. Loo Martin 12 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Maraton 7
13. Zviedris Normunds 13 Extreme Sport M40 Maraton 7
14. Kukk Erki 14 Investment Agency Pro Team M Maraton 7
15. Sorokin Dimitriy 15 Rietumu Banka-Riga M Maraton 8
16. Bekmanis Indulis 16 Rietumu Banka-Riga U23 Maraton 9
17. Rezins Janis 17 Rietumu Banka-Riga U23 Maraton 9
18. Puu Henno 18 FIXUS SPORT M Maraton 9
19. Jõessar Janari-Joel 19 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Maraton 10
20. Suur Ivo 20 Investment Agency Pro Team U23 Maraton 10
21. Olle Raul 21 Amserv Toyota Team M40 Maraton 11
22. Schumann Riivo 22 FIXUS SPORT M Maraton 13
23. Aug Andrus 23 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 14
24. Nõlvik Lasse 24 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 15
25. Selder Tauri 25 Sundstrand-Jõhvi U23 Maraton 15
26. Racenajs Kristofers 26 Rietumu Banka-Riga M Maraton 15
27. Jeret Timmo 27 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 Maraton 15
28. Sala Raivo 28 Sundstrand-Jõhvi M Maraton 16
29. Rohtmets Argo 29 FIXUS SPORT M Maraton 17
30. Tuisk Priit 30 Hawaii Express Team M Maraton 17
31. Pruus Peeter 31 KoMo U23 Maraton 18
32. Leppik Gabriel 32 SPORDIPARTNER 2 U23 Maraton 18
33. Krusemann Magnus 33 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 19
34. Laanemaa Kristjan 34 Anaconda of Elbonia M Maraton 21
35. Kelk Indrek 35 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton 21
36. Kiskonen Eero 36 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 21
37. Neemela Tarmo 37 Extreme Sport M40 Maraton 22
38. Jalakas Siim 38 SK Vargamäe M18 Maraton 24
39. Hallop Gven 39 SK Saarde U23 Maraton 24
40. Prous Priit 40 SPORDIPARTNER M Maraton 25
41. Veelmaa Taavi 41 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton 25
42. Berkis Valdis 42 Rietumu Banka-Riga U23 Maraton 25
43. Aulik Allan 43 Investment Agency Pro Team M Maraton 25
44. Tõnisson Tiimo 44 Porter Racing M Maraton 26
45. Välk Martti 45 Viljandi Rattaklubi M18 Maraton 26
46. Kampus Kaido 46 Extreme Sport M40 Maraton 27
47. Kattai Kaupo 47 Extreme Sport M Maraton 27
48. Karu Virgo 48 Hawaii Express Team M40 Maraton 27
49. Balgabaev Ravshan 49 Holmskie Vorota M Maraton 27
50. Vaab Ivar 50 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton 28
51. Suppi Ahti 51 FIXUS SPORT M Maraton 28
52. Öpik Oliver 52 velo clubbers M Maraton 28
53. Pallo Rait 53 Mavic M Maraton 29
54. Saar Raido 54 VIKO JK U23 Maraton 29
55. Neidra Rainer 55 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton 30
56. Ronimois Mihkel 56 Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton 31
57. Ositis Dzintars 57 EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton 32
58. Kopli Tarmo 58 Hawaii Express Team M Maraton 32
59. Mikk Margus 59 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 33
60. Kivioja Raimo 60 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Maraton 35
61. Välbe Urmas 61 Hawaii Express Team M40 Maraton 35
62. Kivil Peep 62 Sundstrand-Jõhvi RK M Maraton 35
63. Sars Martins 63 Mezmalas MTB U23 Maraton 36
64. Ridamäe Aivar 64 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 36
65. Vaaks Mikk 65 Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton 36
66. Hirv Pait 66 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 37
67. Abel Indrek 67 SPORDIPARTNER M Maraton 38
68. Biezais Martins 68 EthicSport SEB Priekuli M Maraton 38
69. Karlson Urmas 69 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton 39
70. Molev Juri 70 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 39
71. Vähi Jaagup 71 Tartu SK VELO M Maraton 40
72. Kask Jaanus 72 M Maraton 40
73. Kirsipuu Toomas 73 CFC M40 Maraton 41
74. Mikson Margus 74 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 41
75. Grossmann Genry 75 Amserv Toyota Team M Maraton 44
76. Karro Margus 76 Tartu SK VELO M Maraton 44
77. Juudas Karl 77 CFC M18 Maraton 44
78. Gristsenko Andrei 78 Hawaii Express Team M Maraton 45
79. Alamaa Siim-Erik 79 Elion M18 Maraton 47
80. Pajur Rivo 80 velo clubbers M Maraton 47
81. Sööt Martin 81 TÜSK M Maraton 47
82. Mõttus Tarmo 82 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 48
83. Vist Kalev 83 CFC M40 Maraton 50
84. Koppel Kristjan 84 Sundstrand-Jõhvi U23 Maraton 50
85. Tohvrel Rego 85 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 51
86. Laanela Danek 86 M Maraton 52
87. Birkentals Mareks 87 EthicSport SEB Priekuli M Maraton 53
88. Roose Riivo 88 U23 Maraton 55
89. Viljus Ivo 89 Westline Team I M40 Maraton 55
90. Bogdanovs Aivars 90 EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton 55
91. Rei Tarmo 91 CFC M Maraton 56
92. Kivistik Egert 92 SPORDIPARTNER U23 Maraton 56
93. Kannimäe Viljar 93 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton 56
94. Holtsmann Siim 94 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton 57
95. Knostenbergs Toms 95 Smiltene U23 Maraton 60
96. Kruuse Rommi 96 velo clubbers M Maraton 60
97. Alesmaa Martti 97 CFC U23 Maraton 61
98. Roskoss Janis 98 Smiltene M Maraton 62
99. Rebane Meelis 99 Mavic M Maraton 62
100. Tammsoo Erik 100 Porter Racing M Maraton 62
101. Holtsmann Marko 101 Viljandi Rattaklubi M18 Maraton 62
102. Sander Marek 102 Eesti Posti Spordiklubi I M Maraton 63
103. Aasla Meelis 103 FIXUS SPORT M Maraton 63
104. Uuk Aimur 104 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton 64
105. Arak Anti 105 Mavic M Maraton 65
106. Tootsi Mikk 106 Viljandi Rattaklubi M18 Maraton 66
107. Roonet Risto 107 Craft M Maraton 66
108. Põldma Tõnu 108 M40 Maraton 67
109. Raja Aigar 109 Westline Team I M Maraton 67
110. Kalverss Maris 110 Salaspils/Zirini M Maraton 67
111. Erikson Toomas 111 Nissan Pro Team M Maraton 68
112. Baranovskis Guntars 112 Smiltene M40 Maraton 68
113. Ilves Sven 113 Investment Agency Pro Team U23 Maraton 68
114. Lipp Sulev 114 ProShop.ee M Maraton 69
115. Vaaks Ats 115 Viljandi Rattaklubi M18 Maraton 70
116. Elling Toomas 116 Vooremaa Centrum I M Maraton 71
117. Pilv Ivar 117 M40 Maraton 71
118. Kukrus Martin 118 Tartu SK VELO U23 Maraton 72
119. Põld Ivo 119 Cosmos Team M40 Maraton 73
120. Meier Maaris 120 Peugeot Naiskond N Maraton 75
121. Mets Are 121 Cosmos Team M50 Maraton 76
122. Pukk Andre 122 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Maraton 77
123. Küüt Märt 123 Eesti Posti Spordiklubi I M Maraton 78
124. Lipp Aivar 124 STR M Maraton 78
125. Rae Ermo 125 Porter Racing M Maraton 78
126. Riismaa Timo 126 SPORDIPARTNER M Maraton 79
127. Pesor Kaido 127 KoMo M Maraton 79
128. Peipsi Aleko 128 Hawaii Express Team M40 Maraton 80
129. Vsivtsev Vladimir 129 Sundstrand-Jõhvi M Maraton 80
130. Järva Janek 130 M Maraton 80
131. Loboda Edvard 131 velo clubbers M40 Maraton 81
132. Raudsepp Tarmo 132 Vooremaa Centrum I M Maraton 82
133. Neemela Kurmo 133 Vooremaa Centrum I M Maraton 82
134. Eiduka Ivanda 134 Rietumu Banka-Riga N Maraton 82
135. Lapshin Vladimir 135 Assa Kesoro M Maraton 83
136. Antoniak Marek 136 SPORDIPARTNER 2 M40 Maraton 84
137. Lond Rain 137 ISC Adventure Team M Maraton 84
138. Reinpõld Risto 138 Skype M Maraton 85
139. Lõiv Urmas 139 Rõuge Racing Team I M Maraton 85
140. Klaos Taavi 140 Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton 85
141. Kull Andre 141 CC Rota Mobilis M Maraton 87
142. Nikolai Jarmo 142 Nissan Pro Team M Maraton 89
143. Salumäe Priit 143 Hawaii Express Team M40 Maraton 89
144. Tarasovs Pavels 144 Mezmalas MTB M Maraton 90
145. Ord Tõnu 145 CC Superior M40 Maraton 90
146. Kovaljov Oleg 146 Assa Kesoro M40 Maraton 90
147. Pani Marek 147 M Maraton 90
148. Magus Margus 148 ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton 91
149. Kirsimaa Tõnu 149 Vennad-Dahl M Maraton 91
150. Haugas Margus 150 M Maraton 92
151. Kuhi Rainer 151 Skype M Maraton 93
152. Tiivoja Jaanus 152 Rõuge Racing Team I M Maraton 93
153. Põldma Mirko 153 M Maraton 95
154. Apivala Juss 154 Mavic M Maraton 96
155. Raize Janis 155 Meþmalas MTB M18 Maraton 97
156. Reedi Peip 156 Tartu SK VELO M40 Maraton 97
157. Bergvald Gunnar 157 HVSK TEAM M Maraton 98
158. Rumberg Tambet 158 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 98
159. Arula Raul 159 TARTU SK VELO M50 Maraton 99
160. Hussar Kaidar 160 M Maraton 100
161. Kannel Alari 161 Kiirrong M40 Maraton 100
162. Lukertsenko Mihhail 162 Nissan Pro Team M Maraton 102
163. Nõmm Raivo 163 Viljandi Rattaklubi I M Maraton 102
164. Laanemets Raivo 164 M40 Maraton 102
165. Tillemann Taikki 165 velo clubbers M Maraton 103
166. Kand Peeter 166 M40 Maraton 103
167. Räim Riko 167 SK Jupo M Maraton 104
168. Lehtmaa Aivar 168 Nordecon RK M40 Maraton 105
169. Mõtus Margus 169 M Maraton 105
170. Talumaa Raul 170 CC Rota Mobilis M Maraton 107
171. Arumägi Anti 171 CFC U23 Maraton 108
172. Tilk Arne 172 Serviti M40 Maraton 108
173. Tupits Ivo 173 M40 Maraton 109
174. Leigri Mehis 174 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton 109
175. Toome Roland 175 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton 110
176. Olle Kert 176 M Maraton 111
177. Joost Andres 177 Vooremaa Centrum I U23 Maraton 112
178. Aibast Erik 178 ProShop.ee M Maraton 113
179. Shumanov Tiit 179 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton 113
180. Sander Heinry 180 ProShop.ee M Maraton 113
181. Lepp Emeri 181 Mehed Marsilt M Maraton 114
182. Mõts Olavi 182 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton 115
183. Juronen Pertti 183 Hawaii Express Team M Maraton 116
184. Ladva Ailar 184 JK Paralepa M Maraton 116
185. Sügis Harri 185 SPORDIPARTNER 2 M40 Maraton 118
186. Saarna Rivo 186 ProShop.ee M Maraton 118
187. Tammsalu Mihkel 187 Rõuge Racing Team I U23 Maraton 119
188. Harand Allan 188 ProShop.ee M Maraton 119
189. Lubi Ain 189 Tartu SK VELO M Maraton 120
190. Õun Valdur 190 M Maraton 121
191. Talu Priit 191 Westline Team I M Maraton 121
192. Ilves Aivo 192 Viljandi Rattaklubi II M Maraton 121
193. Mitt Rainis 193 MisPassid M Maraton 122
194. Evarts Romans 194 SK Mezaparks M Maraton 122
195. Ots Kaupo 195 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 123
196. Kriisa Kaido 196 CC Rota Mobilis M Maraton 123
197. Peri Pait 197 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Maraton 124
198. Maidla Janek 198 Jõelähtme SINGEL I M Maraton 125
199. Kannimäe Mihkel 199 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton 125
200. Maarits Andres 200 Hadler TL- Coffee In M Maraton 126
201. Vidder Kristjan 201 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton 126
202. Nõmm Margus 202 Arctic M Maraton 126
203. Verbu Jaano 203 Vooremaa Centrum II M Maraton 128
204. Saamere Tanel 204 Mavic M Maraton 128
205. Tarassov Igor 205 Assa Kesoro M40 Maraton 129
206. Reiska Alar 206 Haanja Rattaklubi M40 Maraton 129
207. Danilas Meelis 207 M40 Maraton 130
208. Männama Kalle 208 Amserv Toyota Team M50 Maraton 131
209. Veri Aivar 209 Pentathlon M40 Maraton 131
210. Plees Andrus 210 Amserv Toyota Team M Maraton 132
211. Kauk Anti 211 CC Rota Mobilis M40 Maraton 132
212. Reiljan Kuldar 212 velo clubbers M40 Maraton 133
213. Peiker Harri 213 Rulluisuklubi ABEC M Maraton 133
214. Kollo Madis 214 Nissan Pro Team U23 Maraton 134
215. Rihvk Meelis 215 Janek Tombaku Rattaklubi M Maraton 134
216. Sauga Indrek 216 VBH M Maraton 135
217. Leiger Roomet 217 Nissan Pro Team M Maraton 135
218. Peterson Kristo 218 Plekk-Liisu Rattaklubi M18 Maraton 135
219. Kuhlap Kaupo 219 Cosmos Team M40 Maraton 135
220. Talviste Tanel 220 KoMo M Maraton 135
221. Pedari Aimar 221 Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton 137
222. Lagenõmm Aivar 222 Ambla SK M Maraton 137
223. Rodendau Janno 223 SK Vargamäe M Maraton 138
224. Homutov Valeri 224 M Maraton 138
225. Soodla Kristjan 225 Amserv Toyota Team M Maraton 139
226. Raadom Arno 226 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M Maraton 140
227. Pae Karl 227 Google Pro Team M Maraton 140
228. Orav Erki 228 Vooremaa Centrum III M Maraton 141
229. Taaler Taikki 229 Rõuge Racing Team I M Maraton 141
230. Ozolins Uldis 230 Valmiera - Ripo autocentrs U23 Maraton 141
231. Naumov Aleksei 231 Assa Kesoro M Maraton 143
232. Ivanov Mihhail 232 M Maraton 143
233. Orgla Maario 233 M Maraton 144
234. Oru Kaido 234 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 144
235. Jams Sulev 235 Vooremaa Centrum I M40 Maraton 145
236. Tammistu Andrus 236 JK Paralepa M Maraton 145
237. Tamm Bruno 237 M Maraton 145
238. Alumaa Alar 238 Hansab MTB Team M Maraton 146
239. Einroos Raino 239 M40 Maraton 146
240. Miller Mait 240 Cosmos Team M Maraton 146
241. Eelma Tõnu 241 M Maraton 146
242. Kotkas Kristo 242 Vennad-Dahl M Maraton 147
243. Piiritalo Janis 243 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 147
244. Lüüde Riho 244 ProShop.ee M Maraton 148
245. Kivistik Kristjan 245 Viljandi Rattaklubi M18 Maraton 148
246. Ozolins Ainars 246 Valmiera - Ripo autocentrs M40 Maraton 149
247. Puusepp Kaito 247 Westline Team III M Maraton 150
248. Kannimäe Taavi 248 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton 150
249. Taan Rainer 249 GRÜNDER SPORT M40 Maraton 151
250. Kolk Hannes 250 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 152
251. Kristal Tõnis 251 Cosmos M40 Maraton 152
252. Iljenko Andrejs 252 Smiltene M40 Maraton 153
253. Karjane Priit 253 KoMo M40 Maraton 154
254. Kerner Argo 254 M40 Maraton 155
255. Vilums Guntis 255 Smiltene M50 Maraton 156
256. Raudsepp Priit 256 Vooremaa Centrum I M Maraton 157
257. Rohelaan Ken 257 U23 Maraton 157
258. Treimuth Meelis 258 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton 157
259. Laosma Raimo 259 FIXUS SPORT M Maraton 157
260. Puhke Raivo 260 Eesti Raudtee 1 M40 Maraton 158
261. Käit Tiit 261 M Maraton 158
262. Kozilans Guntis 262 RK Velo M40 Maraton 161
263. Kallari Taimar 263 EHTE M40 Maraton 163
264. Epner Indrek 264 M Maraton 164
265. Kotov Raul 265 velo clubbers M40 Maraton 165
266. Tilk Mart 266 Raplamaa Rattaklubi KOMO M Maraton 165
267. Hansov Hanno 267 Amserv Toyota Team M Maraton 166
268. Israel Jaak 268 HVSK M Maraton 166
269. Teras Indrek 269 Nissan Pro Team M Maraton 167
270. Vsivtsev Vjatseslav 270 Virumaa Politsei Spordiselts M Maraton 167
271. Luiks Meelis 271 Jõelähtme SINGEL I M Maraton 168
272. Karu Markko 272 Buena Vista Racing Club M Maraton 168
273. Luik Kaido 273 Rõuge Racing Team I M Maraton 171
274. Soome Raul 274 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 172
275. Krantsiveer Janno 275 M Maraton 173
276. Kanep Urmas 276 Plekk-Liisu Rattaklubi M50 Maraton 175
277. Malderis Kalvis 277 Salaspils/Zirini M Maraton 177
278. Laaniste Andres 278 Koeru SK M Maraton 177
279. Sepp Tõnis 279 HVSK TEAM M Maraton 179
280. Padosepp Siim 280 Rõuge Racing Team II U23 Maraton 179
281. Jaaska Sven 281 M Maraton 181
282. Veski Tanel 282 Extreme Sport M Maraton 181
283. Viira Veiko 283 Jõelähtme SINGEL I M Maraton 182
284. Pajus Rene 284 xtri:m3 M Maraton 182
285. Hendrikson Tõnu 285 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 182
286. Strikholm Peeter 286 PÜHA LOOMAAED M Maraton 183
287. Ojaver Siim 287 EHTE M Maraton 184
288. Puu Ahto 288 Viljandi Rattaklubi I M Maraton 185
289. Sammalsaar Mait 289 VELOPLUS-MERIDA TEAM M50 Maraton 185
290. Kütt Mehis 290 Amserv Toyota Team M Maraton 186
291. Vaikna Ville 291 M Maraton 186
292. Tõnov Tõnu 292 SPORDIPARTNER M Maraton 187
293. Joandi Tõiv 293 Cosmos Team M40 Maraton 187
294. Peterkopf Indrek 294 M Maraton 188
295. Vuin Indrek 295 CFC U23 Maraton 188
296. Kaasik-Aaslav Henri 296 Extreme Sport M40 Maraton 189
297. Rääbis Mati 297 Amserv Toyota Team M50 Maraton 190
298. Part Taavi 298 Hawaii Express M Maraton 190
299. Kroon Jorma 299 M Maraton 192
300. Rünk Ain 300 M Maraton 192
301. Kimmel Kaarel 301 Dilbert M Maraton 193
302. Soo Hannes 302 Nissan Pro Team M Maraton 194
303. Leitane Mara 303 SK Mezaparks N Maraton 194
304. Nõmtak Sven-Erik 304 Westline Team M40 Maraton 195
305. Karjane Jaak 305 Plekk-Liisu Rattaklubi M Maraton 197
306. Türbsal Aimar 306 Väike-Maarja RSK I M Maraton 198
307. Järveoja Jaanus 307 TÜSK M40 Maraton 198
308. Manninen Ergo 308 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton 198
309. Kikkas Simmo 309 Saaremaa Viiking M Maraton 200
310. Jõekäär Madis 310 Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton 201
311. Zorin Igor 311 Assa Kesoro M Maraton 203
312. Jair Ergo 312 CC Rota Mobilis M Maraton 204
313. Puhke Peeter 313 Ambla SK M40 Maraton 205
314. Eskla Anti 314 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 206
315. Pilt Andrus 315 Team Rimi Cycling M Maraton 207
316. Pilt Illimar 316 Team Rimi Cycling M Maraton 207
317. Kuusik Leho 317 Team Rimi Cycling M Maraton 207
318. Salus Ardi 318 Vennad-Dahl M Maraton 208
319. Laur Anar 319 TeamRide 2008 M Maraton 209
320. Säinast Mart 320 M40 Maraton 209
321. Randver Kristian 321 Team Rimi Cycling M Maraton 209
322. Uudam Margus 322 Anaconda of Elbonia M Maraton 209
323. Pärnamets Aivar 323 M40 Maraton 211
324. Saarep Peeter 324 M50 Maraton 212
325. Sirak Kaimo 325 Team Rimi Cycling M Maraton 212
326. Ilves Ago 326 Väike-Maarja RSK II M40 Maraton 213
327. Aksel Indrek 327 Väike-Maarja RSK I M Maraton 214
328. Kurg Rauno 328 M Maraton 214
329. Mihhailov Roman 329 Metsäliitto Eesti AS M Maraton 215
330. Jõekäär Märt 330 Viljandi Rattaklubi II M40 Maraton 216
331. Kesküla Indrek 331 Väike-Maarja RSK I M Maraton 217
332. Viitkin Ain 332 Rõuge Racing Team I M40 Maraton 218
333. Kiristaja Ailar 333 velo clubbers M Maraton 218
334. Piilma Priit 334 Costa Bicicleta M Maraton 220
335. Einblau Mihkel 335 MOTOMARKET M Maraton 220
336. Tarvis Peeter 336 KoMo M50 Maraton 221
337. Riismaa Hanno 337 SPORDIPARTNER 2 M Maraton 224
338. Kask Janek 338 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Maraton 224
339. Lepiksaar Madis 339 U23 Maraton 225
340. Fjodorov Nikolai 340 Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton 225
341. Sootla Indrek 341 EHTE M Maraton 226
342. Kõrran Timmo 342 Chapter 11 M Maraton 227
343. Põder Veiko 343 FIXUS SPORT M Maraton 227
344. Nõmmisto Jaanus 344 JK Paralepa M Maraton 227
345. Leppik Janec 345 HVSK TEAM M Maraton 228
346. Treier Toomas 346 Serviti M Maraton 228
347. Mooses Martin 347 Oü Kipka M Maraton 228
348. Asmus Hans 348 Team Mahe M40 Maraton 230
349. Aria Sven 349 Lextrans M40 Maraton 231
350. Goba Edgars 350 Salaspils/Zirini M Maraton 231
351. Laaniste Mart 351 Ambla SK M Maraton 232
352. Martson Andres 352 M40 Maraton 232
353. Kõiv Kardon 353 HVSK TEAM M Maraton 233
354. Mets Andre 354 Cosmos Team U23 Maraton 233
355. Nikolajev Raul 355 Harju Elekter M Maraton 234
356. Kaevu Henry 356 Väike-Maarja RSK II M18 Maraton 234
357. Undusk Martin 357 EHTE M Maraton 236
358. Kadastu Janar 358 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Maraton 238
359. Türbsal Madis 359 Väike-Maarja RSK II M Maraton 239
360. Israel Olavi 360 HVSK TEAM M Maraton 239
361. Ever Riho 361 Velo Clubbers M40 Maraton 240
362. Sõmmer Sinne 362 Haanja Rattaklubi Haraga N Maraton 240
363. Sirvel Margus 363 M Maraton 240
364. Meeru Mart 364 Hansura Racing Team M Maraton 241
365. Anton Tair 365 Püha Loomaaed M Maraton 241
366. Kütt Vello 366 HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton 241
367. Liis Lembit 367 Vooremaa Centrum II M50 Maraton 243
368. Eensoo Ardi 368 JK Paralepa M Maraton 243
369. Venelaine Margus 369 Tallegg M Maraton 244
370. Välja Margus 370 Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton 244
371. Angerma Meelis 371 Chapter 11 M Maraton 245
372. Neuhaus Rauno 372 Plekk-Liisu Rattaklubi M18 Maraton 246
373. Eesmaa Andrus 373 M Maraton 246
374. Hürden Taivo 374 M Maraton 249
375. Kallasmaa Sander 375 TeamRide 2007 M Maraton 250
376. Paju Teet 376 Väike-Maarja RSK I M Maraton 250
377. Toots Tanel 377 M Maraton 251
378. Paas Ojari 378 Team Combidek Logistika M Maraton 252
379. Konga Andrus 379 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 254
380. Piire Aare 380 M Maraton 254
381. Palm Tõnno 381 Dünamo M Maraton 254
382. Aasoja Arbo 382 Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton 256
383. Furmanis Andris 383 Valmiera - Ripo autocentrs M Maraton 257
384. Väärtmaa Karl 384 Cosmos M18 Maraton 257
385. Järveoja Toomas 385 TÜASK M40 Maraton 258
386. Meier Ergo 386 OLX.EE M Maraton 260
387. Randmaa Joel 387 Costa Bicicleta M Maraton 261
388. Kingo Priit 388 Westline Team II M Maraton 263
389. Furmanis Maris 389 Valmiera - Ripo autocentrs M Maraton 264
390. Jõgeva Toomas 390 Nordecon RK M40 Maraton 266
391. Shteinbergs Ints 391 Salaspils/Zirini M Maraton 267
392. Gasins Didzis 392 Salaspils/Zirini M Maraton 267
393. Bogdanov Risto 393 Mudakarud M Maraton 269
394. Ernits Ardu 394 Vänta Aga M40 Maraton 270
395. Korts-Laur Raul 395 Electrum M40 Maraton 270
396. Vilipõld Kristjan 396 KJK M18 Maraton 270
397. Kadajane Kaupo 397 Vennad-Dahl M Maraton 270
398. Järve Marek 398 SPORDIPARTNER M Maraton 271
399. Männiste Marko 399 JK Paralepa M Maraton 271
400. Valdner Marek 400 BETA M Maraton 271
401. Vestmann Rain 401 ProShop.ee M Maraton 272
402. Popp Kristian 402 Westline Team II M Maraton 274
403. Kask Indrek 403 M Maraton 274
404. Puhke Marcus 404 M18 Maraton 276
405. Hurt Margo 405 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 277
406. Vaiknurme Aivo 406 JK Paralepa M40 Maraton 277
407. Morjakov Andrei 407 Tartu SK VELO M Maraton 278
408. Lippur Bruno 408 M Maraton 279
409. Einmaa Tiit 409 Eesti Raudtee 1 M Maraton 279
410. Koolmeister Siim 410 Pühalepa Suusaklubi U23 Maraton 280
411. Raidma Rainer 411 TeamRide 2008 M Maraton 281
412. Rist Liisi 412 Peugeot Naiskond N23 Maraton 281
413. Ots Henry 413 Team Mahe M Maraton 282
414. Must Hannes 414 M Maraton 285
415. Sigus Marko 415 M Maraton 285
416. Kivi Teemar 416 Rõuge Racing Team II M Maraton 286
417. Bauer Heigo 417 Vennad-Dahl M40 Maraton 287
418. Martma Kert 418 ARCTIC SPORT CLUB 3 M Maraton 288
419. Veidemann Marko 419 CFC M18 Maraton 289
420. Rajaste Renzo 420 M Maraton 290
421. Müürsepp Madis 421 M40 Maraton 290
422. Mägi Allan 422 M Maraton 291
423. Salum Siim 423 Enics M Maraton 292
424. Kingo Gunnar 424 Westline Team II M Maraton 293
425. Steinburg Greete 425 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton 293
426. Altermann Madis 426 Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere M18 Maraton 293
427. Leisalu Tanel 427 Püha Üritus M Maraton 294
428. Vasar Kaidu 428 taliroos M Maraton 294
429. Greenbaum Marko 429 M Maraton 294
430. Vähi Nikolai 430 taliroos M40 Maraton 295
431. Zeisig Ivar 431 SK Jupo M Maraton 295
432. Kiivit Lauri 432 M Maraton 295
433. Rannala Renaldo 433 Eesti Posti Spordiklubi I M Maraton 296
434. Lopman Veiko 434 sk velo M18 Maraton 296
435. Tarikas Tenno 435 M Maraton 296
436. Aule Krister 436 Chapter 11 M Maraton 299
437. Rahi Tõnu 437 M Maraton 299
438. Puhke Rauno 438 Ambla SK U23 Maraton 299
439. Jäetma Mikk 439 M18 Maraton 300
440. Kebja Raigo 440 Plekk-Liisu Rattaklubi M Maraton 300
441. Ojasaar Kalmer 441 M Maraton 301
442. Kukk Martin 442 Vooremaa Centrum I M40 Maraton 303
443. Vahi Kunnar 443 SK Jupo M Maraton 304
444. Möldre Kert 444 Westline Team III M40 Maraton 306
445. Tabo Sandor 445 Reola Gaas M Maraton 306
446. Saetalu Andres 446 BMSK M40 Maraton 308
447. Meier Heiki 447 Grundfos M Maraton 309
448. Mölder Ivo 448 Türi Rattatiim M40 Maraton 312
449. Pärsim Rasmus 449 Velonoid M Maraton 312
450. Tiivoja Talis 450 Rõuge Racing Team II M18 Maraton 312
451. Jürine Olle 451 Team Mahe M Maraton 312
452. Oder Rein 452 M Maraton 313
453. Kont Sergo 453 JuhtimisAbi M Maraton 314
454. Matvejev Madis 454 SK Vargamäe U23 Maraton 315
455. Kuuskvere Maarja 455 Taaralinna Rattanaised N23 Maraton 315
456. Huik Aare 456 Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton 316
457. Reinaste Ruve 457 M Maraton 316
458. Riismaa Joel 458 SPORDIPARTNER M Maraton 318
459. Velps Janis 459 SAPAS MTB TEAM M40 Maraton 319
460. Pikkor Roomet 460 ESL/NÕMME SK M Maraton 319
461. Liivas Ülar 461 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 320
462. Nõmmiste Sulev 462 M Maraton 321
463. Kivilaan Indrek 463 M Maraton 321
464. Kadai Martin 464 Velonoid M Maraton 322
465. Rassadkin Kalle 465 SK Jupo M Maraton 322
466. Pallum Priit 466 M Maraton 323
467. Falten Hannes 467 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 323
468. Reinik Vello 468 M40 Maraton 324
469. Koppel Tõnu 469 Mavic M40 Maraton 324
470. Pedai Andrus 470 Enics M Maraton 324
471. Jool Illart 471 Kohtla-Nõmme SK M40 Maraton 324
472. Ots Silver 472 Westline Team II M Maraton 325
473. Märtmaa Jüri 473 M50 Maraton 325
474. Haritonov Vadim 474 Eccua / Waterser M Maraton 326
475. Kerner Aldor 475 M Maraton 327
476. Pungar Rainer 476 M Maraton 328
477. Kiristaja Kalle 477 taliroos M40 Maraton 329
478. Soojärv Andres 478 Mehed Marsilt M Maraton 330
479. Pletiens Ilgvars 479 Smiltene M50 Maraton 330
480. Kull Martin 480 Allew Ehitus M Maraton 331
481. Karu Alar 481 Virumaa Politsei Spordiselts M Maraton 333
482. Estermaa Ago 482 SK Jupo M40 Maraton 333
483. Aakre Priit 483 M40 Maraton 333
484. Kadajane Erik 484 Vennad-Dahl M Maraton 335
485. Helm Jaak 485 Barrus M Maraton 335
486. Kallakmaa Teet 486 TeamRide 2007 M40 Maraton 338
487. Kraam Sulev 487 Elion M Maraton 338
488. Sammel Koit 488 Cosmos Fun M40 Maraton 338
489. Loitmaa Madis 489 M Maraton 338
490. Eilo Sander 490 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton 340
491. Mägi Arved 491 M50 Maraton 340
492. Katin Vladimir 492 M40 Maraton 341
493. Viks Tarvi 493 M40 Maraton 343
494. Solovjov Maido 494 Valio M Maraton 345
495. Stolfot Ivo 495 M Maraton 345
496. Aamisepp Arno 496 M18 Maraton 347
497. Maalt Marko 497 M40 Maraton 347
498. Raivo Jaak 498 Chapter 11 M Maraton 350
499. Helgis Priit 499 M Maraton 350
500. Küttis Sven 500 TEAM VENNAD RIKKAD M40 Maraton 351

‹‹ Tagasi

Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
TO Spordisõber, , 11.09.2009 08:56
Enno meil ja telefon on üleval kirjas, küsi Ennolt ja vastus ongi käes.
Spordisõber, , 10.09.2009 21:09
Tere, kas keegi oskab öelda, kust selliseid joogipudeleid nagu joogipunktis jooki pakuti osta saab või tellida.
to 2 nädalat, , 01.09.2009 15:35
et siis koolipäev sai läbi juba?
rhkem kui kaks nädalat möödas, , 01.09.2009 14:27
ja ikka esialgsed tulemused... sprottinhvo ikka paneb heasti.
enno, , 28.08.2009 08:37
seal oli ka teine piltnik aga tema pildid pole veel minuni jõudnud
., , 27.08.2009 18:06
www.proshop.ee/galerii
Chris, , 27.08.2009 17:50
Tahaks teada kas see mees kes veetakistuse juures pilte tegi riputas ka kuhugi üles pildid?
Teie nimi: *, Teie e-mail:, 25.08.2009 09:43
Tekst: * kaua need /esialgsed/ tulemused siin üleval on? Minu teada on championchip lõplikud ja kinnitatud tulemused juba ammu SPORTINFOle edastanud.
enno, , 24.08.2009 07:26
kellel midagi kadus vaadake kadunud asjade pilte- pillid, kilekad,kiiver, rattapüksid jne.
enno, , 22.08.2009 10:57
Leitud asjad- http://album.ee/album/482219/50191637 Tegelikult vedas ilmaga maratoni päeval kõvasti järgmisel päeval oli täielik uputus- http://album.ee/album/482219/50191639 Peakorraldajana tänan kõiki osalejaid- tänu Teile sai peetud üks tore kihutamine


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE