estenglv
WAP version
Login form
RSS
9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep 25.07.2009 (0)
Eesti suurima rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup viienda etapi 9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep. Bourgas rattaklubi esindanud Pütsep läbis 68,5 km pikkuse maratonidistantsi ajaga ...
25. juulil toimub Elva 9. Rattamaraton 15.07.2009 (0)
25. juunil toimub Elion Cup rattamaratonide sarja kuuluv Elva 9. Rattamaraton. Registreerinud on ligi 1200 jalgrattasõpra.
Elva 68 km
Elva 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 31 Mar 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Elva Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 25.07.2009
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 66 km 12:00
Poolmaraton 31 km 12:15
Lastesõidud
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD LINNAPEA CUP
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants P.KOHT
1. Austa Caspar 1 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M Maraton 1
2. Kirsipuu Jaan 2 CFC M40 Maraton 1
3. Oras Allan 3 Rietumu Banka-Riga M Maraton 2
4. Maasikmets Alges 4 Extreme Sport M40 Maraton 3
5. Selder Taavi 5 Rietumu Banka-Riga M Maraton 3
6. Kodanipork Raido 6 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton 4
7. Ainsalu Markku 7 Investment Agency Pro Team M Maraton 5
8. Kukk Sigvard 8 SPORDIPARTNER M Maraton 5
9. Kriit Kalle 9 FIXUS SPORT M Maraton 6
10. Tamkõrv Helmet 10 Extreme Sport M Maraton 6
11. Kukk Erki 11 Investment Agency Pro Team M Maraton 7
12. Sorokin Dimitriy 12 Rietumu Banka-Riga M Maraton 8
13. Puu Henno 13 FIXUS SPORT M Maraton 9
14. Rezins Janis 14 Rietumu Banka-Riga U23 Maraton 9
15. Jõessar Janari-Joel 15 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Maraton 10
16. Olle Raul 16 Amserv Toyota Team M40 Maraton 11
17. Kattai Kaupo 17 Extreme Sport M Maraton 12
18. Aug Andrus 18 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 14
19. Suur Ivo 19 Investment Agency Pro Team U23 Maraton 14
20. Zviedris Normunds 20 Extreme Sport M40 Maraton 14
21. Loo Martin 21 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Maraton 15
22. Nõlvik Lasse 22 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 15
23. Sala Raivo 23 Sundstrand-Jõhvi M Maraton 16
24. Korts-Laur Ervin 24 Investment Agency Pro Team M Maraton 17
25. Rohtmets Argo 25 FIXUS SPORT M Maraton 17
26. Schumann Riivo 26 FIXUS SPORT M Maraton 17
27. Bekmanis Indulis 27 Rietumu Banka-Riga U23 Maraton 18
28. Leppik Gabriel 28 SPORDIPARTNER 2 U23 Maraton 18
29. Tuisk Priit 29 Hawaii Express Team M Maraton 19
30. Kiskonen Eero 30 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 21
31. Laanemaa Kristjan 31 Anaconda of Elbonia M Maraton 21
32. Neemela Tarmo 32 Extreme Sport M40 Maraton 22
33. Pruus Peeter 33 KoMo U23 Maraton 24
34. Hallop Gven 34 SK Saarde U23 Maraton 24
35. Aulik Allan 35 Investment Agency Pro Team M Maraton 25
36. Krusemann Magnus 36 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 25
37. Prous Priit 37 SPORDIPARTNER M Maraton 25
38. Selder Tauri 38 Sundstrand-Jõhvi U23 Maraton 26
39. Kampus Kaido 39 Extreme Sport M40 Maraton 27
40. Vaab Ivar 40 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton 28
41. Öpik Oliver 41 velo clubbers M Maraton 28
42. Karu Virgo 42 Hawaii Express Team M40 Maraton 29
43. Saar Raido 43 VIKO JK U23 Maraton 29
44. Berkis Valdis 44 Rietumu Banka-Riga U23 Maraton 30
45. Neidra Rainer 45 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton 30
46. Kopli Tarmo 46 Hawaii Express Team M Maraton 32
47. Ositis Dzintars 47 EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton 32
48. Mikk Margus 48 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 33
49. Välbe Urmas 49 Hawaii Express Team M40 Maraton 33
50. Kivioja Raimo 50 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Maraton 35
51. Veelmaa Taavi 51 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton 35
52. Ridamäe Aivar 52 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 36
53. Hirv Pait 53 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 37
54. Abel Indrek 54 SPORDIPARTNER M Maraton 38
55. Biezais Martins 55 EthicSport SEB Priekuli M Maraton 39
56. Kelk Indrek 56 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton 39
57. Ronimois Mihkel 57 Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton 39
58. Kask Jaanus 58 M Maraton 40
59. Kirsipuu Toomas 59 CFC M40 Maraton 41
60. Balgabaev Ravshan 60 Holmskie Vorota M Maraton 41
61. Mikson Margus 61 ARCTIC SPORT CLUB 1 M Maraton 42
62. Vist Kalev 62 CFC M40 Maraton 42
63. Karlson Urmas 63 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton 43
64. Gristsenko Andrei 64 Hawaii Express Team M Maraton 45
65. Pallo Rait 65 Mavic M Maraton 46
66. Pajur Rivo 66 velo clubbers M Maraton 47
67. Vaaks Mikk 67 Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton 47
68. Grossmann Genry 68 Amserv Toyota Team M Maraton 49
69. Välk Martti 69 Viljandi Rattaklubi M18 Maraton 49
70. Koppel Kristjan 70 Sundstrand-Jõhvi U23 Maraton 50
71. Rattur Rajko 71 Haanja Rattaklubi M Maraton 50
72. Tohvrel Rego 72 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 51
73. Jalakas Siim 73 SK Vargamäe M18 Maraton 52
74. Alamaa Siim-Erik 74 Elion M18 Maraton 53
75. Birkentals Mareks 75 EthicSport SEB Priekuli M Maraton 53
76. Brokans Raimonds 76 NN Sporta klubs M Maraton 53
77. Põvvat Rainer 77 TÜ ASK M Maraton 53
78. Bogdanovs Aivars 78 EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton 55
79. Hussar Aimar 79 Areal Team M Maraton 55
80. Kannimäe Viljar 80 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton 56
81. Mõttus Tarmo 81 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 56
82. Suppi Ahti 82 FIXUS SPORT M Maraton 56
83. Holtsmann Siim 83 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton 57
84. Karro Margus 84 Tartu SK VELO M Maraton 57
85. Laanela Danek 85 M Maraton 57
86. Knostenbergs Toms 86 Smiltene U23 Maraton 60
87. Kruuse Rommi 87 velo clubbers M Maraton 60
88. Rebane Meelis 88 Mavic M Maraton 62
89. Roskoss Janis 89 Smiltene M Maraton 62
90. Aasla Meelis 90 FIXUS SPORT M Maraton 63
91. Uuk Aimur 91 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton 64
92. Viljus Ivo 92 Westline Team I M40 Maraton 65
93. Raja Aigar 93 Westline Team I M Maraton 67
94. Ilves Sven 94 Investment Agency Pro Team U23 Maraton 68
95. Vähi Jaagup 95 Tartu SK VELO M Maraton 68
96. Roose Riivo 96 U23 Maraton 70
97. Elling Toomas 97 Vooremaa Centrum I M Maraton 71
98. Molev Juri 98 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 71
99. Miilmann Rauno 99 TÜ ASK M18 Maraton 72
100. Baranovskis Guntars 100 Smiltene M40 Maraton 73
101. Erikson Toomas 101 Nissan Pro Team M Maraton 75
102. Kalverss Maris 102 Salaspils/Zirini M Maraton 76
103. Pukk Andre 103 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Maraton 77
104. Rei Tarmo 104 CFC M Maraton 77
105. Sars Martins 105 Mezmalas MTB U23 Maraton 78
106. Riismaa Timo 106 SPORDIPARTNER M Maraton 79
107. Sander Marek 107 Eesti Posti Spordiklubi I M Maraton 79
108. Pesor Kaido 108 KoMo M Maraton 79
109. Peipsi Aleko 109 Hawaii Express Team M40 Maraton 80
110. Vsivtsev Vladimir 110 Sundstrand-Jõhvi M Maraton 80
111. Järva Janek 111 Porter Raicing M Maraton 80
112. Kuhi Rainer 112 Skype M Maraton 81
113. Põld Ivo 113 Cosmos Team M40 Maraton 81
114. Loboda Edvard 114 veloclubbers.ee M40 Maraton 81
115. Eiduka Ivanda 115 Rietumu Banka-Riga N Maraton 82
116. Raudsepp Tarmo 116 Vooremaa Centrum I M Maraton 82
117. Lapshin Vladimir 117 Assa Kesoro M Maraton 83
118. Antoniak Marek 118 SPORDIPARTNER 2 M40 Maraton 84
119. Talumaa Raul 119 CC Rota Mobilis M Maraton 84
120. Lõiv Urmas 120 Rõuge Racing Team I M Maraton 85
121. Meier Maaris 121 Peugeot Naiskond N Maraton 85
122. Reinpõld Risto 122 Skype M Maraton 85
123. Kivistik Egert 123 SPORDIPARTNER U23 Maraton 87
124. Põldma Tõnu 124 M40 Maraton 87
125. Nikolai Jarmo 125 Nissan Pro Team M Maraton 89
126. Salumäe Priit 126 Hawaii Express Team M40 Maraton 89
127. Tarasovs Pavels 127 Mezmalas MTB M Maraton 90
128. Pani Marek 128 M Maraton 90
129. Kirsimaa Tõnu 129 Vennad-Dahl M Maraton 91
130. Tiivoja Jaanus 130 Rõuge Racing Team I M Maraton 93
131. Lipp Aivar 131 STR M Maraton 93
132. Apivala Juss 132 Mavic M Maraton 96
133. Reedi Peip 133 Tartu SK VELO M40 Maraton 97
134. Ord Tõnu 134 CC Superior M40 Maraton 97
135. Kovaljov Oleg 135 Assa Kesoro M40 Maraton 98
136. Rumberg Tambet 136 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 98
137. Hussar Kaidar 137 M Maraton 100
138. Sööt Martin 138 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M Maraton 101
139. Nõmm Raivo 139 Viljandi Rattaklubi I M Maraton 102
140. Haugas Margus 140 M Maraton 102
141. Tillemann Taikki 141 velo clubbers M Maraton 103
142. Kukrus Martin 142 Tartu SK VELO U23 Maraton 104
143. Räim Riko 143 SK Jupo M Maraton 107
144. Toome Roland 144 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton 110
145. Joost Andres 145 Vooremaa Centrum I U23 Maraton 112
146. Aibast Erik 146 ProShop.ee M Maraton 113
147. Shumanov Tiit 147 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton 113
148. Mets Are 148 Cosmos Team M50 Maraton 114
149. Klaiva Mairis 149 M40 Maraton 114
150. Lipp Sulev 150 ProShop.ee M Maraton 115
151. Juronen Pertti 151 Hawaii Express Team M Maraton 116
152. Kand Peeter 152 M40 Maraton 117
153. Lehtmaa Aivar 153 Nordecon RK M40 Maraton 118
154. Saarna Rivo 154 ProShop.ee M Maraton 118
155. Tammsalu Mihkel 155 Rõuge Racing Team I U23 Maraton 119
156. Õun Valdur 156 M Maraton 121
157. Mitt Rainis 157 MisPassid M Maraton 122
158. Turtiainen Jani 158 www.riversidecyclingclub.com M Maraton 123
159. Kannimäe Mihkel 159 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton 125
160. Leigri Mehis 160 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton 125
161. Maarits Andres 161 Hadler TL- Coffee In M Maraton 126
162. Talu Priit 162 Westline Team I M Maraton 127
163. Saamere Tanel 163 Mavic M Maraton 128
164. Alesmaa Martti 164 CFC U23 Maraton 128
165. Maidla Janek 165 Jõelähtme SINGEL I M Maraton 129
166. Tarassov Igor 166 Assa Kesoro M40 Maraton 129
167. Reiska Alar 167 Haanja Rattaklubi M40 Maraton 129
168. Danilas Meelis 168 M40 Maraton 130
169. Tupits Ivo 169 M40 Maraton 131
170. Vidder Kristjan 170 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton 132
171. Kauk Anti 171 CC Rota Mobilis M40 Maraton 132
172. Lepmets Tanel 172 ARCTIC SPORT CLUB M40 Maraton 132
173. Bergvald Gunnar 173 HVSK TEAM M Maraton 133
174. Reiljan Kuldar 174 velo clubbers M40 Maraton 133
175. Kollo Madis 175 Nissan Pro Team U23 Maraton 134
176. Leiger Roomet 176 Nissan Pro Team M Maraton 135
177. Peterson Kristo 177 Plekk-Liisu Rattaklubi M18 Maraton 135
178. Lagenõmm Aivar 178 Ambla SK M Maraton 137
179. Mõts Olavi 179 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton 137
180. Rodendau Janno 180 SK Vargamäe M Maraton 138
181. Ilves Aivo 181 Viljandi Rattaklubi II M Maraton 139
182. Raadom Arno 182 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M Maraton 140
183. Taaler Taikki 183 Rõuge Racing Team I M Maraton 141
184. Sügis Harri 184 SPORDIPARTNER 2 M40 Maraton 142
185. Homutov Valeri 185 M Maraton 143
186. Peenema Reijo 186 Sundstrand - Püssi U23 Maraton 143
187. Oru Kaido 187 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 144
188. Peri Pait 188 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Maraton 144
189. Ivanov Mihhail 189 M Maraton 144
190. Jams Sulev 190 Vooremaa Centrum I M40 Maraton 145
191. Tamm Bruno 191 M Maraton 145
192. Alumaa Alar 192 Hansab MTB Team M Maraton 146
193. Kadastu Janar 193 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Maraton 146
194. Miller Mait 194 Cosmos Team M Maraton 146
195. Einroos Raino 195 M40 Maraton 146
196. Kotkas Kristo 196 Vennad-Dahl M Maraton 147
197. Piiritalo Janis 197 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 147
198. Raag Kaupo 198 velo clubbers M Maraton 147
199. Tammistu Andrus 199 JK Paralepa M Maraton 148
200. Kannimäe Taavi 200 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton 150
201. Puusepp Kaito 201 Westline Team III M Maraton 150
202. Naumov Aleksei 202 Assa Kesoro M Maraton 151
203. Taan Rainer 203 GRÜNDER SPORT M40 Maraton 151
204. Lepp Emeri 204 Mehed Marsilt M Maraton 152
205. Kristal Tõnis 205 Cosmos M40 Maraton 152
206. Kolk Hannes 206 VELOPLUS-MERIDA TEAM M Maraton 155
207. Neemela Kurmo 207 Vooremaa Centrum I M Maraton 155
208. Vilums Guntis 208 Smiltene M50 Maraton 156
209. Ots Kaupo 209 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 157
210. Raudsepp Priit 210 Vooremaa Centrum I M Maraton 157
211. Treimuth Meelis 211 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton 157
212. Puhke Raivo 212 Eesti Raudtee 1 M40 Maraton 158
213. Arak Anti 213 Mavic M Maraton 159
214. Pedari Aimar 214 Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton 159
215. Lukertsenko Mihhail 215 Nissan Pro Team M Maraton 160
216. Iljenko Andrejs 216 Smiltene M40 Maraton 161
217. Sander Heinry 217 ProShop.ee M Maraton 161
218. Kozilans Guntis 218 RK Velo M40 Maraton 161
219. Lüüde Riho 219 ProShop.ee M Maraton 162
220. Harand Allan 220 ProShop.ee M Maraton 165
221. Männama Kalle 221 Amserv Toyota Team M50 Maraton 166
222. Raize Janis 222 Meþmalas MTB M18 Maraton 166
223. Vsivtsev Vjatseslav 223 Virumaa Politsei Spordiselts M Maraton 167
224. Parv Oliver 224 TÜ ASK M18 Maraton 169
225. Magus Margus 225 ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton 170
226. Orgla Maario 226 M Maraton 170
227. Küüt Märt 227 Eesti Posti Spordiklubi I M Maraton 171
228. Luik Kaido 228 Rõuge Racing Team I M Maraton 171
229. Kallari Taimar 229 EHTE M40 Maraton 172
230. Soome Raul 230 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 172
231. Kask Janek 231 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Maraton 173
232. Plees Andrus 232 Amserv Toyota Team M Maraton 174
233. Käit Tiit 233 M Maraton 174
234. Kanep Urmas 234 Plekk-Liisu Rattaklubi M50 Maraton 175
235. Kuhlap Kaupo 235 Cosmos Team M40 Maraton 176
236. Sauga Indrek 236 VBH M Maraton 176
237. Ritson Jaanus 237 Rulluisuklubi ABEC M Maraton 176
238. Laosma Raimo 238 FIXUS SPORT M Maraton 177
239. Laaniste Andres 239 Koeru SK M Maraton 177
240. Kerner Argo 240 M40 Maraton 178
241. Sepp Tõnis 241 HVSK TEAM M Maraton 179
242. Hendrikson Tõnu 242 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Maraton 182
243. Viira Veiko 243 Jõelähtme SINGEL I M Maraton 182
244. Verbu Jaano 244 Vooremaa Centrum II M Maraton 184
245. Kotov Raul 245 velo clubbers M40 Maraton 185
246. Sammalsaar Mait 246 VELOPLUS-MERIDA TEAM M50 Maraton 185
247. Kütt Mehis 247 Amserv Toyota Team M Maraton 186
248. Puu Ahto 248 Viljandi Rattaklubi I M Maraton 186
249. Ambainis Aigars 249 EthicSport SEB Priekuïi M40 Maraton 186
250. Joandi Tõiv 250 Cosmos Team M40 Maraton 187
251. Tõnov Tõnu 251 SPORDIPARTNER M Maraton 187
252. Olle Kert 252 M Maraton 188
253. Rääbis Mati 253 Amserv Toyota Team M50 Maraton 190
254. Luiks Meelis 254 Jõelähtme SINGEL I M Maraton 192
255. Kroon Jorma 255 M Maraton 192
256. Kimmel Kaarel 256 Dilbert M Maraton 193
257. Soo Hannes 257 Nissan Pro Team M Maraton 194
258. Hansov Hanno 258 Amserv Toyota Team M Maraton 195
259. Kaasik-Aaslav Henri 259 Extreme Sport M40 Maraton 195
260. Jaaska Sven 260 veloplus M Maraton 195
261. Ojaver Siim 261 EHTE M Maraton 196
262. Karjane Jaak 262 Plekk-Liisu Rattaklubi M Maraton 197
263. Manninen Ergo 263 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton 198
264. Teras Indrek 264 Nissan Pro Team M Maraton 198
265. Part Taavi 265 HAWAII EXPRESS M Maraton 199
266. Jõekäär Madis 266 Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton 201
267. Strikholm Peeter 267 PÜHA LOOMAAED M Maraton 201
268. Zorin Igor 268 Assa Kesoro M Maraton 203
269. Peiker Harri 269 Rulluisuklubi ABEC M Maraton 204
270. Puhke Peeter 270 Ambla SK M40 Maraton 205
271. Krantsiveer Janno 271 M Maraton 205
272. Tilk Mart 272 Raplamaa Rattaklubi KOMO M Maraton 205
273. Eskla Anti 273 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 206
274. Kuusik Leho 274 Team Rimi Cycling M Maraton 207
275. Salus Ardi 275 Vennad-Dahl M Maraton 208
276. Uudam Margus 276 Anaconda of Elbonia M Maraton 209
277. Säinast Mart 277 M40 Maraton 209
278. Rihvk Meelis 278 Janek Tombaku Rattaklubi M Maraton 212
279. Tamm Tõiv 279 TÜASK M40 Maraton 212
280. Tsäro Kermo 280 M Maraton 212
281. Türbsal Aimar 281 Väike-Maarja RSK I M Maraton 213
282. Kiiler Gert 282 Liba-Sakala M Maraton 215
283. Kotsalainen Asse 283 CC Rota Mobilis M Maraton 215
284. Jõekäär Märt 284 Viljandi Rattaklubi II M40 Maraton 216
285. Kesküla Indrek 285 Väike-Maarja RSK I M Maraton 217
286. Viitkin Ain 286 Rõuge Racing Team I M40 Maraton 218
287. Piilma Priit 287 Costa Bicicleta M Maraton 220
288. Tarvis Peeter 288 KoMo M50 Maraton 221
289. Ozolins Uldis 289 Valmiera - Ripo autocentrs U23 Maraton 222
290. Kriisa Helar 290 Ideekamin M Maraton 223
291. Riismaa Hanno 291 SPORDIPARTNER 2 M Maraton 224
292. Lepiksaar Madis 292 U23 Maraton 225
293. Ozolins Ainars 293 Valmiera - Ripo autocentrs M40 Maraton 225
294. Põder Veiko 294 FIXUS SPORT M Maraton 227
295. Nõmmisto Jaanus 295 JK Paralepa M Maraton 227
296. Leppik Janec 296 HVSK TEAM M Maraton 228
297. Sootla Indrek 297 EHTE M Maraton 229
298. Lubi Ain 298 Tartu SK VELO M Maraton 230
299. Asmus Hans 299 Team Mahe M40 Maraton 230
300. Goba Edgars 300 Salaspils/Zirini M Maraton 231
301. Pilt Illimar 301 Team Rimi Cycling M Maraton 231
302. Mets Andre 302 Cosmos Team U23 Maraton 233
303. Sirak Kaimo 303 Team Rimi Cycling M Maraton 236
304. Undusk Martin 304 EHTE M Maraton 236
305. Israel Olavi 305 HVSK TEAM M Maraton 239
306. Leitane Mara 306 4EVER/SK Mezaparks N Maraton 239
307. Sõmmer Sinne 307 Haanja Rattaklubi Haraga N Maraton 240
308. Sirvel Margus 308 M Maraton 240
309. Meeru Mart 309 Hansura Racing Team M Maraton 241
310. Soodla Kristjan 310 Amserv Toyota Team M Maraton 242
311. Välja Margus 311 Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton 244
312. Venelaine Margus 312 Tallegg M Maraton 244
313. Angerma Meelis 313 Chapter 11 M Maraton 245
314. Rohelaan Ken 314 U23 Maraton 245
315. Teder Koit 315 Viljandi Rattaklubi M50 Maraton 248
316. Kaevu Henry 316 Väike-Maarja RSK II M18 Maraton 249
317. Hürden Taivo 317 M Maraton 249
318. Kallasmaa Sander 318 TeamRide 2007 M Maraton 250
319. Lood Illar 319 TÜ ASK U23 Maraton 251
320. Saarep Peeter 320 M50 Maraton 252
321. Ilves Ago 321 Väike-Maarja RSK II M40 Maraton 253
322. Padosepp Siim 322 Rõuge Racing Team II U23 Maraton 253
323. Konga Andrus 323 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 254
324. Piire Aare 324 M Maraton 255
325. Pilt Andrus 325 Team Rimi Cycling M Maraton 256
326. Ladva Ailar 326 JK Paralepa M Maraton 258
327. Meier Ergo 327 OLX.EE M Maraton 260
328. Nikolajev Raul 328 Harju Elekter M Maraton 261
329. Randmaa Joel 329 Costa Bicicleta M Maraton 261
330. Sarakovs Renars 330 Saulkrasti M Maraton 261
331. Kingo Priit 331 Westline Team II M Maraton 263
332. Malderis Kalvis 332 Salaspils/Zirini M Maraton 264
333. Jõgeva Toomas 333 Nordecon RK M40 Maraton 266
334. Laaniste Mart 334 Ambla SK M Maraton 267
335. Randver Kristian 335 Team Rimi Cycling M Maraton 267
336. Laur Anar 336 TeamRide 2008 M Maraton 268
337. Ernits Ardu 337 Vänta Aga M40 Maraton 270
338. Vilipõld Kristjan 338 KJK M18 Maraton 270
339. Kadajane Kaupo 339 Vennad-Dahl M Maraton 270
340. Männiste Marko 340 JK Paralepa M Maraton 271
341. Vestmann Rain 341 ProShop.ee M Maraton 272
342. Popp Kristian 342 Westline Team II M Maraton 274
343. Mooses Martin 343 Oü Kipka M Maraton 275
344. Eelma Tõnu 344 M Maraton 276
345. Hurt Margo 345 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 277
346. Kõiv Kardon 346 HVSK TEAM M Maraton 277
347. Morjakov Andrei 347 Tartu SK VELO M Maraton 278
348. Einmaa Tiit 348 Eesti Raudtee 1 M Maraton 279
349. Korts-Laur Raul 349 Electrum M40 Maraton 279
350. Pajus Rene 350 xtri:m3 M Maraton 280
351. Furmanis Andris 351 Valmiera - Ripo autocentrs M Maraton 280
352. Leer Janek 352 Citroen team M Maraton 281
353. Orav Erki 353 Vooremaa Centrum III M Maraton 282
354. Paas Ojari 354 Team Combidek Logistika M Maraton 282
355. Eesmaa Andrus 355 M Maraton 282
356. Raidma Rainer 356 TeamRide 2008 M Maraton 284
357. Aria Sven 357 Lextrans M40 Maraton 284
358. Kivi Teemar 358 Rõuge Racing Team II M Maraton 286
359. Kukk Kaidur 359 M Maraton 286
360. Türbsal Madis 360 Väike-Maarja RSK II M Maraton 287
361. Valdner Marek 361 BETA M Maraton 287
362. Bauer Heigo 362 Vennad-Dahl M40 Maraton 288
363. Eensoo Ardi 363 JK Paralepa M Maraton 289
364. Rajaste Renzo 364 M Maraton 290
365. Klaos Taavi 365 Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton 291
366. Mägi Allan 366 M Maraton 291
367. Salum Siim 367 Enics M Maraton 292
368. Kingo Gunnar 368 Westline Team II M Maraton 293
369. Altermann Madis 369 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton 293
370. Vasar Kaidu 370 taliroos M Maraton 294
371. Zeisig Ivar 371 SK Jupo M Maraton 295
372. Kõrran Timmo 372 Chapter 11 M Maraton 296
373. Aasoja Arbo 373 Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton 298
374. Aule Krister 374 Chapter 11 M Maraton 299
375. Puhke Rauno 375 Ambla SK U23 Maraton 299
376. Jäetma Mikk 376 M18 Maraton 300
377. Järve Marek 377 SPORDIPARTNER M Maraton 301
378. Rist Liisi 378 Peugeot Naiskond N23 Maraton 301
379. Kiuru Väino 379 LPSK M Maraton 301
380. Mihhailov Roman 380 M Maraton 302
381. Kukk Martin 381 Vooremaa Centrum I M40 Maraton 303
382. Shteinbergs Ints 382 Salaspils/Zirini M Maraton 303
383. Ots Henry 383 Team Mahe M Maraton 303
384. Fjodorov Nikolai 384 Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton 304
385. Vahi Kunnar 385 SK Jupo M Maraton 304
386. Tabo Sandor 386 Reola Gaas M Maraton 306
387. Steinburg Greete 387 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton 308
388. Rünk Ain 388 M Maraton 309
389. Lippur Bruno 389 M Maraton 311
390. Must Hannes 390 M Maraton 311
391. Põldma Mirko 391 M Maraton 311
392. Tiivoja Talis 392 Rõuge Racing Team II M18 Maraton 312
393. Einblau Mihkel 393 MOTOMARKET M Maraton 312
394. Matvejev Madis 394 SK Vargamäe U23 Maraton 315
395. Aksel Indrek 395 Väike-Maarja RSK I M Maraton 316
396. Kiristaja Ailar 396 velo clubbers M Maraton 317
397. Kull Erki 397 AVERA M Maraton 317
398. Riismaa Joel 398 SPORDIPARTNER M Maraton 318
399. Velps Janis 399 SAPAS MTB TEAM M40 Maraton 319
400. Liis Lembit 400 Vooremaa Centrum II M50 Maraton 320
401. Möldre Kert 401 Westline Team III M40 Maraton 321
402. Kadai Martin 402 Velonoid M Maraton 322
403. Luurmees Reigo 403 M Maraton 322
404. Bogdanov Risto 404 Mudakarud M Maraton 323
405. Falten Hannes 405 ARCTIC SPORT CLUB 2 M Maraton 323
406. Koppel Tõnu 406 Mavic M40 Maraton 324
407. Kuuskvere Maarja 407 Taaralinna Rattanaised N23 Maraton 324
408. Paju Teet 408 Väike-Maarja RSK I M Maraton 324
409. Pedai Andrus 409 Enics M Maraton 324
410. Kütt Vello 410 HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton 326
411. Vähi Nikolai 411 taliroos M40 Maraton 328
412. Kiristaja Kalle 412 taliroos M40 Maraton 329
413. Pletiens Ilgvars 413 Smiltene M50 Maraton 330
414. Estermaa Ago 414 SK Jupo M40 Maraton 333
415. Karu Alar 415 Virumaa Politsei Spordiselts M Maraton 333
416. Pallum Priit 416 M Maraton 334
417. Soojärv Andres 417 Mehed Marsilt M Maraton 335
418. Helm Jaak 418 Barrus M Maraton 335
419. Furmanis Maris 419 Valmiera - Ripo autocentrs M Maraton 336
420. Kotsin Marek 420 Assa Kesoro M Maraton 336
421. Kallakmaa Teet 421 TeamRide 2007 M40 Maraton 338
422. Puhke Marcus 422 M18 Maraton 340
423. Mölder Ivo 423 Türi Rattatiim M40 Maraton 342
424. Sammel Koit 424 Cosmos Fun M40 Maraton 345
425. Huik Aare 425 Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton 346
426. Aamisepp Arno 426 M18 Maraton 347
427. Maalt Marko 427 M40 Maraton 347
428. Kask Indrek 428 M Maraton 348
429. Reinik Vello 429 M40 Maraton 350
430. Helgis Priit 430 M Maraton 350
431. Krela Jaan 431 Dünamo M40 Maraton 350
432. Küttis Sven 432 TEAM VENNAD RIKKAD M40 Maraton 351
433. Talmet Indrek 433 Haanja Rattaklubi U23 Maraton 351
434. Rannala Renaldo 434 Eesti Posti Spordiklubi I M Maraton 352
435. Kebja Raigo 435 Plekk-Liisu Rattaklubi M Maraton 353
436. Otstavel Risto 436 Scania Eesti AS M40 Maraton 353
437. Pihlap Raimond 437 TÜASK M Maraton 353
438. Meimre Hannes 438 VP M Maraton 355
439. Vsivtsev Juri 439 Virumaa Politsei Spordiselts M Maraton 356
440. Kelk Margus 440 SK VELO M40 Maraton 358
441. Koppel Mart 441 SANGAR M40 Maraton 359
442. Vlassov Jüri 442 Costa Bicicleta M Maraton 359
443. Rautenbergs Arturs 443 Smiltene M40 Maraton 360
444. Kaur Väino 444 M40 Maraton 362
445. Kanniste Jaak 445 M40 Maraton 363
446. Liivas Ülar 446 Haanja Rattaklubi Tsälbä M Maraton 364
447. Pikkor Roomet 447 ESL/NÕMME SK M Maraton 364
448. Liivak Hannes 448 HVSK M Maraton 365
449. Einroos Urmas 449 Nõmme Biathloni Kliubi M Maraton 365
450. Sankovski Raul 450 LST M Maraton 365
451. Oot Anti 451 Extreme Sport M50 Maraton 366
452. Leisalu Tanel 452 Püha Üritus M Maraton 366
453. Leppik Viljar 453 Viljandi Rattaklubi II M Maraton 367
454. Teller Veiko 454 JK Paralepa M Maraton 368
455. Saar Sulev 455 Väike-Maarja RSK I M Maraton 370
456. Saksing Siim 456 Chapter 11 M Maraton 371
457. Palu Silver 457 M Maraton 371
458. Kivirüüt Margus 458 SANGAR M Maraton 372
459. Randalainen Viktoria 459 Skype N Maraton 372
460. Kebja Reigo 460 Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton 373
461. Neuhaus Rauno 461 Plekk-Liisu Rattaklubi M18 Maraton 373
462. Saetalu Andres 462 BMSK M40 Maraton 375
463. Pani Andrus 463 M Maraton 376
464. Oja Jaan 464 M50 Maraton 377
465. Nikopensius Janos 465 M Maraton 378
466. Teppan Sten 466 Raadio 2 M Maraton 378
467. Malsroos Mait 467 Nordecon RK M40 Maraton 379
468. Rassadkin Kalle 468 SK Jupo M Maraton 380
469. Metsa Taivo 469 M Maraton 381
470. Maidla Margus 470 TeamRide 2007 M Maraton 382
471. Vaiknurme Aivo 471 JK Paralepa M40 Maraton 382
472. Toots Tanel 472 M Maraton 382
473. Pärsim Rasmus 473 Velonoid M Maraton 383
474. Lopman Veiko 474 sk velo M18 Maraton 383
475. Mõttus Raivo 475 M50 Maraton 384
476. Lilenbach Feliks 476 SPORDIPARTNER 2 M Maraton 385
477. Heinsar Hardi 477 Scoutspataljon TEAM M Maraton 386
478. Kütt Ott 478 M40 Maraton 386
479. Koolmeister Siim 479 Pühalepa Suusaklubi U23 Maraton 388
480. Terve Raivo 480 Sidepataljon M40 Maraton 390
481. Reissaar Alari 481 Mõdriku M40 Maraton 390
482. Tõrra Keijo 482 GRÜNDER SPORT M Maraton 391
483. Kramm Raimo 483 Westline Team I M Maraton 392
484. Eilo Sander 484 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton 393
485. Nõmmik Jaanus 485 Türi Rattatiim M Maraton 396
486. Lejins Martins 486 Burusports Team M Maraton 397
487. Must Tauri 487 Türi Rattatiim U23 Maraton 398
488. Soosalu Karen 488 velo clubbers M40 Maraton 399
489. Saksniit Priit 489 M Maraton 400
490. Päll Taavi 490 M Maraton 400
491. Kiipsaar Raido 491 xtri:m3 M40 Maraton 401
492. Künnapuu Priit 492 Assa Kesoro M Maraton 402
493. Lepasalu Laura 493 Taaralinna Rattanaised N Maraton 403
494. Sildaru Kalev 494 lebo racing M50 Maraton 403
495. Nõmmiste Sulev 495 M Maraton 404
496. Truu Paavo 496 Bauhof M Maraton 404
497. Hion Lars-Erik 497 SK Velo M Maraton 404
498. Rool Margus 498 Hansura Racing Team M Maraton 406
499. Kalmus Rando 499 HVSK TEAM M Maraton 407
500. Sagaja Martin 500 Eesti Raudtee 1 M Maraton 407

‹‹ Tagasi

Elva RM 09 plak
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
N35, , 06.08.2009 11:31
Sellisel juhul peaks kongreetse pildistatava käest fotograaf sammuti luba küsima.Eraisikuna on meil õigus keelata ennast pildistada.Elvas ju koputs fotograaf suisa õlale ja rajal paluti kiirust vähendada,et pilti saaks teha.
Ain, , 05.08.2009 09:26
Millal video Elioni digilaenutusse jõuab? Inernetist näeb ju juba möödunud nädalast.
T, , 05.08.2009 08:51
Sportfoto ei avalda enam tõenäoliselt elionil tehtud pilte, sest nendele ei anta pappi selle eest. Nii olen mina asjast aru saanud. Ise on nad oma klõpsud tegelikult mõttetult kalliks ajanud ja seetõttu kannatab ka võimalik käive. Ka on piltide näol aina tegemist suvaklõpsudega, mis seda enam, sellise hinna juures mõttetud tunduvad...
N35, , 04.08.2009 15:20
No just kuhu pildid kaovad,tehakse ju neid igal sammul.TAHAME PILTE.
, , 02.08.2009 13:39
Kas Sportfotosse ka pannakse pildid üles ja Otepää maratoni omasid ka?
to marx, , 31.07.2009 19:06
Otsi ise ka ennem paar sekundit ja siis hakka küsima ...
marx, , 31.07.2009 18:52
kust saab elva poolmaratoni tulemusi vaadata?
rattur, , 31.07.2009 09:18
Kui kusta köögi kraanikaussi, ei juhtu ka ju midagi hullu
Arx, , 31.07.2009 08:08
Ja mis sul siis sinna vette satub ? Tilk muda settib poole tunniga, oluliselt suurem kogus tuleb kolinal mööda kõiki neid kraave iga päev. Veega lahti tulevat õli rattal ei tohiks küljes olla, kui siis alla mg kogus. Ise ratast ei pest ja sõitsin kodo läbi 2 paduvihma, kas nüüd on 3 maakonda saastunud ?
Umx, , 31.07.2009 07:38
Ei no silt sildiks, aga kas endal ei ole nii palju mõistust, et veidi mõelda, mis kõik vette satub. Hiljem muidugi oma vabanduseks hea ironiseerida, et "keelustame vihmaga rattaga sõitmise". Otepääl sõida kah pärast maratoni Pühajärve randa, seal hea muda maha lobistada.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE