estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratoni võitis taas Jaan Kirsipuu 03.05.2009 (0)
Paar aastat tagasi profispordist loobunud Jaan Kirsipuu valitseb endiselt Eesti rattasõite ning võitis täna Viljandimaal peetud Mulgi rattamaratoni.
Mulgi maraton ületab mulluse rekordi 30.04.2009 (0)
Mulgi rattamaratonile pani end interneti teel kirja 1725 osalejat, mis ületab eelmise aasta lõpetajate arvu ja vastab korraldajate ootustele.
Ratturid abistavad Mulgi maratoni rajameistreid 27.04.2009 (0)
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
Mulgi rattamaratoni lumine rada venib pikemaks 14.04.2009 (4)
Mulgi Rattamaraton pakub sel aastal lumes sõitu 06.04.2009 (3)
Mulgi 60 km
Mulgi 35 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 22 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Mulgi Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 03.05.2009
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 60 km, start kell 12.00
Poolmaraton 35 km, start kell 13.00
Lastevõistlused algavad kell 12.10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee  

Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume 2010 aastal!

EEC 2009 KOONDARVESTUS LASTESÕIDUD / TULEMUSED 2009
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants P.KOHT
1. Oras Allan 1 Rietumu Banka-Riga M 60 km 2
2. Maasikmets Alges 2 Extreme Sport M40 60 km 2
3. Kirsipuu Jaan 3 CFC M40 60 km 2
4. Austa Caspar 4 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M 60 km 2
5. Selder Taavi 5 Rietumu Banka-Riga M 60 km 3
6. Tamkõrv Helmet 6 Extreme Sport M 60 km 5
7. Ainsalu Markku 7 Investment Agency Pro Team M 60 km 5
8. Kukk Erki 8 Investment Agency Pro Team M 60 km 5
9. Kodanipork Raido 9 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 60 km 6
10. Kukk Sigvard 10 SPORDIPARTNER M 60 km 9
11. Selder Tauri 11 Sundstrand-Jõhvi U23 60 km 11
12. Kattai Kaupo 12 Extreme Sport M 60 km 12
13. Korts-Laur Ervin 13 Investment Agency Pro Team M 60 km 12
14. Jakovels Gints 14 TREK - Philips M 60 km 12
15. Aug Andrus 15 ARCTIC SPORT CLUB 1 M 60 km 14
16. Zviedris Normunds 16 Extreme Sport M40 60 km 14
17. Knostenbergs Toms 17 Smiltene U23 60 km 14
18. Rohtmets Argo 18 FIXUS SPORT M 60 km 14
19. Loo Martin 19 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 60 km 15
20. Tuisk Priit 20 Hawaii Express Team M 60 km 15
21. Krusemann Magnus 21 VELOPLUS-MERIDA TEAM M 60 km 17
22. Nõlvik Lasse 22 ARCTIC SPORT CLUB 1 M 60 km 18
23. Jõessar Janari-Joel 23 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 60 km 18
24. Aulik Allan 24 Investment Agency Pro Team M 60 km 18
25. Suur Ivo 25 Investment Agency Pro Team U23 60 km 18
26. Balgabaev Ravshan 26 Holmskie Vorota M 60 km 20
27. Tohvrel Rego 27 VELOPLUS-MERIDA TEAM M 60 km 20
28. Puu Henno 28 FIXUS SPORT M 60 km 20
29. Olle Raul 29 Amserv Toyota Team M40 60 km 23
30. Vaab Ivar 30 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 60 km 23
31. Karlson Urmas 31 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 60 km 23
32. Kirsipuu Toomas 32 CFC M40 60 km 24
33. Molev Juri 33 VELOPLUS-MERIDA TEAM M 60 km 24
34. Schumann Riivo 34 FIXUS SPORT M 60 km 24
35. Raudsepp Tarmo 35 Vooremaa Centrum I M 60 km 26
36. Neemela Tarmo 36 Extreme Sport M40 60 km 26
37. Kopli Tarmo 37 Hawaii Express Team M 60 km 26
38. Kampus Kaido 38 Extreme Sport M40 60 km 27
39. Karu Virgo 39 Hawaii Express Team M40 60 km 27
40. Mikk Margus 40 ARCTIC SPORT CLUB 1 M 60 km 30
41. Sala Raivo 41 Sundstrand-Jõhvi M 60 km 30
42. Kelk Indrek 42 ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 60 km 32
43. Leppik Gabriel 43 SPORDIPARTNER 2 U23 60 km 33
44. Välbe Urmas 44 Hawaii Express Team M40 60 km 33
45. Birkentals Mareks 45 EthicSport SEB Priekuli M 60 km 36
46. Suppi Ahti 46 FIXUS SPORT M 60 km 36
47. Öpik Oliver 47 velo clubbers M 60 km 36
48. Laanela Danek 48 M 60 km 38
49. Pruus Peeter 49 KoMo U23 60 km 39
50. Purnins Lauris 50 TREK - Philips M 60 km 39
51. Kivioja Raimo 51 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M 60 km 42
52. Vist Kalev 52 CFC M40 60 km 42
53. Jeret Timmo 53 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 60 km 42
54. Laanemaa Kristjan 54 Anaconda of Elbonia M 60 km 45
55. Hirv Pait 55 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M 60 km 48
56. Grossmann Genry 56 Amserv Toyota Team M 60 km 50
57. Mikson Margus 57 ARCTIC SPORT CLUB 1 M 60 km 50
58. Ositis Dzintars 58 EthicSport SEB Priekuli M40 60 km 50
59. Bogdanovs Aivars 59 EthicSport SEB Priekuli M40 60 km 50
60. Holtsmann Siim 60 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 60 km 51
61. Hallik Margus 61 Hawaii Express / LUS M 60 km 51
62. Abel Indrek 62 SPORDIPARTNER M 60 km 53
63. Saar Raido 63 Jalgrattaklubi VIKO U23 60 km 53
64. Brokans Raimonds 64 NN Sporta Klubs M 60 km 53
65. Tõnisson Tiimo 65 Porter Racing M 60 km 54
66. Mõttus Tarmo 66 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M 60 km 54
67. Kiskonen Eero 67 ARCTIC SPORT CLUB 1 M 60 km 57
68. Ridamäe Aivar 68 ARCTIC SPORT CLUB 2 M 60 km 59
69. Gristsenko Andrei 69 Hawaii Express Team M 60 km 59
70. Ronimois Mihkel 70 Viljandi Rattaklubi I U23 60 km 60
71. Põldma Tõnu 71 M40 60 km 62
72. Viljus Ivo 72 Westline Team I M40 60 km 63
73. Mets Are 73 Cosmos Team M50 60 km 65
74. Magus Margus 74 ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 60 km 68
75. Biezais Martins 75 EthicSport SEB Priekuli M 60 km 68
76. Lipp Aivar 76 STR M 60 km 69
77. Kannimäe Viljar 77 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 60 km 69
78. Paas Markus 78 Viljandi Rattaklubi M18 60 km 69
79. Neidra Rainer 79 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 60 km 71
80. Pallo Rait 80 Mavic M 60 km 71
81. Vähi Jaagup 81 Tartu SK VELO M 60 km 71
82. Veelmaa Taavi 82 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 60 km 72
83. Eljas Avo 83 püha loomaaed M 60 km 72
84. Raag Kaupo 84 velo clubbers M 60 km 72
85. Karro Margus 85 Tartu SK VELO M 60 km 74
86. Pajur Rivo 86 velo clubbers M 60 km 75
87. Vsivtsev Vladimir 87 Sundstrand-Jõhvi M 60 km 77
88. Kruuse Rommi 88 velo clubbers M 60 km 78
89. Peipsi Aleko 89 Hawaii Express Team M40 60 km 80
90. Kuhi Rainer 90 Skype M 60 km 81
91. Kovaljov Oleg 91 Assa Kesoro M40 60 km 81
92. Aasla Meelis 92 FIXUS SPORT M 60 km 83
93. Talumaa Raul 93 CC Rota Mobilis M 60 km 84
94. Koppel Kristjan 94 Sundstrand-Jõhvi U23 60 km 86
95. Kivistik Egert 95 SPORDIPARTNER U23 60 km 87
96. Kask Jaanus 96 M 60 km 89
97. Baranovskis Guntars 97 Smiltene M40 60 km 89
98. Erm Tõnis 98 Seiklusklubi Xdream M 60 km 89
99. Riismaa Timo 99 SPORDIPARTNER M 60 km 90
100. Rebane Meelis 100 Mavic M 60 km 90
101. Raja Aigar 101 Westline Team I M 60 km 92
102. Laanemets Raivo 102 M40 60 km 93
103. Tarassov Igor 103 Assa Kesoro M40 60 km 95
104. Hussar Aimar 104 Areal Team M 60 km 96
105. Uuk Aimur 105 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 60 km 96
106. Vaaks Mikk 106 Viljandi Rattaklubi I U23 60 km 98
107. Smilktens Karlis 107 TREK - Philips M 60 km 98
108. Tupits Ivo 108 M40 60 km 99
109. Juronen Pertti 109 Hawaii Express Team M 60 km 99
110. Toome Roland 110 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 60 km 101
111. Shumanov Tiit 111 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 60 km 101
112. Nõmm Raivo 112 Viljandi Rattaklubi I M 60 km 102
113. Erikson Toomas 113 Nissan Pro Team M 60 km 104
114. Holtsmann Marko 114 Viljandi Rattaklubi M18 60 km 104
115. Rattur Rajko 115 SK Serviti M 60 km 107
116. Oru Kaido 116 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M 60 km 107
117. Pukk Andre 117 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M 60 km 111
118. Oppi Art 118 CC Rota Mobilis M 60 km 111
119. Salumäe Priit 119 Hawaii Express Team M40 60 km 111
120. Meier Maaris 120 Peugeot Naiskond N 60 km 116
121. Vaaks Ats 121 Viljandi Rattaklubi M18 60 km 117
122. Tiivoja Jaanus 122 Rõuge Racing Team I M 60 km 119
123. Ots Kaupo 123 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M 60 km 119
124. Sander Marek 124 Eesti Posti Spordiklubi I M 60 km 120
125. Saarna Rivo 125 ProShop.ee M 60 km 120
126. Välk Martti 126 Viljandi Rattaklubi M18 60 km 120
127. Kallari Taimar 127 EHTE M40 60 km 122
128. Roskoss Janis 128 Smiltene M 60 km 122
129. Neemela Kurmo 129 Vooremaa Centrum I M 60 km 123
130. Turtiainen Jani 130 www.riversidecyclingclub.com M 60 km 123
131. Ojaver Siim 131 EHTE M 60 km 128
132. Suvi Kristjan 132 velo clubbers M 60 km 128
133. Eiduka Ivanda 133 Rietumu Banka-Riga N 60 km 129
134. Antoniak Marek 134 SPORDIPARTNER 2 M40 60 km 129
135. Kand Peeter 135 M40 60 km 131
136. Kalverss Maris 136 Salaspils/Zirini M 60 km 132
137. Räim Riko 137 SK Jupo M 60 km 132
138. Ord Tõnu 138 CC Superior M40 60 km 134
139. Kauk Anti 139 CC Rota Mobilis M40 60 km 134
140. Laaniste Mart 140 Ambla SK M 60 km 134
141. Rei Tarmo 141 CFC M 60 km 138
142. Sepp Tõnis 142 HVSK TEAM M 60 km 138
143. Pesor Kaido 143 KoMo M 60 km 138
144. Põld Ivo 144 Cosmos Team M40 60 km 138
145. Tõnov Tõnu 145 SPORDIPARTNER M 60 km 140
146. Danilas Meelis 146 M40 60 km 144
147. Soo Veiko 147 M40 60 km 144
148. Kadastu Janar 148 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M 60 km 146
149. Lagenõmm Aivar 149 Ambla SK M 60 km 146
150. Puu Ahto 150 Viljandi Rattaklubi I M 60 km 147
151. Piiritalo Janis 151 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M 60 km 147
152. Roose Riivo 152 U23 60 km 149
153. Suisalu Alvar 153 CC Rota Mobilis M 60 km 149
154. Soosaar Tiit 154 Viko M 60 km 149
155. Elling Toomas 155 Vooremaa Centrum I M 60 km 150
156. Hussar Kaidar 156 M 60 km 150
157. Peri Pait 157 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M 60 km 150
158. Talu Priit 158 Westline Team I M 60 km 152
159. Kozilans Guntis 159 RK Velo M40 60 km 152
160. Alesmaa Martti 160 CFC U23 60 km 152
161. Reiljan Kuldar 161 velo clubbers M40 60 km 153
162. Mõts Olavi 162 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 60 km 155
163. Pani Marek 163 M 60 km 156
164. Reiska Alar 164 Haanja Rattaklubi M40 60 km 158
165. Kingo Gunnar 165 Westline Team II M 60 km 159
166. Vsivtsev Juri 166 Virumaa Politsei Spordiselts M 60 km 159
167. Bergvald Gunnar 167 HVSK TEAM M 60 km 161
168. Hendrikson Tõnu 168 Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M 60 km 161
169. Viitmaa Alar 169 OK Lehola M 60 km 162
170. Saamere Tanel 170 Mavic M 60 km 162
171. Ladva Ailar 171 JK Paralepa M 60 km 162
172. Sars Martins 172 Mezmalas MTB U23 60 km 164
173. Kirsipuu Tiit 173 Pilsner Sport Power M 60 km 165
174. Harand Allan 174 ProShop.ee M 60 km 165
175. Veri Aivar 175 M40 60 km 167
176. Välja Margus 176 Jõelähtme SINGEL II M40 60 km 167
177. Tillemann Taikki 177 velo clubbers M 60 km 167
178. Õun Valdur 178 M 60 km 171
179. Jõgeva Toomas 179 Nordecon RK M40 60 km 171
180. Rodendau Janno 180 SK Vargamäe M 60 km 173
181. Kask Janek 181 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M 60 km 173
182. Sööt Martin 182 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M 60 km 173
183. Käit Tiit 183 M 60 km 174
184. Einroos Raino 184 M40 60 km 174
185. Taaler Taikki 185 Rõuge Racing Team I M 60 km 176
186. Kirsimaa Tõnu 186 Vennad-Dahl M 60 km 176
187. Rooberg Jorma 187 CFC U23 60 km 176
188. Kuhlap Kaupo 188 Cosmos Team M40 60 km 176
189. Pedari Aimar 189 Plekk-Liisu Rattaklubi M40 60 km 179
190. Puhke Raivo 190 Eesti Raudtee 1 M40 60 km 182
191. Lõiv Urmas 191 Rõuge Racing Team I M 60 km 182
192. Vaikna Ville 192 Extreme M 60 km 186
193. Lepp Emeri 193 Mehed Marsilt M 60 km 188
194. Peterkopf Indrek 194 Reola Gaas M 60 km 188
195. Kollo Madis 195 Nissan Pro Team U23 60 km 191
196. Maidla Janek 196 Jõelähtme SINGEL I M 60 km 191
197. Hansov Hanno 197 Amserv Toyota Team M 60 km 195
198. Lehtmaa Aivar 198 Nordecon RK M40 60 km 195
199. Järveoja Toomas 199 Tartu ÜASK M40 60 km 197
200. Jams Sulev 200 Vooremaa Centrum I M40 60 km 198
201. Leiger Roomet 201 Nissan Pro Team M 60 km 198
202. Ivanov Mihhail 202 M 60 km 198
203. Vestmann Rain 203 ProShop.ee M 60 km 198
204. Trepp Janek 204 M 60 km 200
205. Karjane Priit 205 Raplamaa Rattaklubi KoMo M40 60 km 200
206. Israel Jaak 206 HVSK M 60 km 201
207. Kanep Urmas 207 Plekk-Liisu Rattaklubi M50 60 km 204
208. Treimuth Meelis 208 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 60 km 204
209. Sander Heinry 209 ProShop.ee M 60 km 204
210. Saarniit Jürgen 210 Piirivalve Lennusalk M 60 km 206
211. Rääbis Mati 211 Amserv Toyota Team M50 60 km 207
212. Kolk Hannes 212 VELOPLUS-MERIDA TEAM M 60 km 207
213. Reinpõld Risto 213 Skype M 60 km 209
214. Järveoja Jaanus 214 TÜSK M40 60 km 209
215. Haugas Margus 215 M 60 km 212
216. Tsäro Kermo 216 Haanja RK M 60 km 212
217. Rumberg Tambet 217 ARCTIC SPORT CLUB 2 M 60 km 213
218. Iljenko Andrejs 218 Smiltene M40 60 km 213
219. Aibast Erik 219 SKM! M 60 km 218
220. Jõekäär Madis 220 Viljandi Rattaklubi II U23 60 km 218
221. Lepasalu Laura 221 Taaralinna Rattanaised N 60 km 218
222. Luik Kaido 222 Rõuge Racing Team I M 60 km 219
223. Reedi Peip 223 Tartu SK VELO M40 60 km 221
224. Riismaa Hanno 224 SPORDIPARTNER 2 M 60 km 222
225. Kannimäe Mihkel 225 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 60 km 222
226. Kiuru Väino 226 LPSK M 60 km 224
227. Arak Anti 227 Mavic M 60 km 224
228. Apivala Juss 228 Mavic M 60 km 224
229. Israel Olavi 229 HVSK TEAM M 60 km 225
230. Tammsalu Mihkel 230 Rõuge Racing Team I U23 60 km 225
231. Raadom Arno 231 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M 60 km 227
232. Tammemäe Joosep 232 Viljandi Suusaklubi U23 60 km 227
233. Türbsal Aimar 233 Väike-Maarja RSK I M 60 km 230
234. Luiks Meelis 234 Jõelähtme SINGEL I M 60 km 230
235. Alumaa Alar 235 Hansab MTB Team M 60 km 230
236. Taan Rainer 236 GRÜNDER SPORT M40 60 km 230
237. Joandi Tõiv 237 Cosmos Team M40 60 km 230
238. Peterson Kristo 238 Plekk-Liisu Rattaklubi M18 60 km 231
239. Kikkas Simmo 239 Viiking M 60 km 233
240. Mets Andre 240 Cosmos Team U23 60 km 233
241. Sügis Harri 241 SPORDIPARTNER 2 M40 60 km 234
242. Tamm Bruno 242 M 60 km 236
243. Ozolins Ainars 243 Valmiera - Ripo autocentrs M40 60 km 237
244. Lepiksaar Madis 244 U23 60 km 237
245. Vilums Guntis 245 Smiltene M50 60 km 240
246. Mitt Rainis 246 MisPassid M 60 km 242
247. Joost Andres 247 Vooremaa Centrum I U23 60 km 245
248. Kütt Mehis 248 Amserv Toyota Team M 60 km 246
249. Kannimäe Taavi 249 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 60 km 249
250. Puhke Peeter 250 Ambla SK M40 60 km 249
251. Kingo Priit 251 Westline Team II M 60 km 251
252. Kriisa Helar 252 M 60 km 251
253. Strikholm Peeter 253 PÜHA LOOMAAED M 60 km 252
254. Palm Tõnno 254 Dünamo M 60 km 254
255. Toots Valdis 255 SVK Dünamo M 60 km 257
256. Miller Mait 256 Cosmos Team M 60 km 257
257. Põder Veiko 257 FIXUS SPORT M 60 km 258
258. Randmaa Joel 258 Costa Bicicleta M 60 km 261
259. Suluste Jüri 259 SJK Viiking M40 60 km 261
260. Ritson Jaanus 260 Rulluisuklubi ABEC M 60 km 263
261. Plees Andrus 261 Amserv Toyota Team M 60 km 264
262. Goba Edgars 262 Salaspils/Zirini M 60 km 267
263. Valdner Marek 263 BETA M 60 km 267
264. Maarits Andres 264 Hadler TL- Coffee In M 60 km 269
265. Viitkin Ain 265 Rõuge Racing Team I M40 60 km 269
266. Peiker Harri 266 Rulluisuklubi ABEC M 60 km 270
267. Soodla Raul 267 Vooremaa Centrum II M40 60 km 272
268. Manninen Ergo 268 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 60 km 275
269. Leigri Mehis 269 KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 60 km 275
270. Olle Kert 270 M 60 km 276
271. Tammistu Andrus 271 JK Paralepa M 60 km 276
272. Rihvk Meelis 272 Janek Tombaku Rattaklubi M 60 km 279
273. Kütt Vello 273 HAT-AUTO RAKVERE M40 60 km 279
274. Vsivtsev Vjatseslav 274 Virumaa Politsei Spordiselts M 60 km 281
275. Orav Erki 275 Vooremaa Centrum III M 60 km 282
276. Uudam Margus 276 Anaconda of Elbonia M 60 km 282
277. Kiiler Gert 277 Viljandi Rattaklubi M 60 km 284
278. Dzebrailov Denis 278 Birota Racing Team M 60 km 284
279. Eilo Enno 279 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M40 60 km 285
280. Meri Martin 280 M 60 km 287
281. Huik Aare 281 Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 60 km 287
282. Kuusiku Kaido 282 M 60 km 288
283. Kaasik-Aaslav Henri 283 Extreme Sport M40 60 km 290
284. Pallum Priit 284 M 60 km 291
285. Kiigemägi Andres 285 M50 60 km 293
286. Orgla Maario 286 M 60 km 294
287. Hutrov Rait 287 M 60 km 294
288. Tootsi Mikk 288 Viljandi Rattaklubi M18 60 km 294
289. Pajus Rene 289 xtri:m3 M 60 km 296
290. Kroon Jorma 290 M 60 km 299
291. Kukk Martin 291 Vooremaa Centrum I M40 60 km 303
292. Saarep Peeter 292 M50 60 km 305
293. Sammalsaar Mait 293 VELOPLUS-MERIDA TEAM M50 60 km 305
294. Nõmm Margus 294 M 60 km 308
295. Säinast Mart 295 M40 60 km 309
296. Vahi Kunnar 296 SK Jupo M 60 km 311
297. Kukrus Martin 297 Tartu SK VELO U23 60 km 312
298. Heinols Maris 298 Valmiera - Ripo autocentrs M 60 km 312
299. Estermaa Ago 299 SK Jupo M40 60 km 314
300. Asi Antti 300 velo clubbers M 60 km 314
301. Verbu Jaano 301 Vooremaa Centrum II M 60 km 315
302. Nurm Maris 302 Peugeot Naiskond N 60 km 317
303. Krumins Ingus 303 Trek-Philips M 60 km 317
304. Karjane Jaak 304 Plekk-Liisu Rattaklubi M 60 km 318
305. Teras Indrek 305 Nissan Pro Team M 60 km 320
306. Soodla Kristjan 306 Amserv Toyota Team M 60 km 321
307. Lubi Ain 307 Tartu SK VELO M 60 km 321
308. Arumägi Anti 308 CFC U23 60 km 323
309. Meier Ergo 309 M 60 km 324
310. Eiger Rein 310 M 60 km 324
311. Koppel Tõnu 311 Mavic M40 60 km 324
312. Pedai Andrus 312 Enics M 60 km 324
313. Kuusik Leho 313 Team Rimi Cycling M 60 km 327
314. Krantsiveer Janno 314 M 60 km 327
315. Narusk Indrek 315 Twisted Mind Bikers M 60 km 327
316. Sauga Indrek 316 VBH M 60 km 329
317. Piire Aare 317 M 60 km 329
318. Laaniste Andres 318 Koeru SK M 60 km 329
319. Lüüde Riho 319 ProShop.ee M 60 km 330
320. Tarasovs Pavels 320 Mezmalas MTB M 60 km 332
321. Annuk Heiki 321 Tartu SK VELO M40 60 km 333
322. Viira Veiko 322 Jõelähtme SINGEL I M 60 km 335
323. Tell Taavi 323 Assa-Kesoro M 60 km 336
324. Kaljumäe Aivo 324 Hansa sk M 60 km 338
325. Meeru Mart 325 Hansura Racing Team M 60 km 338
326. Angerma Meelis 326 Chapter 11 M 60 km 339
327. Kotkas Kristo 327 Vennad-Dahl M 60 km 339
328. Ilves Aivo 328 Viljandi Rattaklubi II M 60 km 341
329. Kiristaja Ailar 329 velo clubbers M 60 km 341
330. Tamm Tõiv 330 TÜ ASK M40 60 km 344
331. Undusk Martin 331 EHTE M 60 km 345
332. Raudsepp Priit 332 Vooremaa Centrum I M 60 km 347
333. Rõngas Riho 333 M 60 km 347
334. Jõekäär Märt 334 Viljandi Rattaklubi II M40 60 km 347
335. Pärnamets Aivar 335 M40 60 km 351
336. Salus Ardi 336 Vennad-Dahl M 60 km 354
337. Leppik Janec 337 HVSK TEAM M 60 km 357
338. Kotsalainen Asse 338 CC Rota Mobilis M 60 km 359
339. Matvejev Madis 339 SK Vargamäe U23 60 km 360
340. Tarvis Peeter 340 KoMo M50 60 km 360
341. Kõiv Kardon 341 HVSK TEAM M 60 km 362
342. Sootla Indrek 342 EHTE M 60 km 362
343. Hürden Taivo 343 M 60 km 363
344. Türbsal Madis 344 Väike-Maarja RSK II M 60 km 363
345. Juurik Kaido 345 PÜHA LOOMAAED M 60 km 363
346. Liivak Hannes 346 HVSK M 60 km 365
347. Soonets Art 347 Scanpix/Postimees M40 60 km 366
348. Ilves Ago 348 Väike-Maarja RSK II M40 60 km 369
349. Pilt Andrus 349 Team Rimi Cycling M 60 km 372
350. Kallakmaa Teet 350 TeamRide 2007 M40 60 km 374
351. Kõuhkna Tarmo 351 M40 60 km 374
352. Veski Tanel 352 M 60 km 374
353. Jäetma Mikk 353 M18 60 km 380
354. Adamson Urmas 354 M 60 km 380
355. Sankovski Raul 355 LST M 60 km 383
356. Heinsar Hardi 356 Scoutspataljon TEAM M 60 km 386
357. Liis Lembit 357 Vooremaa Centrum II M50 60 km 387
358. Jaaska Sven 358 Veloplus M 60 km 387
359. Jürine Olle 359 Team Mahe M 60 km 389
360. Rist Liisi 360 Peugeot Naiskond N23 60 km 390
361. Kadajane Erik 361 Vennad-Dahl M 60 km 390
362. Oja Jaan 362 M50 60 km 392
363. Tilk Mart 363 Raplamaa Rattaklubi KOMO M 60 km 392
364. Konga Andrus 364 ARCTIC SPORT CLUB 2 M 60 km 392
365. Aria Sven 365 Lextrans M40 60 km 393
366. Kindel Kaido 366 Väike-Maarja RSK I M 60 km 393
367. Oot Anti 367 Extreme Sport M50 60 km 393
368. Ots Henry 368 SJK Viiking M 60 km 395
369. Kotov Raul 369 velo clubbers M40 60 km 396
370. Kivistik Kristjan 370 Viljandi Rattaklubi M18 60 km 396
371. Aule Krister 371 Chapter 11 M 60 km 398
372. Puusepp Kaito 372 Westline Team III M 60 km 398
373. Möldre Kert 373 Westline Team III M40 60 km 399
374. Randver Kristian 374 Team Rimi Cycling M 60 km 399
375. Falten Hannes 375 ARCTIC SPORT CLUB 2 M 60 km 399
376. Karu Alar 376 Virumaa Politsei Spordiselts M 60 km 401
377. Koppel Mart 377 SANGAR M40 60 km 401
378. Padosepp Siim 378 Rõuge Racing Team II U23 60 km 402
379. Lukertsenko Mihhail 379 Nissan Pro Team M 60 km 404
380. Rajaste Renzo 380 M 60 km 405
381. Teppan Sten 381 Raadio 2 M 60 km 405
382. Aasoja Arbo 382 Plekk-Liisu Rattaklubi M40 60 km 408
383. Malsroos Mait 383 Nordecon RK M40 60 km 411
384. Pletiens Ilgvars 384 Smiltene M50 60 km 411
385. Vaiknurme Aivo 385 JK Paralepa M40 60 km 411
386. Hurt Margo 386 Haanja Rattaklubi Tsälbä M 60 km 413
387. Rool Margus 387 Hansura Racing Team M 60 km 414
388. Einmaa Tiit 388 Eesti Raudtee 1 M 60 km 416
389. Shteinbergs Ints 389 Salaspils/Zirini M 60 km 416
390. Mölder Ivo 390 Türi Rattatiim M40 60 km 417
391. Oja Meelis 391 LPSK M 60 km 417
392. Vähi Nikolai 392 taliroos M40 60 km 417
393. Kerner Argo 393 M40 60 km 419
394. Popp Kristian 394 Westline Team II M 60 km 420
395. Kotsin Marek 395 Assa - Kesoro M 60 km 420
396. Riismaa Joel 396 SPORDIPARTNER M 60 km 422
397. Eskla Anti 397 Haanja Rattaklubi Tsälbä M 60 km 422
398. Piilma Priit 398 Costa Bicicleta M 60 km 423
399. Kaur Väino 399 M40 60 km 426
400. Korts-Laur Raul 400 Electrum M40 60 km 426
401. Heinla Jürgen 401 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL U23 60 km 428
402. Sirak Kaimo 402 Team Rimi Cycling M 60 km 429
403. Kadai Martin 403 Velonoid M 60 km 431
404. Tähiste Tarmo 404 M40 60 km 432
405. Tabo Sandor 405 Reola Gaas M 60 km 435
406. Asmus Hans 406 Team Mahe M40 60 km 435
407. Uba Tarmo 407 M 60 km 437
408. Järve Marek 408 SPORDIPARTNER M 60 km 440
409. Sõmmer Sinne 409 Haanja Rattaklubi Haraga N 60 km 443
410. Martin Jörgen 410 KJK M18 60 km 444
411. Vaga Merko 411 Raplamaa Rattaklubi KOMO M 60 km 446
412. Nikopensius Janos 412 M 60 km 446
413. Kaevu Henry 413 Väike-Maarja RSK II M18 60 km 447
414. Aksel Indrek 414 Väike-Maarja RSK I M 60 km 449
415. Raidma Rainer 415 TeamRide 2008 M 60 km 450
416. Must Tauri 416 Türi Rattatiim U23 60 km 450
417. Must Hannes 417 M 60 km 452
418. Tiivoja Talis 418 Rõuge Racing Team II M18 60 km 452
419. Vilipõld Kristjan 419 KJK M18 60 km 453
420. Jaanimets Age 420 velo clubbers N 60 km 456
421. Paju Teet 421 Väike-Maarja RSK I M 60 km 458
422. Luurmees Reigo 422 M 60 km 459
423. Kiivit Lauri 423 M 60 km 461
424. Hõrak Tarmo 424 M 60 km 462
425. Eelma Tõnu 425 M 60 km 464
426. Lemberg Raivo 426 ILOPRINT Team M 60 km 467
427. Leppik Viljar 427 Viljandi Rattaklubi II M 60 km 467
428. Sikk Matis 428 Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking M 60 km 468
429. Soo Hannes 429 Nissan Pro Team M 60 km 468
430. Kimmel Kaarel 430 Dilbert M 60 km 471
431. Kivirüüt Margus 431 SANGAR M 60 km 471
432. Leemet Rainer 432 velo clubbers M 60 km 471
433. Paas Ojari 433 Team Combidek Logistika M 60 km 473
434. Ernits Ardu 434 Vänta Aga M40 60 km 474
435. Koll Mart 435 Vooremaa Centrum II M40 60 km 476
436. Rammi Antti 436 M 60 km 476
437. Kiristaja Kalle 437 taliroos M40 60 km 476
438. Aamisepp Arno 438 M18 60 km 477
439. Nõmmik Jaanus 439 Türi Rattatiim M 60 km 479
440. Lainevee Ivika 440 Vooremaa Centrum Naised N23 60 km 482
441. Nõgols Eiko 441 DeLaval M 60 km 482
442. Oder Rein 442 M 60 km 482
443. Kabonen Tiit 443 M40 60 km 485
444. Kivi Teemar 444 Rõuge Racing Team II M 60 km 486
445. Kraam Sulev 445 Elion M 60 km 488
446. Rikka Raimo 446 TEAM VENNAD RIKKAD M 60 km 491
447. Kont Sergo 447 JuhtimisAbi M 60 km 492
448. Johanson Marko 448 U23 60 km 492
449. Lipvars Jaanus 449 M 60 km 494
450. Leisalu Tanel 450 Püha Üritus M 60 km 497
451. Eensoo Ardi 451 JK Paralepa M 60 km 497
452. Otstavel Risto 452 Scania Eesti AS M40 60 km 498
453. Velps Janis 453 SAPAS MTB TEAM M40 60 km 503
454. Maidla Margus 454 TeamRide 2007 M 60 km 506
455. Korol Eero 455 Enics M 60 km 506
456. Küttis Sven 456 TEAM VENNAD RIKKAD M40 60 km 507
457. Elbrecht Erki 457 xtri:m3 M 60 km 507
458. Kändmaa Kaido 458 Jõelähtme SINGEL II M 60 km 510
459. Joonas Juho 459 Haanja Rattaklubi M40 60 km 512
460. Rikka Tarmo 460 TEAM VENNAD RIKKAD M 60 km 515
461. Uuetalu Tavo 461 RMK M50 60 km 516
462. Suurna Tõnu 462 Ummisjalu M40 60 km 519
463. Metspalu Martin 463 M 60 km 521
464. Rassadkin Kalle 464 SK Jupo M 60 km 521
465. Bauer Heigo 465 Vennad-Dahl M40 60 km 527
466. Raig Ragnar 466 M18 60 km 528
467. Nikolajev Raul 467 Harju Elekter M 60 km 530
468. Uueküla Peep 468 M40 60 km 533
469. Nõmmiste Sulev 469 M 60 km 534
470. Hirte Igors 470 Smiltene M 60 km 534
471. Puusepp Aare 471 M 60 km 536
472. Arus Tiit 472 M 60 km 536
473. Jõesaar Margus 473 TeamRide 2007 M 60 km 537
474. Abel Andrus 474 Anka pood, Tõrva M40 60 km 537
475. Pruus Marko 475 Plekk-Liisu Rattaklubi M 60 km 539
476. Grents Kermo 476 PÜHA LOOMAAED M 60 km 539
477. Murakas Tõnu 477 M50 60 km 540
478. Sammel Koit 478 Cosmos Fun M40 60 km 542
479. Stalkov Valmer 479 Vooremaa Centrum III M40 60 km 543
480. Soojärv Andres 480 Mehed Marsilt M 60 km 545
481. Helm Jaak 481 Barrus M 60 km 546
482. Kurrik Tõnis 482 xtri:m3 M 60 km 546
483. Raspel Raido 483 DECTONA M40 60 km 548
484. Venelaine Margus 484 Tallegg M 60 km 552
485. Steinburg Greete 485 !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 60 km 552
486. Palu Silver 486 TAK M 60 km 554
487. Solovjov Maido 487 Valio M 60 km 555
488. Künnapuu Priit 488 Assa Kesoro M 60 km 557
489. Tiivoja Rauno 489 Rõuge Racing Team II U23 60 km 557
490. Lepp Rivo 490 Elion M 60 km 558
491. Saetalu Andres 491 BMSK M40 60 km 560
492. Kookmaa Kristjan 492 Viljandi Rattaklubi II U23 60 km 560
493. Kongo Kristjan 493 M 60 km 560
494. Tenslind Margus 494 M 60 km 561
495. Sagaja Martin 495 Eesti Raudtee 1 M 60 km 563
496. Muzis Girts 496 SAPAS MTB TEAM M 60 km 563
497. Raudsepp Marje 497 Vooremaa Centrum Naised N 60 km 566
498. Siitam Peep 498 M40 60 km 566
499. Mägi Andrus 499 Vooremaa Centrum II M 60 km 567
500. Volt Ivo 500 TeamRide 2007 M40 60 km 567

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rt, , 16.05.2009 11:44
http://www.hot.ee/pikamaajooksmine/ http://pikamaajooks.blogspot.com/ vastupidavussõpradele
kaarel, , 11.05.2009 12:04
igati edev video , eriti algus
veiko, , 11.05.2009 11:46
Mulgi Rattamaratoni video on nähtav siin: www.vimeo.com/4560534 Lõplikud tulemused on alates laupäevast üleval SPORTINFOs (vaata vasakul olevat riba ja sealt TULEMUSED).
amatöör, , 08.05.2009 17:06
Millal tulevad lõplikud tulemused ?
jajaja, , 08.05.2009 15:14
treehugger käi üldse &%#¤"!" btw, keegi ehk otsib rajale kaotatud spidoka andurit? toda mis hargi küljes on.
jurist, , 08.05.2009 00:50
Internetis avaldatud pildi allalaadimine ei ole ebaseaduslik, brauser teeb seda niivõinaa. Selle pildi edasimüük või edasi avaldamine juba oleks. Ja olen ka mõned korrad selle ülikalli 39-kroonise faili tellinud, kui endast või mõnest sõbrast hea pilt välja on tulnud. Aga samas kümnekonna sõbra pildi salvestamine selle äärmiselt kehva kvaliteediga, nagu nad seal väljas on, peaks olema igaühe enda valik.
eelmisele, , 07.05.2009 23:52
Sa oled tõesti kaval. Sportfotost tuleb pildid osta mitte neid ebaseaduslikult alla laadida. Tõeliselt nõme. Sa ei suuda nüüd 39 krooniga toetada ettevõtmist, et ka edaspidi oleks fotograaf, kes viitsiks pildistamas käia korraliku kaameraga. tõesti kahju inimestest, kes seda teed lähevad.
., , 07.05.2009 23:31
Kes sportfotost tahavad pilte salvestada, siis üks võimalus on brauseri optionsist javascript disableda ja siis pildi peal lihtsalt parem klõps ja save.
Simpel, , 07.05.2009 22:15
Kuidas ei ole kui on?
Mc kom, , 07.05.2009 22:03
Miks poole maratonile diplomeid ei ole`???


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE