estenglv
WAP version
Login form
Rõuge Rattamaraton 55 km
Rõuge Rattamaraton 27 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Tue, 26 Sep 2017 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
HMN
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
Rõuge Rattamaraton (EEC)
Aeg 19.05.2007
Koht Võrumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 30 km, start 13:20
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Ivar Tupp, Tel. +372 511 4179, info@haanjamatkad.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS STARDINIMEKIRI 2007 RÕUGE VALLA TOITLUSTUSPUNKT ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
1. Kirsipuu Jaan 1 CFC-Ruutmeeter Põhiklass
2. Oras Allan 2 Arctic Sport Club I Põhiklass
3. Maasikmets Alges 3 Extreme Sport Põhiklass
4. Maimre Raivo 4 Rietuma Banka Riga Põhiklass
5. Tamkõrv Helmet 5 Extreme Sport Põhiklass
6. Loo Martin 6 Alexela Pro Agency Team I U23
7. Aulik Allan 7 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
8. Kukk Sigvard 8 Veloplus 1 Põhiklass
9. Kodanipork Raido 9 Arctic Sport Club I Põhiklass
10. Zviedris Normunds 10 Extreme Sport Põhiklass
11. Selder Taavi 11 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
12. Kukk Erki 12 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
13. Tuisk Priit 13 HAWAII EXPRESS Põhiklass
14. Zorin Igor 14 Cosmos Team I U23
15. Krull Kaupo 15 CFC-Ruutmeeter U23
16. Kivil Peep 16 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
17. Raudsepp Priit 17 Kesko Agro I Põhiklass
18. Karlson Urmas 18 Arctic Sport Club I M45
19. Klaos Taavi 19 Viljandi Rattaklubi U23
20. Tohvrel Rego 20 Veloplus 1 Põhiklass
21. Krusemann Magnus 21 Veloplus 1 Põhiklass
22. Väinsalu Kert 22 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Põhiklass
23. Tammsoo Erik 23 Porter Racing Põhiklass
24. Karu Virgo 24 HAWAII EXPRESS M40
25. Tisler Ergo 25 HAWAII EXPRESS Põhiklass
26. Kampus Kaido 26 Extreme Sport Põhiklass
27. Öpik Oliver 27 velo clubbers team Põhiklass
28. Aduson Andre 28 CFC-Ruutmeeter Põhiklass
29. Välbe Urmas 29 HAWAII EXPRESS M40
30. Hallop Gven 30 HAWAII EXPRESS U23
31. Birkentals Mareks 31 Põhiklass
32. Molev Juri 32 Cosmos Team I Põhiklass
33. Holtsmann Siim 33 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23
34. Alaru Riho 34 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23
35. Rae Ermo 35 velo clubbers team Põhiklass
36. Vist Kalev 36 CFC-Ruutmeeter M40
37. Tõnisson Tiimo 37 Porter Racing Põhiklass
38. Ilves Sven 38 CFC-Ruutmeeter M18
39. Kadajane Kaupo 39 Vennad-Dahl I Põhiklass
40. Gristsenko Andrei 40 HAWAII EXPRESS Põhiklass
41. Kopli Tarmo 41 HAWAII EXPRESS Põhiklass
42. Sala Raivo 42 Sundstrand Team I Põhiklass
43. Korts-Laur Ervin 43 Alexela Pro Agency Team I U23
44. Neemela Tarmo 44 Kesko Agro I Põhiklass
45. Kiskonen Eero 45 Arctic Sport Club I Põhiklass
46. Rezins Janis 46 CBM/Smiltene I M45
47. Männiste Meeme 47 Arctic Sport Club I Põhiklass
48. Kannimäe Viljar 48 Haanja Rattaklubi Välla U23
49. Kelk Indrek 49 HAWAII EXPRESS Põhiklass
50. Semenjuk Andrei 50 Veloplus 1 U23
51. Siskevicius Evaldas 51 Hawaii Express Lietuva U23
52. Hirv Pait 52 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
53. Jüri Mihkel 53 Arctic Sport Club I U23
54. Kattai Kaupo 54 Extreme Sport Põhiklass
55. Puu Henno 55 ADVENTUUR Põhiklass
56. Viikberg Jaanus 56 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass
57. Kärbo Vallo 57 Sundstrand Team I Põhiklass
58. Baranovskis Guntars 58 CBM/Smiltene I Põhiklass
59. Kivistik Egert 59 Cosmos Team I U23
60. Mäestu Jarek 60 Sportland Nike Team I Põhiklass
61. Karro Margus 61 SK VELO Põhiklass
62. Kärbo Veljo 62 Sundstrand Team I Põhiklass
63. Mikk Margus 63 Arctic Sport Club I Põhiklass
64. Sildoja Raivo 64 Püha Loomaaed I Põhiklass
65. Luidre Andres 65 CFC-Ruutmeeter M18
66. Schmidt Kaarel 66 Hansura Racing Team M55
67. Krull Mikk 67 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
68. Räitsak Kaspar 68 Sundstrand Team I M18
69. Kauk Anti 69 Cosmos Team I Põhiklass
70. Rebane Meelis 70 Veloplus 1 Põhiklass
71. Dolgovas Andrejus 71 Hawaii Express Lietuva U23
72. Piiritalo Janis 72 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
73. Rips Leho 73 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann Põhiklass
74. Kivioja Raimo 74 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass
75. Oja Meelis 75 LPSK Põhiklass
76. Flink Arne 76 RAKKE24h/Expert Rakvere M40
77. Soo Veiko 77 Sportland Nike Team I Põhiklass
78. Mõttus Tarmo 78 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
79. Rohtmets Argo 79 AT SPORT Põhiklass
80. Hussar Aimar 80 AREAL team Põhiklass
81. Mets Are 81 Cosmos Team I M45
82. Hermet Priit 82 Extreme Sport Põhiklass
83. Põvvat Rainer 83 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23
84. Ilves Aivo 84 Viljandi Rattaklubi U23
85. Ilves Martin 85 Kesko Agro I M18
86. Kruuse Rommi 86 velo clubbers team Põhiklass
87. Shumanov Tiit 87 RAKKE24h/Expert Rakvere M45
88. Leigri Guido 88 Püha Loomaaed I U23
89. Oru Kaido 89 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
90. Meier Maaris 90 Alexela Pro Agency Team I N kuni 30
91. Harand Allan 91 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
92. Abel Indrek 92 Veloplus 1 Põhiklass
93. Rebane Marko 93 Veloplus 1 Põhiklass
94. Laanela Danek 94 Põhiklass
95. Lepmets Tanel 95 Arctic Sport Club I Põhiklass
96. Knostenbergs Toms 96 CBM/Smiltene I M18
97. Murakas Jaanus 97 RAKKE24h/Expert Rakvere M18
98. Peipsi Aleko 98 HAWAII EXPRESS Võru M40
99. Põder Jaanus 99 Püha Loomaaed I U23
100. Pae Karl 100 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
101. Soosaar Tiit 101 Viko Põhiklass
102. Viitmaa Alar 102 OK Lehola Põhiklass
103. Pilv Ivar 103 Ambla SK M40
104. Piirisild Ekke 104 Assa-Kesoro I M18
105. Ronimois Mihkel 105 Viljandi Rattaklubi M18
106. Ots Indrek 106 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
107. Lapsin Vladimir 107 Cosmos Team I U23
108. Truu Gert 108 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18
109. Põld Ivo 109 Cosmos Team I Põhiklass
110. Raag Kaupo 110 velo clubbers team Põhiklass
111. Juronen Pertti 111 HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass
112. Lipp Aivar 112 HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass
113. Leppik Gabriel 113 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18
114. Pukk Andre 114 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
115. Hussar Kaidar 115 AREAL team Põhiklass
116. Kask Janek 116 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass
117. Mikson Margus 117 Arctic Sport Club II Põhiklass
118. Selder Tauri 118 Alexela Pro Agency Team I U23
119. Pani Marek 119 Freedown Põhiklass
120. Kruuser Karel 120 Valga Kalev U23
121. Velbri Rainer 121 KJK/Team Rattapood U23
122. Ridamäe Aivar 122 Arctic Sport Club II Põhiklass
123. Saarna Rivo 123 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
124. Kütt Mehis 124 Toyota Team Põhiklass
125. Kovaljov Oleg 125 Assa-Kesoro I M40
126. Arak Anti 126 AT SPORT Põhiklass
127. Laanemets Raivo 127 Bosch Põhiklass
128. Suluste Jüri 128 Alas Kuul M40
129. Suppi Ahti 129 Costa Bicicleta Põhiklass
130. Bernans Mikelis 130 Cesis SEB U23
131. Visnap Taavi 131 Ambla SK Põhiklass
132. Eljas Avo 132 Püha Loomaaed I Põhiklass
133. Vaitmaa Rainer 133 Sundstrand Team I M18
134. Kalde Meelis 134 Põhiklass
135. Ots Kaupo 135 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
136. Bogdanovs Aivars 136 Cesis SEB M40
137. Iljenko Andrejs 137 CBM/Smiltene II Põhiklass
138. Kriisa Kaido 138 CC Rota Mobilis Põhiklass
139. Roskoss Janis 139 CBM/Smiltene II Põhiklass
140. Mölder Ivo 140 Ambla SK Põhiklass
141. Kull Andre 141 CC Rota Mobilis Põhiklass
142. Kanep Urmas 142 M50
143. Tillemann Taikki 143 velo clubbers Põhiklass
144. Krull Alar 144 KJK/Team Rattapood M50
145. Kirsipuu Tiit 145 HVSK/Rannaauto Põhiklass
146. Miller Mait 146 Cosmos Race Põhiklass
147. Suur Ivo 147 Valga Kalev M18
148. Naumov Aleksei 148 Assa-Kesoro I Põhiklass
149. Matvejev Madis 149 Ambla SK U23
150. Uuk Aimur 150 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45
151. Koppel Kristjan 151 Sundstrand Team II U23
152. Elling Toomas 152 Kesko Agro I Põhiklass
153. Salumäe Priit 153 HAWAII EXPRESS Võru M40
154. Palm Tõnno 154 Põhiklass
155. Juurik Kaido 155 Püha Loomaaed I Põhiklass
156. Suisalu Alvar 156 CC Rota Mobilis Põhiklass
157. Kuhlap Kaupo 157 Cosmos Race M40
158. Põld Heigo 158 RAE ROK Põhiklass
159. Vaaks Mikk 159 Viljandi Rattaklubi U23
160. Viljus Ivo 160 Püha Loomaaed I M40
161. Bergvald Gunnar 161 HVSK/Rannaauto Põhiklass
162. Pajur Rivo 162 velo clubbers team Põhiklass
163. Soonets Art 163 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40
164. Mõts Olavi 164 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
165. Pruus Peeter 165 KoMo M18
166. Haapsal Ahti 166 Cosmos Race M40
167. Kroon Jorma 167 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
168. Celmaraugs Ints 168 CBM/Smiltene I M40
169. Toome Roland 169 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
170. Hansov Hanno 170 Toyota Team Põhiklass
171. Rebas Rauno 171 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
172. Kuhi Rainer 172 Hansura Racing Team Põhiklass
173. Järveoja Jaanus 173 Sportland Nike Team I M40
174. Viikmäe Kaupo 174 Põhiklass
175. Kuuskman Jaan 175 KJK/Team Rattapood Põhiklass
176. Johanson Jaanus 176 Viljandi Rattaklubi Põhiklass
177. Kitsnik Kalvi 177 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
178. Vesselov Meelis 178 Põhiklass
179. Reinbach Heirel 179 Cosmos U23
180. Laaniste Mart 180 Põhiklass
181. Kand Peeter 181 Bosch Põhiklass
182. Tupits Ivo 182 Põhiklass
183. Tõnismäe Marek 183 Cosmos Race Põhiklass
184. Peri Pait 184 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
185. Tarassov Igor 185 Assa-Kesoro I M40
186. Germanis Edijs 186 HP Motors Põhiklass
187. Räim Riko 187 Julgestuspolitsei Põhiklass
188. Pallotedder Taivo 188 Sportland Nike Team I Põhiklass
189. Vaikna Ville 189 Uddeholm-Celander Team Põhiklass
190. Mägi Andrus 190 Kesko Agro III Põhiklass
191. Schotter Artur 191 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18
192. Ever Riho 192 velo clubbers team M40
193. Alisauskas Saulius 193 Hawaii Express Lietuva Põhiklass
194. Lehtmaa Aivar 194 Trassid M40
195. Pärnamets Ando 195 HVSK/Rannaauto Põhiklass
196. Kallari Taimar 196 Põhiklass
197. Aasla Meelis 197 AT SPORT Põhiklass
198. Vinter Siim 198 CFC U23
199. Veri Aivar 199 M40
200. Koch Kalju 200 HAWAII EXPRESS Võru M60
201. Luks Sven 201 Sportland Nike Team I Põhiklass
202. Järvelainen Riho 202 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40
203. Puhke Peeter 203 Ambla SK M40
204. Rünk Ain 204 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
205. Sarv Jaanus 205 Cosmos Race Põhiklass
206. Treimuth Meelis 206 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
207. Põder Veiko 207 AT SPORT Põhiklass
208. Trepp Janek 208 Põhiklass
209. Puhke Raivo 209 Eesti Raudtee Spordiklubi M40
210. Põldma Tõnu 210 Põhiklass
211. Kristal Tõnis 211 Cosmos Race M40
212. Heinmaa Enor 212 Kesko Agro I M18
213. Käit Tiit 213 ETK Maksimarket 1 Põhiklass
214. Johanson Marko 214 U23
215. Reiljan Kuldar 215 velo clubbers team M40
216. Pill Rein 216 Toyota Team Põhiklass
217. Türbsal Aimar 217 Väike-Maarja RSK Põhiklass
218. Sander Marek 218 Team Gardenvik Põhiklass
219. Vahi Kunnar 219 LPSK Põhiklass
220. Kiitam Urmo 220 KJK/Team Rattapood M18
221. Lootus Valdi 221 Vennad-Dahl I Põhiklass
222. Peenema Reijo 222 Sundstrand Team II U23
223. Sepp Kevin 223 KJK/Team Rattapood M18
224. Õun Valdur 224 Nordea Pank Põhiklass
225. Kolk Hannes 225 Veloplus 2 Põhiklass
226. Halliväli Janek 226 Põhiklass
227. Lagenõmm Aivar 227 Ambla SK Põhiklass
228. Rozenbergs Gints 228 RK Velo Põhiklass
229. Karja Kaupo 229 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann Põhiklass
230. Kaldre Raul 230 Porter Racing Põhiklass
231. Ivanov Mihhail 231 Põhiklass
232. Kudre Raul 232 AREAL team Põhiklass
233. Ruubel Paul 233 Püha Loomaaed I Põhiklass
234. Lõoke Martin 234 HVSK/Rannaauto Põhiklass
235. Miljan Eno 235 Arctic Sport Club III Põhiklass
236. Lainevee Heiki 236 Kesko Agro II M18
237. Riismaa Timo 237 Veloplus 2 Põhiklass
238. Karu Olav 238 Ida Politseiprefektuur M40
239. Pikkpõld Lauri 239 Arctic Sport Club III Põhiklass
240. Järveoja Toomas 240 Sportland Nike Team I M45
241. Koll Mart 241 Kesko Agro II Põhiklass
242. Ositis Dzintars 242 Cesis SEB Põhiklass
243. Roose Riivo 243 U23
244. Ojaver Siim 244 Põhiklass
245. Lepasalu Laura 245 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N kuni 30
246. Võsu Kalvar 246 Degustwerk Põhiklass
247. Pindis Toomas 247 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
248. Luik Kaido 248 Rõuge Racing Team I Põhiklass
249. Sammalsaar Mait 249 Veloplus 1 M45
250. Liiv Roland 250 M18
251. Raja Aigar 251 Põhiklass
252. Lepiksaar Madis 252 Kesko Agro IV M18
253. Nõmm Margus 253 Mann Lines Põhiklass
254. Männama Kalle 254 Arctic Sport Club II M50
255. Einroos Raino 255 Põhiklass
256. Orav Ingmar 256 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
257. Alumaa Alar 257 Hansab MTB Team Põhiklass
258. Pesor Kaido 258 Põhiklass
259. Kiristaja Ailar 259 Põhiklass
260. Kiigemägi Andres 260 RAKKE24h/Nordkalk M45
261. Joost Andres 261 Kesko Agro II M18
262. Kanistik Heiki 262 CFC-Ruutmeeter Põhiklass
263. Karu Alar 263 Ida Politseiprefektuur Põhiklass
264. Press Toomas 264 Rõuge Racing Team I Põhiklass
265. Kirsimaa Tõnu 265 Vennad-Dahl I Põhiklass
266. Neemela Kurmo 266 Kesko Agro I Põhiklass
267. Tiivoja Jaanus 267 Rõuge Racing Team I Põhiklass
268. Oja Jaan 268 Haanja Rattaklubi M55
269. Rei Tarmo 269 Reipad Reied Põhiklass
270. Kaseväli Kaimo 270 Põhiklass
271. Hendrikson Tõnu 271 Elion 1 Põhiklass
272. Israel Jaak 272 HVSK/Kuninga Salong Põhiklass
273. Kõrran Timmo 273 Põhiklass
274. Jair Ergo 274 CC Rota Mobilis Põhiklass
275. Ots Ivar 275 Põhiklass
276. Kadastu Janar 276 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
277. Rumberg Tambet 277 Arctic Sport Club II Põhiklass
278. Lauk Rein 278 Sportland Nike Team I U23
279. Mets Toomas 279 Põhiklass
280. Pütsepp Mati 280 Põhiklass
281. Cirulis Gints 281 M40
282. Kallakmaa Teet 282 Ambla SK M40
283. Leer Janek 283 Citroen team Põhiklass
284. Kuljus Ülo 284 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50
285. Strikholm Peeter 285 Püha Loomaaed Põhiklass
286. Pedari Aimar 286 Whirlpool M40
287. Kingo Gunnar 287 Põhiklass
288. Erikson Toomas 288 x-sport Põhiklass
289. Lapidus Boris 289 Põhiklass
290. Nurm Taavi 290 Puide talu SK Põhiklass
291. Valk Hillar 291 Ida Politseiprefektuur M60
292. Nisamedtinov Ilhan 292 Costa Bicicleta Põhiklass
293. Litovtsenko Kirill 293 Assa-Kesoro I Põhiklass
294. Rozenbergs Gunars 294 RK Velo M50
295. Anton Tair 295 Püha Loomaaed Põhiklass
296. Manninen Ergo 296 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18
297. Lõiv Urmas 297 Rõuge Racing Team I Põhiklass
298. Teder Koit 298 Viljandi Rattaklubi M50
299. Vähi Nikolai 299 Valga Kalev M40
300. Tamm Bruno 300 Toyota Team Põhiklass
301. Loigom Villem 301 Arctic Sport Club II M40
302. Lipp Sulev 302 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
303. Kozilans Guntis 303 RK Velo M40
304. Asavi Andrus 304 Vennad-Dahl I Põhiklass
305. Liis Lembit 305 Kesko Agro III M50
306. Kaasik-Aaslav Henri 306 Põhiklass
307. Sügis Harri 307 Veloplus M40
308. Leppik Siim 308 Viljandi Rattaklubi M18
309. Sutt Eero 309 Sportland Nike Team I Põhiklass
310. Janter Tõnu 310 Julgestuspolitsei Põhiklass
311. Kõiv Kardon 311 Põhiklass
312. Meeru Mart 312 Hansura Racing Team Põhiklass
313. Peiker Harri 313 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
314. Nikolai Jarmo 314 x-sport Põhiklass
315. Traumann Raul 315 Arctic Sport Club II Põhiklass
316. Joandi Tõiv 316 Põhiklass
317. Saimre Kaido 317 Püha Loomaaed II Põhiklass
318. Viitkin Ain 318 M40
319. Suurmägi Marko 319 Viljandi Rattaklubi Põhiklass
320. Loitmaa Madis 320 Põhiklass
321. Pletiens Ilgvars 321 CBM/Smiltene I M50
322. Tärno Indrek 322 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
323. Koppel Mart 323 Sangar Põhiklass
324. Subi Rivo 324 "Viljandi VAK ""Staier""" Põhiklass
325. Kelk Margus 325 SK Velo M40
326. Laanemaa Kristjan 326 Põhiklass
327. Saluveer Joona 327 Hawaii Express Lietuva Põhiklass
328. Reissaar Alari 328 Põhiklass
329. Koppel Tõnu 329 AT SPORT M40
330. Türi Madis 330 CC Rota Mobilis Põhiklass
331. Sammel Arne 331 Vennad-Dahl I M50
332. Soo Hannes 332 x-sport Põhiklass
333. Bejusov Nail 333 x-sport Põhiklass
334. Kingo Priit 334 Põhiklass
335. Puu Ahto 335 Viljandi Rattaklubi Põhiklass
336. Türbsal Madis 336 Väike-Maarja RSK Põhiklass
337. Soodla Raul 337 Kesko Agro I Põhiklass
338. Uudam Margus 338 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
339. Lepik Urmas 339 Elion 1 Põhiklass
340. Vaga Merko 340 U23
341. Junkin Priit 341 U23
342. Reedi Teet 342 Alas Kuul M40
343. Reiska Alar 343 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40
344. Kotsalainen Asse 344 CC Rota Mobilis Põhiklass
345. Mesi Ilmar 345 M60
346. Kiiler Gert 346 Liba-Sakala Põhiklass
347. Rohelaan Ken 347 U23
348. Strand Aleksander 348 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M50
349. Kotkas Kristo 349 Vennad-Dahl I Põhiklass
350. Nete Sandis 350 Cesis SEB Põhiklass
351. Kaliakina Tatjana 351 Hawaii Express Lietuva N kuni 30
352. Kannel Kalle 352 Põhiklass
353. Kriisa Helar 353 Põhiklass
354. Põder Kaupo 354 Põhiklass
355. Soosalu Karen 355 veloclubbers M45
356. Karjane Priit 356 KoMo Rapla Põhiklass
357. Laul Raines 357 ETK Maksimarket 2 Põhiklass
358. Neider Illar 358 ILOPRINT Team U23
359. Uuring Raul 359 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
360. Talu Priit 360 Püha Loomaaed II Põhiklass
361. Riidamets Martin 361 Püha Loomaaed II M50
362. Tinno Margus 362 velo clubbers Põhiklass
363. Tell Taavi 363 Assa-Kesoro II Põhiklass
364. Teras Indrek 364 x-sport Põhiklass
365. Danilas Meelis 365 M40
366. Eelma TÕnu 366 Põhiklass
367. Tillo August 367 awd Põhiklass
368. Rautenbergs Arturs 368 CBM/Smiltene II M40
369. Mägi Margus 369 Põhiklass
370. Tammsalu Mihkel 370 Rõuge Racing Team I U23
371. Vsivtsev Vjatseslav 371 Ida Politseiprefektuur Põhiklass
372. Lüüs Riho 372 RAKKE24h/Nordkalk M45
373. Ritson Jaanus 373 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
374. Keel Kätlin 374 RAKKE24h/Nordkalk N üle 30
375. Järvlepp Rainer 375 VabaMees M40
376. Kurrik Tõnis 376 xtri:m3 Põhiklass
377. Lepik Jano 377 Trassid Põhiklass
378. Puik Viljar 378 Hansab MTB Team Põhiklass
379. Tsäro Kermo 379 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
380. Tarvis Peeter 380 KoMo M50
381. Sammel Koit 381 Cosmos Race M40
382. Lukmann Riivo 382 Väike-Maarja RSK Põhiklass
383. Liivak Hannes 383 HVSK Põhiklass
384. Kukk Kaido 384 U23
385. Leppik Janec 385 HVSK Põhiklass
386. Sepp Tõnis 386 HVSK Põhiklass
387. Laurson Mati 387 M40
388. Orav Erki 388 Vennad-Dahl I Põhiklass
389. Ruubel Raul 389 Püha Loomaaed I U23
390. Kukk Aivo 390 M50
391. Salep Robert 391 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23
392. Looper Ero 392 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass
393. Metsmaker Andres 393 Alas Kuul Põhiklass
394. Koch Kaupo 394 ETK Maksimarket 1 Põhiklass
395. Rivis Peep 395 ILOPRINT Team M60
396. Saarep Peeter 396 M55
397. Sõmmer Sinne 397 Extreme Sport N kuni 30
398. Hõrak Tarmo 398 Toyota Team Põhiklass
399. Pae Arno 399 Costa Bicicleta Põhiklass
400. Maisa Arbo 400 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
401. Ristmets Margus 401 M40
402. Kurvits Indrek 402 M40
403. Ernits Ardu 403 Vänta Aga M45
404. Kuusik Leho 404 Ramise Racing Põhiklass
405. Kotov Raul 405 M40
406. Vassus Raul 406 Riumar Põhiklass
407. Kannel Alari 407 AREAL team M40
408. Einmaa Tiit 408 Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass
409. Letov Deniss 409 Põhiklass
410. Uba Tarmo 410 Elion 1 Põhiklass
411. Ennuste Jaak 411 Alexela Pro Agency Team II M40
412. Irves Hillar 412 Haanja RK M40
413. Hurt Margo 413 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
414. Ojaveer Kaido 414 M40
415. Leppik Viljar 415 Trassid Põhiklass
416. Haugas Margus 416 Põhiklass
417. Pärt Ahto 417 Cosmos Fun M45
418. Välja Margus 418 M45
419. Orgla Maario 419 Š koda MTB Team Põhiklass
420. Matvejeva Jana 420 Vargamäe N üle 30
421. Kiens Jüri 421 M40
422. Oot Anti 422 Extreme Sport M55
423. Huik Aare 423 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass
424. Rattur Rajko 424 SK Serviti Põhiklass
425. Mauring Katrin 425 Viljandi Rattaklubi N üle 30
426. Sinisalu Tiit 426 Väike-Maarja RSK M50
427. Mägi Allar 427 M40
428. Riismaa Joel 428 Hansa SK Põhiklass
429. Võsu Bruno 429 Otepää Bowling Põhiklass
430. Birnbaum Erki 430 Püha Loomaaed II Põhiklass
431. Küppas Valdek 431 Kesko Agro III M40
432. Piiri Rain 432 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
433. Kuusik Rainer 433 Põhiklass
434. Raudsepp Marje 434 Kesko Agro II N üle 30
435. Kohari Ott 435 ETK Maksimarket 3 U23
436. Eilo Enno 436 RAKKE24h/Nordkalk M40
437. Hanschmidt Henri 437 Põhiklass
438. Tooming Andreas 438 Hansura Racing Team Põhiklass
439. Tähiste Tarmo 439 Põhiklass
440. Laur Jüri 440 M40
441. Lumiste Lauri 441 Väike-Maarja RSK U23
442. Vilums Guntis 442 CBM/Smiltene II M50
443. Koolmeister Siim 443 Pühalepa Suusaklubi U23
444. Kaasik Illar 444 Sundstrand Team II M45
445. Ansip Evelin 445 Veloplus 2 N üle 30
446. Pärnamets Aivar 446 RAKKE24h/Nordkalk Põhiklass
447. Jaanimets Age 447 velo clubbers team N kuni 30
448. Mõis Jüri 448 M50
449. Aun Ranno 449 Rautakesko Rattatiim Põhiklass
450. Lepiksaar Indrek 450 Põhiklass
451. Konnov Rait 451 Veloplus 2 Põhiklass
452. Kuusk Anti 452 Püha Loomaaed II M40
453. Maidla Janek 453 Põhiklass
454. Kerner Argo 454 Bosch Põhiklass
455. Kannel Tanel 455 Hansa SK Põhiklass
456. Pilliroog Alari 456 Põhiklass
457. Märtmaa Siim 457 Whirlpool U23
458. Tölpt Avo 458 Nüke M40
459. Randmaa Joel 459 Põhiklass
460. Kiipsaar Raido 460 M40
461. Shteinbergs Ints 461 Team-Salaspils/Zirini Põhiklass
462. Oder Rein 462 Põhiklass
463. Mäekivi Andres 463 Põhiklass
464. Luiks Meelis 464 Elion 1 Põhiklass
465. Laanoja Risto 465 SEB Fondid Põhiklass
466. Tammeveski Andres 466 Põhiklass
467. Laansalu Priit 467 CITYMARK Põhiklass
468. Vähi Markus 468 Põhiklass
469. Nurm Maris 469 Sundstrand Team II N kuni 30
470. Eskla Anti 470 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
471. Torim Ants 471 ROK Põhiklass
472. Märtmaa Jüri 472 Whirlpool M45
473. Lusis Aigars 473 M45
474. Ladva Ailar 474 Paralepa Põhiklass
475. Eelmets Indrek 475 Costa Bicicleta Põhiklass
476. Popp Kristian 476 Põhiklass
477. Vasar Kaidu 477 Valga Kalev Põhiklass
478. Einland Vello 478 KIVITAMMI M45
479. Kroon Aivo 479 Haanja RK M45
480. Jents Reikko 480 Viljandi Rattaklubi Põhiklass
481. Kanniste Jaak 481 Ramise Racing M45
482. Muzis Girts 482 Sapas MTB Team Põhiklass
483. Kivi Teemar 483 Rõuge Racing Team II Põhiklass
484. Nõmm Kalev 484 Assa-Kesoro II M40
485. Kuusk Keijo 485 TÜASK Põhiklass
486. Saetalu Andres 486 39287 M40
487. Lopuhhin Sergei 487 AT SPORT Põhiklass
488. Rikka Tarmo 488 Uniprint Põhiklass
489. Rääbis Mati 489 Toyota Team M45
490. Jürgen Aivar 490 Põhiklass
491. Vunder Timo 491 SK Rakke Põhiklass
492. Maarits Andres 492 Hadler TL Põhiklass
493. Rusovits Dmitri 493 Veloplus 2 U23
494. Lomp Priit 494 Valga Kalev U23
495. Falten Hannes 495 DHL Põhiklass
496. Tõnov Tõnu 496 Costa Bicicleta Põhiklass
497. Kõue Aarne 497 M45
498. Pärnik Jüri 498 AREAL team M40
499. Sabulis Gvido 499 Cesis SEB Põhiklass
500. Kurg Rauno 500 Põhiklass

‹‹ Tagasi

Rõuge EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Maarek, , 25.05.2007 08:39
Tegu ju matkasõiduga, kus paremusjärjestust (sarja kokkuvõttes) arvestatakse ainult noorsportlastel kuni vanuseklass M16. Ülejäänud lihtsalt matkavad ja tunnevad rõõmu looduses liikumisest ;-)
Krisjan, , 24.05.2007 22:56
Tere! Miks matkasõidul pole punkte pandud?
Karel, , 24.05.2007 22:54
PILDIHOOLIKUTELE: www.rougeracing.net/galerii >> võistlused 2007
to Mati, , 24.05.2007 20:42
Ära näita oma harimatust välja ülbusega.
Mati, , 24.05.2007 13:30
Rõuges oli võimalik kõigil kolmel viimasel tõusul mööda sõita - FAKT! Ratasjärve kallasrada tekitas ainult tuska, kuna pundi ette sattus paras pidur. Õnneks pani küll üks hetk käna ja sai tast mööda.
Ivar Tupp, ivar@holden.ee, 24.05.2007 11:22
Jah, see matkasõidu ja põhisõidu raja lõpp tuleb ümber vaadata. Mitte raja lõpp ise, vaid see, et nad ei kohtuks enne laia finišisirget. Samuti jäid esimestele matkajatele ehk noortele võistlejatele ette ca 300-ndal kohal sõitvad põhisõitjad. Ideaalne oleks muidugi matka jaoks maha märkida täiesti erinev rada,nii, et ainult start ja finiš oleks samas kohas. Aga selle esimese singliga on nii, et kui see teha alles 30km peale, siis on ikka järjekorrad. Tegelikult esimene singel likvideerib igasugused tulevased järjekorrad. Asfalt ja kruus ei tõmba rivi pikaks, seda teeb pudelikael. Julm, aga nii ta on!
Margus, , 24.05.2007 10:52
Korraldajatele soovitus:kui põhisõidu rada läheb kokku matkajatega, peaks olema möödasõidu võimalus, mida Rõuges viimastel kilomeetritel polnud.Ja esimene singel hakkas liiga vara, tekitas järjekordi.
Kristjan, , 23.05.2007 23:35
Mina ei saa aru inimestest, kes siin vinguvad. Küll üks asi küll teine. Kuhu teil kiire? Mul pole küll aega päev läbi siin portaalis istuda ja kannatamatult oodata pilte, tulemusi, jne. Kas teil oma elu polegi?
Karel, , 23.05.2007 22:21
tegelikult on veel pilte tulemas, mõned viimases TPs põhiliselt tehtud pildid on IT probleemide tõttu veel lisamatta, tegu ei ole ametliku fotograafiga vaid rõuge vabatahtlikega :)
rea, , 23.05.2007 20:30
Rõuge pildid panevad tõesti Mulgile ära, palju huvitavam vaadata. Rõuge väha hea. Ten points Rõuge!


Kõige populaarsemad
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE