estenglv
WAP version
Login form
Mulgi Rattamaraton 55 km
Mulgi Rattamaraton 27 km
Stardipaik asub Viljandi järve ääres Viljandi Linnastaadioni ees platsil. Kaugus Tallinnast 160 km, Tartust 80 km, Pärnust 98 km, Paidest 77 km, Rakverest 143 km.
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Mulgi Rattamaraton (EEC)
Aeg 06.05.2007
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 27 km, start 13:20
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi MTÜ Uueveski 5, Viljandi 71007 Loit Kivistik, Tel. +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS TULEMUSED Excel LASTESÕITUDE TULEMUSED NOORTE TULEMUSED
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
1. Maimre Raivo 1 Rietuma Banka Riga Põhiklass
2. Maasikmets Alges 2 Extreme Sport Põhiklass
3. Oras Allan 3 Arctic Sport Club I Põhiklass
4. Tamkõrv Helmet 4 Extreme Sport Põhiklass
5. Aulik Allan 5 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
6. Loo Martin 6 Alexela Pro Agency Team I U23
7. Pütsep Erki 7 Bouygues Telecom Põhiklass
8. Kirsipuu Jaan 8 CFC-Ruutmeeter Põhiklass
9. Kodanipork Raido 9 Arctic Sport Club I Põhiklass
10. Kukk Sigvard 10 Veloplus 1 Põhiklass
11. Selder Taavi 11 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
12. Kukk Erki 12 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
13. Tuisk Priit 13 HAWAII EXPRESS Põhiklass
14. Zorin Igor 14 Cosmos Team I U23
15. Krull Kaupo 15 CFC-Ruutmeeter U23
16. Kivil Peep 16 Alexela Pro Agency Team I Põhiklass
17. Karlson Urmas 17 Arctic Sport Club I M45
18. Raudsepp Priit 18 Kesko Agro I Põhiklass
19. Väinsalu Kert 19 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Põhiklass
20. Tohvrel Rego 20 Veloplus 1 Põhiklass
21. Kampus Kaido 21 Extreme Sport Põhiklass
22. Tisler Ergo 22 HAWAII EXPRESS Põhiklass
23. Karu Virgo 23 HAWAII EXPRESS M40
24. Öpik Oliver 24 velo clubbers team Põhiklass
25. Aduson Andre 25 CFC-Ruutmeeter Põhiklass
26. Nõlvik Lasse 26 Porter Racing Põhiklass
27. Välbe Urmas 27 HAWAII EXPRESS M40
28. Birkentals Mareks 28 Põhiklass
29. Hallop Gven 29 HAWAII EXPRESS U23
30. Molev Juri 30 Cosmos Team I Põhiklass
31. Kirsipuu Toomas 31 CFC Ruutmeeter M40
32. Holtsmann Siim 32 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23
33. Rae Ermo 33 velo clubbers team Põhiklass
34. Tõnisson Tiimo 34 Porter Racing Põhiklass
35. Ilves Sven 35 CFC-Ruutmeeter M18
36. Gristsenko Andrei 36 HAWAII EXPRESS Põhiklass
37. Sala Raivo 37 Sundstrand Team I Põhiklass
38. Kopli Tarmo 38 HAWAII EXPRESS Põhiklass
39. Alaru Riho 39 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23
40. Kiskonen Eero 40 Arctic Sport Club I Põhiklass
41. Neemela Tarmo 41 Kesko Agro I Põhiklass
42. Kannimäe Viljar 42 Haanja Rattaklubi Välla U23
43. Männiste Meeme 43 Arctic Sport Club I Põhiklass
44. Hirv Pait 44 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
45. Kelk Indrek 45 HAWAII EXPRESS Põhiklass
46. Semenjuk Andrei 46 Veloplus 1 U23
47. Jüri Mihkel 47 Arctic Sport Club I U23
48. Puu Henno 48 ADVENTUUR Põhiklass
49. Viikberg Jaanus 49 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass
50. Baranovskis Guntars 50 CBM/Smiltene I Põhiklass
51. Kärbo Vallo 51 Sundstrand Team I Põhiklass
52. Mäestu Jarek 52 Sportland Nike Team I Põhiklass
53. Karro Margus 53 SK VELO Põhiklass
54. Mikk Margus 54 Arctic Sport Club I Põhiklass
55. Kärbo Veljo 55 Sundstrand Team I Põhiklass
56. Sildoja Raivo 56 Püha Loomaaed I Põhiklass
57. Schmidt Kaarel 57 Hansura Racing Team M55
58. Luidre Andres 58 CFC-Ruutmeeter M18
59. Räitsak Kaspar 59 Sundstrand Team I M18
60. Rips Leho 60 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann Põhiklass
61. Rebane Meelis 61 Veloplus 1 Põhiklass
62. Piiritalo Janis 62 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
63. Kauk Anti 63 Cosmos Team I Põhiklass
64. Dolgovas Andrejus 64 Hawaii Express Lietuva U23
65. Kivioja Raimo 65 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass
66. Brokans Raimonds 66 Põhiklass
67. Kattai Kaupo 67 Extreme Sport Põhiklass
68. Flink Arne 68 RAKKE24h/Expert Rakvere M40
69. Oja Meelis 69 LPSK Põhiklass
70. Mõttus Tarmo 70 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
71. Soo Veiko 71 Sportland Nike Team I Põhiklass
72. Kivistik Egert 72 Cosmos Team I U23
73. Krull Mikk 73 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
74. Rohtmets Argo 74 AT SPORT Põhiklass
75. Hussar Aimar 75 AREAL team Põhiklass
76. Hermet Priit 76 Extreme Sport Põhiklass
77. Mets Are 77 Cosmos Team I M45
78. Põvvat Rainer 78 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi U23
79. Vist Kalev 79 CFC-Ruutmeeter M40
80. Ilves Aivo 80 Viljandi Rattaklubi U23
81. Ilves Martin 81 Kesko Agro I M18
82. Shumanov Tiit 82 RAKKE24h/Expert Rakvere M45
83. Kalverss Maris 83 Salaspils/Zirini Põhiklass
84. Leigri Guido 84 Püha Loomaaed I U23
85. Oru Kaido 85 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
86. Harand Allan 86 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
87. Meier Maaris 87 Alexela Pro Agency Team I N kuni 30
88. Laanela Danek 88 Põhiklass
89. Abel Indrek 89 Veloplus 1 Põhiklass
90. Rebane Marko 90 Veloplus 1 Põhiklass
91. Lepmets Tanel 91 Arctic Sport Club I Põhiklass
92. Murakas Jaanus 92 RAKKE24h/Expert Rakvere M18
93. Põder Jaanus 93 Püha Loomaaed I U23
94. Soosaar Tiit 94 Viko Jalgrattaklubi Põhiklass
95. Viitmaa Alar 95 OK Lehola Põhiklass
96. Pae Karl 96 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
97. Pilv Ivar 97 Ambla SK M40
98. Ots Indrek 98 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
99. Lapsin Vladimir 99 Cosmos Team I U23
100. Põld Ivo 100 Cosmos Team I Põhiklass
101. Raag Kaupo 101 velo clubbers team Põhiklass
102. Lipp Aivar 102 HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass
103. Juronen Pertti 103 HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass
104. Hussar Kaidar 104 AREAL team Põhiklass
105. Pukk Andre 105 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
106. Mikson Margus 106 Arctic Sport Club II Põhiklass
107. Kask Janek 107 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass
108. Pani Marek 108 Freedown Põhiklass
109. Selder Tauri 109 Alexela Pro Agency Team I U23
110. Peipsi Aleko 110 HAWAII EXPRESS Võru M40
111. Ridamäe Aivar 111 Arctic Sport Club II Põhiklass
112. Kruuser Karel 112 Valga Kalev U23
113. Saarna Rivo 113 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
114. Saar Raido 114 Viko Jalgrattaklubi U23
115. Kütt Mehis 115 Toyota Team Põhiklass
116. Kovaljov Oleg 116 Assa-Kesoro I M40
117. Arak Anti 117 AT SPORT Põhiklass
118. Laanemets Raivo 118 Bosch Põhiklass
119. Suluste Jüri 119 Alas Kuul M40
120. Suppi Ahti 120 Costa Bicicleta Põhiklass
121. Nurk Kaarel 121 TÜSK Põhiklass
122. Visnap Taavi 122 Ambla SK Põhiklass
123. Eljas Avo 123 Püha Loomaaed I Põhiklass
124. Toots Valdis 124 Põhiklass
125. Ots Kaupo 125 Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass
126. Kalde Meelis 126 Põhiklass
127. Vaitmaa Rainer 127 Sundstrand Team I M18
128. Iljenko Andrejs 128 CBM/Smiltene II Põhiklass
129. Roskoss Janis 129 CBM/Smiltene II Põhiklass
130. Kriisa Kaido 130 CC Rota Mobilis Põhiklass
131. Kull Andre 131 CC Rota Mobilis Põhiklass
132. Mölder Ivo 132 Ambla SK Põhiklass
133. Kanep Urmas 133 M50
134. Tillemann Taikki 134 velo clubbers Põhiklass
135. Kirsipuu Tiit 135 HVSK/Rannaauto Põhiklass
136. Miller Mait 136 Cosmos Race Põhiklass
137. Suur Ivo 137 Valga Kalev M18
138. Matvejev Madis 138 Ambla SK U23
139. Uuk Aimur 139 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45
140. Elling Toomas 140 Kesko Agro I Põhiklass
141. Koppel Kristjan 141 Sundstrand Team II U23
142. Palm Tõnno 142 Põhiklass
143. Salumäe Priit 143 HAWAII EXPRESS Võru M40
144. Juurik Kaido 144 Püha Loomaaed I Põhiklass
145. Suisalu Alvar 145 CC Rota Mobilis Põhiklass
146. Kuhlap Kaupo 146 Cosmos Race M40
147. Põld Heigo 147 Rae ROK Põhiklass
148. Bergvald Gunnar 148 HVSK/Rannaauto Põhiklass
149. Vaaks Mikk 149 Viljandi Rattaklubi U23
150. Pajur Rivo 150 velo clubbers team Põhiklass
151. Velbri Rainer 151 KJK/Team Rattapood U23
152. Ozolins Uldis 152 U23
153. Soonets Art 153 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40
154. Mõts Olavi 154 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
155. Viljus Ivo 155 Püha Loomaaed I M40
156. Kroon Jorma 156 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
157. Haapsal Ahti 157 Cosmos Race M40
158. Toome Roland 158 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
159. Hansov Hanno 159 Toyota Team Põhiklass
160. Marcenkovs Mareks 160 Salaspils/Zirini Põhiklass
161. RÄpo Ahto 161 Põhiklass
162. Naumov Aleksei 162 Assa-Kesoro I Põhiklass
163. Kuhi Rainer 163 Hansura Racing Team Põhiklass
164. Järveoja Jaanus 164 Sportland Nike Team I M40
165. Viikmäe Kaupo 165 Põhiklass
166. Kitsnik Kalvi 166 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
167. Reinbach Heirel 167 Cosmos U23
168. Eiger Rein 168 Põhiklass
169. Laaniste Mart 169 Põhiklass
170. Kand Peeter 170 Bosch Põhiklass
171. Tõnismäe Marek 171 Cosmos Race Põhiklass
172. Peri Pait 172 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
173. Pruus Peeter 173 M18
174. Räim Riko 174 Julgestuspolitsei Põhiklass
175. Tarassov Igor 175 Assa-Kesoro I M40
176. Pallotedder Taivo 176 Sportland Nike Team I Põhiklass
177. Vaikna Ville 177 Uddeholm-Celander Team Põhiklass
178. Mägi Andrus 178 Kesko Agro III Põhiklass
179. Ever Riho 179 velo clubbers team M40
180. Lehtmaa Aivar 180 Trassid M40
181. Alisauskas Saulius 181 Hawaii Express Lietuva Põhiklass
182. Kallari Taimar 182 Põhiklass
183. Pärnamets Ando 183 HVSK/Rannaauto Põhiklass
184. Aasla Meelis 184 AT SPORT Põhiklass
185. Koch Kalju 185 HAWAII EXPRESS Võru M60
186. Talumaa Raul 186 CC Rota Mobilis Põhiklass
187. Haze Janis 187 Põhiklass
188. Kask Jaanus 188 Põhiklass
189. Luks Sven 189 Sportland Nike Team I Põhiklass
190. Järvelainen Riho 190 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40
191. Puhke Peeter 191 Ambla SK M40
192. Rünk Ain 192 RAKKE24h/Expert Rakvere Põhiklass
193. Treimuth Meelis 193 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
194. Sarv Jaanus 194 Cosmos Race Põhiklass
195. Trepp Janek 195 Põhiklass
196. Puhke Raivo 196 Eesti Raudtee Spordiklubi M40
197. Kristal Tõnis 197 Cosmos Race M40
198. Käit Tiit 198 ETK Maksimarket 1 Põhiklass
199. Pill Rein 199 Toyota Team Põhiklass
200. Türbsal Aimar 200 Väike-Maarja RSK Põhiklass
201. Reiljan Kuldar 201 velo clubbers team M40
202. Vahi Kunnar 202 LPSK Põhiklass
203. Kiitam Urmo 203 KJK/Team Rattapood M18
204. Peenema Reijo 204 Sundstrand Team II U23
205. Ronimois Mihkel 205 Viljandi Rattaklubi M18
206. Kolk Hannes 206 Veloplus 2 Põhiklass
207. Õun Valdur 207 Nordea Pank Põhiklass
208. Halliväli Janek 208 Põhiklass
209. Lagenõmm Aivar 209 Ambla SK Põhiklass
210. Kaldre Raul 210 Porter Racing Põhiklass
211. Karja Kaupo 211 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann Põhiklass
212. Kudre Raul 212 AREAL team Põhiklass
213. Põldma Tõnu 213 Põhiklass
214. Kruuse Rommi 214 velo clubbers team Põhiklass
215. Lõoke Martin 215 HVSK/Rannaauto Põhiklass
216. Miljan Eno 216 Arctic Sport Club III Põhiklass
217. Põder Veiko 217 AT SPORT Põhiklass
218. Riismaa Timo 218 Veloplus 2 Põhiklass
219. Germanis Edijs 219 Põhiklass
220. Pikkpõld Lauri 220 Arctic Sport Club III Põhiklass
221. Karu Olav 221 Ida Politseiprefektuur M40
222. Järveoja Toomas 222 Sportland Nike Team I M45
223. Koll Mart 223 Kesko Agro II Põhiklass
224. Bernans Mikelis 224 Cesis SEB U23
225. Ojaver Siim 225 Põhiklass
226. Lepasalu Laura 226 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N kuni 30
227. Pindis Toomas 227 Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass
228. Luik Kaido 228 Rõuge Racing Team I Põhiklass
229. Sammalsaar Mait 229 Veloplus 1 M45
230. Liiv Roland 230 M18
231. Lepiksaar Madis 231 Kesko Agro IV M18
232. Nõmm Margus 232 Mann Lines Põhiklass
233. Nielsen Mart 233 Põhiklass
234. Einroos Raino 234 Põhiklass
235. Orav Ingmar 235 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
236. Alumaa Alar 236 Hansab MTB Team Põhiklass
237. Kiristaja Ailar 237 Põhiklass
238. Kiigemägi Andres 238 RAKKE24h/Nordkalk M45
239. Kanistik Heiki 239 CFC-Ruutmeeter Põhiklass
240. Karu Alar 240 Ida Politseiprefektuur Põhiklass
241. Press Toomas 241 Rõuge Racing Team I Põhiklass
242. Tiivoja Jaanus 242 Rõuge Racing Team I Põhiklass
243. Oja Jaan 243 Haanja Rattaklubi M55
244. Kaseväli Kaimo 244 Põhiklass
245. Hendrikson Tõnu 245 Elion 1 Põhiklass
246. Kõrran Timmo 246 Põhiklass
247. Sander Marek 247 Team Gardenvik Põhiklass
248. Otstavel Risto 248 Põhiklass
249. Jair Ergo 249 CC Rota Mobilis Põhiklass
250. Ots Ivar 250 Põhiklass
251. Rebane Indrek 251 Põhiklass
252. Kirsimaa Tõnu 252 Vennad-Dahl I Põhiklass
253. Rumberg Tambet 253 Arctic Sport Club II Põhiklass
254. Kadastu Janar 254 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
255. Murd Märt 255 Jõhvi RK Põhiklass
256. Mets Toomas 256 Põhiklass
257. Kallakmaa Teet 257 Ambla SK M40
258. Leer Janek 258 Citroen team Põhiklass
259. Kuljus Ülo 259 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50
260. Strikholm Peeter 260 Püha Loomaaed Põhiklass
261. Pedari Aimar 261 Whirlpool M40
262. Kingo Gunnar 262 Põhiklass
263. Kaljumäe Aivo 263 hansa sk Põhiklass
264. Lapidus Boris 264 Põhiklass
265. Valk Hillar 265 Ida Politseiprefektuur M60
266. Nisamedtinov Ilhan 266 Costa Bicicleta Põhiklass
267. Lainevee Heiki 267 Kesko Agro II M18
268. Anton Tair 268 Püha Loomaaed Põhiklass
269. Rozenbergs Gunars 269 RK Velo M50
270. Manninen Ergo 270 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18
271. Lõiv Urmas 271 Rõuge Racing Team I Põhiklass
272. Ivanov Mihhail 272 Põhiklass
273. Tamm Bruno 273 Toyota Team Põhiklass
274. Vähi Nikolai 274 Valga Kalev M40
275. Loigom Villem 275 Arctic Sport Club II M40
276. Lipp Sulev 276 Alexela Pro Agency Team II Põhiklass
277. Kozilans Guntis 277 RK Velo M40
278. Asavi Andrus 278 Vennad-Dahl I Põhiklass
279. Männama Kalle 279 Arctic Sport Club II M50
280. Liis Lembit 280 Kesko Agro III M50
281. Kaasik-aaslav Henri 281 Põhiklass
282. Kesküla Urmo 282 Stamina Põhiklass
283. Janter Tõnu 283 Julgestuspolitsei Põhiklass
284. Sutt Eero 284 Sportland Nike Team I Põhiklass
285. Meeru Mart 285 Hansura Racing Team Põhiklass
286. Peiker Harri 286 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
287. Traumann Raul 287 Arctic Sport Club II Põhiklass
288. Joandi Tõiv 288 Põhiklass
289. Luurmees Reigo 289 Põhiklass
290. Viitkin Ain 290 M40
291. Saimre Kaido 291 Püha Loomaaed II Põhiklass
292. Laarmaa Matti 292 Põhiklass
293. Johanson Marko 293 U23
294. Pletiens Ilgvars 294 CBM/Smiltene I M50
295. Tärno Indrek 295 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
296. Koppel Mart 296 Sangar Põhiklass
297. Rei Tarmo 297 Põhiklass
298. Erikson Toomas 298 x-sport Põhiklass
299. Saluveer Joona 299 Hawaii Express Lietuva Põhiklass
300. Reissaar Alari 300 Põhiklass
301. Koppel Tõnu 301 AT SPORT M40
302. Sammel Arne 302 Vennad-Dahl I M50
303. Türi Madis 303 CC Rota Mobilis Põhiklass
304. Lohur Peedu 304 Imavere SK M18
305. Soo Hannes 305 x-sport Põhiklass
306. Kingo Priit 306 Põhiklass
307. Türbsal Madis 307 Väike-Maarja RSK Põhiklass
308. Soodla Raul 308 Kesko Agro I Põhiklass
309. Uudam Margus 309 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
310. Tammistu Andrus 310 JK Paralepa Põhiklass
311. Vaga Merko 311 U23
312. Lepik Urmas 312 Elion 1 Põhiklass
313. Junkin Priit 313 U23
314. Mesi Ilmar 314 M60
315. Reedi Teet 315 Alas Kuul M40
316. Kiiler Gert 316 Liba-Sakala Põhiklass
317. Reiska Alar 317 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40
318. Kotsalainen Asse 318 CC Rota Mobilis Põhiklass
319. Rohelaan Ken 319 U23
320. Strand Aleksander 320 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M50
321. Kriisa Helar 321 Põhiklass
322. Põder Kaupo 322 Põhiklass
323. Sügis Harri 323 Veloplus M40
324. Soosalu Karen 324 veloclubbers M45
325. Ozolins Ainars 325 M45
326. Laul Raines 326 ETK Maksimarket 2 Põhiklass
327. Neider Illar 327 ILOPRINT Team U23
328. Karja Matti 328 Põhiklass
329. Karjane Priit 329 KoMo Põhiklass
330. Talu Priit 330 Püha Loomaaed II Põhiklass
331. Ristna Mikk 331 Makaak Racing Põhiklass
332. Tell Taavi 332 Assa-Kesoro II Põhiklass
333. Kõiv Kardon 333 Põhiklass
334. Danilas Meelis 334 M40
335. Israel Jaak 335 HVSK/Kuninga Salong Põhiklass
336. Mägi Margus 336 Põhiklass
337. Rautenbergs Arturs 337 CBM/Smiltene II M40
338. Kõuhkna Tarmo 338 M40
339. Tammsalu Mihkel 339 Rõuge Racing Team I U23
340. Lüüs Riho 340 RAKKE24h/Nordkalk M45
341. Kelk Veiko 341 velo clubbers Põhiklass
342. Vsivtsev Vjatseslav 342 Ida Politseiprefektuur Põhiklass
343. Keel Kätlin 343 RAKKE24h/Nordkalk N üle 30
344. Sedlenieks Ivars 344 M45
345. Järvlepp Rainer 345 VabaMees M40
346. Kuusiku Kaido 346 Põhiklass
347. Kivi Riho 347 Põhiklass
348. Kurrik Tõnis 348 xtri:m3 Põhiklass
349. Teras Indrek 349 x-sport Põhiklass
350. Puik Viljar 350 Hansab MTB Team Põhiklass
351. Suvi Kristjan 351 velo clubbers Põhiklass
352. Tarvis Peeter 352 KoMo M50
353. Lukmann Riivo 353 Väike-Maarja RSK Põhiklass
354. Sammel Koit 354 Cosmos Race M40
355. Heinmaa Henri 355 SILBERAUTO Põhiklass
356. Liivak Hannes 356 HVSK Põhiklass
357. Elster Heiti 357 velo clubbers Põhiklass
358. Leppik Janec 358 HVSK Põhiklass
359. Sepp Tõnis 359 HVSK Põhiklass
360. Laurson Mati 360 M40
361. Orav Erki 361 Vennad-Dahl I Põhiklass
362. Laaniste Andres 362 Põhiklass
363. Kukk Aivo 363 M50
364. Ritson Jaanus 364 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
365. Salep Robert 365 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23
366. Looper Ero 366 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass
367. Metsmaker Andres 367 Alas Kuul Põhiklass
368. Alttoa Risto 368 Mapri Projekt Põhiklass
369. Rivis Peep 369 ILOPRINT Team M60
370. Uuring Raul 370 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
371. Hõrak Tarmo 371 Toyota Team Põhiklass
372. Pae Arno 372 Costa Bicicleta Põhiklass
373. Maisa Arbo 373 ABEC Rulluisuklubi Rattateam Põhiklass
374. Ristmets Margus 374 M40
375. Kurvits Indrek 375 M40
376. Ernits Ardu 376 M45
377. Kuusik Leho 377 Ramise Racing Põhiklass
378. Kotov Raul 378 M40
379. Vassus Raul 379 Riumar Põhiklass
380. Litovtsenko Kirill 380 Assa-Kesoro I Põhiklass
381. Letov Deniss 381 Põhiklass
382. Einmaa Tiit 382 Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass
383. Uba Tarmo 383 Elion 1 Põhiklass
384. Ennuste Jaak 384 Alexela Pro Agency Team II M40
385. Hurt Margo 385 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
386. Kaidro Raul 386 Põhiklass
387. Ojaveer Kaido 387 M40
388. Leppik Viljar 388 Trassid Põhiklass
389. Haugas Margus 389 Põhiklass
390. Pärt Ahto 390 Cosmos Fun M45
391. Matvejeva Jana 391 Vargamäe N üle 30
392. Kiens Jüri 392 M40
393. Oot Anti 393 Extreme Sport M55
394. Huik Aare 394 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass
395. Sinisalu Tiit 395 Väike-Maarja RSK M50
396. Välja Margus 396 M45
397. Mägi Allar 397 M40
398. Riismaa Joel 398 Hansa SK Põhiklass
399. Birnbaum Erki 399 Püha Loomaaed II Põhiklass
400. Piiri Rain 400 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
401. Küppas Valdek 401 Kesko Agro III M40
402. Kuusik Rainer 402 Põhiklass
403. Raudsepp Marje 403 Kesko Agro II N üle 30
404. Kohari Ott 404 ETK Maksimarket 3 U23
405. Eilo Enno 405 RAKKE24h/Nordkalk M40
406. Hanschmidt Henri 406 Põhiklass
407. Tähiste Tarmo 407 Põhiklass
408. Tooming Andreas 408 Hansura Racing Team Põhiklass
409. Kotkas Kristo 409 Vennad-Dahl I Põhiklass
410. Koolmeister Siim 410 Pühalepa Suusaklubi U23
411. Lumiste Lauri 411 Väike-Maarja RSK U23
412. Kaasik Illar 412 Sundstrand Team II M45
413. Reiman Priit 413 Põhiklass
414. Bejusov Nail 414 x-sport Põhiklass
415. Jaanimets Age 415 velo clubbers team N kuni 30
416. Maidla Janek 416 Põhiklass
417. Konnov Rait 417 Veloplus 2 Põhiklass
418. Kuusk Anti 418 Püha Loomaaed II M40
419. Pilliroog Alari 419 Põhiklass
420. Rattur Rajko 420 SK Serviti Põhiklass
421. Kerner Argo 421 Bosch Põhiklass
422. Kiipsaar Raido 422 M40
423. Shteinbergs Ints 423 Salaspils/Zirini Põhiklass
424. Luiks Meelis 424 Elion 1 Põhiklass
425. Tammeveski Andres 425 Põhiklass
426. Laanoja Risto 426 SEB Fondid Põhiklass
427. Laansalu Priit 427 CITYMARK Põhiklass
428. Vast Alari 428 Põhiklass
429. Vähi Markus 429 Põhiklass
430. Märtmaa Siim 430 Whirlpool U23
431. Torim Ants 431 ROK Põhiklass
432. Eskla Anti 432 Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass
433. Märtmaa Jüri 433 Whirlpool M45
434. Morel Ülar 434 Põhiklass
435. Raja Aigar 435 Põhiklass
436. Lusis Aigars 436 M45
437. Ladva Ailar 437 JK Paralepa Põhiklass
438. Eelmets Indrek 438 Costa Bicicleta Põhiklass
439. Vasar Kaidu 439 Valga Kalev Põhiklass
440. Einland Vello 440 Kivitammi M45
441. Pesor Kaido 441 Põhiklass
442. Kanniste Jaak 442 Ramise Racing M45
443. Kivi Teemar 443 Rõuge Racing Team II Põhiklass
444. Muzis Girts 444 Sapas MTB Team Põhiklass
445. Nõmm Kalev 445 Assa-Kesoro II M40
446. Kuusk Keijo 446 TÜASK Põhiklass
447. Saetalu Andres 447 M40
448. Rikka Tarmo 448 Uniprint Põhiklass
449. Lopuhhin Sergei 449 AT SPORT Põhiklass
450. Romulus Andres 450 Põhiklass
451. Venelaine Margus 451 LSF Pronoking Team Põhiklass
452. Jürgen Aivar 452 Põhiklass
453. Maarits Andres 453 Hadler TL AS Põhiklass
454. Lomp Priit 454 Valga Kalev U23
455. Mõis Jüri 455 M50
456. Orgla Maario 456 Š koda MTB Team Põhiklass
457. Kaliakina Tatjana 457 Hawaii Express Lietuva N kuni 30
458. Kõue Aarne 458 M45
459. Pärnik Jüri 459 AREAL team M40
460. Hanni Andrus 460 Põhiklass
461. Kongo Kristjan 461 Põhiklass
462. Sõmmer Sinne 462 Extreme Sport N kuni 30
463. Kiuru Väino 463 LPSK Põhiklass
464. Sehver Almar 464 Costa Bicicleta Põhiklass
465. Popp Kristian 465 Põhiklass
466. Sits Kristi 466 Citroen team N üle 30
467. Mäekivi Andres 467 Põhiklass
468. Vällik Kristjan 468 kollane öösärk M40
469. Koosma Kenneth 469 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann Põhiklass
470. Tamm Andrus 470 KoMo Rapla M40
471. Jakobsoo Tanel 471 Sangar Põhiklass
472. Valdner Marek 472 Citroen team Põhiklass
473. Soots Reino 473 Q-haus Põhiklass
474. Leeduks Raul 474 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann U23
475. Saluste Peeter 475 M40
476. Mutso Eerik 476 Põhiklass
477. Ansip Evelin 477 Veloplus 2 N üle 30
478. Nurm Maris 478 Sundstrand Team II N kuni 30
479. Valgerist Allan 479 Trassid Põhiklass
480. Põder Marju 480 Cosmos Team I N kuni 30
481. Linn Andi 481 Põhiklass
482. Teesaar Toomas 482 Elion SK Põhiklass
483. Rääbis Mati 483 Toyota Team M45
484. Haug Risto 484 Ekspress Hotline Põhiklass
485. Rikka Raimo 485 ILOPRINT Team Põhiklass
486. Lippur Bruno 486 Põhiklass
487. Irik Rein 487 Cosmos Race M45
488. Ozolins Ansis 488 Põhiklass
489. Vimba Janis 489 Põhiklass
490. Traks Hanno 490 Spordiklubi Rakke Põhiklass
491. Suisalu Siim 491 Põhiklass
492. Truu Toomas 492 Põhiklass
493. Kilk Kalle 493 EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass
494. Reinik Vello 494 Põhiklass
495. Hutrov Rait 495 Põhiklass
496. Raudsepp Kalev 496 Kesko Agro II M50
497. Kuplis Andris 497 Põhiklass
498. Lõppe Rein 498 Jõelähtme Matka- Ja Rattaklubi Põhiklass
499. Sauga Indrek 499 Lokman Põhiklass
500. Krumins Ingus 500 A2 Põhiklass

‹‹ Tagasi

Mulgi Rattamaraton 2007 sponsorid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
alex, alex.2007.03@gmail.com, 08.09.2007 01:18
Cool site! thanks for letting me view your guest book and giving me all the information
to kaits, , 26.05.2007 22:30
Siis on raske juhus. 1,2 giga serveriruumi vaevalt kellegil pakkuda on. Pane siis kasvõi torrent'isse (näiteks www.torrentspy.com), kuigi sellise mahuga faili allatõmbamine võib seal üsna pikalt võtta. Seal pole ju kasutajaks registreerimine väga vaevaline nähtus.
kaits, , 26.05.2007 20:01
ei ole toru kasutaja. Help!
to kaits, , 26.05.2007 19:52
näiteks toru.hot'i ei taha üles riputada või?
kaits, kaits14@hot.ee, 26.05.2007 17:36
Olemas ka video Mulgi sõidust. Kui on pakkuda kellegil vaba ruumi, kuhu ülesse panna et ka teised näeks siis andke teada. Faili suurus 1,21 GB MPEG Movie.
Arx, , 16.05.2007 13:06
Sest peldikud asusid mitmes kohas ja osavamad käisid stardi kõrval paiknevates ilma järjekorrata.
Rein, , 15.05.2007 18:57
Mulgis oli sel aastal igavene jama PELDIKUTEGA. Mul oli häda nii suur,et lase voi püksi. Peldikuid aga nii vähe. MIKS SEL AASTAL NIIMOODI OLI!!!!!!??????
Kristjan, , 15.05.2007 10:46
To: mulkar, Kriimsilm - minu viga et viskasin ühte patta järgmine kord löön pildid eraldi! Ja pakun ka teistele võimaluse sõitjatest pilte ülesse laadida!
mulkar, , 14.05.2007 13:32
To:Kristjan Need Foto24 pildid on tõeline tase kajastamaks Mulgi rattamaratoni.Mul on ka omas arvutis selliseid hulgime.
Veiko, , 10.05.2007 21:22
www.rattaklubi.ee on üksjagu pilte lisandunud


Kõige populaarsemad
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE