estenglv
WAP version
Login form
RSS
Täna lõppeb registreerimine I Kalevipoja Rattasõidule 06.08.2008 (0)
Pühapäeval, 10. augustil saab taaskord kaasa elada nimekate jalgratturite võistlemisele ja ka ise rattasadulasse hüpata ja oma võimed proovile panna: teoks saab I Kalevipoja Rattasõit. ...
Sel nädalavahetusel toimub 1. Kalevipoja Rattamaraton 05.08.2008 (0)
Rahvusvahelise rattamaratonidesarja Nissan MTB Cup esimene etapp Kalevipoja Rattamaraton toimub eeloleval pühapäeval 10. augustil Kuremaal. Maratoni põhisõidu (80 km) ja matkasõidu (43 km) starta ...
Kalevipoja Rattamaraton stardib 10. augustil 17.07.2008 (0)
Nissan MTB Cup eelregistreerimine lõpeb 21.aprillil 16.04.2008 (0)
Tähelepanu jalgrattaspordisõber! 05.03.2008 (0)
Kalevipoja Rattasõit 80 km
Kalevipoja Rattasõit 40 km
Kalevipoja Rattasõit 10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Rattamaraton (NBC 2008)
Aeg 10.08.2008
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit start 12:00
Rahvasõit start 12:15
Hobisõit start 11:00
Korraldaja Jõgeva Kona Centrum
VÕISTKONDLIKUD TULEMUSED 2008 OHJE MAJUTUS/LAEVAPILETID
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Aulik Allan 1 Alexela Rademar Agency Team I Vabaklass M Põhisõit
2. Kukk Erki 2 Alexela Rademar Agency Team I Vabaklass M Põhisõit
3. Korts-Laur Ervin 3 Alexela Rademar Agency Team I Vabaklass M Põhisõit
4. Suur Ivo 4 Alexela Rademar Agency Team I Vabaklass M Põhisõit
5. Selder Taavi 5 Alexela Rademar Agency Team I Vabaklass M Põhisõit
6. Raudsepp Tarmo 6 Alexela Rademar Agency Team I Vabaklass M Põhisõit
7. Maimre Raivo 7 Dynatek-Latvia Vabaklass M Põhisõit
8. Austa Caspar 8 Dynatek-Latvia Vabaklass M Põhisõit
9. Melderis Romans 9 Dynatek-Latvia Vabaklass M Põhisõit
10. Lasis Normunds 10 Dynatek-Latvia Vabaklass M Põhisõit
11. Melehs Olegs 11 Dynatek-Latvia Vabaklass M Põhisõit
12. Eislers Ingus 12 Dynatek-Latvia Vabaklass M Põhisõit
13. Veinbergs Toms 13 Rietumu banka-Riga Vabaklass M Põhisõit
14. Biezais Martins 14 Rietumu banka-Riga Vabaklass M Põhisõit
15. Bekmanis Indulis 15 Rietumu Bank-Riga Vabaklass M Põhisõit
16. Ainsalu Markku 16 Rietumu Bank-Riga Vabaklass M Põhisõit
17. Tamkõrv Helmet 17 EXTREME SPORT - MEVER Vabaklass M Põhisõit
18. Maasikmets Alges 18 EXTREME SPORT - MEVER Vabaklass M Põhisõit
19. Kampus Kaido 19 EXTREME SPORT - MEVER Vabaklass M Põhisõit
20. Zviedris Normunds 20 EXTREME SPORT - MEVER Vabaklass M Põhisõit
21. Kattai Kaupo 21 EXTREME SPORT - MEVER Vabaklass M Põhisõit
22. Hermet Priit 22 EXTREME SPORT - MEVER Vabaklass M Põhisõit
23. Kodanipork Raido 23 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
24. Aug Andrus 24 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
25. Oras Allan 25 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
26. Kiskonen Eero 26 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
27. Nõlvik Lasse 27 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
28. Männiste Meeme 28 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
29. Knostenbergs Toms 29 TREK-PHILIPS-METALEKS Vabaklass M Põhisõit
30. Jakovels Gints 30 TREK-PHILIPS-METALEKS Vabaklass M Põhisõit
31. Purnins Lauris 31 TREK-PHILIPS-METALEKS Vabaklass M Põhisõit
32. Zimelis Raivis 32 TREK-PHILIPS-METALEKS Vabaklass M Põhisõit
33. Ulans Martins 33 TREK-PHILIPS-METALEKS Vabaklass M Põhisõit
34. Suksts Normunds 34 TREK-PHILIPS-METALEKS Vabaklass M Põhisõit
35. Alus Markku 35 TWD Vabaklass M Põhisõit
36. Tiainen Sami 36 TWD Vabaklass M Põhisõit
37. Sarkkinen Timo 37 TWD Vabaklass M Põhisõit
38. Kananen Kimmo 38 TWD Vabaklass M Põhisõit
39. Pakarinen Miika 39 TWD Vabaklass M Põhisõit
40. Tyynela Sami 40 TWD Vabaklass M Põhisõit
41. Berkis Valdis 41 Team Riga Vabaklass M Põhisõit
42. Bartusevics Rihards 42 Team Riga Vabaklass M Põhisõit
43. Rezins Janis 43 Team Riga Vabaklass M Põhisõit
44. Becis Armands 44 Team Riga Vabaklass M Põhisõit
45. Skujins Toms 45 Team Riga Vabaklass M Põhisõit
46. Premanis Matis 46 Team Riga Vabaklass M Põhisõit
47. Rohtmets Argo 47 Nissan Pro Team Vabaklass M Põhisõit
48. Puu Henno 48 Nissan Pro Team Vabaklass M Põhisõit
49. Kumm Martin 49 Nissan Pro Team Vabaklass M Põhisõit
50. Nikolai Jarmo 50 Nissan Pro Team Vabaklass M Põhisõit
51. Erikson Toomas 51 Nissan Pro Team Vabaklass M Põhisõit
52. Leiger Roomet 52 Nissan Pro Team Vabaklass M Põhisõit
53. Harand Allan 53 Alexela Rademar Agency Team II Vabaklass M Põhisõit
54. Saarna Riivo 54 Alexela Rademar Agency Team II Vabaklass M Põhisõit
55. Hansov Hanno 55 Alexela Rademar Agency Team II Vabaklass M Põhisõit
56. Rääbis Mati 56 Alexela Rademar Agency Team II Vabaklass M Põhisõit
57. Paas Markus 57 Viljandi Rattaklubi Vabaklass M Põhisõit
58. Valk Martti 58 Viljandi Rattaklubi Vabaklass M Põhisõit
59. Holtsmann Marko 59 Viljandi Rattaklubi Vabaklass M Põhisõit
60. Vaaks Ats 60 Viljandi Rattaklubi Vabaklass M Põhisõit
61. Kivistik Kristjan 61 Viljandi Rattaklubi Vabaklass M Põhisõit
62. Balodis Andris 62 VIRSOTNE / BASK Vabaklass M Põhisõit
63. Midegs Marcis 63 VIRSOTNE / BASK Vabaklass M Põhisõit
64. Blumins Arturs 64 VIRSOTNE / BASK Vabaklass M Põhisõit
65. Dombrovskis Karlis 65 VIRSOTNE / BASK Vabaklass M Põhisõit
66. Lomaka Andre 66 KGK-Singel Team Vabaklass M Põhisõit
67. Karro Margus 67 SK Velo Vabaklass M Põhisõit
68. Mandri Rene 68 Vabaklass M Põhisõit
69. Talumaa Raul 69 CC Rota Mobilis Vabaklass M Põhisõit
70. Rezins Janis 70 ZZK-Extreme Sport Vabaklass M Põhisõit
71. Lõkk Raivo 71 Vabaklass M Põhisõit
72. Kotsalainen Asse 72 CC Rota Mobilis Vabaklass M Põhisõit
73. Liis Lembit 73 Vabaklass M Põhisõit
74. Olle Kert 74 Vabaklass M Põhisõit
75. Einblau Mihkel 75 OÜ Motomarket Vabaklass M Põhisõit
76. Olesk Raul 76 Vabaklass M Põhisõit
77. Toome Roland 77 1 Spordiklubi Rakke/ Expert Rakvere Vabaklass M Põhisõit
78. Abel Indrek 78 Veloplus Vabaklass M Põhisõit
79. Kivioja Raimo 79 1 Spordiklubi Rakke/ Expert Rakvere Vabaklass M Põhisõit
80. Rossi Jussi 80 TWD-Länken Vabaklass M Põhisõit
81. Roose Riivo 81 Vabaklass M Põhisõit
82. Kikkas Simmo 82 Vabaklass M Põhisõit
83. Raja Aigar 83 Westline Team Vabaklass M Põhisõit
84. Kopli Tarmo 84 Hawaii Express Vabaklass M Põhisõit
85. Kaar Meelis 85 Hawaii Express Vabaklass M Põhisõit
86. Kirsipuu Jaan 86 CFC Vabaklass M Põhisõit
87. Vähi Jaagup 87 velo Vabaklass M Põhisõit
88. Reinik Vello 88 Vabaklass M Põhisõit
89. Maarits Andres 89 Vabaklass M Põhisõit
90. Eiduka Ivanda 90 Rietumu Banka Riga Vabaklass N Põhisõit
91. Holtsmann Siim 91 Hawaii Express Vabaklass M Põhisõit
92. Jõesaar Margus 92 www.nukukodu.ee Vabaklass M Põhisõit
93. Kiisk Kaukko 93 TÜSK Vabaklass M Põhisõit
94. Maasing Sander 94 Vooremaa Centrum Vabaklass M Põhisõit
95. Konga Andrus 95 Arctic Sport Club Vabaklass M Põhisõit
96. Teppan Sten 96 Raadio 2 Vabaklass M Põhisõit
97. Rannama Indrek 97 SJK Viiking Vabaklass M Põhisõit
98. Aibast Erik 98 SKM! Vabaklass M Põhisõit
99. Meier Ergo 99 olx.ee Vabaklass M Põhisõit
100. Baranovskis Guntars 201 CBM/Smiltene Sen 40 Rahvasõit
101. Roskoss Janis 202 CBM/Smiltene M Rahvasõit
102. Iljenko Andrejs 203 CBM/Smiltene M Rahvasõit
103. Vilums Guntis 204 CBM/Smiltene Sen 50 Rahvasõit
104. Skapars Kristaps 205 XSPORTS ORBEA M Rahvasõit
105. Klavins Arturs 206 XSPORTS ORBEA M Rahvasõit
106. Vilumovs Ivo 207 XSPORTS ORBEA M Rahvasõit
107. Kaufmanis Uldis 208 XSPORTS ORBEA M Rahvasõit
108. Vitolins Gatis 209 XSPORTS ORBEA M Rahvasõit
109. Kiksis Ainars 210 XSPORTS ORBEA M Rahvasõit
110. Vejons Janis 211 Rimi Latvia M Rahvasõit
111. Elstins Arturs 212 Rimi Latvia M18 Rahvasõit
112. Elstins Kalvis 213 Rimi Latvia M Rahvasõit
113. Ots Ivar 214 Auser Auto MTB M Rahvasõit
114. Rannu Urmas 215 Auser Auto MTB M Rahvasõit
115. Mõik Urmas 216 Auser Auto MTB Sen 40 Rahvasõit
116. Bökler Ain 217 Auser Auto MTB Sen 40 Rahvasõit
117. Rõõm Tanel 218 Auser Auto MTB M Rahvasõit
118. Viirand Marko 219 AUTOSPIRIT M Rahvasõit
119. Poola Enn 220 AUTOSPIRIT M Rahvasõit
120. Oja Kono 221 AUTOSPIRIT M Rahvasõit
121. Daum Henri 222 Nissan Nordic Europe M Rahvasõit
122. Mikk Margus 223 Nissan Nordic Europe M Rahvasõit
123. Ojala Tõnu 224 Nissan Nordic Europe M Rahvasõit
124. Lind Merle 225 Nissan Nordic Europe N Rahvasõit
125. Part Andres 226 Nissan Nordic Europe Sen 50 Rahvasõit
126. Tael Siim 227 Nissan Nordic Europe M Rahvasõit
127. Meier Maaris 228 Investment Agency Team N Rahvasõit
128. Nurm Maris 229 Investment Agency Team N Rahvasõit
129. Kesa Paula 230 Investment Agency Team N Rahvasõit
130. Lepmets Tanel 231 Arctic Sport Club Sen 40 Rahvasõit
131. Soo Veiko 232 extreme sport Sen 40 Rahvasõit
132. Soo Kristen 233 extreme sport M16 Rahvasõit
133. Aron Allar 234 M Rahvasõit
134. Oot Anti 235 EXTREME SPORT Sen 50 Rahvasõit
135. Neemela Tarmo 236 Extreme Plekk-Liisu Sen 40 Rahvasõit
136. Reiters Andris 237 Sen 40 Rahvasõit
137. Laks Liivar 238 M16 Rahvasõit
138. Solovjov Maido 239 Valio M Rahvasõit
139. Reinik Indrek 240 M16 Rahvasõit
140. Uibu Aivar 241 Sen 40 Rahvasõit
141. Tooming Taaniel 242 M16 Rahvasõit
142. Kool Inge 243 N Rahvasõit
143. Suitso Piret 244 N Rahvasõit
144. Morinaud Thierry 245 Team U Nantes Sen 40 Rahvasõit
145. Vaartmaa Karl 246 Cosmos M16 Rahvasõit
146. Jõessar Janari-Joel 247 M18 Rahvasõit
147. Teeorg Urmas 248 Sen 40 Rahvasõit
148. Haaviste Raido 249 M Rahvasõit
149. Järveoja Jaanus 250 TÜSK Sen 40 Rahvasõit
150. Lainevee Heiki 251 Kesko Agro M Rahvasõit
151. Joost Andres 252 Kesko Agro M18 Rahvasõit
152. Lainevee Hanno 253 Kesko Agro M16 Rahvasõit
153. Neemela Kristjan 254 Kesko Agro M16 Rahvasõit
154. Lainevee Ivika 255 W15-18 Rahvasõit
155. Tuvi Mac 301 Hobiklass Hobisõit
156. Tasane Jaanus 302 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
157. Treimuth Karl 303 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
158. Toome Kristo 304 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
159. Varblane Karolin 305 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
160. Toom Reio 306 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
161. Johanson Kristjan 307 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
162. Kivistik Kaspar 308 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
163. Merendi Arnold 309 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
164. Tamra Richard 310 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
165. Varblane Reelika 311 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
166. Sankmann Joosep 312 Viljandi Rattaklubi Hobiklass Hobisõit
167. Tõnissaar Allar 313 Alexela Rademar Agency Team Hobiklass Hobisõit
168. Tõnissaar Karl Oskar 314 Alexela Rademar Agency Team Hobiklass Hobisõit

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Kalevi poja, , 25.10.2008 21:08
juhhuuu ma saan Elioni , diidaraadara - jeheee
kiivrita, , 16.08.2008 22:35
kas kaotatud kiivrit(sinine/valge/must) ei saaks ka registratuuri panna et ma saaks 2ra korjata enne starti? v6i helistada 51 85 108?
Tarmo, tarmo@aksimotell.ee, 14.08.2008 14:56
Paneme diplomid Rakke Elionil registratuuri välja nii et soovijad võivad sealt ära võtta(korraldajad on toredad nad lubavad küll:D). Kes sealt ära ei saa võtta aga saadab(on juba saatnud) mulle meilile oma aadressi neile saadan järgmise nädala esimestel päevadel postiga diplomi koju.
osaleja 25, , 14.08.2008 09:50
sportfoto
Osaleja 2, , 14.08.2008 08:16
Andsin oma kontaktandmed registratuuri diplomi asjus,aga pole siiamaani postiga ära tulnud:S
Osaleja, , 11.08.2008 13:56
Rada oli muidugi üks raskemaid , kuid eks finišis oli ka näha , milliste vahedega mehed tulid .. Kui kellegil pilte võistlustest siis ehk annate aadressi !
E., , 11.08.2008 11:47
Tegu oli senise hooaja raskeima sõiduga. Eks vihm tegi teisel ringil oma töö, ja seetõttu oli ka katkestajaid omajagu.
Tarmo, tarmo@aksomotell.ee, 11.08.2008 09:54
Loodan et meeldis... KÕIGILE KES SOOVIVAD DIPLOMEID PALUN SAATA MULLE E-MAIL OMA AADRESSI JA NIMEGA TOIMETAME NEED KOHALE. ÜHTLASI VABANDAME ET EI SAANUD NEID VÄLJASTADA KOHAPEAL... Kaks sõitjat kes unustasid maha oma kiivrid ja kindad võtke palun samuti ühendust toon need pühapäeval Rakkesse Elionile ära...
To sõtkuja, , 10.08.2008 20:09
Korraldajal oli õigus:)Rada oli kirjeldamatu.Eriti vihmaga:)
, , 08.08.2008 00:19
Ohhoo stardinimekiri on üleval


Kõige populaarsemad
Nissan MTB Cup
R
SUURSPONSORID
Tallinna Sadam
Nissan MTB HMN
Jõgeva linn
Nissan MTB Bosch
R
LAEVAPARTNER
Tallink
R
RATTAPARTNER
Nissan MTB Hawaii Ekspress
R
JOOGIPARTNER
Nissan MTB Arctic
R
MEEDIAPARTNERID
Kalev Sport
Sporditäht
Nissan MTB Sportinfo
Nissan MTB Sportfoto
Nissan MTB Uuno
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE