estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Elion Estonian Cup sarjas Rakke Rattamaratoni 17.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja kuuenda etapi võitis Allan Oras, Arctic Sport Club meeskonnast ja tõusis ühepunktilise paremusega sarja üldliidriks. Esikolmikusse kuulusid veel ka ...
Rakke Rattamaratoni stardiprotokoll on avaldatud 15.08.2008 (0)
Pühapäeval sõidetava 8. Rakke Rattamaratoni stardiprotokollis on tehtud üks oluline muudatus. Nimelt on Rakke Rattamaratonil on naistele antud nende poolt välja sõidetud stardigrupi esimesed ...
Täna lõppeb registreerimine VIII Rakke Rattamaratonile 13.08.2008 (0)
Täna lõppeb Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine! 05.08.2008 (0)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Rakke Rattamaraton - Võistkonnad
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km.
Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tallinnast on võimalik tulla ka 110 tuisates üle Rakvere või ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Tue, 13 Nov 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Rakke Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 17.08.2008
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km start kell 12:00
Matkasõit 37 km start kell 13:00
Lastesõidud start kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDINIMEKIRI 2008 (Excel) MEELESPEA VÕISTLUSINFORMATSIOON
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Maasikmets Alges 1 EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
2. Oras Allan 2 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
3. Kirsipuu Jaan 3 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
4. Selder Taavi 4 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
5. Kukk Erki 5 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
6. Loo Martin 6 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Põhisõit
7. Kodanipork Raido 7 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
8. Tamkõrv Helmet 8 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
9. Kukk Sigvard 9 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
10. Selder Tauri 10 Sundstrand I U23 Põhisõit
11. Korts-Laur Ervin 11 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
12. Kattai Kaupo 12 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
13. Knostenbergs Toms 13 CBM/Smiltene M18 Põhisõit
14. Aug Andrus 14 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
15. Zviedris Normunds 15 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
16. Tuisk Priit 16 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
17. Luidre Andres 17 CFC U23 Põhisõit
18. Krusemann Magnus 18 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
19. Aulik Allan 19 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
20. Jõessar Janari-Joel 20 Spordiklubi CFC M18 Põhisõit
21. Rohtmets Argo 21 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
22. Balgabaev Ravshan 22 SCOTT Racing Sankt Petersburg M21 Põhisõit
23. Tohvrel Rego 23 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
24. Aduson Andre 24 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
25. Nõlvik Lasse 25 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
26. Karlson Urmas 26 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
27. Kirsipuu Toomas 27 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
28. Molev Juri 28 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
29. Kopli Tarmo 29 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
30. Kärbo Veljo 30 Sundstrand I M21 Põhisõit
31. Raudsepp Tarmo 31 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
32. Karu Virgo 32 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
33. Kampus Kaido 33 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
34. Suur Ivo 34 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
35. Puusepp Martin 35 Windoor Team U23 Põhisõit
36. Sala Raivo 36 Sundstrand I M21 Põhisõit
37. Neemela Tarmo 37 Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
38. Kelk Indrek 38 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
39. Vaab Ivar 39 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
40. Kivil Peep 40 Sundstrand I M21 Põhisõit
41. Puu Henno 41 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
42. Suppi Ahti 42 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
43. Birkentals Mareks 43 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
44. Laanela Danek 44 M21 Põhisõit
45. Schumann Riivo 45 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
46. Öpik Oliver 46 velo clubbers M21 Põhisõit
47. Vist Kalev 47 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
48. Olle Raul 48 Toyota Amserv Team M40 Põhisõit
49. Kärbo Vallo 49 Sundstrand I M21 Põhisõit
50. Hallop Gven 50 Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
51. Ositis Dzintars 51 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
52. Välbe Urmas 52 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
53. Bogdanovs Aivars 53 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
54. Viidik Raul 54 Maksimarket KJK M21 Põhisõit
55. Saar Raido 55 Jalgrattaklubi Viko U23 Põhisõit
56. Hallik Margus 56 Hawaii Express / LUS M21 Põhisõit
57. Tõnisson Tiimo 57 Porter Racing M21 Põhisõit
58. Holtsmann Siim 58 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
59. Kivioja Raimo 59 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
60. Hirv Pait 60 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
61. Kiskonen Eero 61 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
62. Laanemaa Kristjan 62 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
63. Gristsenko Andrei 63 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
64. Rannama Indrek 64 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
65. Pruus Peeter 65 Raplamaa Rattaklubi KoMo U23 Põhisõit
66. Abel Indrek 66 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
67. Viljus Ivo 67 PÜHA LOOMAAED M40 Põhisõit
68. Mets Are 68 cosmos team M50 Põhisõit
69. Ilves Martin 69 Kesko Agro I U23 Põhisõit
70. Biezais Martins 70 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
71. Magus Margus 71 Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
72. Kannimäe Viljar 72 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
73. Lipp Aivar 73 STR M21 Põhisõit
74. Ratas Janno 74 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
75. Vähi Jaagup 75 Velo U23 Põhisõit
76. Pilv Ivar 76 Ambla Sk M40 Põhisõit
77. Raag Kaupo 77 velo clubbers M21 Põhisõit
78. Veelmaa Taavi 78 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
79. Mikk Margus 79 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
80. Mikson Margus 80 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
81. Ots Indrek 81 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
82. Pajur Rivo 82 velo clubbers M21 Põhisõit
83. Karro Margus 83 Velo M21 Põhisõit
84. Grossman Genry 84 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
85. Kruuse Rommi 85 velo clubbers M21 Põhisõit
86. Peipsi Aleko 86 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
87. Järva Janek 87 Porter Racing M21 Põhisõit
88. Kovaljov Oleg 88 Assa Kesoro M40 Põhisõit
89. Talumaa Raul 89 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
90. Ridamäe Aivar 90 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
91. Hermet Priit 91 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
92. Rips Leho 92 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
93. Kivistik Egert 93 cosmos team U23 Põhisõit
94. Piirisild Ekke 94 CFC M18 Põhisõit
95. Baranovskis Guntars 95 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
96. Kask Jaanus 96 M21 Põhisõit
97. Koppel Kristjan 97 Sundstrand-Jõhvi U23 Põhisõit
98. Mõttus Tarmo 98 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
99. Laanemets Raivo 99 BOSCH M40 Põhisõit
100. Männiste Meeme 100 Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
101. Meier Maaris 101 Investment Agency Team N30 Põhisõit
102. Vaitmaa Rainer 102 Sundstrand I U23 Põhisõit
103. Juronen Pertti 103 Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
104. Uuk Aimur 104 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
105. Lepik Jano 105 Velo M21 Põhisõit
106. Neidra Rainer 106 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
107. Murakas Jaanus 107 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
108. Shumanov Tiit 108 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
109. Viikberg Jaanus 109 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
110. Holtsmann Marko 110 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
111. Schotter Artur 111 TYS M18 Põhisõit
112. Kuhi Rainer 112 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
113. Rattur Rajko 113 SK Serviti M21 Põhisõit
114. Smilktens Karlis 114 M21 Põhisõit
115. Kannel Alari 115 M40 Põhisõit
116. Paas Markus 116 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
117. Salumäe Priit 117 Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
118. Hussar Aimar 118 Areal Team M21 Põhisõit
119. Markss Reinis 119 RK Velo M18 Põhisõit
120. Ilves Aivo 120 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
121. Põldma Tõnu 121 M21 Põhisõit
122. Oru Kaido 122 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
123. Vaaks Ats 123 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
124. Tiivoja Jaanus 124 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
125. Sander Marek 125 PSKL Olympic M21 Põhisõit
126. Subi Rivo 126 cosmos team M21 Põhisõit
127. Koch Kaupo 127 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
128. Roskoss Janis 128 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
129. Ronimois Mihkel 129 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
130. Oppi Art 130 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
131. Pukk Andre 131 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
132. Kull Andre 132 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
133. Nõmm Raivo 133 cosmos team M21 Põhisõit
134. Kalverss Maris 134 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
135. Räim Riko 135 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
136. Ord Tõnu 136 Windoor Team M40 Põhisõit
137. Kauk Anti 137 CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
138. Bernans Mikelis 138 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS U23 Põhisõit
139. Lainevee Heiki 139 Kesko Agro I U23 Põhisõit
140. Riismaa Timo 140 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
141. Rei Tarmo 141 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
142. Pesor Kaido 142 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
143. Põld Ivo 143 BOSCH M21 Põhisõit
144. Talviste Tanel 144 Industek/Wagner M21 Põhisõit
145. Pae Karl 145 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
146. Kriisa Kaido 146 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
147. Peenema Reijo 147 Sundstrand-Jõhvi U23 Põhisõit
148. Soo Veiko 148 EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
149. Aasla Meelis 149 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
150. Erm Tõnis 150 M21 Põhisõit
151. Lagenõmm Aivar 151 Ambla Sk M21 Põhisõit
152. Piiritalo Janis 152 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
153. Tarassov Igor 153 Assa Kesoro M40 Põhisõit
154. Soosaar Tiit 154 Jalgrattaklubi Viko M21 Põhisõit
155. Roose Riivo 155 U23 Põhisõit
156. Litovtsenko Kirill 156 Assa Kesoro M40 Põhisõit
157. Marcenkovs Mareks 157 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
158. Lepmets Tanel 158 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
159. Krull Mikk 159 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
160. Krull Kaupo 160 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
161. Kozilans Guntis 161 RK Velo M40 Põhisõit
162. Laaniste Mart 162 Ambla Sk M21 Põhisõit
163. Mõts Olavi 163 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
164. Tõnov Tõnu 164 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
165. Pani Marek 165 M21 Põhisõit
166. Kiitam Urmo 166 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
167. Tilk Arne 167 Serviti M21 Põhisõit
168. Hussar Kaidar 168 Water Ser M21 Põhisõit
169. Hendrikson Tõnu 169 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
170. Bergvald Gunnar 170 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
171. Elling Toomas 171 Kesko Agro I M21 Põhisõit
172. Kirsipuu Tiit 172 Pilsner Sport Power M21 Põhisõit
173. Harand Allan 173 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
174. Kütt Mehis 174 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
175. Tillemann Taikki 175 velo clubbers M21 Põhisõit
176. Välja Margus 176 KGK-Singel Team M40 Põhisõit
177. Heinrand Kristjan 177 CFC M18 Põhisõit
178. Vsivtsev Vladimir 178 Narva Fitness outdoor active M21 Põhisõit
179. Õun Valdur 179 Nordea SK M21 Põhisõit
180. Rodendau Janno 180 VARGAMÄE M21 Põhisõit
181. Sarv Jaanus 181 cosmos team M21 Põhisõit
182. Ojaver Siim 182 EHTE M21 Põhisõit
183. Kask Janek 183 Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
184. Toome Roland 184 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
185. Kallari Taimar 185 EHTE M21 Põhisõit
186. Kuhlap Kaupo 186 cosmos fun M40 Põhisõit
187. Rooberg Jorma 187 CFC M18 Põhisõit
188. Välk Martti 188 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
189. Tillo August 189 STR M21 Põhisõit
190. Saarna Rivo 190 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
191. Kand Peeter 191 BOSCH M40 Põhisõit
192. Puu Ahto 192 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
193. Kazainis Viesturs 193 RK Velo M40 Põhisõit
194. Veri Aivar 194 Pentathlon M40 Põhisõit
195. Lõiv Urmas 195 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
196. Tupits Ivo 196 M40 Põhisõit
197. Sepp Tõnis 197 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
198. Kanistik Heiki 198 CFC M21 Põhisõit
199. Talu Priit 199 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
200. Turtiainen Jani 200 Korson Kaiku/Giant M21 Põhisõit
201. Ots Kaupo 201 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
202. Neemela Kurmo 202 Kesko Agro I M21 Põhisõit
203. Danilas Meelis 203 M40 Põhisõit
204. Lehtmaa Aivar 204 Velo M40 Põhisõit
205. Kristal Tõnis 205 Cosmos M40 Põhisõit
206. Vestmann Rain 206 Alexela Rademar Agency Team M21 Põhisõit
207. Israel Jaak 207 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
208. Eelmets Indrek 208 Sorainen M21 Põhisõit
209. Kanep Urmas 209 Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
210. Sander Heinry 210 M21 Põhisõit
211. Kolk Hannes 211 M21 Põhisõit
212. Peri Pait 212 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
213. Vaikna Ville 213 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
214. Einroos Raino 214 M40 Põhisõit
215. Erikson Toomas 215 X-SPORT M21 Põhisõit
216. Antoniak Marek 216 M40 Põhisõit
217. Hansov Hanno 217 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
218. Rumberg Tambet 218 X-SPORT M21 Põhisõit
219. Kirsimaa Tõnu 219 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
220. Jõekäär Madis 220 Viljandi Rattaklubi 2 M18 Põhisõit
221. Pedari Aimar 221 Whirlpool M40 Põhisõit
222. Luik Kaido 222 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
223. Haugas Margus 223 M21 Põhisõit
224. Reedi Peip 224 Velo M40 Põhisõit
225. Iljenko Andrejs 225 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
226. Kannimäe Mihkel 226 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
227. Kadastu Janar 227 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
228. Arak Anti 228 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
229. Liiv Roland 229 U23 Põhisõit
230. Apivala Juss 230 otepää õhujõud M21 Põhisõit
231. Käit Tiit 231 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
232. Trepp Janek 232 M21 Põhisõit
233. Taan Rainer 233 GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
234. Türbsal Aimar 234 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
235. Nisamedtinov Ilhan 235 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
236. Pill Rein 236 Elke Auto Team M21 Põhisõit
237. Kalde Meelis 237 M21 Põhisõit
238. Kesa Paul 238 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
239. Treimuth Meelis 239 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
240. Riismaa Hanno 240 Bauhof M21 Põhisõit
241. Lepiksaar Madis 241 U23 Põhisõit
242. Vilums Guntis 242 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
243. Ever Riho 243 velo clubbers M40 Põhisõit
244. Peterson Kristo 244 Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
245. Tiit Aarne 245 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
246. Sügis Harri 246 Veloplus M40 Põhisõit
247. Reiljan Kuldar 247 velo clubbers M40 Põhisõit
248. Reinpõld Risto 248 M21 Põhisõit
249. Jair Ergo 249 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
250. Kannimäe Taavi 250 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
251. Puhke Peeter 251 Ambla Sk M40 Põhisõit
252. Peterkopf Indrek 252 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
253. Velbri Rainer 253 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
254. Kriisa Helar 254 M21 Põhisõit
255. Strikholm Peeter 255 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
256. Luiks Meelis 256 Elioni SK M21 Põhisõit
257. Kingo Gunnar 257 Westline Team M21 Põhisõit
258. Toots Valdis 258 M21 Põhisõit
259. Traumann Raul 259 STR M21 Põhisõit
260. Põder Veiko 260 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
261. Lepp Emeri 261 M21 Põhisõit
262. Järveoja Jaanus 262 TÜSK M40 Põhisõit
263. Plees Andrus 263 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
264. Vaaks Mikk 264 Viljandi rattaklubi U23 Põhisõit
265. Joandi Tõiv 265 cosmos fun M40 Põhisõit
266. Veismanis Intars 266 M21 Põhisõit
267. Schmidt Kaarel 267 Hansura Racing Team M50 Põhisõit
268. Nõmmisto Jaanus 268 Paralepa M21 Põhisõit
269. Goba Edgars 269 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
270. Leiger Roomet 270 X-SPORT M21 Põhisõit
271. Tamm Bruno 271 Elke Auto Team M21 Põhisõit
272. Anton Tair 272 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
273. Viitkin Ain 273 Rõuge Racing Team I M40 Põhisõit
274. Mitt Rainis 274 M21 Põhisõit
275. Israel Olavi 275 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
276. Ots Ivar 276 M21 Põhisõit
277. Saamere Tanel 277 M21 Põhisõit
278. Vsivtsev Juri 278 Viru Politsei M21 Põhisõit
279. Kokunov Andrey 279 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
280. Orav Erki 280 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
281. Uudam Margus 281 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
282. Maidla Janek 282 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
283. Kruuser Karel 283 Valga Kalev Maraton spordikaubad U23 Põhisõit
284. Kalm Toomas 284 CFC M21 Põhisõit
285. Karjane Priit 285 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
286. Tsäro Kermo 286 Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
287. Huik Aare 287 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
288. Valem Kalle 288 RSK SPORTKUNDA M40 Põhisõit
289. Jams Sulev 289 Kesko Agro I M40 Põhisõit
290. Koch Kalju 290 Hawaii Express M60 Põhisõit
291. Kiigemägi Andres 291 M40 Põhisõit
292. Ojaveer Kaido 292 M40 Põhisõit
293. Miljan Eno 293 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
294. Pajus Rene 294 xtri:m3 M21 Põhisõit
295. Puhke Raivo 295 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
296. Kroon Jorma 296 M21 Põhisõit
297. Taaler Taikki 297 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
298. Alumaa Alar 298 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
299. Greenbaum Marko 299 M21 Põhisõit
300. Randoja David 300 Maksimarket KJK M18 Põhisõit
301. Saarep Peeter 301 M50 Põhisõit
302. Viikmäe Kaupo 302 M40 Põhisõit
303. Rozenbergs Gunars 303 RK Velo M50 Põhisõit
304. Nõmm Margus 304 Mann Lines M21 Põhisõit
305. Reiska Alar 305 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
306. Kaasik-Aaslav Henri 306 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
307. Mägi Margus 307 M21 Põhisõit
308. Olle Kert 308 M21 Põhisõit
309. Vahi Kunnar 309 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
310. Järveoja Toomas 310 TÜASK M40 Põhisõit
311. Tinno Margus 311 velo clubbers M21 Põhisõit
312. Palm Tõnno 312 Baltic Laundry Service M21 Põhisõit
313. Estermaa Ago 313 Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
314. Danilov Andrus 314 cosmos fun M21 Põhisõit
315. Saimre Kaido 315 PÜHA LOOMAAED M21 Põhisõit
316. Rääbis Mati 316 Toyota Amserv Team M50 Põhisõit
317. Manninen Ergo 317 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
318. Sammalsaar Mait 318 VELOPLUS-MERIDA TEAM M40 Põhisõit
319. Koppel Tõnu 319 Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
320. Maarits Andres 320 Hadler TL M21 Põhisõit
321. Leigri Mehis 321 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
322. Samarüütel Andres 322 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
323. Narusk Indrek 323 Twisted Mind Bikers M21 Põhisõit
324. Kingo Priit 324 Westline Team M21 Põhisõit
325. Lüüde Riho 325 SEB M21 Põhisõit
326. Rünk Ain 326 M21 Põhisõit
327. Tarasovs Pavels 327 Mezmalas MTB M21 Põhisõit
328. Tammsalu Mihkel 328 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
329. Aakre Priit 329 M21 Põhisõit
330. Pikkpõld Lauri 330 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
331. Tell Taavi 331 Assa Kesoro M21 Põhisõit
332. Meeru Mart 332 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
333. Kotkas Kristo 333 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
334. Teras Indrek 334 X-SPORT M21 Põhisõit
335. Pedai Andrus 335 Enics M21 Põhisõit
336. Prants Janno 336 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
337. Pindis Toomas 337 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
338. Tamm Tõiv 338 TÜ ASK M40 Põhisõit
339. Kurg Rauno 339 M21 Põhisõit
340. Jõekäär Märt 340 Viljandi Rattaklubi 2 M40 Põhisõit
341. Tammeveski Andres 341 M21 Põhisõit
342. Kukk Martin 342 Kesko Agro I M40 Põhisõit
343. Karjane Jaak 343 Extreme M21 Põhisõit
344. Pärnamets Aivar 344 M21 Põhisõit
345. Jõgeva Toomas 345 Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
346. Angerma Meelis 346 Chapter 11 M21 Põhisõit
347. Alesmaa Martti 347 M18 Põhisõit
348. Viira Veiko 348 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
349. Meier Ergo 349 M21 Põhisõit
350. Kotsalainen Asse 350 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
351. Rist Liisi 351 ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
352. Schmidt Kairi 352 Investment Agency Team N20 Põhisõit
353. Tarvis Peeter 353 Raplamaa Rattaklubi KoMo M50 Põhisõit
354. Sootla Indrek 354 EHTE M21 Põhisõit
355. Joost Andres 355 Kesko Agro I M18 Põhisõit
356. Sauga Indrek 356 VBH Estonia M21 Põhisõit
357. Soonets Art 357 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
358. Edemskiy Andrey 358 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
359. Maalt Marko 359 M40 Põhisõit
360. Kiuru Väino 360 Politseiamet M21 Põhisõit
361. Arumägi Anti 361 Baltic Laundry Service M18 Põhisõit
362. Kallakmaa Teet 362 Ambla Sk M40 Põhisõit
363. Kuusiku Kaido 363 M21 Põhisõit
364. Valk Hillar 364 Kesko Agro III M60 Põhisõit
365. Miller Mait 365 cosmos fun M21 Põhisõit
366. Valgerist Allan 366 Velo M21 Põhisõit
367. Soodla Kristjan 367 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
368. Soodla Raul 368 Kesko Agro I M40 Põhisõit
369. Asavi Andrus 369 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
370. Laaniste Andres 370 M21 Põhisõit
371. Jaagant Priit 371 Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
372. Raudsepp Priit 372 Kesko Agro III M21 Põhisõit
373. Linkgreim Jaanus 373 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
374. Kadajane Erik 374 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
375. Peiker Harri 375 Rulluisuklubi ABEC M21 Põhisõit
376. Oja Jaan 376 M50 Põhisõit
377. Kõiv Kardon 377 M21 Põhisõit
378. Rihvk Meelis 378 M21 Põhisõit
379. Randmaa Joel 379 M21 Põhisõit
380. Liivak Hannes 380 HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
381. Falten Hannes 381 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
382. Heinsar Hardi 382 ROK TEAM M21 Põhisõit
383. Karu Alar 383 Viru Politsei M21 Põhisõit
384. Padosepp Siim 384 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
385. Randna Taavo 385 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
386. Jaaska Sven 386 Elioni SK M21 Põhisõit
387. Kuusik Leho 387 Ramise Racing M21 Põhisõit
388. Tarikas Tenno 388 M21 Põhisõit
389. Strand Aleksander 389 Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
390. Rõngas Riho 390 M21 Põhisõit
391. Kiristaja Ailar 391 velo clubbers M21 Põhisõit
392. Uuring Raul 392 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
393. Teder Koit 393 Viljandi rattaklubi M50 Põhisõit
394. Kadajane Kaupo 394 Vennad-Dahl M21 Põhisõit
395. Leppik Janec 395 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
396. Lepik Urmas 396 Mann Lines M21 Põhisõit
397. Dzebrailov Deniss 397 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
398. Kivistik Kristjan 398 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
399. Einmaa Tiit 399 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
400. Lapidus Boris 400 M21 Põhisõit
401. Nurm Maris 401 Investment Agency Team N30 Põhisõit
402. Schmidt Helen 402 Investment Agency Team N20 Põhisõit
403. Vähi Nikolai 403 Valga Kalev Maraton spordikaubad M40 Põhisõit
404. Oja Meelis 404 Politseiamet M21 Põhisõit
405. Rautenbergs Arturs 405 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
406. Mölder Ivo 406 M21 Põhisõit
407. Kerner Argo 407 BOSCH M21 Põhisõit
408. Piire Aare 408 Ospentos International OÜ M21 Põhisõit
409. Popp Kristian 409 Westline Team M21 Põhisõit
410. Kotov Raul 410 velo clubbers M40 Põhisõit
411. Riismaa Joel 411 Hansa SK M21 Põhisõit
412. Martson Andres 412 M40 Põhisõit
413. Pääsik Priit 413 M21 Põhisõit
414. Piilma Priit 414 M21 Põhisõit
415. Koosma Kenneth-Adolf 415 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
416. Orgla Maario 416 M21 Põhisõit
417. Türbsal Madis 417 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
418. Hürden Taivo 418 M21 Põhisõit
419. Mägi Allar 419 M40 Põhisõit
420. Järvlepp Rainer 420 VabaMees M40 Põhisõit
421. Asi Antti 421 velo clubbers M21 Põhisõit
422. Karu Markko 422 Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
423. Leer Janek 423 CITROEN M21 Põhisõit
424. Tabo Sandor 424 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
425. Vsivtsev Vjatseslav 425 Viru Politsei M21 Põhisõit
426. Järveläinen Riho 426 Haanja Rattaklubi M40 Põhisõit
427. Järve Marek 427 M21 Põhisõit
428. Pletiens Ilgvars 428 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
429. Verbu Jaano 429 Kesko Agro M21 Põhisõit
430. Erm Margo 430 Tallinna Politseispordiselts M21 Põhisõit
431. Martin Jörgen 431 KJK M18 Põhisõit
432. Vaga Merko 432 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
433. Perm Ivar 433 M40 Põhisõit
434. Valdner Marek 434 CITROEN M21 Põhisõit
435. Aria Sven 435 Lextrans M40 Põhisõit
436. Kütt Vello 436 Elke Auto Team M40 Põhisõit
437. Tiivoja Talis 437 Rõuge Racing Team II M18 Põhisõit
438. Eskla Anti 438 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
439. Kosk Harles 439 ÕT TEAM M21 Põhisõit
440. Hurt Margo 440 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
441. Kukk Kaido 441 U23 Põhisõit
442. Kiiler Gert 442 Liba-Sakala M21 Põhisõit
443. Lootus Valdi 443 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
444. Madison Janar 444 Hawaii Express M21 Põhisõit
445. Shteinbergs Ints 445 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
446. Laansalu Priit 446 CITYMARK M21 Põhisõit
447. Teppan Sten 447 Raadio 2 M21 Põhisõit
448. Mägi Allan 448 M21 Põhisõit
449. Meri Martin 449 M21 Põhisõit
450. Matvejev Madis 450 Ambla Sk U23 Põhisõit
451. Puusepp Kaito 451 M21 Põhisõit
452. Hõrak Tarmo 452 Elke Auto Team M21 Põhisõit
453. Annuk Heiki 453 Velo M21 Põhisõit
454. Osijärv Martin 454 cosmos team M21 Põhisõit
455. Kikkas Simmo 455 M21 Põhisõit
456. Kaevu Henry 456 Väike-Maarja RSK M18 Põhisõit
457. Reissaar Alari 457 Mõdriku M40 Põhisõit
458. Kuuseväli Ahti 458 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
459. Koll Mart 459 Kesko Agro II M40 Põhisõit
460. Undusk Martin 460 EHTE M21 Põhisõit
461. Kukk Aivo 461 M50 Põhisõit
462. Oot Anti 462 EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
463. Tõnso Veiko 463 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
464. Vähi Ilmar 464 LPSK M21 Põhisõit
465. Jurs Hassar 465 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
466. Must Tauri 466 Türi Rattur U23 Põhisõit
467. Müürsepp Madis 467 M40 Põhisõit
468. Jäetma Mikk 468 M18 Põhisõit
469. Riekstins Raimonds 469 Salaspils/Zirini U23 Põhisõit
470. Lubi Ain 470 M21 Põhisõit
471. Rool Margus 471 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
472. Kont Sergo 472 juhtimisabi M21 Põhisõit
473. Viigipuu Toomas 473 VELO M40 Põhisõit
474. Malsroos Mait 474 Aspi M40 Põhisõit
475. Nikopensius Janos 475 M21 Põhisõit
476. Otstavel Risto 476 R-Team Scania M21 Põhisõit
477. Laul Raines 477 ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
478. Karja Matti 478 M21 Põhisõit
479. Mesi Ilmar 479 M60 Põhisõit
480. Ots Henry 480 M21 Põhisõit
481. Koppel Mart 481 Sangar M21 Põhisõit
482. Velps Janis 482 SAPAS MTB TEAM M40 Põhisõit
483. Eelma Tõnu 483 M21 Põhisõit
484. Tilk Mart 484 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
485. Säinast Mart 485 Windoor Team M40 Põhisõit
486. Korol Eero 486 Enics M21 Põhisõit
487. Simonov Aleksandr 487 BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
488. Petersons Maris 488 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
489. Vaiknurme Aivo 489 Windoor Team M40 Põhisõit
490. Elbrecht Erki 490 xtri:m3 M21 Põhisõit
491. Paas Ojari 491 Combidek Logistika M21 Põhisõit
492. Kaeramaa Gaido 492 Ropka Autopood M40 Põhisõit
493. Traks Hanno 493 SPORDIKLUBI RAKKE M21 Põhisõit
494. Sild Ivo 494 M21 Põhisõit
495. Kabonen Tiit 495 M40 Põhisõit
496. Press Toomas 496 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
497. Hagen Peeter 497 M50 Põhisõit
498. Lukmann Riivo 498 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
499. Kenk Janar 499 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
500. Kindel Kaido 500 M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rakke 2008 toetajad
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
enno, , 25.08.2008 18:06
korraldaja ei tee protot ja ei loe seda ka ette. Kui veaparandus oleks minu teha, oleksin kutsunud õige kolmiku uuesti autasustamisele.
to osaleja 23.08.2008 00:25, , 25.08.2008 16:41
kuna korraldajatel oli algselt protokollides segadus, siis ei olnud autasustamisel Maris Nurme poodiumil. Oma auhinna aga sai ta kätte Rakkes peale autasustamistseremooniat.
Ra, , 23.08.2008 11:26
Osa kommijaid peavad vist triatlonit silmas. Seal on esimese alana veetakistus.
makaak, , 23.08.2008 10:10
kle. ARNO mida hõõru asfaldit ja ära vingu siin ja kui sul peaks digi tv olema siis soovitan vaadata kuda tegelikud mtb maratonid välja näevad. Rakkes oli ja on super rada. Tähh korraldajatele
ka sõitja, , 23.08.2008 10:04
Ausalt öeldes ma ei saa päris hästi aru, mis veeTAKISTUSTEST jutt käib kogu aeg. Jah, mõned tiba sügavama veega kohad rajal olid, aga kõik olid ju täiesti sõidetavad. Ühel oli küll jah vastasnõlv selline, et ma ei suutnud sealt üles sõita, aga vesi küll minu meelest kusagil takistuseks polnud, pigem just jahutas mõnusalt.
to Arno, , 23.08.2008 08:31
Need veetakistused on seal ammu olnud, enne kui sa kommenteerimise ära õppisid. Enno ära sa mingil juhul selliseid vingumisi kuula, rada oli vinge.
Arno, , 23.08.2008 06:47
Selliseid tobedaid veetaksitusi küll trassile vaja pole. Trass peab olema täies ulatuses sõidetav.
osaleja, , 23.08.2008 00:25
Sportfotos pilte vaadates pole pjedestaalil Nurm Marist,oli ta ju ikkagi teine.
to x, , 21.08.2008 19:58
Eile ole kehva ilma, vaid kehvad riided ;)
x, , 21.08.2008 19:42
Rakveres sadas vihma ja oli külm. Mägesid oli seal jah aga kohati ka liiga tehnilised kohad, sõidurõõm kadus lihtsalt ära.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE