estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Alges Maasikmets 03.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja viienda etapi tasavägises lõpuheitluses võttis kogenud Alges Maasikmets (Extreme Sport – Mever) võidu Eesti maastikukrossi tänavuse meistri Allan ...
Elion Estonian CUP 2008 korraldajad on otsustanud teha juhendisse 2 muudatust 24.07.2008 (9)
Seoses vajadusega täpsustada Elion Estonian Cup sarjajuhendit, otsustasid sarjakorraldajad teha võistlusjuhendisse 2 muudatust. Esitame need allpool koos kommentaaridega.
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Otepää Rattamaraton 56 km
Otepää Rattamaraton 32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Otepää Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 03.08.2008
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 56 km kell 12:00
Matkasõit 32 km kell 13:15
Lastesõidud 12:15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
LASTESÕITUDE PAREMUSJÄRJESTUS 2008
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Oras Allan 1 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
2. Maasikmets Alges 2 EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
3. Selder Taavi 3 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
4. Kirsipuu Jaan 4 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
5. Kukk Erki 5 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
6. Loo Martin 6 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Põhisõit
7. Kodanipork Raido 7 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
8. Tamkõrv Helmet 8 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
9. Kukk Sigvard 9 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
10. Selder Tauri 10 Sundstrand I U23 Põhisõit
11. Kattai Kaupo 11 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
12. Knostenbergs Toms 12 CBM/Smiltene M18 Põhisõit
13. Aug Andrus 13 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
14. Tuisk Priit 14 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
15. Zviedris Normunds 15 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
16. Korts-Laur Ervin 16 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
17. Krusemann Magnus 17 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
18. Aulik Allan 18 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
19. Rohtmets Argo 19 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
20. Tohvrel Rego 20 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
21. Aduson Andre 21 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
22. Nõlvik Lasse 22 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
23. Karlson Urmas 23 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
24. Eislers Ingus 24 DYNATEK LATVIA U23 Põhisõit
25. Kirsipuu Toomas 25 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
26. Molev Juri 26 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
27. Kopli Tarmo 27 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
28. Raudsepp Tarmo 28 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
29. Kärbo Veljo 29 Sundstrand I M21 Põhisõit
30. Balgabaev Ravshan 30 SCOTT Racing Sankt Petersburg M21 Põhisõit
31. Kampus Kaido 31 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
32. Karu Virgo 32 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
33. Puusepp Martin 33 Windoor Team U23 Põhisõit
34. Sala Raivo 34 Sundstrand I M21 Põhisõit
35. Neemela Tarmo 35 Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
36. Välbe Urmas 36 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
37. Vaab Ivar 37 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
38. Suur Ivo 38 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
39. Kivil Peep 39 Sundstrand I M21 Põhisõit
40. Kelk Indrek 40 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
41. Suppi Ahti 41 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
42. Birkentals Mareks 42 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
43. Laanela Danek 43 M21 Põhisõit
44. Purnins Lauris 44 TREK PHILIPS METALEKS U23 Põhisõit
45. Puu Henno 45 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
46. Luidre Andres 46 SFS U23 Põhisõit
47. Öpik Oliver 47 velo clubbers M21 Põhisõit
48. Olle Raul 48 Toyota Amserv Team M40 Põhisõit
49. Vist Kalev 49 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
50. Jõessar Janari-Joel 50 Spordiklubi CFC M18 Põhisõit
51. Rezins Janis 51 ZZK-Extreme Sport M40 Põhisõit
52. Kärbo Vallo 52 Sundstrand I M21 Põhisõit
53. Jeret Timmo 53 Püha Loomaaed M18 Põhisõit
54. Kargu Oskari 54 JSK TAMME M21 Põhisõit
55. Hallop Gven 55 Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
56. Ositis Dzintars 56 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
57. Bogdanovs Aivars 57 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
58. Viidik Raul 58 Maksimarket KJK M21 Põhisõit
59. Schumann Riivo 59 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
60. Saar Raido 60 Viko U23 Põhisõit
61. Brokans Raimonds 61 NN Sporta Klubs M21 Põhisõit
62. Holtsmann Siim 62 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
63. Hirv Pait 63 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
64. Kivioja Raimo 64 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
65. Kiskonen Eero 65 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
66. Gristsenko Andrei 66 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
67. Laanemaa Kristjan 67 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
68. Pruus Peeter 68 Raplamaa Rattaklubi KoMo U23 Põhisõit
69. Abel Indrek 69 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
70. Rannama Indrek 70 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
71. Viljus Ivo 71 PÜHA LOOMAAED M40 Põhisõit
72. Pallo Rait 72 Hansa SK M21 Põhisõit
73. Mets Are 73 cosmos team M50 Põhisõit
74. Ilves Martin 74 Kesko Agro I U23 Põhisõit
75. Magus Margus 75 Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
76. Biezais Martins 76 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
77. Sildoja Raivo 77 püha loomaaed M21 Põhisõit
78. Kannimäe Viljar 78 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
79. Lipp Aivar 79 STR M21 Põhisõit
80. Vähi Jaagup 80 Velo U23 Põhisõit
81. Ratas Janno 81 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
82. Raag Kaupo 82 velo clubbers M21 Põhisõit
83. Veelmaa Taavi 83 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
84. Eljas Avo 84 püha loomaaed M21 Põhisõit
85. Arak Anti 85 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
86. Mikk Margus 86 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
87. Ots Indrek 87 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
88. Pajur Rivo 88 velo clubbers M21 Põhisõit
89. Karro Margus 89 Velo M21 Põhisõit
90. Grossman Genry 90 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
91. Peipsi Aleko 91 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
92. Kovaljov Oleg 92 Assa Kesoro M40 Põhisõit
93. Kruuse Rommi 93 Velo Clubbers M21 Põhisõit
94. Pilv Ivar 94 Ambla Sk M40 Põhisõit
95. Rae Ermo 95 M21 Põhisõit
96. Talumaa Raul 96 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
97. Mikson Margus 97 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
98. Hermet Priit 98 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
99. Rips Leho 99 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
100. Kivistik Egert 100 cosmos team U23 Põhisõit
101. Baranovskis Guntars 101 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
102. Koppel Kristjan 102 Sundstrand I U23 Põhisõit
103. Kask Jaanus 103 M21 Põhisõit
104. Jõgi Joonas 104 Spordiklubi CFC M18 Põhisõit
105. Paas Markus 105 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
106. Mõttus Tarmo 106 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
107. Rebane Marko 107 Veloplus M21 Põhisõit
108. Laanemets Raivo 108 BOSCH M40 Põhisõit
109. Ridamäe Aivar 109 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
110. Männiste Meeme 110 Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
111. Vaitmaa Rainer 111 Sundstrand I U23 Põhisõit
112. Juronen Pertti 112 Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
113. Lepik Jano 113 Velo M21 Põhisõit
114. Murakas Jaanus 114 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
115. Shumanov Tiit 115 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
116. Viikberg Jaanus 116 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
117. Uuk Aimur 117 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
118. Vaaks Mikk 118 U23 Põhisõit
119. Smilktens Karlis 119 M21 Põhisõit
120. Salumäe Priit 120 Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
121. Rebane Meelis 121 veloplus M21 Põhisõit
122. Raja Aigar 122 Westline team M21 Põhisõit
123. Markss Reinis 123 RK Velo M18 Põhisõit
124. Ilves Aivo 124 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
125. Põldma Tõnu 125 M21 Põhisõit
126. Meier Maaris 126 Investment Agency Team N30 Põhisõit
127. Oru Kaido 127 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
128. Soo Veiko 128 EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
129. Tiivoja Jaanus 129 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
130. Hussar Aimar 130 Areal Team M21 Põhisõit
131. Sander Marek 131 PSKL OLYMPIC M21 Põhisõit
132. Subi Rivo 132 cosmos team M21 Põhisõit
133. Koch Kaupo 133 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
134. Roskoss Janis 134 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
135. Pukk Andre 135 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
136. Suvi Kristjan 136 Velo Clubbers M21 Põhisõit
137. Neidra Rainer 137 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
138. Oppi Art 138 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
139. Nõmm Raivo 139 cosmos team M21 Põhisõit
140. Kalverss Maris 140 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
141. Räim Riko 141 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
142. Kauk Anti 142 CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
143. Ord Tõnu 143 Windoor Team M40 Põhisõit
144. Lainevee Heiki 144 Kesko Agro I U23 Põhisõit
145. Bernans Mikelis 145 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS U23 Põhisõit
146. Riismaa Timo 146 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
147. Pesor Kaido 147 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
148. Rei Tarmo 148 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
149. Põld Ivo 149 BOSCH M21 Põhisõit
150. Talviste Tanel 150 Industek/Wagner M21 Põhisõit
151. Kriisa Kaido 151 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
152. Pae Karl 152 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
153. Peenema Reijo 153 Sundstrand I U23 Põhisõit
154. Kuhi Rainer 154 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
155. Aasla Meelis 155 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
156. Lagenõmm Aivar 156 Ambla Sk M21 Põhisõit
157. Piiritalo Janis 157 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
158. Tarassov Igor 158 Assa Kesoro M40 Põhisõit
159. Roose Riivo 159 U23 Põhisõit
160. Marcenkovs Mareks 160 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
161. Lepmets Tanel 161 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
162. Krull Mikk 162 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
163. Kozilans Guntis 163 RK Velo M40 Põhisõit
164. Krull Kaupo 164 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
165. Järva Janek 165 Porter Racing M21 Põhisõit
166. Laaniste Mart 166 Ambla Sk M21 Põhisõit
167. Tõnov Tõnu 167 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
168. Mõts Olavi 168 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
169. Kiitam Urmo 169 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
170. Pani Marek 170 M21 Põhisõit
171. Tilk Arne 171 Serviti M21 Põhisõit
172. Litovtsenko Kirill 172 Assa Kesoro M40 Põhisõit
173. Hussar Kaidar 173 Water Ser M21 Põhisõit
174. Hendrikson Tõnu 174 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
175. Bergvald Gunnar 175 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
176. Sars Martins 176 Mezmalas MTB U23 Põhisõit
177. Elling Toomas 177 Kesko Agro I M21 Põhisõit
178. Harand Allan 178 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
179. Kütt Mehis 179 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
180. Tillemann Taikki 180 velo clubbers M21 Põhisõit
181. Välja Margus 181 KGK-Singel Team M40 Põhisõit
182. Vsivtsev Vladimir 182 Narva Fitness outdoor active M21 Põhisõit
183. Ladva Ailar 183 Paralepa M21 Põhisõit
184. Õun Valdur 184 Nordea SK M21 Põhisõit
185. Ojaver Siim 185 EHTE M21 Põhisõit
186. Rodendau Janno 186 VARGAMÄE M21 Põhisõit
187. Kask Janek 187 Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
188. Toome Roland 188 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
189. Ulans Martins 189 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
190. Kuhlap Kaupo 190 cosmos fun M40 Põhisõit
191. Rooberg Jorma 191 CFC M18 Põhisõit
192. Saarna Rivo 192 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
193. Kand Peeter 193 BOSCH M40 Põhisõit
194. Veri Aivar 194 Pentathlon M40 Põhisõit
195. Kazainis Viesturs 195 RK Velo M40 Põhisõit
196. Holtsmann Marko 196 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
197. Tupits Ivo 197 M40 Põhisõit
198. Kanistik Heiki 198 CFC M21 Põhisõit
199. Hansov Hanno 199 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
200. Talu Priit 200 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
201. Sarv Jaanus 201 cosmos team M21 Põhisõit
202. Turtiainen Jani 202 Korson Kaiku/Giant M21 Põhisõit
203. Välk Martti 203 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
204. Neemela Kurmo 204 Kesko Agro I M21 Põhisõit
205. Danilas Meelis 205 M40 Põhisõit
206. Lehtmaa Aivar 206 Velo M40 Põhisõit
207. Ivanov Mihhail 207 M21 Põhisõit
208. Vaaks Ats 208 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
209. Israel Jaak 209 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
210. Sander Heinry 210 M21 Põhisõit
211. Kanep Urmas 211 Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
212. Saarniit Jürgen 212 Piirivalve Lennusalk M21 Põhisõit
213. Kolk Hannes 213 M21 Põhisõit
214. Peri Pait 214 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
215. Einroos Raino 215 M40 Põhisõit
216. Vaikna Ville 216 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
217. Erikson Toomas 217 X-SPORT M21 Põhisõit
218. Rumberg Tambet 218 X-SPORT M21 Põhisõit
219. Kirsimaa Tõnu 219 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
220. Kallari Taimar 220 EHTE M21 Põhisõit
221. Jõekäär Madis 221 Viljandi Rattaklubi 2 M18 Põhisõit
222. Lepasalu Laura 222 TÜ ASK N30 Põhisõit
223. Aibast Erik 223 M21 Põhisõit
224. Luik Kaido 224 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
225. Haugas Margus 225 M21 Põhisõit
226. Iljenko Andrejs 226 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
227. Kannimäe Mihkel 227 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
228. Kadastu Janar 228 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
229. Liiv Roland 229 U23 Põhisõit
230. Käit Tiit 230 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
231. Ots Kaupo 231 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
232. Puu Ahto 232 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
233. Tammemäe Joosep 233 Viljandi SUKL M18 Põhisõit
234. Trepp Janek 234 M21 Põhisõit
235. Reedi Peip 235 Velo M40 Põhisõit
236. Taan Rainer 236 GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
237. Türbsal Aimar 237 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
238. Pill Rein 238 Elke Auto Team M21 Põhisõit
239. Kesa Paul 239 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
240. Kalde Meelis 240 M21 Põhisõit
241. Riismaa Hanno 241 Bauhof M21 Põhisõit
242. Treimuth Meelis 242 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
243. Lepiksaar Madis 243 U23 Põhisõit
244. Vilums Guntis 244 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
245. Järvelainen Riho 245 M40 Põhisõit
246. Tiit Aarne 246 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
247. Sügis Harri 247 Veloplus M40 Põhisõit
248. Ever Riho 248 velo clubbers M40 Põhisõit
249. Lõiv Urmas 249 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
250. Kõiv Kardon 250 M21 Põhisõit
251. Reinpõld Risto 251 M21 Põhisõit
252. Jair Ergo 252 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
253. Puhke Peeter 253 Ambla Sk M40 Põhisõit
254. Vestmann Rain 254 Alexela Rademar Agency Team M21 Põhisõit
255. Kriisa Helar 255 M21 Põhisõit
256. Velbri Rainer 256 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
257. Strikholm Peeter 257 Hansa SK M21 Põhisõit
258. Eiger Rein 258 M21 Põhisõit
259. Toots Valdis 259 M21 Põhisõit
260. Traumann Raul 260 STR M21 Põhisõit
261. Põder Veiko 261 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
262. Järveoja Jaanus 262 TÜSK M40 Põhisõit
263. Antoniak Marek 263 M40 Põhisõit
264. Plees Andrus 264 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
265. Joandi Tõiv 265 cosmos fun M40 Põhisõit
266. Schmidt Kaarel 266 Hansura Racing Team M50 Põhisõit
267. Peterkopf Indrek 267 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
268. Leiger Roomet 268 X-SPORT M21 Põhisõit
269. Tamm Bruno 269 Elke Auto Team M21 Põhisõit
270. Lõoke Martin 270 HVSK M21 Põhisõit
271. Boze Maris 271 VELKONIS M21 Põhisõit
272. Viitkin Ain 272 Rõuge Racing Team I M40 Põhisõit
273. Miller Mait 273 cosmos fun M21 Põhisõit
274. Tammistu Andrus 274 Paralepa M21 Põhisõit
275. Israel Olavi 275 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
276. Ots Ivar 276 M21 Põhisõit
277. Vsivtsev Juri 277 Viru Politsei M21 Põhisõit
278. Peterson Kristo 278 Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
279. Kannimäe Taavi 279 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
280. Kokunov Andrey 280 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
281. Sepp Tõnis 281 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
282. Uudam Margus 282 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
283. Maidla Janek 283 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
284. Kruuser Karel 284 Valga Kalev Maraton spordikaubad U23 Põhisõit
285. Karjane Priit 285 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
286. Huik Aare 286 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
287. Luiks Meelis 287 Elioni SK M21 Põhisõit
288. Jams Sulev 288 Kesko Agro I M40 Põhisõit
289. Kiigemägi Andres 289 M40 Põhisõit
290. Ojaveer Kaido 290 M40 Põhisõit
291. Miljan Eno 291 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
292. Pajus Rene 292 xtri:m3 M21 Põhisõit
293. Puhke Raivo 293 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
294. Kroon Jorma 294 M21 Põhisõit
295. Pedari Aimar 295 Whirlpool M40 Põhisõit
296. Alumaa Alar 296 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
297. Randoja David 297 Maksimarket KJK M18 Põhisõit
298. Saarep Peeter 298 M50 Põhisõit
299. Rozenbergs Gunars 299 RK Velo M50 Põhisõit
300. Reiska Alar 300 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
301. Nõmm Margus 301 Mann Lines M21 Põhisõit
302. Mitt Rainis 302 M21 Põhisõit
303. Olle Kert 303 M21 Põhisõit
304. Vahi Kunnar 304 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
305. Valem Kalle 305 RSK SPORTKUNDA M40 Põhisõit
306. Järveoja Toomas 306 TÜ ASK M40 Põhisõit
307. Estermaa Ago 307 Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
308. Nisamedtinov Ilhan 308 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
309. Rääbis Mati 309 Toyota Amserv Team M50 Põhisõit
310. Saimre Kaido 310 PÜHA LOOMAAED M21 Põhisõit
311. Manninen Ergo 311 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
312. Kaasik-Aaslav Henri 312 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
313. Tsäro Kermo 313 Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
314. Koppel Tõnu 314 Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
315. Maarits Andres 315 Hadler TL M21 Põhisõit
316. Narusk Indrek 316 Twisted Mind Bikers M21 Põhisõit
317. Samarüütel Andres 317 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
318. Lüüde Riho 318 SEB M21 Põhisõit
319. Tarasovs Pavels 319 Mezmalas MTB M21 Põhisõit
320. Veismanis Intars 320 M21 Põhisõit
321. Aakre Priit 321 M21 Põhisõit
322. Pikkpõld Lauri 322 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
323. Tell Taavi 323 Assa Kesoro M21 Põhisõit
324. Tammsalu Mihkel 324 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
325. Meeru Mart 325 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
326. Kotkas Kristo 326 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
327. Orav Erki 327 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
328. Ritson Jaanus 328 Rulluisuklubi ABEC M21 Põhisõit
329. Teras Indrek 329 X-SPORT M21 Põhisõit
330. Pedai Andrus 330 Enics M21 Põhisõit
331. Prants Janno 331 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
332. Pindis Toomas 332 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
333. Tamm Tõiv 333 TÜ ASK M40 Põhisõit
334. Kurg Rauno 334 M21 Põhisõit
335. Jõekäär Märt 335 Viljandi Rattaklubi 2 M40 Põhisõit
336. Kukk Martin 336 Kesko Agro I M40 Põhisõit
337. Krela Jaan 337 sk velo M40 Põhisõit
338. Karjane Jaak 338 Extreme M21 Põhisõit
339. Pärnamets Aivar 339 M21 Põhisõit
340. Jõgeva Toomas 340 Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
341. Pihlap Raimond 341 TÜASK M21 Põhisõit
342. Angerma Meelis 342 Chapter 11 M21 Põhisõit
343. Viira Veiko 343 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
344. Kotsalainen Asse 344 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
345. Tarvis Peeter 345 Raplamaa Rattaklubi KoMo M50 Põhisõit
346. Arula Raul 346 TARTU VELO M50 Põhisõit
347. Sootla Indrek 347 EHTE M21 Põhisõit
348. Joost Andres 348 Kesko Agro I M18 Põhisõit
349. Sammalsaar Mait 349 VELOPLUS-MERIDA TEAM M40 Põhisõit
350. Soonets Art 350 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
351. Eilo Enno 351 Spordiklubi Rakke M40 Põhisõit
352. Edemskiy Andrey 352 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
353. Maalt Marko 353 M40 Põhisõit
354. Kasenõmm Priit 354 TÜ ASK M21 Põhisõit
355. Kiuru Väino 355 Politseiamet M21 Põhisõit
356. Kallakmaa Teet 356 Ambla Sk M40 Põhisõit
357. Mägi Andrus 357 Kesko Agro II M21 Põhisõit
358. Leigri Mehis 358 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
359. Kuusiku Kaido 359 M21 Põhisõit
360. Apivala Juss 360 otepää õhujõud M21 Põhisõit
361. Valk Hillar 361 Kesko Agro III M60 Põhisõit
362. Soodla Kristjan 362 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
363. Soodla Raul 363 Kesko Agro I M40 Põhisõit
364. Asavi Andrus 364 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
365. Laaniste Andres 365 M21 Põhisõit
366. Jaagant Priit 366 Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
367. Linkgreim Jaanus 367 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
368. Kadajane Erik 368 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
369. Rist Liisi 369 ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
370. Oja Jaan 370 M50 Põhisõit
371. Ozolins Ainars 371 Valmiera - Ripo autocentrs M40 Põhisõit
372. Rihvk Meelis 372 M21 Põhisõit
373. Randmaa Joel 373 M21 Põhisõit
374. Liivak Hannes 374 HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
375. Meier Ergo 375 M21 Põhisõit
376. Heinsar Hardi 376 ROK TEAM M21 Põhisõit
377. Falten Hannes 377 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
378. Karu Alar 378 Viru Politsei M21 Põhisõit
379. Schmidt Kairi 379 Investment Agency Team N20 Põhisõit
380. Taaler Taikki 380 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
381. Lukertsenko Mihhail 381 M21 Põhisõit
382. Randna Taavo 382 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
383. Jaaska Sven 383 Elioni SK M21 Põhisõit
384. Kuusik Leho 384 Ramise Racing M21 Põhisõit
385. Tarikas Tenno 385 M21 Põhisõit
386. Rünk Ain 386 M21 Põhisõit
387. Strand Aleksander 387 Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
388. Rõngas Riho 388 M21 Põhisõit
389. Kiipsaar Raido 389 Skanska M40 Põhisõit
390. Raudsepp Priit 390 Kesko Agro III M21 Põhisõit
391. Kiristaja Ailar 391 velo clubbers M21 Põhisõit
392. Teder Koit 392 Viljandi RK M50 Põhisõit
393. Leppik Janec 393 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
394. Lepik Urmas 394 Mann Lines M21 Põhisõit
395. Einmaa Tiit 395 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
396. Kivistik Kristjan 396 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
397. Vähi Nikolai 397 Valga Kalev Maraton spordikaubad M40 Põhisõit
398. Oja Meelis 398 Politseiamet M21 Põhisõit
399. Rautenbergs Arturs 399 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
400. Mölder Ivo 400 M21 Põhisõit
401. Kerner Argo 401 BOSCH M21 Põhisõit
402. Piire Aare 402 Ospentos International M21 Põhisõit
403. Popp Kristian 403 Westline Team M21 Põhisõit
404. Riismaa Joel 404 Hansa SK M21 Põhisõit
405. Piilma Priit 405 M21 Põhisõit
406. Pääsik Priit 406 M21 Põhisõit
407. Koosma Kenneth-Adolf 407 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
408. Mägi Allan 408 M21 Põhisõit
409. Orgla Maario 409 M21 Põhisõit
410. Uuring Raul 410 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
411. Krumins Ingus 411 A2 M21 Põhisõit
412. Järvlepp Rainer 412 VabaMees M40 Põhisõit
413. Asi Antti 413 velo clubbers M21 Põhisõit
414. Türbsal Madis 414 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
415. Leer Janek 415 CITROEN M21 Põhisõit
416. Kanniste Jaak 416 PSKL OLYMPIC M40 Põhisõit
417. Goba Edgars 417 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
418. Vsivtsev Vjatseslav 418 Viru Politsei M21 Põhisõit
419. Jool Illart 419 Kohtla-Nõmme SK M40 Põhisõit
420. Järve Marek 420 M21 Põhisõit
421. Verbu Jaano 421 Kesko Agro M21 Põhisõit
422. Dzebrailov Deniss 422 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
423. Erm Margo 423 Tallinna Politseispordiselts M21 Põhisõit
424. Martin Jörgen 424 KJK M18 Põhisõit
425. Kukrus Martin 425 velo M18 Põhisõit
426. Vaga Merko 426 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
427. Aria Sven 427 Lextrans M40 Põhisõit
428. Perm Ivar 428 M40 Põhisõit
429. Lapidus Boris 429 M21 Põhisõit
430. Nurm Maris 430 Investment Agency Team N30 Põhisõit
431. Kütt Vello 431 Elke Auto Team M40 Põhisõit
432. Puhke Marcus 432 M18 Põhisõit
433. Tiivoja Talis 433 Rõuge Racing Team II M18 Põhisõit
434. Eskla Anti 434 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
435. Kosk Harles 435 ÕT TEAM M21 Põhisõit
436. Sild Ivo 436 M21 Põhisõit
437. Schmidt Helen 437 Investment Agency Team N20 Põhisõit
438. Hurt Margo 438 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
439. Lootus Valdi 439 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
440. Kiiler Gert 440 Liba-Sakala M21 Põhisõit
441. Madison Janar 441 Hawaii Express M21 Põhisõit
442. Shteinbergs Ints 442 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
443. Laansalu Priit 443 CITYMARK M21 Põhisõit
444. Teppan Sten 444 Raadio 2 M21 Põhisõit
445. Matvejev Madis 445 Ambla Sk U23 Põhisõit
446. Hõrak Tarmo 446 Elke Auto Team M21 Põhisõit
447. Tärno Indrek 447 M21 Põhisõit
448. Tabo Sandor 448 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
449. Raadom Arno 449 M21 Põhisõit
450. Osijärv Martin 450 cosmos team M21 Põhisõit
451. Padosepp Siim 451 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
452. Caune Vismants 452 Salaspils/Zirini M60 Põhisõit
453. Leemet Rainer 453 Velo Clubbers M21 Põhisõit
454. Kaevu Henry 454 Väike-Maarja RSK M18 Põhisõit
455. Kuuseväli Ahti 455 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
456. Reissaar Alari 456 Mõdriku M40 Põhisõit
457. Undusk Martin 457 EHTE M21 Põhisõit
458. Koll Mart 458 Kesko Agro II M40 Põhisõit
459. Kukk Aivo 459 M50 Põhisõit
460. Aamisepp Arno 460 Nõmme SK M18 Põhisõit
461. Oot Anti 461 EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
462. Tõnso Veiko 462 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
463. Vähi Ilmar 463 LPSK M21 Põhisõit
464. Oder Rein 464 M21 Põhisõit
465. Jurs Hassar 465 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
466. Must Tauri 466 Türi Rattur U23 Põhisõit
467. Müürsepp Madis 467 M40 Põhisõit
468. Vällik Kristjan 468 kollane öösärk M40 Põhisõit
469. Pletiens Ilgvars 469 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
470. Jäetma Mikk 470 M18 Põhisõit
471. Riekstins Raimonds 471 Salaspils/Zirini U23 Põhisõit
472. Rool Margus 472 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
473. Kimmel Kaarel 473 Plenware M21 Põhisõit
474. Steinbergs Martins 474 Ikskile M21 Põhisõit
475. Malsroos Mait 475 Aspi M40 Põhisõit
476. Viigipuu Toomas 476 velo M40 Põhisõit
477. Nikopensius Janos 477 M21 Põhisõit
478. Romanovskis Janis 478 Ikskile U23 Põhisõit
479. Valdner Marek 479 CITROEN M21 Põhisõit
480. Annuk Heiki 480 Velo M21 Põhisõit
481. Otstavel Risto 481 R-Team Scania M21 Põhisõit
482. Mesi Ilmar 482 M60 Põhisõit
483. Kotov Raul 483 velo clubbers M40 Põhisõit
484. Eelma Tõnu 484 M21 Põhisõit
485. Velps Janis 485 SAPAS MTB TEAM M40 Põhisõit
486. Tilk Mart 486 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
487. Säinast Mart 487 Windoor Team M40 Põhisõit
488. Korol Eero 488 Enics M21 Põhisõit
489. Simonov Aleksandr 489 BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
490. Petersons Maris 490 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
491. Elbrecht Erki 491 xtri:m3 M21 Põhisõit
492. Erala Ranno 492 M21 Põhisõit
493. Koppel Mart 493 Sangar M21 Põhisõit
494. Paas Ojari 494 Combidek Logistika M21 Põhisõit
495. Hürden Taivo 495 M21 Põhisõit
496. Laul Raines 496 ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
497. Kaeramaa Gaido 497 Ropka Autopood M40 Põhisõit
498. Kabonen Tiit 498 M40 Põhisõit
499. Hagen Peeter 499 M50 Põhisõit
500. Press Toomas 500 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Otepää RM 2008
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
qwe, , 08.08.2008 11:51
Georg vaatab veidi ringi ja leiabki: http://www. SPORTINFO.ee /sportevent/ task/text/id/377 /tid/1898/
to Georg, , 07.08.2008 20:40
jooksvad tabelid on üleval juba eelmisest pühapäevast. Ehk seega samast päevast kui toimus ka võistlus. Tundub, et abi vaja sina hoopis. Enne kui kritiseerid ja tõmbled, tee tuur SPORTINFOs...
Georg, , 07.08.2008 20:11
Miks me ei näe sugugi jooksvalt ka kokkuvõtte protokolle nii Põhisõidu kui ka Matkasõidu kohta. Nii individuaalselt kui ka võistkondlikku. Igati oleks asjalik ja huvitav peale igat etappi kohe näha saada. Aga mitte kuidagi ei jõuta selleni välja. Milles viga härrased korraldajad,kas on ehk abi vaja või mis.
SPORTINFO, , 07.08.2008 14:23
Lastesõitude tulemused on nüüdseks uuendatud. Lugupidamisega, SPORTINFO
Lastesõit, , 07.08.2008 13:45
Lastesõidu tulemuste asi on tõesti pisut kiitsakas. Elva mehed suutsid siiski tabeli internetti välja saada. Ehk pole Otepää omad viletsamad? Äkki on abi kui kirjutada korraldajale personaalselt? Meie perest käis kah mitu last- kõik ei jõudnud esikolmikusse... Minu isiklik arvamus on küll ühene- olulisem on laste tabeli ülesse riputamine kui matkasõitjate (või võidusõitjate alates 2 sajast :))) piduliku paremusjärjestuse tagaajamine. Lastele on see võidusõit oluliselt suurem elamus -äkki võib sellest mõnelegi jõnglasele anda see esimese tõuke päris spordi juurde jõudmiseks.
jep, , 06.08.2008 20:19
tervelt 11 matkasõitjast...
tänud, , 06.08.2008 18:37
Tänud sportfotole , kes ka matkajatest raatsis pilti teha.....
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:27
Pikal rajal küll on :S .
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:26
Rohkem pilte polegi ? Fotograafi töö on vist väga raske .
Arno, , 06.08.2008 11:25
Käisin ka pojaga lastevõistlusel,aga protokollis kirjas polegi. Tekib küsimus,et kas edaspidi hakataksegi Otepääl kõikides vanuseklassides protokollis ainult esimest kolme tulemust näitama. Vahva värk küll.Miks te siis kuulutate,et toimuvad ka lastevõistlused.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE