estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elva Rattamaratoni võitis Allan Oras 13.07.2008 (1)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja neljandal etapil näitas oma võimu Allan Oras (Arctic Sport Club), kes rebis grupist lahti juba viiendal kilomeetril. Kaheksa kilomeetrit pärast startio ...
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
MTÜ Lennart Rooti nimeline noorte rattasportlaste toetamise ühing tegi teatavaks 2007. aasta toetuste saajad. Kokku jagati seekord toetusi rekordilise 86 tuhande krooni ulatuses.
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Elve Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 26 Sep 2017 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Elva Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 13.07.2008
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 66 km kell 12:00
Matkasõit 31 km kell 12:15
Lastesõidud 100m-2,5 km kell 12:20
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
LASTESÕITUDE TULEMUSED MEELESPEA OLULINE INFO
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Maasikmets Alges 1 EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
2. Selder Taavi 2 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
3. Kirsipuu Jaan 3 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
4. Oras Allan 4 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
5. Kukk Sigvard 5 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
6. Tamkõrv Helmet 6 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
7. Kukk Erki 7 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
8. Loo Martin 8 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Põhisõit
9. Kodanipork Raido 9 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
10. Selder Tauri 10 Sundstrand I U23 Põhisõit
11. Aulik Allan 11 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
12. Krusemann Magnus 12 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
13. Knostenbergs Toms 13 CBM/Smiltene M18 Põhisõit
14. Korts-Laur Ervin 14 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
15. Tuisk Priit 15 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
16. Zviedris Normunds 16 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
17. Nõlvik Lasse 17 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
18. Krull Kaupo 18 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
19. Jõeäär Gert 19 CFC U23 Põhisõit
20. Kiskonen Eero 20 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
21. Rohtmets Argo 21 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
22. Kattai Kaupo 22 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
23. Aduson Andre 23 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
24. Molev Juri 24 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
25. Tohvrel Rego 25 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
26. Raudsepp Tarmo 26 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
27. Karu Virgo 27 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
28. Kampus Kaido 28 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
29. Kärbo Veljo 29 Sundstrand I M21 Põhisõit
30. Kopli Tarmo 30 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
31. Puusepp Martin 31 Windoor Team U23 Põhisõit
32. Neemela Tarmo 32 Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
33. Vist Kalev 33 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
34. Hallop Gven 34 Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
35. Kirsipuu Toomas 35 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
36. Sala Raivo 36 Sundstrand I M21 Põhisõit
37. Kargu Oskari 37 JSK TAMME M21 Põhisõit
38. Välbe Urmas 38 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
39. Alaru Riho 39 TÜ ASK M21 Põhisõit
40. Holtsmann Siim 40 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
41. Vaab Ivar 41 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
42. Leppik Gabriel 42 TÜ ASK M18 Põhisõit
43. Suur Ivo 43 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
44. Öpik Oliver 44 velo clubbers M21 Põhisõit
45. Kivil Peep 45 Sundstrand I M21 Põhisõit
46. Raudsepp Priit 46 Kesko Agro III M21 Põhisõit
47. Kärbo Vallo 47 Sundstrand I M21 Põhisõit
48. Birkentals Mareks 48 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
49. Kivistik Egert 49 cosmos team U23 Põhisõit
50. Suppi Ahti 50 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
51. Laanela Danek 51 M21 Põhisõit
52. Puu Henno 52 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
53. Mõttus Tarmo 53 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
54. Schumann Riivo 54 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
55. Jõessar Janari-Joel 55 Spordiklubi CFC M18 Põhisõit
56. Karlson Urmas 56 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
57. Ositis Dzintars 57 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
58. Hirv Pait 58 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
59. Krull Mikk 59 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
60. Jeret Timmo 60 PÜHA LOOMAAED M18 Põhisõit
61. Bogdanovs Aivars 61 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
62. Põvvat Rainer 62 TÜ ASK M21 Põhisõit
63. Balgabaev Ravshan 63 SCOTT Racing Sankt Petersburg M21 Põhisõit
64. Viidik Raul 64 Maksimarket KJK M21 Põhisõit
65. Mikson Margus 65 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
66. Peipsi Aleko 66 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
67. Laanemaa Kristjan 67 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
68. Kivioja Raimo 68 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
69. Männiste Meeme 69 Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
70. Gristsenko Andrei 70 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
71. Oru Kaido 71 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
72. Valvas Vahur 72 JSK TAMME M21 Põhisõit
73. Pruus Peeter 73 Raplamaa Rattaklubi KoMo U23 Põhisõit
74. Abel Indrek 74 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
75. Mets Are 75 cosmos team M50 Põhisõit
76. Viljus Ivo 76 PÜHA LOOMAAED M40 Põhisõit
77. Rannama Indrek 77 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
78. Ilves Martin 78 Kesko Agro I U23 Põhisõit
79. Biezais Martins 79 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
80. Magus Margus 80 Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
81. Lipp Aivar 81 STR M21 Põhisõit
82. Rae Ermo 82 Porter Racing M21 Põhisõit
83. Pukk Andre 83 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
84. Ratas Janno 84 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
85. Veelmaa Taavi 85 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
86. Eljas Avo 86 püha loomaaed M21 Põhisõit
87. Arak Anti 87 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
88. Ots Indrek 88 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
89. Pajur Rivo 89 velo clubbers M21 Põhisõit
90. Karro Margus 90 Velo M21 Põhisõit
91. Olle Raul 91 Toyota Amserv Team M40 Põhisõit
92. Mikk Margus 92 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
93. Schmidt Kaarel 93 Hansura Racing Team M50 Põhisõit
94. Pilv Ivar 94 Ambla Sk M40 Põhisõit
95. Kovaljov Oleg 95 Assa Kesoro M40 Põhisõit
96. Raba Meelis 96 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 Põhisõit
97. Shumanov Tiit 97 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
98. Kelk Indrek 98 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
99. Talumaa Raul 99 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
100. Hermet Priit 100 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
101. Velbri Rainer 101 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
102. Rips Leho 102 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
103. Ridamäe Aivar 103 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
104. Raag Kaupo 104 velo clubbers M21 Põhisõit
105. Koppel Kristjan 105 Sundstrand I U23 Põhisõit
106. Baranovskis Guntars 106 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
107. Kannimäe Viljar 107 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
108. Neidra Rainer 108 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
109. Kriisa Kaido 109 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
110. Välk Martti 110 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
111. Holtsmann Marko 111 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
112. Paas Markus 112 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
113. Miilmann Rauno 113 TÜ ASK M18 Põhisõit
114. Laanemets Raivo 114 BOSCH M40 Põhisõit
115. Vaitmaa Rainer 115 Sundstrand I U23 Põhisõit
116. Truu Gert 116 TÜ ASK M18 Põhisõit
117. Juronen Pertti 117 Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
118. Murakas Jaanus 118 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
119. Himma Martti 119 EXTREME SPORT AMPS3 U23 Põhisõit
120. Kuhi Rainer 120 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
121. Viikberg Jaanus 121 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
122. Kask Janek 122 Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
123. Ronimois Mihkel 123 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
124. Rattur Rajko 124 SK Serviti M21 Põhisõit
125. Lepik Jano 125 Velo M21 Põhisõit
126. Meier Maaris 126 Investment Agency Team N30 Põhisõit
127. Ilves Aivo 127 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
128. Piiritalo Janis 128 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
129. Hussar Aimar 129 Areal Team M21 Põhisõit
130. Uuk Aimur 130 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
131. Soo Veiko 131 EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
132. Sarv Jaanus 132 cosmos team M21 Põhisõit
133. Sander Marek 133 PSKL OLYMPIC M21 Põhisõit
134. Subi Rivo 134 cosmos team M21 Põhisõit
135. Kask Jaanus 135 M21 Põhisõit
136. Schotter Artur 136 TÜ ASK M18 Põhisõit
137. Kauk Anti 137 CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
138. Koch Kaupo 138 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
139. Aia Karlo 139 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 Põhisõit
140. Markss Reinis 140 RK Velo M18 Põhisõit
141. Bernans Mikelis 141 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS U23 Põhisõit
142. Kalde Meelis 142 M21 Põhisõit
143. Suvi Kristjan 143 Vclubbers M21 Põhisõit
144. Lepmets Tanel 144 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
145. Kalverss Maris 145 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
146. Räim Riko 146 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
147. Põldma Tõnu 147 M21 Põhisõit
148. Lainevee Heiki 148 Kesko Agro I U23 Põhisõit
149. Roskoss Janis 149 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
150. Vähi Jaagup 150 Velo U23 Põhisõit
151. Suluste Jüri 151 SJK Viiking M40 Põhisõit
152. Tallo Toivo 152 SK SAARDE M21 Põhisõit
153. Pesor Kaido 153 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
154. Rei Tarmo 154 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
155. Pae Karl 155 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
156. Ots Kaupo 156 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
157. Bergvald Gunnar 157 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
158. Toome Roland 158 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
159. Tiivoja Jaanus 159 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
160. Lagenõmm Aivar 160 Ambla Sk M21 Põhisõit
161. Tarassov Igor 161 Assa Kesoro M40 Põhisõit
162. Marcenkovs Mareks 162 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
163. Kozilans Guntis 163 RK Velo M40 Põhisõit
164. Tiit Aarne 164 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
165. Mõts Olavi 165 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
166. Kiitam Urmo 166 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
167. Kuhlap Kaupo 167 cosmos fun M40 Põhisõit
168. Kazainis Viesturs 168 RK Velo M40 Põhisõit
169. Litovtsenko Kirill 169 Assa Kesoro M40 Põhisõit
170. Hussar Kaidar 170 Water Ser M21 Põhisõit
171. Nõmm Raivo 171 cosmos team M21 Põhisõit
172. Hendrikson Tõnu 172 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
173. Harand Allan 173 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
174. Salumäe Priit 174 Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
175. Kütt Mehis 175 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
176. Õun Valdur 176 Nordea SK M21 Põhisõit
177. Välja Margus 177 KGK-Singel Team M40 Põhisõit
178. Tõnismäe Marek 178 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
179. Lepasalu Laura 179 TÜ ASK N30 Põhisõit
180. Ojaver Siim 180 EHTE M21 Põhisõit
181. Neemela Kurmo 181 Kesko Agro I M21 Põhisõit
182. Grossman Genry 182 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
183. Smilktens Karlis 183 M21 Põhisõit
184. Lootus Valdi 184 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
185. Veri Aivar 185 Pentathlon M40 Põhisõit
186. Vaaks Ats 186 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
187. Ladva Ailar 187 Paralepa M21 Põhisõit
188. Kand Peeter 188 BOSCH M40 Põhisõit
189. Kanistik Heiki 189 CFC M21 Põhisõit
190. Põld Ivo 190 BOSCH M21 Põhisõit
191. Hansov Hanno 191 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
192. Utar Ardy 192 TÜASK M18 Põhisõit
193. Käit Tiit 193 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
194. Talu Priit 194 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
195. Tillemann Taikki 195 velo clubbers M21 Põhisõit
196. Elling Toomas 196 Kesko Agro I M21 Põhisõit
197. Toots Valdis 197 M21 Põhisõit
198. Laaniste Mart 198 Ambla Sk M21 Põhisõit
199. Vaikna Ville 199 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
200. Danilas Meelis 200 M40 Põhisõit
201. Põder Veiko 201 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
202. Tõnov Tõnu 202 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
203. Ever Riho 203 velo clubbers M40 Põhisõit
204. Turtiainen Jani 204 Korson Kaiku/Giant M21 Põhisõit
205. Israel Jaak 205 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
206. Riismaa Timo 206 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
207. Kanep Urmas 207 Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
208. Sander Heinry 208 M21 Põhisõit
209. Pill Rein 209 Elke Auto Team M21 Põhisõit
210. Miljan Eno 210 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
211. Greenbaum Marko 211 M21 Põhisõit
212. Peri Pait 212 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
213. Peenema Reijo 213 Sundstrand I U23 Põhisõit
214. Einroos Raino 214 M40 Põhisõit
215. Roose Riivo 215 U23 Põhisõit
216. Rumberg Tambet 216 X-SPORT M21 Põhisõit
217. Kirsimaa Tõnu 217 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
218. Pikkpõld Lauri 218 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
219. Rünk Ain 219 M21 Põhisõit
220. Joost Andres 220 Kesko Agro I M18 Põhisõit
221. Jõekäär Madis 221 Viljandi Rattaklubi 2 M18 Põhisõit
222. Luik Kaido 222 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
223. Haugas Margus 223 M21 Põhisõit
224. Iljenko Andrejs 224 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
225. Kannimäe Mihkel 225 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
226. Liiv Roland 226 U23 Põhisõit
227. Matvejev Madis 227 Ambla Sk U23 Põhisõit
228. Kolk Hannes 228 M21 Põhisõit
229. Trepp Janek 229 M21 Põhisõit
230. Sepp Tõnis 230 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
231. Taan Rainer 231 GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
232. Kesa Paul 232 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
233. Lehtmaa Aivar 233 Velo M40 Põhisõit
234. Erikson Toomas 234 X-SPORT M21 Põhisõit
235. Johanson Marko 235 U23 Põhisõit
236. Puhke Peeter 236 Ambla Sk M40 Põhisõit
237. Riismaa Hanno 237 Bauhof M21 Põhisõit
238. Treimuth Meelis 238 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
239. Vilums Guntis 239 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
240. Saarna Rivo 240 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
241. Kroon Jorma 241 M21 Põhisõit
242. Kristal Tõnis 242 SK Cosmos M40 Põhisõit
243. Sügis Harri 243 Veloplus M40 Põhisõit
244. Saarniit Jürgen 244 Piirivalve Lennusalk M21 Põhisõit
245. Reiljan Kuldar 245 Vclubbers M40 Põhisõit
246. Järveoja Toomas 246 TÜ ASK M40 Põhisõit
247. Jair Ergo 247 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
248. Ord Tõnu 248 Windoor Team M40 Põhisõit
249. Kriisa Helar 249 M21 Põhisõit
250. Türbsal Aimar 250 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
251. Reedi Peip 251 Velo M40 Põhisõit
252. Aasla Meelis 252 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
253. Lepiksaar Madis 253 U23 Põhisõit
254. Traumann Raul 254 STR M21 Põhisõit
255. Rodendau Janno 255 VARGAMÄE M21 Põhisõit
256. Puu Ahto 256 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
257. Järveoja Jaanus 257 TÜSK M40 Põhisõit
258. Pütsepp Mati 258 M21 Põhisõit
259. Joandi Tõiv 259 cosmos fun M40 Põhisõit
260. Peterkopf Indrek 260 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
261. Nõmmisto Jaanus 261 Paralepa M21 Põhisõit
262. Antoniak Marek 262 M40 Põhisõit
263. Leiger Roomet 263 X-SPORT M21 Põhisõit
264. Tsäro Kermo 264 Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
265. Lõoke Martin 265 HVSK M21 Põhisõit
266. Kannimäe Taavi 266 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
267. Kivistik Kristjan 267 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
268. Martin Jörgen 268 KJK M18 Põhisõit
269. Tiivoja Talis 269 Rõuge Racing Team II M18 Põhisõit
270. Viitkin Ain 270 Rõuge Racing Team I M40 Põhisõit
271. Miller Mait 271 cosmos fun M21 Põhisõit
272. Soonets Art 272 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
273. Israel Olavi 273 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
274. Ots Ivar 274 M21 Põhisõit
275. Leer Janek 275 CITROEN M21 Põhisõit
276. Vsivtsev Juri 276 Viru Politsei M21 Põhisõit
277. Järva Janek 277 M21 Põhisõit
278. Karjane Priit 278 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
279. Uudam Margus 279 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
280. Koch Kalju 280 Hawaii Express M60 Põhisõit
281. Maidla Janek 281 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
282. Reiska Alar 282 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
283. Huik Aare 283 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
284. Lõiv Urmas 284 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
285. Jams Sulev 285 Kesko Agro I M40 Põhisõit
286. Ojaveer Kaido 286 M40 Põhisõit
287. Kiristaja Ailar 287 velo clubbers M21 Põhisõit
288. Kallari Taimar 288 EHTE M21 Põhisõit
289. Puhke Raivo 289 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
290. Pedari Aimar 290 Whirlpool M40 Põhisõit
291. Klampe Indrek 291 Võru Biathlon M21 Põhisõit
292. Kokunov Andrey 292 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
293. Alumaa Alar 293 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
294. Randoja David 294 Maksimarket KJK M18 Põhisõit
295. Oppi Art 295 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
296. Rozenbergs Gunars 296 RK Velo M50 Põhisõit
297. Nõmm Margus 297 Mann Lines M21 Põhisõit
298. Asavi Andrus 298 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
299. Kadastu Janar 299 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
300. Olle Kert 300 M21 Põhisõit
301. Vahi Kunnar 301 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
302. Plees Andrus 302 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
303. Estermaa Ago 303 Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
304. Tammistu Andrus 304 Paralepa M21 Põhisõit
305. Nisamedtinov Ilhan 305 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
306. Kaasik-Aaslav Henri 306 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
307. Kotkas Kristo 307 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
308. Saimre Kaido 308 PÜHA LOOMAAED M21 Põhisõit
309. Rääbis Mati 309 Toyota Amserv Team M50 Põhisõit
310. Manninen Ergo 310 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
311. Valem Kalle 311 RSK SPORTKUNDA M40 Põhisõit
312. Reinpõld Risto 312 M21 Põhisõit
313. Koppel Tõnu 313 Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
314. Samarüütel Andres 314 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
315. Reissaar Alari 315 Mõdriku M40 Põhisõit
316. Orgla Maario 316 M21 Põhisõit
317. Lüüde Riho 317 SEB M21 Põhisõit
318. Tarasovs Pavels 318 Mezmalas MTB M21 Põhisõit
319. Padosepp Siim 319 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
320. Aakre Priit 320 M21 Põhisõit
321. Tell Taavi 321 Assa Kesoro M21 Põhisõit
322. Teras Indrek 322 X-SPORT M21 Põhisõit
323. Kruuser Karel 323 Valga Kalev Maraton spordikaubad U23 Põhisõit
324. Tammsalu Mihkel 324 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
325. Soodla Kristjan 325 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
326. Luiks Meelis 326 Elioni SK M21 Põhisõit
327. Orav Erki 327 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
328. Kallakmaa Teet 328 Ambla Sk M40 Põhisõit
329. Prants Janno 329 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
330. Pindis Toomas 330 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
331. Kurg Rauno 331 M21 Põhisõit
332. Talvik Heiki 332 OK Norma M21 Põhisõit
333. Koll Mart 333 Kesko Agro II M40 Põhisõit
334. Kukk Martin 334 Kesko Agro I M40 Põhisõit
335. Press Toomas 335 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
336. Jõgeva Toomas 336 Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
337. Nõmme Reimo 337 M18 Põhisõit
338. Angerma Meelis 338 Chapter 11 M21 Põhisõit
339. Viira Veiko 339 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
340. Birkentals Nauris 340 RAIMAKS M18 Põhisõit
341. Pajus Rene 341 xtri:m3 M21 Põhisõit
342. Tarvis Peeter 342 Raplamaa Rattaklubi KoMo M50 Põhisõit
343. Peterson Kristo 343 Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
344. Arula Raul 344 TARTU VELO M50 Põhisõit
345. Kõosaar Gert 345 M18 Põhisõit
346. Sammalsaar Mait 346 VELOPLUS-MERIDA TEAM M40 Põhisõit
347. Vaga Merko 347 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
348. Kiigemägi Andres 348 M40 Põhisõit
349. Meeru Mart 349 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
350. Maalt Marko 350 M40 Põhisõit
351. Edemskiy Andrey 351 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
352. Suurmägi Marko 352 M21 Põhisõit
353. Lapidus Boris 353 M21 Põhisõit
354. Jõekäär Märt 354 Viljandi Rattaklubi 2 M40 Põhisõit
355. Valk Hillar 355 Kesko Agro III M60 Põhisõit
356. Saarep Peeter 356 M50 Põhisõit
357. Kõuhkna Tarmo 357 M40 Põhisõit
358. Sootla Indrek 358 EHTE M21 Põhisõit
359. Mägi Andrus 359 Kesko Agro II M21 Põhisõit
360. Leigri Mehis 360 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
361. Kotsalainen Asse 361 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
362. Sauga Indrek 362 vbh Estonia M21 Põhisõit
363. Kasenõmm Priit 363 TÜ ASK M21 Põhisõit
364. Vsivtsev Vjatseslav 364 Viru Politsei M21 Põhisõit
365. Lepik Urmas 365 Mann Lines M21 Põhisõit
366. Karu Alar 366 Viru Politsei M21 Põhisõit
367. Jaagant Priit 367 Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
368. Karjane Jaak 368 TTÜ M21 Põhisõit
369. Kadajane Erik 369 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
370. Linkgreim Jaanus 370 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
371. Narusk Indrek 371 Twisted Mind Bikers M21 Põhisõit
372. Lõokene Marek 372 M40 Põhisõit
373. Oja Jaan 373 M50 Põhisõit
374. Lüüs Riho 374 M50 Põhisõit
375. Liivak Hannes 375 HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
376. Meier Ergo 376 M21 Põhisõit
377. Vähi Ilmar 377 LPSK M21 Põhisõit
378. Mesi Ilmar 378 M60 Põhisõit
379. Falten Hannes 379 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
380. Schmidt Kairi 380 Investment Agency Team N20 Põhisõit
381. Soodla Raul 381 Kesko Agro I M40 Põhisõit
382. Cirulis Gints 382 M40 Põhisõit
383. Randna Taavo 383 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
384. Pedai Andrus 384 Enics M21 Põhisõit
385. Ristmets Margus 385 M40 Põhisõit
386. Strand Aleksander 386 Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
387. Kiipsaar Raido 387 Skanska M40 Põhisõit
388. Kiivit Lauri 388 M21 Põhisõit
389. Lohur Peedu 389 VARGAMÄE U23 Põhisõit
390. Kadajane Kaupo 390 Vennad-Dahl M21 Põhisõit
391. Leppik Janec 391 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
392. Viigipuu Toomas 392 Velo M40 Põhisõit
393. Järvlepp Rainer 393 VabaMees M40 Põhisõit
394. Veismanis Intars 394 M21 Põhisõit
395. Kalm Toomas 395 CFC M21 Põhisõit
396. Rautenbergs Arturs 396 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
397. Oja Meelis 397 Politseiamet M21 Põhisõit
398. Mölder Ivo 398 M21 Põhisõit
399. Maarits Andres 399 Hadler TL M21 Põhisõit
400. Riismaa Joel 400 Hansa SK M21 Põhisõit
401. Uuring Raul 401 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
402. Mägi Allan 402 M21 Põhisõit
403. Pääsik Priit 403 M21 Põhisõit
404. Koosma Kenneth-Adolf 404 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
405. Kerner Argo 405 BOSCH M21 Põhisõit
406. Tamm Bruno 406 Elke Auto Team M21 Põhisõit
407. Kuusik Leho 407 M21 Põhisõit
408. Heinla Jürgen 408 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 Põhisõit
409. Taaler Taikki 409 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
410. Mõis Jüri 410 M50 Põhisõit
411. Asi Antti 411 velo clubbers M21 Põhisõit
412. Krumins Ingus 412 A2 M21 Põhisõit
413. Nurm Maris 413 Investment Agency Team N30 Põhisõit
414. Kanniste Jaak 414 PSKL Olympic M40 Põhisõit
415. Jool Illart 415 Kohtla-Nõmme SK M40 Põhisõit
416. Goba Edgars 416 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
417. Jaaska Sven 417 Elioni SK M21 Põhisõit
418. Märtmaa Siim 418 Whirlpool U23 Põhisõit
419. Järve Marek 419 M21 Põhisõit
420. Verbu Jaano 420 Kesko Agro M21 Põhisõit
421. Erm Margo 421 Tallinna Politseispordiselts M21 Põhisõit
422. Dzebrailov Deniss 422 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
423. Riidamets Martin 423 Püha Loomaaed M50 Põhisõit
424. Luurmees Reigo 424 M21 Põhisõit
425. Hurt Margo 425 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
426. Perm Ivar 426 M40 Põhisõit
427. Ansip Evelin 427 SK Kayaba N30+ Põhisõit
428. Shteinbergs Ints 428 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
429. Vähi Nikolai 429 Valga Kalev Maraton spordikaubad M40 Põhisõit
430. Kütt Vello 430 Elke Auto Team M40 Põhisõit
431. Kaevu Henry 431 Väike-Maarja RSK M18 Põhisõit
432. Kelder Oliver 432 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
433. Rist Liisi 433 ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
434. Eskla Anti 434 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
435. Sild Ivo 435 M21 Põhisõit
436. Schmidt Helen 436 Investment Agency Team N20 Põhisõit
437. Kiiler Gert 437 Liba-Sakala M21 Põhisõit
438. Pletiens Ilgvars 438 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
439. Teppan Sten 439 Raadio 2 M21 Põhisõit
440. Hõrak Tarmo 440 Elke Auto Team M21 Põhisõit
441. Tabo Sandor 441 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
442. Jents Reikko 442 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
443. Lepp Emeri 443 M21 Põhisõit
444. Oot Anti 444 EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
445. Osijärv Martin 445 cosmos team M21 Põhisõit
446. Tilk Mart 446 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
447. Tamm Tõiv 447 M40 Põhisõit
448. Sõmmer Sinne 448 Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
449. Kuuseväli Ahti 449 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
450. Tärno Indrek 450 M21 Põhisõit
451. Tõnso Veiko 451 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
452. Jurs Hassar 452 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
453. Apivala Juss 453 otepää õhujõud M21 Põhisõit
454. Meri Martin 454 M21 Põhisõit
455. Jäetma Mikk 455 M18 Põhisõit
456. Uba Tarmo 456 Elioni SK M21 Põhisõit
457. Riekstins Raimonds 457 Salaspils/Zirini U23 Põhisõit
458. Rool Margus 458 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
459. Kuljus Priit 459 Plenware M21 Põhisõit
460. Kont Sergo 460 M21 Põhisõit
461. Steinbergs Martins 461 Ikskile M21 Põhisõit
462. Malsroos Mait 462 Aspi M40 Põhisõit
463. Valdner Marek 463 CITROEN M21 Põhisõit
464. Otstavel Risto 464 R-Team Scania M21 Põhisõit
465. Koppel Mart 465 Sangar M21 Põhisõit
466. Kukk Aivo 466 M50 Põhisõit
467. Kotov Raul 467 velo clubbers M40 Põhisõit
468. Vällik Kristjan 468 kollane öösärk M40 Põhisõit
469. Velps Janis 469 SAPAS MTB TEAM M40 Põhisõit
470. Kabonen Tiit 470 M40 Põhisõit
471. Caune Vismants 471 Salaspils/Zirini M60 Põhisõit
472. Simonov Aleksandr 472 BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
473. Petersons Maris 473 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
474. Matvejeva Jana 474 Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
475. Kindel Kaido 475 M21 Põhisõit
476. Hürden Taivo 476 M21 Põhisõit
477. Kaeramaa Gaido 477 Ropka Autopood M40 Põhisõit
478. Valdner Veiko 478 CITROEN M21 Põhisõit
479. Kenk Janar 479 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
480. Kändmaa Kaido 480 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
481. Raig Ragnar 481 M18 Põhisõit
482. Märtmaa Jüri 482 Whirlpool M40 Põhisõit
483. Laansalu Priit 483 CITYMARK M21 Põhisõit
484. Hanschmidt Henri 484 M21 Põhisõit
485. Randmaa Joel 485 M21 Põhisõit
486. Soosalu Karen 486 velo clubbers M40 Põhisõit
487. Nikolajev Raul 487 Harju Elekter M21 Põhisõit
488. Kübard Viktor 488 M21 Põhisõit
489. Arus Tiit 489 Mann Lines M21 Põhisõit
490. Puusepp Aare 490 Politseiamet M21 Põhisõit
491. Laaniste Andres 491 M21 Põhisõit
492. Kiuru Väino 492 Politseiamet M21 Põhisõit
493. Lubi Ain 493 M21 Põhisõit
494. Kangur Kristjan 494 M18 Põhisõit
495. Soo Hannes 495 X-SPORT M21 Põhisõit
496. Piilma Priit 496 M21 Põhisõit
497. Hirte Igors 497 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
498. Kilk Kalle 498 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
499. Oder Rein 499 M21 Põhisõit
500. Laanemäe Kaur 500 kjk M18 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Elva RM 2008 B
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Jaan, , 27.07.2008 14:30
Nüüd on piltide juures nimed ka olemas.
Juku, , 21.07.2008 21:26
Pange muidugi nimed ka juurde, siis ei ole kellelgi mingit mõistatamist ja jahumist siin. Elvas olid väga head kaasaelajad raja ääres! Korraldajad hoidsid oma taset.
to to vahet, , 20.07.2008 18:48
Lõpeta selline sisutu jutt ära, kogu aeg on pildid ja näod kokku jooksnud ja nüüs lihtsalt selline küss, et miks enam ei jookse. Kui sind see ei huvita , siis ole tasa ja ära klähvi siin niisama teksti. Aja juttu , mis on jutt!
to vahet, , 20.07.2008 17:01
Siis õpi ka naabrimehe number pähe ja asi klaar. Veel parem, organiseeri nii enda kui ka naabrimehe armuke raja veerde pildistama ja saate pärast koos pilte nautida. Ei mingit lappamist ega midagi.
vahet, , 20.07.2008 11:52
Sama küss, et miks Elva pildid ei ole võitslejate nimede taga. Kas sportfoto hakkab maha käima. Uskuge mind, pilti tahaks ikka näha kohe selle võistleja taga. Keegi ei hakka ju kõike pilte läbi lappama, et naabrimehe pilti näha.
sportfotole, , 19.07.2008 21:13
Aga ikkagi võiks ju nimi ja pilt kokku joosta, eks
to eelmine, , 19.07.2008 18:04
Numbrid ju märgitud. Läks juba meelest, et üles ei leia või? Mul võttis umbes 5 sekundit, et kaader üles otsida, seega ei näe erilist probleemi.
to Sportfoto, , 19.07.2008 15:37
Miks ei ole Elva fotod võistlejate nimedega ühenduses? Kas te seda asja joonde ei ajagi? Nädal aega on ikkagi stardist möödas... eks.( See stiil on ikka väga hea, kui võistleja pilt tuleb kohe taha) Ootan vastust!
Arno, , 19.07.2008 02:31
Ma olin 107 märtsis ja nüüd 86 kas ma VIP kaardi saaks ?
Asko, , 18.07.2008 22:42
"Kristjan, kkristjan@gmail.com, 17.07.2008 09:00 ... 100+ kg klubisse võiksid kuuluda ka need, kes on rattasõiduga oma kaaluga alla saja saanud." Jah. Veelgi enam. Need saavad kanda auväärse auliikme tiitlit. ;)


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE