estenglv
WAP version
Login form
RSS
XI Tallinna rattamaratoni erisaade 11.juunil kell 21:30 Kalev Sport 09.06.2008 (0)
Kokkuvõttev erisaade Elion Estonian Cup 2008 rattasarja kolmandast etapist- 11. Tallinna Rattamaratonist Kõrvemaal- on telekanali Kalev Sport eetris eeloleval kolmapäeval kell 21:30.
Kõrve rattamaratoni valitses Eesti maanteeratturite eliit 08.06.2008 (2)
Elion Estonian Cup 2008 rattasarja kolmas etapp sõideti Kõrvemaal suures kuumuses ja enneolematus tolmus. 11. Tallinna Rattamaratoni võidu võttis Erki Pütsep, Jaan Kirsipuu ning Janek Tombaki ...
Tallinna Rattamaratoni rajale on oodata rekordiliselt palju osalejaid 07.06.2008 (1)
XI Tallinna Rattamaratonile on registreerunud juba üle 1600 osaleja. 04.06.2008 (5)
Parkimine XI Tallinna Rattamaratonil 8. juunil 2008 02.06.2008 (0)
XI Tallinna Rattamaratoni avatud raja sõit toimub 1.juunil 22.05.2008 (11)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Tallinna Rattamaraton 54 km
Tallinna Rattamaraton 25 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 25 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11.Tallinna Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 08.06.2008
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 54 km start kell 12:00
Matkasõit 25 km kell 13:20
Lastesõidud kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  
MEELESPEA PARKIMINE STARDI-FINISHIPAIGAS
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Maasikmets Alges 1 EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
2. Austa Caspar 2 TÜ ASK M21 Põhisõit
3. Kirsipuu Jaan 3 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
4. Kukk Sigvard 4 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
5. Oras Allan 5 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
6. Selder Taavi 6 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
7. Pütsep Erki 7 BOUYGUES TELECOM M21 Põhisõit
8. Kukk Erki 8 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
9. Loo Martin 9 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Põhisõit
10. Tamkõrv Helmet 10 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
11. Tombak Janek 11 Mitsubishi Jartazi Team M21 Põhisõit
12. Kodanipork Raido 12 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
13. Ainsalu Markku 13 Rietumu Banka Riga M21 Põhisõit
14. Selder Tauri 14 Sundstrand I U23 Põhisõit
15. Aulik Allan 15 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
16. Knostenbergs Toms 16 CBM/Smiltene M18 Põhisõit
17. Krusemann Magnus 17 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
18. Korts-Laur Ervin 18 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
19. Zviedris Normunds 19 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
20. Tuisk Priit 20 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
21. Krull Kaupo 21 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
22. Nõlvik Lasse 22 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
23. Kiskonen Eero 23 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
24. Rohtmets Argo 24 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
25. Aduson Andre 25 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
26. Molev Juri 26 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
27. Tohvrel Rego 27 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
28. Raudsepp Tarmo 28 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
29. Karu Virgo 29 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
30. Kampus Kaido 30 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
31. Kattai Kaupo 31 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
32. Kärbo Veljo 32 Sundstrand I M21 Põhisõit
33. Hallop Gven 33 Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
34. Kopli Tarmo 34 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
35. Neemela Tarmo 35 Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
36. Vist Kalev 36 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
37. Kirsipuu Toomas 37 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
38. Välbe Urmas 38 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
39. Leppik Gabriel 39 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Põhisõit
40. Vaab Ivar 40 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
41. Holtsmann Siim 41 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
42. Kivil Peep 42 Sundstrand I M21 Põhisõit
43. Raudsepp Priit 43 Kesko Agro III M21 Põhisõit
44. Sala Raivo 44 Sundstrand I M21 Põhisõit
45. Suur Ivo 45 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
46. Vaaks Mikk 46 Viljandi Rattaklubi U23 Põhisõit
47. Öpik Oliver 47 velo clubbers M21 Põhisõit
48. Birkentals Mareks 48 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
49. Kivistik Egert 49 cosmos team U23 Põhisõit
50. Kärbo Vallo 50 Sundstrand I M21 Põhisõit
51. Suppi Ahti 51 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
52. Laanela Danek 52 M21 Põhisõit
53. Tõnisson Tiimo 53 Porter Racing M21 Põhisõit
54. Mõttus Tarmo 54 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
55. Puu Henno 55 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
56. Schumann Riivo 56 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
57. Jõessar Janari-Joel 57 Spordiklubi CFC M18 Põhisõit
58. Karlson Urmas 58 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
59. Ositis Dzintars 59 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
60. Hirv Pait 60 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
61. Krull Mikk 61 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
62. Puusepp Martin 62 Windoor Team U23 Põhisõit
63. Bogdanovs Aivars 63 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
64. Saar Raido 64 Jalgrattaklubi VIKO U23 Põhisõit
65. Viidik Raul 65 Maksimarket KJK M21 Põhisõit
66. Mikson Margus 66 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
67. Peipsi Aleko 67 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
68. Kivioja Raimo 68 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
69. Laanemaa Kristjan 69 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
70. Männiste Meeme 70 Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
71. Balgabaev Ravshan 71 SCOTT Racing Sankt Petersburg M21 Põhisõit
72. Oru Kaido 72 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
73. Gristsenko Andrei 73 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
74. Pruus Peeter 74 Raplamaa Rattaklubi KoMo U23 Põhisõit
75. Pallo Rait 75 Hansa SK M21 Põhisõit
76. Mets Are 76 cosmos team M50 Põhisõit
77. Hallik Margus 77 Hawaii Express / LUS M21 Põhisõit
78. Viljus Ivo 78 PÜHA LOOMAAED M40 Põhisõit
79. Ilves Martin 79 Kesko Agro I U23 Põhisõit
80. Rannama Indrek 80 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
81. Biezais Martins 81 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
82. Magus Margus 82 Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
83. Rae Ermo 83 Porter Racing M21 Põhisõit
84. Pukk Andre 84 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
85. Ratas Janno 85 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
86. Arak Anti 86 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
87. Veelmaa Taavi 87 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
88. Ots Indrek 88 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
89. Pajur Rivo 89 velo clubbers M21 Põhisõit
90. Karro Margus 90 Velo M21 Põhisõit
91. Abel Indrek 91 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
92. Schmidt Kaarel 92 Hansura Racing Team M50 Põhisõit
93. Kovaljov Oleg 93 Assa Kesoro M40 Põhisõit
94. Pilv Ivar 94 Ambla Sk M40 Põhisõit
95. Mikk Margus 95 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
96. Shumanov Tiit 96 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
97. Erm Tõnis 97 M21 Põhisõit
98. Talumaa Raul 98 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
99. Kelk Indrek 99 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
100. Olle Raul 100 Toyota Amserv Team M40 Põhisõit
101. Tammsoo Erik 101 Porter Racing M21 Põhisõit
102. Hermet Priit 102 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
103. Velbri Rainer 103 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
104. Piirisild Ekke 104 CFC M18 Põhisõit
105. Koppel Kristjan 105 Sundstrand I U23 Põhisõit
106. Raag Kaupo 106 velo clubbers M21 Põhisõit
107. Ridamäe Aivar 107 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
108. Sarv Sten 108 CFC M18 Põhisõit
109. Kriisa Kaido 109 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
110. Neidra Rainer 110 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
111. Holtsmann Marko 111 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
112. Paas Markus 112 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
113. Välk Martti 113 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
114. Rebane Marko 114 Veloplus M21 Põhisõit
115. Laanemets Raivo 115 BOSCH M40 Põhisõit
116. Kannimäe Viljar 116 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
117. Soosaar Tiit 117 Jalgrattaklubi VIKO M21 Põhisõit
118. Vaitmaa Rainer 118 Sundstrand I U23 Põhisõit
119. Juronen Pertti 119 Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
120. Murakas Jaanus 120 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
121. Kuhi Rainer 121 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
122. Viikberg Jaanus 122 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
123. Kask Janek 123 Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
124. Lipp Aivar 124 STR M21 Põhisõit
125. Ronimois Mihkel 125 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
126. Rattur Rajko 126 SK Serviti M21 Põhisõit
127. Kannel Alari 127 M40 Põhisõit
128. Rebane Meelis 128 veloplus M21 Põhisõit
129. Rips Leho 129 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
130. Baranovskis Guntars 130 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
131. Meier Maaris 131 Investment Agency Team N30 Põhisõit
132. Ilves Aivo 132 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
133. Raja Aigar 133 westline team M21 Põhisõit
134. Piiritalo Janis 134 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
135. Hussar Aimar 135 Areal Team M21 Põhisõit
136. Soo Veiko 136 EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
137. Sarv Jaanus 137 cosmos team M21 Põhisõit
138. Uuk Aimur 138 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
139. Sander Marek 139 PSKL OLYMPIC M21 Põhisõit
140. Subi Rivo 140 cosmos team M21 Põhisõit
141. Kauk Anti 141 CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
142. Koch Kaupo 142 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
143. Kalde Meelis 143 M21 Põhisõit
144. Bernans Mikelis 144 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS U23 Põhisõit
145. Suvi Kristjan 145 velo clubbers M21 Põhisõit
146. Lepmets Tanel 146 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
147. Kalverss Maris 147 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
148. Põldma Tõnu 148 M21 Põhisõit
149. Lainevee Heiki 149 Kesko Agro I U23 Põhisõit
150. Kask Jaanus 150 M21 Põhisõit
151. Suluste Jüri 151 SJK Viiking M40 Põhisõit
152. Roskoss Janis 152 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
153. Tallo Toivo 153 M21 Põhisõit
154. Pani Marek 154 M21 Põhisõit
155. Rei Tarmo 155 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
156. Ots Kaupo 156 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
157. Pae Karl 157 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
158. Bergvald Gunnar 158 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
159. Tiivoja Jaanus 159 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
160. Toome Roland 160 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
161. Eljas Avo 161 püha loomaaed M21 Põhisõit
162. Lagenõmm Aivar 162 Ambla Sk M21 Põhisõit
163. Tarassov Igor 163 Assa Kesoro M40 Põhisõit
164. Marcenkovs Mareks 164 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
165. Kozilans Guntis 165 RK Velo M40 Põhisõit
166. Tiit Aarne 166 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
167. Pesor Kaido 167 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
168. Kiitam Urmo 168 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
169. Vähi Jaagup 169 Velo U23 Põhisõit
170. Kazainis Viesturs 170 RK Velo M40 Põhisõit
171. Kuhlap Kaupo 171 cosmos fun M40 Põhisõit
172. Nõmm Raivo 172 cosmos team M21 Põhisõit
173. Hendrikson Tõnu 173 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
174. Kirsipuu Tiit 174 M21 Põhisõit
175. Kütt Mehis 175 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
176. Salumäe Priit 176 Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
177. Mihelson Olaf 177 AT Sport M40 Põhisõit
178. Välja Margus 178 KGK-Singel Team M40 Põhisõit
179. Õun Valdur 179 Nordea SK M21 Põhisõit
180. Hussar Kaidar 180 Water Ser M21 Põhisõit
181. Lepasalu Laura 181 TÜASK N30 Põhisõit
182. Tillo August 182 STR M21 Põhisõit
183. Neemela Kurmo 183 Kesko Agro I M21 Põhisõit
184. Lootus Valdi 184 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
185. Jeret Timmo 185 püha loomaaed M18 Põhisõit
186. Lepik Jano 186 Velo M21 Põhisõit
187. Vaaks Ats 187 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
188. Smilktens Karlis 188 M21 Põhisõit
189. Tupits Ivo 189 M40 Põhisõit
190. Mõts Olavi 190 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
191. Hansov Hanno 191 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
192. Põld Ivo 192 BOSCH M21 Põhisõit
193. Talu Priit 193 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
194. Käit Tiit 194 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
195. Elling Toomas 195 Kesko Agro I M21 Põhisõit
196. Harand Allan 196 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
197. Laaniste Mart 197 Ambla Sk M21 Põhisõit
198. Vaikna Ville 198 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
199. Ladva Ailar 199 Paralepa M21 Põhisõit
200. Põder Veiko 200 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
201. Ivanov Mihhail 201 M21 Põhisõit
202. Ever Riho 202 velo clubbers M40 Põhisõit
203. Grossman Genry 203 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
204. Israel Jaak 204 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
205. Sander Heinry 205 M21 Põhisõit
206. Heinrand Kristjan 206 CFC M18 Põhisõit
207. Tõnismäe Marek 207 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
208. Kanep Urmas 208 Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
209. Pill Rein 209 Elke Auto Team M21 Põhisõit
210. Kand Peeter 210 BOSCH M40 Põhisõit
211. Miljan Eno 211 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
212. Veri Aivar 212 Pentathlon M40 Põhisõit
213. Greenbaum Marko 213 M21 Põhisõit
214. Peenema Reijo 214 Sundstrand I U23 Põhisõit
215. Peri Pait 215 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
216. Einroos Raino 216 M40 Põhisõit
217. Riismaa Timo 217 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
218. Roose Riivo 218 U23 Põhisõit
219. Rumberg Tambet 219 X-SPORT M21 Põhisõit
220. Rünk Ain 220 M21 Põhisõit
221. Kirsimaa Tõnu 221 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
222. Pikkpõld Lauri 222 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
223. Joost Andres 223 Kesko Agro I M18 Põhisõit
224. Tõnov Tõnu 224 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
225. Jõekäär Madis 225 Viljandi Rattaklubi 2 M18 Põhisõit
226. Kanistik Heiki 226 CFC M21 Põhisõit
227. Suisalu Alvar 227 CC ROTA MOBILIS M21 Põhisõit
228. Litovtsenko Kirill 228 Assa Kesoro M40 Põhisõit
229. Luik Kaido 229 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
230. Haugas Margus 230 M21 Põhisõit
231. Kannimäe Mihkel 231 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
232. Liiv Roland 232 U23 Põhisõit
233. Matvejev Madis 233 Ambla Sk U23 Põhisõit
234. Kolk Hannes 234 M21 Põhisõit
235. Trepp Janek 235 M21 Põhisõit
236. Sepp Tõnis 236 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
237. Tammemäe Joosep 237 Viljandi SUKL M18 Põhisõit
238. Räim Riko 238 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
239. Kesa Paul 239 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
240. Lehtmaa Aivar 240 Velo M40 Põhisõit
241. Erikson Toomas 241 X-SPORT M21 Põhisõit
242. Danilas Meelis 242 M40 Põhisõit
243. Puhke Peeter 243 Ambla Sk M40 Põhisõit
244. Treimuth Meelis 244 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
245. Iljenko Andrejs 245 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
246. Vilums Guntis 246 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
247. Kroon Jorma 247 M21 Põhisõit
248. Taan Rainer 248 GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
249. Saarna Rivo 249 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
250. Kõiv Kardon 250 M21 Põhisõit
251. Saarniit Jürgen 251 Piirivalve Lennusalk M21 Põhisõit
252. Järveoja Toomas 252 Tartu ÜASK M40 Põhisõit
253. Reiljan Kuldar 253 velo clubbers M40 Põhisõit
254. Jair Ergo 254 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
255. Ord Tõnu 255 Windoor Team M40 Põhisõit
256. Kriisa Helar 256 M21 Põhisõit
257. Türbsal Aimar 257 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
258. Strikholm Peeter 258 Hansa SK M21 Põhisõit
259. Lepiksaar Madis 259 U23 Põhisõit
260. Traumann Raul 260 STR M21 Põhisõit
261. Riismaa Hanno 261 Bauhof M21 Põhisõit
262. Rodendau Janno 262 VARGAMÄE M21 Põhisõit
263. Tillemann Taikki 263 velo clubbers M21 Põhisõit
264. Ojaver Siim 264 EHTE M21 Põhisõit
265. Antoniak Marek 265 M40 Põhisõit
266. Kingo Priit 266 Westline Team M21 Põhisõit
267. Aasla Meelis 267 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
268. Martin Jörgen 268 KJK M18 Põhisõit
269. Nukis Jüri 269 Havanna Sport M18 Põhisõit
270. Kannimäe Taavi 270 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
271. Tiivoja Talis 271 Rõuge Racing Team II M18 Põhisõit
272. Kivistik Kristjan 272 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
273. Puu Ahto 273 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
274. Miller Mait 274 cosmos fun M21 Põhisõit
275. Viitkin Ain 275 Rõuge Racing Team I M40 Põhisõit
276. Soonets Art 276 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
277. Israel Olavi 277 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
278. Ots Ivar 278 M21 Põhisõit
279. Sügis Harri 279 Veloplus M40 Põhisõit
280. Leer Janek 280 CITROEN M21 Põhisõit
281. Karjane Priit 281 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
282. Uudam Margus 282 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
283. Koch Kalju 283 Hawaii Express M60 Põhisõit
284. Rooberg Jorma 284 CFC M18 Põhisõit
285. Reiska Alar 285 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
286. Huik Aare 286 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
287. Vsivtsev Juri 287 Viru Politsei M21 Põhisõit
288. Juurik Kaido 288 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M21 Põhisõit
289. Jams Sulev 289 Kesko Agro I M40 Põhisõit
290. Ojaveer Kaido 290 M40 Põhisõit
291. Kiristaja Ailar 291 velo clubbers M21 Põhisõit
292. Kallari Taimar 292 EHTE M21 Põhisõit
293. Puhke Raivo 293 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
294. Maidla Janek 294 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
295. Kingo Gunnar 295 Westline Team M21 Põhisõit
296. Loitmaa Madis 296 M21 Põhisõit
297. Joandi Tõiv 297 cosmos fun M40 Põhisõit
298. Alumaa Alar 298 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
299. Oppi Art 299 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
300. Pedari Aimar 300 Whirlpool M40 Põhisõit
301. Rozenbergs Gunars 301 RK Velo M50 Põhisõit
302. Leiger Roomet 302 X-SPORT M21 Põhisõit
303. Asavi Andrus 303 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
304. Järveoja Jaanus 304 TÜSK M40 Põhisõit
305. Vahi Kunnar 305 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
306. Tinno Margus 306 velo clubbers M21 Põhisõit
307. Estermaa Ago 307 Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
308. Plees Andrus 308 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
309. Nisamedtinov Ilhan 309 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
310. Kaasik-Aaslav Henri 310 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
311. Lõiv Urmas 311 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
312. Kotkas Kristo 312 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
313. Rääbis Mati 313 Toyota Amserv Team M50 Põhisõit
314. Manninen Ergo 314 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
315. Peterkopf Indrek 315 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
316. Valem Kalle 316 RSK SPORTKUNDA M40 Põhisõit
317. Koppel Tõnu 317 Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
318. Reissaar Alari 318 Mõdriku M40 Põhisõit
319. Kokunov Andrey 319 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
320. Orgla Maario 320 M21 Põhisõit
321. Padosepp Siim 321 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
322. Aakre Priit 322 M21 Põhisõit
323. Tell Taavi 323 Assa Kesoro M21 Põhisõit
324. Kaljumäe Aivo 324 Hansa SK M21 Põhisõit
325. Kruuser Karel 325 Valga Kalev Maraton spordikaubad U23 Põhisõit
326. Teras Indrek 326 X-SPORT M21 Põhisõit
327. Soodla Kristjan 327 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
328. Orav Erki 328 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
329. Kallakmaa Teet 329 Ambla Sk M40 Põhisõit
330. Pindis Toomas 330 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
331. Prants Janno 331 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
332. Luiks Meelis 332 Elioni SK M21 Põhisõit
333. Kurg Rauno 333 M21 Põhisõit
334. Kuusiku Kaido 334 M21 Põhisõit
335. Koll Mart 335 Kesko Agro II M40 Põhisõit
336. Parv Oliver 336 TÜASK M18 Põhisõit
337. Tammeveski Andres 337 M21 Põhisõit
338. Kukk Martin 338 Kesko Agro I M40 Põhisõit
339. Press Toomas 339 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
340. Pärnamets Aivar 340 M21 Põhisõit
341. Nõmme Reimo 341 M18 Põhisõit
342. Angerma Meelis 342 Chapter 11 M21 Põhisõit
343. Samarüütel Andres 343 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
344. Birkentals Nauris 344 RAIMAKS M18 Põhisõit
345. Pajus Rene 345 xtri:m3 M21 Põhisõit
346. Aamisepp Arno 346 Nõmme SK M18 Põhisõit
347. Kõosaar Gert 347 M18 Põhisõit
348. Peterson Kristo 348 Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
349. Tarvis Peeter 349 Raplamaa Rattaklubi KoMo M50 Põhisõit
350. Saimre Kaido 350 PÜHA LOOMAAED M21 Põhisõit
351. Sammalsaar Mait 351 VELOPLUS-MERIDA TEAM M40 Põhisõit
352. Vaga Merko 352 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
353. Kiigemägi Andres 353 M40 Põhisõit
354. Eilo Enno 354 Spordiklubi Rakke M40 Põhisõit
355. Lapidus Boris 355 M21 Põhisõit
356. Suurmägi Marko 356 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
357. Valk Hillar 357 Kesko Agro III M60 Põhisõit
358. Mägi Andrus 358 Kesko Agro II M21 Põhisõit
359. Sootla Indrek 359 EHTE M21 Põhisõit
360. Reinpõld Risto 360 M21 Põhisõit
361. Sauga Indrek 361 VBH Estonia M21 Põhisõit
362. Vsivtsev Vjatseslav 362 Viru Politsei M21 Põhisõit
363. Saarep Peeter 363 M50 Põhisõit
364. Kotsalainen Asse 364 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
365. Lepik Urmas 365 Mann Lines M21 Põhisõit
366. Olle Kert 366 M21 Põhisõit
367. Karu Alar 367 Viru Politsei M21 Põhisõit
368. Jaagant Priit 368 Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
369. Kadajane Erik 369 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
370. Linkgreim Jaanus 370 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
371. Oja Jaan 371 M50 Põhisõit
372. Lüüs Riho 372 M50 Põhisõit
373. Liivak Hannes 373 HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
374. Mesi Ilmar 374 M60 Põhisõit
375. Falten Hannes 375 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
376. Vähi Ilmar 376 LPSK M21 Põhisõit
377. Schmidt Kairi 377 Investment Agency Team N20 Põhisõit
378. Lukertsenko Mihhail 378 M21 Põhisõit
379. Tarasovs Pavels 379 Mezmalas MTB M21 Põhisõit
380. Ristmets Margus 380 M40 Põhisõit
381. Kiipsaar Raido 381 Skanska M40 Põhisõit
382. Viira Veiko 382 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
383. Jõekäär Märt 383 Viljandi Rattaklubi 2 M40 Põhisõit
384. Lohur Peedu 384 VARGAMÄE U23 Põhisõit
385. Viigipuu Toomas 385 Tartu Velo M40 Põhisõit
386. Edemskiy Andrey 386 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
387. Järvlepp Rainer 387 VabaMees M40 Põhisõit
388. Soodla Raul 388 Kesko Agro I M40 Põhisõit
389. Mölder Ivo 389 M21 Põhisõit
390. Rautenbergs Arturs 390 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
391. Uurimäe Are 391 M21 Põhisõit
392. Reedi Peip 392 Velo M40 Põhisõit
393. Popp Kristian 393 M21 Põhisõit
394. Talvik Heiki 394 OK Norma M21 Põhisõit
395. Nõmm Margus 395 Mann Lines M21 Põhisõit
396. Pääsik Priit 396 M21 Põhisõit
397. Mägi Allan 397 M21 Põhisõit
398. Koosma Kenneth-Adolf 398 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
399. Uuring Raul 399 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
400. Kerner Argo 400 BOSCH M21 Põhisõit
401. Tamm Bruno 401 Elke Auto Team M21 Põhisõit
402. Heinla Jürgen 402 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 Põhisõit
403. Karjane Jaak 403 TTÜ M21 Põhisõit
404. Meeru Mart 404 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
405. Karu Markko 405 Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
406. Leigri Mehis 406 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
407. Kanniste Jaak 407 PSKL Olympic M40 Põhisõit
408. Nurm Maris 408 Investment Agency Team N30 Põhisõit
409. Tammsalu Mihkel 409 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
410. Goba Edgars 410 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
411. Kesküla Urmo 411 stamina M21 Põhisõit
412. Märtmaa Siim 412 Whirlpool U23 Põhisõit
413. Jaaska Sven 413 Elioni SK M21 Põhisõit
414. Verbu Jaano 414 Kesko Agro M21 Põhisõit
415. Teder Koit 415 Viljandi Rattaklubi M50 Põhisõit
416. Tupp Ivar 416 Haanja Rattaklubi M40 Põhisõit
417. Erm Margo 417 Tallinna Politseispordiselts M21 Põhisõit
418. Strand Aleksander 418 Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
419. Krumins Ingus 419 A2 M21 Põhisõit
420. Hurt Margo 420 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
421. Pedai Andrus 421 Enics M21 Põhisõit
422. Kadastu Janar 422 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
423. Shteinbergs Ints 423 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
424. Vähi Nikolai 424 Valga Kalev Maraton spordikaubad M40 Põhisõit
425. Estermaa Rauno 425 M18 Põhisõit
426. Kaevu Henry 426 Väike-Maarja RSK M18 Põhisõit
427. Kelder Oliver 427 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
428. Kütt Vello 428 Elke Auto Team M40 Põhisõit
429. Rist Liisi 429 ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
430. Schmidt Helen 430 Investment Agency Team N20 Põhisõit
431. Pletiens Ilgvars 431 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
432. Arula Raul 432 TARTU VELO M50 Põhisõit
433. Hõrak Tarmo 433 Elke Auto Team M21 Põhisõit
434. Tabo Sandor 434 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
435. Jents Reikko 435 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
436. Lepp Emeri 436 M21 Põhisõit
437. Oja Meelis 437 Politseiamet M21 Põhisõit
438. Oot Anti 438 EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
439. Taaler Taikki 439 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
440. Tilk Mart 440 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
441. Kuuseväli Ahti 441 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
442. Sõmmer Sinne 442 Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
443. Tärno Indrek 443 M21 Põhisõit
444. Tõnso Veiko 444 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
445. Vast Alari 445 M21 Põhisõit
446. Jurs Hassar 446 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
447. Vähi Markus 447 M21 Põhisõit
448. Eskla Anti 448 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
449. Jool Illart 449 Kohtla-Nõmme SK M40 Põhisõit
450. Meri Martin 450 M21 Põhisõit
451. Jäetma Mikk 451 M18 Põhisõit
452. Uba Tarmo 452 Elioni SK M21 Põhisõit
453. Rool Margus 453 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
454. Janter Tõnu 454 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
455. Kuusik Leho 455 Ramise Racing M21 Põhisõit
456. Malsroos Mait 456 Aspi M40 Põhisõit
457. Narusk Indrek 457 Twisted Mind Bikers M21 Põhisõit
458. Valdner Marek 458 CITROEN M21 Põhisõit
459. Otstavel Risto 459 R-Team Scania M21 Põhisõit
460. Koppel Mart 460 Sangar M21 Põhisõit
461. Järve Marek 461 M21 Põhisõit
462. Kotov Raul 462 velo clubbers M40 Põhisõit
463. Vällik Kristjan 463 kollane öösärk M40 Põhisõit
464. Kabonen Tiit 464 M40 Põhisõit
465. Lüüde Riho 465 M21 Põhisõit
466. Petersons Maris 466 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
467. Matvejeva Jana 467 Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
468. Leemet Rainer 468 velo clubbers M21 Põhisõit
469. Kaeramaa Gaido 469 Ropka Autopood M40 Põhisõit
470. Kindel Kaido 470 M21 Põhisõit
471. Valdner Veiko 471 CITROEN M21 Põhisõit
472. Riismaa Joel 472 Hansa SK M21 Põhisõit
473. Kenk Janar 473 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
474. Velps Janis 474 SAPAS MTB TEAM M40 Põhisõit
475. Riekstins Raimonds 475 Salaspils/Zirini U23 Põhisõit
476. Hürden Taivo 476 M21 Põhisõit
477. Raig Ragnar 477 M18 Põhisõit
478. Laansalu Priit 478 CITYMARK M21 Põhisõit
479. Märtmaa Jüri 479 Whirlpool M40 Põhisõit
480. Randmaa Joel 480 M21 Põhisõit
481. Hanschmidt Henri 481 M21 Põhisõit
482. Põld Heigo 482 RAE ROK M40 Põhisõit
483. Nikolajev Raul 483 Harju Elekter M21 Põhisõit
484. Kübard Viktor 484 M21 Põhisõit
485. Arus Tiit 485 Mann Lines M21 Põhisõit
486. Kongo Kristjan 486 Fazer M21 Põhisõit
487. Kiuru Väino 487 Politseiamet M21 Põhisõit
488. Kangur Kristjan 488 M18 Põhisõit
489. Liiva Marko 489 M18 Põhisõit
490. Soo Hannes 490 X-SPORT M21 Põhisõit
491. Hirte Igors 491 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
492. Kilk Kalle 492 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
493. Laanemäe Kaur 493 kjk M18 Põhisõit
494. Soosalu Karen 494 velo clubbers M40 Põhisõit
495. Nikopensius Janos 495 M21 Põhisõit
496. Pihlap Raimond 496 TÜASK M21 Põhisõit
497. Randna Taavo 497 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
498. Keär Andres 498 Spordiklubi Rakke M40 Põhisõit
499. Kosk Harles 499 ÕT TEAM M21 Põhisõit
500. Jaaksoo Urmas 500 M40 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Tallinna RM 2008
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
lugeja, , 27.06.2008 13:21
ma pakun, et selle pildi peal on numbrid ja nimed vahetuses, sest kui sa jaak jaaksoni pilte vaatad, siis saad aru. lauri on nr. 833. seda juhtub päris tihti.
Nikson, , 23.06.2008 16:56
No too faktid siis lagedale, et mille järgi sa võtad, et tema ei sõitnud.
To nikson, , 23.06.2008 16:54
Tore kui sa oma õepoega kaitsed aga reeglid vist kehtivad siiski kõigile. Ja mis sa arvad et riiete vahetus pani arvama et keegi teine tema asemel sõitis? Suht inetu värk kogu meeskonnal siis kui teised veel valetama ka hakkavad et meeskonnale punkte saada.
Nikson, , 23.06.2008 16:25
No mina tean väga hästi, et ta sõitis. Kuna tegemist on minu õepojaga ja me koos sõidame ühes võistkonnas, siis tean seda kindlasti. Seda enam, et ta sõitis koos minuga autos Kõrvesse. See, et tal Kõrves teised riided seljas on, mida eelnevate etapide piltide võrdlemisel näha on, ei tähenda seda, et tema see polnud.
To nikson, , 23.06.2008 10:37
Mis siis nüüd hakkame veel selle üle heietama kas ta sõitis või ei? Ma arvan et sa tead ise sama hästi et ta ei sõitnud!
Nikson, , 22.06.2008 13:48
(Osavõtja, , 19.06.2008 00:33 Ka Lauri Lomp´i tulemuse peaks ära tühistama kuna ka tema nime all sõitis keegi teine!) Millest sa seda võtad?
Sten, stena@ut.ee, 21.06.2008 11:51
Ega keegi Oakley prille ei leidnud? Jätsin nad ilmselt söögilaudade juurde :(
b,, , 19.06.2008 20:09
Ilmselt on minul ka SPORTFOTOGA möödunud aasta oktoobrist üks panga kala mängus. SPORTFOTO vaikib!
amatöör, , 19.06.2008 16:23
Noh minu kaks pöördumist jäid vastamata, aga see selleks, ega nii suur summa ka pole, ilmselt mingi panga kala vms. Üldiselt Sul on õigus ka, sry :)
to amatöör, , 19.06.2008 14:25
Aga kas sa ei arva, et targem oleks otse sportfoto poole pöörduda selle asemel, et siin jahuda?


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE