estenglv
WAP version
Login form
RSS
Rõuge Rattamaratoni erisaade – täna kell 21:45 21.05.2008 (0)
Telekanal Kalev Sport eetris on kolmapäeval 21. mail kell 21:45 Elion Estonian Cup Rõuge rattamaratoni kokkuvõttev erisaade.
Rõuge rattamaratoni võitis Alges Maasikmets 17.05.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008. aasta teise osavõistluse- 10. Rõuge Rattamaratoni võitis Alges Maasikmets Extreme Sport Mever võistkonnast.
Rõuge X Rattamaratoni rajal turgutab võistlejaid “Trehvämi Rõugõn” toitlustuspunkt 13.05.2008 (3)
Rõuge X Rattamaratoni avatud rada laupäeval kell 12.00 09.05.2008 (0)
Täna lõppeb Rõuge Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 07.05.2008 (0)
Rõuge X Rattamaratoni soodusregistreerimine lõpeb ülehomme südaööl! 05.05.2008 (0)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Rõuge Rattamaraton 55 km
Rõuge Rattamaraton 26 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10.Rõuge Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 17.05.2008
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km start kell 12:00
Matkasõit 27 km start kell 13:20
Lastesõidud start kell 12:10
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  
MEELESPEA
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
1. Selder Taavi 1 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
2. Oras Allan 2 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
3. Kirsipuu Jaan 3 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
4. Kukk Sigvard 4 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
5. Maasikmets Alges 5 EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
6. Tamkõrv Helmet 6 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
7. Loo Martin 7 VELOPLUS-MERIDA TEAM U23 Põhisõit
8. Maimre Raivo 8 Dynatek-Latvia M21 Põhisõit
9. Kodanipork Raido 9 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
10. Kukk Erki 10 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
11. Aulik Allan 11 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
12. Krusemann Magnus 12 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
13. Korts-Laur Ervin 13 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
14. Zviedris Normunds 14 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
15. Nõlvik Lasse 15 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
16. Krull Kaupo 16 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
17. Kiskonen Eero 17 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
18. Tuisk Priit 18 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
19. Aduson Andre 19 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
20. Molev Juri 20 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
21. Raudsepp Tarmo 21 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
22. Karu Virgo 22 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
23. Kattai Kaupo 23 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
24. Kampus Kaido 24 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
25. Knostenbergs Toms 25 CBM/Smiltene M18 Põhisõit
26. Hallop Gven 26 Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
27. Kopli Tarmo 27 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
28. Vist Kalev 28 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
29. Kärbo Veljo 29 Sundstrand I M21 Põhisõit
30. Välbe Urmas 30 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
31. Kirsipuu Toomas 31 Spordiklubi CFC M40 Põhisõit
32. Rohtmets Argo 32 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
33. Holtsmann Siim 33 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
34. Neemela Tarmo 34 Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
35. Raudsepp Priit 35 Kesko Agro III M21 Põhisõit
36. Sala Raivo 36 Sundstrand I M21 Põhisõit
37. Kivil Peep 37 Sundstrand I M21 Põhisõit
38. Öpik Oliver 38 velo clubbers M21 Põhisõit
39. Kivistik Egert 39 cosmos team U23 Põhisõit
40. Birkentals Mareks 40 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
41. Kärbo Vallo 41 Sundstrand I M21 Põhisõit
42. Jakovels Gints 42 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
43. Tohvrel Rego 43 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
44. Selder Tauri 44 Sundstrand I U23 Põhisõit
45. Brokans Raimonds 45 NN Sporta klubs M21 Põhisõit
46. Tõnisson Tiimo 46 Porter Racing M21 Põhisõit
47. Mõttus Tarmo 47 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
48. Schumann Riivo 48 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
49. Jõessar Janari-Joel 49 Spordiklubi CFC M18 Põhisõit
50. Karlson Urmas 50 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
51. Ositis Dzintars 51 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
52. Krull Mikk 52 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
53. Hirv Pait 53 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
54. Puusepp Martin 54 Windoor Team U23 Põhisõit
55. Mikson Margus 55 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
56. Peipsi Aleko 56 Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
57. Männiste Meeme 57 Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
58. Laanemaa Kristjan 58 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
59. Oru Kaido 59 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
60. Balgabaev Ravshan 60 SCOTT Racing Sankt Petersburg M21 Põhisõit
61. Kivioja Raimo 61 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
62. Laanela Danek 62 M21 Põhisõit
63. Puu Henno 63 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
64. Rannama Indrek 64 Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
65. Gristsenko Andrei 65 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
66. Ilves Martin 66 Kesko Agro I U23 Põhisõit
67. Sildoja Raivo 67 püha loomaaed M21 Põhisõit
68. Biezais Martins 68 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M21 Põhisõit
69. Viljus Ivo 69 PÜHA LOOMAAED M40 Põhisõit
70. Pukk Andre 70 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
71. Rae Ermo 71 Porter Racing M21 Põhisõit
72. Vaab Ivar 72 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
73. Arak Anti 73 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
74. Suur Ivo 74 Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
75. Viidik Raul 75 Maksimarket KJK M21 Põhisõit
76. Pruus Peeter 76 Raplamaa Rattaklubi KoMo U23 Põhisõit
77. Bogdanovs Aivars 77 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS M40 Põhisõit
78. Mets Are 78 cosmos team M50 Põhisõit
79. Schmidt Kaarel 79 Hansura Racing Team M50 Põhisõit
80. Pilv Ivar 80 Ambla Sk M40 Põhisõit
81. Kruuse Rommi 81 velo clubbers M21 Põhisõit
82. Shumanov Tiit 82 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
83. Mikk Margus 83 Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
84. Kelk Indrek 84 Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
85. Velbri Rainer 85 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
86. Ridamäe Aivar 86 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
87. Ots Indrek 87 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
88. Raag Kaupo 88 velo clubbers M21 Põhisõit
89. Neidra Rainer 89 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
90. Kriisa Kaido 90 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
91. Suppi Ahti 91 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
92. Räitsak Kaspar 92 Sundstrand U23 Põhisõit
93. Soo Allar 93 tartu suusaklubi M18 Põhisõit
94. Paas Markus 94 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
95. Holtsmann Marko 95 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
96. Välk Martti 96 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
97. Kannimäe Viljar 97 Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
98. Skutelis Aivars 98 ZZK M40 Põhisõit
99. Murakas Jaanus 99 Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
100. Kuhi Rainer 100 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
101. Viikberg Jaanus 101 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
102. Purnins Lauris 102 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
103. Kask Janek 103 Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
104. Hermet Priit 104 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
105. Ronimois Mihkel 105 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
106. Koppel Kristjan 106 Sundstrand I U23 Põhisõit
107. Ulans Martins 107 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
108. Talumaa Raul 108 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
109. Rips Leho 109 Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
110. Karro Margus 110 Velo M21 Põhisõit
111. Rebane Meelis 111 veloplus M21 Põhisõit
112. Baranovskis Guntars 112 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
113. Meier Maaris 113 Investment Agency Team N30 Põhisõit
114. Ilves Aivo 114 Viljandi Rattaklubi 1 U23 Põhisõit
115. Piiritalo Janis 115 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
116. Abel Indrek 116 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
117. Hussar Aimar 117 Areal Team M21 Põhisõit
118. Rebane Marko 118 Veloplus M21 Põhisõit
119. Sarv Jaanus 119 cosmos team M21 Põhisõit
120. Soo Veiko 120 EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
121. Lipp Aivar 121 STR M21 Põhisõit
122. Laanemets Raivo 122 BOSCH M40 Põhisõit
123. Subi Rivo 123 cosmos team M21 Põhisõit
124. Kauk Anti 124 CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
125. Bernans Mikelis 125 SEB / PRIEKULI / RAIMAKS U23 Põhisõit
126. Kalde Meelis 126 M21 Põhisõit
127. Lepmets Tanel 127 Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
128. Pajur Rivo 128 velo clubbers M21 Põhisõit
129. Veelmaa Taavi 129 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
130. Juronen Pertti 130 Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
131. Vinter Siim 131 CFC U23 Põhisõit
132. Raja Aigar 132 M21 Põhisõit
133. Lainevee Heiki 133 Kesko Agro I U23 Põhisõit
134. Põldma Tõnu 134 M21 Põhisõit
135. Roskoss Janis 135 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
136. Kalverss Maris 136 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
137. Pani Marek 137 M21 Põhisõit
138. Ots Kaupo 138 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
139. Bergvald Gunnar 139 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
140. Toome Roland 140 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
141. Koch Kaupo 141 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
142. Vaitmaa Rainer 142 Sundstrand I U23 Põhisõit
143. Kull Andre 143 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
144. Nikolai Jarmo 144 CFC/ruutmeeter M21 Põhisõit
145. Tarassov Igor 145 Assa Kesoro M40 Põhisõit
146. Sander Marek 146 PSKL OLYMPIC M21 Põhisõit
147. Tiit Aarne 147 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
148. Kuhlap Kaupo 148 cosmos fun M40 Põhisõit
149. Kazainis Viesturs 149 RK Velo M40 Põhisõit
150. Rattur Rajko 150 SK Serviti M21 Põhisõit
151. Kovaljov Oleg 151 Assa Kesoro M40 Põhisõit
152. Nõmm Raivo 152 cosmos team M21 Põhisõit
153. Kiitam Urmo 153 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
154. Viitmaa Alar 154 OK Lehola M21 Põhisõit
155. Magus Margus 155 Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
156. Salumäe Priit 156 Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
157. Kütt Mehis 157 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
158. Vimba Janis 158 M21 Põhisõit
159. Õun Valdur 159 Nordea SK M21 Põhisõit
160. Pesor Kaido 160 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
161. Hussar Kaidar 161 Water Ser M21 Põhisõit
162. Lagenõmm Aivar 162 Ambla Sk M21 Põhisõit
163. Uuk Aimur 163 Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
164. Marcenkovs Mareks 164 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
165. Neemela Kurmo 165 Kesko Agro I M21 Põhisõit
166. Lootus Valdi 166 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
167. Lepik Jano 167 Velo M21 Põhisõit
168. Vaaks Ats 168 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
169. Tiivoja Jaanus 169 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
170. Hansov Hanno 170 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
171. Käit Tiit 171 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
172. Hendrikson Tõnu 172 Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
173. Pae Karl 173 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
174. Harand Allan 174 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
175. Elling Toomas 175 Kesko Agro I M21 Põhisõit
176. Sabulis Gvido 176 SEB Priekuïi M21 Põhisõit
177. Toots Valdis 177 SK Velo M21 Põhisõit
178. Suvi Kristjan 178 velo clubbers M21 Põhisõit
179. Laaniste Mart 179 Ambla Sk M21 Põhisõit
180. Vaikna Ville 180 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
181. Rei Tarmo 181 Spordiklubi CFC M21 Põhisõit
182. Põder Veiko 182 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
183. Tupits Ivo 183 M40 Põhisõit
184. Mõts Olavi 184 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
185. Ever Riho 185 velo clubbers M40 Põhisõit
186. Kannel Alari 186 M40 Põhisõit
187. Israel Jaak 187 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
188. Pill Rein 188 Elke Auto Team M21 Põhisõit
189. Kanep Urmas 189 Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
190. Miljan Eno 190 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
191. Veri Aivar 191 Pentathlon M40 Põhisõit
192. Ivanov Mihhail 192 M21 Põhisõit
193. Peri Pait 193 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
194. Riismaa Timo 194 VELOPLUS-MERIDA TEAM M21 Põhisõit
195. Kand Peeter 195 BOSCH M40 Põhisõit
196. Välja Margus 196 KGK-Singel Team M40 Põhisõit
197. Pikkpõld Lauri 197 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
198. Joost Andres 198 Kesko Agro I M18 Põhisõit
199. Kozilans Guntis 199 RK Velo M40 Põhisõit
200. Jõekäär Madis 200 Viljandi Rattaklubi 2 M18 Põhisõit
201. Litovtsenko Kirill 201 Assa Kesoro M40 Põhisõit
202. Kanistik Heiki 202 CFC M21 Põhisõit
203. Einroos Raino 203 M40 Põhisõit
204. Kirsipuu Tiit 204 Pilsner Sport Power M21 Põhisõit
205. Luik Kaido 205 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
206. Matvejev Madis 206 Ambla Sk U23 Põhisõit
207. Johanson Jaanus 207 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
208. Liiv Roland 208 U23 Põhisõit
209. Haugas Margus 209 M21 Põhisõit
210. Sepp Tõnis 210 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
211. Trepp Janek 211 M21 Põhisõit
212. Kolk Hannes 212 M21 Põhisõit
213. Räim Riko 213 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
214. Lehtmaa Aivar 214 Velo M40 Põhisõit
215. Erikson Toomas 215 X-SPORT M21 Põhisõit
216. Puhke Peeter 216 Ambla Sk M40 Põhisõit
217. Ladva Ailar 217 Paralepa M21 Põhisõit
218. Iljenko Andrejs 218 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
219. Kirsimaa Tõnu 219 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
220. Vilums Guntis 220 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
221. Saarna Rivo 221 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
222. Aibast Erik 222 SKM! M21 Põhisõit
223. Kroon Jorma 223 M21 Põhisõit
224. Kristal Tõnis 224 SK Cosmos M40 Põhisõit
225. Danilas Meelis 225 M40 Põhisõit
226. Kõiv Kardon 226 M21 Põhisõit
227. Jair Ergo 227 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
228. Narusk Priit 228 M21 Põhisõit
229. Reiljan Kuldar 229 velo clubbers M40 Põhisõit
230. Türbsal Aimar 230 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
231. Eiger Rein 231 M21 Põhisõit
232. Taan Rainer 232 GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
233. Traumann Raul 233 STR M21 Põhisõit
234. Lepiksaar Madis 234 U23 Põhisõit
235. Ord Tõnu 235 Windoor Team M40 Põhisõit
236. Tillemann Taikki 236 velo clubbers M21 Põhisõit
237. Ojaver Siim 237 EHTE M21 Põhisõit
238. Tsäro Kermo 238 Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
239. Kingo Priit 239 Westline Team M21 Põhisõit
240. Kannimäe Taavi 240 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
241. Kannimäe Mihkel 241 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
242. Tiivoja Talis 242 Rõuge Racing Team II M18 Põhisõit
243. Kivistik Kristjan 243 Viljandi Rattaklubi 1 M18 Põhisõit
244. Vähi Jaagup 244 Velo U23 Põhisõit
245. Miller Mait 245 cosmos fun M21 Põhisõit
246. Talu Priit 246 PÜHA LOOMAAED M21 Põhisõit
247. Kriisa Helar 247 M21 Põhisõit
248. Soonets Art 248 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
249. Anton Tair 249 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
250. Põld Ivo 250 BOSCH M21 Põhisõit
251. Leer Janek 251 CITROEN M21 Põhisõit
252. Sügis Harri 252 Veloplus M40 Põhisõit
253. Karjane Priit 253 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
254. Koch Kalju 254 Hawaii Express M60 Põhisõit
255. Reiska Alar 255 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
256. Tillo August 256 STR M21 Põhisõit
257. Kesa Paul 257 Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
258. Aasla Meelis 258 Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
259. Vsivtsev Vladimir 259 Narva Fitness outdoor active M21 Põhisõit
260. Vsivtsev Juri 260 Viru Politsei M21 Põhisõit
261. Rodendau Janno 261 VARGAMÄE M21 Põhisõit
262. Kiristaja Ailar 262 velo clubbers M21 Põhisõit
263. Kallari Taimar 263 EHTE M21 Põhisõit
264. Ots Ivar 264 M21 Põhisõit
265. Viitkin Ain 265 Rõuge Racing Team I M40 Põhisõit
266. Kingo Gunnar 266 Westline Team M21 Põhisõit
267. Klampe Indrek 267 Võru Biathlon M21 Põhisõit
268. Loitmaa Madis 268 M21 Põhisõit
269. Strikholm Peeter 269 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
270. Pedari Aimar 270 Whirlpool M40 Põhisõit
271. Leiger Roomet 271 X-SPORT M21 Põhisõit
272. Asavi Andrus 272 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
273. Järveoja Jaanus 273 TÜSK M40 Põhisõit
274. Tammemäe Joosep 274 VILJANDI SUKL M18 Põhisõit
275. Tammistu Andrus 275 Paralepa M21 Põhisõit
276. Plees Andrus 276 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
277. Nisamedtinov Ilhan 277 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
278. Kaasik-Aaslav Henri 278 EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
279. Lõiv Urmas 279 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
280. Rääbis Mati 280 Toyota Amserv Team M50 Põhisõit
281. Kotkas Kristo 281 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
282. Puu Ahto 282 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
283. Ratas Janno 283 Maksimarket KJK U23 Põhisõit
284. Rumberg Tambet 284 X-SPORT M21 Põhisõit
285. Koppel Tõnu 285 Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
286. Valem Kalle 286 RSK SPORTKUNDA M40 Põhisõit
287. Sander Heinry 287 M21 Põhisõit
288. Nõmmisto Jaanus 288 Paralepa M21 Põhisõit
289. Saarniit Jürgen 289 Piirivalve Lennusalk M21 Põhisõit
290. Tõnov Tõnu 290 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
291. Orgla Maario 291 M21 Põhisõit
292. Treimuth Meelis 292 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
293. Padosepp Siim 293 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
294. Aakre Priit 294 M21 Põhisõit
295. Kukk Kaido 295 U23 Põhisõit
296. Kruuser Karel 296 Valga Kalev Maraton spordikaubad U23 Põhisõit
297. Teras Indrek 297 X-SPORT M21 Põhisõit
298. Soodla Kristjan 298 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
299. Puhke Raivo 299 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
300. Kallakmaa Teet 300 Ambla Sk M40 Põhisõit
301. Pindis Toomas 301 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
302. Prants Janno 302 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
303. Luiks Meelis 303 Elioni SK M21 Põhisõit
304. Tallo Toivo 304 M21 Põhisõit
305. Koll Mart 305 Kesko Agro II M40 Põhisõit
306. Kuusiku Kaido 306 M21 Põhisõit
307. Kukk Martin 307 Kesko Agro I M40 Põhisõit
308. Press Toomas 308 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
309. Olle Raul 309 Toyota Amserv Team M40 Põhisõit
310. Samarüütel Andres 310 Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
311. Birkentals Nauris 311 RAIMAKS M18 Põhisõit
312. Angerma Meelis 312 Chapter 11 M21 Põhisõit
313. Pajus Rene 313 xtri:m3 M21 Põhisõit
314. Peterson Kristo 314 Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
315. Tarvis Peeter 315 Raplamaa Rattaklubi KoMo M50 Põhisõit
316. Kõosaar Gert 316 M18 Põhisõit
317. Aamisepp Arno 317 M18 Põhisõit
318. Grossman Genry 318 Toyota Amserv Team M21 Põhisõit
319. Riismaa Hanno 319 Bauhof M21 Põhisõit
320. Israel Olavi 320 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
321. Vaga Merko 321 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
322. Smilktens Karlis 322 M21 Põhisõit
323. Kiigemägi Andres 323 M40 Põhisõit
324. Pärnoja Siim 324 üksiküritaja M21 Põhisõit
325. Valk Hillar 325 Kesko Agro III M60 Põhisõit
326. Mägi Andrus 326 Kesko Agro II M21 Põhisõit
327. Alumaa Alar 327 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
328. Maalt Marko 328 M40 Põhisõit
329. Tammeveski Andres 329 M21 Põhisõit
330. Saimre Kaido 330 PÜHA LOOMAAED M21 Põhisõit
331. Joandi Tõiv 331 cosmos fun M40 Põhisõit
332. Vsivtsev Vjatseslav 332 Viru Politsei M21 Põhisõit
333. Jams Sulev 333 Kesko Agro I M40 Põhisõit
334. Saarep Peeter 334 M50 Põhisõit
335. Pärnamets Aivar 335 M21 Põhisõit
336. Lepik Urmas 336 Mann Lines M21 Põhisõit
337. Karu Alar 337 Viru Politsei M21 Põhisõit
338. Kadajane Erik 338 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
339. Turtiainen Jani 339 Korson Kaiku Soome M21 Põhisõit
340. Lüüs Riho 340 M50 Põhisõit
341. Kurg Rauno 341 M21 Põhisõit
342. Kotsalainen Asse 342 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
343. Falten Hannes 343 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
344. Vähi Ilmar 344 LPSK M21 Põhisõit
345. Mesi Ilmar 345 M60 Põhisõit
346. Reedi Teet 346 Haanja RK M40 Põhisõit
347. Uudam Margus 347 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
348. Liivak Hannes 348 HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
349. Estermaa Ago 349 Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
350. Eilo Enno 350 SK Rakke M40 Põhisõit
351. Nete Sandis 351 SEB Priekuïi M21 Põhisõit
352. Sammalsaar Mait 352 VELOPLUS-MERIDA TEAM M40 Põhisõit
353. Viira Veiko 353 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
354. Kiipsaar Raido 354 Skanska M40 Põhisõit
355. Manninen Ergo 355 Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
356. Sars Martins 356 Mezmalas MTB U23 Põhisõit
357. Lohur Peedu 357 VARGAMÄE U23 Põhisõit
358. Kiivit Lauri 358 M21 Põhisõit
359. Maidla Janek 359 KGK-Singel Team M21 Põhisõit
360. Soodla Raul 360 Kesko Agro I M40 Põhisõit
361. Järvlepp Rainer 361 VabaMees M40 Põhisõit
362. Mölder Ivo 362 M21 Põhisõit
363. Reedi Peip 363 Velo M40 Põhisõit
364. Huik Aare 364 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
365. Nõmm Margus 365 Mann Lines M21 Põhisõit
366. Popp Kristian 366 M21 Põhisõit
367. Maarits Andres 367 Hadler TL M21 Põhisõit
368. Uuring Raul 368 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
369. Pääsik Priit 369 M21 Põhisõit
370. Peterkopf Indrek 370 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
371. Tamm Bruno 371 Elke Auto Team M21 Põhisõit
372. Olle Kert 372 M21 Põhisõit
373. Meeru Mart 373 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
374. Mõis Jüri 374 M50 Põhisõit
375. Nurm Maris 375 Investment Agency Team N30 Põhisõit
376. Sootla Indrek 376 EHTE M21 Põhisõit
377. Rozenbergs Gunars 377 RK Velo M50 Põhisõit
378. Talvik Heiki 378 OK Norma M21 Põhisõit
379. Märtmaa Siim 379 Whirlpool U23 Põhisõit
380. Teder Koit 380 Viljandi Rattaklubi M50 Põhisõit
381. Erm Margo 381 Tallinna Politseispordiselts M21 Põhisõit
382. Rautenbergs Arturs 382 CBM/Smiltene M40 Põhisõit
383. Luurmees Reigo 383 M21 Põhisõit
384. Pedai Andrus 384 Enics M21 Põhisõit
385. Hurt Margo 385 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
386. Kerner Argo 386 BOSCH M21 Põhisõit
387. Shteinbergs Ints 387 Salaspils/Zirini M21 Põhisõit
388. Vähi Nikolai 388 Valga Kalev Maraton spordikaubad M40 Põhisõit
389. Rist Liisi 389 ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
390. Kelder Oliver 390 Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
391. Murula Siim 391 KOMO M18 Põhisõit
392. Kaevu Henry 392 Väike-Maarja RSK M18 Põhisõit
393. Ojaveer Kaido 393 M40 Põhisõit
394. Mägi Margus 394 M21 Põhisõit
395. Tammsalu Mihkel 395 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
396. Schmidt Helen 396 Investment Agency Team N20 Põhisõit
397. Cirulis Gints 397 M40 Põhisõit
398. Pletiens Ilgvars 398 CBM/Smiltene M50 Põhisõit
399. Jents Reikko 399 Viljandi Rattaklubi 2 M21 Põhisõit
400. Oot Anti 400 EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
401. Oja Meelis 401 Politseiamet M21 Põhisõit
402. Orav Erki 402 Vennad-Dahl 1 M21 Põhisõit
403. Kurvits Indrek 403 Viljandi M40 Põhisõit
404. Hõrak Tarmo 404 Elke Auto Team M21 Põhisõit
405. Tilk Mart 405 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
406. Taaler Taikki 406 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
407. Kütt Vello 407 Elke Auto Team M40 Põhisõit
408. Sõmmer Sinne 408 Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
409. Dreimann Kaido 409 M21 Põhisõit
410. Jaaska Sven 410 Elioni SK M21 Põhisõit
411. Tõnso Veiko 411 EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
412. Vähi Markus 412 M21 Põhisõit
413. Lepp Emeri 413 M21 Põhisõit
414. Uba Tarmo 414 Elioni SK M21 Põhisõit
415. Kimmel Kaarel 415 Plenware M21 Põhisõit
416. Kadastu Janar 416 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
417. Kuusik Leho 417 Ramise Racing M21 Põhisõit
418. Armulik Marek 418 M21 Põhisõit
419. Valdner Marek 419 CITROEN M21 Põhisõit
420. Tinno Margus 420 velo clubbers M21 Põhisõit
421. Reinpõld Risto 421 M21 Põhisõit
422. Koppel Mart 422 Sangar M21 Põhisõit
423. Kuus Märt 423 M21 Põhisõit
424. Kotov Raul 424 velo clubbers M40 Põhisõit
425. Järve Marek 425 M21 Põhisõit
426. Kokunov Andrey 426 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
427. Vällik Kristjan 427 kollane öösärk M40 Põhisõit
428. Kabonen Tiit 428 M40 Põhisõit
429. Petersons Maris 429 CBM/Smiltene M21 Põhisõit
430. Matvejeva Jana 430 Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
431. Kindel Kaido 431 M21 Põhisõit
432. Traks Hanno 432 SK Rakke M21 Põhisõit
433. Valdner Veiko 433 CITROEN M21 Põhisõit
434. Eskla Anti 434 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
435. Meri Martin 435 M21 Põhisõit
436. Kenk Janar 436 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
437. Velps Janis 437 SAPAS MTB TEAM M40 Põhisõit
438. Kiens Jüri 438 M40 Põhisõit
439. Kiiler Gert 439 Liba-Sakala M21 Põhisõit
440. Märtmaa Jüri 440 Whirlpool M40 Põhisõit
441. Verbu Jaano 441 Kesko Agro M21 Põhisõit
442. Randmaa Joel 442 M21 Põhisõit
443. Hanschmidt Henri 443 M21 Põhisõit
444. Sauga Indrek 444 VBH Estonia M21 Põhisõit
445. Kübard Viktor 445 M21 Põhisõit
446. Nõmme Reimo 446 M18 Põhisõit
447. Kongo Kristjan 447 M21 Põhisõit
448. Riismaa Joel 448 Hansa SK M21 Põhisõit
449. Kiuru Väino 449 Politseiamet M21 Põhisõit
450. Jõekäär Märt 450 Viljandi Rattaklubi 2 M40 Põhisõit
451. Kangur Kristjan 451 M18 Põhisõit
452. Jäetma Mikk 452 M18 Põhisõit
453. Hürden Taivo 453 M21 Põhisõit
454. Jaagant Priit 454 Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
455. Kilk Kalle 455 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
456. Laanemäe Kaur 456 kjk M18 Põhisõit
457. Oder Rein 457 M21 Põhisõit
458. Randna Taavo 458 EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
459. Kosk Harles 459 ÕT TEAM M21 Põhisõit
460. Kukk Aivo 460 M50 Põhisõit
461. Jurs Hassar 461 Estiko-Plastar M21 Põhisõit
462. Mauring Katrin 462 Viljandi Rattaklubi 2 N30+ Põhisõit
463. Soots Reino 463 Q-haus M21 Põhisõit
464. Kurrik Tõnis 464 xtri:m3 M21 Põhisõit
465. Lukertsenko Mihhail 465 M21 Põhisõit
466. Ernits Ardu 466 Vänta Aga M40 Põhisõit
467. Riekstins Raimonds 467 Salaspils/Zirini U23 Põhisõit
468. Lõppe Rein 468 Jõelähtme Matka- ja Rattaklubi M21 Põhisõit
469. Türi Madis 469 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
470. Muzis Girts 470 SAPAS MTB TEAM M21 Põhisõit
471. Sammel Koit 471 cosmos fun M40 Põhisõit
472. Einmaa Tiit 472 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
473. Nipernado Argo 473 KoMo M21 Põhisõit
474. Vahi Kunnar 474 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
475. Soo Hannes 475 X-SPORT M21 Põhisõit
476. Alttoa Risto 476 Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
477. Veismanis Intars 477 M21 Põhisõit
478. Puusepp Kaito 478 M21 Põhisõit
479. Otstavel Risto 479 R-Team Scania M21 Põhisõit
480. Keär Andres 480 SK Rakke M40 Põhisõit
481. Strand Aleksander 481 Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
482. Pungar Rainer 482 M21 Põhisõit
483. Schmidt Kairi 483 Investment Agency Team N20 Põhisõit
484. Türbsal Madis 484 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
485. Kuusk Keijo 485 TÜ ASK M21 Põhisõit
486. Arus Tiit 486 Mann Lines M21 Põhisõit
487. Undusk Martin 487 EHTE M21 Põhisõit
488. Lõkk Raivo 488 M21 Põhisõit
489. Leppik Janec 489 HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
490. Caune Vismants 490 Salaspils/Zirini M60 Põhisõit
491. Rikka Tarmo 491 VENNAD RIKKAD M21 Põhisõit
492. Tabo Sandor 492 AS Reola Gaas M21 Põhisõit
493. Tooming Andreas 493 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
494. Nikopensius Janos 494 M21 Põhisõit
495. Dzebrailov Deniss 495 BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
496. Kaasik Illar 496 Sundstrand M40 Põhisõit
497. Leppik Viljar 497 Velo M21 Põhisõit
498. Malsroos Mait 498 Aspi M40 Põhisõit
499. Rool Margus 499 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
500. Metspalu Martin 500 M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Sipsikule, , 26.05.2008 08:53
SPORTINFO esilehelt vali- SEERIAVÕISTLUSED Elion Estonian Cup 2008 > TULEMUSED 2008
sipsik, , 25.05.2008 23:48
kuna tuleb kahe etappi kokkuvõttev seis?
Veiko, , 21.05.2008 18:07
Ja 87804 sai loa startida oma õigest ning väljateenitud grupist. Antud juhul oli tegemist eksimusega registreerimisel. Siit ka üks palve, et kui lähete end uuele etapile registreerima, siis palun olge hoolikad oma nime ja sünniaasta sisestamisega - üks tähe või numbri viga ja olete hoobilt 1000+ stardikoridoris.
Kristjan, , 21.05.2008 17:36
sportfoto.ee/...87791 sai korraldajalt loa startida grupist 150-200!
valusa jalaga vennad, , 21.05.2008 17:26
sportfoto.ee/.... 87791 ja 87804 mis te mölisete vot nii tuleb esimesed 50 m littida kes 300st kes 500st mehest mööda
mina, , 21.05.2008 00:23
mitu pilti aadressil sportfoto.ee
fotovärk.., , 20.05.2008 23:40
paar pilti aadressil: pilt.delfi.ee/album/70877
Ivar, holden(at)holden.ee, 20.05.2008 17:08
EEC juhendi punktid tulemuste arvestamise kohta ütlevad nii: 10.9. Iga etapi esialgsed tulemused avaldatakse võistlusjärgse päeva jooksul internetis aadressil: www.SPORTINFO.ee 10.10. Teateid võimalike vigade parandamiseks etapi finišiprotokollis võetakse vastu võistlusele järgneva kolmapäeva õhtuni. Niikaua kui pole läbi aeg võimalike protestide ja paranduste esitamiseks, ei panda üles ka lõplikke protokolle. Kui siis neljapäeva jooksul saab avalikuks ametlik protokoll, peaks seal olema nii vaheajad kui ka startinute ja katkestanute arv.
, , 20.05.2008 14:21
Tulemused on üleval juba alates laupäevast. Vaata võistluse lehele ja vasakusse veergu kohe uudiste all on link 26km tulemustega.
Rattatüruk, , 20.05.2008 14:10
Küsimuskorraldajatele. Kas on lootust ka matkasõitjate tulemusi näha? Mõistan, et tegu pole nn ametliku võistlusega, kuid siiki sooviks tulemusi näha.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE