estenglv
WAP version
Login form
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km. Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tartu poolt tulijad saavad kõige otsem mööda Piibe mnt. tulles, pöörates ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Thu, 12 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 12.08.2007
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km, start 12:00
Matkasõit 37 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDI-NIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
STARDINIMEKIRJAD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Koht
  Nimi Nr Võistkond Võistl.
kl.
Distants
171. Kannel Alari 171 AREAL team M40 Põhisõit
172. Kuhi Rainer 172 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
173. Elling Toomas 173 Kesko Agro I M21 Põhisõit
174. Hendrikson Tõnu 174 Elion 1 M21 Põhisõit
175. Männama Kalle 175 Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
176. Pill Rein 176 Toyota Team M21 Põhisõit
177. Aun Ranno 177 Rautakesko Rattatiim M21 Põhisõit
178. Lepasalu Laura 178 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N30 Põhisõit
179. Ivanov Mihhail 179 M21 Põhisõit
180. Nikolajevs Imants 180 Cesis SEB M21 Põhisõit
181. Vaikna Ville 181 Uddeholm-Celander Team M21 Põhisõit
182. Peri Pait 182 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
183. Kvietkauskas Julius 183 Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
184. Heinrand Kristjan 184 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
185. Litovtsenko Kirill 185 Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
186. Mõts Olavi 186 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
187. Suisalu Alvar 187 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
188. Pikkpõld Lauri 188 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
189. Matvejev Madis 189 Ambla SK U23 Põhisõit
190. Talumaa Raul 190 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
191. Luik Kaido 191 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
192. Kitsnik Kalvi 192 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
193. Shumanov Tiit 193 RAKKE24h/Expert Rakvere M45 Põhisõit
194. Tiivoja Jaanus 194 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
195. Eelmets Indrek 195 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
196. Heinmaa Enor 196 Kesko Agro I M18 Põhisõit
197. Vesselov Meelis 197 M21 Põhisõit
198. Johanson Marko 198 U23 Põhisõit
199. Pesor Kaido 199 M21 Põhisõit
200. Iljenko Andrejs 200 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
201. Kirsimaa Tõnu 201 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
202. Rattur Rajko 202 SK Serviti M21 Põhisõit
203. Rei Tarmo 203 Reipad Reied M21 Põhisõit
204. Sepp Kevin 204 KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
205. Haze Janis 205 Latvia M21 Põhisõit
206. Kroon Jorma 206 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
207. Kristal Tõnis 207 Cosmos Race M40 Põhisõit
208. Israel Jaak 208 HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
209. Luks Sven 209 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
210. Nõmm Raivo 210 Cosmos M21 Põhisõit
211. Johanson Jaanus 211 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
212. Lagenõmm Aivar 212 Ambla SK M21 Põhisõit
213. Lainevee Heiki 213 Kesko Agro II M18 Põhisõit
214. Räim Riko 214 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
215. Traumann Raul 215 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
216. Kozilans Guntis 216 RK Velo M40 Põhisõit
217. Joost Andres 217 Kesko Agro II M18 Põhisõit
218. Kanep Urmas 218 M50 Põhisõit
219. Tõnismäe Marek 219 Cosmos Race M21 Põhisõit
220. Suvi Kristjan 220 Velo Clubbers M21 Põhisõit
221. Lapsin Vladimir 221 Cosmos Team I U23 Põhisõit
222. Saarna Rivo 222 Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
223. Salumäe Priit 223 HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
224. Antoniak Marek 224 M21 Põhisõit
225. Tsäro Kermo 225 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
226. Kand Peeter 226 Bosch M21 Põhisõit
227. Miljan Eno 227 Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
228. Põld Ivo 228 Cosmos Team I M21 Põhisõit
229. Sügis Harri 229 Veloplus M40 Põhisõit
230. Kolk Hannes 230 Veloplus 2 M21 Põhisõit
231. Toots Valdis 231 SK Velo M21 Põhisõit
232. Koch Kalju 232 HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
233. Miller Mait 233 Cosmos Race M21 Põhisõit
234. Tillemann Taikki 234 Velo Clubbers M21 Põhisõit
235. Marcenkovs Mareks 235 Salaspils/Zirioi M21 Põhisõit
236. Peenema Reijo 236 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
237. Juurik Kaido 237 Püha Loomaaed I M21 Põhisõit
238. Kudre Raul 238 AREAL team M21 Põhisõit
239. Flink Arne 239 RAKKE24h/Expert Rakvere M40 Põhisõit
240. Kallari Taimar 240 M21 Põhisõit
241. Reiljan Kuldar 241 velo clubbers team M40 Põhisõit
242. Käit Tiit 242 ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
243. Einroos Raino 243 M21 Põhisõit
244. Riismaa Timo 244 Veloplus 2 M21 Põhisõit
245. Erikson Toomas 245 x-sport M21 Põhisõit
246. Järveoja Jaanus 246 Sportland Nike Team I M40 Põhisõit
247. Kõrran Timmo 247 M21 Põhisõit
248. Sepp Tõnis 248 HVSK M21 Põhisõit
249. Palm Tõnno 249 M21 Põhisõit
250. Veelmaa Taavi 250 Spordiklubi Rakke M18 Põhisõit
251. Järvelainen Riho 251 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
252. Järveoja Toomas 252 Sportland Nike Team I M45 Põhisõit
253. Kanistik Heiki 253 CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
254. Lõiv Urmas 254 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
255. Soonets Art 255 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
256. Kotkas Kristo 256 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
257. Lepiksaar Madis 257 Kesko Agro IV M18 Põhisõit
258. Lõoke Martin 258 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
259. Ots Ivar 259 M21 Põhisõit
260. Talu Priit 260 Püha Loomaaed II M21 Põhisõit
261. Viikmäe Kaupo 261 M21 Põhisõit
262. Kõiv Kardon 262 M21 Põhisõit
263. Kiristaja Ailar 263 M21 Põhisõit
264. Kruuser Karel 264 Valga Kalev U23 Põhisõit
265. Bejusov Nail 265 x-sport M21 Põhisõit
266. Puhke Raivo 266 Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
267. Lusis Aigars 267 M45 Põhisõit
268. Pindis Toomas 268 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
269. Tupits Ivo 269 M21 Põhisõit
270. Kingo Gunnar 270 M21 Põhisõit
271. Koll Mart 271 Kesko Agro II M21 Põhisõit
272. Padosepp Siim 272 Rõuge Racing Team II U23 Põhisõit
273. Pallotedder Taivo 273 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
274. Press Toomas 274 Rõuge Racing Team I M21 Põhisõit
275. Pärnamets Ando 275 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
276. Strikholm Peeter 276 Püha Loomaaed M21 Põhisõit
277. Orav Ingmar 277 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
278. Puhke Peeter 278 Ambla SK M40 Põhisõit
279. Rünk Ain 279 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
280. Lehtmaa Aivar 280 Trassid M40 Põhisõit
281. Aasla Meelis 281 AT SPORT M21 Põhisõit
282. Kingo Priit 282 M21 Põhisõit
283. Leppik Siim 283 Viljandi Rattaklubi M18 Põhisõit
284. Visnap Taavi 284 Ambla SK M21 Põhisõit
285. Suurmägi Marko 285 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
286. Jair Ergo 286 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
287. Vaga Merko 287 U23 Põhisõit
288. Maisa Arbo 288 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
289. Trepp Janek 289 M21 Põhisõit
290. Mägi Andrus 290 Kesko Agro III M21 Põhisõit
291. Alumaa Alar 291 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
292. Nisamedtinov Ilhan 292 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
293. Treimuth Meelis 293 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
294. Jams Sulev 294 Kesko Agro III M21 Põhisõit
295. Kaasik-Aaslav Henri 295 M21 Põhisõit
296. Saarep Peeter 296 M55 Põhisõit
297. Roose Riivo 297 U23 Põhisõit
298. Pedari Aimar 298 Whirlpool M40 Põhisõit
299. Andrejevs Dmitrijs 299 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
300. Kukk Martin 300 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
301. Rodendau Janno 301 Vargamäe M21 Põhisõit
302. Rumberg Tambet 302 Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
303. Tilk Arne 303 SK Serviti M21 Põhisõit
304. Teras Indrek 304 x-sport M21 Põhisõit
305. Tõnov Tõnu 305 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
306. Reissaar Alari 306 M21 Põhisõit
307. Türbsal Aimar 307 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
308. Nete Sandis 308 Cesis SEB M21 Põhisõit
309. Orgla Maario 309 Š koda MTB Team M21 Põhisõit
310. Kadajane Kaupo 310 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
311. Lohur Peedu 311 Imavere SK M18 Põhisõit
312. Israel Olavi 312 HVSK M21 Põhisõit
313. Soodla Raul 313 Kesko Agro I M21 Põhisõit
314. Greenbaum Marko 314 M21 Põhisõit
315. Kaliakina Tatjana 315 Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
316. Kiigemägi Andres 316 RAKKE24h/Nordkalk M45 Põhisõit
317. Piiri Rain 317 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
318. Reedi Peip 318 M21 Põhisõit
319. Ritson Jaanus 319 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
320. Koppel Tõnu 320 AT SPORT M40 Põhisõit
321. Leer Janek 321 Citroen team M21 Põhisõit
322. Mägi Allan 322 M21 Põhisõit
323. Kaljumäe Aivo 323 Hansa SK M21 Põhisõit
324. Ozolins Ainars 324 Latvia M45 Põhisõit
325. Tamm Bruno 325 Toyota Team M21 Põhisõit
326. Rääbis Mati 326 Toyota Team M45 Põhisõit
327. Lapidus Boris 327 M21 Põhisõit
328. Valk Hillar 328 Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
329. Meeru Mart 329 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
330. Mõis Jüri 330 M50 Põhisõit
331. Reiska Alar 331 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
332. Kallakmaa Teet 332 Ambla SK M40 Põhisõit
333. Prants Janno 333 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
334. Rozenbergs Gunars 334 RK Velo M50 Põhisõit
335. Manninen Ergo 335 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
336. Märtmaa Siim 336 Whirlpool U23 Põhisõit
337. Uuring Raul 337 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
338. Moorast Tõnu 338 Sundstrand Team II U23 Põhisõit
339. Riidamets Martin 339 Püha Loomaaed II M50 Põhisõit
340. Erm Margo 340 TPSS M21 Põhisõit
341. Rautenbergs Arturs 341 CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
342. Hurt Margo 342 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
343. Kurg Rauno 343 Spordiklubi Rakke M21 Põhisõit
344. Ansip Evelin 344 Veloplus 2 N30+ Põhisõit
345. Vilums Guntis 345 CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
346. Tammeveski Andres 346 M21 Põhisõit
347. Ojaveer Kaido 347 M40 Põhisõit
348. Nurm Maris 348 Sundstrand Team II N30 Põhisõit
349. Tammsalu Mihkel 349 Rõuge Racing Team I U23 Põhisõit
350. Pärnamets Aivar 350 RAKKE24h/Nordkalk M21 Põhisõit
351. Reedi Teet 351 Alas Kuul M40 Põhisõit
352. Laanoja Risto 352 SEB Fondid M21 Põhisõit
353. Pletiens Ilgvars 353 CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
354. Viitkin Ain 354 M40 Põhisõit
355. Kerner Argo 355 Bosch M21 Põhisõit
356. Räpo Ahto 356 M21 Põhisõit
357. Mikli Peep 357 Vennad-Dahl III M21 Põhisõit
358. Orav Erki 358 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
359. Teder Koit 359 Viljandi Rattaklubi M50 Põhisõit
360. Nõmm Margus 360 Mann Lines M21 Põhisõit
361. Taaler Taikki 361 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
362. Oot Anti 362 Extreme Sport M55 Põhisõit
363. Sõmmer Sinne 363 Extreme Sport N30 Põhisõit
364. Tärno Indrek 364 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
365. Väli Pear 365 INCOGNITO M21 Põhisõit
366. Arumägi Anti 366 M18 Põhisõit
367. Hõrak Tarmo 367 Toyota Team M21 Põhisõit
368. Kadajane Erik 368 Vennad-Dahl II M21 Põhisõit
369. Puu Ahto 369 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
370. Selde Tarmo 370 M40 Põhisõit
371. Eilo Siim 371 RAKKE24h/Nordkalk M18 Põhisõit
372. Klukins Aleksandrs 372 ZZK Ekstreme sports M21 Põhisõit
373. Kriisa Helar 373 M21 Põhisõit
374. Lüüs Riho 374 RAKKE24h/Nordkalk M45 Põhisõit
375. Kasenõmm Priit 375 TÜSK M21 Põhisõit
376. Mäekivi Andres 376 M21 Põhisõit
377. Samarüütel Andres 377 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
378. Narusk Indrek 378 Twisted Mind Bikers M21 Põhisõit
379. Soome Raul 379 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
380. Riismaa Hanno 380 M21 Põhisõit
381. Rohelaan Ken 381 U23 Põhisõit
382. Kelk Veiko 382 Velo Clubbers M21 Põhisõit
383. Koppel Mart 383 Sangar M21 Põhisõit
384. Kotsalainen Asse 384 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
385. Kalm Toomas 385 CFC M21 Põhisõit
386. Talvik Heiki 386 NORMA OK M21 Põhisõit
387. Hutrov Rait 387 M21 Põhisõit
388. Kornejev Aleksandr 388 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
389. Loitmaa Madis 389 M21 Põhisõit
390. Võsu Kalvar 390 Degustwerk M21 Põhisõit
391. Eskla Anti 391 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
392. Valdner Veiko 392 Citroen team M21 Põhisõit
393. Käsnar Aivo 393 Arctic Sport M21 Põhisõit
394. Valdner Marek 394 Citroen team M21 Põhisõit
395. Voltsek Igor 395 Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
396. Maarits Andres 396 Hadler TL M21 Põhisõit
397. Urm Siim 397 Kesko Agro IV M21 Põhisõit
398. Matvejeva Jana 398 Vargamäe N30+ Põhisõit
399. Luiks Meelis 399 Elion 1 M21 Põhisõit
400. Eilo Enno 400 RAKKE24h/Nordkalk M40 Põhisõit
401. Laansalu Priit 401 CITYMARK M21 Põhisõit
402. Hanschmidt Henri 402 M21 Põhisõit
403. Kurvits Indrek 403 M40 Põhisõit
404. Randmaa Joel 404 M21 Põhisõit
405. Israel Karel 405 ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
406. Maidla Janek 406 M21 Põhisõit
407. Peiker Harri 407 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
408. Sauss Raimonds 408 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
409. Danilas Meelis 409 M40 Põhisõit
410. Jõekäär Märt 410 M40 Põhisõit
411. Kiuru Väino 411 LPSK M21 Põhisõit
412. Vast Alari 412 M21 Põhisõit
413. Popp Kristian 413 M21 Põhisõit
414. Schmidt Helen 414 Hansura Racing Team N30 Põhisõit
415. Kilk Kalle 415 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
416. Oder Rein 416 M21 Põhisõit
417. Sauga Indrek 417 Lokman M21 Põhisõit
418. Randna Taavo 418 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
419. Abel Marko 419 Tõrva Kännud M18 Põhisõit
420. Jaaksoo Urmas 420 acuma sport M45 Põhisõit
421. Pärt Ahto 421 Cosmos Fun M45 Põhisõit
422. Mauring Katrin 422 Viljandi Rattaklubi N30+ Põhisõit
423. Pajus Rene 423 xtri:m3 M21 Põhisõit
424. Soots Reino 424 Q-haus M21 Põhisõit
425. Ojaver Siim 425 M21 Põhisõit
426. Ernits Ardu 426 Vänta Aga M45 Põhisõit
427. Mutso Eerik 427 M21 Põhisõit
428. Kirsipuu Tiit 428 HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
429. Angerma Meelis 429 SEB Fondid M21 Põhisõit
430. Falten Hannes 430 DHL M21 Põhisõit
431. Otstavel Risto 431 M21 Põhisõit
432. Murd Märt 432 Sundstrand Team M21 Põhisõit
433. Maalt Marko 433 M40 Põhisõit
434. Kiens Jüri 434 M40 Põhisõit
435. Kuusk Keijo 435 TÜASK M21 Põhisõit
436. Lepik Urmas 436 Elion 1 M21 Põhisõit
437. Asavi Andrus 437 Vennad-Dahl I M21 Põhisõit
438. Mägi Allar 438 M40 Põhisõit
439. Kongo Kristjan 439 M21 Põhisõit
440. Strand Aleksander 440 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M50 Põhisõit
441. Uba Tarmo 441 Elion 1 M21 Põhisõit
442. Koolmeister Siim 442 Pühalepa Suusaklubi U23 Põhisõit
443. Einmaa Tiit 443 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
444. Muzis Girts 444 Sapas MTB Team M21 Põhisõit
445. Siim Vermo 445 M21 Põhisõit
446. Uudam Margus 446 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
447. Kotov Raul 447 M40 Põhisõit
448. Tooming Andreas 448 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
449. Karu Markko 449 Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
450. Leppik Janec 450 HVSK M21 Põhisõit
451. Sammalsaar Mait 451 Veloplus 1 M45 Põhisõit
452. Kleinbergs Raimonds 452 TREK-PHILIPS-METALEKS M40 Põhisõit
453. Baltaisbrencis Janis 453 TREK-PHILIPS-METALEKS M21 Põhisõit
454. Ojaots Aigar 454 M21 Põhisõit
455. Kuusik Leho 455 Ramise Racing M21 Põhisõit
456. Estermaa Ago 456 Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
457. Laurson Mati 457 M40 Põhisõit
458. Kivi Teemar 458 Rõuge Racing Team II M21 Põhisõit
459. Türbsal Madis 459 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
460. Rusovits Dmitri 460 Veloplus 2 U23 Põhisõit
461. Soosalu Karen 461 veloclubbers M45 Põhisõit
462. Türi Madis 462 CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
463. Kiristaja Kalle 463 M21 Põhisõit
464. Keel Kätlin 464 RAKKE24h/Nordkalk N30+ Põhisõit
465. Tamm Tõiv 465 TYSK M45 Põhisõit
466. Oja Meelis 466 LPSK M21 Põhisõit
467. Sammel Arne 467 Vennad-Dahl I M50 Põhisõit
468. Valem Kalle 468 rsk sportkunda M21 Põhisõit
469. Plees Andrus 469 Š koda MTB Team M21 Põhisõit
470. Saluveer Joona 470 Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
471. Vahi Kunnar 471 LPSK M21 Põhisõit
472. Vasar Kaidu 472 Valga Kalev M21 Põhisõit
473. Hirte Igors 473 CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
474. Karu Alar 474 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
475. Soodla Kristjan 475 Toyota Team M21 Põhisõit
476. Mölder Ivo 476 Ambla SK M21 Põhisõit
477. Rand Gerda 477 KJK/Team Rattapood N30 Põhisõit
478. Salep Robert 478 HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
479. Tilk Mart 479 Raplamaa Rattaklubi KOMO M21 Põhisõit
480. Huik Aare 480 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
481. Lacis Andrejs 481 Läti M45 Põhisõit
482. Kadarik Janek 482 Raplamaa Rattaklubi KoMo M21 Põhisõit
483. Puik Viljar 483 Hansab MTB Team M21 Põhisõit
484. Jaanimets Age 484 velo clubbers team N30 Põhisõit
485. Rool Margus 485 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
486. Pilliroog Alari 486 M21 Põhisõit
487. Voolaid Peeter 487 UPM Otepää Vineeritehas M50 Põhisõit
488. Kiipsaar Raido 488 M40 Põhisõit
489. Seeder Heldur-Valdek 489 Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
490. Rikka Tarmo 490 Uniprint M21 Põhisõit
491. Kütt Vello 491 HAT-AUTO RAKVERE M21 Põhisõit
492. Liis Lembit 492 Kesko Agro III M50 Põhisõit
493. Järvlepp Rainer 493 VabaMees M40 Põhisõit
494. Grants Edijs 494 Bosch U23 Põhisõit
495. Põder Marju 495 Cosmos Team I N30 Põhisõit
496. Pae Arno 496 Costa Bicicleta M21 Põhisõit
497. Talmet Indrek 497 Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
498. Nikopensius Janos 498 M21 Põhisõit
499. Pihlap Raimond 499 U23 Põhisõit
500. Kenk Janar 500 Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
501. Kabonen Tiit 501 M45 Põhisõit
502. Välk Meelis 502 Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
503. Jents Reikko 503 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
504. Karu Olav 504 Ida Politseiprefektuur M40 Põhisõit
505. Karja Kaupo 505 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann M21 Põhisõit
506. Sootla Indrek 506 M21 Põhisõit
507. Lopuhhin Sergei 507 AT SPORT M21 Põhisõit
508. Vsivtsev Vjatseslav 508 Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
509. Nõmm Kalev 509 Assa-Kesoro II M40 Põhisõit
510. Rassadkin Kalle 510 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
511. Sammel Koit 511 Cosmos Race M40 Põhisõit
512. Jõekäär Madis 512 M18 Põhisõit
513. Andre Aleksander 513 ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
514. Malderis Kalvis 514 Salaspils/Zirioi M21 Põhisõit
515. Piire Aare 515 M21 Põhisõit
516. Reinik Vello 516 M21 Põhisõit
517. Järve Marek 517 M21 Põhisõit
518. Loigom Villem 518 Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
519. Tamberg Tarmo 519 M21 Põhisõit
520. Pae Andres 520 Elion 1 M21 Põhisõit
521. Grants Ingus 521 Bosch M45 Põhisõit
522. Lippur Bruno 522 M21 Põhisõit
523. Rekand Raido 523 U23 Põhisõit
524. Leppik Viljar 524 Trassid M21 Põhisõit
525. Pääsik Priit 525 M21 Põhisõit
526. Saimre Kaido 526 Püha Loomaaed II M21 Põhisõit
527. Vassus Raul 527 Riumar M21 Põhisõit
528. Vähi Nikolai 528 Valga Kalev M40 Põhisõit
529. Slokenbergs Raimonds 529 SK Velobergs M21 Põhisõit
530. Sotnikova Diana 530 Kesko Agro IV N30 Põhisõit
531. Birkentala Raivita 531 N30+ Põhisõit
532. Kaasik Illar 532 Sundstrand Team II M45 Põhisõit
533. Liivak Hannes 533 HVSK M21 Põhisõit
534. Perm Ivar 534 M40 Põhisõit
535. Kull Martin 535 M21 Põhisõit
536. Rebas Rauno 536 RAKKE24h/Expert Rakvere M21 Põhisõit
537. Linkov Steven 537 ROK M21 Põhisõit
538. Arumägi Endrik 538 xtri:m3 M21 Põhisõit
539. Kangilaski Taivo 539 EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
540. Tenslind Margus 540 M21 Põhisõit
541. Soo Hannes 541 x-sport M21 Põhisõit
542. Tõnso Veiko 542 M21 Põhisõit
543. Irik Rein 543 Cosmos Race M45 Põhisõit
544. Kukk Aivo 544 M50 Põhisõit
545. Suurman Herkki 545 M40 Põhisõit
546. Lumiste Lauri 546 Väike-Maarja RSK U23 Põhisõit
547. Jürisson Jasper 547 KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
548. Märtmaa Jüri 548 Whirlpool M45 Põhisõit
549. Kuusik Rainer 549 M21 Põhisõit
550. Caunitis Armands 550 Sapas MTB Team M18 Põhisõit
551. Posti Veiko 551 ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
552. Kuusk Anti 552 Püha Loomaaed II M40 Põhisõit
553. Aruvee Ülar 553 ILOPRINT Team M21 Põhisõit
554. Janter Tõnu 554 Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
555. Kurrik Tõnis 555 xtri:m3 M21 Põhisõit
556. Olle Kert 556 M21 Põhisõit
557. Kõue Aarne 557 M45 Põhisõit
558. Nõmmik Jaanus 558 M21 Põhisõit
559. Maks Meelis 559 M21 Põhisõit
560. Kuljus Ülo 560 Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Põhisõit
561. Laine Allan 561 Vennad-Dahl III M21 Põhisõit
562. Valgerist Allan 562 Trassid M21 Põhisõit
563. Lukmann Riivo 563 Väike-Maarja RSK M21 Põhisõit
564. Arus Tiit 564 Mann Lines M21 Põhisõit
565. Piliste Jaan 565 Alas Kuul M21 Põhisõit
566. Sutt Eero 566 Sportland Nike Team I M21 Põhisõit
567. Ilves Ago 567 Väike-Maarja RSK M40 Põhisõit
568. Sild Ivo 568 M21 Põhisõit
569. Aule Krister 569 M21 Põhisõit
570. Kotsin Marek 570 SlaM M21 Põhisõit
571. Männa Margus 571 M21 Põhisõit
572. Kändmaa Kaido 572 M21 Põhisõit
573. Jaanimäe Jan 573 Sangar M21 Põhisõit
574. Abel Andrus 574 Tõrva Kännud M40 Põhisõit
575. Einland Vello 575 Kivitammi M45 Põhisõit
576. Klesmann Villu 576 M21 Põhisõit
577. Albri Kalev 577 x-sport M21 Põhisõit
578. Kadastu Janar 578 Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
579. Sildnik Hando 579 Elion 1 M40 Põhisõit
580. Bauer Heigo 580 Vennad-Dahl II M40 Põhisõit
581. Krumins Ingus 581 club A2 M21 Põhisõit
582. Saks Peeter 582 Suprema M21 Põhisõit
583. Vaivars Gints 583 M45 Põhisõit
584. Helves Herki 584 Viljandi Rattaklubi M21 Põhisõit
585. Viks Harri 585 EE SK M21 Põhisõit
586. Kindel Kaido 586 M21 Põhisõit
587. Liiva Andres 587 Trassid M21 Põhisõit
588. Animägi Tiit 588 Elion 1 M40 Põhisõit
589. Kaar Meelis 589 HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
590. Keär Andres 590 Spordiklubi Rakke M40 Põhisõit
591. Raudsepp Rando 591 Võru M21 Põhisõit
592. Silm Jaanus 592 Q-haus M21 Põhisõit
593. Looper Ero 593 Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
594. Küttis Sven 594 ILOPRINT Team M40 Põhisõit
595. Pärnik Jüri 595 AREAL team M40 Põhisõit
596. Riismaa Joel 596 Hansa SK M21 Põhisõit
597. Rikka Raimo 597 ILOPRINT Team M21 Põhisõit
598. Sinisalu Tiit 598 Väike-Maarja RSK M50 Põhisõit
599. Danilov Andrus 599 Cosmos Fun M21 Põhisõit
600. Gern Allan 600 Elion 1 M21 Põhisõit
601. Nikolajev Raul 601 Harju Elekter M21 Põhisõit
602. Liivak Kalmer 602 Rautakesko Rattatiim U23 Põhisõit
603. Tähiste Tarmo 603 M21 Põhisõit
604. Raidma Rainer 604 M21 Põhisõit
605. Zalite Janek 605 M21 Põhisõit
606. Metspalu Martin 606 M21 Põhisõit
607. Paju Tormi 607 Hansura Racing Team M21 Põhisõit
608. Raudsepp Marje 608 Kesko Agro II N30+ Põhisõit
609. Sisask Riivo 609 M21 Põhisõit
610. Shteinbergs Ints 610 Salaspils/Zirioi M21 Põhisõit
611. Kõdar Martin 611 M21 Põhisõit
612. Ojalaid Andres 612 Vennad-Dahl III M21 Põhisõit
613. Birnbaum Erki 613 Püha Loomaaed II M21 Põhisõit
614. Liiv Heiko 614 M21 Põhisõit
615. Põllendik Rait 615 Nordea Pank M21 Põhisõit
616. Ojamaa Oliver 616 M21 Põhisõit
617. Rohtla Risto 617 M21 Põhisõit
618. Siitam Peep 618 EOMap - Eesti Teejuht M40 Põhisõit
619. Sagaja Martin 619 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
620. Johanson Oliver 620 Veloplus 2 M21 Põhisõit
621. Raidma Madis 621 M21 Põhisõit
622. Viidik Andres 622 M45 Põhisõit
623. Küünal Jaan 623 M45 Põhisõit
624. Nõmm Andrus 624 M21 Põhisõit
625. Korol Eero 625 M21 Põhisõit
626. Mälter Meelis 626 Harju Elekter M21 Põhisõit
627. Pärnik Tea 627 AREAL team N30+ Põhisõit
628. Osijärv Toomas 628 Cosmos Fun M40 Põhisõit
629. Mäe Meelis 629 Kesko Agro III M21 Põhisõit
630. Juhe Aivo 630 Uddeholm-Celander Team M21 Põhisõit
631. Jurs Hassar 631 Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
632. Zirk Gunnar 632 M21 Põhisõit
633. Kaur Jaanus 633 M40 Põhisõit
634. Roosve Raigo 634 Tabasalu M45 Põhisõit
635. Sipelgas Priit 635 HVSK M21 Põhisõit
636. Jakobsoo Tanel 636 Sangar M21 Põhisõit
637. Prants Aivar 637 Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
638. Jõgi Marek 638 M21 Põhisõit
639. Pruuel Ando 639 M40 Põhisõit
640. Steinberg Tauno 640 M21 Põhisõit
641. Vissarionov Jüri 641 M21 Põhisõit
642. Lüüde Riho 642 M21 Põhisõit
643. Päll Kermo 643 HVSK M21 Põhisõit
644. Uueküla Peep 644 M40 Põhisõit
645. Ronimois Raimo 645 Viljandi Rattaklubi M40 Põhisõit
646. Sirak Kaimo 646 M21 Põhisõit
647. Caune Vismants 647 Salaspils/Zirioi M60 Põhisõit
648. Külaots Urmet 648 Küljetuul M21 Põhisõit
649. Nõmmiste Sulev 649 M21 Põhisõit
650. Laanemäe Kaur 650 KJK M18 Põhisõit
651. Salus Ardi 651 Vennad-Dahl II M21 Põhisõit
652. Süvari Alo 652 M21 Põhisõit
653. Konnov Rait 653 Veloplus 2 M21 Põhisõit
654. Nõmmik Martin 654 Mann Lines M21 Põhisõit
655. Rannu Urmas 655 M21 Põhisõit
656. Gornischeff Martin 656 M21 Põhisõit
657. Lemberg Raivo 657 ILOPRINT Team M21 Põhisõit
658. Paas Ojari 658 Combidek Logistika OÜ M21 Põhisõit
659. Laur Mati 659 Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Põhisõit
660. Narits Egon 660 tallinn M21 Põhisõit
661. Aamisepp Andres 661 M21 Põhisõit
662. Malsroos Mait 662 M21 Põhisõit
663. Eesmaa Andrus 663 M21 Põhisõit
664. Jõesaar Margus 664 www.nukukodu.ee M21 Põhisõit
665. Toome Rita 665 N30+ Põhisõit
666. Leeduks Raul 666 Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann U23 Põhisõit
667. Raidvee Priit 667 M40 Põhisõit
668. Tulk Heiki 668 M45 Põhisõit
669. Pajur Maarek 669 Itella Logistics M21 Põhisõit
670. Tammemäe Aare 670 Nordea Pank M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rakke EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Urmet, , 28.07.2007 19:25
rakke rada on küll mingi porimülgas,tähistsut ka polnud õieti kui üleeile käisin rada proovimas. Eksisin täitsa ära. Aeg oli juba hiline ka. Hakkas pimedaks kiskuma. Lõpuks ühest talust perenaine juhatas uuesti õigesse kohta välja. Ilus perenaine oli. Kutsus teinegi kord endale külla ja ka appi. Pidavat üksi talutööd tegema ja vedama. muidu OK.
Rando, , 26.07.2007 14:36
Tore,et Eestimaal on nii palju erinevatel maastikel korraldatavaid Elioni sarja rattamaratone. See jama ,mida keegi vahel kukub mingit maratoni siunama,on siiski vastutustundetu indiviid,sest ta ei saa aru meie Eestimaa ilusast loodusest. rajad peavadki olema erinevad nagu on meie kodumaa loodus. Vingupillid mingu ja hakaku kuulikesi veeretama.
SodoM, , 25.07.2007 11:13
jep ja vints kindlasti millega ennast üles vinnata
Laser, , 24.07.2007 16:10
Assa kurat, siis tuleb ju 4WD ratas muretseda :0)!
enno, , 23.07.2007 22:45
vabandused! tegelikult 25,5 peaks olema see nummer! Palun teha parandused. Tõus on jooksuga identne- ennem olid ratturid ja alles siis hakkas jooksjatel see meeldima:)
Laser, , 23.07.2007 16:09
Rohkem muret kui Gunn-Rita pakub hoopis see, kuidas Emumäel tiireldes 23.7km-ilt jälle 23,5km-ile jõutakse, kas tagurpidi sõites vms. :0). Kuid tegelikult küsimus neile, kes nii Rakke maratonist kui Emumäe jooksust osa võtnud, kas tõus Emumäele karjakopli ja põllu vahelt on sama nii jooksul kui rattasõidul või pigem siiski ainult alguse osa ning rattarada keerutab ennast mäe nõlvalt natuke laugemalt üles?
vigurivänt, , 17.07.2007 16:50
Nigu oleks Gunn-Rita Dahle Flesja.Tea kas tuleb ka starti?TRM-l oli,äkki hakkas meeldima?Peab meeldima ;-)
lõnso, , 17.07.2007 16:20
kes pildi peal on


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE