estenglv
WAP version
Login form
Ramirendi Kevadjooks 8 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ramirendi Kevadjooks
Aeg 09.06.2007
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 8 km start kell 12:00
Lastejooksud kell 11:00
Korraldaja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn
Tel. +372 654 8462, renna@jooks.ee http://www.jooks.ee/
JUHEND
print

1. Korraldus
I Ramirendi Kevadjooks toimub laupäeval, 9. juunil 2007. a. Pirital Spordikeskuses. Kevadjooksu korraldab Spordiürituste Korraldamise Klubi ja toetajate poolt moodustatud korralduskomitee.

2. Rada. Start.
Finiš Ramirendi Kevadjooks toimub 9. juunil 2007. a. 8 km distantsil. Stardi-finišipaik asub Pirita Spordikeskuse territooriumil. Rada kulgeb Pirita terviseradadel ja metsateedel. Rada on tähistatud. Osavõtjad peavad ohutuse huvides järgima korraldajate märguandeid.

Ühisstart antakse kell 12.00. Start on avatud kuni kell 13.00, see tähendab, et startida võib vabalt valitud ajal vahemikus 12.00-13.00. Aeg läheb käima ületades stardijoone. Rajal on 2 joogipunkti.
Ramirendi Kevadjooksu finiš suletakse kell 15.00.

Lastejooksud toimuvad samas algusega kl 11.00

3. Osavõtjad
Osaleda võivad 4-liikmelised võistkonnad (2 meest ja 2 naist) ja individuaalvõistlejad, kes on antud distantsiks piisavalt treeninud. Arvesse läheb võistkond, mille kõik 4 jooksjat on distantsi läbinud. Osaleda võivad nii jooksjad, kõndijad kui keppidega käijad. Võistkonna ajaks fikseeritakse kõigi võistkonnaliikmete distantsi läbimise aegade summa.

Kevadjooksul peetakse eraldi arvestust individuaal- ja võistkondlikus arvestuses. Kõik võistkonnaliikmed osalevad automaatselt ka individuaalarvestuses. Osavõtt Ramirendi Kevadjooksust toimub omal vastutusel. Osaleda võivad kõik 1994. a. ja varem sündinud jooksusõbrad, kes on piisavalt treenitud valitud distantsi läbimiseks. Erandkorras lubatakse 8 km rajale ka nooremaid osavõtjaid lapsevanema või treeneri loal.

Ühisstardi stardigrupid: 8 km
I stardigrupp 1-100
II stardigrupp 101-…

8 km stardigrupid moodustatakse eelregistreerunute vahel vastavalt registreerimise ja osavõtumaksu laekumise kuupäevale, põhimõttel “kes ees, see mees”. Kutsutud eliitvõistlejad paigutatakse I stardigruppi individuaalselt. Startimise ohutust ja turvalisust silmas pidades, võivad korraldajad paigutada esimesse stardigruppi ka hiljem registreerunud Eesti Kergejõustikuliidus litsentseeritud sportlasi. Startima peab oma stardikoridorist, valest koridorist startinud diskvalifitseeritakse.

4. Registreerimine
Osavõtjate registreerimine toimub internetis aadressil:
www.jooks.ee alates 23. aprill ja Sportlandi ja Cityspordi kauplustes alates 7. mai. Kauplustes kestab registreerimine 7. juunini kuni kaupluste sulgemiseni, www.jooks.ee lõppeb registreerimine reedel, 8. mail kl 18.00. Registreerida on võimalik ka võistluspäeval kohapeal alates kl 10.00.

5. Osavõtumaksud:

 

Võistkond

Individuaalvõistleja

Kuni mai lõpuni

200 kr

50 kr

Juuni

400 kr

100 kr

Lastejooksud on TASUTA ja registreerimine kohapeal.

Osavõtumaks tuleb tasuda MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi arveldusarvele Ühispangas 10220065252016 või Hansapangas 221034126658. Viitenumber 07003. Selgitusse märkida RKJ (lühend sõnast Ramirendi Kevadjooks) ja  võistkonna nimi, individuaalvõistleja korral RKJ ja võistleja ees- ja perekonna nimi.

Kevadjooksu ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel või võistleja loobumisel võistlusel osalemisest osavõtumaksu ei tagastata.

Stardimaterjalide väljastamine toimub võistluspäeval, 9. juunil kell 10.00 – 12.45 stardipaigas Pirita Spordikeskuses.

6. Ajavõtt
Ajavõtt toimub elektroonilise ajavõtukiibiga. Kiip peab olema kinnitatud jooksujalatsi paelte külge stardikoridori sisenemisest kuni finišijoone ületamiseni. Finišikoridorist väljumisel tuleb tagastada kiip korraldajatele. Kaotatud kiibist tuleb teatada koheselt sekretariaati. Osavõtja vastutab kiibi eest materiaalselt alates selle kättesaamisest koos stardimaterjalidega kuni selle äraandmiseni. Kiibi tagastamata jätmisel peab osavõtja tasuma trahvi 400 krooni vastavalt MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi poolt esitatud arvele.

7. Autasustamine

Autasustamine toimub kell 14.00 finišipaigas.

 

8 km distantsil autasustatakse 3 paremat võistkonda ja individuaalselt 3 paremat meest ja 3 paremat naist. Parimale võistkonnale on välja pandud diplom, rändkarikas ja NIKE poolt 4 paari spordijalatseid. Välja on pandud ka eriauhinnad ja loosiauhinnad. Peaauhind, 20 000 kroonine puhkusepakett Eestis, loositakse välja kõikide osavõtnud võistkondade vahel tingimusel, et võistkond või võistkonna esindaja on autasustamisel. Kui võistkond või esindaja puudub, loositakse peaauhind järgmisele võistkonnale, kes kohal.


8. Protestid

Kõik protestid võistlustulemuste, määruste rikkumiste jne kohta lahendatakse korralduskomitee poolt. Protesti tasu on 300.- krooni, mis tagastatakse ainult protesti rahuldamisel.

 


9. Üldinfo

Osavõtjatele kindlustatakse rada, rinnanumber, ajavõtt, tulemus lõpuprotokollis, teenindus JP-des ja finišis, autasustamine, võistkonna diplom võistkonna nime aja ja kohaga, vajadusel esmaabi. Kõigile lastejooksudest osavõtjatel  kindlustatakse diplom ja auhinnad.


‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
RAMIRENDI KEVADJOOKS 2007
Ramirendi kevadjooks 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE