estenglv
WAP version
Login form
Jooksumaraton 23 km
Jooksumaraton 10 km
Kepikõnd 23 km
Kepikõnd 10 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
TARTU NELIKÜRITUS 2007
Tartu Neliküritus 2007
SEB Ühispanga 25. Tartu Jooksumaraton
Aeg 13.05.2007
Koht Otepää EST
Spordiala Jooksmine
Distants 23 km Otepää Tehvandi Spordikeskuse staadion 10 km Tartumaa Tervisespordikeskus
Korraldaja Klubi Tartu Maraton Laulupeo 25, 51007 Tartu, Eesti tel: +372 7421 644; faks: +372 7422 536 tartumaraton@tartumaraton.ee www.tartumaraton.ee
PROGRAMM TILLUjooks / MINImaraton
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2 Koselev Vjatseslav Ida-Viru 1:09:40.0 1
2 3 Saveljev Aleksei Tallinn 1:13:23.9 1
3 1 Pirksaar Margus Tartu 1:13:57.5 2
4 7 Tambur Taavi Tallinn 1:15:55.2 3
5 13 Nikolajev Ilja Tallinn 1:16:40.7 4
6 85 Paap Hasso Pärnu 1:17:32.3 5
7 4 Lein Andrus Lääne-Viru 1:17:50.8 6
8 43 Ivanov Ivar Võru 1:17:58.1 7
9 86 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 1:18:15.2 1
10 11 Nõmm Raivo Viljandi 1:18:29.0 8
11 97 Tobreluts Indrek Tartu 1:18:32.1 9
12 89 Mustasaar Mario Tartu 1:19:25.8 10
13 87 Lessing Roland Tartu 1:19:51.2 11
14 21 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:20:52.0 2
15 18 Reinsalu Kristo Tallinn 1:21:15.7 12
16 962 Vau Andrus Järvamaa 1:21:18.4 2
17 924 Lipp Ralf Tartu 1:21:28.8 13
18 17 Peltotalo Jani Soome 1:21:38.6 14
19 780 Teteris Janis Läti 1:21:43.8 15
20 33 Gross Jaanus Harju 1:21:55.0 16
21 35 Savastver Alar Tallinn 1:22:24.2 3
22 23 Teppo Indrek Valga 1:22:27.7 17
23 105 Kuresoo Rain Järvamaa 1:22:39.4 18
24 34 Nikiforov Sergei Ida-Viru 1:22:45.5 1
25 52 Myasnikov Yury Venemaa 1:22:50.3 4
26 31 Pallo Rait Tallinn 1:23:12.7 19
27 28 Vares Kristjan Viljandi 1:23:13.3 20
28 8 Kaigas Einar Viljandi 1:23:24.1 21
29 927 Venta Rainis 1:23:24.6 22
30 96 Viigipuu Karel Tartu 1:23:24.8 23
31 55 Põder Taavi Tartu 1:23:37.9 24
32 14 Koor Margus Võru 1:24:06.0 25
33 30 Ümarik Indrek Tartu 1:24:06.6 3
34 1179 Erala Ranno Tallinn 1:24:19.6 26
35 25 Sabre Kaupo Põlva 1:24:23.6 4
36 200 Ader Margus Võru 1:24:36.2 27
37 90 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:24:50.4 28
38 36 Flavyanov Igor Venemaa 1:25:17.5 5
39 22 Koit Silver Põlva 1:25:44.6 6
40 1138 Maluhins Olegs Läti 1:25:59.8 7
41 88 Hjelmeset Odd-Bjoern Norra 1:26:19.0 8
42 1078 Schmidt Arnold Pärnu 1:26:19.3 1
43 45 Hussar Aimar Võru 1:26:25.7 29
44 58 Lehemaa Agu Läänemaa 1:26:30.4 5
45 1196 Tärno Indrek Harju 1:26:35.5 30
46 26 Ratasepp Rait Tartu 1:26:39.4 31
47 24 Roosimaa Mart Tartu 1:26:48.8 32
48 1137 Kivikas Kenny Tartu 1:26:50.5 1
49 40 Orm Olari Valga 1:26:51.2 2
50 64 Kuusalu Asko Tallinn 1:26:51.8 33
51 68 Virgepuu Erko Harju 1:26:52.3 34
52 20 Lelov Andres Pärnu 1:26:55.5 35
53 129 Bõtskov Mihhail Tallinn 1:27:00.7 36
54 140 Vann Alvin Tallinn 1:27:02.5 37
55 1132 Kallas Kaarel Viljandi 1:27:03.2 38
56 671 Vislapuu Uku Võru 1:27:07.1 39
57 93 Kadak Kadri Tartu 1:27:13.6 1
58 50 Raantse Rannar Jõgeva 1:27:26.8 40
59 38 Liht Sulev Tallinn 1:27:32.6 6
60 198 Emajõe Taavi Jõgeva 1:27:38.2 3
61 44 Siimumäe Margo Harju 1:27:40.8 7
62 61 Dergunov Sergey Venemaa 1:27:46.2 9
63 83 Org Tõnis Tartu 1:27:53.4 41
64 54 Kasekamp Andrus Viljandi 1:28:04.9 42
65 60 Artma Toomas Harju 1:28:06.1 43
66 57 Andrejeva Olga Tallinn 1:28:07.4 2
67 75 Luks Sven Harju 1:28:17.9 10
68 98 Enno Kristjan Harju 1:28:21.5 44
69 78 Laineste Andres Harju 1:28:23.1 11
70 72 Lepik Tiit Valga 1:28:29.1 45
71 132 Jaaska Allan Harju 1:28:32.3 12
72 1339 Alling Urmo Harju 1:28:33.0 13
73 47 Karu Olav Lääne-Viru 1:28:36.2 8
74 65 Tamm Antti Tartu 1:28:39.7 46
75 137 Jõgis Janek Põlva 1:28:52.0 14
76 996 Prokhorov Viktor Venemaa 1:28:53.0 15
77 63 Kattai Kaupo Tartu 1:28:56.7 47
78 92 Miglans Edgars Läti 1:28:58.0 48
79 77 Lüüs Riho Lääne-Viru 1:28:59.2 1
80 82 Etverk Erkki Lääne-Viru 1:29:08.2 16
81 62 Palumaa Rein Viljandi 1:29:15.1 17
82 73 Hussar Kaidar Tallinn 1:29:24.6 18
83 42 Paris Olav Viljandi 1:29:40.6 49
84 897 Laur Mikk Võru 1:29:49.1 50
85 76 Linkov Steven Harju 1:29:51.7 51
86 1165 Koop Kalle Pärnu 1:29:58.0 9
87 113 Lessing Janek Tartu 1:29:59.8 52
88 112 Sagaja Martin Harju 1:30:10.2 53
89 48 Kovaljov Oleg Tallinn 1:30:16.5 10
90 1281 Kivaste Pärt Tallinn 1:30:24.7 54
91 12 Haava Henno Tartu 1:30:30.9 55
92 79 Jaagant Priit Harju 1:30:42.0 19
93 1193 Zunda Slava Läti 1:30:47.4 56
94 69 Nöps Antti Tartu 1:30:50.0 20
95 1023 Raudla Priit Viljandi 1:30:55.3 57
96 154 Veri Aivar Tartu 1:31:06.9 11
97 102 Taivere Eduard Tartu 1:31:07.5 58
98 151 Pullerits Priit Tartu 1:31:08.8 12
99 29 Kaar Alar Viljandi 1:31:23.0 59
100 139 Koosapoeg Kalmer Põlva 1:31:28.5 21
101 1073 Nõomaa Anton Tallinn 1:31:33.8 60
102 71 Rüütelmaa Andrus Tallinn 1:31:35.8 22
103 196 Lember Jüri Tartu 1:31:36.1 23
104 49 Raudik Raimo Tartu 1:31:36.7 24
105 1150 Remmel Jakob Tartu 1:31:45.5 4
106 1352 Lepmets Priit Tallinn 1:31:46.9 25
107 1019 Tambet Priit Viljandi 1:31:53.0 26
108 175 Rohtla Urmas Tartu 1:31:55.2 27
109 123 Kaur Margus Tartu 1:31:57.6 28
110 1195 Abel Markko Tallinn 1:32:10.5 61
111 191 Israel Jaak Harju 1:32:24.3 62
112 53 Laasu Arnold Pärnu 1:32:28.3 2
113 67 Nirgi Ailar Tallinn 1:32:37.9 13
114 104 Kink Ilmar Tartu 1:32:56.8 29
115 840 Roletsky Heiki Tartu 1:33:02.6 63
116 267 Rähn Ahto Jõgeva 1:33:05.9 64
117 109 Karolin Indrek Põlva 1:33:10.9 65
118 215 Valdmaa Lauri Tallinn 1:33:24.3 66
119 134 Nurmela Renno Viljandi 1:33:32.3 14
120 171 Loosaar Vahur Põlva 1:33:34.0 15
121 37 Püvi Margus Tartu 1:33:37.3 30
122 156 Põllendik Rait Tallinn 1:33:38.7 67
123 1052 Vasiliev Nikolay Tallinn 1:33:44.0 68
124 322 Lokk Sulev Tallinn 1:33:44.8 31
125 199 Oras Allan Tartu 1:33:46.2 69
126 1259 Mattanen Ahti Joel Soome 1:33:50.0 32
127 108 Neimanis Janis Läti 1:33:52.0 16
128 169 Klampe Indrek Võru 1:33:55.1 70
129 189 Vähi Ilmar Tartu 1:33:55.5 71
130 127 Ervin Urmas Lääne-Viru 1:33:57.8 17
131 119 Tigas Kaido Harju 1:33:57.9 72
132 122 Lusis Aigars Läti 1:34:00.2 3
133 150 Loorits Neeme Tartu 1:34:07.9 33
134 117 Vahi Kunnar Valga 1:34:08.5 34
135 170 Kirsipuu Avo Harju 1:34:15.7 18
136 165 Koskaru Meelis Tallinn 1:34:21.6 73
137 106 Rein Margus Tallinn 1:34:24.2 1
138 1342 Talts Ain Rapla 1:34:30.8 74
139 130 Tobreluts Rainer Tartu 1:34:38.1 35
140 103 Roose Antti Tartu 1:34:40.1 19
141 1044 Pukkonen Eduard Tallinn 1:34:42.7 4
142 159 Matson Raido Tartu 1:34:47.7 36
143 259 Siimann Siim Tartu 1:34:52.2 2
144 1104 Tamm Margus Tallinn 1:35:00.2 37
145 999 Maravyev Alexey Venemaa 1:35:03.4 38
146 1288 Luik Kaido Tallinn 1:35:04.0 75
147 135 Tillo August Tallinn 1:35:04.3 39
148 239 Luik Tarmo 1:35:05.0 76
149 176 Gross Toomas Tallinn 1:35:07.5 40
150 142 Rooden Priit Tartu 1:35:08.9 77
151 133 Tops Jaanus Valga 1:35:09.7 78
152 1136 Jalasto Kaupo Tallinn 1:35:13.7 5
153 56 Kostjukov Jaan Tallinn 1:35:24.2 5
154 210 Randmaa Joel Tartu 1:35:26.5 79
155 657 Bahovski Janek Pärnu 1:35:29.8 80
156 66 Keel Erki Tallinn 1:35:36.6 20
157 244 Meier Ergo Tallinn 1:35:38.4 41
158 246 Kurik Kristjan Tallinn 1:35:39.3 81
159 350 Roos Indrek Tartu 1:35:44.9 82
160 174 Fjodorov Ain Valga 1:35:45.7 42
161 148 Miina Heino Tartu 1:35:49.1 21
162 146 Nyiri Alec Tallinn 1:35:52.1 6
163 155 Siimer Martin Tallinn 1:35:55.0 43
164 207 Tammjärv Karel Tartu 1:35:57.2 6
165 41 Einsalu Ants Lääne-Viru 1:36:03.8 7
166 1221 Oras Sven Tartu 1:36:04.7 7
167 1192 Zaspenko Vladimir Läti 1:36:06.1 22
168 1035 Gorba Deniss Läti 1:36:06.5 44
169 235 Keemu Hannes Tartu 1:36:12.1 83
170 227 Rootsi Hannes Tartu 1:36:14.3 8
171 361 Rähn Alar Tartu 1:36:19.8 84
172 453 Sotnikova Tatjana Tallinn 1:36:21.3 3
173 1032 Kaeramaa Gaido Tartu 1:36:21.9 45
174 297 Bleive Agu Tartu 1:36:25.3 3
175 1269 Abner Andre Harju 1:36:25.9 46
176 1231 Meri Martin Tallinn 1:36:27.9 85
177 205 Järsk Sander Harju 1:36:33.6 86
178 224 Kiiranen Kalle Tartu 1:36:36.4 2
179 1291 Bernat Galina Tallinn 1:36:40.7 1
180 861 Ridala Peep Tallinn 1:36:42.8 2
181 1139 Maluhins Igors Läti 1:36:43.9 23
182 1088 Väärsi Jaak Lääne-Viru 1:36:44.2 24
183 161 Toss Kaarel Viljandi 1:36:49.8 3
184 1151 Murdvee Mark Tartu 1:36:53.3 9
185 229 Arak Anti Tallinn 1:36:55.8 87
186 211 Jõgiste Ivo Lääne-Viru 1:36:57.9 88
187 212 Soosaar Martti Tartu 1:37:10.0 89
188 180 Suurpere Arvi Tartu 1:37:19.4 47
189 1000 Luud Aarne Ida-Viru 1:37:21.8 48
190 128 Teppan Jaak Tartu 1:37:30.4 90
191 1036 Nurk Talis Võru 1:37:34.5 91
192 158 Greenbaum Marko Tallinn 1:37:35.9 92
193 206 Teppo Andres Valga 1:37:37.6 93
194 270 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 1:37:38.7 10
195 121 Kuusik Ants Viljandi 1:37:43.4 4
196 1261 Nilk Andrus Tallinn 1:37:44.6 8
197 1278 Poll Cris Lääne-Viru 1:37:47.2 4
198 328 Saarts Erik Tartu 1:37:52.1 94
199 432 Hendrikson Tõnu Võru 1:37:56.1 95
200 850 Eskla Algo Võru 1:37:57.7 11
201 1341 Labunski Igor Tallinn 1:38:02.9 49
202 887 Hermet Priit Harju 1:38:06.9 96
203 164 Hillermaa Magnus Tallinn 1:38:08.4 97
204 836 Bakhoff Tamor Pärnu 1:38:09.0 12
205 118 Raag Kaupo Harju 1:38:17.4 98
206 120 Maaroos Martin Tartu 1:38:30.7 50
207 219 Smirnov Oleg Tallinn 1:38:31.2 25
208 234 Vink Ahto Võru 1:38:35.6 51
209 1376 Shagin Leon Tallinn 1:38:36.9 5
210 1237 Väljataga Taimar Harju 1:38:37.2 99
211 182 Suppi Timo Harju 1:38:37.6 100
212 264 Põld Toomas Tartu 1:38:40.7 101
213 1234 Mõttus Tarmo Võru 1:38:56.9 52
214 81 Lepik Raul Valga 1:39:00.2 102
215 252 Sepp Tiit Lääne-Viru 1:39:03.7 103
216 216 Talvis Tairo Tartu 1:39:04.0 104
217 152 Saarniit Jürgen Tallinn 1:39:11.0 105
218 257 Lukkats Andres Järvamaa 1:39:12.1 53
219 202 Tinno Margus Tallinn 1:39:18.1 106
220 251 Kaare Ain Tartu 1:39:18.2 26
221 173 Tikk Lauri Tartu 1:39:24.5 54
222 1371 Epner Martin Tallinn 1:39:26.3 107
223 1258 Kalmet Tauri Tartu 1:39:30.0 6
224 249 Saviir Jaan Läänemaa 1:39:32.4 9
225 192 Drake Roberts Harju 1:39:34.4 3
226 167 Randmäe Heiki Viljandi 1:39:35.7 55
227 166 Univer Neeme Viljandi 1:39:36.5 108
228 136 Kirikall Kaupo Harju 1:39:38.5 56
229 1318 Lehesmets Kaspar Viljandi 1:39:39.4 7
230 115 Harand Allan Tallinn 1:39:40.5 109
231 74 Parygin Dmitri Venemaa 1:39:42.0 110
232 231 Leesmäe Jüri Pärnu 1:39:43.2 1
233 302 Rei Tarmo Tallinn 1:39:44.1 57
234 279 Siilak Avo Lääne-Viru 1:39:48.0 58
235 929 Aibast Erik Tallinn 1:39:49.4 111
236 1253 Priks Hanno Valga 1:39:57.7 27
237 186 Vehlmann Arndt Tallinn 1:40:01.5 112
238 188 Taivere Artur Tartu 1:40:02.0 59
239 1365 Niinsalu Mairolt Järvamaa 1:40:02.5 60
240 344 Männi Anatoli Ida-Viru 1:40:03.5 5
241 218 Maasik Kadri Tallinn 1:40:05.6 4
242 1205 Dalberg Oliver Tartu 1:40:11.2 113
243 226 Hendrikson Peeter Tallinn 1:40:12.1 28
244 184 Antoniak Marek Harju 1:40:17.1 61
245 233 Kalbus Hugo Põlva 1:40:18.2 29
246 821 Eiger Rein Viljandi 1:40:21.3 62
247 144 Kriisa Kaido Jõgeva 1:40:33.3 63
248 214 Uuk Aimur Tartu 1:40:36.9 10
249 138 Luud Aivar Tallinn 1:40:37.9 64
250 298 Luts Arvo Soome 1:40:40.7 114
251 209 Parm Sirli Tartu 1:40:41.1 5
252 375 Avikson Marko Põlva 1:40:42.9 115
253 1233 Parv Martin Tartu 1:40:45.2 8
254 168 Medijainen Mikk Tartu 1:40:45.4 116
255 354 Kaar Erkki Tallinn 1:40:49.4 30
256 187 Järve Alo Tartu 1:40:58.1 117
257 255 Kiisler Andres Viljandi 1:41:02.9 65
258 1226 Jõesalu Henri Tallinn 1:41:08.7 118
259 1317 Raap Ilmar Lääne-Viru 1:41:10.8 66
260 172 Raidvee Raivo Tallinn 1:41:16.3 119
261 242 Aigro Ene Valga 1:41:19.6 2
262 107 Raudik Alo Tartu 1:41:20.0 67
263 388 Shumanov Tiit Lääne-Viru 1:41:20.9 11
264 892 Roosaare Märt Tartu 1:41:22.3 13
265 157 Zirnask Villu Tallinn 1:41:27.9 31
266 1337 Kambek Siim Viljandi 1:41:32.4 14
267 392 Pind Rasmus Tartu 1:41:34.5 9
268 217 Weidebaum Sten Tartu 1:41:36.7 120
269 443 Saarnits Aigar Põlva 1:41:37.0 32
270 817 Hiob Priit Viljandi 1:41:37.6 121
271 237 Estorn Lilian Viljandi 1:41:38.9 1
272 356 Ostra Mart Tallinn 1:41:41.0 68
273 331 Tuur Ülo Ida-Viru 1:41:41.4 2
274 250 Ligi Timo Tallinn 1:41:44.3 122
275 301 Lang Heiki Tartu 1:41:50.1 33
276 1239 Külavee Risto Tartu 1:41:52.8 123
277 177 Jagomägi Jaan Tartu 1:41:56.0 124
278 222 Toomas Rein Põlva 1:41:59.0 12
279 308 Atonen Marek Viljandi 1:41:59.4 125
280 190 Zimmermann Meelis Tartu 1:42:03.5 69
281 397 Lehtla Reigo Harju 1:42:05.4 70
282 241 Pae Andres Tartu 1:42:07.3 71
283 342 Tõnismäe Tiit Harju 1:42:09.3 72
284 230 Eerme Martin Harju 1:42:12.2 73
285 488 Mägi Agnes Tartu 1:42:14.8 1
286 254 Tõevere Hando Harju 1:42:21.3 74
287 1334 Ojaots Aigar Tallinn 1:42:28.9 126
288 1362 Kivistik Loit Viljandi 1:42:33.7 75
289 329 Kesküla Urmo Tallinn 1:42:36.5 127
290 181 Suluste Jüri Saaremaa 1:42:45.7 34
291 1347 Liivak Eva Tartu 1:42:46.6 6
292 476 Kiipsaar Raido Hiiumaa 1:42:51.8 35
293 293 Vaiksaar Mait Tartu 1:42:53.3 128
294 269 Rotberg Raimo Harju 1:42:57.6 129
295 343 Maksimovski Rene Harju 1:42:57.7 36
296 201 Daub Taivo Tallinn 1:43:03.7 76
297 248 Sild Ivo Tartu 1:43:07.2 77
298 261 Sõnajalg Heiki Tartu 1:43:08.3 37
299 976 Kookla Eero Tallinn 1:43:08.4 78
300 141 Randaru Veiko Tartu 1:43:10.6 38
301 125 Kattai Roman Tartu 1:43:11.0 39
302 274 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 1:43:11.7 79
303 409 Põldoja Tauno Tallinn 1:43:14.0 80
304 1325 Schneider Siim Tallinn 1:43:14.6 130
305 288 Ellermaa Rein Tartu 1:43:18.0 4
306 289 Kannimäe Viljar Võru 1:43:23.1 15
307 334 Vilson Ivar Harju 1:43:24.0 81
308 179 Lüüs Udo Tartu 1:43:24.8 5
309 266 Paejärv Urmas Harju 1:43:28.0 131
310 183 Mäeorg Erkki Tartu 1:43:34.2 132
311 1041 Laurits Hardi Tartu 1:43:37.0 16
312 856 Soosaar Vahur Tallinn 1:43:38.6 82
313 268 Kuusik Kalle Harju 1:43:43.5 40
314 870 Talu Priit Pärnu 1:43:47.2 83
315 1187 Tamm Eerik Tallinn 1:43:48.1 41
316 46 Hannus Sander Tartu 1:43:48.9 17
317 1066 Lõoke Martin Pärnu 1:43:51.6 133
318 528 Tsäro Kermo Põlva 1:43:58.7 134
319 398 Preitof Mati Harju 1:44:02.9 13
320 318 Reineberg Tarmo Harju 1:44:08.9 135
321 1228 Luiks Meelis Tallinn 1:44:12.3 136
322 310 Laar Margus Tallinn 1:44:18.6 137
323 149 Kulbin Andres Tartu 1:44:19.9 84
324 1300 Nüüd Marko Tallinn 1:44:21.1 138
325 1309 Toom Taavi Põlva 1:44:25.8 139
326 284 Pärnik Tea Tartu 1:44:25.9 1
327 1340 Rea Sven Harju 1:44:26.9 85
328 1096 Albert Kai Harju 1:44:28.3 7
329 1125 Arvi Mait Tartu 1:44:32.7 10
330 1117 Maleva Marco Tartu 1:44:33.3 42
331 1223 Kuusik Maie Tallinn 1:44:42.6 2
332 1295 Tiirak Aivar 1:44:44.6 43
333 314 Ehandi Alar Tallinn 1:44:45.0 140
334 1025 Järve Kaupo Tallinn 1:44:46.2 141
335 1062 Sisask Valmar Võru 1:44:46.5 142
336 1038 Conde Lamas Fernando Hispaania 1:44:49.9 143
337 253 Lepik Margus Valga 1:44:50.6 86
338 591 Mazurs Ainars Läti 1:44:51.1 87
339 1308 Tilk Timo Põlva 1:44:52.1 18
340 303 Salundi Kalmer Valga 1:44:54.9 144
341 1246 Kull Margus Tartu 1:45:05.6 14
342 262 Dubovik Aleksander Tartu 1:45:06.6 15
343 316 Kilk Kalle Tallinn 1:45:09.1 145
344 386 Allekõrs Erkki Tartu 1:45:10.2 146
345 1002 Krastinsh Aivars Läti 1:45:13.4 16
346 1114 Piht Danilo Harju 1:45:16.0 88
347 94 Laumets Helena Jõgeva 1:45:16.5 2
348 570 Pukk Andre Harju 1:45:21.1 147
349 1356 Õnnik Lauri Pärnu 1:45:24.1 11
350 208 Pennaste Ain Harju 1:45:28.8 148
351 240 Kukk Meelis Pärnu 1:45:31.5 17
352 791 Kööbi Arne Tartu 1:45:33.5 149
353 365 Kütt Mehis Harju 1:45:33.6 89
354 399 Leius Aivar Valga 1:45:36.2 150
355 1087 Ilves Tõnu Tartu 1:45:42.0 44
356 585 Kroon Jorma Lääne-Viru 1:45:42.9 151
357 387 Pedai Andrus Tallinn 1:45:44.4 90
358 437 Ritson Jaanus Harju 1:45:46.0 91
359 1189 Vahtramäe Märt Harju 1:45:47.4 152
360 296 Kuhi Rainer Hiiumaa 1:45:48.0 153
361 1285 Pajupuu Janno Harju 1:45:48.3 154
362 114 Lillipuu Vello Järvamaa 1:45:50.5 92
363 245 Vaikna Ville Tallinn 1:45:52.1 155
364 358 Jaama Maris Valga 1:45:52.9 1
365 957 Jõesaar Urmas Ida-Viru 1:45:53.9 18
366 263 Berzins Janis Läti 1:45:57.1 93
367 335 Toompere Henri Tallinn 1:46:00.6 94
368 1045 Tõnismäe Marek Tallinn 1:46:01.2 156
369 370 Ani Margit Põlva 1:46:01.9 8
370 1199 Danilas Tõnu Tallinn 1:46:02.6 95
371 232 Pallas Lembit Harju 1:46:04.8 6
372 952 Rebane Aleksander Viljandi 1:46:05.5 157
373 185 Jaago Urmas Tallinn 1:46:12.2 45
374 1053 Pütsep Vello Jõgeva 1:46:13.0 1
375 278 Ambos Silver Valga 1:46:13.1 19
376 473 Karrofeldt Kalle Tartu 1:46:22.6 158
377 539 Otsus Marko Tartu 1:46:29.5 19
378 1312 Kertsmik Kalju Järvamaa 1:46:35.6 20
379 1173 Hõimoja Hardi Tallinn 1:46:40.4 159
380 195 Lindsalu Indrek Harju 1:46:43.8 21
381 1097 Needo Fred Võru 1:46:44.5 160
382 463 Olem Madli Harju 1:46:45.9 9
383 1201 Joonas Peep Harju 1:46:46.3 46
384 10 Soolo Lauri Viljandi 1:46:51.7 161
385 390 Talvik Heiki Tallinn 1:46:53.1 162
386 1054 Melbardis Dzintars Läti 1:46:53.6 22
387 969 Rohtla Risto Pärnu 1:46:55.8 163
388 376 Jõesaar Margus Jõgeva 1:46:56.2 164
389 374 Nurk Siiri Saaremaa 1:46:57.0 3
390 420 Trepp Janek Lääne-Viru 1:47:02.6 96
391 1214 Rillo Janno Tallinn 1:47:05.2 165
392 426 Purret Marko Tartu 1:47:06.5 12
393 479 Tamm Tanel Saaremaa 1:47:12.9 166
394 1059 Kütt Mati Viljandi 1:47:13.9 47
395 194 Paesüld Harles Harju 1:47:14.6 167
396 849 Kaljuste Üllar Tartu 1:47:15.2 97
397 797 Emajõe Liis Jõgeva 1:47:16.5 1
398 32 Emajõe Viljo Jõgeva 1:47:16.8 23
399 435 Piilberg Valvo Tartu 1:47:22.8 168
400 317 Atonen Meelis Viljandi 1:47:24.5 48
401 178 Loodsalu Lauri Tallinn 1:47:26.4 169
402 461 Maidla Margus Harju 1:47:31.2 170
403 307 Jürgenson Indrek Tartu 1:47:34.6 171
404 477 Maksimov Margus Tallinn 1:47:34.9 98
405 1363 Mauring Katrin Viljandi 1:47:35.5 10
406 282 Lepp Priidu Tallinn 1:47:40.5 20
407 292 Sedlenieks Ivars Läti 1:47:42.9 24
408 333 Aavaste Tarmo Tallinn 1:47:46.5 172
409 389 Lehesmets Alar Tartu 1:47:46.9 173
410 838 Taaler Taikki Võru 1:47:49.5 174
411 928 Peiker Harri Tallinn 1:47:53.0 175
412 939 Tarassov Igor Tallinn 1:47:54.7 49
413 359 Käsnar Aivo Tartu 1:47:55.6 99
414 1048 Lember Toomas Tallinn 1:48:03.0 25
415 243 Oidjärv Tarmo Tallinn 1:48:04.8 100
416 378 Oras Vello Tartu 1:48:07.1 6
417 1374 Lain Airos Tartu 1:48:07.4 176
418 425 Ollep Janek Pärnu 1:48:08.4 101
419 487 Raudsepp Jaan Tartu 1:48:12.4 177
420 400 Salum Karl Tartu 1:48:12.7 178
421 757 Smirnov Meelis Järvamaa 1:48:15.1 102
422 1068 Seeba Aarne Tartu 1:48:16.2 179
423 283 Kalda Roland Tallinn 1:48:19.1 103
424 440 Saar Jüri Valga 1:48:20.2 180
425 908 Karabelnik Kristjan Tartu 1:48:23.4 181
426 412 Kallas Mati Viljandi 1:48:25.7 26
427 1230 Savisikk Mati Tartu 1:48:26.8 182
428 1344 Köök Aivar Tallinn 1:48:29.1 50
429 377 Kollo Tiit Harju 1:48:34.3 51
430 436 Krams Indrikis Läti 1:48:35.0 27
431 444 Liivak Hannes Tallinn 1:48:36.2 183
432 998 Gubkin Vladimir Venemaa 1:48:43.1 184
433 391 Ellamik Väino Tartu 1:48:44.3 104
434 855 Suup Helmut Tallinn 1:48:44.5 28
435 775 Pappel Tiit Harju 1:48:48.6 105
436 385 Jaago Margus Tallinn 1:48:52.8 52
437 1083 Saluveer Joona Tartu 1:48:52.8 185
438 991 Rohtla Enn Tallinn 1:48:54.4 186
439 1364 Kuus Tarvo Põlva 1:48:58.9 21
440 338 Käosaar Kalev Tallinn 1:48:59.7 187
441 1274 Soots Urmas Valga 1:49:00.7 106
442 319 Dainis Andris Läti 1:49:04.0 7
443 403 Soodla Guido Tartu 1:49:04.3 53
444 454 Rootalu Andrus Harju 1:49:11.8 107
445 116 Maasing Tarmo Lääne-Viru 1:49:17.6 54
446 275 Piirisild Tõnis Võru 1:49:20.3 188
447 422 Evert Jaak Tallinn 1:49:20.8 108
448 408 Toim Allan Harju 1:49:21.7 7
449 1262 Pritsik Aleksander Lääne-Viru 1:49:25.7 29
450 785 Org Indrek Viljandi 1:49:30.1 189
451 1377 Kasak Märt Tartu 1:49:30.3 190
452 447 Kimmel Kaarel Tartu 1:49:33.3 191
453 501 Rääk Tarmo Tartu 1:49:34.4 109
454 213 Lelov Marko Pärnu 1:49:37.0 192
455 1079 Kisand Veljo Tartu 1:49:37.3 110
456 193 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 1:49:38.3 193
457 238 Sepp Leivo Tallinn 1:49:39.5 111
458 1373 Ridala Riho Soome 1:49:39.7 194
459 1103 Sarapuu Alma Harju 1:49:40.0 11
460 578 Lumiste Tanel Tallinn 1:49:41.4 195
461 1092 Eisan Jaanika Lääne-Viru 1:49:41.4 3
462 434 Truu Paavo Tallinn 1:49:41.7 196
463 502 Salumaa Marko Ida-Viru 1:49:44.9 197
464 544 Kilg Tarmo Tallinn 1:49:50.1 112
465 1277 Rooba Marko Pärnu 1:49:51.8 22
466 538 Merenäkk Mait Tallinn 1:49:58.6 198
467 1056 Uzols Aivars Läti 1:50:09.2 55
468 382 Abiline Alo Tartu 1:50:11.6 199
469 442 Volt Ivo Tallinn 1:50:12.9 113
470 1124 Tiimann Rauno Tartu 1:50:13.5 23
471 203 Visnap Toomas Valga 1:50:14.5 56
472 337 Laius Ott Tartu 1:50:15.8 200
473 256 Kelk Margus Tartu 1:50:16.0 57
474 948 Põldma Tõnu Jõgeva 1:50:17.4 114
475 384 Schihalejev Arvi Rapla 1:50:18.1 58
476 831 Puhm Andrus Harju 1:50:23.8 30
477 1061 Kuusik Tiina Viljandi 1:50:28.5 3
478 1280 Telling Juhan Läänemaa 1:50:28.9 59
479 306 Paal Aivar Tallinn 1:50:33.3 60
480 485 Truus Ivo Tartu 1:50:33.6 201
481 470 Järve Einar Tallinn 1:50:34.3 61
482 480 Pääsik Priit Tartu 1:50:35.9 202
483 458 Haabmets Rauno Harju 1:50:40.0 203
484 469 Ritso Jaak Tartu 1:50:40.3 24
485 1302 Lemberg Anneken Tallinn 1:50:40.3 12
486 474 Jaama Sander Tartu 1:50:40.7 25
487 407 Padari Allar Tartu 1:50:43.6 115
488 413 Hütt Ivar Tallinn 1:50:46.1 116
489 352 Krist Karel Tallinn 1:50:49.2 204
490 1197 Alunurm Alo Tallinn 1:50:52.4 117
491 1074 Saluste Peeter Tallinn 1:50:53.3 62
492 596 Leppik Viljar Tartu 1:50:53.5 118
493 373 Kriiva Vootele Tartu 1:50:54.6 119
494 362 Monvelt Lauri Saaremaa 1:50:55.4 205
495 973 Simagin Ruslan Tallinn 1:50:56.1 206
496 438 Tulik Allar Võru 1:50:57.6 26
497 625 Roop Andrei Ida-Viru 1:51:00.1 31
498 1086 Ilves Elin Tartu 1:51:00.9 2
499 1167 Tubalkain Margus Tallinn 1:51:01.1 63
500 1283 Tamm Maris Viljandi 1:51:02.4 13
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
njah, , 08.04.2008 23:33
eelmine komm näitab ikka lehe tegijate üliheli reageerimiskiirust :D
Elisele SPORTINFOst, , 05.04.2008 11:40
Kindlasti saab statistika aja jooksul korrektseks. Et seda kiirendada, siis andke meile teada sportinfo@sportinfo.ee, kus täpselt viga Teie tulemustes on. Parimate tervitustega, SPORTINFO
elis, , 07.09.2007 12:59
..kahju et tulemused siin eriti tõele ei vasta, kui võrrelda tartumaraton.ee üleval olevate tulemustega:(
Rammumees, , 15.05.2007 11:37
Vaadake Sportfotost sellist meest nagu Taavi Visnap, nr 228 Vot nii tuleb jooksmas käia! :)
holden, ivar@holden.ee, 15.05.2007 00:10
Esimese "kildi" läbisin 1:28-ga, järgmise 4:26-ga, veel järgmise 4:25-ga, arvuta ise, kui pikk see 22,... km oli!
james, , 14.05.2007 23:21
juhendis mis koos stardimaterjalidega kaasa anti oli kirjas et distantsi pikkus on 22,4km
Ain, , 14.05.2007 20:30
Küsimus et kas distants on ikka 23km...või on tiba lühem ...nii pool kilomeetrit? oskab keegi midagi selle kohta õelda?
statist, , 14.05.2007 14:39
registreerunuid loeti kokku 1363 pikale 23km distantsile,huvitav palju kohale ei tulnud ja kui paljud katkestasid?Aga muidu oli väga mõnus jooks.
Tõnuke, tonuhe@hot.ee, 14.05.2007 13:49
Usun et seekordne jooksumaraton pakkus kõigile osalejatele meeldiva elamuse. Ilma pidas õnneks ja suuremat sadu kaela ei saanud ehk küll mujal pool ümbruses sadas samal ajal tublisti. Väike ülevaade minu võistlusest: http://tonuhe.blogspot.com
james, , 12.05.2007 01:12
julge pealehakkamine pidi ju pool võitu olema.Hirm on see mis mehed araks teeb.Need kes kohale tulevad ja ja Elvas medali kaela saavad on võitjad.


Kõige populaarsemad
SEB ÜHISPANGA 25. TARTU JOOKSUMARATON
Tartu jooksumaraton 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE