estenglv
WAP version
Login form
11. Tamsalu-Neeruti maraton
301 Moved Permanently Date: Wed, 26 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Tamsalu-Neeruti maraton
Aeg 04.02.2007
Koht Uudeküla EST
Spordiala Suusatamine
Distants 44 km vaba 23 km vaba
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Võistl.
kl.
Koht
TP 1
 
1 1 Talves Priit Viljandi viljandi sukl 1.55.38.4 M21 1
2 2 Dergunov Sergey Venemaa Funding Adventure Te 1.56.55.1 M35 1
3 419 Ylane Petri Soome 1.57.03.2 M35 2
4 356 Masnikov Juri Narva FIRN 1.57.06.1 M35 3
5 416 Raudsepp Pavo Tamsalu AO 1.57.48.4 M21 2
6 418 Roonet Risto Tamsalu AO 1.58.59.6 M21 3
7 10 Jullinen Erko Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 1.59.13.8 M20 1
8 18 Kelder Ergo Ida-Viru Alutaguse SUKL 2.01.21.0 M21 4
9 14 Zelentsov Stanislav Harju 2.01.23.1 M21 5
10 8 Rebane Meelis Tallinn 2.01.38.5 M35 4
11 50 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 2.02.08.2 M40 1
12 431 Pärnpuu Raivo Harju 2.03.03.1 M40 2
13 383 Põldoja Erkki Lääne-Virumaa Tamsalu AO SUKL 2.03.17.6 M20 2
14 5 Kärbo Vallo Ida-Viru Alutaguse SUKL 2.03.18.7 M21 6
15 4 Kasekamp Andrus Viljandi 2.03.30.5 M21 7
16 32 Raantse Rannar Jõgeva 2.03.30.9 M21 8
17 323 Flavjanov Igor Narva FIRN 2.03.39.5 M35 5
18 9 Karu Virgo Tallinn HAWAII EXPRESS 2.03.41.1 M40 3
19 49 Alling Urmo Harju 2.03.48.7 M35 6
20 6 Kovaljov Oleg Tallinn 2.04.03.0 M40 4
21 15 Udam Ilmar Järvamaa SK Vargamäe 2.04.50.7 M21 9
22 425 Suija Silja Võru 2.04.58.5 N21 1
23 358 Mets Are Harjumaa Nõmme SK 2.05.01.4 M45 1
24 274 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 2.05.33.0 M20 3
25 7 Kärbo Veljo Ida-Viru Alutaguse SUKL 2.05.52.9 M21 10
26 37 Neemela Tarmo Tallinn 2.05.59.6 M35 7
27 27 Savastver Alar Tallinn Stamina SK 2.06.50.4 M35 8
28 11 Kalnin Tarvi Pärnu Jõulu 2.07.08.4 M35 9
29 422 Õunapuu Raido Lääne-Virumaa Tamsalu AO SUKL 2.07.28.7 M20 4
30 44 Kivil Peep Ida-Viru Sumoklubi 2.07.45.7 M21 11
31 31 Nikolai Jarmo Tallinn Spordiklubi Biathlon 2.08.02.7 M21 12
32 13 Kilk Ain Harju 2.08.24.8 M40 5
33 20 Veilberg Ago Lääne-Viru West-Sport 2.08.45.1 M40 6
34 16 Kanep Urmas Tallinn 2.08.46.9 M50 1
35 72 Holtsmann Siim Lääne-Viru Hawaii Express 2.09.13.3 M20 5
36 17 Pallo Rait Tallinn Hansa SK 2.09.16.0 M21 13
37 125 Heinola Ivar Tartu INQ SK 2.09.16.7 M21 14
38 12 Lillmets Üllar Lääne-Viru 2.09.18.1 M35 10
39 19 Ridamäe Aivar Tallinn Arctic Sport Club 2.09.19.4 M35 11
40 3 Borovik Dimitri Tallinn 2.09.28.1 M21 15
41 321 Eist Heikko Saaremaa Eist Veod AS 2.09.53.8 M21 16
42 66 Arula Raul Tartu tartu velo 2.09.59.0 M45 2
43 26 Käesel Aivar Tallinn 2.10.01.4 M40 7
44 452 Laineste Andres 2.10.01.5 M35 12
45 380 Prohorov Viktor Narva FIRN 2.10.14.7 M35 13
46 24 Hirv Pait Võru Haanja Rattaklubi 2.11.03.0 M35 14
47 35 Kruuse Rein Lääne-Viru Elioni spordiklubi 2.11.17.8 M50 2
48 426 Rozov Andrei Venemaa 2.11.18.0 M21 17
49 70 Needrit Vello Tallinn EWK 2.11.41.1 M21 18
50 29 Rõuk Margus Lääne-Viru 2.12.29.8 M21 19
51 389 Räitsak Kaspar Ida-Virumaa Alutaguse Sukl 2.12.37.2 M20 6
52 393 Sergeev Aleksey Põlvamaa Funding Adventure Te 2.12.49.0 M50 3
53 60 Tärno Indrek Harju Rulluisuklubi ABEC 2.12.50.3 M21 20
54 65 Pesor Kaido Rapla Rapla JK 2.12.50.5 M35 15
55 80 Krünberg Klen Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 2.12.50.6 M17 1
56 40 Kalev Jaanika Harju Piirivalve SKK 2.12.50.9 N21 2
57 48 Kattai Kaupo Tartu 2.12.51.5 M21 21
58 332 Karu Olav Lääne-Virumaa 2.13.26.9 M40 8
59 43 Luidre Manivald Harju 2.14.27.9 M45 3
60 421 Toome Ronald Lääne-Viru 2.14.29.6 M35 16
61 30 Viik Tarvi Läänemaa SK Sula 2.14.30.9 M21 22
62 22 Parve Heikki Tallinn 2.15.07.6 M45 4
63 414 Volosin Jevgeni Ida-Virumaa Narva FIRN 2.15.39.7 M55 1
64 167 Külm Ahti Viljandi 2.16.03.3 M35 17
65 64 Tupits Ivo Lääne-Viru 2.16.13.6 M35 18
66 34 Norman Mart Tallinn 2.16.46.0 M35 19
67 85 Nook Reimo Saaremaa 2.16.51.8 M35 20
68 38 Mätlik Kaido Tallinn 2.17.05.5 M50 4
69 39 Lein Andrus Lääne-Viru 2.17.21.5 M21 23
70 42 Danilas Meelis Valga 2.17.23.5 M40 9
71 57 Toss Kaarel Viljandi 2.17.26.4 M55 2
72 76 Lukk Jaak Läänemaa SK Sula 2.17.30.3 M21 24
73 68 Kallasmaa Kalmer Harju Saku Suusaklubi 2.17.31.1 M21 25
74 96 Pilv Ivar Järvamaa 2.17.33.4 M40 10
75 93 Vink Ahto Võru 2.17.35.3 M35 21
76 69 Sokolov Jevgeni Ida-Viru Narva FIRN 2.17.43.2 M65 1
76 101 Just Alar Tallinn Eesti Worldloppeti k 2.17.43.2 M35 22
76 106 Grištšenko Andrei Tallinn 2.17.43.2 M35 23
79 81 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 2.17.45.6 M55 3
80 36 Jalasto Kaupo Tallinn SkiBikers 2.17.49.4 M45 5
81 46 Pruus Marko Harju MPM Fassaad 2.18.53.7 M21 26
82 75 Saarep Peeter Valga 2.19.11.8 M55 4
83 368 Ojaots Aigar Neiser Team 2.19.14.0 M21 27
84 47 Mõttus Tarmo Võru Haanja RK 2.19.15.7 M35 24
85 367 Odamus TÕnu Harjumaa 2.19.18.8 M60 1
86 335 Kikas Simmo Stamina 2.19.33.7 M21 28
87 365 Nurmsalu Kaarel Lääne-Virumaa Tamsalu AO SUKL 2.19.52.4 M17 2
88 84 Maksimov Sergei Tallinn 2.20.17.8 M40 11
89 370 Pavlov Denis Põlvamaa 2.20.22.1 M21 29
90 89 Kuusalu Asko Tallinn Stamina 2.21.03.2 M21 30
91 33 Jüris Veiko Viljandi Viljandi Suusaklubi 2.21.16.4 M21 31
92 139 Rüütli Raido Jõgeva tartu suusaklubi 2.21.22.2 M21 32
93 88 Jõgeva Toomas Harju 2.21.32.4 M40 12
94 102 Einland Vello Harju KIVITAMMI 2.21.34.3 M45 6
95 63 Siim Ivo Lääne-Viru 2.21.35.8 M40 13
96 74 Tamm Tarmo Pärnu Team Mahe 2.21.39.9 M35 25
97 87 Käärd Arvi Tallinn 2.21.55.4 M45 7
98 23 Hussar Kaidar Tallinn Areal Team 2.21.55.7 M35 26
99 353 Loigom Villem Skibikers 2.21.55.9 M40 14
100 103 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2.22.56.0 M20 7
101 373 Pikkpõld Lauri Harjumaa Saarepeedi SPKL 2.23.24.3 M21 33
102 109 Kaur Margus Tartu 2.23.44.0 M35 27
103 318 Adamson Allar Lääne-Virumaa Ebavere suusaklu 2.23.49.5 M20 8
104 77 Kukk Meelis Pärnu SUKL Jõulu 2.24.03.1 M45 8
105 79 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 2.24.13.3 M45 9
106 97 Jürisaar Meelis Harju 2.24.25.2 M35 28
107 110 Põllu Andero Harju 2.24.33.3 M21 34
108 446 Maasing Tarmo Lääne-Viru 2.24.45.8 M40 15
109 360 Mäesepp Aigar Harjumaa Hansa SK 2.24.49.7 M21 35
110 154 Mägi Marek Lääne-Viru Tender Ehitus 2.25.09.1 M21 36
111 376 Pilvet Janar Tartumaa 2.25.12.6 M17 3
112 135 Lippur Bruno Jõgeva 2.25.13.0 M21 37
113 428 Sammel Arne Viljandi 2.25.29.0 M50 5
114 190 Pedari Aimar Harju 2.25.35.2 M40 16
115 288 Smirnov Dmitri Tallinn 2.25.36.1 M21 38
116 112 Laine Andre Võru Rõuge 2.25.53.3 M35 29
117 130 Lott Alexander Tartu Tartu Suusaklubi 2.25.53.6 M20 9
118 382 Põldma Tõnu Jõgevamaa 2.26.03.9 M35 30
119 78 Hermet Priit Harju Extreme Sport 2.26.10.2 M21 39
120 45 Saarniit Jürgen Tallinn Piirivalve Lennusalk 2.26.16.4 M21 40
121 165 Kurg Rauno Valga 2.26.18.2 M35 31
122 21 Külm Kristjan Tartu Tartu Suusaklubi 2.26.18.3 M21 41
123 342 Kuldjärv Rain Lääne-Virumaa 2.26.18.4 M21 42
124 118 Pikani Margus Tallinn Stargate 2.26.22.6 M21 43
125 62 Ambel Arvo Tallinn Nõmme SPKL 2.26.34.7 M21 44
126 83 Antalainen Ervin Põlva Funding Adventure Te 2.26.51.8 M50 6
127 41 Noormets Gert Tallinn Oti-Audentes 2.27.45.5 M21 45
128 51 Kallemets Mati Läänemaa 2.27.50.1 M60 2
129 98 Kõvask Raul Valga Rulluisuklubi ABEC 2.27.51.8 M35 32
130 73 Kattai Roman Tartu Sõjakool 2.28.10.2 M40 17
131 108 Siimer Martin Tallinn www.kopkop.ee 2.28.21.1 M35 33
132 99 Pärnik Tea Tartu Areal team 2.28.36.9 N35 1
133 153 Alamaa Andrei Tallinn 2.28.39.8 M40 18
134 128 Saviir Jaan Läänemaa SK Sula 2.28.47.8 M45 10
135 107 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2.28.49.5 M35 34
136 115 Übius Toomas Lääne-Viru 2.28.49.9 M35 35
137 156 Aru Margus Harju Stargate 2.28.52.2 M21 46
138 438 Uudeküll Martin Lääne-Viru 2.28.56.6 M21 47
139 172 Peri Pait Võru Haanja RK 2.28.58.9 M35 36
140 437 Engman Reio Lääne-Viru 2.28.59.4 M35 37
141 147 Sulakatko Teet Tartu 2.29.02.7 M21 48
142 137 Kruusmann Geidi Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 2.29.05.8 N21 3
143 333 Keridon Toomas 2.29.30.1 M35 38
144 105 Talvik Heiki Tallinn 2.29.30.4 M21 49
145 256 Kesküla Urmo Lääne-Viru 2.29.31.7 M21 50
146 92 Tinno Margus Tallinn velo.clubbers.ee 2.29.37.2 M21 51
147 409 Tupp Ain-Ivar Võrumaa Haanja RK 2.29.37.5 M40 19
148 243 Reiska Alar Võru 2.29.52.1 M40 20
149 289 Alt Arnis Lääne-Viru 2.30.01.8 M21 52
150 171 Udumäe Liis Tartu 2.30.34.6 N20 1
151 142 Räpo Ahto Tallinn 2.30.51.0 M21 53
152 94 Tomson Peep Tartu 2.30.53.7 M21 54
153 205 Vaik Arno Harju 2.30.56.2 M21 55
154 146 Aun Raivo Lääne-Viru SK Rakke 2.31.04.3 M55 5
155 149 Saar Heigo Harju SKANSKA 2.31.06.7 M35 39
156 55 Pak Indrek Harju 2.31.12.4 M35 40
157 343 Kullamaa Rein Tartumaa 2.31.17.7 M35 41
158 430 Kiskonen Eero Harju 2.31.21.3 M35 42
159 25 Malva Martin Lääne-Viru Tamsalu AO SUKL 2.31.27.5 M21 56
160 121 Teesaar Toomas Tallinn 2.31.34.4 M21 57
161 401 Talvik Ott Harjumaa 2.31.34.6 M21 58
162 131 Lehesmets Kaspar Viljandi Viljandi SUKL 2.31.45.5 M17 4
163 192 Sild Ants Harju TAOK/BCS 2.31.56.8 M45 11
164 90 Jaagant Priit Harju Mapri Projekt 2.32.20.7 M35 43
165 200 Aasla Meelis Tallinn 2.32.26.0 M21 59
166 104 Garipov Feliks Tallinn 2.32.39.9 M60 3
167 123 Nesterov Nikolai Ida-Viru Narva FIRN 2.32.40.1 M50 7
168 206 Kukk Kalle Lääne-Viru 2.32.52.5 M35 44
169 386 Rohtmets Argo Harjumaa 2.32.54.4 M21 60
170 429 Tamm Madis Järvamaa 2.32.56.2 M21 61
171 126 Oidjärv Tarmo Tallinn 2.32.59.2 M35 45
172 113 Kollo Tiit Harju Eesti worldloppeti k 2.33.00.7 M40 21
173 95 Grünberg Priit Harju Porter Racing 2.33.35.0 M21 62
174 346 Pallas Lembit Harjumaa TTÜ SK 2.34.24.1 M50 8
175 134 Tarlap Tarmo Harju Porter Racing 2.34.30.7 M35 46
176 71 Tee Triinu Võru Oti-Audentes 2.34.59.0 N21 4
177 357 Matkur Andres Harjumaa 2.35.12.3 M21 63
178 224 Piirisild Tõnis Võru 2.35.14.5 M21 64
179 236 Nurm Maris Ida-Viru Alutaguse SUKL 2.35.19.0 N21 5
180 294 Oss Raimond Viljandi 2.35.26.7 M21 65
181 434 Villem Lembit Valga 2.35.28.4 M50 9
182 111 Tilgre Taimar Põlva Kobras 2.35.33.9 M40 22
183 199 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2.35.39.7 M35 47
184 132 Oot Anti Tartu 2.35.46.4 M55 6
185 371 Pihelgas Raivo Harjumaa eraisik 2.35.47.9 M21 66
186 117 Pullerits Priit Tartu Postimees 2.35.48.2 M40 23
187 174 Mikkor Riho Pärnu 2.35.55.8 M50 10
188 325 Hollo Vahur Harju 2.36.01.5 M45 12
189 129 Müürsep Indrek Tallinn 2.36.08.9 M21 67
190 140 Einpalu Mart Tallinn Levira 2.36.50.3 M21 68
191 204 Peterson Rivo Rapla 2.36.57.7 M21 69
192 145 Reedi Teet Tartu Tartu SUKL 2.36.59.1 M40 24
193 375 Pilvet Aare Tartumaa 2.37.18.4 M35 48
194 169 Halliväli Janek Tallinn 2.37.23.0 M21 70
195 322 Ellen Jüri Harjumaa 2.37.33.6 M35 49
196 127 Jaanus Andres Harju 2.37.42.2 M40 25
197 423 Käämer Jaak Tartu 2.37.58.1 M21 71
198 240 Kallari Taimar Tartu 2.38.15.8 M35 50
199 285 Elling Toomas Tallinn 2.38.18.5 M21 72
200 182 Looper Ero Võru Haanja RK 2.38.32.0 M21 73
201 116 Maasik Suulo Võru 2.38.35.3 M65 2
202 160 Ehandi Alar Tallinn Team Ironman 2008 2.38.54.4 M21 74
203 189 Aaviku Marek Tartu 2.39.02.3 M21 75
204 403 Tammsoo Erik Harjumaa Porter Racing 2.39.23.0 M35 51
205 180 Tabor Tormi Tallinn 2.39.36.5 M35 52
206 143 Kisand Veljo Tartu 2.40.33.0 M35 53
207 122 Vaker Andrus Harju Triatleet 2.40.39.1 M45 13
208 340 Kuhi Peeter Lääne-Virumaa 2.40.41.3 M35 54
209 56 Raja Arvo Harju 2.40.47.4 M45 14
210 59 Viisut Margus Viljandi 2.40.49.4 M40 26
211 334 Keär Andres Lääne-Virumaa SK Rakke 2.41.07.6 M40 27
212 152 Märtmaa Jüri Harju 2.41.09.4 M45 15
213 144 Irves Hillar Võru Ekstreempark 2.41.12.5 M40 28
214 286 Kuusik Leho Pärnu PSKL Olympic 2.41.16.1 M35 55
215 411 Vainola Anni Lääne-Virumaa Männikuägi 2.41.30.2 N20 2
216 282 Lepik Hillar Harju EWK 2.41.40.9 M50 11
217 291 Trepp Janek Lääne-Viru 2.41.42.5 M35 56
218 379 Pokk Jüri Harjumaa 2.41.45.2 M45 16
219 191 Tillo August Tallinn AWD 2.41.54.7 M35 57
220 186 Mäesalu Orma Pärnu Aiad ja Masinad OÜ 2.41.56.4 M35 58
221 159 Pak Andres Tallinn 2.41.58.6 M21 76
222 150 Valksaare Rait Viljandi 2.41.59.0 M21 77
223 391 Sarapu Siim Lääne-Virumaa 2.42.01.3 M21 78
224 407 Traks Hanno Lääne-Virumaa SK Rakke 2.42.01.5 M35 59
225 202 Loorits Neeme Tartu OK Kape 2.42.04.3 M35 60
226 295 Lepik Jano Tartu Tartu Velo 2.42.09.3 M21 79
227 141 Univer Neeme Viljandi Kookla SK 2.42.10.3 M21 80
228 138 Eomois Peep Tallinn 2.42.11.4 M50 12
229 269 Maalt Marko Tallinn 2.42.11.7 M40 29
230 432 Binejev Janek Lääne-Viru 2.42.18.1 M35 61
231 326 Hõbemägi Erkki Võrumaa 2.42.28.4 M21 81
232 162 Maarits Andres Tallinn Hadler TL 2.42.54.9 M21 82
233 292 Ansen Rein Rapla 2.43.02.7 M21 83
234 168 Põldoja Tauno Tallinn PPK 2.43.12.5 M35 62
235 436 Ots Ivar Harju 2.43.27.8 M35 63
236 178 Leevit Alari Viljandi 2.43.56.9 M21 84
237 287 Kristal Tõnis Harju 2.43.59.0 M40 30
238 203 Poljakova Nadezhda Ida-Viru 2.44.02.7 N60 1
239 161 Kallas Ott Tallinn PK 470 2.44.06.1 M35 64
240 114 Kaljumäe Aivo Tallinn Hansa SK 2.44.29.0 M35 65
241 249 Veeroja Vahur Võru 2.44.34.2 M21 85
242 163 Toim Allan Harju 2.44.40.8 M50 13
243 456 Kreekman Kalev 2.45.18.3 M35 66
244 320 Einroos Urmas Harjumaa 2.45.21.3 M21 86
245 166 Viirmaa Jaan Tallinn 2.45.25.7 M65 3
246 457 Niinsalu Mairold 2.45.54.2 M35 67
247 408 Trei Reito Raplamaa 2.45.54.3 M35 68
248 364 Nesterov Andrei Ida-Virumaa Narva FIRN 2.46.02.2 M45 17
249 220 Valtin Kai Tallinn 2.46.19.7 N21 6
250 179 Arras Heiki Tartu 2.46.23.2 M21 87
251 362 Mõts Olavi Haanja RK 2.46.28.1 M35 69
252 402 Tammemäe Aare 2.46.32.0 M35 70
253 427 Nurm Kaul Lääne-Viru 2.46.37.2 M55 7
254 188 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 2.46.37.9 M50 14
255 329 Järve Kaupo Harjumaa SK Fortis 2.46.43.6 M21 88
256 283 Kirstein Andres Ida-Viru 2.46.49.1 M50 15
257 442 Rooba Marko Pärnu 2.47.00.6 M20 10
258 443 Rooba Kuido Pärnu 2.47.05.8 M45 18
259 336 Kitsnik Kalvi Võrumaa Haanja RK 2.47.06.1 M35 71
260 331 Kardakov Aleksandr Harjumaa 2.47.14.5 M50 16
261 255 Mikkor Ergo Rapla 2.47.17.1 M21 89
262 398 Soots Viivi Harjumaa Saue Tammed 2.47.20.7 N35 2
263 157 Suup Helmut Tallinn 2.47.36.2 M45 19
264 233 Tempel Marju Harju AEGVIIDU 2.47.48.1 N21 7
265 439 Tasane Priit Harju 2.47.53.3 M40 31
266 124 Abel Markko Tallinn Tartu Keegliklubi 2.47.55.7 M21 90
267 175 Luidre Andres Harju 2.48.23.7 M20 11
268 372 Piiri Rain Harjumaa 2.48.31.2 M21 91
269 211 Jõgi Johannes Tallinn cfc 2.48.41.3 M20 12
270 237 Viidemann Mati Tallinn Vennad-Dahl 2.48.53.7 M45 20
271 181 Pruus Kuldar Tallinn Hotell Salzburg 2.49.30.0 M35 72
272 347 Lett Kalle Harjumaa 2.49.34.9 M50 17
273 136 Lehesmets Alar Tartu 2.49.47.1 M21 92
274 290 Elster Ivo Tallinn Elstera 2.49.53.7 M21 93
275 201 Ambos Silver Valga 2.49.59.7 M45 21
276 445 Sildaru Kalev Tallinn 2.50.00.1 M45 22
277 223 Jõgi Joonas Tallinn cfc 2.50.11.1 M17 5
278 304 Lüütsepp Taavi Harju 2.50.30.1 M20 13
279 164 Viirmann Marje Lääne-Viru Harju KEK RSK 2.50.32.2 N45 1
280 404 Tiimus Taavi Lääne-Virumaa 2.50.40.6 M21 94
281 183 Päären Margo Tartu 2.50.45.5 M40 32
282 155 Toome Valdo Tallinn SA PERH 2.51.08.0 M45 23
283 193 Aro Andres Tallinn 2.51.09.2 M35 73
284 381 Pärnamets Aivar Lääne-Virumaa 2.51.22.3 M35 74
285 455 Kilkson Heikki 2.51.24.1 M21 95
286 293 Pihkva Arne Harju kose suusaklubi 2.51.32.0 M35 75
287 296 Riisalo Tõnu Tallinn 2.51.43.4 M21 96
288 185 Ott Marje Harju 2.52.11.6 N45 2
289 263 Rodendau Janno Järvamaa sk Vargamäe 2.52.39.1 M21 97
290 302 Mihkels Stanislav Tartu 2.52.57.8 M21 98
291 284 Kajaste Kalev Põlva 2.53.16.1 M50 18
292 187 Roosve Tõnu Tallinn 2.53.26.5 M35 76
293 207 Pääru Priit Tallinn 2.53.32.0 M35 77
294 213 Haljak Antti Tallinn 2.53.32.2 M21 99
295 158 Saar Siim Tallinn 2.53.51.0 M50 19
296 297 Veelain Ermo Harju 2.54.05.2 M45 24
297 355 Markus Raul Tartu Suusaklubi 2.54.10.5 M35 78
298 53 Muru Sulev Võru 2.54.21.1 M50 20
299 300 Soeson Toomas Tartu 2.54.27.1 M35 79
300 424 Mägi Marko Tallinn 2.54.28.6 M21 100
301 458 Ojaver Siim 2.54.43.7 M21 101
302 454 Piirikivi Tauno 2.54.45.7 M45 25
303 196 Zirnask Villu Tallinn Stamina 2.55.42.1 M40 33
304 228 Klementsov Mihkel Tallinn Tallinna Sõudeklubi 2.55.49.3 M40 34
305 215 Ots Magnus-Mait Tallinn Leola 2.56.01.4 M35 80
306 52 Lood Kristjan Lääne-Viru 2.56.25.6 M21 102
307 341 Kuhi Tõnu Lääne-Virumaa 2.56.28.9 M35 81
308 254 Voore Sirgo Järvamaa 2.59.01.9 M21 103
309 229 Raidma Madis Tallinn 2.59.02.1 M21 104
310 385 Rikberg Ants Lääne-Virumaa Väike-Maarja RSK 2.59.07.1 M55 8
311 396 Sojone Andrus 2.59.28.8 M35 82
312 210 Mäe Ivo Lääne-Viru 2.59.51.8 M35 83
313 405 Tomingas Toivo Pärnumaa Pärnu 2.59.55.5 M45 26
314 198 Tamm Tõnis Ida-Viru 3.00.30.6 M65 4
315 272 Veski Hannes Lääne-Viru Rakvere 3.00.40.9 M40 35
316 194 Kilk Kalle Tallinn 3.00.42.3 M21 105
317 217 Palmiste Priit Harju 3.00.46.0 M21 106
318 303 Maidla Margus Harju 3.00.56.5 M21 107
319 100 Pak Veiko Rae Rokk 3.00.56.6 M40 36
320 361 Märtmaa Siim 3.01.19.9 M20 14
321 345 Lehiste Karin Harjumaa Tallinna Politsei Sp 3.01.22.4 N21 8
322 327 Inno Ermo Harjumaa 3.01.29.7 M21 108
323 250 Kaukver Andres Tallinn Rulluisuklubi ABEC 3.01.49.4 M45 27
324 148 Lood Kaspar Lääne-Viru 3.02.39.1 M21 109
325 378 Plumer Raivo Harjumaa Mägiekspeditsioonide 3.02.39.3 M45 28
326 392 Seeder Heldur-valdek 3.03.29.3 M45 29
327 268 Riismaa Joel Harju Hansa SK 3.03.34.8 M21 110
328 447 Rimm Raivo 3.04.01.8 M40 37
329 270 Päärt Villu Tartu Postimees 3.04.01.9 M35 84
330 222 Kakko Mairolt Tallinn 3.04.23.7 M35 85
331 235 Kadaja Meelis Tartu 3.04.24.1 M21 111
332 451 Lelumees Magnus 3.04.32.7 M17 6
333 413 Viik Ero Harjumaa SK Hansa 3.04.55.5 M21 112
334 450 Lelumees Toomas 3.05.03.9 M40 38
335 433 Rahuorg Erki Lääne-Viru 3.05.23.2 M40 39
336 245 Salong Peeter Saaremaa 3.05.29.6 M21 113
337 387 Romulus Andres Raplamaa 3.05.50.9 M35 86
338 417 Uudeberg Tanel Tamsalu AO 3.05.51.1 M21 114
339 271 Nokkur Lembit Harju 3.06.00.0 M40 40
340 120 Pahhomenkov Vladislav Tallinn 3.06.08.6 M35 87
341 54 Pahhomenkov Leonid Tallinn 3.06.14.6 M70 1
342 151 Lavrovski Aleksei Ida-Viru Narva FIRN 3.06.35.3 M65 5
343 374 Pilliroog Alari Harjumaa 3.06.35.5 M35 88
344 197 Ansmitt Aare Viljandi Viljandi Rattaklubi 3.06.47.2 M40 41
345 369 Pajus Rene Harjumaa 3.07.00.6 M21 115
346 231 Saarend Mati Lääne-Viru 3.07.06.6 M55 9
346 251 Kurvits Peedu 3.07.06.6 M35 89
348 214 Hannus Sander Tartu 3.07.24.9 M20 15
349 453 Rohtsalu Jaak 3.07.49.0 M45 30
350 444 Karp Veiko Lääne-Viru 3.07.51.8 M40 42
351 277 Lõhmus Mikk Tallinn 3.08.20.9 M21 116
352 390 Saarepuu Aivar Järvamaa 3.11.02.9 M35 90
353 354 Markson Uno Raplamaa 3.11.04.2 M50 21
354 258 Tõruke Alvar Tallinn 3.11.14.1 M35 91
355 395 Sikk Matis Saaremaa 3.11.53.3 M21 117
356 440 Kuusküll Urmas Harju 3.11.56.8 M35 92
357 234 Karp Endel Tallinn 3.12.42.8 M45 31
358 312 Suursaar Ülo Tallinn 3.12.47.6 M45 32
359 337 Kivistik Lenart Harjumaa PK 470 3.12.48.1 M21 118
360 299 Olvet Jaan Harju Rakvere OK 3.12.50.1 M35 93
361 247 Poom Hillar Tallinn 3.12.50.2 M55 10
362 397 Sootla Indrek 3.12.54.4 M35 94
363 218 Lasseron Elina Harju 3.13.30.7 N40 1
364 366 Näks Tõnu Harjumaa 3.13.50.0 M35 95
365 435 Ränd Indrek Harju 3.13.55.1 M35 96
366 344 Laantee Heiki 3.14.03.8 M35 97
367 388 Roots Mihkel Harjumaa 3.14.07.6 M60 4
368 350 Linkgreim Jaanus Harjumaa E-Bike 3.14.34.0 M35 98
369 232 Suija Seido Põlva Põlva Matkaklubi 3.15.06.6 M45 33
370 195 Possul Kadri Tallinn 3.15.38.4 N35 3
371 449 Lukkats Andres 3.15.46.3 M35 99
372 260 Toomingas Jaan Tallinn 3.15.48.9 M21 119
373 406 Toomsalu Ilmar 3.15.49.0 M35 100
374 259 Salong Sulev Saaremaa 3.16.28.1 M50 22
375 266 Alesmaa Martti Rapla CFC 3.16.36.6 M17 7
376 316 Ilves Sven Tallinn CFC 3.17.06.1 M20 16
377 351 Linkgreim Margus Harjumaa E-Bike 3.17.06.3 M35 101
378 298 Lindmäe Jaako Tartu 3.17.07.4 M35 102
379 448 Vask Mart 3.17.58.7 M35 103
380 278 Maidla Meelis Põlva põlva matkaklubi 3.19.01.0 M35 104
381 239 Kulev Raimo Lääne-Viru Tamsalu 3.19.58.8 M55 11
382 221 Laas Kaido Harju CFC 3.19.59.0 M55 12
383 225 Riismaa Tiit Tallinn TAOK 3.20.59.6 M55 13
384 230 Lipping Agu Tallinn 3.21.37.3 M60 5
385 244 Väinsalu Vello Harju 3.23.14.6 M45 34
386 238 Schilf Arvi Tallinn 3.23.14.7 M40 43
387 330 Kalm Toomas Harjumaa CFC 3.23.52.8 M35 105
388 308 Sinisalu Andres Tallinn maxiti spordiklubi 3.24.42.0 M35 106
389 208 Jõgiaas Aivar Tartu 3.25.12.0 M35 107
390 281 Riidamets Martin Pärnu 3.25.12.3 M50 23
391 377 Plumer Maiu Harjumaa Mägiekspeditsioonide 3.25.33.4 N40 2
392 275 Traumann Raul Harju Arctic Sport Club 3.26.16.5 M35 108
393 420 Svepast Peeter Harjumaa 3.26.20.1 M35 109
394 209 Pastimäe Hugo Järvamaa 3.28.50.1 M70 2
395 246 Kompus Andrus Tartu 3.30.13.1 M45 35
396 305 Sepp Raul Tallinn 3.30.22.4 M45 36
397 319 Baum Gunnar Pärnumaa 3.32.17.0 M35 110
398 394 Siim Andres Pärnumaa 3.34.33.6 M35 111
399 313 Palu Indrek Harju Plekk-Liisu SK 3.34.33.8 M40 44
400 177 Oper Vampula Võru 3.34.34.0 M50 24
401 415 Võigemast Henri Pärnumaa 3.37.32.3 M40 45
402 339 Kollo Priit Saaremaa maxiti spordiklubi 3.38.12.9 M21 120
403 352 Lipre Lilly Harjumaa 3.38.34.4 N40 3
404 307 Klandorf Kalle Rapla 3.40.50.5 M21 121
405 241 Hütt Ivar Tallinn 3.41.12.2 M35 112
406 315 Puks Küllike Viljandi 3.41.57.4 N21 9
407 212 Villmann Arvi Harju 3.43.39.1 M45 37
408 267 Liigand Ants Viljandi 3.46.41.9 M40 46
409 262 Prans Leili Tartu 3.47.50.5 N55 1
410 261 Lai Ivar Tallinn 3.48.54.7 M45 38
411 310 Kotov Jevgeni Harju 3.48.54.8 M65 6
412 314 Verlis Hannes Tallinn Karbon 3.49.35.8 M21 122
413 264 Tammik Heini Tartu 3.49.36.2 M50 25
414 459 Tõnov Tõnu 3.53.36.9 M21 123
415 317 Alunurm Leelo Pärnu 3.54.06.7 N35 4
416 280 Leibur Guido Tallinn 3.55.09.1 M55 14
417 276 Priks Priidu Ida-Viru Kohtla-Järve Spordih 3.57.54.2 M70 3
418 252 Unger Martin Ida-Viru Kohtla-Järve Spordih 4.05.33.9 M60 6
419 216 Kilp Riho Harju Saue Tammed 4.05.34.3 M65 7
420 309 Ojasaar Tauno Lääne-Viru Simuna Spordiklubi 4.05.55.1 M35 113
421 338 Koldits Mait 4.09.46.1 M35 114
422 279 Kalm Volli Tartu 4.12.26.7 M50 26
423 257 Liiv Daimar Harju Liivide spordiklubi 4.17.07.2 M40 47
424 359 Meus Peeter Tartumaa 4.35.23.5 M35 115
0 58 Veeber Gunnar Ida-Viru M60 -
1 665 Maslennikov Aleksandr Ida-Virumaa Sillamäe Suusaklub 1.11.41.7 L_M17 1
2 660 Lukinski Juri Ida-Virumaa Sillamäe Suusaklub 1.11.42.5 L_M17 2
3 752 Aamisepp Arno Harju 1.13.09.0 L_M17 3
4 627 Jurs Hassar Tartumaa Estiko Plastar/Tartu 1.13.10.0 L_M35 1
5 673 Neidra Rainer Lääne-Virumaa Rakke SK 1.16.07.7 L_M17 4
6 659 Lomp Karmo Lääne-Virumaa Tamsalu AO SUKL 1.17.23.6 L_M21 1
7 784 Tattar Kristjan 1.17.38.5 L_M15 1
8 609 Dergunov Vasily Põlvamaa Funding Adventure Te 1.17.50.3 L_M15 2
9 612 Eilo Siim Lääne-Virumaa SK Rakke 1.17.53.8 L_M17 5
10 631 Kaevu Henry Lääne-Virumaa Ebavere SUKL 1.18.15.9 L_M17 6
11 746 Lille Rait Harju 1.18.21.7 L_M35 2
12 705 Siim Robert Lääne-Virumaa Männikumägi 1.19.39.7 L_M20 1
13 602 Altermann Mikk Lääne-Virumaa SK Rakke 1.20.15.4 L_M15 3
14 749 Vahar Taavi Jõulu SK 1.20.15.6 L_M17 7
15 626 Jershov Maanus Harjumaa 1.20.55.8 L_M21 2
16 693 Rego Üllar Ida-Virumaa boss 1.22.51.6 L_M35 3
17 619 Gutmann Eric Harjumaa Biathlon 1.23.08.9 L_M15 4
18 696 Reissaar Hillar Lääne-Virumaa VINNI 1.23.09.0 L_M15 5
19 633 Kartau Janel Harjumaa 1.23.53.1 L_M21 3
20 732 Vidder Kristjan Lääne-Virumaa 1.23.53.7 L_M15 6
21 714 Tomingas Peep Harjumaa Kangru KEK 1.24.10.3 L_M35 4
22 695 Reissaar Alari Lääne-Virumaa 1.24.13.6 L_M35 5
23 753 Aamisepp Andres Harju 1.24.52.1 L_M21 4
24 691 Põldoja Kai Lääne-Virumaa Tamsalu AO SUKL 1.24.54.2 L_N17 1
25 774 Valdek Argo 1.25.04.6 L_M45 1
26 700 Ruus Urmas Harjumaa KANGRU MEK 1.25.17.5 L_M21 5
27 689 Pärnik Piret Tartumaa Tartu Suusaklubi 1.25.37.0 L_N15 1
28 639 Koppel Tarmo Harjumaa MAJANDUSMAGISTER 1.26.14.5 L_M21 6
29 699 Roosmaa Andres Harjumaa 1.26.51.4 L_M21 7
30 763 Kalk Karmo Harju 1.26.57.7 L_M35 6
31 768 Kütt Vello 1.27.41.6 L_M35 7
32 710 Tempel Tarmo Harjumaa AEGVIIDU 1.28.01.0 L_M55 1
33 750 Nael Paavo Harjumaa Saku SuKL 1.28.19.7 L_M35 8
34 726 Vainura Ülo Harjumaa Saue Tammed 1.28.20.0 L_M60 1
35 640 Kriisa Helar Lääne-Virumaa 1.28.22.1 L_M35 9
36 614 Einroos Marju Harjumaa 1.28.23.4 L_N35 1
37 674 Nisu Oskar Harjumaa CFC 1.29.03.5 L_M15 7
38 741 Põld Üllar Läänemaa 1.29.18.9 L_M35 10
39 623 Hallimäe Rain Harjumaa 1.29.32.7 L_M50 1
40 751 Õruste Arno Harju 1.29.43.8 L_M21 8
41 755 Antropov Robert Harju 1.29.44.0 L_M40 1
42 644 Kurvits Ain Harjumaa 1.29.46.5 L_M40 2
43 681 Parts Parvo Harjumaa 1.30.02.5 L_M21 9
44 734 Zhuravskaja Maria Harjumaa SRD SK 1.30.40.0 L_N20 1
45 747 Lille Raiko Harju 1.30.49.9 L_M15 8
46 740 Lood Tarmo Lääne-Viru 1.30.52.6 L_M45 2
47 664 Martin Kaupo 1.30.52.8 L_M21 10
48 702 Salep Robert Lääne-Virumaa HAWAII EXPRESS 1.30.55.5 L_M20 2
49 635 Keert Jaanus Saaremaa 1.31.27.3 L_M21 11
50 773 Komarov Aleksei 1.31.32.2 L_M21 12
51 742 Niils Raigo Läänemaa 1.31.36.3 L_M40 3
52 655 Ligi Kaja Harjumaa 1.32.32.5 L_N40 1
53 607 Aun Erki Lääne-Virumaa SK Rakke 1.32.33.0 L_M17 8
54 767 Vidder Raivo 1.32.38.3 L_M35 11
55 628 Järv Jüri Harjumaa Suusaliit 1.32.44.2 L_M21 13
56 677 Orava Tõnis Lääne-Virumaa 1.33.00.1 L_M21 14
57 733 Virkus Katrel Ida-Virumaa Alutaguse Sukl 1.33.00.2 L_N15 2
58 723 Vaher Hannes Tartumaa 1.33.19.4 L_M21 15
59 684 Pihlak Raimond Lääne-Virumaa 1.33.21.1 L_M45 3
60 764 Juudas Karl 1.33.21.4 L_M15 9
61 649 Kõomägi Armin Harjumaa Tugev Tuul 1.33.37.8 L_M35 12
62 603 Ambel Anneli Harjumaa Nõmme SPKL 1.33.56.0 L_N21 1
63 759 Kaar Erkki Harju 1.33.58.0 L_M40 4
64 692 Ratassepp Meelis Harjumaa 1.33.59.0 L_M35 13
65 756 Viin Meelis Harju 1.34.29.2 L_M40 5
66 739 Pall Imre Tallinn 1.34.53.1 L_M55 2
67 615 Fimberg Teet Lääne-Virumaa 1.35.03.9 L_M35 14
68 676 Nõmmela Aksel Harjumaa CFC 1.35.04.6 L_M15 10
69 724 Vaher Ivar Järvamaa 1.35.04.7 L_M45 4
70 754 Pohlak Rauno Harju 1.36.33.8 L_M21 16
71 731 Vibo Raul Harjumaa Ramboll 1.36.53.8 L_M35 15
72 728 Valk Selin Lääne-Virumaa Hawaii Express 1.37.03.4 L_N15 3
73 778 Laanemäe Margus 1.37.19.2 L_M21 17
74 686 Ploompuu Riika Harjumaa 1.37.24.4 L_N35 2
75 717 Uudeberg Arvo Lääne-Virumaa 1.37.34.3 L_M21 18
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE