estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Sügisjooksul rekordarv osalejaid 14.09.2008 (0)
Täna toimus Baltimaade suurim jooksuüritus, SEB Tallinna Sügisjooks, mis tõi Tallinna tänavaile ligi 9000 liikumisrõõmu nautivat inimest.
Sügisjooksu stardipaugu annab Tiidrek Nurme 13.09.2008 (2)
Pühapäeval 14. septembril toimuv Baltimaade suurim jooksuüritus, SEB Tallinna Sügisjooks, toob Tallinna tänavaile ligi 9 000 liikumisrõõmu nautivat inimest. Arvukate rahvasportlaste kõrval ...
SEB Tallinna Sügisjooksul rekordarv osalejaid 11.09.2008 (0)
Täna lõppeb soodusregistreerimine Tallinna Sügisjooksule 31.07.2008 (1)
Tallinna Sügisjooks 21,1 km
Tallinna Sügisjooks 10 km
Tallinna Sügisjooks 10 km Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Fri, 06 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Sügisjooks
Aeg 14.09.2008
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km kell 11.00.
10 km jooks ja kepikõnd kell 12.30
Haribo lastejooksud kell 10.00-12.00 Tammsaare pargis
Korraldaja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn Tel. +372 654 8462, renna@jooks.ee www.jooks.ee
PROGRAMM JA MARSRUUT
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 1689 Florosenoks Mareks 00:31:10 1
2 2 Tiislär Kaupo sportkeskus 00:31:13 1
3 4 Salii Maksym 00:31:14 2
4 10 Lipp Ragnar EMÜ SK 00:31:22 2
5 63 Fosti Roman 00:31:59 3
6 20 Tinno Taavo KJK Tipp 00:33:12 4
7 92 Brigmanis Edgars 00:33:22 5
8 45 Kraas Andreas Sportland 00:33:23 6
9 4284 Jürs Sander Pärnumaa Spordiliit 00:34:11 7
10 11 Drazauskaite Rasa 00:34:17 1
11 1603 Steptsenko Daniil Üksik-sidepataljon I 00:34:27 3
12 38 Aus Priit TIPP 00:34:41 1
13 27 Malahhov Sergei SK Mits 00:35:01 8
14 6167 Basmanov Anton KJK Vike 00:35:16 9
15 160 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 00:35:31 1
16 81 Eding Andre G4S Eesti 00:35:39 10
17 299 Metsala Marko HAKTEK 00:35:42 11
18 57 Rebane Raivo 00:35:49 2
19 17 Vaher Paavo Bauhof 00:35:50 12
20 24 Simpson Martin Sportkeskus.ee 00:35:56 4
21 49 Neimar Raul 00:36:00 13
22 36 Kallaste Jaanus 00:36:10 5
23 59 Pallas Gunnar Tabasalu Triatloni Klubi 00:36:18 2
24 3648 Sadam Urmas Tallinna Linnavalitsus 00:36:19 3
25 66 Veerbaum Argo Türi Maamajandus ja tehnikakoo 00:36:21 3
26 4994 Truusalu Jaagup OK Võru 00:36:22 6
27 4570 Tammet Christopher Nõmme sk 00:36:23 1
28 48 Tammemäe Joosep Viljandi Suusaklubi 00:36:25 4
29 43 Kutsar Aare 00:36:28 14
30 25 Mets Madis Toila 00:36:29 7
31 80 Mõnjam Ain sportkeskus..ee 00:36:32 1
32 151 Epner Martin 00:36:45 15
33 1490 Müürsepp Timo Võru Lõunalõvi 00:36:47 5
34 58 Roonet Risto CRAFT 00:36:49 16
35 89 Marhele Ilona 00:36:54 1
36 60 Malsroos Lauri Sportland 00:36:58 8
37 77 Rosen Ulf Rootsi 00:37:03 17
38 135 Kiik Andres 00:37:06 6
39 28 Aasmäe Meelis VILJANDI SUUSAKLUBI 00:37:08 18
40 3530 Soesson Mart Tallinna Linnavalitsus 00:37:10 19
41 122 Pähn Janar VAK Staier 00:37:15 20
42 37 Lessing Janek Elva Suusaklubi 00:37:17 21
43 65 Kalmus Martin rõngu lumemehed 00:37:19 22
44 52 Pullerits Priit Postimees 00:37:25 4
45 83 Sillamaa Madis Määri 00:37:32 9
46 113 Vihmann Oliver 00:37:37 10
47 55 Saar Heigo 00:37:39 23
48 4495 Laos Juhan as Savi 00:37:44 11
49 107 Pähn Ragnar 00:37:44 24
50 126 Laur Toomas 00:37:51 5
51 322 Salong Peeter Stoneridge Electronics 00:37:53 25
52 86 Poll Cris Kadrina Keskkool 00:37:55 7
53 67 Koop Kalle SK Saarde 00:37:59 6
54 964 Jakobson Kaspar 00:38:02 26
55 149 Tammiste Martin Nõmme SK 00:38:02 2
56 198 Suurkivi Mart 00:38:05 3
57 70 Mangusson Maile 00:38:06 2
58 100 Kannike Kristjan 00:38:10 27
59 1605 Priks Keijo Üksik-sidepataljon I 00:38:10 12
60 39 Volke Markus Erik 00:38:11 4
61 99 Assor Alar OK Põlva Kobras 00:38:14 28
62 307 Villems Viljar MTÜ SKK 00:38:16 29
63 114 Roosimägi Allan JÄRVE SK 00:38:21 30
64 354 Laast Uku-Tanel Revalsport Kristiine 00:38:23 5
65 729 Nurk Talis 00:38:24 31
66 3139 Bõstrov Jevgeni 00:38:28 7
67 146 Raidna Raoul Päästeamet 00:38:30 32
68 345 Lilleoja Kaarel STAMINA 00:38:31 33
69 110 Teder Martin Tartu Waldorfi Gümnaasium 00:38:32 6
70 30 Kallak Jaan Saarepeedi SPKL 00:38:33 34
71 15 Koshelev Deniss KJK KALEV SILLAMÄE 00:38:33 8
72 134 Bessonov Sergei 00:38:34 35
73 200 Levandi Anders 00:38:35 9
74 184 Pool Karel TTÜ 00:38:37 36
75 289 Järvi Esko 00:38:48 37
76 153 Viidalepp Aadam Rommis Running Crew 00:38:56 38
77 479 Petrov Dmitri SCOUTSPATALJON 00:38:59 39
78 209 Jõgi Jaanus Eesti Maksu- ja Tolliamet 00:39:00 40
79 1068 Hillep Einar Justiitsministeerium 00:39:01 41
80 373 Kannel Karli SK Biathlon 00:39:13 7
81 120 Künnap Janis 00:39:16 42
82 2125 Tikk Ermo TÜASK 00:39:28 8
83 202 Mäe Meelis TALLINK GRUPP 00:39:30 13
84 130 Kaar Erkki ORIENT KONTORIKAUBAD 00:39:30 8
85 270 Merirand Marti 00:39:32 10
86 105 Loosaar Vahur 00:39:33 9
87 1606 Sellis Siim Üksik-sidepataljon I 00:39:34 14
88 1393 Lüter Jüri Sportland Eesti 00:39:37 1
89 377 Emajõe Taavi Pärnu Sõudeklubi 00:39:39 11
90 140 Truu Janek Suusahullud 00:39:42 43
91 1204 Pihlak Lauri 00:39:42 44
92 4106 Fedin Dmitri 00:39:42 15
93 171 Kuznetsov Madis 00:39:42 45
94 231 Kaasik Daniel 00:39:43 16
95 628 Kala Martin 00:39:44 9
96 5980 Kuura Kaur Pärnumaa Spordiliit 00:39:47 10
97 156 Leisalu Tanel ERGO 00:39:52 46
98 464 Lainoja Andres 00:39:54 47
99 205 Valter Marko - 00:39:56 48
100 178 Peedo Martin 00:39:58 49
101 268 Auväärt Martin Fittest Klubi 00:39:59 50
102 138 Meidla Tiit 00:39:59 51
103 82 Lillipuu Vello WÜRTH team 00:40:01 52
104 348 Rikand Hardi Stiil 00:40:03 17
105 224 Roosaar Vahur 00:40:05 53
106 193 Laimets Erki Conviso OÜ 00:40:06 10
107 267 Petersell Olar Piirivalve SKK 00:40:07 54
108 125 Hiiesalu Taago SEB 00:40:10 55
109 351 Anderson Christian 00:40:14 11
110 1404 Koppelmaa Raul Põhja Politseiprefektuur 00:40:15 56
111 1459 Rakov Martin 00:40:18 57
112 312 Mäeots Risto 00:40:22 58
113 410 Kiis Tõnis SK AASPERE 00:40:22 12
114 93 Lehter Aivar Eesti Energia SK 00:40:24 11
115 3272 Tkatsuk Oleg EUROÜLIKOOL 00:40:25 59
116 157 Tiiksaar Aaro 5xa 00:40:25 60
117 164 Muld Kristjan 00:40:27 61
118 154 Paju Kaido 00:40:29 12
119 238 Pääru Priit 00:40:35 62
120 257 Aasav Joel Nemo VII OÜ 00:40:39 63
121 5175 Lapin Vladimir SK Mits 00:40:45 2
122 402 Rentik Marko NÕMME 00:40:47 12
123 248 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 00:40:48 64
124 22 Hõbe Tarmo SPORTLAND 00:40:50 65
125 1333 Panker Björn Kaiu Põhikool 00:40:51 13
126 1585 Õnnik Lauri PärnuKoidula Gümnaasium 00:40:53 13
127 6039 Laugal Märt 00:40:54 18
128 5142 Trasberg Terje 00:40:56 1
129 537 Kast Eiki 00:40:57 66
130 792 Tikku Marko 00:40:57 67
131 1607 Paat Egert Üksik-sidepataljon I 00:40:57 19
132 158 Loit Madis Active TC 00:40:57 68
133 559 Toom Herman 00:40:57 20
134 282 Kuuder Kunnar 00:40:58 69
135 366 Kala Taavi 00:41:01 21
136 271 Kraam Sulev Fontes 00:41:03 70
137 214 Karask Peeter MyFitness 00:41:04 71
138 327 Etti Taavi 00:41:06 72
139 180 Pilt Esta Tartu Ülikool/Arctic 00:41:06 1
140 262 Antso Kait 00:41:06 73
141 258 Jänes Margus 00:41:07 74
142 1604 Vallimäe Janek Üksik-sidepataljon I 00:41:07 22
143 1610 Pähna Marke Üksik-sidepataljon I 00:41:07 75
144 166 Ervin Alar 00:41:08 14
145 235 Saidla Siim WSP TALONE OÜ 00:41:09 76
146 376 Emajõe Siim 00:41:11 77
147 240 Riismaa Heddy 00:41:12 3
148 2576 Gebruk Andy Erki Noole kergejõustikukool 00:41:13 14
149 305 Mäe Lauri 00:41:15 78
150 895 Nõmmik Kristjan KK Viimsi 00:41:15 15
151 491 Säär Tõnu JK Hermes 00:41:15 79
152 260 Orgulas Kaido 00:41:16 13
153 87 Jõe Priit 00:41:18 80
154 362 Lehismets Priit BC Kalev Cramo 00:41:20 81
155 264 Mäesepp Aigar Hansa SK 00:41:20 82
156 5176 Kruut Taavi SK Mits 00:41:20 2
157 1627 Kõrgesaar Kristjan LttVÕK 00:41:21 23
158 189 Olli Lauri LSF PT 00:41:22 83
159 144 Liivak Hannes HVSK 00:41:23 84
160 142 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 00:41:25 85
161 212 Soots Viivi-Anne SK Saue Tammed 00:41:25 4
162 208 Maripuu Ranno Lux Eesti 00:41:29 86
163 195 Karilaid Ivo TPMM 00:41:30 87
164 4819 Osjamets Madis AS Maves 00:41:31 88
165 159 Uusmaa Tõnu SEB 00:41:33 89
166 237 Uusmaa Mati SEB 00:41:33 3
167 147 Koit Mirjo tanavakorvpall.ee 00:41:36 15
168 716 Aunap Andres SS KALEV 00:41:36 90
169 594 Plumer Raivo Eesti Maksu- ja Tolliamet 00:41:36 4
170 6126 Nääb Erik Talkur 00:41:37 91
171 647 Ulp Säm 00:41:38 16
172 104 Morozov Igor Scania Eesti AS 00:41:38 14
173 199 Miholap Vassili ERR 00:41:39 5
174 5627 Vanker Ats 00:41:39 17
175 3714 Sutt Rasmus 00:41:40 16
176 177 Daub Taivo DSV/ OK ilves 00:41:43 92
177 772 Aus Madis KEILA SOS LASTEKÜLA 00:41:43 18
178 350 Hanga Knut 00:41:44 93
179 668 Võip Raivo 00:41:45 15
180 470 Kokla Madis 00:41:45 6
181 418 Heinla Indrek 00:41:45 94
182 1634 Lamp Kaimar LttVÕK 00:41:46 24
183 5907 Ervin Alo SK AASPERE 00:41:46 19
184 301 Kala Kalmet 00:41:47 16
185 291 Johanson Janar 00:41:47 95
186 1264 Mere Anne 00:41:49 5
187 872 Siimaste Kaur G4S Eesti 00:41:51 17
188 283 Muld Margus 00:41:51 96
189 290 Lemberg Raivo Iloprint TEAM 00:41:52 97
190 2009 Stahnevits Denis MK Hammerlock 00:41:53 98
191 228 Leist Uno 00:41:53 1
192 85 Üürike Hans Team75plus.com 00:41:54 99
193 1180 Nõgu Janek 00:41:54 25
194 227 Erdmann Tarmo Hermes 00:41:55 17
195 250 Sarapuu Priit G4S Eesti 00:41:57 100
196 409 Põld Heigo Rae ROK 00:41:58 18
197 276 Idavain Tiina Estonian Air 00:41:59 1
198 813 Hiisku Jorma SK AASPERE 00:42:02 20
199 3273 Andresson Margus KAITSEJÕUDUDE SK. 00:42:03 101
200 281 Saluste Peeter 21.CC 00:42:03 19
201 550 Alt Arnis 00:42:04 102
202 554 Müür Tormi NCC Ehitus AS 00:42:04 103
203 185 Sniker Indrek 00:42:06 104
204 703 Pärtel Mihkel 00:42:07 26
205 94 Nadel Mario KUUSALU SK 00:42:07 105
206 211 Heinmets Halmar Leksi 44 00:42:07 27
207 1293 Korkma Kaido 00:42:08 106
208 210 Ainsoo Jarkko Elioni Spordiklubi 00:42:08 107
209 1301 Schulz Anti 00:42:10 108
210 349 Värk Ren Tartu Ülikool 00:42:11 109
211 393 Lember Erki 00:42:12 21
212 3332 Piperal Pearu-Paul 00:42:13 18
213 1075 Viljamaa Mattias 00:42:15 22
214 230 Nellis Taimo G4S Eesti 00:42:15 110
215 286 Mikiver Mart 00:42:16 28
216 5165 Teearu Neeme SK SAARDE 00:42:16 111
217 850 Ratassepp Meelis 00:42:16 112
218 633 Oja Kristjan AS Coca-Cola HBC Eesti 00:42:19 23
219 253 Jõgeva Toomas Eurocon 00:42:19 20
220 1137 Miku Taavi SuKl Jõulu 00:42:19 113
221 96 Koplimäe Ain JK Sarma 00:42:20 114
222 6063 Nevolihin Kelly Laekvere PK 00:42:21 1
223 191 Sokolov Evgeny FIRN 00:42:23 1
224 389 Reinson Teet 00:42:25 29
225 220 Pihlak Riho RSK Rae 00:42:26 30
226 243 Schmidt Robert 00:42:27 19
227 620 Aro Andres Saue Tammed 00:42:27 115
228 5069 Assmann Ants Erik SK CONTRA 00:42:28 24
229 223 Kibus Siim FC Soccernet 00:42:29 116
230 374 Jaadla Indrek 00:42:30 117
231 4064 Rõõmussaar Raigo SK AUDRU 00:42:30 118
232 155 Zahkna Marek G4S Eesti 00:42:30 119
233 1678 Sulavee Anti KL Harju Malev 00:42:31 120
234 825 Mäesalu Märt Bc Kalev/Cramo 00:42:32 31
235 46 Vaino Kristo 00:42:35 121
236 369 Pallo Jürgen 00:42:36 25
237 708 Reinbok Indrek Pirita Palliklubi 00:42:36 122
238 90 Andrejeva Olga G4S Eesti 00:42:37 6
239 1176 Paljasmaa Hendri 00:42:37 32
240 3330 Klaan Margus Parksepa SK 00:42:38 123
241 1551 Kalliver Endrik 00:42:39 124
242 363 Kriisa Valmo BC CRAMO 00:42:39 125
243 414 Mooses Kerli Tartu Kalev 00:42:39 2
244 485 Paabut Kaarel 00:42:39 33
245 4099 Rõõmussar Tarvo 00:42:40 126
246 626 Daub Ingmar TSG/ OK ILVES 00:42:41 20
247 3012 Roasto Reigo 00:42:41 127
248 5177 Grigorjev Sergei SK Mits 00:42:41 7
249 2476 Volosin Jevgeni FIRN 00:42:43 2
250 279 Mälter Margit 00:42:45 7
251 528 Linke Martin 00:42:47 128
252 636 Uiboaed Gert 00:42:47 129
253 88 Selge Sten 00:42:48 26
254 315 Ründal Timmu Raplamaa Kergejõustikuklubi 00:42:48 27
255 498 Tarlap Tanel ÜVP 00:42:48 130
256 1336 Paas Toomas 00:42:50 131
257 1409 Tkatsenko Roman Põhja Politseiprefektuur 00:42:50 132
258 162 Eerme Martin TTÜ-KAPA 00:42:50 21
259 4800 Castiella Jose Fernandez 00:42:51 133
260 796 Lepp Marko SPORTLAND 00:42:52 134
261 1386 Järve Karl Viljandi Maagümnaasium 00:42:53 21
262 3057 Pevkur Saimi KSS EERO 00:42:54 8
263 990 Tudengimees Mardo SEB 00:42:54 28
264 571 Kasemaa Janno SEB 00:42:55 135
265 318 Leimann Kristjan 00:42:56 136
266 168 Luts Vahur 00:42:57 8
267 995 Källo Sander 00:42:57 137
268 4518 Lopuhhin Sergei A&T Sport 00:42:58 138
269 567 Immato Oliver SEB 00:43:00 34
270 925 Raiend Marten Mustamäe gümnaasium 00:43:02 29
271 3570 Pihu Janis suusaklubi jõulu 00:43:02 22
272 311 Pilme Kadi RAPLA JOOKSUKLUBI 00:43:03 3
273 3260 Linke Meelis 00:43:05 139
274 946 Wood Franklin STOCKHOLMS LÄNGDISTANSKLUBB 00:43:05 140
275 473 Saarma Jüri Elioni Spordiklubi 00:43:07 141
276 371 Jõgi Andri TEMT 00:43:09 142
277 1082 Kreisberg Sten-Martin 00:43:11 143
278 306 Tormer Kuno 00:43:12 3
279 741 Kalvet Kaspar 00:43:12 144
280 500 Trepp Janek Tapa shk 00:43:12 145
281 800 Loorits Mart SEB 00:43:14 146
282 443 Kurusk Rauno Saare valla kultuuri- ja spord 00:43:15 30
283 304 Kalmu Tõnis Scoutspataljon 00:43:17 35
284 670 Sootalu Tiit 00:43:18 22
285 723 Joasoo Mihkel 00:43:18 31
286 1608 Klaas Kalle Üksik-sidepataljon I 00:43:19 36
287 309 Ots Ivar-Illimar SEB 00:43:20 147
288 519 Roosma Andres Elioni Spordiklubi 00:43:20 148
289 4022 Kiigemägi Marko 00:43:21 149
290 5655 Alamets Lauri Nõmme Spordiklubi 00:43:22 23
291 714 Männik Üllar SEB 00:43:23 150
292 724 Simson Andrus 00:43:24 151
293 249 Tomberg Raul 00:43:25 152
294 292 Lints Madis 00:43:26 153
295 787 Sulg Marilin OK Orvand 00:43:26 9
296 370 Nagel Rainer 00:43:27 154
297 496 Soovik Jüri 00:43:27 3
298 6197 Hendrikson Arles 00:43:28 155
299 522 Raspel Raido DECTONA 00:43:29 23
300 401 Kaseorg Tanel Tartu Kalev 00:43:29 24
301 527 Annama Erkki 00:43:30 37
302 468 Polt Kalju 00:43:32 4
303 3867 Gorohhov Janer FC FLORA 00:43:34 25
304 510 Pärnsalu Markel Tartu Kalev 00:43:35 38
305 328 Kisel Rasmus Estonian Air 00:43:35 26
306 399 Kitsing Taivo Viking Line 00:43:36 156
307 394 Schmidt Peeter 00:43:36 39
308 329 Laurimaa Meelis Estkonsult 00:43:38 157
309 566 Kasesalu Hardo Estonian Air 00:43:38 158
310 385 Lepikult Toomas IT Kolled 00:43:38 9
311 335 Nõmm Marden 00:43:40 159
312 1621 Mändmets Arli Põhja Politseiprefektuur 00:43:40 160
313 336 Part Taavi 00:43:41 40
314 611 Vanhala Seppo KOTKA JOOKSUKLUBI 00:43:42 5
315 136 Post Rene OK Põlva Kobras 00:43:42 27
316 433 Vaht Alan Põhjakotkas 00:43:43 161
317 2051 Pavlovski Roman 00:43:43 41
318 1062 Pihu Janar 00:43:44 28
319 639 Matikainen Erko 00:43:44 42
320 903 Langebraun Mihkel 00:43:44 43
321 487 Taska Martin 00:43:46 44
322 499 Lillo Taivo 00:43:46 4
323 5974 Kekkonen Katrin SK Pirita 00:43:46 2
324 613 Aasa Ülar Elioni Spordiklubi 00:43:46 162
325 663 Veeret Andreas 00:43:47 163
326 4508 Rohtla Rainer Rahandusministeerium 00:43:47 164
327 364 Kardakov Aleksandr 00:43:48 5
328 3888 Peusha Aleksander 00:43:49 32
329 3697 Valler Raimond 00:43:51 33
330 1275 Vunukainen Marten OK Kobras 00:43:53 29
331 1679 Traks Aivo KL Harju Malev 00:43:53 165
332 776 Kotkas Priit 00:43:53 166
333 420 Pääru Mikk 00:43:53 24
334 493 Lõugas Martin 00:43:55 167
335 1665 Hannus Siim Üksik-sidepataljon kaader 00:43:56 168
336 2183 Pelt Taavi 00:43:56 45
337 2913 Inno Ermo Elioni Spordiklubi 00:43:58 169
338 1069 Lillipuu Kaur 00:43:58 30
339 444 Eks Elev SKF 00:43:58 170
340 530 Kappasto Rain 00:43:59 171
341 662 Kandelin Margus NORDEA SK 00:43:59 172
342 651 Roosnurm Erkki 00:43:59 173
343 492 Jõgi Nevel MTÜ 3D Treening 00:44:00 174
344 2854 Raudik Ats 00:44:01 175
345 862 Emajõe Riin 00:44:04 3
346 221 Lumberg Alari 00:44:04 176
347 233 Mutli Jaanus SK Los Toros 00:44:05 177
348 543 Kaljumäe Karl 00:44:06 34
349 186 Onohhov Aleksei 00:44:06 10
350 774 Laansalu Priit CITYMARK 00:44:06 178
351 605 Mertsina Tõnu 00:44:08 25
352 359 Pihkva Arne Kose suusaklubi. 00:44:08 179
353 3876 Vasar Silver 00:44:09 46
354 553 Rossi Sille MKM 00:44:09 10
355 486 Vöörmann Argo Jalajälg AS 00:44:11 180
356 339 Kiipsaar Raido Skanska 00:44:12 26
357 332 Perner Margit 00:44:14 11
358 598 Getman Ljudmilla 00:44:14 2
359 5908 Maasik Reivo SK AASPERE 00:44:14 31
360 3937 Miil Siim 00:44:15 35
361 5427 Rooden Priit Alpiklubi Firn 00:44:15 181
362 463 Nirk Allar Tartu Kalev 00:44:16 36
363 435 Raudsepp Priit 00:44:17 182
364 1372 Koppel Mati Jõgeva SAI 00:44:19 11
365 314 Pärn Matti New Balance Team 00:44:19 6
366 672 Volt Rein AQ Lasertool OÜ 00:44:20 183
367 337 ??? Nimeta 00:44:20 184
368 263 Lahi Lauri 00:44:21 47
369 4928 Allvee Karmo 00:44:23 37
370 375 Peedu Agris Eesti Maksu- ja Tolliamet 00:44:24 185
371 544 Tasane Vahur 00:44:25 186
372 899 Soom Ahti 00:44:26 48
373 4440 Markus Erkki Frukt Kuubis 00:44:26 187
374 516 Kello Gert 00:44:26 188
375 1150 Suur Laura SK Visa 00:44:26 2
376 575 Ojala Lauri 00:44:27 189
377 1628 Rand Toomas LttVÕK 00:44:27 49
378 2324 Karlson Ainar kaitsejõud 00:44:28 50
379 3295 Leisna Eero Wombat 00:44:29 27
380 965 Veskiväli Heigo Jõgeva Lootus 00:44:29 32
381 489 Merendi Rein 00:44:30 12
382 216 Zirnask Villu Stamina 00:44:30 28
383 3395 Palmiste Ülar 00:44:30 38
384 275 Pruul Erki Motel Paradise 00:44:31 190
385 1328 Baum Raivo 00:44:32 13
386 942 Ruusmann Jaanus MAKSU- JA TOLLIAMET 00:44:33 191
387 4901 Saar Siim 00:44:33 6
388 1172 Palutaja Arvi 00:44:33 192
389 767 Aus Mart KEILA SOS LASTEKÜLA 00:44:33 51
390 1517 Erik Raivo OK Myracaru 00:44:36 29
391 1257 Riimaa Mati PAKEX 00:44:37 30
392 4348 Roosalk Kairo KEILA SOS NOORTEKODU 00:44:37 39
393 1074 Mäekivi Jaanus e-Poed24 00:44:38 193
394 98 Nurmits Ülar KJK VIKE 00:44:38 52
395 1197 Soo Jürgen 00:44:38 33
396 1147 Vallikivi Alo LHV 00:44:40 194
397 403 Tilgre Taimar OK Kobras 00:44:41 14
398 4438 Lomper Tõnis SK Schnelli 00:44:41 40
399 426 Annula Renee Tapa SHK 00:44:42 195
400 801 Sibul Kristo 00:44:42 196
401 346 Kalliver Vallut 00:44:43 197
402 501 Lainelo Vaido 00:44:43 15
403 42 Valdas Sander 00:44:43 198
404 316 Liigand Jaanus 00:44:43 41
405 242 Liidemann Oliver jäähoki 00:44:44 199
406 490 Vahter Kaimo 00:44:45 200
407 1209 Viitmann Jaak 00:44:45 201
408 1138 Õiger Kalev 00:44:47 34
409 255 Sikk Leho Soome Maja Ehitaja OÜ 00:44:48 31
410 5846 Amer Toomas 00:44:49 202
411 277 Veidenberg Rain Sähmarid 00:44:49 203
412 677 Liblik Raino Aberg 00:44:50 204
413 4140 Härmson Erkki Hillari Estonian Air 00:44:50 205
414 1446 Kulbas Oliver 00:44:50 53
415 1602 Viigipuu Karel Üksik-sidepataljon I 00:44:51 54
416 627 Rikka Raimo Iloprint TEAM 00:44:52 206
417 175 Pallotedder Taivo SPORTLAND 00:44:53 207
418 2577 Tamme Risto 00:44:53 208
419 427 Ait Janek 00:44:53 209
420 795 Leer Janek SPORTLAND 00:44:54 210
421 587 Loitmaa Madis 00:44:55 211
422 1295 Luidalepp Hannes OK Vagun 00:44:56 212
423 666 Amor Margus RAUTAKESKO 00:44:56 213
424 3931 Salus Madis TÜ ASK 00:44:56 35
425 1003 Kase Jaanus 00:44:57 42
426 3349 Privoi Kairi AS Coca-Cola HBC Eesti 00:44:58 12
427 754 Sillaots Kaius S.M.Ü 00:44:58 55
428 2337 Karlson Rain 00:45:01 36
429 589 Roosa Jaak SEPTEMBRIS EI JOO 00:45:01 214
430 1525 Heinat Alar G4S Eesti 00:45:02 215
431 225 Sabre Doris Arctic Sport Club 00:45:03 13
432 387 Laigna Marko 00:45:04 216
433 1122 Reinsalu Rain 00:45:04 217
434 1086 Tormet Margo 00:45:06 218
435 513 Juhkov Janar 00:45:06 56
436 1397 Kümnik Steve Põhja Politseiprefektuur 00:45:07 219
437 317 Öövel Arne 00:45:07 220
438 297 Eljandi Rein Cargo Handling 00:45:08 1
439 6078 Sillamaa Kaspar 00:45:09 37
440 780 Lausmaa Markus 00:45:10 57
441 524 Ründal Andrus Rapla Maavalitsus 00:45:10 32
442 477 Vaher Ain 00:45:11 33
443 1474 Villsaar Karl Oskar SÜG 00:45:11 38
444 3820 Bergmann Gina ARCTIC SPORT 00:45:12 14
445 1632 Kurve Priit LttVÕK 00:45:12 58
446 331 Suup Helmut 00:45:12 16
447 1635 Ronk Argo LttVÕK 00:45:13 59
448 1674 Ehatamm Anti KL Harju Malev 00:45:13 7
449 1235 Piiri Rain SEB 00:45:14 221
450 405 Missing Janek JALAJÄLG 00:45:14 222
451 352 Dodge Gary 00:45:16 34
452 3068 Orav Ahti 00:45:16 43
453 755 Fedjuk Reigo 00:45:16 223
454 581 Killing Valdi ,,AUDRU VEKTOR 00:45:17 8
455 659 Tamm Ergo 21.CC 00:45:18 224
456 690 Kukk Alari Nycomed SEFA AS 00:45:20 39
457 1408 Pajur Ardo Hansa SK 00:45:21 225
458 302 Viirlaid Andero 00:45:21 226
459 1219 Rist Karlo 00:45:22 227
460 1242 Ehrenpreis Lauri Liewenthal 00:45:22 228
461 793 Kose Kalle 00:45:23 229
462 1299 Kiik Tanel Eesti Keskerakond 00:45:23 44
463 579 Noormägi Kalvi Välisministeerium 00:45:24 230
464 1186 Selliov Olle 00:45:25 231
465 298 Tamm Tõnu 00:45:26 232
466 3566 Tomingas Joonas 00:45:27 45
467 112 Nael Paavo 00:45:27 233
468 4263 Vahemets Margus 00:45:29 234
469 1188 Toomsalu Ilmar 00:45:30 35
470 5887 Neuhaus Rauno saue suusaklubi saue kool 00:45:32 40
471 1574 Lahi Ats 00:45:32 46
472 5791 Bremann Marko 00:45:33 235
473 3199 Tammerik Hans Joosep 00:45:34 41
474 5371 Pajur Maarek Itella Logistics OÜ 00:45:35 236
475 856 Ritso Valter 00:45:35 237
476 1215 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee SK 00:45:35 7
477 1270 Stahl Imre RAUTAKESKO 00:45:36 238
478 540 Kiple Kaivo Viking Window spordiklubi 00:45:36 239
479 2425 Esken Ago Elioni Spordiklubi 00:45:36 240
480 4436 Kalinin Aleksandr 00:45:37 60
481 5057 Pendonen Mikk 00:45:37 47
482 954 Suurman Herkki 00:45:37 36
483 849 Trummal Jevgeni 00:45:38 241
484 699 Vanaveski Reemet 00:45:38 242
485 465 Kallas Ramon Rakvere SK 00:45:39 42
486 603 Kann Kaupo 00:45:40 243
487 606 Rokko Jüri Tallinna Linnavalitsus 00:45:40 8
488 1565 Zubov Roman G4S Eesti 00:45:40 61
489 578 Laaneväli Alar 00:45:41 244
490 64 Sild Sten 00:45:42 245
491 726 Piirikivi Tauno RAE ROK 00:45:42 17
492 152 Palutaja Raul 00:45:44 37
493 609 Paesalu Olar 00:45:44 48
494 514 Ermel Jürgen Rõngu Lumemehed 00:45:45 246
495 1041 Laur Marko Uus Maa Tartu büroo OÜ 00:45:45 247
496 4256 Logina Laur-Kristjan SPORTLAND 00:45:46 49
497 4670 Rjabõshkin Sergei SRD SK 00:45:47 43
498 2135 Somelar Janek 00:45:47 248
499 2316 Kelk Silver 00:45:49 62
500 481 Tammo Mihkel 00:45:49 249
‹‹ Tagasi
sykk_seb sykk_sportland sykk_nike sykk_vikingline sykk_postimees
sykk_skyplus sykk_eestipost sykk_edelaraudtee sykk_yks sykk_mercuri
sykk_fifaa sykk_aura sykk_limpa sykk_haribo sykk_tallinnliigub
sykk_balbiino sykk_tallinn2011 sykk_kultmin sykk_hasartmnk
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Laura-Liisa, , 05.05.2009 19:25
mina jooksin ka see oli ju täiega lühike maa ma ei saa aru miks mul nii palju aega läks
susi, , 15.09.2008 18:04
Janule: oli jah peale draamakat kohe ka punkt paremal pool raja ääres, ilmselt sa ei pannud allamäge lahmides tähele:-) Eilse ilmaga tuli alguses juua pool-vägisi ja siis ka ainult süsivesikurikast jõujooki, energiapuudus tekib +11 kraadi juures vatt et ennem kui vedelikupuudus - olin ise muidugi väga optimaalselt riides, midagi ei saanud ülearu ja palavust polnud karta.
Janule, , 15.09.2008 17:19
minu mäletamist mööda oli kohe peale Draamateatrit too 12 km joogikas
Janu, , 15.09.2008 13:42
Kuna riiderid sai pisut palju ja higi lahmas, tekkis vedelikupuudus. Kas keegi oskab öelda, kus oli 21 km distantsil, see viies(juhendis oli kirjas 5 joogipunkti; 6,9,12,16,19km) 12km-l olev joogipunkt??? Sest raskeks läkski peale esimest ringi... siis oleks väga juua tahtnud! Russalka joogipunktini 16km-l, oli ju veel 5 km minna.
forrest, , 15.09.2008 10:48
mul footpod näitas isegi ca 300m pikemat distantsi. eks gps-i mehed oska täpsemini öelda.
tom, , 15.09.2008 10:45
pakun, et tegelikkuses oli distants ca 200m pikem. Jooksin üsna ühtlaselt tempoga 5 min/km, aga vahemik 10-11 km tuli ajaks miskipärast 6 min/km, kusjuures ei olnud tegemist mingi raske hetkega ning see lõik oli lisaks ka tuntavalt allamäge
loom, , 15.09.2008 07:56
Väga hea korraldus ja mõnus jooks, trass oli tehtud huvitavamaks (vanalinna osa), aga samas sellega koos ka raskemaks - rohkem pöördeid ja tempomuutusi. Kas kellelgi on andmeid, kas 21,1 km oli täpse pikkusega või kõikus paarsada meetrit?
Street Racer , , 15.09.2008 01:25
Liiklus oli hästi kinni tõmmatud ... hea oli joosta ... vinguhaisu ja mootorimüra kohe vähem ...
to john, , 11.09.2008 13:14
Kui start on Draamateatri ees ja finish Wismari tänaval ning poolamartonil osalejad jooksevad teisele ringile Kaarli puiesteed pidi, siis kuidas remont Vabaduse väljakul segada võiks?
viki, viktorkybard@gmail.com, 11.09.2008 07:51
Kas kellelgi äkki jääb üle 21 km jooksu numbrit ?


Kõige populaarsemad
14.september 2008
Sügisjooks 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE