estenglv
WAP version
Login form
RSS
Täna pannakse punkt tänavusele Eesti maanteekalendrile 10.09.2008 (0)
Märkamatult, ent siiski, on kätte jõudnud see kurb päev, mil saab läbi meie kodumaine maanteesõidurattakalender. Ent siiski on veel jäänud viimne õlekõrs, viimne võimalus, mida oleks patt ...
Algab registreerimine Aerobike.ee temposõidu karikasarjale 15.03.2008 (0)
Alates tänasest on avatud eelregistreerimine Aerobike.ee temposõidu karikasarjale. Registreerimine toimub stardimaksu ülekandmise teel korraldaja pangakontole ning selle suurus on 100 krooni etapik ...
Eraldistart 17,5 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Aerobike.ee Eraldisõidu karikasari. XII etapp
Aeg 10.09.2008
Koht Harjumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants MNT. Stardid algusega kell 18:00
Korraldaja Aerobike.ee & Kalevi Jalgrattakool, Tel: 5342 2196, karikasari@aerobike.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale Keskmine kiirus  
1 90 Korts-Laur Ervin ALEXELA RADEMAR AGENCY TEAM 21:55.88 1 47.60
2 134 Prous Priit Kalev Sport 23:07.62 2 1:11.74 45.14
3 43 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 23:21.61 1 1:25.73 44.69
4 322 Utar Urmo KALEV SPORT 23:52.25 3 1:56.37 43.73
5 7 Kivioja Raimo Rakke SK 24:17.26 4 2:21.38 42.98
6 87 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 24:24.95 1 2:29.07 42.75
7 41 Mikk Margus ARCTIC SPORT CLUB 24:48.91 2 2:53.03 42.07
8 323 Tamm Margus Triatleet 25:09.22 2 3:13.34 41.50
9 114 Kull Andre CC ROTA MOBILIS 25:10.68 3 3:14.80 41.46
10 208 Strikov Andrei CFC SPORDIKLUBI 25:12.14 1 3:16.26 41.42
11 136 Tarassov Igor Assa-Kesoro 25:12.46 3 3:16.58 41.41
12 98 Kulbin Andres VELO 25:14.61 4 3:18.73 41.35
13 230 Randoja David KALEVI JALGRATTAKOOL 25:30.60 2 3:34.72 40.92
14 57 Jõgi Joonas CFC SPORDIKLUBI 25:39.57 3 3:43.69 40.68
15 294 Sokk Harri TTÜ SK 25:43.80 5 3:47.92 40.57
16 313 Molev Juri VELOPLUS 25:55.20 5 3:59.32 40.27
17 4 Piirisild Ekke CFC SPORDIKLUBI 26:22.41 4 4:26.53 39.58
18 86 Gorshenin Roman Assa-Kesoro 26:32.89 6 4:37.01 39.32
19 137 Tinno Margus Veloclubbers 26:33.40 6 4:37.52 39.31
20 30 Raudsepp Krister CFC 26:36.25 1 4:40.37 39.24
21 52 Ando Indrek VELOPLUS 26:46.79 7 4:50.91 38.98
22 154 Kaert Kaljo Assa-Kesoro 26:51.29 1 4:55.41 38.87
23 20 Nisu Oskar CFC 27:00.87 1 5:04.99 38.64
24 327 Mõttus Tarmo HRK 27:14.18 7 5:18.30 38.33
25 74 Reinol Jörgen KJK 27:30.48 2 5:34.60 37.95
26 204 Korman Hans Tabasalu Triatloniklubi 27:33.56 8 5:37.68 37.88
27 324 Oru Kaido HRK 27:36.72 9 5:40.84 37.80
28 21 Nõmmela Aksel CFC 28:08.11 2 6:12.23 37.10
29 118 Strand Aleksander KJK 28:08.79 2 6:12.91 37.09
30 299 Aro Andres 28:22.15 8 6:26.27 36.80
31 312 Reinpõld Risto 28:29.08 10 6:33.20 36.65
32 53 Kukk Aivo 28:30.96 3 6:35.08 36.61
33 293 Lapsin Vladimir Mäe RK 28:40.04 11 6:44.16 36.41
34 107 Irik Rein Cosmos 28:48.21 4 6:52.33 36.24
35 350 Tilba Aleksander 28:59.83 5 7:03.95 36.00
36 263 Lõiv Paul VELO 29:04.02 9 7:08.14 35.91
37 51 Treufeldt Ülo RATAS 29:06.46 6 7:10.58 35.86
38 310 Kelk Kristjan CFC 29:15.31 3 7:19.43 35.68
39 257 Tatrik Ivo Mercury 29:19.47 10 7:23.59 35.60
40 331 Kuhi Rainer Black Pole 29:25.89 11 7:30.01 35.47
41 297 Orgla Maario 29:27.60 12 7:31.72 35.43
42 304 Erm Jaan KJK 29:40.35 7 7:44.47 35.18
43 61 Tursman Kristo-Kalvet Assa-Kesoro 29:40.75 13 7:44.87 35.17
44 228 Ehrberg Liisa CFC 29:48.11 1 7:52.23 35.03
45 193 Tänavsuu Taavi Black Pole 29:48.18 12 7:52.30 35.03
46 60 Audova Jaanus Assa-Kesoro 29:53.86 8 7:57.98 34.91
47 317 Sarapuu Alma Tabasalu Triatloniklubi 29:54.02 1 7:58.14 34.91
48 58 Sammel Koit Cosmos 29:59.92 4 8:04.04 34.80
49 242 Juul Jüri Ratas 30:04.58 9 8:08.70 34.71
50 330 Strozuk Andrei Assa-Kesoro 30:15.38 14 8:19.50 34.50
51 316 Raidma Rainer 30:22.27 13 8:26.39 34.37
52 300 Põllendik Rait 30:43.79 14 8:47.91 33.97
53 22 Kalm Keijo CFC 30:47.28 3 8:51.40 33.90
54 161 Tõnov Tauri-Dag 31:29.33 5 9:33.45 33.15
55 328 Mägi Ivar 31:39.05 15 9:43.17 32.98
56 326 Selirand Marten 31:50.33 16 9:54.45 32.79
57 205 Rist Jaanika KJK 31:59.48 2 10:03.60 32.63
58 27 Gede Triin CFC 33:07.76 1 11:11.88 31.51
59 25 Fomenko Aleksei CFC 33:36.31 4 11:40.43 31.06
60 121 Jahiloo Valdo 33:44.26 17 11:48.38 30.94
61 309 Rist Daisi CFC 33:46.37 2 11:50.49 30.91
62 325 Palu Indrek Plekk-Liisu RK 34:16.41 6 12:20.53 30.46
63 332 Akerman Kristel 35:17.33 3 13:21.45 29.58
64 50 Reisembuk Erik KJK 37:19.81 5 15:23.93 27.96
65 329 Loit Lembit 40:18.41 10 18:22.53 25.90
0 305 Järva Janek Porterracing DNF 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE