estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja 13.09.2008 (5)
Eesti suurima rahvaspordi sariürituse, Elion Estonian Cup'2008 rattamaratonide sarja võitis kaheksa etapi kokkuvõttes Allan Oras. Sarja käesoleva hooaja viimase osavõitluse 9. Jõulumäe ...
Rattamaratonide sarja superfinaal Jõulumäel 11.09.2008 (1)
Eesti suurima rahvaspordi sariürituse Elion Estonian Cup 2008. aasta hooaja otsustav kaheksas osavõistlus toimub eeloleval laupäeval 13. septembril Jõulumäel, Pärnumaal.
Elion Estonian Cup 2008 lõpetamine toimub 13. septembril 08.09.2008 (7)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Jõulumäe Rattamaraton 50 km
Jõulumäe Rattamaraton 23 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 13.09.2008
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 50,3 km kell 12:00
Matkasõit 23,3 km kell 12:45
Lastesõidud kell 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, andres@andrereklaam.ee  
CHILDREN RACES 2008 KUIDAS JÕUDA JÕULUMÄELE? MEELESPEA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Stardiaeg  
1 2221 Juudas Karl CFC 00:45:56 1 12:45:06
2 2067 Jalakas Siim VARGAMÄE 00:45:56 2 12:45:07
3 2031 Nisu Oskar CFC 00:45:59 1 12:44:16
4 2049 Neemela Kristian Kesko Agro 00:45:59 3 12:45:07
5 2065 Vidder Kristjan 00:45:59 4 12:45:07
6 2223 Raudsepp Krister CFG 00:46:07 5 12:45:06
7 2030 Nõmmela Aksel CFC 00:46:07 2 12:45:09
8 2028 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi Viko 00:46:08 3 12:45:08
9 2081 Matt Jörgen SKJ Viiking 00:46:16 6 12:45:06
10 2069 Altermann Madis Spordiklubi Rakke 00:46:29 7 12:45:06
11 2044 Lippe Kevin Pärnu Kalevi SK 00:47:10 4 12:45:08
12 2050 Lehemets Silver Jalgrattaklubi Viko 00:48:21 8 12:45:07
13 2072 Lainevee Hanno Kesko Agro 00:48:58 9 12:45:06
14 2075 Perner Peedu Jalgrattaklubi Viko 00:48:58 10 12:45:06
15 2045 Kull Kevin Pärnu Kalevi SK 00:49:00 5 12:45:08
16 2032 Mere Markus Pärnu Kalevi SK 00:49:01 6 12:45:07
17 2220 Kelk Kristjan CFC 00:50:19 11 12:45:08
18 2016 Lehemets Siim Jalgrattaklubi Viko 00:50:20 7 12:45:09
19 2079 Veeäär Madis Pärnu Kalevi SK 00:51:04 12 12:45:08
20 2051 Tarvis Peeter KOMO 00:52:02 13 12:45:07
21 2015 Redi Kaarel TÜ ASK 00:52:09 8 12:45:09
22 2060 Redi Karin TÜ ASK 00:52:09 1 12:45:10
23 2130 Kramm Raimo Westline Team 00:52:13 1 12:45:14
24 2078 Gede Triin CFC 00:52:13 2 12:45:10
25 2029 Raba Ahto Pärnu Kalevi SK 00:52:18 9 12:45:09
26 2037 Toss Karel 00:52:47 10 12:45:12
27 2074 Rist Daisi CFC-RUUTMEETER 00:52:50 3 12:45:09
28 2058 Kukk Jaak Kesko Agro 00:52:55 14 12:45:08
29 2080 Lippe Silvia Pärnu Kalevi SK 00:52:55 4 12:45:10
30 2226 Sutt Rasmus Sukl Jõulu 00:52:59 11 12:45:10
31 2225 Sutt Romet Jõulu 00:53:16 12 12:45:11
32 2046 Trummal Renar Pärnu Kalevi SK 00:54:03 13 12:45:09
33 2035 Vaine Taivo Viljandi Rattaklubi 00:54:10 14 12:45:08
34 2014 Mäoma Silver TÜ ASK 00:54:15 15 12:45:09
35 2213 Vahtra Vahur 00:54:15 16 12:45:09
36 2102 Enok Holger 00:54:26 2 12:45:27
37 2247 Viks Tarvi 00:54:34 3 12:45:28
38 2086 Uudeküll Peep 00:54:35 4 12:45:22
39 2039 Roos Rigo RPM Rattatiim 00:54:42 17 12:45:12
40 2107 Ralja Anar 00:54:43 5 12:45:15
41 2062 Klein Karl Jalgrattaklubi Viko 00:54:43 15 12:45:07
42 2048 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 00:54:51 16 12:45:06
43 2137 Randmaa Rando Vanasilla HK 00:54:54 6 12:45:16
44 2025 Peetso Mart Sander Spordiklubi Rakke 00:54:55 18 12:45:10
45 2114 Kull Madis 00:55:07 7 12:45:20
46 2094 Ots Silver Westline Team 00:55:19 8 12:45:15
47 2093 Usin Rando Kauppa Polkupyörän 00:55:36 9 12:45:21
48 2096 Kübar Kauri Westline Team 00:56:09 10 12:45:16
49 2111 Alev Martin Reissing Iseendaga Äksident Ägensi Tiim 00:56:23 11 12:45:18
50 2077 Raud Mikk 00:56:33 17 12:45:10
51 2133 Randalainen Viktoria 00:56:38 1 12:45:19
52 2204 Uibu Aivar 00:56:54 12 12:45:12
53 2228 Guske Marko Janek Tombaku Jalgrattaklubi 00:57:01 19 12:45:10
54 2187 Kuusk Anti Püha Loomaaed 00:57:02 13 12:45:13
55 2073 Neumann Andres 00:57:16 18 12:45:09
56 2245 Truuverk Kahro 00:57:17 14 12:45:24
57 2036 Neumann Argo 00:57:21 20 12:45:12
58 2071 Reissaar Hillar Mõdriku 00:58:11 19 12:45:07
59 2005 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 00:58:13 21 12:45:11
60 2027 Kask Oliver 00:58:17 22 12:45:11
61 2242 Neumann Tauno 00:58:53 15 12:45:14
62 2156 Meister Tarmo RPM Rattatiim 00:59:00 16 12:45:14
63 2017 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 00:59:07 23 12:45:10
64 2018 Lepik Sirje TÜASK 00:59:08 5 12:45:10
65 2033 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 00:59:08 24 12:45:08
66 2244 Põlts Heiki 00:59:23 17 12:45:24
67 2108 Mihailov Sven 00:59:23 18 12:45:21
68 2208 Riidamets Martin 00:59:31 19 12:45:19
69 2145 Vaikna Maarja Team VSK 01:00:03 2 12:45:14
70 2047 Teesalu Henri Pärnu Kalevi SK 01:00:07 25 12:45:11
71 2040 Ojakivi Kaur 01:00:08 26 12:45:18
72 2115 Sepp Marti 01:00:13 20 12:45:36
73 2056 Vaidila Hendrik Raudmees 01:00:15 20 12:45:21
74 2120 Viir Sirli 01:00:35 3 12:45:13
75 2135 Eismel Eiko 01:00:38 21 12:45:21
76 2179 Ääro Tõnu CFC 01:00:40 22 12:45:15
77 2174 Burkov Boriss 01:00:40 23 12:45:19
78 2168 Kangur Tarmo 01:00:42 24 12:45:14
79 2122 Vidder Merle EESTI ENERGIA SK VIII 01:00:48 4 12:45:13
80 2043 Suursild Geir SK Kalev 01:00:49 27 12:45:10
81 2183 Malberg Kriste ILOPRINT Team 01:00:53 5 12:45:14
82 2154 Väling Janno vitrecon 01:00:54 25 12:45:17
83 2147 Jääger Priit 01:00:56 26 12:45:12
84 2136 Pajur Agnes 01:01:02 6 12:45:13
85 2190 Kool Toomas Westline Team 01:01:08 27 12:45:19
86 2148 Mahla Indrek 01:01:09 28 12:45:26
87 2159 Berning Janika KGK-Singel Team 01:01:15 7 12:45:16
88 2023 Riim Allan RPM Rattatiim 01:01:21 28 12:45:10
89 2229 Umb Marjaliisa PSK Maru 01:01:23 8 12:45:20
90 2224 Kask Thea Sukl Jõulu 01:01:25 9 12:45:16
91 2101 Sadam Maarja 01:01:28 10 12:45:23
92 2126 Ambos Ülle KGK-Singel Team 01:01:38 11 12:45:18
93 2143 Vidder Kaido 01:01:41 29 12:45:13
94 2165 Parm Gabriel 01:01:51 30 12:45:27
95 2182 Metsaots Krista 01:01:52 12 12:45:24
96 2059 Nõmmik Tiina 01:02:12 6 12:45:11
97 2184 Nõmmik Aleksander 01:02:14 31 12:45:20
98 2234 Vibo Raul 01:02:39 32 12:45:17
99 2233 Tähe Tarvi 01:02:44 33 12:45:29
100 2199 Arras Ants 01:02:48 34 12:45:22
101 2241 Koort Kristel Jõhvi RK 01:02:54 7 12:45:09
102 2227 Hansson Marek 01:02:59 35 12:45:25
103 2132 Rebane Renno RPM Rattatiim 01:03:23 36 12:45:12
104 2155 Tamme Ringo 01:03:34 37 12:45:20
105 2087 Kull Kerot 01:03:39 38 12:45:13
106 2053 Kriisa Nele 01:03:51 8 12:45:11
107 2197 Vaidila Algis Raudmees 01:04:25 39 12:45:21
108 2222 Kelk Kaarel CFC 01:04:30 29 12:45:08
109 2127 Evendi Kristi 01:04:46 13 12:45:16
110 2054 Reinik Indrek 01:05:00 21 12:45:07
111 2152 Looga Lauri 01:05:00 40 12:45:27
112 2175 Klettenberg Ivo 01:05:14 41 12:45:27
113 2178 Enok Ergi 01:05:23 42 12:45:26
114 2106 Laul Margo RPM Rattatiim 01:05:27 43 12:45:12
115 2088 Arras Kristjan 01:05:42 44 12:45:23
116 2084 Tääkre Siim-Kristjan Nõmmekad 01:05:46 45 12:45:13
117 2131 Beljaeva Maret Enicsi Naised 01:05:50 14 12:45:16
118 2205 Vahtra Viljar 01:05:52 46 12:45:13
119 2034 Kütt Karel 01:05:54 30 12:45:11
120 2207 Vonk Aivar Kostivere Vänt 01:05:55 47 12:45:29
121 2186 Pärsim Priit 01:05:56 48 12:45:26
122 2052 Toome Ronald 01:06:16 22 12:45:08
123 2123 Vilt Kristiina KGK-Singel Team 01:06:19 15 12:45:13
124 2235 Kiisk Taivo RPM Rattatiim 01:06:32 49 12:45:17
125 2169 Prikko Kristel 01:06:33 16 12:45:18
126 2170 Riim Piia RPM Rattatiim 01:06:36 17 12:45:17
127 2105 Jääger Mari 01:06:39 18 12:45:19
128 2134 Karpelin Gert 01:06:57 50 12:45:21
129 2103 Jürisoo Kristi Kostivere Vänt 01:07:14 19 12:45:17
130 2104 Mälgi Ailen 01:07:27 20 12:45:20
131 2021 Vaga Kristo Enn Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:07:30 31 12:45:11
132 2024 Kukk Madis Spordiklubi Rakke 01:07:32 32 12:45:10
133 2128 Uustalu Marju 01:07:54 21 12:45:23
134 2232 Aria Sirle 01:08:12 22 12:45:33
135 2216 Nurk Mihkel Pärnu Kalev Spordiklubi 01:08:17 33 12:45:12
136 2166 Stokkeby Allan RPM Rattatiim 01:08:22 51 12:45:14
137 2110 Kõue Kerli 01:08:31 23 12:45:13
138 2038 Reissaar Hans Mõdriku 01:08:38 34 12:45:09
139 2042 Toome Relika 01:08:41 9 12:45:11
140 2196 Ivanov Aleksandr 01:08:48 52 12:45:19
141 2210 Lepa Andres Eesti Ehitus RK 01:08:50 53 12:45:27
142 2160 Mandel Vallo Kesko Agro 01:08:56 54 12:45:20
143 2176 Hanni Toomas 01:08:59 55 12:45:25
144 2138 Vann Kati Kesko Agro 01:09:13 24 12:45:20
145 2195 Rahnel Aser 01:09:13 56 12:45:32
146 2240 Uuetalu Rita 01:09:25 25 12:45:24
147 2090 Muru Margus 01:09:28 57 12:45:29
148 2162 Keba Andres 01:09:30 58 12:45:30
149 2002 Õispuu Maris Spordiklubi Rakke 01:09:58 10 12:45:11
150 2117 Lepa Erko 01:10:05 59 12:45:27
151 2141 Aigro Tarmo Marepleks 01:10:15 60 12:45:33
152 2092 Rebane Riin RPM Rattatiim 01:10:32 26 12:45:15
153 2010 Nõgols Andry DeLaval 01:10:33 35 12:45:12
154 2217 Ree Steve Pärnu Kalev 01:10:34 36 12:45:11
155 2118 Sootla Ivika 01:10:35 27 12:45:18
156 2150 Antsmäe Rando Marepleks 01:11:17 61 12:45:32
157 2149 Arnemann Regina 01:11:17 28 12:45:26
158 2200 Kaasik Arne Columbus IT 01:11:25 62 12:45:19
159 2095 Vavulski Mari DeLaval 01:12:05 29 12:45:19
160 2140 Puhk Liisi cosmos sun 01:12:17 30 12:45:22
161 2203 Tammert Riho Tõukerattamees 01:12:38 63 12:45:14
162 2236 Reinsoo Siiri 01:13:10 31 12:45:32
163 2144 Kruusimägi Kairit 01:13:35 32 12:45:28
164 2098 Saarna Karel Rõuge Racing Team 01:13:41 64 12:45:28
165 2099 Laul Getter ETK Maksimarket 01:13:48 33 12:45:17
166 2177 Sõber Janno 01:13:49 65 12:45:34
167 2194 Tsvetkov Viktor 01:13:49 66 12:45:20
168 2211 Suitso Piret 01:14:05 34 12:45:33
169 2214 keller Oliver 01:14:11 37 12:45:28
170 2157 Jääger Katre 01:14:23 35 12:45:13
171 2116 Arro Ago TehnoTurg-T Cycling Team 01:14:35 67 12:45:31
172 2125 Kekk Marlis 01:15:10 36 12:45:17
173 2230 Aak Sibelle 01:15:54 37 12:45:26
174 2085 Mätas Ergo 01:16:02 68 12:45:12
175 2231 Pesor Siim Komo 01:16:11 38 12:45:11
176 2219 Kangilaski Erik Kalevi Jalgrattakool 01:16:27 39 12:45:18
177 2198 Roos Age RPM Rattatiim 01:16:53 38 12:45:16
178 2218 Kunimägi Germo Pärnu Kalev 01:17:09 40 12:45:12
179 2129 Maddison Annemari 01:17:12 39 12:45:21
180 2172 Maalmeister Margit 01:17:47 40 12:45:21
181 2192 Talu Anu 01:18:18 41 12:45:30
182 2019 Volmer Karl 01:18:31 41 12:45:08
183 2109 Kruusvee Kadri 01:18:34 42 12:45:23
184 2163 Kangur Kairi 01:18:54 43 12:45:15
185 2201 Kaasik Rutt 01:19:39 44 12:45:22
186 2239 Erlemann Birgit 01:19:50 45 12:45:28
187 2167 Nurk Ave 01:21:02 46 12:45:17
188 2246 Ristal Kadi 01:21:16 47 12:45:18
189 2012 Parm Marleen 01:21:17 11 12:45:26
190 2121 Saaliste Karin 01:21:50 48 12:45:23
191 2161 Hanni Inga 01:21:53 49 12:45:25
192 2100 Gröön Grete Proffox GT 01:23:45 50 12:45:14
193 2212 Kantsik Tiina 01:25:04 51 12:45:16
194 2189 Sild Kaie 01:25:08 52 12:45:24
195 2215 Konno Pille 01:25:22 53 12:45:15
196 2243 Nurges Kaja 01:25:30 54 12:45:29
197 2206 Korem Lea 01:26:29 55 12:45:25
198 2173 Vink Eve Enicsi Naised 01:26:53 56 12:45:15
199 2181 Hallik Stella RPM Rattatiim 01:26:58 57 12:45:19
200 2008 Sild Aik Eerik 01:33:22 42 12:45:24
201 2057 Sild Kateriin 01:33:23 12 12:45:24
202 2180 Kirss Monika Alpiexpress 01:37:06 58 12:47:00
203 2022 Nõmmela Therese 01:37:06 13 12:47:00
204 2238 Erlemann Robin 01:41:09 43 12:45:24
205 2237 Erlemann Jaanus 01:41:10 69 12:45:24
206 2193 Kohjus Margit 01:42:29 59 12:45:35
207 2061 Kannu Siim 01:43:27 23 12:45:31
208 2007 Hipponen Samuel 01:43:31 44 12:45:32
0 2070 Soosaar Jaan Jalgrattaklubi Viko DNF 0 12:45:08
0 2076 Valk Selin Kesko Agro Naised DNF 0 12:45:10
0 2083 Kaasik Morten Columbus IT DNS 0
0 2112 Lorents Algo Westline Team DNS 0
0 2151 Rebane Tanel Proffox GT DNS 0
0 2164 Läll Ainar respontex DNS 0
0 2171 Poltrago Indrek DNS 0
0 2185 Kask Raivo DNS 0
0 2191 Kala Urmas DNS 0
0 2202 Pani Kalle ETK Maksimarket DNS 0
0 2209 Takk Jaak DNS 0
0 2001 Kunimägi Germo Pärnu Kalevi SK DNS 0
0 2003 Saarmaa Carl Pärnu Kalevi SK DNS 0
0 2004 Ree Steve Pärnu Kalevi SK DNS 0
0 2006 Kiristaja Hendrik DNS 0
0 2009 Mere Karl-Cardo DNS 0
0 2011 Nurk Mihkel Pärnu Kalevi SK DNS 0
0 2013 Siim Pesor Raplamaa Rattaklubi KoMo DNS 0
0 2020 Metsküla Jaan ETK Maksimarket DNS 0
0 2026 Saavik Siim Pärnu Kalevi SK DNS 0
0 2041 Sammel Franz cosmos DNS 0
0 2055 Kapp Marko DNS 0
0 2063 Väärtmaa Karl cosmos DNS 0
0 2064 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi DNS 0
0 2066 Alamaa Siim-Erik DNS 0
0 2068 Vimba Henrijs Valmiera - Ripo autocentrs DNS 0
0 2082 Malberg Kersti ILOPRINT Team DNS 0
0 2089 Plees Rebeka KHR Jalgrattaklubi DNS 0
0 2091 Arula Helene DNS 0
0 2097 Punnison Eveli Enicsi Naised DNS 0
0 2113 Lätt Evelin DNS 0
0 2119 Sutt Eleri DNS 0
0 2124 Saagim Eve Mürakarud DNS 0
0 2139 Vahter Evelin Kesko Agro DNS 0
0 2142 Nõmmik Tiivi DNS 0
0 2146 Saarna Margit Bauhof DNS 0
0 2153 Miljukova Claire VARGAMÄE DNS 0
0 2158 Sööt Annika DNS 0
0 2188 Pärsimägi Ane Enicsi Naised DNS 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aadu Kadakas, , 05.04.2012 18:19
Rakvere pani kõik asjad proovile: tehnika, närvid, vastupidavus, rehvid. Mudas kelgutamine arendab vastupidasvust. Kõik lapsed, naised, mehed kes lõpuni tulid olid selle päeva tunnustus korraldajatele.
Teet, teet@intrac.ee, 18.09.2008 10:48
Tänud Jõulumäe rahvale ja korraldajatele hästi organiseeritud ürituse eest. Jõulumäe naabrina tahaksin visata küll väikese tilga tõrva ühe külalise laste meepotti. Nimelt lõhkusid kaks helerohelistes jopedes (üks neist prillidega) last, distantsi lõpuosas, Jõulumäe kõrval, kaigastega päkapikumaja ;-( Loodan, et nende laste vanemad seda kirja leovad ja organiseerivad sel aastal laste jõuluvanale korraliku vitsa. Palun austage teiste inimeste tööd!
SPORTINFO, , 17.09.2008 10:00
Jõulumäe lõpuprotokollid ja EEC'08 koondtulemused on uuendatud. Samuti on avaldatud ka Jõulumäe RM lastesõitude tulemused. Kena sügise jätku kõigile rattahuvilistele soovib SPORTINFO
tanelile, , 17.09.2008 09:06
täitsa olemas, otsi, nutikamad on juba ammu üles leidnud ja nurisevad
tanel, , 17.09.2008 08:26
Kus on 2008 aasta kogu paremisjärjestus??
raffasportlane, , 16.09.2008 10:16
Kas sellest Rakvere teemast juba kyll ei saa. Sari selleks aastaks läbi. Kõik etapid olid omamoodi head , eks inisevad need kes ei jõudnud ja maha tulid.
Lastesõitude, , 16.09.2008 10:08
tulemused?
To eigo, , 16.09.2008 07:44
Hädaldavad just nõrgad mehed, naised olid neist Rakveres üle.
, , 15.09.2008 23:32
to eigo.. egas nyyd naised siis nii nõrgad kah pole:) juba wanad eestlased rääkisid, et õige naine toidab mehe ja kuus last:)
to jõuetud humoristid , , 15.09.2008 23:24
te iseennast ei hakka ära tüütama vaikselt ?


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE