estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja 13.09.2008 (5)
Eesti suurima rahvaspordi sariürituse, Elion Estonian Cup'2008 rattamaratonide sarja võitis kaheksa etapi kokkuvõttes Allan Oras. Sarja käesoleva hooaja viimase osavõitluse 9. Jõulumäe ...
Rattamaratonide sarja superfinaal Jõulumäel 11.09.2008 (1)
Eesti suurima rahvaspordi sariürituse Elion Estonian Cup 2008. aasta hooaja otsustav kaheksas osavõistlus toimub eeloleval laupäeval 13. septembril Jõulumäel, Pärnumaal.
Elion Estonian Cup 2008 lõpetamine toimub 13. septembril 08.09.2008 (7)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Jõulumäe Rattamaraton 50 km
Jõulumäe Rattamaraton 23 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 19 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 13.09.2008
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 50,3 km kell 12:00
Matkasõit 23,3 km kell 12:45
Lastesõidud kell 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, andres@andrereklaam.ee  
CHILDREN RACES 2008 KUIDAS JÕUDA JÕULUMÄELE? MEELESPEA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 36km Koht v.k. Koht
TP 1
PKT  
1 4 Kirsipuu Jaan Spordiklubi CFC 01:46:10 01:13:20 1 1 1500
2 1 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:46:34 01:13:21 2 2 1495
3 9 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT - MEVER 01:47:03 01:13:23 3 4 1492
4 8 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 01:47:39 01:13:52 4 6 1490
5 6 Ainsalu Markku RIETUMU BANK-RIGA 01:47:40 01:13:21 5 3 1489
6 1131 Austa Caspar Dynatek-Latvia 01:48:23 01:15:12 6 12 1488
7 5 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 01:48:23 01:15:10 7 9 1487
8 12 Korts-Laur Ervin Alexela Rademar Agency Team I 01:48:24 01:15:09 1 8 1486
9 22 Eisaks Kalvis Rietumu Banka-Riga 01:50:05 01:15:13 8 13 1485
10 19 Tuisk Priit Hawaii Express Viimsi 01:50:07 01:15:12 9 11 1484
11 18 Zviedris Normunds EXTREME SPORT - MEVER 01:50:14 01:14:31 10 7 1483
12 2 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 01:50:33 01:15:11 1 10 1482
13 23 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club I 01:50:37 01:16:10 11 21 1481
14 24 Suur Ivo Alexela Rademar Agency Team I 01:50:39 01:16:12 2 23 1480
15 15 Rohtmets Argo Balti Laomeister OÜ 01:50:46 01:16:06 12 15 1479
16 41 Schumann Riivo Spordiklubi CFC 01:50:50 01:16:07 13 16 1478
17 43 Neemela Tarmo Extreme Plekk-Liisu I 01:51:11 01:16:09 2 19 1477
18 33 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 01:51:26 01:16:11 3 22 1476
19 11 Selder Tauri Sundstrand I 01:51:29 01:16:06 3 14 1475
20 94 Mikk Margus Arctic Sport Club I 01:51:31 01:16:10 14 20 1474
21 26 Jõessar Janari-Joel Spordiklubi CFC 01:51:33 01:16:07 1 17 1473
22 13 Kattai Kaupo EXTREME SPORT - MEVER 01:52:03 01:16:12 15 24 1472
23 10 Kukk Sigvard VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:52:19 01:13:52 16 5 1471
24 36 Kopli Tarmo Hawaii Express Viimsi 01:53:07 01:17:44 17 28 1470
25 21 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:53:10 01:16:13 18 25 1469
26 34 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:53:18 01:17:47 19 32 1468
27 32 Olle Raul Toyota Amserv Team 01:53:21 01:16:08 4 18 1467
28 61 Jeret Timmo Pärnu Kalevi SK 01:53:56 01:17:50 2 37 1466
29 40 Kampus Kaido EXTREME SPORT - MEVER 01:54:11 01:17:45 20 30 1465
30 39 Karu Virgo Hawaii Express Viimsi 01:54:31 01:17:44 5 27 1464
31 17 Aug Andrus Arctic Sport Club I 01:54:40 01:18:55 21 41 1463
32 31 Vaab Ivar 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:54:50 01:17:48 3 34 1462
33 98 Grossmann Genry Toyota Amserv Team 01:54:56 01:17:47 22 33 1461
34 80 Männiste Meeme Arctic Sport Club II 01:55:04 01:17:51 6 38 1460
35 14 Ojavee Mart Rietumu Banka-Riga 01:55:13 01:17:43 23 26 1459
36 30 Aduson Andre Spordiklubi CFC 01:55:20 01:17:50 24 36 1458
37 52 Suppi Ahti Costa Bicicleta 01:55:36 01:17:49 25 35 1457
38 71 Rezins Janis ZZK- EXTREME SPORT 01:55:39 01:17:46 7 31 1456
39 28 Puu Henno Balti Laomeister OÜ 01:55:52 01:19:38 26 50 1455
40 125 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 1 01:55:58 01:19:27 4 46 1454
41 45 Rannama Indrek Alexela Rademar Agency Team I 01:56:00 01:19:25 27 43 1453
42 27 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:56:05 01:17:45 28 29 1452
43 51 Öpik Oliver velo clubbers 01:56:18 01:19:27 29 45 1451
44 73 Tõnisson Tiimo Porter Racing 01:56:35 01:19:37 30 49 1450
45 48 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:56:48 01:19:07 4 42 1449
46 54 Laanela Danek 01:57:04 01:18:38 31 40 1448
47 76 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 01:57:05 01:19:26 32 44 1447
48 88 Neidra Rainer 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:57:22 01:21:23 5 70 1446
49 56 Kivioja Raimo 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:57:23 01:19:29 33 47 1445
50 64 Ositis Dzintars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 01:57:41 01:19:39 8 51 1444
51 72 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 01:57:46 01:20:47 34 60 1443
52 78 Viljus Ivo PÜHA LOOMAAED 01:57:55 01:20:38 9 54 1442
53 59 Laanemaa Kristjan Spordiklubi CFC 01:58:07 01:19:30 35 48 1441
54 115 Loboda Edvard Velo.clubbers.ee 01:58:27 01:20:44 36 58 1440
55 127 Aasla Meelis Balti Laomeister OÜ 01:58:33 01:20:45 37 59 1439
56 57 Vist Kalev Spordiklubi CFC 01:58:43 01:21:13 10 66 1438
57 67 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere/Katus I 01:58:47 01:20:37 5 53 1437
58 65 Mikson Margus Arctic Sport Club II 01:58:48 01:20:54 38 64 1436
59 77 Põldma Tõnu 01:58:48 01:21:14 39 67 1435
60 1128 Rebane Meelis Velopluss 01:58:57 01:20:42 40 57 1434
61 87 Vähi Jaagup Velo 01:59:04 01:20:50 6 61 1433
62 16 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene 01:59:31 01:20:38 6 55 1432
63 165 Tarassov Igor Assa Kesoro 01:59:41 01:21:16 11 68 1431
64 110 Riismaa Timo VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:59:42 01:20:53 41 62 1430
65 99 Peipsi Aleko Hawaii Express Viimsi 02:00:20 01:20:55 12 65 1428
66 83 Biezais Martins SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:00:20 01:21:21 42 69 1429
67 104 Hermet Priit EXTREME SPORT - MEVER 02:00:24 01:20:36 43 52 1427
68 50 Kivil Peep Sundstrand I 02:00:55 01:17:51 44 39 1426
69 164 Erikson Toomas X-SPORT 02:01:00 01:22:19 45 79 1425
70 69 Abel Indrek VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:01:09 01:22:09 46 73 1424
71 107 Kivistik Egert cosmos team 02:01:19 01:22:29 7 82 1423
72 97 Pajur Rivo velo clubbers 02:01:22 01:22:30 47 83 1422
73 103 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:01:24 01:22:10 48 74 1421
74 134 Pukk Andre 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:01:27 01:22:15 49 77 1420
75 1116 Firsanov Sergey Rietumu Banka-Riga 02:01:30 01:23:00 50 86 1419
76 274 Klaiva Mairis Velkonis 02:01:45 01:20:53 13 63 1418
77 66 Bogdanovs Aivars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:01:45 01:21:43 14 71 1417
78 91 Veelmaa Taavi 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:01:50 01:23:12 7 88 1416
79 53 Birkentals Mareks SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:01:53 01:22:27 51 81 1415
80 140 Saarna Rivo Alexela Rademar Agency Team II 02:01:58 01:22:18 52 78 1414
81 145 Roskoss Janis CBM/Smiltene 02:02:06 01:22:19 53 80 1413
82 90 Pallo Rait Hansa SK 02:02:31 01:22:08 54 72 1412
83 126 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 02:02:31 01:22:13 55 75 1411
84 143 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:02:45 01:22:14 56 76 1410
85 49 Utar Urmo Kalev Sport 02:03:06 01:23:35 8 90 1409
86 203 Antoniak Marek 02:03:09 01:24:33 15 100 1408
87 100 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:03:23 01:23:55 16 96 1407
88 111 Raja Aigar Westline Team 02:03:28 01:23:07 57 87 1406
89 148 Eiduka Ivanda Rietumu Banka Riga 02:03:29 01:24:34 1 101 1405
90 105 Aia Karlo Pärnu Kalevi SK 02:03:53 01:23:36 8 92 1404
91 138 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:03:56 01:23:37 58 93 1403
92 149 Kand Peeter BOSCH 02:04:14 01:22:45 17 85 1402
93 182 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:04:22 01:23:40 59 94 1401
94 74 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:05:00 01:24:34 60 102 1400
95 82 Magus Margus Arctic Sport Club II 02:05:09 01:23:13 9 89 1399
96 176 Krull Mikk Alexela Rademar Agency Team II 02:05:26 01:24:36 61 104 1398
97 152 Lepmets Tanel Arctic Sport Club I 02:05:29 01:25:21 18 111 1397
98 55 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:05:40 01:25:56 10 118 1396
99 166 Danilas Meelis 02:05:53 01:24:41 19 108 1395
100 188 Elling Toomas Kesko Agro I 02:05:56 01:24:39 62 107 1394
101 135 Meier Maaris Investment Agency Team 02:05:58 01:26:03 1 120 1393
102 46 Kelk Indrek Hawaii Express Viimsi 02:05:59 01:20:41 64 56 1392
103 139 Sander Marek PSKL Olympic 02:05:59 01:23:56 63 97 1391
104 180 Reiljan Kuldar Velo.clubbers.ee 02:06:02 01:25:22 20 112 1390
105 120 Toome Roland 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:06:07 01:24:44 21 109 1389
106 292 Vsivtsev Juri Viru Politsei 02:06:14 01:27:06 65 136 1388
107 187 Bergvald Gunnar HVSK WOLMREKS EHITUS 02:06:18 01:24:38 66 106 1387
108 196 Ladva Ailar Paralepa 02:06:25 01:25:24 67 114 1386
109 113 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:06:28 01:22:40 22 84 1385
110 128 Kannel Alari 02:06:30 01:24:32 23 99 1384
111 210 Tilk Arne SK Serviti 02:06:41 01:24:37 68 105 1383
112 96 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:06:42 01:26:31 69 131 1382
113 158 Rei Tarmo Spordiklubi CFC 02:06:43 01:25:25 70 115 1381
114 226 Jõgeva Toomas Eesti Ehitus RK_1 02:06:44 01:25:20 24 110 1380
115 121 Shumanov Tiit 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:06:45 01:26:20 25 126 1379
116 224 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:07:21 01:25:26 71 117 1378
117 230 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1 02:07:30 01:26:19 72 125 1377
118 185 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla 02:07:35 01:25:25 73 116 1376
119 204 Kuhlap Kaupo cosmos fun 02:07:39 01:27:35 26 162 1375
120 201 Kask Janek Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:07:47 01:26:49 74 134 1374
121 75 Gristsenko Andrei Hawaii Express Viimsi 02:07:53 01:23:35 75 91 1373
122 150 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 02:07:59 01:27:14 27 142 1372
123 151 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:08:01 01:26:10 76 121 1371
124 144 Kallari Taimar EHTE 02:08:07 01:27:07 77 137 1370
125 260 Lepp Emeri 02:08:13 01:26:17 78 123 1369
126 198 Arula Raul TARTU VELO 02:08:15 01:26:22 1 128 1368
127 241 Maidla Janek KGK-Singel Team 02:08:17 01:27:08 79 138 1367
128 70 Saar Raido Jalgrattaklubi Viko 02:08:20 01:27:17 11 144 1366
129 159 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:08:37 01:26:16 80 122 1365
130 220 Hansov Hanno Toyota Amserv Team 02:08:47 01:26:21 81 127 1364
131 238 Järveoja Toomas TÜASK 02:08:59 01:27:21 28 148 1363
132 298 Jams Sulev Kesko Agro I 02:09:00 01:27:13 29 141 1362
133 231 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:09:03 01:27:20 82 146 1361
134 174 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 02:09:10 01:26:18 83 124 1360
135 93 Eljas Avo püha loomaaed 02:09:17 01:23:42 84 95 1359
136 251 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:09:19 01:27:32 85 159 1358
137 197 Õun Valdur Nordea SK 02:09:22 - 86 - 1357
138 324 Rääbis Mati Toyota Amserv Team 02:09:29 01:27:10 2 139 1356
139 244 Järveoja Jaanus TÜSK 02:09:37 01:28:55 30 181 1355
140 25 Aulik Allan Alexela Rademar Agency Team I 02:09:54 01:26:02 87 119 1354
141 194 Välja Margus KGK-Singel Team 02:09:54 01:26:24 31 130 1353
142 236 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene 02:09:57 01:27:33 88 160 1352
143 163 Pae Karl Alexela Rademar Agency Team II 02:09:59 01:29:04 89 183 1351
144 228 Haugas Margus 02:10:08 01:27:28 90 155 1350
145 221 Kanep Urmas Extreme Plekk-Liisu I 02:10:09 01:27:24 3 150 1349
146 146 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:10:14 01:24:20 91 98 1348
147 301 Linkgreim Jaanus ETK Maksimarket 1 02:10:26 01:27:23 92 149 1347
148 252 Riismaa Hanno Bauhof 02:10:32 01:27:17 93 145 1346
149 257 Kiuru Väino Politseiamet 02:10:34 01:29:19 94 186 1345
150 261 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:10:42 01:28:50 12 179 1344
151 207 Kazainis Viesturs RK Velo 02:10:45 01:27:33 32 161 1343
152 195 Tillemann Taikki velo clubbers 02:10:47 01:27:31 95 158 1342
153 278 Joandi Tõiv cosmos fun 02:10:51 01:28:28 33 176 1341
154 109 Erm Tõnis 02:10:55 01:27:25 96 151 1340
155 1122 Mets Andre 02:10:59 01:24:35 13 103 1339
156 264 Sügis Harri Veloplus 02:11:00 01:27:12 34 140 1338
157 283 Tamm Bruno Elke Auto Team 02:11:01 01:27:25 97 152 1337
158 285 Ozolins Ainars Valmiera - Ripo autocentrs 02:11:02 01:28:26 35 173 1336
159 212 Vaikna Ville EXTREME SPORT - AMPS3 02:11:08 01:27:37 98 164 1335
160 208 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:11:11 01:26:23 99 129 1334
161 302 Koch Kalju Hawaii Express 02:11:16 01:28:27 1 175 1333
162 247 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:11:16 01:28:27 100 174 1332
163 153 Räim Riko Julgestuspolitsei 02:11:17 01:25:23 101 113 1331
164 192 Kütt Mehis Toyota Amserv Team 02:11:18 01:27:21 102 147 1330
165 168 Lagenõmm Aivar Ambla Sk 02:11:21 01:28:24 103 171 1329
166 213 Peterkopf Indrek AS Reola Gaas 02:11:22 01:27:30 104 157 1328
167 275 Kingo Priit Westline Team 02:11:23 01:29:20 105 187 1327
168 202 Einroos Raino 02:11:24 01:28:29 36 177 1326
169 205 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:11:27 01:27:38 106 165 1325
170 184 Kingo Gunnar Westline Team 02:11:35 01:29:22 107 188 1324
171 326 Miller Mait cosmos fun 02:11:38 01:27:40 108 166 1323
172 253 Veismanis Intars 02:11:41 01:26:51 109 135 1322
173 243 Nõmmisto Jaanus Paralepa 02:11:46 01:26:48 110 133 1321
174 277 Randmaa Joel 02:11:49 01:28:55 111 180 1320
175 229 Rumberg Tambet X-SPORT 02:12:05 01:28:59 112 182 1319
176 177 Kozilans Guntis RK Velo 02:12:12 01:27:36 37 163 1318
177 218 Trepp Janek 02:12:15 01:28:01 113 168 1317
178 270 Kaldre Raul Porter Racing 02:12:22 01:29:31 114 190 1316
179 206 Pedari Aimar Whirlpool 02:12:29 01:26:48 38 132 1315
180 259 Vilums Guntis CBM/Smiltene 02:12:39 01:28:25 4 172 1314
181 102 Raba Meelis Pärnu Kalevi SK 02:12:50 01:30:01 9 196 1313
182 172 Kiitam Urmo Maksimarket KJK 02:12:50 01:28:15 14 169 1312
183 309 Leigri Mehis Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:12:53 01:29:33 15 192 1311
184 316 Olle Kert 02:13:09 01:30:07 115 200 1310
185 288 Tammistu Andrus Paralepa 02:13:15 01:29:30 116 189 1309
186 384 Rihvk Meelis 02:13:16 01:30:05 117 198 1308
187 305 Vsivtsev Vjatseslav Viru Politsei 02:13:27 01:30:04 118 197 1307
188 232 Epner Indrek 02:13:47 01:27:15 119 143 1306
189 400 Uuring Raul EESTI ENERGIA SK I 02:13:55 01:30:48 120 210 1305
190 339 Eilo Enno Spordiklubi Rakke 02:14:04 01:30:17 39 203 1304
191 1135 Tillo August STR 02:14:04 01:31:02 121 213 1303
192 306 Kuusiku Kaido 02:14:08 01:30:46 122 209 1302
193 191 Vimba Janis Valmiera - Ripo autocentrs 02:14:11 01:27:29 123 156 1301
194 337 Pallum Priit 02:14:18 01:30:06 124 199 1300
195 276 Plees Andrus Toyota Amserv Team 02:14:23 01:27:50 125 167 1299
196 308 Orgla Maario 02:14:23 01:30:34 126 206 1298
197 320 Tarikas Tenno 02:14:27 01:29:32 127 191 1297
198 267 Puhke Peeter Ambla Sk 02:14:39 01:28:23 40 170 1296
199 291 Kütt Vello Elke Auto Team 02:14:46 01:29:48 41 195 1295
200 398 Viikmäe Kaupo 02:14:50 01:30:16 42 202 1294
201 179 Talu Priit PÜHA LOOMAAED 02:14:53 01:31:26 128 220 1293
202 353 Kukk Martin Kesko Agro I 02:15:09 01:30:09 43 201 1292
203 222 Sander Heinry 02:15:20 01:27:26 129 153 1291
204 169 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:15:21 - 130 - 1290
205 297 Dzebrailov Deniss BIROTA RACING TEAM 02:15:28 01:31:39 131 223 1289
206 366 Säinast Mart Windoor Team 02:15:32 01:30:30 44 205 1288
207 248 Peterson Kristo Extreme Plekk-Liisu I 02:15:34 01:31:38 10 222 1287
208 484 Heinols Maris Valmiera - Ripo autocentrs 02:15:37 01:31:22 132 217 1286
209 367 Asi Antti velo clubbers 02:15:37 01:32:34 133 235 1285
210 430 Verbu Jaano Kesko Agro 02:15:39 01:32:31 134 233 1284
211 422 Krumins Ingus A2 02:15:39 01:31:52 135 227 1283
212 286 Nõmtak Sven-Erik 02:15:39 01:31:07 45 214 1282
213 344 Teras Indrek X-SPORT 02:15:49 01:30:43 136 207 1281
214 368 Strand Aleksander Kalevi Jalgrattakool 02:15:50 01:30:29 5 204 1280
215 307 Kroon Jorma 02:15:53 01:29:39 137 193 1279
216 346 Pedai Andrus Enics 02:15:56 01:30:51 138 212 1278
217 322 Karjane Jaak Extreme 02:16:13 01:31:53 139 228 1277
218 490 Krantsiveer Janno ummisjalu 02:16:30 01:31:27 140 221 1276
219 413 Piire Aare Ospentos 02:16:31 01:32:31 141 234 1275
220 268 Kriisa Helar 02:16:33 01:32:22 142 231 1274
221 216 Leiger Roomet X-SPORT 02:16:34 01:29:40 143 194 1273
222 345 Annuk Heiki Velo 02:16:39 01:31:56 144 229 1272
223 304 Pajus Rene xtri:m3 02:16:42 01:31:41 145 224 1271
224 315 Nõmm Margus Mann Lines 02:16:47 01:28:31 146 178 1270
225 299 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:16:54 01:31:21 147 216 1269
226 112 Laanemets Raivo BOSCH 02:16:56 01:27:27 46 154 1268
227 1136 Neeme Virgo Hawaii Express 02:17:15 01:32:29 148 232 1267
228 279 Valdner Marek CITROEN 02:17:24 01:30:45 149 208 1266
229 321 Nurm Maris Investment Agency Team 02:17:34 01:33:21 2 241 1265
230 156 Laaniste Mart Ambla Sk 02:17:36 01:29:08 150 184 1264
231 399 Rõngas Riho 02:17:49 01:31:23 151 219 1263
232 335 Viira Veiko KGK-Singel Team 02:18:00 01:31:19 152 215 1262
233 234 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:18:09 01:31:23 153 218 1261
234 294 Leer Janek CITROEN 02:18:13 01:35:34 154 291 1260
235 281 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:18:16 01:33:45 47 248 1259
236 429 Salus Ardi Vennad-Dahl 2 02:18:17 01:34:49 155 273 1258
237 439 Müür Ringo 02:18:24 01:33:41 156 245 1257
238 403 Leppik Janec HVSK WOLMREKS EHITUS 02:18:30 01:31:58 157 230 1256
239 290 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:18:35 01:30:49 158 211 1255
240 409 Rautenbergs Arturs CBM/Smiltene 02:18:52 01:31:51 48 226 1254
241 365 Kõiv Kardon 02:18:58 01:33:23 159 243 1253
242 342 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 1 02:19:15 01:34:26 160 261 1252
243 356 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:19:25 01:34:22 161 259 1251
244 443 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 02:19:36 01:33:43 162 246 1250
245 284 Soodla Raul Kesko Agro I 02:19:38 01:34:44 49 267 1249
246 516 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 02:19:42 01:33:22 50 242 1248
247 328 Lubi Ain 02:19:48 01:33:46 163 249 1247
248 509 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:19:56 01:34:33 164 265 1246
249 387 Veski Tanel Extreme Sport Tartu/Ummisjalu Klubi 02:20:00 01:34:56 165 278 1245
250 416 Martson Andres 02:20:02 01:33:40 51 244 1244
251 361 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:20:17 01:32:46 166 239 1243
252 364 Kallakmaa Teet Ambla Sk 02:20:23 01:35:06 52 284 1242
253 472 Jäetma Mikk 02:20:25 01:34:57 11 279 1241
254 499 Ligi Margus 02:20:27 01:35:53 167 306 1240
255 507 Sankovski Raul 02:20:27 01:34:42 168 266 1239
256 171 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 2 02:20:33 01:29:10 169 185 1238
257 262 Mitt Rainis 02:20:35 01:35:44 170 300 1237
258 494 Liis Lembit Kesko Agro II 02:20:36 01:32:45 6 238 1236
259 460 Jürine Olle 02:20:36 01:34:25 171 260 1235
260 419 Reissaar Alari Mõdriku 02:20:39 01:34:18 53 257 1234
261 604 Konga Andrus Arctic Sport Club III 02:20:45 01:35:21 172 286 1233
262 466 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 02:20:56 01:35:02 7 283 1231
263 227 Reinpõld Risto 02:20:56 01:36:43 173 323 1232
264 458 Heinmets Indrek jälajalg 02:21:02 01:34:18 174 258 1230
265 554 Aule Krister Chapter 11 02:21:05 01:35:36 175 293 1229
266 396 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:21:09 01:34:32 176 263 1228
267 246 Luiks Meelis Elioni SK 02:21:12 01:31:46 177 225 1227
268 382 Kindel Kaido 02:21:27 01:33:55 178 254 1226
269 357 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:21:30 01:34:17 8 256 1225
270 445 Teppan Sten Raadio 2 02:21:32 01:34:49 179 272 1224
271 122 Nõmm Raivo cosmos team 02:21:51 01:40:20 180 377 1223
272 359 Sootla Indrek EHTE 02:21:52 01:33:51 181 251 1222
273 379 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:21:56 01:33:50 182 250 1221
274 431 Vaiknurme Aivo Windoor Team 02:21:58 01:34:52 54 274 1220
275 440 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:21:58 01:35:26 183 288 1219
276 388 Möldre Kert 02:22:00 01:35:40 55 295 1218
277 444 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:22:08 01:34:58 184 280 1217
278 378 Sild Ivo 02:22:12 01:32:38 185 237 1216
279 481 Laul Raines ETK Maksimarket 2 02:22:18 01:35:57 186 310 1215
280 447 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:22:18 01:33:52 187 252 1214
281 312 Saarep Peeter 02:22:19 01:34:49 9 271 1213
282 287 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:22:22 01:35:32 16 289 1212
283 255 Lepiksaar Madis 02:22:23 01:33:17 17 240 1211
284 474 Kaur Väino 02:22:23 01:35:46 56 301 1210
285 411 Kerner Argo BOSCH 02:22:24 01:35:24 188 287 1209
286 446 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:22:25 01:34:31 189 262 1208
287 423 Kadai Martin Velonoid 02:22:27 01:36:11 190 317 1207
288 354 Valk Hillar Kesko Agro III 02:22:32 01:36:00 2 312 1206
289 573 Kütt Ott 02:22:35 01:36:05 57 313 1205
290 568 Asmus Hans Team Mahe 02:22:35 01:36:39 58 322 1204
291 404 Rool Margus Hansura Racing Team 02:22:41 01:35:58 191 311 1203
292 352 Tammeveski Andres 02:22:46 01:33:44 192 247 1202
293 245 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:22:50 01:37:16 193 328 1201
294 360 Hürden Taivo 02:22:52 01:35:44 194 299 1200
295 475 Sõmmer Sinne Extreme Plekk-Liisu 02:23:03 01:35:56 3 309 1199
296 217 Vestmann Rain Alexela Rademar Agency Team 02:23:03 01:35:42 195 297 1198
297 319 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:23:05 01:35:53 59 307 1197
298 332 Kuusik Leho Ramise Racing 02:23:09 01:34:46 196 268 1196
299 564 Aksel Indrek 02:23:12 01:34:48 197 270 1195
300 587 Raidma Rainer 02:23:15 01:36:05 198 314 1194
301 528 Must Hannes 02:23:26 01:36:16 199 318 1193
302 522 Vilipõld Kristjan Kalevi Jalgrattakool 02:23:32 01:37:26 12 331 1192
303 381 Aria Sven Lextrans 02:23:34 01:35:34 60 292 1191
304 503 Jaanimets Age velo clubbers 02:23:47 01:37:14 4 326 1190
305 454 Paju Teet Väike-Maarja RSK 02:23:50 01:35:43 200 298 1189
306 314 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:23:52 01:33:55 10 253 1188
307 323 Danilov Andrus cosmos fun 02:23:53 01:34:56 201 277 1187
308 448 Hõrak Tarmo Elke Auto Team 02:23:57 01:35:51 202 305 1186
309 500 Kriger Vladislav Windoor Team 02:24:06 01:34:53 203 275 1185
310 401 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene 02:24:06 01:34:04 11 255 1184
311 471 Mesi Ilmar 02:24:10 01:36:30 3 321 1183
312 1109 Sikk Matis 02:24:25 01:39:23 204 363 1182
313 373 Mägi Allan 02:24:33 01:35:37 205 294 1181
314 464 Kivirüüt Margus Sangar 02:24:36 01:35:50 206 303 1180
315 478 Toome Rita 02:24:41 01:38:15 2 350 1179
316 535 Ernits Ardu Vänta Aga 02:24:49 01:36:21 61 320 1178
317 620 Kiristaja Kalle 02:24:54 01:36:20 62 319 1177
318 376 Kadajane Erik Vennad-Dahl 1 02:25:01 01:34:33 207 264 1176
319 483 Nõmmik Jaanus Türi Rattur 02:25:11 01:35:41 208 296 1175
320 424 Tähiste Tarmo 02:25:17 01:35:02 63 282 1174
321 456 Caune Vismants Salaspils/ZÄriņi 02:25:24 01:35:48 4 302 1173
322 147 Ojaver Siim EHTE 02:25:26 01:40:07 209 376 1172
323 496 Kabonen Tiit 02:25:29 01:37:15 64 327 1171
324 526 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:25:34 01:37:43 210 337 1170
325 351 Raudsepp Priit Kesko Agro III 02:25:36 01:37:34 211 336 1169
326 488 Parm Signe Extreme Plekk-Liisu 02:25:37 01:35:00 5 281 1168
327 523 Rikka Raimo VENNAD RIKKAD 02:25:38 01:37:27 212 332 1167
328 428 Järve Marek 02:25:47 01:35:34 213 290 1166
329 336 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:25:49 01:32:36 214 236 1165
330 451 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 02:25:51 01:37:48 215 339 1164
331 548 Eensoo Ardi Windoor Team 02:25:57 01:38:07 216 343 1163
332 501 Matvejeva Jana Extreme Plekk-Liisu 02:25:59 01:38:13 3 348 1162
333 325 Saimre Kaido PÜHA LOOMAAED 02:26:28 01:34:54 217 276 1161
334 449 Eelma Tõnu 02:26:30 01:37:31 218 334 1160
335 512 Kangur Aarne 02:26:32 01:38:54 65 357 1159
336 397 Aasoja Arbo Extreme Plekk-Liisu II 02:26:35 01:38:08 66 344 1158
337 543 Maidla Margus TeamRide 02:26:38 01:38:58 219 359 1157
338 588 Küttis Sven VENNAD RIKKAD 02:26:40 01:38:17 67 351 1156
339 565 Lõokene Marek 02:26:50 01:36:49 68 324 1155
340 546 Märtmaa Jüri Whirlpool 02:26:59 01:39:23 69 362 1154
341 560 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 02:27:00 01:39:18 220 361 1153
342 1118 Romanovskis Janis Ikskile 02:27:05 01:40:05 18 374 1152
343 549 Rikka Tarmo VENNAD RIKKAD 02:27:07 01:38:41 221 354 1151
344 518 Uuetalu Tavo Konnamüsteerium 02:27:11 01:37:28 12 333 1150
345 493 Reedi Teet Haanja Rattaklubi 02:27:12 01:38:04 70 341 1149
346 611 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:27:17 01:38:12 71 347 1148
347 540 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:27:17 01:38:11 222 346 1147
348 433 Martin Jörgen KJK 02:27:27 01:38:55 13 358 1146
349 1143 Maalt Marko 02:27:32 01:38:36 72 353 1145
350 391 Koppel Mart Sangar 02:27:38 01:40:29 223 381 1144
351 1140 Alunurm Alo 02:27:48 01:37:33 224 335 1143
352 487 Elbrecht Erki xtri:m3 02:27:50 01:38:19 225 352 1142
353 383 Ots Henry SJK Viiking 02:28:07 01:35:17 226 285 1141
354 436 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 02:28:09 01:36:09 14 316 1140
355 504 Raig Ragnar 02:28:10 01:41:10 15 393 1139
356 497 Hagen Peeter 02:28:11 01:40:06 13 375 1138
357 505 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:28:35 01:39:29 227 366 1137
358 599 Abel Andrus Anka pood 02:28:36 01:39:51 73 370 1136
359 534 Pruus Marko Extreme Plekk-Liisu II 02:28:38 01:38:04 228 342 1135
360 395 Rajaste Renzo TEAM TAPA 02:28:46 01:40:03 229 373 1134
361 555 Sammel Koit cosmos fun 02:28:53 01:38:52 74 356 1133
362 591 Stalkov Valmer Kesko Agro II 02:29:00 01:40:25 75 379 1132
363 675 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:29:04 01:40:34 230 383 1131
364 370 Heinsar Hardi ROK TEAM 02:29:11 01:34:47 231 269 1130
365 580 Raspel Raido DECTONA 02:29:30 01:39:48 76 369 1129
366 331 Kenk Janar Estiko-Plastar 02:29:36 01:36:58 232 325 1128
367 438 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:29:37 01:37:44 16 338 1127
368 577 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 02:29:37 01:40:24 1 378 1126
369 584 Palu Silver 02:29:42 01:41:44 233 397 1125
370 589 Solovjov Maido Valio 02:29:47 01:37:22 234 330 1124
371 649 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:29:48 01:40:50 235 387 1123
372 517 Grents Kermo cosmos fun 02:29:52 01:40:33 236 382 1122
373 687 Saetalu Andres BMSK 02:29:54 01:41:52 77 406 1121
374 136 Tupp Ivar Haanja Rattaklubi 02:30:02 01:41:50 78 405 1120
375 402 Malsroos Mait Aspi 02:30:08 01:35:50 79 304 1119
376 1104 Grantins Dainis 02:30:24 01:37:57 80 340 1118
377 628 Raudsepp Marje Kesko Agro Naised 02:30:28 01:40:53 4 388 1117
378 619 Volt Ivo TeamRide 02:30:39 01:40:39 81 384 1116
379 463 Kukk Aivo 02:31:22 01:41:32 14 395 1115
380 657 Selirand Marten 02:31:25 01:39:59 237 372 1114
381 553 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:31:33 01:38:14 82 349 1113
382 434 Nikopensius Janos 02:31:52 01:39:41 238 368 1112
383 412 Riekstins Raimonds Salaspils/Zirini 02:31:54 01:36:07 19 315 1111
384 511 Nõmmiste Sulev 02:31:56 01:41:48 239 401 1110
385 606 Meltsa Aimar TeamRide 02:32:07 01:42:46 83 417 1109
386 809 Viks Harri 02:32:08 01:42:51 240 418 1108
387 552 Lõkk Raivo 02:32:09 01:39:32 241 367 1107
388 714 Haritonov Vadim 02:32:15 01:41:05 242 392 1106
389 633 Vlassov Jüri 02:32:23 01:43:19 243 422 1105
390 593 Tibbo Lauri 02:32:33 01:39:28 244 365 1104
391 691 Hergauk Asmo 02:32:34 01:43:08 245 419 1103
392 538 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:32:34 01:40:42 246 385 1102
393 644 Birkentala Raivita RAIMAKS 02:32:39 01:41:59 5 407 1101
394 689 Taal Kalle 02:32:47 01:43:21 17 423 1100
395 295 Orav Erki Vennad-Dahl 1 02:32:50 01:39:15 247 360 1099
396 638 Järve Kristjan Rimess Team 02:32:56 01:42:20 248 412 1098
397 502 Bauer Heigo Vennad-Dahl 1 02:32:56 01:40:45 84 386 1097
398 465 Aamisepp Arno 02:33:04 01:37:22 18 329 1096
399 670 Põder Marju cosmos sun 02:33:07 01:43:38 6 431 1095
400 662 Albri Kalev X-SPORT 02:33:09 01:41:47 250 400 1093
401 719 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 02:33:09 01:41:48 249 402 1094
402 572 Kiipsaar Raido Skanska 02:33:19 01:38:10 85 345 1092
403 617 Kilk Kalle EESTI ENERGIA SK I 02:33:21 01:41:03 251 391 1091
404 661 Viirmäe Marti Velonoid 02:33:36 01:43:33 252 429 1090
405 575 Käes Jaanika KGK-Singel Teamride 02:33:39 01:42:11 6 409 1089
406 574 Kallasmaa Sander TeamRide 02:33:43 01:41:00 253 389 1088
407 473 Müürsepp Madis 02:33:45 01:38:48 86 355 1087
408 666 Kibin Allan 02:33:45 01:43:10 87 420 1086
409 468 Lainevee Ivika Kesko Agro Naised 02:33:45 01:43:22 2 424 1085
410 506 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 2 02:33:52 01:45:23 254 464 1084
411 567 Lõiv Leho 02:33:52 01:39:27 255 364 1083
412 570 Nõmm Kalev Assa Kesoro 02:34:00 01:43:59 88 436 1082
413 609 Ernits Argo Westline Team 02:34:09 01:41:23 256 394 1081
414 1133 Kaasik Illar Sundstrand 02:34:22 01:45:07 89 455 1080
415 479 Tambi Andres 02:34:25 01:41:49 257 403 1079
416 1134 Saat Urmas Hawaii Express 02:34:25 01:44:33 90 448 1078
417 437 Must Tauri Türi Rattur 02:34:29 01:42:37 20 416 1077
418 624 Üprus Fred 02:34:35 01:41:49 91 404 1076
419 756 Hallimäe Rain 02:34:36 01:44:12 15 442 1075
420 671 Kebja Raigo EESTI ENERGIA SK II 02:34:48 01:44:04 258 440 1074
421 614 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 02:34:55 01:42:09 259 408 1073
422 694 Päll Taavi 02:34:55 01:43:49 260 433 1072
423 686 Tõnov Tauri-Dag Costa Bicicleta 02:34:57 01:43:18 92 421 1071
424 621 Tallo Arvi 02:34:58 01:45:27 261 468 1070
425 477 Lipvars Jaanus 02:35:10 01:45:00 262 454 1069
426 743 Saar Kaido Püha Loomaaed 02:35:18 01:46:19 263 477 1068
427 792 Avarsalu Olav Konnamüsteerium 02:35:19 01:42:32 264 413 1067
428 542 Vasar Kaidu Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:35:26 01:40:26 265 380 1066
429 556 Kangilaski Taivo EESTI ENERGIA SK I 02:35:30 01:41:01 266 390 1065
430 722 Ljahovski Roman Tallinna Politseispordiselts 02:35:31 01:43:32 267 428 1064
431 655 Viidemann Mati Vennad-Dahl 1 02:35:31 01:42:33 93 414 1063
432 702 Jaanimäe Jan Sangar 02:35:44 01:42:15 268 410 1062
433 682 Salk Rene 02:35:55 01:44:04 269 439 1061
434 782 Jaakson Karl Hawaii Express Valga 02:35:59 01:43:51 21 434 1060
435 539 Siitam Peep EOMAP-EESTI TEEJUHT 02:36:08 01:41:45 94 398 1059
436 659 Greenbaum Janno Rimess Team 02:36:14 01:43:43 270 432 1058
437 623 Simberg Priit Püha Loomaaed 02:36:17 01:43:29 271 426 1057
438 524 Venelaine Margus RAKVERE LK SK 02:36:24 01:41:46 272 399 1056
439 642 Leier Tõnis 02:36:28 01:44:03 16 438 1055
440 784 Kaar Risto Mehed Marsilt 02:36:32 01:44:01 273 437 1054
441 698 Animägi Tiit Elioni SK 02:36:37 01:44:38 95 450 1053
442 602 Lang Tea 02:36:43 01:44:09 7 441 1052
443 672 Ärm Urmas 02:36:53 01:43:31 96 427 1051
444 716 Romanovskis Raimonds Ikskile 02:37:02 01:44:32 97 447 1050
445 797 Lichtfeldt Andro 02:37:04 01:47:54 274 506 1049
446 566 Kostabi Marek 02:37:05 01:42:20 275 411 1048
447 781 Maasikrand Mart Pilsner Sport Power 02:37:36 01:44:35 276 449 1047
448 783 Tamm Alo Eesti Ehitus RK_1 02:37:58 01:45:15 277 461 1046
449 533 Mutso Eerik 02:38:06 01:43:34 278 430 1045
450 1106 Merisaar Anto 02:38:12 01:48:03 279 511 1044
451 1108 Rahnel Timo 02:38:14 01:48:01 280 509 1043
452 877 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi 02:38:20 01:44:53 281 453 1042
453 712 Kaarma Rain ILOPRINT Team 02:38:21 01:47:15 98 493 1041
454 318 Eomõis Andre ILOPRINT Team 02:38:28 01:35:54 282 308 1040
455 627 Tehvand Jaanos 02:38:31 01:46:03 283 472 1039
456 640 Fiks Ando Callefiks Team 02:38:34 01:47:35 22 500 1038
457 707 Tõrra Keijo 02:38:42 01:46:57 284 488 1037
458 630 Toss Kaarel 02:38:44 01:44:45 17 451 1036
459 667 Pohlak Rauno 02:38:46 01:45:11 285 457 1035
460 713 Sinimäe Veiko Callefiks Team 02:38:54 01:45:12 286 458 1034
461 678 Zarins Kristaps 02:38:56 01:45:19 287 463 1033
462 582 Pae Arno 02:39:00 01:44:13 288 443 1032
463 795 Külaots Urmet Suusahullud 02:39:01 01:47:00 289 489 1031
464 772 Marks Ergi Mehed Marsilt 02:39:02 01:46:51 290 487 1030
465 676 Põllendik Rait Nordea SK 02:39:11 01:48:53 291 526 1029
466 612 Olesk Margus Mapri Projekt 1 02:39:19 01:46:18 292 476 1028
467 629 Niinemägi Ülari Baltic Property Trust 02:39:22 01:45:25 293 466 1027
468 696 Luukas Meelis 02:39:32 01:45:16 294 462 1026
469 764 Väärtnõu Urmas Extreme Plekk-Liisu II 02:39:36 01:44:16 295 444 1025
470 601 Jakobsoo Tanel Sangar 02:39:43 01:44:28 296 446 1024
471 544 Zigurs Didzis 02:39:50 01:44:50 297 452 1023
472 728 Saksniit Priit 02:40:06 01:48:11 298 513 1022
473 811 Audova Jaanus Assa Kesoro 02:40:07 01:47:07 18 490 1021
474 668 Lehemaa Agu Windoor Team 02:40:09 01:41:43 99 396 1020
475 747 Kalmus Rando HVSK RANNAAUTO.EE 02:40:13 01:46:13 299 475 1019
476 826 Kokka Jaak Selista spordiklubi 02:40:16 01:48:04 300 512 1018
477 653 Ostnik Mario Hawaii Express Valga 02:40:21 01:46:27 23 480 1017
478 563 Leeduks Raul Team Rimi Cycling 02:40:30 01:42:35 301 415 1016
479 705 Reponen Risko 02:40:33 01:45:36 302 470 1015
480 701 Kalev Jaanika 02:40:36 01:47:23 8 494 1014
481 732 Uutar Aivar CLIK 02:40:36 01:45:14 303 460 1013
482 637 Aasrand Marko Onninen 2 02:40:36 01:48:01 304 508 1012
483 495 Maks Meelis 02:40:40 01:46:21 305 479 1011
484 760 Põder Raivo HVSK RANNAAUTO.EE 02:40:48 01:46:09 306 474 1010
485 585 Kull Martin 02:40:54 01:45:24 307 465 1009
486 654 Kuus Märten CLIK 02:40:56 01:46:40 308 483 1008
487 1127 Lorents Algo Westline Team 02:41:08 01:46:21 309 478 1007
488 907 Saag Härmo Vennad-Dahl 2 02:41:08 01:47:09 310 491 1006
489 748 Alttoa Risto Mapri Projekt 1 02:41:14 01:46:42 311 484 1005
490 903 Puusepp Algo Hansab MTB Team 02:41:17 01:48:59 312 530 1004
491 510 Hirte Igors CBM/Smiltene 02:41:22 01:45:43 313 471 1003
492 590 Kakko Ard-Kristian 02:41:23 01:43:57 314 435 1002
493 685 Mitt Terje cosmos sun 02:41:23 01:48:19 7 518 1001
494 469 Nõgols Eiko DeLaval 02:41:28 01:43:28 315 425 1000
495 631 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 02:41:31 01:47:36 316 501 999
496 858 Aamisepp Tõnu 02:41:37 01:48:20 19 519 998
497 837 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Tsälba 02:41:52 01:47:31 8 497 997
498 1113 Pilvik Roger 02:42:08 01:45:26 24 467 996
499 723 Pärn Raigo 02:42:09 01:47:28 317 495 995
500 704 Raatma Arvo ÕT TEAM 02:42:09 01:48:55 318 527 994
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aadu Kadakas, , 05.04.2012 18:19
Rakvere pani kõik asjad proovile: tehnika, närvid, vastupidavus, rehvid. Mudas kelgutamine arendab vastupidasvust. Kõik lapsed, naised, mehed kes lõpuni tulid olid selle päeva tunnustus korraldajatele.
Teet, teet@intrac.ee, 18.09.2008 10:48
Tänud Jõulumäe rahvale ja korraldajatele hästi organiseeritud ürituse eest. Jõulumäe naabrina tahaksin visata küll väikese tilga tõrva ühe külalise laste meepotti. Nimelt lõhkusid kaks helerohelistes jopedes (üks neist prillidega) last, distantsi lõpuosas, Jõulumäe kõrval, kaigastega päkapikumaja ;-( Loodan, et nende laste vanemad seda kirja leovad ja organiseerivad sel aastal laste jõuluvanale korraliku vitsa. Palun austage teiste inimeste tööd!
SPORTINFO, , 17.09.2008 10:00
Jõulumäe lõpuprotokollid ja EEC'08 koondtulemused on uuendatud. Samuti on avaldatud ka Jõulumäe RM lastesõitude tulemused. Kena sügise jätku kõigile rattahuvilistele soovib SPORTINFO
tanelile, , 17.09.2008 09:06
täitsa olemas, otsi, nutikamad on juba ammu üles leidnud ja nurisevad
tanel, , 17.09.2008 08:26
Kus on 2008 aasta kogu paremisjärjestus??
raffasportlane, , 16.09.2008 10:16
Kas sellest Rakvere teemast juba kyll ei saa. Sari selleks aastaks läbi. Kõik etapid olid omamoodi head , eks inisevad need kes ei jõudnud ja maha tulid.
Lastesõitude, , 16.09.2008 10:08
tulemused?
To eigo, , 16.09.2008 07:44
Hädaldavad just nõrgad mehed, naised olid neist Rakveres üle.
, , 15.09.2008 23:32
to eigo.. egas nyyd naised siis nii nõrgad kah pole:) juba wanad eestlased rääkisid, et õige naine toidab mehe ja kuus last:)
to jõuetud humoristid , , 15.09.2008 23:24
te iseennast ei hakka ära tüütama vaikselt ?


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE