estenglv
WAP version
Login form
RSS
Rakvere rattamaratoni tulemused nüüd koos lõpuaegadega 08.09.2008 (0)
Rakvere rattamaratoni protokoll on nüüd koos lõpuaegadega. Seoses ajavõtusüsteemi tehniliste viperustega on nii põhi- kui ka matkasõidu lõpuprotokolli ajad arvutuslikud.
Head Elion Rattamaratonide sarjas osalejad 02.09.2008 (5)
Elion Estonian Cup'2008 eelviimasel osavõistlusel 9. Rakvere Rattamaratonil toimunud tehniline probleem Championchips ajavõtusüsteemiga ei võimaldanud fikseerida rattamaratonil osalenute ...
Rakvere rattamaratoni võitis Caspar Austa 31.08.2008 (0)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Rakvere Rattamaraton 53 km
Rakvere Rattamaraton 25 km
Stardi ja finišipaik asuvad Rakvere kesklinnas Spordihalli juures, Kastani pst 12, ikka sama kohapeal kus kogu aeg olnud.
Kiiremad kohalejõudjad saavad parkimiskoha pea stardi-finiši läheduses parklas, hilinejad Postimaja esises parklas. Hilisematele tulijatele on palve jälgida ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Dec 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Rakvere Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 31.08.2008
Koht Rakvere EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53 km, kaks ringi. Start kell 12:00
Matkasõit 25 km, üks ring. Start kell 14:00
Lastesõitude algus kell 12:15 kirikupargis
Korraldaja Riho Kokk, Tel. +372 5668 9629, k.riho@neti.ee  
Seoses Rakvere Rattamaratonil tekkinud ajavõtusüsteemi tehniliste viperustega on nii põhi- kui ka matkasõidu lõpuprotokolli ajad arvutuslikud. Lõpuajad ca 5-minutilise täpsusega on arvutatud velo.clubbers.ee foorumi liikmete lõpuaegade põhjal, arvestades lisaks iga osavõtja keskmist kiirust kuni 36.kilomeetrini ja lõpukohta. Suured tänud kõigile, kes lõpuaegade genereerimisele kaasa aitasid!
LASTESÕITUDE TULEMUSED 2008 RAJAPROFIIL STARDINIMEKIRI 2008 MAJUTUS RAKVERE RATTAMARATONIL MEELESPEA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 17 km 36 km Koht v.k. PKT  
1 Austa Caspar Dynatek Latvia 02:17:12 00:32:29 01:36:04 1 1500
2 Oras Allan Arctic Sport Club I 02:18:20 00:32:29 01:36:04 2 1495
3 Ainsalu Markku RIETUMU BANK-RIGA 02:19:30 00:32:29 01:36:03 3 1492
4 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 02:19:33 00:32:30 01:36:03 1 1490
5 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT - MEVER 02:19:39 00:32:30 01:36:05 4 1489
6 Andrijanovs Reinis NN Sporta Klubs 02:20:35 00:32:31 01:36:45 1 1488
7 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 02:20:52 00:32:31 01:36:46 5 1487
8 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 02:23:16 00:32:52 01:39:07 6 1486
9 Rohtmets Argo Balti Laomeister OÜ 02:23:23 00:33:12 01:39:08 7 1485
10 Kukk Sigvard VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:23:28 00:32:30 01:36:28 8 1484
11 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:23:33 00:32:43 01:37:59 9 1483
12 Suur Ivo Alexela Rademar Agency Team I 02:27:00 00:32:52 01:39:22 2 1482
13 Puu Henno Balti Laomeister OÜ 02:27:05 00:32:53 01:39:08 10 1481
14 Selder Tauri Sundstrand I 02:27:10 00:33:57 01:41:02 3 1480
15 Vaab Ivar 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:27:15 00:33:56 01:41:21 1 1479
16 Tuisk Priit Hawaii Express Viimsi 02:27:20 00:33:53 01:41:08 11 1478
17 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:29:44 00:34:39 01:43:20 12 1477
18 Kirsipuu Toomas Spordiklubi CFC 02:31:12 00:33:56 01:44:37 2 1476
19 Schumann Riivo Spordiklubi CFC 02:31:17 00:33:56 01:43:21 13 1475
20 Balgabaev Ravshan SCOTT Racing Sankt Petersburg 02:31:22 00:34:02 01:43:21 14 1474
21 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club I 02:31:27 00:34:08 01:43:54 15 1473
22 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:31:32 00:33:14 01:43:06 2 1472
23 Karu Virgo Hawaii Express Viimsi 02:31:37 00:33:55 01:43:22 3 1471
24 Öpik Oliver velo clubbers 02:31:42 00:34:01 01:43:24 16 1470
25 Maimre Raivo Dynatek Latvia 02:31:44 00:33:24 01:38:34 17 1469
26 Olle Raul Toyota Amserv Team 02:31:47 00:34:11 01:43:52 4 1468
27 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:31:52 00:34:18 01:44:11 18 1467
28 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:33:31 00:34:58 01:46:22 4 1466
29 Neemela Tarmo Extreme Plekk-Liisu I 02:33:36 00:34:41 01:44:44 5 1465
30 Laanemaa Kristjan Spordiklubi CFC 02:33:41 - - 19 1464
31 Luidre Andres GFC 02:33:46 00:33:54 01:43:08 5 1463
32 Suppi Ahti Costa Bicicleta 02:37:00 00:34:42 01:46:03 20 1462
33 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:37:05 00:35:27 01:47:56 21 1461
34 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:37:10 00:35:14 01:47:05 6 1460
35 Rezins Janis 02:37:12 00:35:11 01:47:03 6 1459
36 Jeret Timmo PÜHA LOOMAAED 02:37:15 00:34:09 01:46:13 3 1458
37 Korts-Laur Ervin Alexela Rademar Agency Team I 02:37:48 00:34:56 01:49:12 7 1457
38 Kampus Kaido EXTREME SPORT - MEVER 02:37:53 00:35:17 01:48:07 22 1456
39 Jõessar Janari-Joel Spordiklubi CFC 02:37:58 00:35:11 01:47:59 4 1455
40 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:41:00 00:36:22 01:50:16 23 1454
41 Põldma Tõnu 02:41:05 00:37:52 01:51:02 24 1453
42 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:42:00 00:35:27 01:46:34 25 1452
43 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:42:05 00:36:21 01:51:41 26 1451
44 Männiste Meeme Arctic Sport Club II 02:42:10 00:35:53 01:49:51 7 1450
45 Bogdanovs Aivars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:42:15 00:35:24 01:48:51 8 1449
46 Selder Taavi Alexela Rademar Agency Team I 02:44:00 00:43:49 01:55:51 27 1448
47 Neidra Rainer 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:44:05 00:36:23 01:50:40 5 1447
48 Miilmann Rauno Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi 02:45:00 00:35:34 01:49:35 6 1446
49 Viljus Ivo PÜHA LOOMAAED 02:45:05 00:35:23 01:49:56 9 1445
50 Ositis Dzintars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:45:10 00:35:27 01:51:48 10 1444
51 Aulik Allan Alexela Rademar Agency Team I 02:46:10 00:34:20 01:46:59 28 1443
52 Magus Margus Arctic Sport Club II 02:46:15 00:37:07 01:53:13 8 1442
53 Mikk Margus Arctic Sport Club I 02:46:20 00:35:16 01:50:31 29 1441
54 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:46:25 00:35:51 01:50:41 30 1440
55 Biezais Martins SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:46:30 00:37:21 01:53:37 31 1439
56 Birkentals Mareks SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:46:35 00:35:26 01:51:19 32 1438
57 Kruuse Rommi velo clubbers 02:46:40 00:37:19 01:53:16 33 1437
58 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:46:45 00:36:50 01:52:40 34 1436
59 Abel Indrek VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:46:50 00:36:19 01:51:36 35 1435
60 Riismaa Timo VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:46:55 00:36:53 01:54:10 36 1434
61 Raja Aigar Westline Team 02:47:00 00:37:20 01:53:29 37 1433
62 Järva Janek Porter Racing 02:47:05 00:36:22 01:51:47 38 1432
63 Gristsenko Andrei Hawaii Express Viimsi 02:47:10 00:36:25 01:51:28 39 1431
64 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:47:15 00:38:03 01:55:42 11 1430
65 Smilktens Karlis 02:48:09 00:37:32 01:56:08 40 1429
66 Aduson Andre Spordiklubi CFC 02:48:33 - - 41 1428
67 Toome Roland 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:50:16 00:38:56 01:58:12 12 1427
68 Peipsi Aleko Hawaii Express Viimsi 02:50:21 00:37:54 01:56:12 13 1426
69 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 1 02:50:26 00:35:28 01:51:40 9 1425
70 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:50:31 00:36:41 01:54:04 42 1424
71 Vähi Jaagup Velo 02:50:36 00:36:22 01:53:52 10 1423
72 Aasla Meelis Balti Laomeister OÜ 02:50:41 00:36:13 01:53:59 43 1422
73 Murakas Jaanus Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:50:46 00:37:01 01:54:15 11 1421
74 Oppi Art CC Rota Mobilis 02:50:51 00:37:01 01:53:26 44 1420
75 Loboda Edvard Velo Clubbers 02:50:56 00:37:37 01:55:18 45 1419
76 Juronen Pertti Hawaii Express Valga 02:51:01 00:37:17 01:54:38 46 1418
77 Pukk Andre 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:51:06 00:38:14 01:57:57 47 1417
78 Hermet Priit EXTREME SPORT - MEVER 02:51:11 00:37:17 01:57:06 48 1416
79 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:52:11 00:38:34 01:58:53 49 1415
80 Saarna Rivo Alexela Rademar Agency Team II 02:52:16 00:38:15 01:58:27 50 1414
81 Kallari Taimar EHTE 02:53:04 00:38:46 01:59:51 51 1413
82 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:53:09 00:37:16 01:55:14 52 1412
83 Rattur Rajko SK Serviti 02:53:14 00:38:08 01:58:58 53 1411
84 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:53:19 00:37:16 01:57:39 14 1410
85 Ojaver Siim EHTE 02:53:23 00:39:05 02:00:23 54 1409
86 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:53:28 00:35:56 01:53:15 55 1408
87 Kand Peeter BOSCH 02:53:33 00:38:43 01:58:45 15 1407
88 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 02:53:38 00:40:15 02:01:08 16 1406
89 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene 02:53:43 00:34:08 01:47:59 7 1405
90 Roskoss Janis CBM/Smiltene 02:54:14 00:39:52 02:01:12 56 1404
91 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:54:19 00:38:30 02:00:39 17 1403
92 Lainevee Heiki Kesko Agro I 02:54:24 00:38:31 01:57:57 12 1402
93 Kivistik Egert cosmos team 02:54:29 00:38:32 01:56:06 13 1401
94 Erikson Toomas X-SPORT 02:55:32 00:39:15 02:01:27 57 1400
95 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:57:37 00:39:20 02:03:42 58 1399
96 Danilas Meelis 02:57:42 00:40:46 02:01:55 18 1398
97 Grossmann Genry Toyota Amserv Team 02:57:47 00:36:58 01:56:16 59 1397
98 Kiitam Urmo Maksimarket KJK 02:57:52 00:39:37 02:00:50 14 1396
99 Suisalu Alvar CC ROTA MOBILIS 02:57:57 00:38:21 01:58:22 60 1395
100 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:57:58 00:39:55 02:03:20 61 1394
101 Alesmaa Martti CFC 02:58:05 00:41:47 02:03:29 8 1393
102 Meier Maaris Investment Agency Team 02:58:10 00:39:20 02:01:48 1 1392
103 Pilv Ivar Ambla Sk 02:58:15 00:38:44 02:00:14 19 1391
104 Kozilans Guntis RK Velo 02:58:20 00:39:34 02:01:50 20 1390
105 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene 02:58:25 00:38:09 02:01:16 21 1389
106 Lagenõmm Aivar Ambla Sk 02:58:30 00:38:35 02:02:04 62 1388
107 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla 02:58:57 00:39:17 02:03:40 63 1387
108 Shumanov Tiit 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 03:01:26 00:40:24 02:05:57 22 1386
109 Saamere Tanel 03:01:31 00:39:28 02:01:31 64 1385
110 Schmidt Kaarel Hansura Racing Team 03:01:36 00:38:11 02:03:49 1 1384
111 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 03:02:04 00:41:43 02:06:16 65 1383
112 Peenema Reijo Sundstrand-Jõhvi 03:02:09 00:39:33 02:05:47 15 1382
113 Rei Tarmo Spordiklubi CFC 03:02:14 00:38:43 02:03:09 66 1381
114 Arula Raul Tartu Velo 03:02:19 00:40:58 02:05:49 2 1380
115 Rodendau Janno VARGAMÄE 03:02:24 00:40:02 02:04:24 67 1379
116 Einroos Raino 03:02:29 00:40:48 02:05:51 23 1378
117 Antoniak Marek 03:02:34 00:39:45 02:02:58 24 1377
118 Pajur Rivo velo clubbers 03:03:00 00:37:08 01:53:44 68 1376
119 Pedari Aimar Whirlpool 03:03:03 00:40:27 02:03:48 25 1375
120 Bergvald Gunnar HVSK WOLMREKS EHITUS 03:03:05 00:38:42 02:01:20 69 1374
121 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 03:03:10 00:41:05 02:06:18 26 1373
122 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 03:04:00 00:39:26 02:03:02 70 1372
123 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 03:04:02 00:39:58 02:03:20 71 1371
124 Markss Reinis RK Velo 03:04:03 00:37:30 01:59:21 9 1370
125 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 03:04:05 00:38:58 02:00:41 27 1369
126 Pill Rein Elke Auto Team 03:04:10 00:40:38 02:05:01 72 1368
127 Kollo Madis 03:04:15 00:39:59 02:02:37 16 1367
128 Pütsepp Mati 03:04:20 00:40:51 02:05:32 73 1366
129 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 03:04:25 00:38:32 02:03:26 74 1365
130 Vaikna Ville EXTREME SPORT - AMPS3 03:04:30 00:40:54 02:06:05 75 1364
131 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 03:04:35 00:36:24 01:55:35 17 1363
132 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 03:04:37 00:40:53 02:06:41 76 1362
133 Trepp Janek 03:04:40 00:40:04 02:05:50 77 1361
134 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 03:04:45 00:38:36 02:03:39 28 1360
135 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 03:04:50 00:39:08 02:03:43 78 1359
136 Jair Ergo CC Rota Mobilis 03:04:55 00:41:22 02:04:23 79 1358
137 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 03:05:00 00:39:49 02:05:08 80 1357
138 Jõgeva Toomas Eesti Ehitus RK_1 03:05:05 00:40:35 02:06:20 29 1356
139 Reiljan Kuldar Velo Clubbers 03:05:10 00:40:01 02:06:34 30 1355
140 Elling Toomas Kesko Agro I 03:05:15 00:40:14 02:05:26 81 1354
141 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi 03:07:10 00:42:09 02:09:15 82 1353
142 Kingo Gunnar Westline Team 03:08:00 00:40:14 02:03:58 83 1352
143 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:08:05 00:40:46 02:05:07 84 1351
144 Epner Indrek 03:08:10 00:42:56 02:09:07 85 1350
145 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 2 03:08:15 00:38:27 02:02:50 86 1349
146 Tarassov Igor Assa Kesoro 03:08:20 00:38:16 02:10:17 31 1348
147 Kask Janek Hawaii Express Rakvere/Katus II 03:08:25 00:39:57 02:01:57 87 1347
148 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 03:08:30 00:41:31 02:06:39 88 1346
149 Järveoja Toomas Tartu ÜASK 03:08:35 00:41:36 02:08:17 32 1345
150 Maidla Janek KGK-Singel Team 03:09:00 00:42:15 02:09:25 89 1344
151 Raadom Arno 03:09:05 00:40:52 02:06:28 90 1343
152 Järveoja Jaanus TÜSK 03:09:10 00:41:42 02:08:19 33 1342
153 Alumaa Alar Hansab MTB Team 03:09:15 00:42:05 02:09:26 91 1341
154 Kanistik Heiki CFC 03:09:20 00:39:56 02:07:56 92 1340
155 Välja Margus KGK-Singel Team 03:10:40 00:40:20 02:07:17 34 1339
156 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene 03:10:45 00:41:20 02:07:34 93 1338
157 Reinpõld Risto 03:10:50 00:40:51 02:08:23 94 1337
158 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 1 03:12:00 00:36:37 01:55:25 10 1336
159 Kiuru Väino Politseiamet 03:12:05 00:43:30 02:11:28 95 1335
160 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 03:12:10 00:42:38 02:09:40 18 1334
161 Mitt Rainis 03:12:15 00:41:57 02:11:08 96 1333
162 Litovtsenko Kirill Assa Kesoro 03:12:20 00:41:40 02:07:03 35 1332
163 Veri Aivar Pentathlon 03:12:25 00:40:45 02:08:03 36 1331
164 Hussar Kaidar Water Ser 03:12:30 00:40:22 02:06:18 97 1330
165 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1 03:12:35 00:40:50 02:08:49 98 1329
166 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Tsälba 03:12:40 00:39:34 02:03:00 11 1328
167 Kaldre Raul Porter Racing 03:12:45 00:42:50 02:12:41 99 1327
168 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 03:12:50 00:40:28 02:04:29 100 1326
169 Kask Jaanus 03:13:17 00:40:17 02:15:26 101 1325
170 Rips Leho Extreme Plekk-Liisu I 03:13:22 00:40:19 02:04:22 102 1324
171 Karu Markko Buena Vista Racing Club 03:13:27 00:41:50 02:07:37 103 1323
172 Peterson Kristo Extreme Plekk-Liisu I 03:13:32 00:41:46 02:09:34 12 1322
173 Palm Tõnno Baltic Laundry Service 03:13:37 00:41:04 02:08:44 104 1321
174 Sügis Harri Veloplus 03:13:42 00:41:54 02:09:33 37 1320
175 Ladva Ailar Paralepa 03:13:47 00:39:30 02:09:24 105 1319
176 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 03:13:52 00:40:15 02:08:19 106 1318
177 Ever Riho velo clubbers 03:13:57 00:41:57 02:11:04 38 1317
178 Valdner Marek CITROEN 03:14:02 00:42:33 02:09:05 107 1316
179 Maarits Andres Hadler TL 03:15:00 00:43:40 02:13:07 108 1315
180 Joost Andres Kesko Agro I 03:15:05 00:39:31 02:05:41 13 1314
181 Soodla Raul Kesko Agro I 03:15:10 00:44:32 02:13:24 39 1313
182 Nõmtak Sven-Erik 03:15:15 00:46:13 02:12:54 40 1312
183 Rumberg Tambet X-SPORT 03:15:20 00:41:49 02:09:51 109 1311
184 Plees Andrus Toyota Amserv Team 03:15:25 00:41:38 02:11:44 110 1310
185 Ord Tõnu Windoor Team 03:15:30 00:37:54 02:03:47 41 1309
186 Kütt Vello Elke Auto Team 03:15:35 00:43:14 02:11:27 42 1308
187 Leer Janek CITROEN 03:15:40 00:42:37 02:12:31 111 1307
188 Ivanov Mihhail 03:15:45 00:41:50 02:10:32 112 1306
189 Kiiler Gert 03:15:50 00:44:10 02:13:48 113 1305
190 Jams Sulev Kesko Agro I 03:15:55 00:43:42 - 43 1304
191 Meri Martin 03:19:00 00:43:47 02:14:13 114 1303
192 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 03:19:05 00:41:01 02:10:35 44 1302
193 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT - MEVER 03:19:10 00:42:08 02:12:38 115 1301
194 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 03:19:15 00:40:56 02:11:21 116 1300
195 Kanep Urmas Extreme Plekk-Liisu I 03:19:20 00:41:33 02:12:53 3 1299
196 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 03:19:25 00:40:02 02:07:24 14 1298
197 Miljan Eno Arctic Sport Club III 03:19:27 00:43:20 02:14:10 117 1297
198 Vsivtsev Vjatseslav Viru Politsei 03:19:30 00:42:00 02:11:11 118 1296
199 Apivala Juss otepää õhujõud 03:19:35 00:42:13 02:12:51 119 1295
200 Kuusiku Kaido 03:19:40 00:42:10 02:16:50 120 1294
201 Leigri Mehis Hawaii Express Rakvere/Katus II 03:19:45 00:42:49 02:13:43 19 1293
202 Uurimäe Are SEB 03:19:50 00:43:59 02:17:13 121 1292
203 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 03:19:55 00:43:54 02:18:04 45 1291
204 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere/Katus II 03:20:00 00:42:49 02:14:41 20 1290
205 Rozenbergs Gunars RK Velo 03:20:05 00:42:08 02:14:17 4 1289
206 Randmaa Joel 03:20:10 00:42:57 02:16:22 122 1288
207 Eomõis Andre ILOPRINT Team 03:20:15 00:45:47 02:17:00 123 1287
208 Kroon Jorma 03:20:20 00:41:34 02:14:42 124 1286
209 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 03:20:25 00:38:59 02:06:40 125 1285
210 Tarikas Tenno 03:20:30 00:43:28 02:15:09 126 1284
211 Rooberg Jorma CFC 03:20:33 00:39:21 02:09:12 15 1283
212 Riismaa Hanno Bauhof 03:20:35 00:41:03 02:14:49 127 1282
213 Miller Mait cosmos fun 03:20:40 00:43:29 02:15:53 128 1281
214 Lubi Ain 03:20:45 00:44:21 02:17:50 129 1280
215 Arumägi Anti Baltic Laundry Service 03:20:50 00:40:57 02:06:42 16 1279
216 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 03:20:55 00:45:41 02:18:07 46 1278
217 Kenk Janar Estiko-Plastar 03:21:00 00:45:33 02:17:49 130 1277
218 Samarüütel Andres Hawaii Express Võru 03:22:30 00:42:53 02:13:49 131 1276
219 Sauga Indrek VBH Estonia 03:22:35 00:43:11 02:16:24 132 1275
220 Orgla Maario 03:22:40 00:43:25 02:16:10 133 1274
221 Laaniste Andres 03:22:45 00:42:51 02:11:35 134 1273
222 Lepp Emeri 03:22:50 00:41:50 02:15:50 135 1272
223 Ozolins Ainars Valmiera - Ripo autocentrs 03:22:55 00:41:44 02:15:46 47 1271
224 Pallum Priit 03:23:00 00:45:39 02:17:22 136 1270
225 Eilo Enno Spordiklubi Rakke 03:23:05 00:43:13 02:15:11 48 1269
226 Pajus Rene xtri:m3 03:25:30 00:43:37 02:17:43 137 1268
227 Kiristaja Ailar velo clubbers 03:25:35 00:44:36 02:18:48 138 1267
228 Olle Kert 03:25:40 00:41:52 02:11:26 139 1266
229 Rünk Ain 03:25:45 00:43:09 02:11:16 140 1265
230 Lepiksaar Madis 03:25:50 00:44:09 02:17:53 21 1264
231 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 03:25:55 00:47:29 02:19:16 141 1263
232 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 03:26:00 00:42:11 02:16:17 142 1262
233 Kriisa Helar 03:26:05 00:41:54 02:12:12 143 1261
234 Meier Ergo 03:26:10 00:45:43 02:20:23 144 1260
235 Raudsepp Priit Kesko Agro III 03:26:15 00:46:45 02:21:48 145 1259
236 Vahi Kunnar Julgestuspolitsei 03:26:20 00:44:39 02:19:48 146 1258
237 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 03:26:25 00:43:11 02:18:09 49 1257
238 Edemskiy Andrey BIROTA RACING TEAM 03:26:30 00:43:52 02:18:09 147 1256
239 Kaeramaa Gaido Ropka Autopood 03:26:35 00:45:01 02:22:58 50 1255
240 Matvejev Madis Ambla Sk 03:26:40 00:45:07 02:20:44 22 1254
241 Kokunov Andrey BIROTA RACING TEAM 03:26:45 00:42:14 02:16:30 148 1253
242 Hürden Taivo 03:26:50 00:45:37 02:18:55 149 1252
243 Liivak Hannes HVSK RANNAAUTO.EE 03:26:55 00:44:54 02:19:36 150 1251
244 Pedai Andrus Enics 03:27:00 00:44:03 02:18:24 151 1250
245 Soodla Kristjan Toyota Amserv Team 03:27:05 00:42:20 02:12:40 152 1249
246 Hansov Hanno Toyota Amserv Team 03:27:10 00:42:05 02:12:39 153 1248
247 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 03:27:15 00:41:51 02:08:38 17 1247
248 Sander Heinry 03:27:20 00:39:47 02:09:30 154 1246
249 Kõiv Kardon 03:27:25 00:44:42 02:19:08 155 1245
250 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 03:27:30 00:38:45 02:10:12 156 1244
251 Kiigemägi Andres 03:27:35 00:43:58 02:18:49 51 1243
252 Säinast Mart Windoor Team 03:27:40 00:43:56 02:20:01 52 1242
253 Adamson Urmas 03:27:45 00:49:24 02:23:51 157 1241
254 Strand Aleksander Kalevi Jalgrattakool 03:27:50 00:44:53 02:15:15 5 1240
255 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 03:27:55 00:46:21 02:20:47 158 1239
256 Nurm Maris Investment Agency Team 03:28:00 00:42:51 02:18:32 2 1238
257 Asi Antti velo clubbers 03:28:05 00:45:48 02:19:56 159 1237
258 Jaaska Sven Elioni SK 03:28:10 00:44:18 02:17:11 160 1236
259 Sepp Tõnis HVSK WOLMREKS EHITUS 03:29:38 00:50:54 02:23:59 161 1235
260 Järvlepp Rainer VabaMees 03:29:43 00:45:23 02:23:11 53 1234
261 Kaljumäe Aivo Hansa SK 03:29:48 00:44:00 02:21:04 162 1233
262 Aria Sven Lextrans 03:29:53 00:45:15 02:21:18 54 1232
263 Tammeveski Andres 03:29:58 00:45:44 02:20:56 163 1231
264 Kotov Raul velo clubbers 03:30:03 00:42:08 02:18:11 55 1230
265 Veski Tanel Ummisjalu 03:30:08 00:49:25 02:26:34 164 1229
266 Möldre Kert 03:30:13 00:47:36 02:24:02 56 1228
267 Koppel Mart Sangar 03:30:18 00:45:03 02:19:50 165 1227
268 Koppel Tõnu Balti Laomeister OÜ 03:30:23 00:44:14 02:19:37 57 1226
269 Tiit Aarne EXTREME SPORT - AMPS3 03:30:28 00:42:53 02:17:39 166 1225
270 Rajaste Renzo TEAM TAPA 03:30:33 00:48:10 02:25:45 167 1224
271 Randver Kristian Team Rimi Cycling 03:30:38 00:45:49 02:22:27 168 1223
272 Aasoja Arbo Extreme Plekk-Liisu II 03:30:40 00:47:57 02:22:46 58 1222
273 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 03:30:43 00:43:23 02:18:02 169 1221
274 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene 03:30:45 00:45:07 02:21:24 6 1220
275 Perm Ivar 03:30:50 00:46:06 02:22:30 59 1219
276 Rool Margus Hansura Racing Team 03:30:55 00:46:05 02:24:20 170 1218
277 Viikmäe Kaupo 03:31:00 00:44:23 02:21:56 60 1217
278 Aibast Erik SKM! 03:31:05 00:41:51 02:15:08 171 1216
279 Riekstins Raimonds Salaspils/Zirini 03:31:10 00:44:50 02:19:41 23 1215
280 Parv Oliver TÜ ASK 03:31:15 00:42:52 02:27:27 18 1214
281 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 03:31:20 00:46:08 02:22:04 172 1213
282 Rist Liisi ETK Maksimarket 1 03:31:25 00:42:52 02:19:26 1 1212
283 Schmidt Helen Investment Agency Team 03:31:30 00:43:06 02:21:31 2 1211
284 Korts-Laur Raul 03:31:35 00:45:17 02:23:14 61 1210
285 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 03:31:40 00:47:55 02:26:33 173 1209
286 Kruuser Karel Valga Kalev Maraton spordikaubad 03:31:45 00:41:41 02:10:02 24 1208
287 Kadai Martin Velonoid 03:31:50 00:48:08 02:27:35 174 1207
288 Tähiste Tarmo 03:32:00 00:45:31 02:24:35 62 1206
289 Vähi Ilmar LPSK 03:32:05 00:47:35 02:25:31 175 1205
290 Rääbis Mati Toyota Amserv Team 03:32:10 00:44:52 02:24:14 7 1204
291 Uba Tarmo Elioni SK 03:32:15 00:46:03 02:22:03 176 1203
292 Sootla Indrek EHTE 03:33:40 00:43:05 02:29:17 177 1202
293 Salus Ardi Vennad-Dahl 2 03:33:45 00:45:37 02:21:41 178 1201
294 Vaiknurme Aivo Windoor Team 03:33:50 00:44:56 02:21:54 63 1200
295 Linkgreim Jaanus ETK Maksimarket 1 03:33:55 00:45:46 02:19:33 179 1199
296 Õun Valdur Nordea SK 03:34:00 00:43:29 02:25:44 180 1198
297 Nikopensius Janos 03:34:05 00:46:31 02:24:28 181 1197
298 Uuring Raul EESTI ENERGIA SK I 03:34:10 00:46:07 02:20:02 182 1196
299 Ristna Mikk Makaak Racing 03:35:00 00:45:02 02:23:21 183 1195
300 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:35:05 00:43:43 02:23:52 184 1194
301 Müür Ringo 03:36:58 00:50:17 02:31:58 185 1193
302 Must Tauri Türi Rattur 03:37:03 00:44:57 02:21:17 25 1192
303 Kalm Toomas CFC 03:37:08 00:44:35 02:27:22 186 1191
304 Teras Indrek X-SPORT 03:37:13 00:45:52 02:24:01 187 1190
305 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 03:37:18 00:43:48 02:19:17 188 1189
306 Vähi Nikolai Valga Kalev Maraton spordikaubad 03:37:23 00:48:43 02:29:47 64 1188
307 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 03:37:28 00:47:12 02:26:22 189 1187
308 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 03:37:33 00:44:33 02:22:33 65 1186
309 Karu Alar Viru Politsei 03:37:38 00:45:16 02:22:45 190 1185
310 Piilma Priit 03:37:43 00:47:32 02:25:46 191 1184
311 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 03:37:48 00:50:08 02:30:57 192 1183
312 Soo Hannes X-SPORT 03:37:53 00:48:04 02:28:56 193 1182
313 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 03:37:58 00:47:29 02:31:14 19 1181
314 Paju Teet Väike-Maarja RSK 03:38:03 00:47:14 02:26:01 194 1180
315 Heinmets Indrek Jalajälg 03:38:08 00:44:43 02:22:53 195 1179
316 Jürine Olle 03:38:13 00:46:10 02:27:36 196 1178
317 Rammi Antti 03:38:18 00:49:26 02:30:53 197 1177
318 Leppik Viljar Velo 03:38:23 00:47:09 02:27:50 198 1176
319 Kadajane Erik Vennad-Dahl 1 03:38:28 00:47:04 02:29:28 199 1175
320 Kirsipuu Avo 03:38:33 00:48:16 02:28:40 66 1174
321 Nõgols Eiko DeLaval 03:38:38 00:47:08 02:27:07 200 1173
322 Kukk Kaido 03:38:43 00:45:03 02:22:35 26 1172
323 Mesi Ilmar 03:38:48 00:48:22 02:32:02 1 1171
324 Lainevee Ivika Kesko Agro Naised 03:38:53 00:45:27 02:28:06 3 1170
325 Kraam Sulev Leguar Xtreme 03:40:00 00:51:54 02:32:24 201 1169
326 Kaur Väino 03:40:05 00:49:23 02:31:42 67 1168
327 Annuk Heiki Velo 03:40:10 00:46:11 02:24:32 202 1167
328 Kivi Kalmer Haanja Rattaklubi Tsälba 03:40:15 00:48:24 02:28:20 203 1166
329 Lipvars Jaanus 03:40:20 00:50:13 02:33:29 204 1165
330 Toome Rita 03:40:25 00:49:12 02:30:17 1 1164
331 Tambi Andres 03:40:35 00:50:57 02:33:54 205 1163
332 Vilums Guntis CBM/Smiltene 03:40:40 00:43:31 02:18:27 8 1162
333 Laansalu Priit CITYMARK 03:40:45 00:46:13 02:28:51 206 1161
334 Leisalu Tanel ERGO 03:40:50 00:47:40 02:25:37 207 1160
335 Dzebrailov Deniss BIROTA RACING TEAM 03:40:55 00:43:03 02:21:07 208 1159
336 Kuuseväli Ahti ETK Maksimarket 1 03:42:37 00:46:43 02:27:58 209 1158
337 Toompere Henri 03:42:42 00:49:03 02:32:08 210 1157
338 Tamm Bruno Elke Auto Team 03:42:50 00:41:03 02:35:32 211 1156
339 Krantsiveer Janno Ummisjalu 03:42:55 00:47:49 02:30:18 212 1155
340 Kimmel Kaarel Plenware 03:43:00 00:46:08 02:22:04 213 1154
341 Lohur Peedu VARGAMÄE 03:43:05 00:47:52 02:30:08 27 1153
342 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 1 03:43:10 00:46:12 02:26:49 214 1152
343 Oolo Marek Hawaii Express 03:43:15 00:45:24 02:25:15 215 1151
344 Reissaar Alari Mõdriku 03:43:20 00:44:41 02:21:37 68 1150
345 Kuhlap Kaupo cosmos fun 03:43:25 00:41:42 02:35:16 69 1149
346 Ligi Margus 03:43:27 00:53:29 02:35:05 216 1148
347 Jäetma Mikk 03:43:29 00:48:19 02:30:59 20 1147
348 Järve Marek 03:43:30 00:45:42 02:24:47 217 1146
349 Hagen Peeter 03:43:35 00:49:19 02:33:38 9 1145
350 Matvejeva Jana Extreme Plekk-Liisu 03:43:40 00:48:01 02:30:25 2 1144
351 Bauer Heigo Vennad-Dahl 1 03:43:45 00:49:54 02:32:44 70 1143
352 Tomband Tanel 03:43:50 00:49:02 02:29:49 218 1142
353 Sankovski Raul 03:44:13 00:51:44 02:36:20 219 1141
354 Jaanimets Age velo clubbers 03:44:18 00:46:23 02:29:05 3 1140
355 Uueküla Peep 03:44:23 00:48:27 02:32:29 71 1139
356 Nõmmiste Sulev 03:44:28 00:48:38 02:32:00 220 1138
357 Kangur Aarne 03:44:33 00:50:52 02:36:03 72 1137
358 Jõesaar Margus FELIX 03:44:38 00:46:46 02:28:57 221 1136
359 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 03:44:43 00:47:17 02:30:27 73 1135
360 Liis Lembit Kesko Agro II 03:44:48 00:48:01 02:33:43 10 1134
361 Maalt Marko 03:44:53 00:45:35 02:31:37 74 1133
362 Vällik Kristjan kollane öösärk 03:44:58 00:47:06 02:31:46 75 1132
363 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 03:45:03 00:46:14 02:31:10 222 1131
364 Helm Jaak Barrus 03:45:08 00:48:02 02:36:50 223 1130
365 Malsroos Mait Aspi 03:45:13 00:46:05 02:27:11 76 1129
366 Kübard Viktor 03:45:18 00:47:46 02:29:09 224 1128
367 Vilipõld Kristjan Kalevi Jalgrattakool 03:45:23 00:47:13 02:32:54 21 1127
368 Rikka Raimo VENNAD RIKKAD 03:45:28 00:48:56 02:34:27 225 1126
369 Grents Kermo cosmos fun 03:45:33 00:47:56 02:29:27 226 1125
370 Must Hannes 03:45:38 00:48:43 02:33:28 227 1124
371 Tiivoja Rauno Rõuge Racing Team II 03:45:43 00:51:55 02:34:45 22 1123
372 Lepp Rivo Elioni SK 03:45:48 00:49:01 02:31:26 228 1122
373 Pruus Marko Extreme Plekk-Liisu II 03:47:26 00:50:21 02:38:26 229 1121
374 Tenslind Margus 03:47:31 00:50:38 02:34:14 230 1120
375 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 03:47:36 00:48:30 02:34:06 231 1119
376 Elbrecht Erki xtri:m3 03:49:00 00:48:30 02:30:05 232 1118
377 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 03:49:05 00:49:09 02:32:04 233 1117
378 Lapidus Boris 03:49:10 00:45:26 02:25:59 234 1116
379 Vasar Kaidu Valga Kalev Maraton spordikaubad 03:49:15 00:48:20 02:33:51 235 1115
380 Maidla Margus TeamRide 03:49:20 00:49:31 02:34:04 236 1114
381 Meimre Hannes 03:49:25 00:47:12 02:37:40 237 1113
382 Märtmaa Jüri Whirlpool 03:49:30 00:49:46 02:35:19 77 1112
383 Mahlapuu Ott Allan KJK 03:49:35 00:47:15 02:26:48 23 1111
384 Kukk Kalle 03:49:40 00:48:42 02:32:56 238 1110
385 Puik Viljar Hansab MTB Team 03:50:24 00:53:43 02:41:21 239 1109
386 Eensoo Ardi Windoor Team 03:50:29 00:50:35 02:37:57 240 1108
387 Rikka Tarmo VENNAD RIKKAD 03:50:34 00:48:58 02:33:42 241 1107
388 Nõmmik Alar Türi Rattur 03:50:39 00:49:40 02:35:55 24 1106
389 Koosma Kenneth-Adolf Extreme Plekk-Liisu I 03:50:44 00:46:44 02:30:50 242 1105
390 Heinsar Hardi ROK TEAM 03:50:49 00:52:31 02:37:02 243 1104
391 Kangilaski Taivo EESTI ENERGIA SK I 03:50:54 00:48:37 02:33:56 244 1103
392 Ojasaar Kalmer 03:50:59 00:49:05 02:37:03 245 1102
393 Mõttus Raivo 03:51:04 00:48:54 02:33:02 11 1101
394 Kreegimets Janis 03:51:09 00:48:06 02:38:35 78 1100
395 Randoja David Maksimarket KJK 03:51:14 00:43:12 02:19:14 25 1099
396 Nõmmik Jaanus Türi Rattur 03:51:19 00:47:58 02:31:26 246 1098
397 Mägi Arved 03:51:24 00:47:53 02:34:43 12 1097
398 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 03:51:29 00:50:07 02:37:07 13 1096
399 Danilov Andrus cosmos fun 03:51:34 00:47:42 02:33:59 247 1095
400 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 03:52:00 00:50:42 02:44:50 248 1094
401 Raig Ragnar 03:52:05 00:48:19 02:31:19 26 1093
402 Kirikall Kaupo 03:52:10 00:49:04 02:34:20 79 1092
403 Vestmann Rain Alexela Rademar Agency Team 03:52:15 00:46:45 02:41:19 249 1091
404 Elling Tõnis Arctic Sport Club III 03:52:20 00:52:11 02:38:07 250 1090
405 Nõmm Kalev Assa Kesoro 03:52:25 00:48:26 02:38:59 80 1089
406 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 03:52:30 00:50:31 02:38:28 14 1088
407 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 03:52:35 00:49:22 02:37:30 251 1087
408 Käes Jaanika KGK-Singel Teamride 03:54:00 00:51:01 02:39:55 3 1086
409 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 03:54:05 00:46:42 02:28:19 252 1085
410 Sammel Koit cosmos fun 03:54:10 00:48:15 02:40:19 81 1084
411 Laur Marko Pekikõhu Reissing Tiim 03:54:15 00:48:00 02:34:35 253 1083
412 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 03:54:20 00:47:31 02:30:31 254 1082
413 Raspel Raido DECTONA 03:54:25 00:49:13 02:34:16 82 1081
414 Voitka Urmas Barrus 03:54:30 00:52:55 02:41:18 83 1080
415 Simonov Aleksandr BIROTA RACING TEAM 03:54:35 00:47:31 02:35:00 84 1079
416 Palu Silver 03:54:40 00:50:34 02:36:25 255 1078
417 Ernits Ardu Vänta Aga 03:54:45 00:47:37 02:33:55 85 1077
418 Kull Martin 03:54:50 00:49:01 02:35:25 256 1076
419 Vast Alari 03:54:55 00:49:50 02:39:02 257 1075
420 Raidma Rainer 03:55:00 00:50:15 02:39:33 258 1074
421 Teppan Sten Raadio 2 03:55:05 00:48:05 02:41:10 259 1073
422 Stalkov Valmer Kesko Agro II 03:55:10 00:49:28 02:40:33 86 1072
423 Juhkam Erki Aspi 03:55:15 00:50:30 02:37:57 260 1071
424 Helgis Priit 03:55:20 00:50:47 02:40:30 261 1070
425 Reinik Vello 03:55:25 00:51:23 02:41:34 87 1069
426 Aruvee Ülar VENNAD RIKKAD 03:55:30 00:52:56 02:42:07 262 1068
427 Siimer Martin 03:55:35 00:51:27 02:40:23 263 1067
428 Lang Tea 03:58:00 00:51:02 02:46:35 4 1066
429 Illak Allan Kesko Agro II 03:58:05 00:51:07 02:40:56 264 1065
430 Lepiksaar Indrek Delaval 03:58:10 00:52:53 02:42:03 265 1064
431 Meltsa Aimar TeamRide 03:58:15 00:51:33 02:40:12 88 1063
432 Võlli Raivo Konnamüsteerium 03:58:20 00:53:53 02:45:46 89 1062
433 Suurna Tõnu Ummisjalu 03:58:25 00:49:51 02:35:41 90 1061
434 Olesk Margus Mapri Projekt 1 03:58:30 00:50:30 02:43:17 266 1060
435 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 03:58:35 00:49:43 02:35:11 91 1059
436 Silland Siim Elamusstuudio 03:58:40 00:49:08 02:32:09 267 1058
437 Simson Jaanus ETK Maksimarket 2 03:58:45 00:52:33 02:42:02 268 1057
438 Kallasmaa Sander TeamRide 03:58:50 00:50:00 02:40:11 269 1056
439 Volt Ivo TeamRide 03:58:55 00:49:59 02:41:58 92 1055
440 Korol Eero Enics 03:59:05 00:50:24 02:46:16 270 1054
441 Einland Vello EWK 03:59:10 00:50:37 02:44:36 15 1053
442 Silm Jaanus Q-haus 03:59:15 00:51:03 02:42:59 271 1052
443 Loitmaa Madis 03:59:20 00:50:04 02:42:33 272 1051
444 Üprus Fred 04:01:32 00:52:10 02:47:22 93 1050
445 Mihhailov Roman 04:02:30 00:57:43 02:51:41 273 1049
446 Kuul Toomas 04:02:35 00:55:27 02:47:54 274 1048
447 Tõnso Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 04:02:40 00:47:36 02:45:44 275 1047
448 Raudsepp Marje Kesko Agro Naised 04:02:45 00:53:25 02:47:05 5 1046
449 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 04:02:50 00:48:09 02:37:39 276 1045
450 Pruuel Ando 04:02:55 00:51:51 02:45:31 94 1044
451 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 04:03:00 00:48:41 02:38:25 277 1043
452 Küttis Sven VENNAD RIKKAD 04:03:05 00:49:20 02:37:27 95 1042
453 Aksel Indrek 04:03:10 00:50:59 02:40:06 278 1041
454 Huimerind Villu 04:03:15 00:51:25 02:45:33 279 1040
455 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 04:03:20 00:41:40 02:18:25 280 1039
456 Aasrand Marko Onninen 2 04:03:25 00:52:45 02:46:25 281 1038
457 Maasikmäe Argo 04:03:30 00:53:08 02:40:31 282 1037
458 Tõnisson Toomas 04:03:35 00:54:14 02:47:01 283 1036
459 Viks Tarvi 04:04:30 00:50:22 02:50:46 284 1035
460 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 2 04:05:00 00:59:03 02:54:01 285 1034
461 Leier Tõnis 04:05:05 00:53:06 02:45:23 16 1033
462 Tibbo Lauri 04:05:10 00:51:07 02:43:54 286 1032
463 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 04:05:15 00:48:32 02:42:41 287 1031
464 Kändmaa Kaido KGK-Singel Team 04:05:20 00:48:47 02:34:30 288 1030
465 Mere Siiri 04:05:25 00:53:56 02:50:30 4 1029
466 Luurmees Reigo 04:05:30 00:53:53 02:50:28 289 1028
467 Kübar Rene Costa Bicicleta 04:05:35 00:53:08 02:45:24 290 1027
468 Raidvee Priit 04:07:00 00:53:58 02:53:17 96 1026
469 Nikolajev Raul Harju Elekter 04:07:05 00:49:55 02:41:49 291 1025
470 Ostnik Mario Hawaii Express Valga 04:07:35 00:52:02 02:45:46 28 1024
471 Birkentala Raivita RAIMAKS 04:07:40 00:52:20 02:48:52 6 1023
472 Selirand Marten Sipe Klubi Sabakestele 04:07:45 00:53:31 02:47:08 292 1022
473 Valdner Veiko CITROEN 04:07:50 00:51:24 02:48:29 293 1021
474 Greenbaum Janno Rimess Team 04:07:55 00:55:02 02:51:04 294 1020
475 Läänemets Enn Eesti Ehitus RK_1 04:08:00 00:52:14 02:45:13 97 1019
476 Purres Erik-Lennart Kalev Sport 04:08:05 00:55:03 02:49:00 29 1018
477 Albri Kalev X-SPORT 04:08:10 00:53:32 02:49:36 295 1017
478 Tupp Ivar Haanja Rattaklubi 04:10:00 00:51:47 02:51:30 98 1016
479 Lehtsalu Urmo 04:10:05 00:51:25 02:44:06 296 1015
480 Kibin Allan 04:10:10 00:51:43 02:47:08 99 1014
481 Pohlak Rauno 04:10:15 00:52:30 02:45:22 297 1013
482 Abel Andrus Anka pood 04:10:20 00:53:30 02:51:57 100 1012
483 Põder Marju cosmos sun 04:10:25 00:51:59 02:52:26 5 1011
484 Kebja Raigo EESTI ENERGIA SK II 04:10:30 00:52:36 02:53:47 298 1010
485 Tops Jaanus LPSK 04:10:35 00:52:15 02:46:43 299 1009
486 Ärm Urmas 04:10:40 00:51:00 02:43:23 101 1008
487 Kirs Margus LttVÕK Tagalapataljon 04:10:45 00:51:46 02:43:26 300 1007
488 Zirnask Villu Stamina 04:10:50 00:53:26 02:56:01 102 1006
489 Oja Meelis Politseiamet 04:10:55 00:49:14 02:45:02 301 1005
490 Kanniste Jaak PSKL Olympic 04:11:00 00:47:42 02:40:37 103 1004
491 Gornischeff Martin EKAMANT 04:11:05 00:53:15 02:51:38 302 1003
492 Mitt Terje cosmos sun 04:11:10 00:56:08 02:53:28 6 1002
493 Soome Raul Haanja Rattaklubi 04:11:15 00:58:54 02:53:28 303 1001
494 Aupaju Tarmo 04:13:05 00:53:45 02:56:01 304 1000
495 Saetalu Andres BMSK 04:13:10 00:54:03 02:52:30 104 999
496 Saksing Siim Chapter 11 04:14:00 00:49:25 02:50:21 305 998
497 Alatsei Tõnu 04:14:05 00:52:07 02:50:22 30 997
498 Arme Janek AS Reola Gaas 04:14:10 00:51:58 02:49:58 31 996
499 Venelaine Margus RAKVERE LK SK 04:14:15 00:52:20 02:51:20 306 995
500 Luukas Meelis 04:14:20 00:52:12 02:48:20 307 994
‹‹ Tagasi
Expert Rakvere
Aqva_RakvereRM08
K Rauta Rakvere
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Erik, erik@porterracing.ee, 20.10.2008 09:33
Ilmselt oled üks neist, kes teise ringi sõtmata jättis.
norimiseks, , 16.09.2008 17:40
need mehepojad - nt porteri kodukal - kes sin statistikat tegid ja palju õpetlikke sõnu jagasid küll harrastusratturi Õige käitumise, küll Õige sõidu ja Õige suhtumise kohta - tänud vaeva eest. aga, see neetud aga... nimelt kui enda kapsamaa harimist ei ole kannatanud, ära loobi teisi! kui ise oled sarnaselt käitunud (sõimanud, kirunud, naisele/elukaaslasele viha välja valanud) ära õpeta teisi - no ei usu sinusugust! nii, et vaadake aga peeglisse Suured Õpetajad ning püüdke oma õpetussõnu ka ise meeles pidada. te ei ole rajal/rajakõrval üksi.
Ruuno, , 11.09.2008 16:28
Muide Rakveres polnud ka stardikoridorid juhendi kohaselt tehtud. Oli 900 + aga mitte 800-1000 jne.
Rattur, , 11.09.2008 00:37
Nojah, 2 minutit on ikka otsa kärutatud ... aga las olla
Rattur, , 11.09.2008 00:33
Veel 2 kohta olen "langenud", seega kokku 11 kohta... aga aeg tundub enam-vähem olevat küll!
to Ruudi, , 09.09.2008 22:20
Maga välja!
Ruudi, , 09.09.2008 22:05
Rakvere Maratoni peaks uuesti tegema. Ehk on korraldajatel apsud värskelt meeles ja teevad nüüd korraliku Maratoni.
saag, , 09.09.2008 21:48
alternatiivne profiil (ja teiste sõitude omi ka) on näha sel lehel (tühikud ära) http://www.veloclubbers.ee/ content/view/94/2/
Eik, , 09.09.2008 19:31
Rakvere rajaprofiil ka üleval!
Kristjan, , 08.09.2008 23:53
Koondtulemused on väljas.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE