estenglv
WAP version
Login form
RSS
Nissan MTB Cup teisele osavõistlusele stardib 500 ratturit 21.08.2008 (0)
Pühapäeval Soomes Lahtis sõidetava Nissan MTB Cup teise osavõistluse Nissan MTB Finlandia stardis on ligi 500 osalejat. Tõenäoline osalejate arv kujuneb aga suuremaks kuna mitmed ratturid ...
Nissan MTB Cup eelregistreerimine lõpeb 21.aprillil 16.04.2008 (0)
Rahvusvahelise rattamaratonidesarja Nissan MTB Cup soodushinnaga eelregistreerimine lõpeb viie päeva pärast - 21.aprillil kell 24:00. Uus rattasari saab avastardi 1. mail Tallinnas Pirital, kus ...
Tähelepanu jalgrattaspordisõber! 05.03.2008 (0)
Nissan MTB Finlandia 70 km
Nissan MTB Finlandia 35 km
Nissan MTB Finlandia 10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan MTB Finlandia (NBC 2008)
Aeg 24.08.2008
Koht Lahti FIN
Spordiala Jalgrattasport
Distants Hobisõit 10 km start 11:00
Põhisõit 70 km start 12:00
Rahvasõit 35 km start 12:15
Korraldaja TWD, Tel. +358 5002 40029, info@twd.fi
VÕISTKONDLIKUD TULEMUSED PÄRAST II ETAPPI - NISSAN MTB FINLANDIA (uuendatud 26/8/2008) OHJE MAJUTUS/LAEVAPILETID
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 594 Hiltunen Sami Lahti 1:32:57 1 1000
2 471 Halme Samuel Korson Kaiku / Talma 1:35:04 1 995
3 408 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene / Smiltene 1:37:04 1 992
4 577 Perttula Ismo kaupin kanuunat / tampere 1:38:06 2 990
5 402 Vilumovs Ivo XSPORTS ORBEA / Riga 1:38:11 2 989
6 570 Oksman Jerry bike fly team / Ypäjä 1:38:12 2 988
7 435 Apse Agnis CBM/Smiltene / Smiltene 1:38:55 3 987
8 619 Silvenius Aku TWD / Vääksy 1:39:06 1 986
9 407 Roskoss Janis CBM/Smiltene / Smiltene 1:39:54 4 985
10 420 Meier Maaris Investment Agency Team / Tallinn 1:41:39 1 984
11 449 Alusniemi Sini Jyväskylän Pyöräilyseura / Jyväskylä 1:41:50 2 983
12 508 Kanerva Jussi OriToive / Orimattila 1:42:08 5 982
13 595 Rantanen Antti MTBCF / Helsinki 1:43:24 6 981
14 645 Tuominen Samuli HHCMB/SYSTEM1 / Halikko 1:44:23 2 980
15 515 Kauppinen Juha Jyväskylän Pyöräilyseura / Jyväskylä 1:45:23 7 979
16 623 Soidinsalo Pasi VJS / Vantaa 1:46:05 8 978
17 405 Vitolins Gatis XSPORTS ORBEA / Riga 1:46:13 9 977
18 403 Klavins Arturs XSPORTS ORBEA / Riga 1:46:35 10 976
19 517 Kivi Mikko IK-32 / Veikkola 1:47:12 3 975
20 655 Vaherkoski Petteri HU-46 / Hollola 1:47:19 3 974
21 559 Nicklen Turo Helsinki / Helsinki 1:47:48 11 973
22 680 Laine Jukka 1:47:53 12 972
23 409 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene / RÄga 1:47:57 13 971
24 551 Mannerkivi Jaakko HU-46 / Lahti 1:48:02 14 970
25 401 Kaufmanis Uldis XSPORTS ORBEA / Riga 1:48:49 15 969
26 651 Uusi-Piuhari Teemu Tampereen Pyörä-Pojat / Ylöjärvi 1:48:57 3 968
27 591 Pökälä Samuel Asikkala / Kurhila 1:49:21 4 967
28 582 Piispa Mikko Vo2Magnum / Tampere 1:49:37 16 966
29 411 Elstins Arturs Rimi Latvia 1:49:39 5 965
30 474 Halonen Tero Koskisen Oy / Hämeenkoski 1:49:48 17 964
31 704 Hokkanen Oskari Pyörä-68 1:50:08 18 963
32 410 Vilums Guntis CBM/Smiltene / Smiltene 1:50:28 1 962
33 592 Rajaranta Roope TWD / Hollola 1:50:36 19 961
34 537 Lehti Aleksi Kaupin Kanuunat / Tampere 1:50:45 20 960
35 555 Myllynen Mika Porvoon Akilles / Porvoo 1:51:01 4 959
36 617 Shnoro Toni PMK08 Kajaani / Kajaani 1:51:26 4 958
37 673 Heiskanen Eero Vo2Magnum / Jyväskylä 1:52:03 21 957
38 657 Vainio Kimmo Hyvinkään Pyöräilijät / Lahti 1:52:16 5 956
39 648 Turunen Jari Lahti 1:52:32 6 955
40 542 Liikonen Antti Hollola 1:52:45 22 954
41 662 Vesalo Timo Kuopion Moottorikerho / Kuopio 1:52:47 23 953
42 652 Uusivirta Anselmi Helsinki 1:52:49 24 952
43 470 Halme Veikko Korson Kaiku / Talma 1:52:52 2 951
44 728 Räty Mikko HTH / Pivot cycles / Helsinki 1:53:10 25 950
45 693 Laakso Markku Mikkelin Pyöräilijät / Mikkeli 1:53:12 26 949
46 658 Vartiainen Jukka Team Cahva / Tuusula 1:53:42 27 948
47 734 Immonen Kai Team Kickbike / Lohja 1:53:46 28 947
48 609 Saarinen Simo Giant Center Nummela / Nummela 1:54:06 7 946
49 688 Karttunen Samuli VP 1:54:13 6 945
50 418 Peel Andrus Nissan Nordic Europe / Tallinn 1:54:17 29 944
51 520 Koponen Antti KuoPyS / Kuopio 1:54:20 30 943
52 440 Zalitis Edgars veloprofs.lv / Riga 1:54:58 31 942
53 534 Lamminmäki Seppo Espoo 1:55:38 8 941
54 653 Vaahtera Juha Kaupin Kanuunat / Nokia 1:55:44 9 940
55 676 Turpeinen Pauli OriToive / Lahti 1:55:47 3 939
56 460 Flinck Andreas Porvoo 1:57:17 32 938
57 406 Skapars Kristaps XSPORTS ORBEA / Riga 1:57:18 33 937
58 593 Rantahakala Erik LHS / Sysmä 1:57:56 7 936
59 541 Leppänen Vili TWD / Lahti 1:58:07 5 935
60 654 Vaara Visa JYPS / Jyväskylä 1:58:29 34 934
61 726 Klemettinen Ville MNT 1:58:39 35 933
62 483 Heinikoski Petri Kuopio 1:58:47 36 932
63 639 Tepponen Janne Kuntikonna / Pieksämäki 1:58:57 37 931
64 569 Oksman Paula bike fly team / Ypäjä 1:58:59 3 930
65 627 Soukko Heikki Tampereen pyörä-pojat / Karhe 1:59:09 6 929
66 437 Oot Anti EXtreeme Sport / TARTU 1:59:22 4 928
67 694 Arponen Janne 1:59:23 38 927
68 685 Sihlman Antti Eirikuva digital image / Lahti 1:59:40 39 926
69 413 Vejons Janis Rimi Latvia 1:59:52 40 925
70 730 Blomberg Kari Lahti 1:59:54 10 924
71 601 Riihelä Jussi Lahti 1:59:56 10 923
72 404 Kiksis Ainars XSPORTS ORBEA 2:00:33 41 922
73 531 Laakkonen Katariina Team Nissan Nordic / Espoo 2:00:54 4 921
74 714 Nieminen Jussi Luopioinen 2:01:15 42 920
75 412 Elstins Kalvis Rimi Latvia 2:01:25 43 919
76 733 Vierikko Hannu Team Kickbike / Helsinki 2:01:41 12 918
77 523 Kouhia Henri Mainospyörä Oy / Espoo 2:02:09 11 917
78 496 Hätinen Joni Kouvola / Kouvola 2:02:11 44 916
79 494 Huttunen Topi Juva / Juva 2:02:13 7 915
80 707 Jylhä Harri Juvan Urheilijat / Juva 2:02:18 14 914
81 562 Niemi Marco-Tapio Tampereen Yritys / Tampere 2:02:46 8 913
82 661 Vesala Timo PPP-97 / Kotka 2:02:50 45 912
83 632 Taipale Jarno Europcar / Lahti 2:02:54 46 911
84 558 Mörsky Heikki Espoo 2:03:02 47 910
85 610 Saarinen Anssi Jämsänkoski 2:03:08 48 909
86 518 Kolehmainen Kari Pieksämäki 2:03:15 49 908
87 659 Vepsäläinen Kim Hollola 2:03:29 5 907
88 630 Sten Mikko Cazze Sanomatalo / Helsinki 2:03:33 50 906
89 731 Soisalo Arto Espoo 2:04:21 51 905
90 549 Maessen Maurice Nokia MTB / Espoo 2:04:24 52 904
91 597 Raudus Timo Eksymä 360 / Nurmijärvi 2:04:57 12 903
92 443 Ziverts Martins Sigulda 2:05:55 53 902
93 486 Henttu Jukka Fiskars 2:06:01 13 901
94 466 Hakala Tom Helsinki 67 2:06:04 14 900
95 565 Nykänen Timo Mäntsälän Urheilijat / Lahti 2:06:20 15 899
96 574 Parkkonen Sami Lahti 2:06:44 54 898
97 678 Kuurne Pekka Heinola 2:07:01 16 897
98 663 Vihtilä Timo Kangasala 2:07:28 55 896
99 698 Nisula Janne Helsinki 2:07:56 56 895
100 563 Niinikangas Saku Wasa Natural Born Riders / Vaasa 2:08:05 57 894
101 596 Raska Ott Team Herlitz / Hämeenlinna 2:08:21 58 893
102 607 Ruohola Jani Kirkkonummi 2:08:30 17 892
103 505 Kaarna Arto Saimaanharju 2:08:31 6 891
104 736 Lindeman Tommi Helsinki 2:08:51 59 890
105 646 Tuovinen Eljas Helsinki 2:08:52 60 889
106 547 Luojumäki Niko Jyväskylä 2:09:01 61 888
107 498 Jokinen Markku TCC / Pekola 2:09:02 18 887
108 564 Nissinen Lauri Vantaa 2:09:10 62 886
109 642 Tokkari Kimmo Jyväskylä 2:09:30 63 885
110 448 Alkunen Jukka MTB-Lohja / Lohja 2:09:50 64 884
111 415 Tael Siim Nissan Nordic Europe / Tallinn 2:09:53 65 883
112 445 Aho Tuomas MTBCF / Espoo 2:09:55 66 882
113 671 Ylikojola Mika Jyväskylä 2:10:14 67 881
114 572 Paajanen Mikael HC-Kaivoksela / Kerava 2:10:30 68 880
115 506 Kainulainen Arto Tyrans / Vantaa 2:10:37 69 879
116 718 Lehtiö Ville Kuhmoinen 2:11:02 70 878
117 644 Tuominen Mika HHCMB / Halikko 2:11:40 19 877
118 628 Soukko Mikko Tampereen pyörä-pojat / Karhe 2:11:46 9 876
119 571 Ovaska Heli Kiimingin Riento / Kempele 2:12:08 5 875
120 553 Mellanen Niko MTB-Lohja / Lohja 2:12:51 71 874
121 732 Pani Andrus Freedown / Tallinn 2:13:17 72 873
122 513 Karhunen Ulla MTB-Turku / Turku 2:13:41 6 872
123 532 Laari Tommi Tuusula 2:14:18 73 871
124 589 Pyykönen Jouni Espoo 2:14:21 20 870
125 724 Öhman Tommy HC-Kaivoksela 2:14:29 74 869
126 423 Mõik Urmas Auser Auto MTB / Tallinn 2:14:37 21 868
127 575 Penttilä Janne Lahti 2:14:48 75 867
128 543 Liljeroos Kari Tiirismaan Tiisselit / Lahti 2:14:53 22 866
129 455 Bjurström Petteri Tampere 2:14:58 76 865
130 528 Kärkkäinen Antti Espoo 2:15:01 77 864
131 488 Hirvonen Ismo Vitsiälä 2:15:18 23 863
132 583 Piitulainen Markku Zeus / Kerava 2:15:30 7 862
133 501 Junttila Jarkko Lahti 2:15:37 78 861
134 656 Wahlström Kalle Halkia 2:15:50 79 860
135 585 Pohjolainen Jouni Zeus / Kerava 2:15:53 24 859
136 499 Jokinen Heikki Lahti / Lahti 2:16:17 25 858
137 689 Makkonen Jukka Pellossalon Nousu / Savonlinna 2:17:06 80 857
138 600 Repola Heikki Tampere 2:17:07 81 856
139 511 Kansikas Sofia Pyörä-Pojat / Kyröskoski 2:17:15 1 855
140 522 Koskinen Ari TCC / Lammi 2:17:21 26 854
141 503 Juosila Juha Vantaa 2:17:30 82 853
142 590 Pökälä Pekka Asikkala / Kurhila 2:17:42 8 852
143 708 Rantala Mika 2:17:43 83 851
144 720 Rantanen Markku MTBCF / Helsinki 2:18:42 27 850
145 670 Väkevä Veera CCH / Vantaa 2:18:43 2 849
146 669 Väkevä Vesa CCH / Vantaa 2:18:44 28 848
147 690 Suominen Sami Studio 25 2:18:45 84 847
148 465 Hakala Pertti SS / Espoo 2:18:46 9 846
149 612 Salminen Jukka Masala 2:18:56 85 845
150 706 Rantasalmi Markus Pohja 2:18:59 86 844
151 586 Poropudas Jussi Järvenpää 2:19:12 87 843
152 633 Tammiruusu Mikko MTBCF / Helsinki 2:19:19 29 842
153 683 Parviainen Mika Lahti 2:19:27 88 841
154 533 Lahti Juho Lahti 2:19:30 89 840
155 703 Helin Harri Helsinki 2:19:48 90 839
156 636 Tammisalo Anniina Vantaan Pyöräilijät / Vantaa 62 2:19:50 3 838
157 489 Hirvonen Mika Espoo 2:20:00 91 837
158 509 Kanervo Ari Tervakoski 2:20:09 92 836
159 725 Haataja Riikka Kerava 2:20:10 7 835
160 497 Jokinen Leo Kokkola 2:20:12 10 834
161 540 Lepistö Teemu Lappeenranta 2:20:26 93 833
162 664 Willner Kai Nokia Outdoor Sport Club / Lempäälä 2:20:28 94 832
163 620 Siniketo Juuso Vantaa 2:20:30 95 831
164 727 Torvela Niina HTH / Helsinki 2:20:31 8 830
165 711 Perkola Timo Etelä-Helsingin Pulkka / Helsinki 2:20:32 96 829
166 473 Halme Sasu Korson Kaiku / Talma 2:20:37 10 828
167 480 Harto Ilkka Kirkkonummi 2:20:48 97 827
168 530 Köykkä Timo Lappeenranta 2:21:20 98 826
169 705 Rantasalmi Timo 2:21:41 99 825
170 615 Schroderus Simo Team Noval Networks / Lahti 2:21:56 100 824
171 735 Rantanen Jyrki Usvaa Putkeen Team / Lahti 2:22:01 101 823
172 538 Lehtinen Janne Messilä 2:22:04 102 822
173 709 Heinäaho Arsi MentalMC 2:22:26 103 821
174 512 Kansikas Jasmin Pyörä-Pojat / Kyröskoski 2:22:28 4 820
175 602 Riipinen Pekka Riihimäki 2:22:48 104 819
176 660 Vesala Matti Nissan / Raisio 2:23:02 11 818
177 715 Toppila Ville Punavuoren Salama / Helsinki 2:23:31 105 817
178 568 Oksanen Teemu Vantaa 2:23:49 106 816
179 484 Heinonsalo Jussi Helsinki 2:24:26 107 815
180 713 Kruit Henk-Jan 2:25:06 108 814
181 665 Von Schrowe Kasperi Wasa Natural Borne Riders / Ähtäri 2:25:32 109 813
182 521 Koski Otto hc-kaivoksela / Helsinki 2:25:50 110 812
183 716 Nikkilä Teemu MTBCF / Helsinki 2:26:00 111 811
184 514 Karunka Pekka Espoo 2:26:14 112 810
185 456 Dufva Otto Jyps / Betonireising / Jyväskylä 2:27:02 113 809
186 442 Kool Inge Tartu 2:27:06 9 808
187 626 Soukko Matti Tampereen pyörä-pojat / Karhe 2:27:08 30 807
188 560 Niemelä Jussi MTBCF/PPP-97 / Helsinki 2:27:15 114 806
189 599 Repola Hannu HMK / Espoo 2:27:31 115 805
190 492 Huhtakangas Toni Vantaa 2:27:45 116 804
191 481 Heikkinen Ismo SKI BIKE TEAM / Lappeenranta 2:28:02 117 803
192 634 Tammiruusu Anne MTBCF / Helsinki 2:28:05 10 802
193 446 Ahola Matti Järvenpää 2:28:08 118 801
194 487 Hiltunen Pekka Imatra 2:28:32 119 800
195 681 Särkkä Tapio Joensuun Pyöräilijät / Joensuu 2:28:34 120 799
196 712 Kero Tomi 2:28:37 121 798
197 611 Sairasalo Tomi Team Noval Networks / Vantaa 2:28:52 122 797
198 467 Hakanen Jussi Lahti 2:29:04 123 796
199 566 Nyqvist Mika Helsinki 2:29:05 31 795
200 447 Aitta-Aho Harri TCC / Katinala 2:29:54 12 794
201 684 Lankinen Mika Littoinen 2:30:10 124 793
202 567 Ojantakanen Mikko Hämeenlinna 2:30:38 125 792
203 500 Jokinen Marja Kokkola 2:30:53 11 791
204 682 Pekonen Henri Riihimäki 2:31:28 126 790
205 457 Enroos Miika Tawast CC / Turku 2:31:40 127 789
206 461 Flyktman Jari Tawast CC / Jämsänkoski 2:31:43 128 788
207 649 Törmä Mika Ylöjärvi 2:32:03 129 787
208 668 Väisänen Päivi Lahela 2:32:20 12 786
209 458 Fagerholm Kari Jyväskylä 2:32:21 13 785
210 625 Sormunen Jouni Otava 2:32:24 130 784
211 552 Matikainen Jukka Hienojen Miesten Kerho / Seinäjoki 2:32:37 131 783
212 464 Haavisto Juha HMK / Helsinki 2:32:47 132 782
213 463 Haaja Mika Lappeenranta 2:33:27 133 781
214 519 Koponen Nina SaD ry / Hiltulanlahti 2:33:28 13 780
215 529 Könönen Tatu Spessu Racing / Jyväskylä 2:34:15 134 779
216 416 Daum Henri Nissan Nordic Europe / Tallinn 2:34:25 135 778
217 679 Lehtonen Jarmo 2:34:59 136 777
218 650 Törnqvist Kyösti Ähtäri 2:35:27 137 776
219 479 Harto Mikko Espoo 2:35:35 138 775
220 692 Lappalainen Mikko Espoo 2:35:36 139 774
221 536 Launonen Minna Kuopio 2:35:48 14 773
222 622 Sinkkonen Sam Imatra 2:36:51 11 772
223 621 Sinkkonen Ilkka Imatra 2:36:52 32 771
224 468 Hakavuori Harri Tampere 2:37:00 140 770
225 550 Manerus Eero Hollola 2:37:32 33 769
226 527 Kylliäinen Laura Kaupin Kanuunat / Tampere 2:37:35 15 768
227 554 Metso Timo VRU (valtion rautateiden urheilijat) / Valkeala 2:37:57 34 767
228 696 Eerola Sauli Lahti 2:38:45 141 766
229 417 Mikk Margus Nissan Nordic Europe 2:38:47 142 765
230 426 Bökler Ain Auser Auto MTB / Tallinn 2:38:59 35 764
231 631 Suominen Guy / Kirkkonummi 2:39:10 143 763
232 717 Riippi Hannu Tampere 2:39:18 144 762
233 490 Hirvonen Toni Lahti 2:39:33 145 761
234 546 Lukkari Toni Lahti 2:40:05 146 760
235 451 Anttinen Teemu Wasa Natural Born Riders / Vaasa 2:40:12 147 759
236 535 Launonen Eino Kuopio 2:40:55 14 758
237 450 Anttila Sari Järvenpää 2:41:06 16 757
238 701 Luukkonen Ville Helsinki 2:44:09 148 756
239 702 Oksanen Lari Helsinki 2:44:29 149 755
240 695 Lavia Jouni Joutsa 2:45:08 36 754
241 677 Piira Leena CCH / Helsinki 2:45:15 17 753
242 710 Virtanen Vellu MentalMC / Jyväskylä 2:45:44 150 752
243 640 Terävä Tommi Äänekosken Huima / Äänekoski 2:45:46 151 751
244 638 Tarvainen Marko Jämsänkoski 2:45:47 152 750
245 482 Heikkinen Joonas BC-HC / Kangasala 2:46:56 153 749
246 478 Hartikainen Ella Lahti 2:48:43 18 748
247 686 Haara Tuomo Usvaa Putkeen Team / Lahti 2:49:18 37 747
248 675 Hietamäki Minna Michela Fanini / Lucca 2:49:59 19 746
249 561 Niemi Janna-Carla Tampereen Yritys / Tampere 2:50:20 5 745
250 687 Suuronen Jari Sumiaisten kunto / Vihijärvi 2:51:30 154 744
251 431 Groskovs Sergejs actiVator.lv / Riga 2:52:20 155 743
252 452 Arenius Risto Järvenpään Palo / Järvenpää 2:52:44 15 742
253 608 Saarinen Henna OriToive / Luhtikylä 2:53:02 20 741
254 629 Souranto Kimmo Pornainen Heavy-Team / Kellokoski 2:55:25 156 740
255 584 Pohjalainen Jorma Espoo 2:55:45 16 739
256 719 Norola Mari Vääksy 2:56:55 21 738
257 438 Sepp Marika HVSK / Tallinn 2:58:34 22 737
258 691 Koivistoinen Tommi Studio 25 / Tampere 3:01:11 157 736
259 419 Lind Merle Nissan Nordic Europe / Tallinn 3:03:30 23 735
260 637 Tammisalo Elias Vantaa 62 3:04:05 12 734
261 578 Perälä Nina Espoo 3:05:18 24 733
262 598 Reinikainen Jari Team Noval Networks / Vantaa 3:05:22 38 732
263 635 Tammisalo Niilo Vantaa 62 3:05:40 39 731
264 606 Rosqvist Tom Porvoo 3:07:54 40 730
265 495 Hämäläinen Teemu Vantaa 3:08:00 158 729
266 545 Luhtanen Aleksi Mellunkylän Kontio / Helsinki 3:08:35 13 728
267 674 Luhtanen Harri Mellunkylän Kontio / Helsinki 3:08:36 41 727
268 444 Ahlroos Anu HC-Kaivoksela / Kerava 3:11:39 25 726
269 605 Roisko Reima VRU / Hyvinkää 3:13:20 42 725
270 624 Sopukki Juha Kirkkonummi 3:13:52 159 724
271 439 Reiters Andris Salaspils 3:14:40 43 723
272 516 Keskiaho Jonna Jyväskylä 3:17:38 26 722
273 722 Pakarinen Minna Seikkailijat HeMiKa / Turku 3:18:22 27 721
274 721 Kottonen Katariina Seikkailijat HeMiKa 3:19:16 28 720
275 723 Kolehmainen Henni Seikkailijat HeMiKa / Turku 3:19:19 29 719
276 504 Jälkö Ville-Pekka TWD / Kimola 3:22:16 160 718
277 729 Arvila Lasse Keltin Nuoret ry / Kuusankoski 3:22:27 161 717
278 453 Arvela Ossi Heinola 3:22:58 162 716
279 434 Saveljevs Dmitrijs actiVator.lv / Riga 3:27:57 163 715
280 433 Bondarenko Marija actiVator.lv / Riga 3:28:26 30 714
281 603 Rikala Markus PRK XC Team / Espoo 3:29:06 44 713
282 618 Silfver Tuula Espoo 3:29:16 31 712
283 556 Mäenpää Juha Raisio 3:31:49 45 711
284 700 Pusa Eeva-Maija Team Vastapaino / Helsinki 3:34:43 32 710
285 699 Puheloinen Tuomas Team Vastapaino / Helsinki 3:34:44 164 709
286 432 Krutikovs Olegs actiVator.lv / Riga 3:35:35 165 708
287 576 Pentunen Janne Vantaa 4:21:10 166 707
0 436 Lepmets Tanel Arctic Sport Club / Tallinn DNS 0 0
0 454 Asikainen Mikko Heinola DNS 0 0
0 459 Federley Petri Voikkaa DNS 0 0
0 462 Grönlund Ossi Tampere DNS 0 0
0 472 Halme Suvi Korson Kaiku / Talma DNS 0 0
0 475 Harjula Tomi Tampere DNS 0 0
0 476 Hartikainen Mika Sportia KUOPIO / Vuorela DNS 0 0
0 477 Hartikainen Tero Team Tahko MTB / Kuopio DNS 0 0
0 485 Helenius Elsi Nokia Roadrunners / Muurla DNS 0 0
0 493 Huiskonen Janne Sumiaisten kunto / Hankasalmi DNS 0 0
0 502 Juntunen Kari Kuopio DNS 0 0
0 507 Kallio Marko Kyösti Racing / Vihtavuori DNS 0 0
0 510 Kannusmäki Anssi Tampere DNS 0 0
0 524 Kujala Veli-Matti Hienojen Miesten Kerho / Seinäjoki DNS 0 0
0 525 Kulmala Mikko Helsinki DNS 0 0
0 539 Lehtola Jani Vantaa DNS 0 0
0 544 Lindfors Mikko Noybody Racing Team / Lahti DNS 0 0
0 548 Macey Paul A Team Nissan Nordic / Messilä DNS 0 0
0 557 Määttänen Toni Noyboy Racing Team / Lahti DNF 0 0
0 579 Perälä Suvi Korson Kaiku / Helsinki DNS 0 0
0 580 Peräsaari Petri MTBCF / Espoo DNS 0 0
0 581 Pietiläinen Juha Lahti DNS 0 0
0 587 Posti Elina Espoo DNS 0 0
0 588 Puranen Tero Kuusankoski DNS 0 0
0 604 Rissanen Juha Espoo DNS 0 0
0 613 Salo Johanna Metso MTB / Jyväskylä DNS 0 0
0 614 Savolainen Mikko Nestehukat / Helsinki DNS 0 0
0 616 Seppänen Hannu Vantaa DNS 0 0
0 641 Timlin Juha Ylivieskan Ylivoima / Ylivieska DNS 0 0
0 643 Tuohimaa Sami Hanko DNS 0 0
0 666 Vornanen Reijo Kuopio DNS 0 0
0 667 Vornanen Liisa Kuopio DNS 0 0
0 672 Hiltunen Sami Lahti DNS 0 0
0 414 Ojala Tõnu Nissan Nordic Europe / Tallinn DNS 0 0
0 421 Nurm Maris Investment Agency Team / Jõhvi DNS 0 0
0 422 Kesa Paula Investment Agency Team / Tallinn DNS 0 0
0 424 Rannu Urmas Auser Auto MTB / Tallinn DNS 0 0
0 425 Ots Ivar Auser Auto MTB / Tallinn DNS 0 0
0 427 Rõõm Tanel Auser Auto MTB / Tallinn DNS 0 0
0 430 Oja Kono AUTOSPIRIT / Otepää DNS 0 0
0 428 Viirand Marko AUTOSPIRIT / Tallinn DNF 0 0
0 429 Poola Enn AUTOSPIRIT / Tartu DNF 0 0
0 441 Cvetkovs Jurijs Riga DNF 0 0
0 469 Hakavuori Henri BC-HC / Kangasala DNF 0 0
0 491 Hovi Maritta LprPy / Lappeenranta DNF 0 0
0 526 Kunnari Vesa Tuusula DNF 0 0
0 573 Palomäki Joni Nokia MTB / Espoo DNF 0 0
0 647 Turtiainen Laura LoBi / Helsinki DNF 0 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Nikson, , 25.08.2008 08:12
Lihtsalt infoks küsin SPORTINFOlt, et kas siia ka võistluse tulemused üles tulevad? Aitäh.
Tõnis, pikk11@hot.ee, 22.08.2008 19:57
Elamine olemas!
Kristjan, , 22.08.2008 12:26
uuri http://www.camping.fi . seal näitab, et lahtis on 2 campingu kohta. seal on väiksed majakesed (2-4 inimesele) ka kui telkida ei taha. Ning kui need on täis on võimalik ka tibake kaugem koht võtta.
, , 21.08.2008 11:35
Võistluse lehel on keskel link MAJTUS/LAEVAPILETID. Ehk saab sealt abi!
Tõnis, pikk11@hot.ee, 21.08.2008 10:55
Väike probleem elamisega Lahtis laupäeval vastu pühapäeva. Äkki kellelgil või mõnel seltskonnal on mõni Lahti lähiümbruse kämpingu või hosteli broneering üle jäänud kahele inimesele või on keegi äsja kuskile midagi saanud broneerida ning kus võiks veel vabu kohti olla, igasugune info teretulnud! Ette tänades Tõnis 5039491


Kõige populaarsemad
Nissan MTB Cup
R
Diasporal
Gutzy
Lahden Polku
Messila
Peltonen
SS Lahti
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE