estenglv
WAP version
Login form
RSS
Deloitte Rahvatriatloni sari jätkub Vabaõhumuuseumis 19.08.2008 (1)
Eesti Vabariigi taasisesesvumispäeval, 20.augustil külastab Deloitte Rahvatriatlon Eesti Vabaõhumuuseumi. Vabaõhumuuseumi Rahvatriatlonil on osalejatel võimalus valida kahe stardiaja vahel. ...
Vabaõhumuuseumi Rahvatriatlon
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Vabaõhumuuseumi Rahvatriatlon
Aeg 20.08.2008
Koht Tallinn EST
Spordiala Triatlon
Distants Suplemine (ujumine) – 0,1 km
Sõtkumine (rattasõit) – 9 km (3 ringi)
Sörkimine (jooksmine) - 3 km (3 ringi)

Stardid kell 11:00 ja 13:00
Korraldaja Stamina Spordiklubi, www.stamina.ee/triatlon  
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Ujumine Ratas Jooks  
1 124 Leino Peep 30:00.1 2:49.0 16:07.3 11:03.8
2 191 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 30:06.2 2:52.7 15:59.9 11:13.6
3 131 Trepp Janek kadrina 30:59.5 2:55.8 15:51.6 12:12.1
4 151 Sepp Kristo 31:37.1 3:11.5 16:36.0 11:49.5
5 130 Zirnask Villu 31:39.5 2:50.6 17:03.1 11:45.8
6 138 Kiisler Andres MTÜ Joosu 31:53.3 2:34.3 17:22.9 11:56.1
7 67 Lavrentjev Ivan SK Uspex 32:10.3 2:29.6 18:15.0 11:25.7
8 153 Kõiva Jaak OK Kose 32:43.7 2:28.1 17:23.5 12:52.0
9 141 Tilk Taavi 33:04.2 2:56.0 17:35.1 12:33.1
10 50 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 33:10.2 2:34.5 18:32.1 12:03.5
11 142 Truup Mihkel 33:32.5 3:39.1 18:12.9 11:40.5
12 125 Paas Toomas 33:34.2 3:09.8 17:21.7 13:02.7
13 145 Jahilo Valdo 33:35.4 2:16.9 18:08.1 13:10.3
14 69 Põtter Jaanus 34:08.2 2:58.2 17:42.8 13:27.2
15 147 Karp Endel 34:10.4 4:12.5 19:22.2 10:35.6
16 150 Maade Kristjan 34:10.7 3:29.2 18:04.4 12:37.0
17 134 Abner Andre Stamina/Feelmax 34:13.9 2:26.8 19:45.8 12:01.3
18 68 Parts Parvo Matate SK 34:17.6 3:04.2 18:17.5 12:55.8
19 49 Ermann Rait 34:23.8 3:11.5 18:21.0 12:51.3
20 137 Roots Mihkel S/S Marathon 34:29.0 3:13.5 19:06.9 12:08.5
21 65 Kurvits Ain 34:56.4 3:31.9 17:51.1 13:33.4
22 144 Laugal Emil 34:59.7 2:37.5 19:09.7 13:12.4
23 128 Reispass Kaarel Sampo Pank 35:07.6 3:04.0 18:41.1 13:22.5
24 139 Tomingas Rain 35:08.5 3:20.6 18:47.0 13:00.9
25 132 Werder Hindrek 35:09.0 3:11.8 18:54.6 13:02.6
26 139 Suurman Herkki 35:12.9 3:00.6 17:12.7 14:59.6
27 133 Muzakko Marko 35:31.4 3:51.4 18:26.4 13:13.6
28 146 Rändla Kaupo Logica 35:45.4 2:52.0 18:30.3 14:23.1
29 192 Kennik Oliver 35:56.5 3:20.1 20:09.9 12:26.4
30 119 Eeskivi Tiia Sampo Pank 35:57.5 3:12.3 19:11.9 13:33.2
31 140 Tilk Ahto 36:00.2 2:54.7 18:50.9 14:14.6
32 111 Siidroo Kalmer 36:04.3 3:30.7 18:44.9 13:48.7
33 133 Tempel Marju 36:05.0 3:03.9 18:47.2 14:13.8
34 66 Lambing Marek 36:41.6 3:34.9 18:31.1 14:35.5
35 143 Meentalo Tarmo 36:41.9 3:29.0 18:52.3 14:20.5
36 135 Mäekivi Marko Roadservice 36:50.2 2:32.9 19:16.9 15:00.4
37 136 Mäekivi Jaanus E-POED24.EE 36:51.8 3:03.4 20:15.8 13:32.5
38 143 Mäekivi Marko Roadservice 36:57.5 2:54.0 18:55.6 15:07.8
39 126 Parts Jaanika 37:26.6 3:13.1 20:13.9 13:59.5
40 148 Mäekivi Jaanus E-POED24.EE 37:42.2 3:15.1 20:35.7 13:51.4
41 96 Sellin Tõnu 38:02.3 3:53.9 19:46.7 14:21.6
42 122 Kuhlbach Hannes 38:08.6 3:43.4 20:23.4 14:01.7
43 129 Rütman Harri 38:08.8 4:14.6 19:42.4 14:11.7
44 150 Aalik Marko 38:09.2 4:22.5 17:52.3 15:54.4
45 117 Ambur Pille 38:10.8 3:54.5 19:54.4 14:21.8
46 190 Marrandi Rain ABEC 38:39.7 3:11.0 18:56.8 16:31.8
47 148 Räim Aleksei Net Group 39:16.3 3:47.7 20:28.6 15:00.0
48 193 Lambing Mario 39:25.6 3:42.4 21:39.3 14:03.8
49 70 Rant Elina 40:52.0 3:31.4 21:34.3 15:46.2
50 149 Kivilo-Paas Evelin 41:04.4 3:10.9 23:11.6 14:41.9
51 118 Arendi Andres Sampo Soks 41:24.9 3:51.3 21:52.3 15:41.3
52 121 Karu Rait 41:25.3 3:50.2 21:53.9 15:41.1
53 154 Metsaorg Maria Maria Jooksuklubi 43:56.9 5:28.5 22:35.4 15:52.9
54 120 Johanson Raul 44:57.3 4:09.7 24:45.3 16:02.3
55 100 Talts Tiina 46:38.4 4:47.5 25:19.8 16:31.1
56 140 Tomingas Rando 47:45.2 4:18.8 24:33.4 18:52.9
57 156 Vaks Kristi 48:53.8 4:01.7 25:45.2 19:06.9
58 142 Talts Maie Päikseline Soli 53:04.6 4:52.7 26:34.9 21:36.9
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE