estenglv
WAP version
Login form
Tulemused

301 Moved Permanently Date: Sat, 16 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
78. Suurjooks Ümber Viljandi järve
Aeg 01.05.2007
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12,5 km
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, Ilmar Kütt. www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
ENERGIAKÕND ÜMBER VILJANDI JÄRVE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg  
1 1 Loskutov Pavel Valga 00:35:29
2 1521 Lukin Sergei 00:36:08
3 3 Koshelev Vjatseslav Ida-Viru 00:36:12
4 5 Slesarenoks Viktors 00:36:33
5 96 Püi Taivo Harju 00:38:22
6 8 Saveljev Aleksei Lääne 00:38:32
7 9 Mooses Martin Viljandi 00:38:43
8 40 Partanen Marko 00:38:46
9 28 Kits Keio Viljandi 00:38:49
10 631 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 00:38:52
11 3423 Vaher Sander Põlva 00:38:57
12 13 Tambur Taavi Harju 00:39:01
13 10 Kilki Ergo Lääne-Viru 00:39:03
14 1236 Vulla Elar Rapla 00:39:29
15 1980 Nikolajev Ilja 00:39:44
16 1493 Jürs Sander Tartu 00:39:51
17 6 Tiislär Kaupo Rapla 00:39:51
18 29 Uljas Henry Harju 00:39:52
19 24 Paap Hasso Pärnu 00:39:59
20 15 Lein Andrus Lääne-Viru 00:40:02
21 1099 Rand Alo Tartu 00:40:08
22 33 Piirsalu Meelis Harju 00:40:13
23 19 Kaigas Einar Viljandi 00:40:22
24 14 Matisons Aigars 00:40:25
25 776 Koor Margus Võru 00:40:28
26 22 Soolo Lauri Viljandi 00:40:29
27 720 Ivanov Ivar Võru 00:40:33
28 20 Õunapuu Erko Harju 00:40:34
29 17 Põldre Urmas Harju 00:40:39
30 1384 Jõgis Tarko Viljandi 00:40:43
31 46 Tomingas Indrek Harju 00:40:44
32 50 Mustasaar Mario Pärnu 00:40:48
33 31 Pedak Jaanus Harju 00:40:59
34 27 Sune Andres Lääne-Viru 00:41:05
35 32 Belova Natalja 00:41:10
36 42 Teteris Janis 00:41:11
37 41 Vaiksaar Tõnis Viljandi 00:41:31
38 1517 Sepp Innar Saare 00:41:36
39 493 Lipp Ralf Ida-Viru 00:41:38
40 1902 Pihl Peeter Harju 00:41:41
41 36 Grigorjevs Vjaceslavs 00:41:49
42 2241 Lessing Roland Tartu 00:41:51
43 782 Kruuse Kristian Tallinn 00:41:51
44 25 Priks Keijo Valga 00:41:54
45 52 Savastver Alar Harju 00:41:55
46 26 Gross Jaanus Harju 00:41:55
47 44 Teppo Indrek Harju 00:42:03
48 232 Zunda Antis 00:42:04
49 67 Vaher Paavo Pärnu 00:42:07
50 56 Nikiforov Sergei Ida-Viru 00:42:11
51 62 Veilberg Ago Lääne-Viru 00:42:15
52 51 Kallak Jaan Viljandi 00:42:21
53 694 Erala Ranno Tallinn 00:42:24
54 890 Pallo Rait Tallinn 00:42:30
55 66 Kütt Veiko Tartu 00:42:32
56 54 Vares Kristjan Viljandi 00:42:33
57 47 Kivi Silver Harju 00:42:50
58 92 Talves Priit Viljandi 00:42:55
59 49 Bauman Jaanus Lääne-Viru 00:42:55
60 58 Tammemäe Timmo Rapla 00:42:57
61 48 Ratasepp Rait Tartu 00:42:57
62 452 Kais Ülari Viljandi 00:42:58
63 95 Reitsnik Tarmo Harju 00:42:59
64 106 Randma Risto Harju 00:43:02
65 177 Elli Erki Kuressaare 00:43:03
66 129 Salla Raimo Järva 00:43:03
67 45 Schmidt Arnold Pärnu 00:43:04
68 72 Kallas Kaarel Viljandi 00:43:12
69 34 Emajõe Viljo Jõgeva 00:43:21
70 68 Vaher Andrus Viljandi 00:43:25
71 85 Orm Olari Valga 00:43:27
72 110 Mägi Risto Pärnu 00:43:29
73 1908 Õiglane Jan Pärnu 00:43:35
74 1677 Klaos Taavi Viljandi 00:43:36
75 793 Kuusalu Asko Harju 00:43:40
76 90 Paris Olav Viljandi 00:43:41
77 101 Jutkin Ivan Lääne 00:43:42
78 320 Bondarevs Andrejs 00:43:44
79 440 Sabre Kaupo Põlva 00:43:48
80 35 Linn Andi Viljandi 00:43:51
81 1560 Kaiv Taavi Järva 00:43:55
82 103 Lehemaa Agu Lääne 00:43:59
83 725 Jakson Ahto Kuressaare 00:44:00
84 38 Koit Silver Põlva 00:44:06
85 77 Nääb Erik Harju 00:44:08
86 158 Murov Vjatseslav Ida-Viru 00:44:08
87 1834 Aadli Erkki Harju 00:44:08
88 1472 Ment Riho Harju 00:44:11
89 1063 Venta Rainis Rapla 00:44:13
90 2 Narmont Donatas Harju 00:44:18
91 288 Hartsevnikov Dmitri Ida-Viru 00:44:20
92 1426 Priks Morten Valga 00:44:23
93 65 Kaar Alar Viljandi 00:44:25
94 74 Metsva Raul Viljandi 00:44:26
95 2072 Villemson Olavi Viljandi 00:44:26
96 1086 Haas Ats Pärnu 00:44:31
97 1729 Toom Olev Lääne 00:44:32
98 80 Seedre Siim Tartu 00:44:42
99 146 Koop Kalle Pärnu 00:44:44
100 87 Hrushtshov Pjotr Harju 00:44:45
101 2340 Raantse Rannar 00:44:48
102 942 Sagaja Martin Harju 00:44:51
103 1981 Bõtskov Mihhail 00:44:53
104 108 Valdas Sander Tartu 00:44:54
105 43 Roosimaa Mart Tartu 00:44:55
106 97 Palumaa Rein Viljandi 00:44:56
107 273 Mäe Tambet Pärnu 00:44:57
108 79 Enno Kristjan Tallinn 00:44:58
109 116 Virgepuu Erko Harju 00:45:01
110 172 Piirsalu Kristjan Võru 00:45:02
111 148 Martinson Toivo Viljandi 00:45:05
112 61 Ervald Priit Viljandi 00:45:08
113 130 Lepik Tiit Valga 00:45:09
114 122 Saar Heigo Harju 00:45:11
115 83 Rõigas Paavo Tartu 00:45:13
116 178 Mäe Tambet Harju 00:45:16
117 4 Roonet Risto Harju 00:45:21
118 239 Soo Allar Jõgeva 00:45:25
119 75 Rosen Ulf Harju 00:45:27
120 238 Velba Heiki K-Järve 00:45:29
121 127 Parve Heikki Harju 00:45:29
122 1514 Tuisk Taavi Saare 00:45:30
123 2257 Lepmets Priit Harju 00:45:31
124 60 Laineste Andres Harju 00:45:33
125 159 Salla Marek Järva 00:45:34
126 86 Matikainen Aron Viljandi 00:45:39
127 1905 Õiglane Jaan Pärnu 00:45:40
128 161 Etverk Erkki Lääne-Viru 00:45:41
129 133 Andrejeva Olga Harju 00:45:41
130 70 Subi Rivo Viljandi 00:45:47
131 102 Kasekamp Andrus Viljandi 00:45:52
132 736 Järvi Esko Rapla 00:45:53
133 224 Lessing Janek Tartu 00:45:58
134 91 Laimets Jaanus Pärnu 00:45:59
135 226 Kaimins Raivo 00:46:00
136 2310 Osjamets Madis Tartu 00:46:01
137 196 Usberg Rauno Valga 00:46:01
138 2242 Maschorov Sven Tartu 00:46:03
139 173 Mai Janar Kuressaare 00:46:04
140 1568 Õitspuu Ando Saare 00:46:08
141 107 Pajur Andrus Rapla 00:46:13
142 131 Luts Marek Valga 00:46:13
143 534 Russak Joonas Harju 00:46:14
144 88 Aibast Erik Harju 00:46:17
145 219 Avi Madis Tartu 00:46:18
146 117 Tilk Tiit Saare 00:46:19
147 154 Kaljurand Urmas Tallinn 00:46:21
148 1986 Org Tõnis Tartu 00:46:23
149 144 Järvesoo Rommi Viljandi 00:46:24
150 316 Raudla Priit Viljandi 00:46:29
151 2214 Pullerits Priit Tartu 00:46:29
152 98 Valdmaa Rein Harju 00:46:31
153 862 Nimmerfeldt Tõnis Harju 00:46:31
154 203 Lüüs Riho Lääne-Viru 00:46:32
155 578 Poll Cris Lääne-Viru 00:46:33
156 2045 Talvik Ott Harju 00:46:34
157 1008 Vann Alvin Tallinn 00:46:35
158 254 Emajõe Taavi Jõgeva 00:46:37
159 209 Tambet Priit Viljandi 00:46:39
160 190 Tammoja Andrus Viljandi 00:46:40
161 242 Pääru Priit Harju 00:46:42
162 277 Kull Erki Tartu 00:46:44
163 723 Jaaska Allan Harju 00:46:48
164 179 Vellerind Rain Harju 00:46:52
165 168 Truu Toomas Viljandi 00:46:53
166 121 Laasu Arnold Pärnu 00:46:54
167 176 Kirsipuu Avo Harju 00:47:00
168 152 Hussar Kaidar Harju 00:47:01
169 2079 Teesaar Elmo Harju 00:47:02
170 541 Kuusik Kaarel Viljandi 00:47:03
171 289 Lehesmets Kaspar Viljandi 00:47:04
172 2070 Villemson Valdur Viljandi 00:47:06
173 1637 Mõnjam Ain Harju 00:47:08
174 1374 Rebane Raivo Järva 00:47:09
175 76 Kostjukov Jaan Harju 00:47:12
176 1811 Pärnassalu Toomas Harju 00:47:13
177 863 Nirgi Ailar Harju 00:47:16
178 126 Nöps Antti Tartu 00:47:17
179 1976 Shagin Leon 00:47:19
180 1884 Kubel Andrei Ida-Viru 00:47:20
181 233 Rüütelmaa Andrus Harju 00:47:21
182 187 Luik Tarmo Põlva 00:47:22
183 2376 Aboltins Ilgvars Läti 00:47:23
184 153 Norman Mart Harju 00:47:24
185 223 Kiisler Aivar Viljandi 00:47:26
186 1865 Tokko Rainer Harju 00:47:28
187 180 Randna Taavo Harju 00:47:28
188 208 Toom Toomas Harju 00:47:32
189 136 Lepik Raul Valga 00:47:34
190 2028 Pajumägi Marek Viljandi 00:47:35
191 284 Tomp Ahti Viljandi 00:47:38
192 170 Karelson Tõnu Viljandi 00:47:39
193 1971 Jalasto Kaupo Võru 00:47:39
194 382 Vahtramäe Sander Harju 00:47:39
195 1344 Taimsoo Kaspar Viljandi 00:47:40
196 821 Loosaar Vahur Põlva 00:47:43
197 109 Jänes Jaan Viljandi 00:47:44
198 1137 Väärsi Jaak Lääne-Viru 00:47:46
199 925 Rohtla Urmas Tartu 00:47:46
200 1645 Kaur Margus Tartu 00:47:48
201 134 Väli Jürgo Viljandi 00:47:49
202 1412 Molokov Mikko Tartu 00:47:49
203 241 Zirnask Villu Harju 00:47:50
204 1402 Sabanov Roman Tartu 00:47:51
205 174 Priks Hanno Valga 00:47:52
206 3416 Kollo Madis Tallinn 00:47:54
207 140 Tõnisson Siim Viljandi 00:47:56
208 1088 Tammemäe Joosep Viljandi 00:47:57
209 1002 Valdmaa Lauri Harju 00:48:00
210 252 Lillipuu Vello Järva 00:48:02
211 151 Roose Antti Tartu 00:48:03
212 185 Koskaru Meelis Harju 00:48:12
213 1540 Ling Martin Viljandi 00:48:14
214 1156 Krünberg Klen Lääne-Viru 00:48:15
215 1758 Laur Mikk Võru 00:48:16
216 142 Särev Ain Viljandi 00:48:16
217 250 Sammel Arne Viljandi 00:48:17
218 1222 Laur Severi Viljandi 00:48:20
219 376 Stepanovs Leonids 00:48:20
220 199 Taska Martin Viljandi 00:48:22
221 271 Titma Timo Pärnu 00:48:23
222 166 Tomp Märt Viljandi 00:48:24
223 268 Luht Raivo Ida-Viru 00:48:24
224 261 Ervin Urmas Lääne-Viru 00:48:26
225 231 Käesel Aivar Harju 00:48:31
226 1832 Rattas Raido Viljandi 00:48:33
227 182 Ponder Neeme Viljandi 00:48:33
228 1527 Kivistik Kaur Tartu 00:48:35
229 2346 Kaeramaa Gaido Tartu 00:48:35
230 294 Põllendik Rait Harju 00:48:36
231 105 Kadajane Erik Viljandi 00:48:37
232 789 Kurik Kristjan Harju 00:48:38
233 198 Raun Rain Harju 00:48:38
234 82 Kass Madis Viljandi 00:48:39
235 1866 Kroon Kenet Harju 00:48:40
236 928 Roletsky Heiki Tartu 00:48:41
237 1727 Tammjärv Karel Tartu 00:48:42
238 1705 Veerbaum Argo Hiiu 00:48:44
239 183 Kuznetsov Madis Harju 00:48:44
240 145 Jutkin Mihhail Lääne 00:48:45
241 255 Tolli Taivo Lääne 00:48:47
242 472 Teppo Andres Harju 00:48:49
243 111 Andresson Margus Harju 00:48:50
244 290 Randmäe Heiki Viljandi 00:48:51
245 120 Einsalu Ants Harju 00:48:53
246 627 Vahtramäe Anneliis Viljandi 00:48:57
247 2329 Adamson Allar 00:48:58
248 2267 Liivoja Rain Viljandi 00:49:00
249 186 Kisseljov Deniss Viljandi 00:49:02
250 1891 Grigorjev Sergei Ida-Viru 00:49:03
251 970 Talts Ain Rapla 00:49:03
252 706 Gross Toomas Tallinn 00:49:04
253 462 Allvee Indrek Viljandi 00:49:06
254 265 Alar Erkki Tallinn 00:49:08
255 1555 Rebane Aleksander Viljandi 00:49:10
256 2292 Külm Martin Viljandi 00:49:11
257 357 Kaju Andres Viljandi 00:49:15
258 211 Nilk Andrus Harju 00:49:16
259 149 Põldoja Heino Jõgeva 00:49:16
260 213 Vassus Indrek Harju 00:49:17
261 266 Jõgiste Ivo Lääne-Viru 00:49:18
262 486 Torim Enno Viljandi 00:49:18
263 2245 Meri Martin Harju 00:49:18
264 1541 Ling Inno Viljandi 00:49:19
265 438 Roosimägi Allan Ida-Viru 00:49:21
266 1492 Karon Priit Pärnu 00:49:23
267 248 Järvi Vaiko Lääne 00:49:25
268 164 Oper Vampula Võru 00:49:26
269 236 Raag Kaupo Harju 00:49:27
270 933 Rähn Ahto Tartu 00:49:31
271 175 Kuusik Ants Viljandi 00:49:31
272 1110 Kesküla Jaan Rapla 00:49:31
273 2135 Reinbok Indrek Harju 00:49:31
274 169 Johanson Jaanus Viljandi 00:49:34
275 976 Teder Martin Tartu 00:49:35
276 201 Makku Artur Viljandi 00:49:36
277 260 Jaanson Aleksander Harju 00:49:36
278 2164 Traks Hanno Lääne 00:49:36
279 291 Kiisler Andres Viljandi 00:49:37
280 292 Toom Herman Saare 00:49:37
281 761 Kimask Eduard Tallinn 00:49:38
282 420 Laumets Helena Jõgeva 00:49:38
283 272 Jaani Mart Tartu 00:49:40
284 496 Kambek Siim Viljandi 00:49:40
285 251 Miina Heino Tartu 00:49:41
286 1380 Mätlik Kaido Harju 00:49:42
287 1991 Kaasiku Raivo Järva 00:49:43
288 1338 Liiva Erki Viljandi 00:49:43
289 210 Univer Neeme Viljandi 00:49:44
290 1061 Susi Farruhruz Viljandi 00:49:45
291 580 Sepp Leivo Harju 00:49:48
292 965 Taar Anastassija Sillamäe 00:49:50
293 1387 Otsus Marko Tartu 00:49:51
294 431 Liigand Jaanus Viljandi 00:49:52
295 2330 Epner Martin Harju 00:49:55
296 2101 Rooden Priit Tartu 00:49:56
297 1202 Hiob Tõnis Viljandi 00:49:56
298 786 Kuldjärv Rain Tallinn 00:49:58
299 282 Org Indrek Viljandi 00:49:58
300 2357 Kalmus Martin Tartu 00:49:59
301 132 Visnap Taavi Paide 00:50:01
302 2059 Dainis Andris 00:50:02
303 1180 Saidans Guntars 00:50:02
304 1435 Tamm Eerik Harju 00:50:03
305 1993 Bleive Agu Tartu 00:50:04
306 283 Toss Kaarel Viljandi 00:50:04
307 498 Vitsut Madis Viljandi 00:50:07
308 230 Kütt Ats Rapla 00:50:09
309 1204 Siimann Siim Tartu 00:50:10
310 128 Hendrikson Tõnu Võru 00:50:11
311 2289 Mägi Enn Harju 00:50:11
312 240 Soo Kristen Jõgeva 00:50:14
313 1549 Vaher Anneli Viljandi 00:50:15
314 298 Jüris Veiko Viljandi 00:50:21
315 296 Vassus Raul Harju 00:50:25
316 3421 Tammer Meelis Pärnu 00:50:26
317 1151 Tobreluts Rainer Tartu 00:50:27
318 1580 Litvincuks Ingus 00:50:28
319 1826 Nikolajev Jüri Tartu 00:50:28
320 856 Muuli Kalle Tallinn 00:50:29
321 295 Bernat Galina Harju 00:50:30
322 2178 Hiisku Jorma Lääne-Viru 00:50:31
323 246 Ellervee Toomas Tartu 00:50:32
324 373 Jansons Juris 00:50:33
325 551 Lepp Joe Pärnu 00:50:34
326 205 Piirsalu Rein Harju 00:50:35
327 1248 Raja Allar Pärnu 00:50:38
328 1345 Kuslap Alo Viljandi 00:50:39
329 993 Tõruvere Kaarel Elva 00:50:39
330 286 Leetoja Aldo Lääne-Viru 00:50:42
331 1489 Vals Kaja Harju 00:50:43
332 1978 Smirnov Oleg 00:50:43
333 262 Ervin Alar Lääne-Viru 00:50:43
334 215 Eensalu Eero Elva 00:50:43
335 63 Luik Kaido Tallinn 00:50:44
336 476 Karilaid Ivo Viljandi 00:50:44
337 1612 Nurmela Renno Viljandi 00:50:44
338 1274 Villems Viljar Viljandi 00:50:45
339 274 Lehesmets Kristjan Viljandi 00:50:46
340 1182 Saidans Agris 00:50:46
341 2368 Ojaots Aigar Tallinn 00:50:46
342 609 Leiger Roomet Harju 00:50:46
343 1751 Ringvee Ardi Valga 00:50:47
344 1494 Kallakas Urmo Harju 00:50:47
345 1616 Tiislär Kaido Rapla 00:50:49
346 514 Kütt Katrin Viljandi 00:50:49
347 112 Tammekivi Tarmo Otepää 00:50:50
348 1346 Neerot Martin Viljandi 00:50:50
349 1496 Raud Madis Viljandi 00:50:51
350 934 Rähn Alar Tartu 00:50:54
351 637 Aasav Joel Tartu 00:50:55
352 118 Aarne Seeba Tartumaa 00:50:56
353 276 Kuusk Sander Viljandi 00:50:58
354 361 Bergmann Jaak Viljandi 00:50:59
355 531 Veski Hannes Lääne-Viru 00:50:59
356 143 Metsma Marko Jõgeva 00:50:59
357 1034 Räpo Ahto Harju 00:50:59
358 1323 Rohtla Kris Viljandi 00:50:59
359 2210 Sepp Reido Harju 00:51:01
360 536 Kivisild Ain Tartu 00:51:05
361 429 Alvre Peeter Viljandi 00:51:09
362 206 Vedler Martin Tallinn 00:51:10
363 819 Lokk Sulev Harju 00:51:11
364 275 Kajaste Kalev Põlva 00:51:18
365 1719 Pihlak Reigo Tartu 00:51:18
366 1731 Tammemäe Tarmo Viljandi 00:51:18
367 1876 Mändmets Helges Harju 00:51:19
368 3435 Pruus Marko Harjumaa 00:51:21
369 1337 Petersell Olar Ida-Viru 00:51:21
370 697 Fjodorov Ain Valga 00:51:25
371 12 Jõgi Andri Tallinn 00:51:26
372 946 Sarapu Siim Lääne-Viru 00:51:26
373 426 Väre Hans Viljandi 00:51:27
374 1062 Järve Alo Tartu 00:51:27
375 247 Kookla Eero Harju 00:51:27
376 899 Pellinen Toomas Harju 00:51:27
377 1584 Boze Ando 00:51:29
378 552 Liiviste Andres Viljandi 00:51:30
379 1953 Kokk Siim Harju 00:51:30
380 1035 Tilga Kajar Valga 00:51:30
381 1974 Tamm Reimo Viljandi 00:51:34
382 524 Kübarsepp Karmo Ida-Viru 00:51:34
383 78 Aasmäe Meelis Viljandi 00:51:35
384 1471 Olev Tanel Viljandi 00:51:36
385 1136 Kilki Kaarel Lääne-Viru 00:51:38
386 661 Abner Andr Harju 00:51:39
387 189 Anton Sven Otepää 00:51:39
388 1220 Noviks Ritvars 00:51:40
389 244 Telling Juhan Lääne 00:51:40
390 515 Hein Avo Harju 00:51:40
391 516 Lilienthal Marko Harju 00:51:40
392 193 Gerassimova Anastasia Tallinn 00:51:41
393 2332 Avikson Marko 00:51:42
394 1844 Hendrikson Peeter Harju 00:51:43
395 1466 Olev Väino Viljandi 00:51:45
396 18 Pae Andres Tartu 00:51:46
397 600 Lepp Sander Viljandi 00:51:49
398 731 Jõesalu Henri Harju 00:51:50
399 713 Hindov Raul Tallinn 00:51:50
400 399 Kivistik Loit Viljandi 00:51:51
401 2369 Rikken Kristopher Tallinn 00:51:52
402 1591 Caklis Raitis 00:51:52
403 686 Einasto Mart Tartu 00:51:54
404 714 Hollo Janno Tartu 00:51:54
405 1030 Sillaots Mart Viljandi 00:51:56
406 386 Schneider Siim Harju 00:51:56
407 355 Stepanov Marti Viljandi 00:51:58
408 2056 Kiiranen Kalle Tartu 00:51:58
409 1176 Muikku Timo 00:52:00
410 1641 Kask Jaanus Viljandi 00:52:01
411 1590 Caklis Aivis 00:52:02
412 1381 Pärn Maarius Jõgeva 00:52:05
413 1398 Zitsenko Sergei Harju 00:52:06
414 2215 Virgla Sander Viljandi 00:52:07
415 1694 Ardel Veiko Valga 00:52:07
416 1968 Ostra Mart 00:52:07
417 1693 Ardel Janika Valga 00:52:09
418 2365 Pendonen Mikk Viljandi 00:52:11
419 2278 Männi Anatoli Ida-Viru 00:52:12
420 1077 Luidre Manivald Harju 00:52:13
421 1662 Liivak Eva Tartu 00:52:14
422 1135 Müürsepp Tiiu Tartu 00:52:15
423 1096 Tomingas Joonas Lääne 00:52:18
424 225 Rammul Arto Tartu 00:52:18
425 303 Karja Kaupo Viljandi 00:52:18
426 1244 Allas Andri Viljandi 00:52:20
427 1935 Tillo August 00:52:21
428 1809 Mägi Aimur Viljandi 00:52:22
429 328 Koskelainen Mairo Viljandi 00:52:22
430 683 Eerme Martin Harju 00:52:24
431 1962 Ruus Urmas 00:52:25
432 444 Rohtsalu Jaak Lääne-Viru 00:52:27
433 2212 Kohler Kaarel Tartu 00:52:27
434 181 Kure Tauno Jõgeva 00:52:29
435 635 Estorn Lilian Viljandi 00:52:30
436 1389 Tiimann Rauno Tartu 00:52:31
437 1644 Torim Andres Viljandi 00:52:33
438 1391 Arvi Mait Tartu 00:52:34
439 562 Ellamik Väino Tartu 00:52:34
440 909 Pähn Janar Viljandi 00:52:35
441 3420 Saar Aivar Tallinn 00:52:35
442 245 Anton Tarmo Viljandi 00:52:36
443 746 Kalda Roland Tallinn 00:52:37
444 1134 Heerik Vladimir Tartu 00:52:38
445 2030 Lüiste Maido Tartu 00:52:39
446 1919 Gutmann Grete Harju 00:52:44
447 911 Pärn Matti Harju 00:52:45
448 447 Suurmägi Marko Viljandi 00:52:48
449 1815 Juurik Margus Viljandi 00:52:49
450 1438 Kallas Mati Viljandi 00:52:51
451 243 Velba Sirje Kohtla-Järve 00:52:52
452 1768 Pääru Mikk Harju 00:52:53
453 418 Jänes Margus Viljandi 00:52:54
454 93 Sepp Heldur 00:52:54
455 620 Maleva Marco Tartu 00:52:55
456 124 Tõrtõshnõi Mihhail Harju 00:52:57
457 256 Säär Tõnu Harjumaa 00:52:57
458 365 Rist Martin Viljandi 00:52:59
459 507 Tinast Toivo Pärnu 00:53:00
460 1272 Reinsalu Viktor Viljandi 00:53:00
461 375 Badjaka Anna 00:53:02
462 2116 Leisalu Tanel Ida-Viru 00:53:04
463 1457 Kala Peep Harju 00:53:05
464 2192 Kiis Tõnis Lääne-Viru 00:53:06
465 910 Pähn Ragnar Viljandi 00:53:06
466 1437 Mardla Tõnu Viljandi 00:53:06
467 1056 Praks Teet Viljandi 00:53:09
468 1958 Rotberg Raimo Harju 00:53:09
469 632 Looga Jaan Viljandi 00:53:11
470 1138 Pritsik Aleksander Lääne-Viru 00:53:13
471 1446 Toom Liia Saare 00:53:13
472 1571 Jansons Einars 00:53:15
473 596 Põder Marko Viljandi 00:53:18
474 1648 Tõnisson Jüri Viljandi 00:53:20
475 604 Lember Toomas Harju 00:53:22
476 113 Kasak Märt Tartu 00:53:23
477 820 Loodsalu Lauri Tallinn 00:53:23
478 549 Männik Peeter Rapla 00:53:23
479 1198 Ründal Timmu Rapla 00:53:23
480 1722 Melbardis Dzintars 00:53:25
481 300 Tammemäe Tõnu Viljandi 00:53:28
482 1234 Rikkinen Andres Viljandi 00:53:28
483 670 Ansip Marko Jõgeva 00:53:29
484 1594 Priedens Maris 00:53:31
485 2246 Aigro Aiki Valga 00:53:31
486 1094 Jugala Gerol Pärnu 00:53:32
487 1790 Veermäe Martin Tartu 00:53:33
488 1975 Lavrentjev Ivan 00:53:33
489 2320 Vares Timo Viljandi 00:53:35
490 992 Tubalkain Margus Tallinn 00:53:36
491 1443 Kurik Hendrik Lääne-Viru 00:53:38
492 1483 Kõva Marko Viljandi 00:53:38
493 1889 Bahtin Dmitri Ida-Viru 00:53:38
494 1339 Tikk Lauri Tartu 00:53:39
495 3419 Saar Alar Tallinn 00:53:41
496 802 Laimets Erki Tallinn 00:53:42
497 2058 Krastins Aivars 00:53:43
498 794 Kuusik Maie Tallinn 00:53:44
499 3424 Sindi Gunnar Viljandi 00:53:45
500 1393 Lätt Lembit Tartu 00:53:45
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE