estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Alges Maasikmets 03.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja viienda etapi tasavägises lõpuheitluses võttis kogenud Alges Maasikmets (Extreme Sport – Mever) võidu Eesti maastikukrossi tänavuse meistri Allan ...
Elion Estonian CUP 2008 korraldajad on otsustanud teha juhendisse 2 muudatust 24.07.2008 (9)
Seoses vajadusega täpsustada Elion Estonian Cup sarjajuhendit, otsustasid sarjakorraldajad teha võistlusjuhendisse 2 muudatust. Esitame need allpool koos kommentaaridega.
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Otepää Rattamaraton 56 km
Otepää Rattamaraton 32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 11 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Otepää Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 03.08.2008
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 56 km kell 12:00
Matkasõit 32 km kell 13:15
Lastesõidud 12:15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
LASTESÕITUDE PAREMUSJÄRJESTUS 2008
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2074 Juudas Karl spordiklubi CFC 01:04:57 1
2 2096 Jalakas Siim VARGAMÄE 01:04:57 2 Sportfoto
3 2065 Neemela Kristian Kesko Agro 01:04:58 3
4 2079 Raudsepp Krister CFC 01:04:59 4
5 2050 Nisu Oskar CFC 01:05:06 1
6 2098 Alamaa Siim-Erik 01:05:50 5
7 2057 Kivistik Kristen Viko 01:06:11 2
8 2078 Laas Martin TAMME 01:06:55 6
9 2121 Arula Helene 01:06:55 1
10 2103 Soosaar Jaan Viko 01:07:06 7
11 2081 Lehemets Silver Viko 01:07:09 8
12 2349 Tattar Kristjan 01:09:03 9
13 2097 Väärtmaa Karl cosmos 01:09:26 10
14 2053 Sepa Sander TAMME 01:09:30 3
15 2054 Nõmmela Aksel CFC 01:09:31 4
16 2100 Vidder Kristjan 01:11:02 11
17 2080 Vaine Heinar Viljandi RK 01:11:13 12
18 2095 Lainevee Hanno Kesko Agro 01:11:20 13
19 2105 Liiva Marko Karupesa 01:11:21 14
20 2073 Kolli Madis Sundstrand-Jõhvi 01:12:37 15
21 2106 Altermann Madis Spordiklubi Rakke 01:12:58 16
22 2113 Teearu Hans Karupesa 01:13:00 1
23 2046 Mere Markus Pärnu Kalev 01:13:02 5
24 2099 Reissaar Hillar Mõdriku 01:13:05 17
25 2144 Kelk Mart 01:13:07 2
26 2016 Redi Kaarel TÜ ASK 01:13:10 6
27 2086 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 01:13:12 18
28 2018 Mäoma Silver TÜ ASK 01:13:12 7
29 2084 Lehemaa Taavi Karupesa 01:14:18 19
30 2069 Vodi Peeter 01:14:50 20
31 2087 Himma Markus Extreme Sport 01:14:54 21
32 2309 Leitane Laima 01:15:01 1
33 2061 Redi Karin TÜ ASK 01:16:11 2
34 2047 Lippe Kevin Pärnu Kalevi Spordikool 01:17:50 8
35 2093 Koort Kristel Sundstrand-Jõhvi 01:18:05 3
36 2089 Rist Daisi CFC-RUUTMEETER 01:18:12 4
37 2156 Kuusk Keijo TÜ ASK 01:18:13 3
38 2083 Rootsma Keit Karupesa 01:18:27 22
39 2091 Gede Triin CFC 01:18:33 5
40 2129 Pintsaar Karl Kauppa Polkupyörän 01:18:35 4
41 2125 Usin Rando Kauppa Polkupyörän 01:18:36 5
42 2049 Elberg Ainar Sundstrand-Jõhvi 01:18:46 9
43 2104 Perner Peedu Viko 01:19:09 23
44 2287 Uibu Aivar 01:19:44 6
45 2136 Kübar Kauri Westline Team 01:19:59 7
46 2137 Ots Silver Westline Team 01:20:04 8
47 2138 Koosa Marko 01:20:19 9
48 2058 Veerpalu Andreas Karupesa 01:20:40 10
49 2082 Kruus Gunnar Karupesa 01:20:48 24
50 2154 Lorents Algo Westline Team 01:20:50 10
51 2001 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 01:21:00 11
52 2294 Lukner Renaldo 01:21:07 11
53 2027 Lehemets Siim Viko 01:21:15 12
54 2023 Tamm Kaspar Sundstrand-Jõhvi 01:21:21 13
55 2254 Vallas Indro sundstrand 01:21:22 12
56 2041 Rander Martin Sk Velo 01:21:44 14
57 2114 Uudeküll Peep 01:21:45 13
58 2044 Toss Karel 01:21:52 15
59 2043 Roos Rigo RPM Rattatiim 01:22:12 16
60 2344 Guske Marko 01:22:18 17
61 2348 Vilpart Toomas 01:23:52 14
62 2228 Annus Lembit 01:24:05 15
63 2222 Pärli Marek Hansa SK 01:24:14 16
64 2183 Randmaa Rando Vanasilla HK 01:24:15 17
65 2056 Vaine Taivo Viljandi RK 01:24:19 18
66 2025 Kelk Kaarel CFC 01:24:22 19
67 2070 Kütt Villem DeLaval 01:24:23 25
68 2186 Kesper Raino Hansa SK 01:24:25 18
69 2020 Vahtra Vahur TÜ ASK 01:24:28 20
70 2304 Lepik Sirje TÜSK 01:24:33 6
71 2325 Kaarma Rain 01:25:00 19
72 2298 Müristaja Mart 01:25:12 20
73 2312 Künnapuu Ingomar 01:25:13 21
74 2055 Johanson Kristjan Viljandi RK 01:25:16 1
75 2094 Neumann Andres 01:25:20 26
76 2174 Randalainen Viktoria 01:25:20 2
77 2117 Kristal Kaur SK Cosmos 01:25:24 22
78 2038 Neumann Argo 01:25:36 21
79 2028 Jõgi Mattias Karupesa 01:25:37 22
80 2351 Ambos Silver 01:25:40 23
81 2067 Vaidila Hendrik Raudmees 01:26:15 27
82 2085 Kuus Ardo Karupesa 01:26:27 28
83 2111 Estermaa Rauno 01:26:33 24
84 2340 Männiste Valdur 01:26:35 25
85 2289 Pensa Heiki Valio 01:26:47 26
86 2253 Mustimets Margus 01:26:49 27
87 2308 Kirsipuu Gustav 01:27:02 23
88 2236 Astok Mehis DeLaval 01:27:16 28
89 2110 Tääkre Siim-Kristjan 01:27:47 29
90 2220 Mekk Toomas 01:27:58 30
91 2164 Ambos Ülle KGK-Singel Team 01:27:59 3
92 2313 Lehtoja Eha 01:28:11 4
93 2334 Ojamets Arno 01:28:18 31
94 2208 Uibo Rain Westline Team 01:28:41 32
95 2238 Kurvits Andrus 01:29:27 33
96 2059 Kriisa Nele 01:29:30 7
97 2216 Berning Janika KGK-Singel Team 01:29:42 5
98 2039 Sammel Franz cosmos 01:29:44 24
99 2215 Meister Tarmo 01:29:48 34
100 2223 Tamm Kädi 01:30:09 6
101 2139 Sadam Maarja 01:30:18 7
102 2155 Samuel Meelis 01:30:35 35
103 2170 Kasemaa Janno SEB 01:30:35 36
104 2209 Kimmel Raimo Westline Team 01:30:36 37
105 2019 Riim Allan RPM Rattatiim 01:30:38 25
106 2333 Sarapuu Indrek 01:30:51 38
107 2345 Hartmann Janis 01:30:52 26 Sportfoto
108 2042 Kutti Martin 01:31:09 27
109 2272 Kala Urmas 01:31:17 39
110 2242 Ilus Andrus Westline Team 01:31:35 40
111 2288 Vahtra Viljar 01:31:36 41
112 2252 Koger Margus 01:31:48 42
113 2212 Väling Janno Vitrecon 01:31:55 43
114 2258 Nõmmik Aleksander 01:32:06 44 Sportfoto
115 2060 Nõmmik Tiina 01:32:07 8 Sportfoto
116 2029 Lehismets Siim Karupesa 01:32:12 28
117 2033 Peetso Mart Sander Spordiklubi Rakke 01:32:13 29
118 2140 Steinberga Liva Ikskile 01:32:14 8
119 2048 Kristal Kaspar Cosmos 01:32:15 30
120 2109 Kaasik Morten Columbus IT 01:32:22 45
121 2169 Beljaeva Maret Enicsi Naised 01:32:26 9
122 2273 Buntsev Valeri Westline Team 01:32:31 46
123 2256 Malberg Kriste ILOPRINT Team 01:33:07 10
124 2235 Lainoja Toomas 01:33:12 47
125 2203 Jool Ege Kohtla-Nõmme SK 01:33:13 11
126 2303 Kool Toomas 01:33:15 48
127 2022 Vaga Kristo Enn Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:33:16 31
128 2266 Lõokene Anneli 01:33:21 12
129 2240 Joonas Inge Võru-Kubija 01:33:33 13
130 2148 Heinmets Kerstin 01:33:35 14
131 2293 Ehaste Hillar 01:33:36 49
132 2315 Morinaud Justine 01:33:40 9
133 2311 Morinaud Thierry 01:33:40 50
134 2036 Raie Anette KJK 01:33:41 10
135 2330 Sepp Marti 01:33:41 51
136 2261 Tomi?? Arnis 01:33:54 52 Sportfoto
137 2157 Viir Sirli 01:33:59 15
138 1324 Kalda Katrin 01:34:07 16
139 2268 Jõeäär Urmas Sundstrand /Jõhvi RK 01:34:07 53
140 2102 Treimuth Karl Viljandi RK 01:34:20 32
141 2201 Loos Priit Eesti Ehitus 01:34:24 54
142 2255 Metsaots Krista 01:34:25 17
143 2092 Lippe Silvia Pärnu Kalevi Spordikool 01:34:39 11
144 2076 Tarvis Peeter KOMO 01:34:52 29
145 2128 Raud Margus 01:35:19 55
146 2072 Altoja Ahto 01:35:21 30
147 2143 Rinne Sten 01:35:22 56
148 2226 Kangur Tarmo 01:35:24 57
149 2210 Kerner Tõnis 01:35:25 58
150 2012 Mekk Laura-Brit TÜSK 01:35:30 12
151 2190 Piskunov Marlen 01:35:30 18
152 2278 Arras Ants 01:35:32 59
153 2141 Sikkal Kairit Hansa SK 01:35:40 19
154 2151 Evert Signe Extreme Sport 01:36:03 20
155 2130 Kingsepp Karl Jõelähtme matka- ja rattaklubi 01:36:13 60
156 2214 Sinisaar Indrek Columbus IT 01:36:21 61
157 2133 Kivipõld Triin 01:36:25 21
158 2314 Oinus Margot 01:36:43 13
159 2131 Kadarik Heidi 01:37:02 22
160 2292 Vonk Aivar Kostivere Vänt 01:37:05 62
161 2017 Kutti Kristjan 01:37:11 33
162 2120 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:37:23 23
163 2158 Sutt Eleri 01:37:27 24 Sportfoto
164 2161 Toomas Urmas 01:37:40 63
165 2243 Ollisaar Mait 01:37:45 64
166 2175 Käär Kätlin 01:37:45 25
167 2150 Suun Annika 01:37:46 26
168 2118 Samuel Mait 01:37:53 65
169 2231 Ilisson Erika 01:37:54 27
170 2037 Ojakivi Kaur 01:38:03 34
171 2030 Karo Mats Karupesa 01:38:06 35
172 2145 Mälgi Ailen 01:38:10 28
173 2165 Evendi Kristi 01:38:11 29
174 2119 Arras Kristjan 01:38:16 66
175 2171 Tärno Andres 01:38:20 67
176 2006 Nõgols Andry DeLaval 01:38:21 36
177 2270 Sofjin Mihhail 01:38:22 68
178 2355 Haabmets Rauno 01:38:23 69
179 2202 Miljukova Claire VARGAMÄE 01:38:30 30
180 2305 Põldsepp Rauno 01:39:08 37
181 2021 Ets Ronald 01:39:09 38
182 2180 Tamm Ivo 01:39:16 70
183 2045 Reissaar Hans Mõdriku 01:39:16 39
184 2277 Vaidila Algis Raudmees 01:39:17 71
185 2221 Tamme Ringo Marepleks 01:39:20 72
186 2176 Pajur Agnes 01:39:41 31
187 2162 Vilt Kristiina KGK-Singel Team 01:39:41 32
188 2247 Enok Ergi 01:39:50 73
189 2071 Tõnnis Henry 01:39:53 31
190 2245 Kiisk Taivo RPM Rattatiim 01:40:00 74
191 2196 Kamps Markus 01:40:01 75
192 2321 Krehov Anton 01:40:02 76
193 2251 Ennok Erki 01:40:06 77
194 2232 Prikko Kristel 01:40:19 33
195 2281 Kaasik Arne Columbus IT 01:40:28 78
196 2149 Laul Margo RPM Rattatiim 01:40:29 79
197 2064 Reinik Indrek 01:40:52 32
198 2230 Riim Piia RPM Rattatiim 01:40:55 34
199 2159 Sootla Ivika 01:40:55 35 Sportfoto
200 2115 Parts Edvin 01:40:58 80
201 2116 Parts Eston 01:40:58 81
202 2341 Parve Margus 01:41:19 82
203 2318 Tamsalu Aare 01:41:21 83
204 2052 Kütt Karel 01:41:37 40
205 2107 Malberg Kersti ILOPRINT Team 01:41:46 36
206 2200 Jääger Priit 01:41:51 84
207 2051 Läll Kristjan respontex 01:41:53 41
208 2024 Einroos Evert 01:42:00 42
209 2301 Kelk August 01:42:16 85
210 2246 Miltop Rait 01:42:29 86
211 2177 Lille Tiina 01:43:58 37
212 2263 Mugu Heikki 01:44:10 87
213 2264 Ottender Uwe 01:44:31 88
214 2339 Sõber Janno 01:44:34 89
215 2195 Antsmäe Siiri 01:44:36 38
216 2152 Loolaid-Raudpuu Eva Ummisjalu 01:45:03 39
217 2286 Kender Margus 01:45:16 90
218 2132 Kender Teele 01:45:17 40
219 2197 Nõu Inga 01:45:41 41
220 2011 Veerpalu Anette Karupesa 01:45:44 14
221 2328 Lugus Liina 01:45:47 42
222 2213 Dogru John 01:46:12 91
223 2198 Miiter Arlika 01:46:14 43
224 2108 Korts-Laur Marta Ihasalu küla 01:46:24 44
225 2336 Skepast Siim 01:46:25 43
226 2211 Vahisalu Pille 01:46:27 92
227 2031 Tiido Lauri Karupesa 01:46:40 44
228 2122 Ilves Anni 01:46:43 45
229 2282 Parts Indrek 01:46:46 93
230 2142 Toome Marit Karupesa 01:46:50 46
231 2146 Jürisoo Kristi Kostivere Vänt 01:47:10 47
232 2335 Pärsim Priit 01:47:13 94
233 2259 Puusepp Vallo 01:47:47 95
234 2326 Aria Sirle 01:47:47 48
235 2127 Kelder Helen G4S Lõuna-Eesti 01:47:55 49
236 2035 Rullingo Helery 01:48:25 15
237 2350 Lätt Argo 01:48:37 96
238 2005 Vink Raimond 01:48:41 45
239 2193 Kruusimägi Kairit 01:49:32 50
240 2319 Sõõru Erve 01:50:38 51
241 2306 Karo Eve 01:51:21 52
242 2244 Rullingo Eik 01:51:25 97
243 2194 Apuhtin Anneli Profloors 01:51:58 53
244 2343 Vooder Mait 01:51:58 98
245 2262 Kask Raivo 01:52:26 99
246 2123 Korts-Laur Anni Ihasalu küla 01:52:57 54
247 2307 Klettenberg Ivo 01:53:06 100
248 2296 Kolomenski Alik deliirium dream team 01:53:56 101
249 2310 Kaasan Pille 01:54:04 55
250 2271 Talu Anu 01:54:44 56
251 2002 Salumäe Kaupo 01:54:53 46
252 2332 Rahnel Aser 01:54:57 102
253 2126 Tark Inger 01:55:08 57
254 2291 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 01:55:28 103
255 2285 Ingi Lennart RPM Rattatiim 01:55:35 104
256 2347 Vedler Kristjan 01:56:25 47
257 2346 Vedler Eve 01:56:25 58
258 2007 Mere Karl-Cardo 01:56:31 48
259 2134 Punnison Eveli Enicsi Naised 01:57:43 59
260 2015 Volmer Karl 01:58:14 49
261 2063 Sild Kateriiin 01:58:19 16
262 2206 Jääger Katre 01:58:28 60
263 2267 Ilves Kadri 01:58:33 61 Sportfoto
264 2189 Puhk Liisi cosmos sun 01:59:11 62
265 2316 Lang Mae TÜSK 01:59:30 2
266 2299 Suitso Piret 01:59:39 63
267 2224 Nurk Ave 01:59:57 64
268 2323 Uleksin Margus 02:00:17 105
269 2147 Kruusvee Kadri 02:00:32 65
270 2279 Kaasik Rutt 02:00:41 66
271 2342 Larina Alisa 02:00:43 17
272 2003 Koosa Kasper 02:01:08 50
273 2352 Erlemann Birgit 02:01:09 67
274 2217 Kangur Kairi 02:02:00 68
275 2124 Rebane Riin RPM Rattatiim 02:02:48 70
276 2248 Einasto Stella RPM Rattatiim 02:02:48 69
277 2179 Nurk Margit 02:04:24 71
278 2331 Saaliste Karin 02:04:45 72
279 2135 Laul Getter ETK Maksimarket 02:07:04 73
280 2237 Läll Janek respontex 02:08:18 106
281 2225 Läll Ainar respontex 02:08:18 107
282 2153 Rae Kadri Hansa SK 02:08:47 74
283 2280 Udam Pille 02:08:47 75
284 2163 Saagim Eve Mürakarud 02:10:11 76
285 2014 Randoja Riana G4S Lõuna-Eesti 02:11:08 18
286 2234 Randoja Renda G4S Lõuna-Eesti 02:11:08 77
287 2166 Ernits Kristina 02:11:23 78
288 2167 Ruusamäe Kristi 02:11:23 79
289 2009 Sild Aik Eerik 02:12:49 51
290 2338 Audova Irene 02:14:21 80
291 2010 Jaagant Rasmus 02:14:53 52
292 2026 Valk Kaur 02:14:54 53
293 2229 Jaagant Lilit 02:15:09 81 Sportfoto
294 2233 Valk Aune 02:15:20 82
295 2337 Hermet Reet 02:18:50 83 Sportfoto
296 2274 Lepiksaar Tiiu 02:21:09 84
297 2322 Kalk Enriko 02:24:07 3
298 2329 Kalk Indrek 02:24:08 108
299 2327 Saar Sigrid 02:52:10 85
300 2320 Saar Sirli 02:52:11 19
301 2249 Kirss Monika 02:52:13 86
302 2013 Nõmmela Therese 02:52:40 20
0 2088 Valk Selin Kesko Agro Naised DNF 0
0 2032 Kukk Madis Spordiklubi Rakke DNF 0
0 2317 Paju Kermo DNF 0
0 2101 Kiitam Ivar KJK DNF 0
0 2008 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KoMo DNF 0 Sportfoto
0 2075 Tomi?? Davis DNF 0
0 2062 Kaulina Kitija DNF 0
0 2034 Metsküla Jaan ETK Maksimarket DNF 0
0 2370 Mihailov Sven DNF 0
0 2004 Ottender Sten-Erik DNF 0
0 2040 Kokka Karl Võru Biathlon DNF 0
0 2066 Kukk Jaak Kesko Agro DNF 0
0 2068 Toome Ronald DNF 0
0 2077 Kelk Kristjan CFC DNF 0
0 2090 Praks Merike KJK DNF 0
0 2112 Salm Juhan DNF 0
0 2160 Arro Ago TTT - Cycling team DNF 0
0 2168 Preegel Pille CC Rota Mobilis DNF 0
0 2172 Kramm Raimo Westline Team DNF 0
0 2173 Kuus Kalver Hansa SK DNF 0
0 2178 Pedak Annika RPM Rattatiim DNF 0
0 2181 Leppik Ahti onninen jõhvi DNF 0
0 2182 Eismel Eiko Marepleks DNF 0
0 2184 Uibopuu Aivar RPM Rattatiim DNF 0
0 2185 Rebane Renno RPM Rattatiim DNF 0
0 2187 Vann Kati Kesko Agro DNF 0
0 2188 Vahter Evelin Kesko Agro DNF 0
0 2191 Saarma Pille-Triin DNF 0
0 2192 Nõmmik Tiivi DNF 0
0 2199 Virro Helen Vahuri Inglid DNF 0
0 2204 Randmaa Rita DNF 0
0 2205 Paal Epp Vahuri Inglid DNF 0
0 2207 Looga Lauri DNF 0
0 2218 Mandel Vallo Kesko Agro DNF 0
0 2219 Jõesalu Henri DNF 0
0 2227 Tatrik Ivo DNF 0
0 2239 Maalmeister Margit DNF 0
0 2241 Poltrago Indrek DNF 0
0 2250 Ääro Tõnu CFC DNF 0
0 2257 Tamm Kaja Rimess Team DNF 0
0 2260 Põldoja Alar SK Velo DNF 0
0 2265 Gede Tarmo HEKOTEK DNF 0
0 2269 Russak Sulev DeLaval DNF 0
0 2275 Melk Villu RPM Rattatiim DNF 0
0 2276 Roos Age RPM Rattatiim DNF 0
0 2283 Võrk Veiko DNF 0
0 2284 Pani Kalle ETK Maksimarket DNF 0
0 2290 Ungerson Aivar Valio DNF 0
0 2295 Paju Tiit Hansura RT DNF 0
0 2297 Meeru Kalju DNF 0
0 2300 Kainel Mart DNF 0
‹‹ Tagasi
Otepää RM 2008
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
qwe, , 08.08.2008 11:51
Georg vaatab veidi ringi ja leiabki: http://www. SPORTINFO.ee /sportevent/ task/text/id/377 /tid/1898/
to Georg, , 07.08.2008 20:40
jooksvad tabelid on üleval juba eelmisest pühapäevast. Ehk seega samast päevast kui toimus ka võistlus. Tundub, et abi vaja sina hoopis. Enne kui kritiseerid ja tõmbled, tee tuur SPORTINFOs...
Georg, , 07.08.2008 20:11
Miks me ei näe sugugi jooksvalt ka kokkuvõtte protokolle nii Põhisõidu kui ka Matkasõidu kohta. Nii individuaalselt kui ka võistkondlikku. Igati oleks asjalik ja huvitav peale igat etappi kohe näha saada. Aga mitte kuidagi ei jõuta selleni välja. Milles viga härrased korraldajad,kas on ehk abi vaja või mis.
SPORTINFO, , 07.08.2008 14:23
Lastesõitude tulemused on nüüdseks uuendatud. Lugupidamisega, SPORTINFO
Lastesõit, , 07.08.2008 13:45
Lastesõidu tulemuste asi on tõesti pisut kiitsakas. Elva mehed suutsid siiski tabeli internetti välja saada. Ehk pole Otepää omad viletsamad? Äkki on abi kui kirjutada korraldajale personaalselt? Meie perest käis kah mitu last- kõik ei jõudnud esikolmikusse... Minu isiklik arvamus on küll ühene- olulisem on laste tabeli ülesse riputamine kui matkasõitjate (või võidusõitjate alates 2 sajast :))) piduliku paremusjärjestuse tagaajamine. Lastele on see võidusõit oluliselt suurem elamus -äkki võib sellest mõnelegi jõnglasele anda see esimese tõuke päris spordi juurde jõudmiseks.
jep, , 06.08.2008 20:19
tervelt 11 matkasõitjast...
tänud, , 06.08.2008 18:37
Tänud sportfotole , kes ka matkajatest raatsis pilti teha.....
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:27
Pikal rajal küll on :S .
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:26
Rohkem pilte polegi ? Fotograafi töö on vist väga raske .
Arno, , 06.08.2008 11:25
Käisin ka pojaga lastevõistlusel,aga protokollis kirjas polegi. Tekib küsimus,et kas edaspidi hakataksegi Otepääl kõikides vanuseklassides protokollis ainult esimest kolme tulemust näitama. Vahva värk küll.Miks te siis kuulutate,et toimuvad ka lastevõistlused.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE