estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elva Rattamaratoni võitis Allan Oras 13.07.2008 (1)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja neljandal etapil näitas oma võimu Allan Oras (Arctic Sport Club), kes rebis grupist lahti juba viiendal kilomeetril. Kaheksa kilomeetrit pärast startio ...
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
MTÜ Lennart Rooti nimeline noorte rattasportlaste toetamise ühing tegi teatavaks 2007. aasta toetuste saajad. Kokku jagati seekord toetusi rekordilise 86 tuhande krooni ulatuses.
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Elve Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 26 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Elva Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 13.07.2008
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 66 km kell 12:00
Matkasõit 31 km kell 12:15
Lastesõidud 100m-2,5 km kell 12:20
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
LASTESÕITUDE TULEMUSED MEELESPEA OLULINE INFO
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 4 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:59:10 1 1500 Sportfoto
2 1 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 02:00:40 1 1495 Sportfoto
3 1319 Pütsep Erki 02:00:45 2 1492
4 1320 Tombak Janek 02:00:54 3 1490
5 9 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 02:00:58 4 1489 Sportfoto
6 3 Kirsipuu Jaan Spordiklubi CFC 02:01:07 5 1488 Sportfoto
7 5 Kukk Sigvard VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:01:11 6 1487 Sportfoto
8 22 Kattai Kaupo EXTREME SPORT - MEVER 02:01:53 7 1486 Sportfoto
9 1217 Aug Andrus Arctic Sport Club I 02:02:12 8 1485 Sportfoto
10 2 Selder Taavi Alexela Rademar Agency Team I 02:03:02 9 1484 Sportfoto
11 1343 Taaramäe Rein 02:03:06 1 1483
12 6 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT - MEVER 02:03:14 10 1482 Sportfoto
13 19 Jõeäär Gert CFC 02:03:26 2 1481 Sportfoto
14 15 Tuisk Priit Hawaii Express Viimsi 02:03:31 11 1480 Sportfoto
15 56 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 02:03:41 2 1479 Sportfoto
16 35 Kirsipuu Toomas Spordiklubi CFC 02:04:09 3 1478 Sportfoto
17 30 Kopli Tarmo Hawaii Express Viimsi 02:04:10 12 1477 Sportfoto
18 63 Balgabaev Ravshan SCOTT Racing Sankt Petersburg 02:04:10 13 1476 Sportfoto
19 7 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 02:04:17 14 1475 Sportfoto
20 36 Sala Raivo Sundstrand I 02:04:17 15 1474 Sportfoto
21 12 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:05:47 16 1473 Sportfoto
22 43 Suur Ivo Alexela Rademar Agency Team I 02:05:49 3 1472 Sportfoto
23 98 Kelk Indrek Hawaii Express Viimsi 02:06:13 17 1471 Sportfoto
24 28 Kampus Kaido EXTREME SPORT - MEVER 02:06:22 18 1470 Sportfoto
25 24 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:06:25 19 1469 Sportfoto
26 27 Karu Virgo Hawaii Express Viimsi 02:06:36 4 1468 Sportfoto
27 1323 Luidre Andres 02:06:49 4 1467
28 91 Olle Raul Toyota Amserv Team 02:07:48 5 1466 Sportfoto
29 1335 Sarv Sten 02:07:52 1 1465
30 1299 Juhanson Ain-Alar HW Expr 02:08:29 20 1464 Sportfoto
31 37 Kargu Oskari JSK TAMME 02:09:07 21 1463 Sportfoto
32 44 Öpik Oliver velo clubbers 02:09:13 22 1462
33 41 Vaab Ivar 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:09:16 2 1461 Sportfoto
34 54 Schumann Riivo Spordiklubi CFC 02:09:17 23 1460
35 52 Puu Henno Balti Laomeister OÜ 02:09:18 24 1459 Sportfoto
36 10 Selder Tauri Sundstrand I 02:09:24 5 1458 Sportfoto
37 64 Viidik Raul Maksimarket KJK 02:09:27 25 1457 Sportfoto
38 60 Jeret Timmo PÜHA LOOMAAED 02:09:38 3 1456 Sportfoto
39 45 Kivil Peep Sundstrand I 02:09:40 26 1455 Sportfoto
40 77 Rannama Indrek Alexela Rademar Agency Team I 02:09:43 27 1454 Sportfoto
41 17 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club I 02:09:45 28 1453 Sportfoto
42 76 Viljus Ivo PÜHA LOOMAAED 02:09:47 6 1452 Sportfoto
43 70 Gristsenko Andrei Hawaii Express Viimsi 02:09:56 29 1451 Sportfoto
44 38 Välbe Urmas Hawaii Express Viimsi 02:09:59 7 1450 Sportfoto
45 58 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:09:59 30 1449 Sportfoto
46 107 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:10:03 6 1448 Sportfoto
47 150 Vähi Jaagup Velo 02:10:03 7 1447
48 104 Raag Kaupo velo clubbers 02:10:04 31 1446 Sportfoto
49 92 Mikk Margus Arctic Sport Club I 02:10:16 32 1445 Sportfoto
50 74 Abel Indrek VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:10:20 33 1444 Sportfoto
51 90 Karro Margus Velo 02:10:21 34 1443 Sportfoto
52 182 Grossmann Genry Toyota Amserv Team 02:10:24 35 1442 Sportfoto
53 1280 Randma Kristjan TÜ ASK 02:10:32 36 1441
54 86 Eljas Avo püha loomaaed 02:10:33 37 1440 Sportfoto
55 68 Kivioja Raimo 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:10:34 38 1439 Sportfoto
56 51 Laanela Danek 02:10:44 39 1438 Sportfoto
57 139 Aia Karlo PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:10:53 4 1437 Sportfoto
58 39 Alaru Riho TÜ ASK 02:11:47 40 1436 Sportfoto
59 135 Kask Jaanus 02:11:48 41 1435 Sportfoto
60 73 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:11:49 8 1434 Sportfoto
61 119 Himma Martti EXTREME SPORT AMPS3 02:12:30 9 1433 Sportfoto
62 201 Pallo Rait 02:12:31 42 1432
63 72 Valvas Vahur JSK TAMME 02:12:32 43 1431 Sportfoto
64 25 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:12:54 44 1430 Sportfoto
65 94 Pilv Ivar Ambla Sk 02:12:56 8 1429 Sportfoto
66 125 Lepik Jano Velo 02:13:11 45 1428 Sportfoto
67 114 Laanemets Raivo BOSCH 02:13:18 9 1427 Sportfoto
68 117 Juronen Pertti Hawaii Express Valga 02:13:33 46 1426 Sportfoto
69 106 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene 02:13:40 10 1425 Sportfoto
70 136 Schotter Artur TÜ ASK 02:13:50 5 1424 Sportfoto
71 130 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:13:54 11 1423 Sportfoto
72 183 Smilktens Karlis 02:14:04 47 1422 Sportfoto
73 105 Koppel Kristjan Sundstrand I 02:14:30 10 1421 Sportfoto
74 174 Salumäe Priit Hawaii Express Võru 02:14:36 12 1420 Sportfoto
75 140 Markss Reinis RK Velo 02:14:53 6 1419 Sportfoto
76 147 Põldma Tõnu 02:14:53 48 1418 Sportfoto
77 85 Veelmaa Taavi 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:14:56 7 1417 Sportfoto
78 99 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:15:03 49 1416 Sportfoto
79 159 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:15:06 50 1415 Sportfoto
80 26 Raudsepp Tarmo Alexela Rademar Agency Team I 02:15:11 51 1414 Sportfoto
81 138 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:15:14 52 1413 Sportfoto
82 149 Roskoss Janis CBM/Smiltene 02:15:15 53 1412 Sportfoto
83 71 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 02:15:16 54 1411 Sportfoto
84 100 Hermet Priit EXTREME SPORT - MEVER 02:15:16 55 1410 Sportfoto
85 295 Oppi Art CC Rota Mobilis 02:15:17 56 1409 Sportfoto
86 81 Lipp Aivar STR 02:15:20 57 1408 Sportfoto
87 126 Meier Maaris Investment Agency Team 02:15:21 1 1407 Sportfoto
88 171 Nõmm Raivo cosmos team 02:15:28 58 1406 Sportfoto
89 248 Ord Tõnu Windoor Team 02:15:52 13 1405 Sportfoto
90 206 Riismaa Timo VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:16:06 59 1404 Sportfoto
91 133 Sander Marek PSKL OLYMPIC 02:16:07 60 1403 Sportfoto
92 190 Põld Ivo BOSCH 02:16:09 61 1402 Sportfoto
93 154 Rei Tarmo Spordiklubi CFC 02:16:10 62 1401 Sportfoto
94 129 Hussar Aimar Areal Team 02:16:12 63 1400 Sportfoto
95 213 Peenema Reijo Sundstrand I 02:16:13 11 1399 Sportfoto
96 252 Aasla Meelis Balti Laomeister OÜ 02:16:17 64 1398
97 1260 Puhm Steven JSK TAMME 02:16:19 12 1397 Sportfoto
98 88 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:16:20 65 1396 Sportfoto
99 215 Roose Riivo 02:16:22 13 1395 Sportfoto
100 59 Krull Mikk Alexela Rademar Agency Team II 02:16:27 66 1394 Sportfoto
101 277 Järva Janek 02:16:37 67 1393 Sportfoto
102 198 Laaniste Mart Ambla Sk 02:16:38 68 1392 Sportfoto
103 202 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:16:42 69 1391 Sportfoto
104 192 Utar Urmas 02:16:43 14 1390
105 1317 Ailt Priit Hawaii Express 02:16:51 70 1389
106 143 Suvi Kristjan Vclubbers 02:16:54 71 1388 Sportfoto
107 169 Litovtsenko Kirill Assa Kesoro 02:16:56 15 1387 Sportfoto
108 95 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:16:57 16 1386 Sportfoto
109 157 Bergvald Gunnar HVSK WOLMREKS EHITUS 02:17:06 72 1385 Sportfoto
110 196 Elling Toomas Kesko Agro I 02:17:19 73 1384 Sportfoto
111 195 Tillemann Taikki velo clubbers 02:17:22 74 1383 Sportfoto
112 82 Rae Ermo Porter Racing 02:17:31 75 1382 Sportfoto
113 161 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:17:37 17 1381 Sportfoto
114 187 Ladva Ailar Paralepa 02:17:53 76 1380 Sportfoto
115 255 Rodendau Janno VARGAMÄE 02:18:04 77 1379 Sportfoto
116 18 Krull Kaupo Maksimarket KJK 02:18:22 14 1378 Sportfoto
117 1351 Rooberg Jorma 02:18:22 8 1377
118 240 Saarna Rivo Alexela Rademar Agency Team II 02:18:24 78 1376 Sportfoto
119 188 Kand Peeter BOSCH 02:18:36 18 1375 Sportfoto
120 118 Murakas Jaanus Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:18:39 15 1374 Sportfoto
121 113 Miilmann Rauno TÜ ASK 02:18:39 9 1373 Sportfoto
122 111 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 1 02:18:42 10 1372 Sportfoto
123 40 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:18:42 16 1371 Sportfoto
124 124 Rattur Rajko SK Serviti 02:18:44 79 1370 Sportfoto
125 144 Lepmets Tanel Arctic Sport Club I 02:18:46 19 1369 Sportfoto
126 170 Hussar Kaidar Water Ser 02:18:47 80 1368 Sportfoto
127 204 Turtiainen Jani Korson Kaiku/Giant 02:18:49 81 1367 Sportfoto
128 158 Toome Roland 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:18:51 20 1366 Sportfoto
129 178 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 02:18:54 82 1365 Sportfoto
130 233 Lehtmaa Aivar Velo 02:18:54 21 1364 Sportfoto
131 172 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla 02:19:01 83 1363 Sportfoto
132 242 Kristal Tõnis SK Cosmos 02:19:10 22 1362
133 186 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1 02:19:11 11 1361
134 1341 Saar Raido 02:19:14 17 1360
135 80 Magus Margus Arctic Sport Club II 02:19:16 18 1359 Sportfoto
136 200 Danilas Meelis 02:19:18 23 1358
137 244 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 02:19:24 84 1357
138 228 Kolk Hannes 02:19:25 85 1356 Sportfoto
139 189 Kanistik Heiki CFC 02:19:32 86 1355 Sportfoto
140 199 Vaikna Ville EXTREME SPORT - AMPS3 02:19:40 87 1354 Sportfoto
141 234 Erikson Toomas X-SPORT 02:19:41 88 1353 Sportfoto
142 160 Lagenõmm Aivar Ambla Sk 02:19:51 89 1352 Sportfoto
143 288 Kallari Taimar EHTE 02:20:03 90 1351 Sportfoto
144 128 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:20:03 91 1350 Sportfoto
145 179 Lepasalu Laura TÜ ASK 02:20:12 2 1349 Sportfoto
146 165 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:20:19 24 1348 Sportfoto
147 137 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:20:24 25 1347 Sportfoto
148 299 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:20:27 92 1346 Sportfoto
149 87 Arak Anti Balti Laomeister OÜ 02:20:29 93 1345 Sportfoto
150 352 Suurmägi Marko 02:20:30 94 1344
151 256 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 2 02:20:34 95 1343 Sportfoto
152 251 Reedi Peip Velo 02:20:48 26 1342 Sportfoto
153 250 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:20:51 96 1341 Sportfoto
154 214 Einroos Raino 02:20:51 27 1340 Sportfoto
155 223 Haugas Margus 02:20:51 97 1339 Sportfoto
156 191 Hansov Hanno Toyota Amserv Team 02:20:55 98 1338 Sportfoto
157 209 Pill Rein Elke Auto Team 02:20:58 99 1337 Sportfoto
158 253 Lepiksaar Madis 02:21:08 19 1336 Sportfoto
159 207 Kanep Urmas Extreme Plekk-Liisu I 02:21:09 1 1335 Sportfoto
160 239 Vilums Guntis CBM/Smiltene 02:21:10 2 1334 Sportfoto
161 164 Tiit Aarne EXTREME SPORT - AMPS3 02:21:12 100 1333 Sportfoto
162 163 Kozilans Guntis RK Velo 02:21:13 28 1332 Sportfoto
163 284 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:21:26 101 1331 Sportfoto
164 115 Vaitmaa Rainer Sundstrand I 02:21:31 20 1330 Sportfoto
165 312 Reinpõld Risto 02:21:42 102 1329 Sportfoto
166 1270 Vestmann Rain alexela rademar agency team 02:21:47 103 1328 Sportfoto
167 1278 Lood Illar TÜ ASK 02:21:51 21 1327 Sportfoto
168 245 Reiljan Kuldar Vclubbers 02:22:00 29 1326 Sportfoto
169 181 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:22:05 104 1325 Sportfoto
170 166 Kiitam Urmo Maksimarket KJK 02:22:10 22 1324 Sportfoto
171 197 Toots Valdis 02:22:12 105 1323 Sportfoto
172 203 Ever Riho velo clubbers 02:22:12 30 1322 Sportfoto
173 443 Lepp Emeri 02:22:12 106 1321 Sportfoto
174 153 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:22:17 107 1320 Sportfoto
175 262 Antoniak Marek 02:22:24 31 1319 Sportfoto
176 302 Plees Andrus Toyota Amserv Team 02:22:28 108 1318 Sportfoto
177 132 Sarv Jaanus cosmos team 02:22:56 109 1317 Sportfoto
178 142 Kalde Meelis 02:22:59 110 1316 Sportfoto
179 406 Tamm Bruno Elke Auto Team 02:23:05 111 1315 Sportfoto
180 217 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1 02:23:06 112 1314 Sportfoto
181 260 Peterkopf Indrek AS Reola Gaas 02:23:09 113 1313 Sportfoto
182 21 Rohtmets Argo Balti Laomeister OÜ 02:23:19 114 1312 Sportfoto
183 263 Leiger Roomet X-SPORT 02:23:21 115 1311 Sportfoto
184 304 Tammistu Andrus Paralepa 02:23:24 116 1310 Sportfoto
185 176 Õun Valdur Nordea SK 02:23:24 117 1309
186 343 Peterson Kristo Extreme Plekk-Liisu I 02:23:37 12 1308 Sportfoto
187 292 Kokunov Andrey BIROTA RACING TEAM 02:23:37 118 1307 Sportfoto
188 230 Sepp Tõnis HVSK WOLMREKS EHITUS 02:23:41 119 1306 Sportfoto
189 323 Kruuser Karel Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:23:44 23 1305 Sportfoto
190 395 Kalm Toomas CFC 02:23:45 120 1304 Sportfoto
191 281 Maidla Janek KGK-Singel Team 02:23:47 121 1303
192 221 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi 2 02:23:48 13 1302 Sportfoto
193 326 Luiks Meelis Elioni SK 02:23:49 122 1301 Sportfoto
194 1334 Mandri Rene 02:23:52 123 1300
195 348 Kiigemägi Andres 02:23:55 32 1299 Sportfoto
196 216 Rumberg Tambet X-SPORT 02:24:04 124 1298 Sportfoto
197 341 Pajus Rene xtri:m3 02:24:10 125 1297 Sportfoto
198 261 Nõmmisto Jaanus Paralepa 02:24:22 126 1296 Sportfoto
199 241 Kroon Jorma 02:24:37 128 1295 Sportfoto
200 211 Greenbaum Marko 02:24:37 127 1294 Sportfoto
201 270 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:24:47 33 1293 Sportfoto
202 337 Nõmme Reimo 02:24:52 14 1292 Sportfoto
203 356 Saarep Peeter 02:24:55 3 1291 Sportfoto
204 210 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:24:56 129 1290 Sportfoto
205 571 Mitt Rainis 02:25:06 130 1289 Sportfoto
206 280 Koch Kalju Hawaii Express 02:25:13 1 1288 Sportfoto
207 108 Põldma Mirko 02:25:17 131 1287
208 311 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 02:25:21 34 1286 Sportfoto
209 332 Talvik Heiki OK Norma 02:25:36 132 1285 Sportfoto
210 290 Pedari Aimar Whirlpool 02:25:42 35 1284
211 300 Olle Kert 02:25:54 133 1283 Sportfoto
212 305 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:25:56 134 1282
213 278 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:25:56 135 1281 Sportfoto
214 101 Velbri Rainer Maksimarket KJK 02:26:00 24 1280 Sportfoto
215 264 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi 02:26:03 136 1279 Sportfoto
216 84 Ratas Janno Maksimarket KJK 02:26:06 25 1278 Sportfoto
217 399 Maarits Andres Hadler TL 02:26:15 137 1277 Sportfoto
218 371 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 02:26:16 138 1276 Sportfoto
219 238 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:26:19 139 1275 Sportfoto
220 301 Vahi Kunnar Julgestuspolitsei 02:26:23 140 1274 Sportfoto
221 293 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:26:25 141 1273 Sportfoto
222 394 Veismanis Intars 02:26:28 142 1272 Sportfoto
223 218 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:26:29 143 1271 Sportfoto
224 208 Sander Heinry 02:26:34 144 1270 Sportfoto
225 349 Meeru Mart Hansura Racing Team 02:26:34 145 1269 Sportfoto
226 283 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:26:45 146 1268 Sportfoto
227 236 Puhke Peeter Ambla Sk 02:26:46 36 1267 Sportfoto
228 384 Pedai Andrus Enics 02:26:47 147 1266 Sportfoto
229 447 Tamm Tõiv 02:27:00 37 1265 Sportfoto
230 246 Järveoja Toomas TÜ ASK 02:27:04 38 1264 Sportfoto
231 354 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi 2 02:27:05 39 1263 Sportfoto
232 185 Veri Aivar Pentathlon 02:27:06 40 1262 Sportfoto
233 1252 Krela Jaan sk velo 02:27:17 41 1261 Sportfoto
234 368 Karjane Jaak TTÜ 02:27:20 148 1260 Sportfoto
235 503 Pihlap Raimond TÜSK 02:27:23 149 1259 Sportfoto
236 229 Trepp Janek 02:27:26 150 1258 Sportfoto
237 331 Kurg Rauno 02:27:27 151 1257 Sportfoto
238 294 Randoja David Maksimarket KJK 02:27:29 15 1256 Sportfoto
239 361 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:27:33 152 1255 Sportfoto
240 93 Schmidt Kaarel Hansura Racing Team 02:27:38 4 1254 Sportfoto
241 358 Sootla Indrek EHTE 02:27:41 153 1253 Sportfoto
242 220 Joost Andres Kesko Agro I 02:27:55 16 1252 Sportfoto
243 362 Sauga Indrek vbh Estonia 02:27:56 154 1251 Sportfoto
244 167 Kuhlap Kaupo cosmos fun 02:27:56 42 1250 Sportfoto
245 303 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:27:56 43 1249 Sportfoto
246 266 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Tsälba 02:28:02 17 1248 Sportfoto
247 363 Kasenõmm Priit TÜ ASK 02:28:10 155 1247
248 492 Kiuru Väino Politseiamet 02:28:11 156 1246 Sportfoto
249 328 Kallakmaa Teet Ambla Sk 02:28:14 44 1245 Sportfoto
250 285 Jams Sulev Kesko Agro I 02:28:16 45 1244 Sportfoto
251 360 Leigri Mehis Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:28:18 26 1243 Sportfoto
252 222 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:28:24 157 1242 Sportfoto
253 453 Apivala Juss otepää õhujõud 02:28:31 158 1241 Sportfoto
254 317 Lüüde Riho SEB 02:28:34 159 1240 Sportfoto
255 271 Miller Mait cosmos fun 02:28:42 160 1239 Sportfoto
256 381 Soodla Raul Kesko Agro I 02:28:47 46 1238 Sportfoto
257 382 Cirulis Gints 02:28:50 47 1237 Sportfoto
258 491 Laaniste Andres 02:28:52 161 1236 Sportfoto
259 265 Lõoke Martin HVSK 02:28:54 162 1235 Sportfoto
260 433 Rist Liisi ETK Maksimarket 1 02:28:55 1 1234 Sportfoto
261 370 Linkgreim Jaanus ETK Maksimarket 1 02:28:56 163 1233 Sportfoto
262 355 Valk Hillar Kesko Agro III 02:28:58 2 1232 Sportfoto
263 784 Rihvk Meelis 02:28:59 164 1231 Sportfoto
264 485 Randmaa Joel 02:29:02 165 1230 Sportfoto
265 339 Viira Veiko KGK-Singel Team 02:29:05 166 1229 Sportfoto
266 505 Heinsar Hardi ROK TEAM 02:29:06 167 1228 Sportfoto
267 272 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:29:08 48 1227 Sportfoto
268 409 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:29:10 168 1226 Sportfoto
269 65 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:29:11 169 1225 Sportfoto
270 417 Jaaska Sven Elioni SK 02:29:12 170 1224 Sportfoto
271 407 Kuusik Leho 02:29:14 171 1223 Sportfoto
272 509 Tarikas Tenno 02:29:16 172 1222 Sportfoto
273 518 Rõngas Riho 02:29:30 173 1221
274 287 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:29:33 174 1220 Sportfoto
275 306 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT - MEVER 02:29:37 175 1219 Sportfoto
276 291 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:29:38 176 1218 Sportfoto
277 520 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:29:42 177 1217 Sportfoto
278 429 Vähi Nikolai Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:29:49 49 1216 Sportfoto
279 405 Kerner Argo BOSCH 02:29:53 178 1215 Sportfoto
280 231 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:29:56 50 1214 Sportfoto
281 310 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:29:57 27 1213 Sportfoto
282 496 Piilma Priit 02:30:02 179 1212 Sportfoto
283 346 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:30:03 51 1211 Sportfoto
284 219 Rünk Ain 02:30:09 180 1210 Sportfoto
285 401 Uuring Raul EESTI ENERGIA SK I 02:30:12 181 1209 Sportfoto
286 412 Krumins Ingus A2 02:30:30 182 1208 Sportfoto
287 379 Falten Hannes Arctic Sport Club II 02:30:39 183 1207 Sportfoto
288 393 Järvlepp Rainer VabaMees 02:30:41 52 1206 Sportfoto
289 325 Soodla Kristjan Toyota Amserv Team 02:30:42 184 1205 Sportfoto
290 530 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:30:42 185 1204 Sportfoto
291 364 Vsivtsev Vjatseslav Viru Politsei 02:30:49 186 1203 Sportfoto
292 1308 Järveläinen Riho Haanja Rattaklubi 02:30:51 53 1202 Sportfoto
293 275 Leer Janek CITROEN 02:30:52 187 1201 Sportfoto
294 324 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:31:01 28 1200 Sportfoto
295 225 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Tsälba 02:31:09 18 1199 Sportfoto
296 1245 Kukrus Martin velo 02:31:09 19 1198 Sportfoto
297 351 Edemskiy Andrey BIROTA RACING TEAM 02:31:23 188 1197 Sportfoto
298 564 Aria Sven Lextrans 02:31:24 54 1196 Sportfoto
299 422 Dzebrailov Deniss BIROTA RACING TEAM 02:31:26 189 1195 Sportfoto
300 334 Kukk Martin Kesko Agro I 02:31:34 55 1194 Sportfoto
301 309 Rääbis Mati Toyota Amserv Team 02:31:44 5 1193 Sportfoto
302 506 Kosk Harles ÕT TEAM 02:31:44 190 1192 Sportfoto
303 1342 Soosaar Tiit 02:31:54 191 1191
304 353 Lapidus Boris 02:32:02 192 1190 Sportfoto
305 483 Laansalu Priit CITYMARK 02:32:06 193 1189 Sportfoto
306 268 Martin Jörgen KJK 02:32:17 20 1188 Sportfoto
307 454 Meri Martin 02:32:18 194 1187 Sportfoto
308 450 Tärno Indrek 02:32:19 195 1186 Sportfoto
309 1238 Raadom Arno 02:32:24 196 1185 Sportfoto
310 298 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 02:32:26 197 1184 Sportfoto
311 428 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:32:26 198 1183 Sportfoto
312 426 Perm Ivar 02:32:27 56 1182 Sportfoto
313 390 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 02:32:27 199 1181
314 471 Caune Vismants Salaspils/Zirini 02:32:29 3 1179 Sportfoto
315 431 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 02:32:29 21 1180 Sportfoto
316 415 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:32:30 57 1178 Sportfoto
317 533 Undusk Martin EHTE 02:32:31 200 1177 Sportfoto
318 466 Kukk Aivo 02:32:33 6 1176 Sportfoto
319 444 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 02:32:34 7 1175 Sportfoto
320 419 Järve Marek 02:32:34 201 1174 Sportfoto
321 499 Oder Rein 02:32:37 202 1173 Sportfoto
322 529 Must Tauri Türi Rattur 02:32:39 29 1172 Sportfoto
323 800 Müürsepp Madis 02:32:39 58 1171 Sportfoto
324 468 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:32:42 59 1170 Sportfoto
325 316 Orgla Maario 02:32:50 203 1169 Sportfoto
326 438 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene 02:32:54 8 1168 Sportfoto
327 322 Teras Indrek X-SPORT 02:33:01 204 1167 Sportfoto
328 235 Johanson Marko 02:33:27 30 1166 Sportfoto
329 392 Viigipuu Toomas Velo 02:33:30 60 1165 Sportfoto
330 501 Nikopensius Janos 02:33:30 205 1164 Sportfoto
331 342 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:33:34 9 1163 Sportfoto
332 515 Annuk Heiki Velo 02:33:38 206 1162 Sportfoto
333 289 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:33:41 61 1161 Sportfoto
334 665 Ots Henry 02:33:42 207 1160 Sportfoto
335 553 Eelma Tõnu 02:33:43 208 1159 Sportfoto
336 887 Säinast Mart Windoor Team 02:33:44 62 1158 Sportfoto
337 563 Korol Eero Enics 02:33:45 209 1157 Sportfoto
338 683 Elbrecht Erki xtri:m3 02:33:47 210 1156 Sportfoto
339 376 Meier Ergo 02:33:49 211 1155 Sportfoto
340 668 Erala Ranno 02:33:50 212 1154 Sportfoto
341 561 Paas Ojari Combidek Logistika 02:33:53 213 1153 Sportfoto
342 767 Laul Raines ETK Maksimarket 2 02:33:56 214 1152 Sportfoto
343 446 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:34:00 215 1151 Sportfoto
344 436 Schmidt Helen Investment Agency Team 02:34:00 2 1150 Sportfoto
345 383 Randna Taavo EESTI ENERGIA SK I 02:34:02 216 1149 Sportfoto
346 605 Hagen Peeter 02:34:03 10 1148 Sportfoto
347 437 Kiiler Gert Liba-Sakala 02:34:14 217 1147 Sportfoto
348 1265 Vink Ahto 02:34:19 218 1146 Sportfoto
349 448 Sõmmer Sinne Extreme Plekk-Liisu 02:34:21 3 1145 Sportfoto
350 391 Leppik Janec HVSK WOLMREKS EHITUS 02:34:22 219 1144 Sportfoto
351 378 Mesi Ilmar 02:34:22 4 1143 Sportfoto
352 430 Kütt Vello Elke Auto Team 02:34:23 63 1142 Sportfoto
353 442 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 2 02:34:36 220 1141 Sportfoto
354 783 Möldre Kert 02:34:37 64 1140 Sportfoto
355 350 Maalt Marko 02:34:49 65 1139 Sportfoto
356 543 Jürine Olle 02:35:00 221 1138 Sportfoto
357 550 Laurson Mati Savekate 02:35:10 66 1137 Sportfoto
358 856 Parve Marko 02:35:16 222 1136 Sportfoto
359 626 Grents Kermo cosmos fun 02:35:19 223 1135 Sportfoto
360 386 Strand Aleksander Kalevi Jalgrattakool 02:35:20 11 1134 Sportfoto
361 403 Pääsik Priit 02:35:25 224 1133 Sportfoto
362 388 Kiivit Lauri 02:35:27 225 1132 Sportfoto
363 549 Uuetalu Tavo Konnamüsteerium 02:35:37 12 1131 Sportfoto
364 511 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:35:41 226 1130 Sportfoto
365 459 Kimmel Kaarel Plenware 02:35:41 227 1129
366 476 Hürden Taivo 02:35:42 228 1128 Sportfoto
367 439 Teppan Sten Raadio 2 02:35:48 229 1127 Sportfoto
368 558 Kajaste Kristjan Rapla X-Perience Team 02:35:54 230 1126 Sportfoto
369 385 Ristmets Margus 02:36:02 67 1125 Sportfoto
370 590 Vunder Timo SPORDIKLUBI RAKKE 02:36:06 231 1124 Sportfoto
371 1269 Avel Rauno Sundstrand-Jõhvi 02:36:13 22 1123 Sportfoto
372 588 Liis Lembit Kesko Agro II 02:36:13 13 1122
373 516 Klesmann Villu 02:36:17 232 1121 Sportfoto
374 445 Osijärv Martin cosmos team 02:36:18 233 1120 Sportfoto
375 582 Vaiknurme Aivo Windoor Team 02:36:22 68 1119 Sportfoto
376 587 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:36:22 234 1117 Sportfoto
377 557 Siitam Peep EOMAP-EESTI TEEJUHT 02:36:22 69 1118 Sportfoto
378 465 Koppel Mart Sangar 02:36:25 235 1116 Sportfoto
379 464 Otstavel Risto R-Team Scania 02:36:26 236 1115 Sportfoto
380 578 Pallum Priit 02:36:28 237 1114 Sportfoto
381 329 Prants Janno Hawaii Express Võru 02:36:30 238 1113 Sportfoto
382 598 Irik Rein cosmos fun 02:36:31 14 1112 Sportfoto
383 460 Kont Sergo 02:36:31 239 1111 Sportfoto
384 335 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:36:36 240 1110 Sportfoto
385 514 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:36:45 241 1109 Sportfoto
386 377 Vähi Ilmar LPSK 02:36:50 242 1108 Sportfoto
387 523 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:36:53 243 1107 Sportfoto
388 589 Liiva Andres 02:36:57 244 1106 Sportfoto
389 608 Aule Krister Chapter 11 02:36:57 245 1105 Sportfoto
390 538 Rikka Tarmo VENNAD RIKKAD 02:36:59 246 1104 Sportfoto
391 411 Asi Antti velo clubbers 02:37:02 247 1103 Sportfoto
392 410 Mõis Jüri 02:37:03 15 1102
393 490 Puusepp Aare Politseiamet 02:37:06 248 1101 Sportfoto
394 909 Küüt Märt 02:37:06 249 1100 Sportfoto
395 366 Karu Alar Viru Politsei 02:37:24 250 1099 Sportfoto
396 369 Kadajane Erik Vennad-Dahl 1 02:37:27 251 1098 Sportfoto
397 545 Kelk Margus SK VELO 02:37:31 70 1097 Sportfoto
398 477 Kaeramaa Gaido Ropka Autopood 02:37:36 71 1096 Sportfoto
399 372 Lõokene Marek 02:37:49 72 1095 Sportfoto
400 470 Kabonen Tiit 02:37:50 73 1094 Sportfoto
401 651 Zirk Gunnar 02:37:55 252 1093 Sportfoto
402 771 Saar Sulev 02:37:57 253 1092 Sportfoto
403 597 Asmus Hans team Mahe 02:38:05 74 1091 Sportfoto
404 712 Parm Signe Extreme Plekk-Liisu 02:38:06 4 1090 Sportfoto
405 566 Tamm Andrus KoMo Rapla 02:38:21 75 1089 Sportfoto
406 975 Kütt Ott 02:38:23 76 1088 Sportfoto
407 413 Nurm Maris Investment Agency Team 02:38:24 5 1087 Sportfoto
408 542 Kaasik Illar Sundstrand - Jõhvi 02:38:30 77 1086 Sportfoto
409 532 Kivirüüt Margus Sangar 02:38:33 254 1085 Sportfoto
410 249 Kriisa Helar 02:38:39 255 1084 Sportfoto
411 555 Korts-Laur Raul Elektrum 02:38:45 78 1083 Sportfoto
412 780 Allas Auno Hawaii Express Võru 02:38:47 23 1082 Sportfoto
413 888 Paju Teet Väike-Maarja RSK 02:38:48 256 1081 Sportfoto
414 528 Kangur Aarne 02:38:52 79 1080 Sportfoto
415 479 Kenk Janar Estiko-Plastar 02:38:54 257 1079 Sportfoto
416 544 Leppik Viljar Velo 02:38:58 258 1078
417 452 Jurs Hassar Estiko-Plastar 02:38:58 259 1077 Sportfoto
418 791 Rammi Antti 02:39:02 260 1076 Sportfoto
419 478 Valdner Veiko CITROEN 02:39:04 261 1075 Sportfoto
420 435 Sild Ivo 02:39:04 262 1074 Sportfoto
421 575 Bauer Heigo Vennad-Dahl 1 02:39:08 80 1073 Sportfoto
422 922 Komarov Sergei Tallinna Politseispordiselts 02:39:11 263 1072 Sportfoto
423 455 Jäetma Mikk 02:39:12 24 1071 Sportfoto
424 600 Raidma Rainer 02:39:12 264 1070 Sportfoto
425 418 Märtmaa Siim Whirlpool 02:39:21 31 1069 Sportfoto
426 416 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:39:22 265 1068 Sportfoto
427 684 Abel Andrus Anka pood 02:39:26 81 1067 Sportfoto
428 539 Kadai Martin Velonoid 02:39:35 266 1066 Sportfoto
429 536 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:39:37 267 1065 Sportfoto
430 46 Raudsepp Priit Kesko Agro III 02:39:38 268 1064 Sportfoto
431 1273 Mätlik Kaido 02:39:39 16 1063 Sportfoto
432 687 Purins Janis W-KTM 02:39:40 17 1062 Sportfoto
433 475 Kindel Kaido 02:39:40 269 1061 Sportfoto
434 1315 Junkin Lauri Epitar 02:39:42 32 1060 Sportfoto
435 595 Kuusik Kalle Enics 02:39:44 82 1059 Sportfoto
436 498 Kilk Kalle EESTI ENERGIA SK I 02:39:45 270 1058 Sportfoto
437 495 Soo Hannes X-SPORT 02:39:49 271 1057 Sportfoto
438 365 Lepik Urmas Mann Lines 02:39:52 272 1056 Sportfoto
439 517 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 02:39:53 273 1055 Sportfoto
440 569 Vasar Kaidu Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:40:01 274 1054 Sportfoto
441 537 Kiristaja Kalle 02:40:01 83 1053 Sportfoto
442 994 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 02:40:02 275 1052 Sportfoto
443 728 Kirikall Kaupo 02:40:02 84 1051
444 1082 Kadajane Raul Vennad-Dahl 2 02:40:03 18 1050
445 622 Jõesaar Margus FELIX 02:40:18 276 1049 Sportfoto
446 434 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:40:20 277 1048
447 461 Steinbergs Martins Ikskile 02:40:21 278 1047 Sportfoto
448 593 Solovjov Maido Valio 02:40:22 279 1046 Sportfoto
449 579 Uueküla Peep 02:40:23 85 1045 Sportfoto
450 559 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:40:24 280 1044 Sportfoto
451 793 Lainevee Ivika Kesko Agro Naised 02:40:26 3 1043 Sportfoto
452 655 Odamus Tõnu Extreme Plekk-Liisu I 02:40:27 5 1042 Sportfoto
453 816 Tulk Heiki 02:40:34 86 1041 Sportfoto
454 440 Hõrak Tarmo Elke Auto Team 02:40:36 281 1040 Sportfoto
455 642 Kreegimets Janis rix ratas 02:40:39 87 1039 Sportfoto
456 269 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:40:42 25 1038 Sportfoto
457 836 Hintsov Veiko 02:40:46 282 1037 Sportfoto
458 611 Nõmmiste Sulev 02:40:46 283 1036 Sportfoto
459 535 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:40:47 88 1035 Sportfoto
460 367 Jaagant Priit Mapri Projekt 1 02:40:54 284 1034 Sportfoto
461 615 Jürjens Erik 02:40:55 89 1033 Sportfoto
462 568 Leisalu Tanel ERGO 02:40:57 285 1032 Sportfoto
463 441 Tabo Sandor AS Reola Gaas 02:40:57 286 1031 Sportfoto
464 609 Mägi Indrek 02:41:03 287 1030 Sportfoto
465 486 Soosalu Karen velo clubbers 02:41:06 90 1029 Sportfoto
466 682 Mihkels Stanislav 02:41:07 288 1028 Sportfoto
467 1309 Jürisson Jaanus KJK 02:41:09 33 1027 Sportfoto
468 704 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:41:10 289 1026 Sportfoto
469 1303 Esna Kristjan 02:41:10 290 1025 Sportfoto
470 671 Kuus Märten CLIK 02:41:13 291 1024 Sportfoto
471 629 Viidemann Mati Vennad-Dahl 1 02:41:16 91 1023 Sportfoto
472 400 Riismaa Joel Hansa SK 02:41:17 292 1022 Sportfoto
473 619 Salus Ardi Vennad-Dahl 2 02:41:19 293 1021 Sportfoto
474 327 Orav Erki Vennad-Dahl 1 02:41:27 294 1020 Sportfoto
475 513 Ernits Ardu Vänta Aga 02:41:28 92 1019 Sportfoto
476 792 Eensoo Ardi Windoor Team 02:41:30 295 1018 Sportfoto
477 500 Laanemäe Kaur kjk 02:41:37 26 1017 Sportfoto
478 276 Vsivtsev Juri Viru Politsei 02:41:40 296 1016 Sportfoto
479 757 Anderson Sten Plenware 02:41:43 297 1015 Sportfoto
480 778 Viltsin Andris 02:41:45 298 1014 Sportfoto
481 162 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 02:41:46 299 1013 Sportfoto
482 524 Ristna Mikk makaak racing 02:41:47 300 1012 Sportfoto
483 456 Uba Tarmo Elioni SK 02:41:48 301 1011 Sportfoto
484 731 Üprus Fred 02:41:48 93 1010
485 296 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:41:50 19 1009 Sportfoto
486 654 Teder Vahur 02:41:52 302 1008 Sportfoto
487 321 Tell Taavi Assa Kesoro 02:41:53 303 1007 Sportfoto
488 603 Valgerist Allan Velo 02:41:54 304 1006 Sportfoto
489 649 Rõõmussaar Avo Arco Vara Spordiklubi 02:41:55 305 1005 Sportfoto
490 623 Tehvand Jaanos 02:41:56 306 1004 Sportfoto
491 743 Lipintsov Aleksei MTA SK 02:41:57 307 1003 Sportfoto
492 698 Must Hannes 02:41:58 308 1002 Sportfoto
493 621 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 02:41:59 94 1001 Sportfoto
494 646 Lõiv Leho 02:42:02 309 1000 Sportfoto
495 497 Hirte Igors CBM/Smiltene 02:42:02 310 999 Sportfoto
496 691 Soonpuu Hando 02:42:05 311 998 Sportfoto
497 797 Taal Kalle 02:42:06 27 997 Sportfoto
498 744 Päll Taavi 02:42:06 312 996 Sportfoto
499 724 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:42:13 313 995 Sportfoto
500 607 Palu Silver 02:42:15 314 994 Sportfoto
‹‹ Tagasi
Elva RM 2008 B
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Jaan, , 27.07.2008 14:30
Nüüd on piltide juures nimed ka olemas.
Juku, , 21.07.2008 21:26
Pange muidugi nimed ka juurde, siis ei ole kellelgi mingit mõistatamist ja jahumist siin. Elvas olid väga head kaasaelajad raja ääres! Korraldajad hoidsid oma taset.
to to vahet, , 20.07.2008 18:48
Lõpeta selline sisutu jutt ära, kogu aeg on pildid ja näod kokku jooksnud ja nüüs lihtsalt selline küss, et miks enam ei jookse. Kui sind see ei huvita , siis ole tasa ja ära klähvi siin niisama teksti. Aja juttu , mis on jutt!
to vahet, , 20.07.2008 17:01
Siis õpi ka naabrimehe number pähe ja asi klaar. Veel parem, organiseeri nii enda kui ka naabrimehe armuke raja veerde pildistama ja saate pärast koos pilte nautida. Ei mingit lappamist ega midagi.
vahet, , 20.07.2008 11:52
Sama küss, et miks Elva pildid ei ole võitslejate nimede taga. Kas sportfoto hakkab maha käima. Uskuge mind, pilti tahaks ikka näha kohe selle võistleja taga. Keegi ei hakka ju kõike pilte läbi lappama, et naabrimehe pilti näha.
sportfotole, , 19.07.2008 21:13
Aga ikkagi võiks ju nimi ja pilt kokku joosta, eks
to eelmine, , 19.07.2008 18:04
Numbrid ju märgitud. Läks juba meelest, et üles ei leia või? Mul võttis umbes 5 sekundit, et kaader üles otsida, seega ei näe erilist probleemi.
to Sportfoto, , 19.07.2008 15:37
Miks ei ole Elva fotod võistlejate nimedega ühenduses? Kas te seda asja joonde ei ajagi? Nädal aega on ikkagi stardist möödas... eks.( See stiil on ikka väga hea, kui võistleja pilt tuleb kohe taha) Ootan vastust!
Arno, , 19.07.2008 02:31
Ma olin 107 märtsis ja nüüd 86 kas ma VIP kaardi saaks ?
Asko, , 18.07.2008 22:42
"Kristjan, kkristjan@gmail.com, 17.07.2008 09:00 ... 100+ kg klubisse võiksid kuuluda ka need, kes on rattasõiduga oma kaaluga alla saja saanud." Jah. Veelgi enam. Need saavad kanda auväärse auliikme tiitlit. ;)


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE