estenglv
WAP version
Login form
77. Suurjooks ümber Viljandi järve
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
77. Suurjooks ümber Viljandi järve
Aeg 01.05.2006
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 11,2 km
Korraldaja Viljandimaa Spordillit
77. SUURJOOKS STATISTIKA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Võistl.
kl.
Koht
TP 1
 
1 4 Loskutov Pavel Valga 0:34:58.0 M35 1
2 5 Kirwa Francis Soome 0:35:10.0 M21 1
3 2 Koshelev Vjatseslav Ida-Viru 0:35:50.0 M35 2
4 10 Sokolov Andrei Venemaa 0:36:01.0 M21 2
5 942 Zolnarovics Valerijs Läti 0:36:07.0 M21 3
6 6 Tiislär Kaupo Rapla 0:36:36.0 M21 4
7 1 Sokolov Aleksei Venemaa 0:37:46.4 M21 5
8 3 Saveljev Aleksei Harju 0:38:01.9 M21 6
9 7 Mooses Martin Viljandi 0:38:39.9 M21 7
10 8 Kilki Ergo Lääne-Viru 0:38:56.9 M35 3
11 14 Nõmm Raivo Viljandi 0:39:13.7 M21 8
12 940 Savcuks Konstantins Läti 0:39:15.5 M18 1
13 25 Matisons Aigars Läti 0:39:30.0 M35 4
14 22 Tambur Taavi Harju 0:39:30.3 M21 9
15 11 Lein Andrus Lääne-Viru 0:39:41.0 M21 10
16 35 Andresson Mart Lääne-Viru 0:39:44.6 M21 11
17 20 Põldre Urmas Harju 0:39:48.5 M40 1
18 15 Koor Margus Võru 0:39:50.6 M21 12
19 9 Kaigas Einar Viljandi 0:39:55.2 M21 13
20 19 Õunapuu Erko Harju 0:39:58.3 M21 14
21 697 Haava Henno Tartu 0:40:13.2 M21 15
22 1201 Soolo Lauri Viljandi 0:40:15.9 M21 16
23 165 Tuominen Jari Soome 0:40:31.1 M35 5
24 13 Paap Hasso Pärnu 0:40:38.4 M21 17
25 84 Priks Keijo Valga 0:40:42.4 M21 18
26 44 Gross Jaanus Harju 0:40:45.9 M21 19
27 45 Sune Andres Lääne-Viru 0:40:56.6 M45 1
28 48 Kits Keio Viljandi 0:40:59.6 M18 2
29 21 Uljas Henry Harju 0:41:02.7 M21 20
30 33 Lelov Andres Pärnu 0:41:04.4 M21 21
31 643 Pedak Jaanus Harju 0:41:06.7 M40 2
32 86 Belova Natalja Venemaa 0:41:12.0 N21 1
33 18 Emajõe Viljo Jõgeva 0:41:28.1 M45 2
34 60 Piirsalu Meelis Harju 0:41:28.4 M21 22
35 46 Linn Andi Viljandi 0:41:38.8 M35 6
36 29 Grigorjevs Vjatseslavs Läti 0:41:44.4 M21 23
37 187 Tammemäe Lauri Rapla 0:41:45.3 M18 3
38 28 Koit Silver Põlva 0:41:50.4 M35 7
39 583 Nikolajev Ilja Harju 0:41:54.3 M21 24
40 17 Mändla Tarmo Saaremaa 0:41:56.8 M40 3
41 50 Teteris Janis Läti 0:42:00.8 M21 26
42 57 Vaiksaar Tõnis Viljandi 0:42:00.8 M21 25
43 1277 Teppo Indrek Valga 0:42:02.1 M21 27
44 51 Schmidt Arnold Pärnu 0:42:02.5 M50 1
45 72 Roosimaa Mart Tartu 0:42:02.9 M21 28
46 133 Tomingas Indrek Harju 0:42:04.5 M21 29
47 232 Ratasepp Rait Tartu 0:42:05.6 M21 30
48 625 Kivi Silver Harju 0:42:05.9 M21 31
49 70 Bauman Jaanus Harju 0:42:08.2 M21 32
50 58 Mustasaar Mario Pärnu 0:42:09.6 M21 33
51 38 Kallak Jaan Viljandi 0:42:17.6 M21 34
52 55 Savastver Alar Harju 0:42:20.0 M35 8
53 96 Kiholane Aarne Tartu 0:42:22.1 M21 35
54 41 Vares Kristjan Viljandi 0:42:23.6 M21 36
55 54 Sudemäe Villy Harju 0:42:24.5 M50 2
56 66 Nikiforov Sergei Ida-Viru 0:42:28.8 M21 37
57 31 Fomatskin Priit Võru 0:42:32.4 M21 38
58 186 Tammemäe Timmo Rapla 0:42:43.5 M21 39
59 120 Tamme Tarvo Jõgeva 0:42:52.7 M21 40
60 1159 Juulik Tõnis Saaremaa 0:42:53.0 M21 41
61 37 Veilberg Ago Lääne-Viru 0:42:54.0 M40 4
62 52 Ervald Priit Viljandi 0:42:54.7 M21 42
63 59 Hang Tauno Harju 0:42:57.2 M21 43
64 49 Pallo Rait Harju 0:43:02.6 M21 44
65 125 Kaar Alar Viljandi 0:43:07.0 M21 45
66 1390 Kütt Veiko Tartu 0:43:10.5 M21 46
67 667 Vaher Paavo Pärnu 0:43:15.0 M21 47
68 32 Vaher Andrus Viljandi 0:43:20.6 M21 48
69 118 Tomp Ahti Viljandi 0:43:22.6 M21 49
70 34 Subi Rivo Viljandi 0:43:24.7 M21 50
71 39 Aasav Joel Tartu 0:43:27.1 M21 51
72 89 Kallas Kaarel Viljandi 0:43:32.0 M21 52
73 1481 Hansmann Siim Viljandi 0:43:34.6 M21 53
74 67 Metsva Raul Viljandi 0:43:37.4 M21 54
75 106 Rosén Ulf Harju 0:43:40.7 M35 9
76 1552 Kostjukov Jaan Harju 0:43:46.4 M21 55
77 27 Aasmäe Meelis Viljandi 0:43:47.2 M21 56
78 2291 Gering Margus Narva 0:43:49.3 M16 1
79 152 Kais Ülari Viljandi 0:43:52.5 M18 4
80 87 Seedre Siim Tartu 0:43:55.5 M21 57
81 71 Enno Kristjan Harju 0:43:56.3 M21 58
82 114 Kass Madis Viljandi 0:43:57.8 M16 2
83 651 Rõigas Paavo Tartu 0:43:59.1 M35 10
84 101 Karu Olav Lääne-Viru 0:44:00.2 M40 5
85 36 Matikainen Aron Viljandi 0:44:01.2 M21 59
86 110 Orm Olari Valga 0:44:01.4 M21 60
87 1497 Hrustsov Pjotr Harju 0:44:02.4 M55 1
88 1237 Moiseenko Valeri Ida-Viru 0:44:03.8 M50 3
89 79 Paris Olav Viljandi 0:44:05.2 M21 61
90 115 Laimets Jaanus Pärnu 0:44:05.2 M21 62
91 1719 Siimumäe Margo Tallinn 0:44:07.6 M40 6
92 47 Reitsnik Tarmo Harju 0:44:08.1 M21 63
93 85 Kikkas Simmo Harju 0:44:08.4 M21 64
94 1197 Liht Sulev Harju 0:44:08.5 M40 7
95 16 Talves Priit Viljandi 0:44:08.9 M21 65
96 131 Palumaa Rein Viljandi 0:44:11.3 M35 11
97 135 Nazarjev Kirill Ida-Viru 0:44:11.6 M18 5
98 73 Valdmaa Rein Harju 0:44:13.9 M45 3
99 94 Terehhov German Ida-Viru 0:44:20.4 M21 66
100 98 Kask Ravo Pärnu 0:44:21.9 M18 6
101 150 Jutkin Ivan Läänemaa 0:44:30.2 M16 3
102 100 Kasekamp Andrus Viljandi 0:44:32.2 M21 67
103 1636 Lehemaa Agu Läänemaa 0:44:36.1 M40 8
104 1131 Randma Risto Harju 0:44:39.2 M21 68
105 77 Kadajane Erik Viljandi 0:44:39.4 M21 69
106 90 Lehter Aivar Hiiumaa 0:44:39.5 M35 12
107 129 Pajur Andrus Rapla 0:44:41.2 M45 4
108 147 Jänes Jaan Viljandi 0:44:43.0 M21 70
109 1186 Valdas Sander Tartu 0:44:43.9 M21 71
110 80 Mägi Risto Pärnu 0:44:47.3 M18 7
111 82 Andresson Margus Harju 0:44:47.9 M35 13
112 250 Jakson Ahto Saaremaa 0:44:52.3 M35 14
113 1743 Mager Sergei 0:44:56.5 M16 4
114 123 Puusild Kristjan Pärnu 0:44:58.4 M21 72
115 1617 Mai Janar Saaremaa 0:44:59.8 M18 8
116 117 Virgepuu Erko Harju 0:45:09.4 M21 73
117 88 Tilk Tiit Saaremaa 0:45:10.7 M45 5
118 143 Mardna Mihkel Harju 0:45:15.9 M40 9
119 1685 Raantse Rannar Jõgeva 0:45:16.7 M21 74
120 1409 Einsalu Ants Harju 0:45:18.9 M50 4
121 142 Laasu Arnold Pärnu 0:45:20.1 M45 6
122 112 Saar Heigo Harju 0:45:22.1 M35 15
123 988 Puuraid Madis Tartu 0:45:23.7 M21 75
124 61 Tõrtõshnõi Mihhail Harju 0:45:25.2 M21 76
125 141 Nöps Antti Tartu 0:45:26.3 M35 16
126 53 Narmont Donatas Harju 0:45:26.9 M40 10
127 137 Parve Heikki Harju 0:45:31.3 M40 11
128 1311 Fomatskin Janar Võru 0:45:31.6 M21 77
129 176 Salla Raimo Järvamaa 0:45:32.8 M21 78
130 491 Lepik Tiit Valga 0:45:37.7 M21 79
131 92 Luts Marek Valga 0:45:38.7 M35 17
132 1679 Soome Andreas Tallinn 0:45:39.2 M18 9
133 107 Andrejeva Olga Harju 0:45:40.9 N21 2
134 175 Väli Jürgo Viljandi 0:45:42.1 M21 80
135 145 Lepik Raul Valga 0:45:43.2 M21 81
136 1038 Kivaste Pärt Harju 0:45:47.3 M21 82
137 130 Kaljurand Urmas Harju 0:45:47.3 M45 7
138 102 Laineste Andres Harju 0:45:48.7 M35 18
139 755 Toom Olev Läänemaa 0:45:49.3 M18 10
140 854 Tõnisson Siim Viljandi 0:45:51.5 M18 11
141 124 Tanner Lauri Harju 0:45:55.8 M21 83
142 136 Särev Ain Viljandi 0:46:01.5 M40 12
143 30 Metsma Marko Jõgeva 0:46:05.9 M21 84
144 660 Järvesoo Rommi Viljandi 0:46:07.8 M16 5
145 757 Jutkin Mihhail Läänemaa 0:46:08.8 M50 5
146 108 Koop Kalle Pärnu 0:46:10.1 M35 19
147 1148 Allik Tambet Saaremaa 0:46:12.5 M50 6
148 63 Martinson Toivo 0:46:14.3 M45 8
149 116 Põldoja Heino Jõgeva 0:46:16.3 M60 1
150 1365 Kask Janek Lääne-Viru 0:46:20.3 M21 85
151 95 Hussar Kaidar Võru 0:46:24.7 M35 20
152 584 Shagin Leon Harju 0:46:26.0 M16 6
153 43 Norman Mart Harju 0:46:26.3 M21 86
154 74 Parygin Dmitry Venemaa 0:46:28.5 M21 87
155 1541 Hannus Sander Tartu 0:46:31.2 M21 88
156 144 Mäe Meelis Pärnu 0:46:33.6 M21 89
157 1553 Murov Vjatseslav Ida-Viru 0:46:39.3 M18 12
158 592 Salla Marek Järvamaa 0:46:41.0 M18 13
159 2292 Zarina Laura Läti 0:46:44.6 N21 3
160 596 Remm Kalle Tartu 0:46:48.4 M50 7
161 93 Etverk Erkki Lääne-Viru 0:46:48.5 M35 21
162 121 Jürisoo Riho Viljandi 0:46:48.9 M21 90
163 69 Oper Vampula Võru 0:46:49.7 M50 8
164 158 Voormansik Kaupo Viljandi 0:46:50.2 M21 91
165 111 Tomp Märt Viljandi 0:46:51.9 M45 9
166 119 Rein Margus Harju 0:46:56.0 M50 9
167 148 Truu Toomas Viljandi 0:46:57.4 M35 22
168 99 Karelson Tõnu Viljandi 0:47:03.5 M40 13
169 1471 Johanson Jaanus Viljandi 0:47:03.8 M21 92
170 974 Kruuse Enriko Viljandi 0:47:08.2 M21 93
171 882 Piirsalu Kristjan Võru 0:47:12.2 M16 7
172 947 Erala Ranno Harju 0:47:14.5 M21 94
173 62 Priks Hanno Valga 0:47:15.2 M40 14
174 127 Kuusik Ants Viljandi 0:47:17.7 M55 2
175 122 Niidu Oliver Võru 0:47:23.0 M21 95
176 1019 Kirsipuu Avo Harju 0:47:23.6 M35 23
177 1058 Mäe Tambet Pärnu 0:47:26.1 M16 8
178 68 Vellerind Rain Harju 0:47:27.4 M40 15
179 579 Randna Taavo Viljandi 0:47:27.5 M21 96
180 326 Järvi Esko Rapla 0:47:32.3 M21 97
181 279 Ponder Neeme Viljandi 0:47:33.7 M45 10
182 603 Kuznetsov Madis Harju 0:47:36.7 M21 98
183 1632 Nimmerfeldt Tõnis Harju 0:47:37.2 M21 99
184 200 Kisseljov Deniss Harju 0:47:40.2 M21 100
185 341 Koskaru Meelis Harju 0:47:40.4 M21 101
186 360 Luik Tarmo Võru 0:47:41.4 M21 102
187 42 Ostrak Ardi Tartu 0:47:43.9 M21 103
188 1130 Sõlg Carl Harju 0:47:46.8 M21 104
189 64 Tammoja Andrus Viljandi 0:47:47.1 M40 16
190 1243 Duberg Vaidor Valga 0:47:50.9 M21 105
191 109 Smirnov Oleg Harju 0:47:51.4 M40 17
192 712 Nestra Jaanus Tartu 0:47:52.4 M21 106
193 997 Ramst Andres Saaremaa 0:47:52.6 M35 24
194 995 Kokk Ago Saaremaa 0:47:56.7 M35 25
195 372 Usberg Rauno Valga 0:47:57.6 M18 14
196 78 Siilbek Kaur Viljandi 0:48:00.3 M21 107
197 140 Kallisma Jaan Hiiumaa 0:48:01.2 M40 18
198 260 Raun Rain Harju 0:48:01.3 M35 26
199 1101 Orav Mark Viljandi 0:48:04.5 M21 108
200 944 Lüüs Riho Lääne-Viru 0:48:05.3 M45 11
201 564 Kaiv Jaanika Harju 0:48:07.0 N21 4
202 12 Taimsoo Kaspar Viljandi 0:48:07.1 M21 109
203 138 Hubel Indrek Viljandi 0:48:07.9 M21 110
204 249 Piirsalu Rein Harju 0:48:10.1 M60 2
205 75 Kruuse Rommi Viljandi 0:48:10.1 M21 111
206 826 Johanson Reio Harju 0:48:12.6 M21 112
207 146 Kullas Aivar Tartu 0:48:13.7 M40 19
208 1085 Toom Toomas Harju 0:48:14.6 M45 12
209 190 Univer Neeme Viljandi 0:48:16.1 M21 113
210 1561 Tambet Priit Viljandi 0:48:16.5 M35 27
211 132 Nilk Andrus Harju 0:48:17.5 M40 20
212 126 Palutaja Raul Harju 0:48:18.3 M35 28
213 1691 Vassus Indrek Viljandi 0:48:18.9 M21 114
214 1671 Korb Randy Harju 0:48:22.9 M35 29
215 247 Vallik Andi Harju 0:48:24.1 M21 115
216 805 Rõõmussar Raigo Pärnu 0:48:24.4 M21 116
217 139 Markelova Aljona Ida-Viru 0:48:24.6 N16 1
218 1147 Vainer Miiko Tartu 0:48:28.5 M21 117
219 134 Nirgi Ailar Harju 0:48:30.0 M40 21
220 1527 Tulp Indrek Rapla 0:48:32.3 M21 118
221 1306 Afanasjev Gennadi Venemaa 0:48:33.4 M18 15
222 532 Eiger Rein Viljandi 0:48:36.3 M21 119
223 1638 Lessing Janek Tartu 0:48:38.1 M21 120
224 81 Kiisler Aivar Viljandi 0:48:38.9 M21 121
225 500 Rammul Arto Tartu 0:48:40.9 M21 122
226 2289 Kamins Raivo Läti 0:48:42.4 M16 9
227 236 Velba Heiki Ida-Viru 0:48:46.8 M16 10
228 1251 Gerassimova Anastasia Harju 0:48:48.8 N21 5
229 1261 Leino Peep Harju 0:48:49.4 M21 123
230 761 Kütt Ats Rapla 0:48:52.1 M55 3
231 1009 Käesel Aivar Harju 0:48:54.9 M40 22
232 1232 Truu Janek Tartu 0:48:58.4 M21 124
233 1328 Rüütelmaa Andrus Harju 0:49:00.4 M21 125
234 1495 Öövel Martin Harju 0:49:01.5 M21 126
235 1397 Sõmera Üllar Jõgeva 0:49:02.2 M21 127
236 879 Raag Kaupo Harju 0:49:03.1 M21 128
237 624 Villems Viljar Viljandi 0:49:05.3 M21 129
238 1121 Patune Rünno Viljandi 0:49:05.4 M21 130
239 1120 Tillo August Harju 0:49:07.1 M35 30
240 1211 Soo Allar Jõgeva 0:49:07.1 M16 11
241 273 Zirnask Villu Harju 0:49:09.6 M40 23
242 549 Pääru Priit Jõgeva 0:49:10.3 M35 31
243 576 Poll Vootele Harju 0:49:11.7 M21 131
244 478 Anton Tarmo Viljandi 0:49:12.6 M21 132
245 40 Telling Juhan Läänemaa 0:49:12.9 M35 32
246 1247 Ellervee Toomas Tartu 0:49:15.7 M40 24
247 1423 Kookla Eero Harju 0:49:16.9 M21 133
248 1612 Järvi Vaiko Läänemaa 0:49:17.6 M21 134
249 321 Pellinen Toomas Harju 0:49:19.6 M35 33
250 245 Sammel Arne Viljandi 0:49:20.5 M50 10
251 204 Miina Heino Tartu 0:49:21.9 M35 34
252 524 Lillipuu Vello Järvamaa 0:49:22.6 M35 35
253 128 Põldoja Erkki Lääne-Viru 0:49:24.3 M18 16
254 97 Emajõe Taavi Jõgeva 0:49:26.8 M18 17
255 636 Luik Lauri Läänemaa 0:49:28.1 M21 135
256 1030 Tolli Taivo 0:49:28.5 M21 136
257 1708 Lember Jüri Tartu 0:49:28.6 M35 36
258 1205 Alvre Joonas Viljandi 0:49:29.9 M18 18
259 1118 Veskus Ainar Ida-Viru 0:49:31.0 M16 12
260 1362 Jaanson Aleksander Harju 0:49:32.7 M50 11
261 1308 Ervin Alar Lääne-Viru 0:49:33.3 M 14 1
262 1309 Ervin Urmas Lääne-Viru 0:49:33.8 M40 25
263 1739 Aboltins Ilgvars Läti 0:49:36.2 M50 12
264 1133 Moor Toomas Rapla 0:49:42.8 M40 26
265 1718 Miinsalu Mairold Järvamaa 0:49:43.9 M21 137
266 191 Jõgiste Ivo Lääne-Viru 0:49:44.7 M21 138
267 1069 Pärnaste Ats Harju 0:49:45.1 M21 139
268 405 Luht Raivo Ida-Viru 0:49:53.7 M45 13
269 1177 Viidalepp Aadam 0:50:00.7 M21 140
270 1588 Klade Piret Viljandi 0:50:01.5 N21 6
271 1196 Titma Timo Pärnu 0:50:02.8 M18 19
272 1610 Pirk Norman Läänemaa 0:50:03.0 M18 20
273 1153 Jaani Mart 0:50:03.1 M35 37
274 113 Kajaste Kalev Põlva 0:50:05.0 M50 13
275 1021 Lehesmets Kristjan Viljandi 0:50:05.9 M18 21
276 2263 Kuusk Sander Viljandi 0:50:07.2 M21 141
277 1134 Kull Erki Tartu 0:50:09.7 M35 38
278 193 Einroos Erki Viljandi 0:50:11.5 M21 142
279 814 Tuuksam Elmar Viljandi 0:50:12.4 M55 4
280 171 Arro Rivo Viljandi 0:50:13.2 M21 143
281 582 Bychkov Dmitri Harju 0:50:14.1 M21 144
282 1694 Org Indrek Viljandi 0:50:16.1 M21 145
283 751 Toss Kaarel Viljandi 0:50:17.2 M50 14
284 866 Uustare Ain Tartu 0:50:17.4 M21 146
285 1017 Rennit Leho Harju 0:50:18.1 M45 14
286 1401 Leetoja Aldo Lääne-Viru 0:50:21.0 M18 22
287 1043 Lehesmets Kaspar Tartu 0:50:23.0 M16 13
288 1195 Hartsevnikov Dima Ida-Viru 0:50:23.1 M16 14
289 2293 Hõbe Tarmo Tallinn 0:50:23.7 M21 147
290 973 Randmäe Heiki Viljandi 0:50:27.1 M35 39
291 194 Toom Herman Saaremaa 0:50:29.9 M18 23
292 266 Kiisler Andres Viljandi 0:50:29.9 M21 148
293 346 Simenson Germo Viljandi 0:50:30.2 M 14 2
294 1076 Põllendik Rait Harju 0:50:31.9 M21 149
295 871 Vassus Raul Harju 0:50:34.2 M21 150
296 369 Kukk Meelis Pärnu 0:50:34.7 M45 15
297 1288 Bernat Galina Harju 0:50:34.9 N45 1
298 173 Jüris Veiko Viljandi 0:50:38.4 M21 151
299 703 Priks Aivo Viljandi 0:50:39.2 M35 40
300 609 Saue Tanel Harju 0:50:43.0 M21 152
301 402 Tammemäe Tõnu Viljandi 0:50:43.9 M21 153
302 23 Bessonov Sergei Harju 0:50:45.5 M21 154
303 1210 Soo Veiko Jõgeva 0:50:45.8 M35 41
304 689 Kivistik Loit Viljandi 0:50:46.7 M35 42
305 492 Vahtramäe Sander Harju 0:50:47.0 M18 24
306 972 Piirmets Enno Pärnu 0:50:47.2 M40 27
307 458 Roosimägi Allan Ida-Viru 0:50:50.2 M21 155
308 497 Liiviste Andres Viljandi 0:50:52.8 M21 156
309 1108 Daub Taivo Harju 0:50:53.7 M35 43
310 1445 Rebane Aleksander Viljandi 0:50:54.7 M21 157
311 786 Sirge Kaili Lääne-Viru 0:51:00.0 N21 7
312 945 Eensalu Eero Tartu 0:51:02.1 M40 28
313 149 Toots Jaanus Tartu 0:51:02.6 M21 158
314 1305 Afanasjev Vjatšeslav Venemaa 0:51:03.4 M18 25
315 76 Kask Ats Viljandi 0:51:04.0 M21 159
316 403 Koosma Kenneth Harju 0:51:05.6 M21 160
317 1022 Hollo Janno Tartu 0:51:06.1 M35 44
318 2259 Avikson Marko Viljandi 0:51:06.2 M21 161
319 412 Ringvee Ardi Valga 0:51:06.2 M21 162
320 299 Taar Anastasija Ida-Viru 0:51:06.3 N14 1
321 705 Torim Andres Viljandi 0:51:07.9 M40 29
322 209 Tirp Tarmo Harju 0:51:08.7 M21 163
323 1599 Torim Enno Viljandi 0:51:09.6 M35 45
324 860 Kuldsaar Marko Viljandi 0:51:10.3 M21 164
325 264 Milva Tarmo Harju 0:51:12.2 M35 46
326 233 Jaadla Indrek Pärnu 0:51:12.3 M21 165
327 1234 Honkanen Reijo Jõgeva 0:51:13.1 M50 15
328 978 Luidre Manivald Harju 0:51:15.8 M45 16
329 1053 Ruus Urmas Harju 0:51:20.6 M21 166
330 169 Põder Marko Viljandi 0:51:23.8 M16 15
331 1171 Urjadnikov Deniss Ida-Viru 0:51:24.6 M16 16
332 517 Kivisild Ain Tartu 0:51:25.0 M50 16
333 361 Kurvits Kait Läänemaa 0:51:25.7 M18 26
334 842 Nook Reimo Saaremaa 0:51:28.8 M35 47
335 1600 Järve Alo Viljandi 0:51:30.1 M21 167
336 1090 Kalda Roland Harju 0:51:30.6 M35 48
337 646 Randaru Veiko Tartu 0:51:32.3 M35 49
338 220 Bleive Ahti Pärnu 0:51:34.4 M35 50
339 745 Neerot Martin Viljandi 0:51:34.4 M18 27
340 923 Caklis Raitis Läti 0:51:38.7 M21 168
341 183 Kabral Madis Pärnu 0:51:39.7 M21 169
342 203 Niinemaa Kristjan Harju 0:51:41.1 M21 170
343 992 Tuula Reeda Viljandi 0:51:41.6 N21 8
344 989 Väärsi Jaak Lääne-Viru 0:51:42.5 M40 30
345 391 Kavak Raiko Viljandi 0:51:42.8 M21 171
346 486 Vaiksaar Mait Tartu 0:51:46.6 M21 172
347 255 Kimask Eduard Harju 0:51:46.9 M21 173
348 271 Ollep Janek Pärnu 0:51:47.2 M35 51
349 331 Laanmets Jüri Harju 0:51:48.5 M50 17
350 795 Lepp Joe Pärnu 0:51:49.1 M35 52
351 2279 Magomedov Magomed Ida-Viru 0:51:49.5 M40 31
352 907 Heinmann Taivo Tartu 0:51:51.8 M40 32
353 1212 Soo Kristen Jõgeva 0:51:52.6 M 14 3
354 956 Kaasla Alan Viljandi 0:51:54.4 M35 53
355 1723 Aamisepp Rainar Tallinn 0:51:55.0 M35 54
356 417 Melbardis Dzintars Läti 0:51:55.8 M45 17
357 217 Toom Liia Saaremaa 0:51:56.4 N40 1
358 258 Vedler Martin Harju 0:51:59.3 M18 28
359 846 Rist Martin Viljandi 0:52:00.3 M21 174
360 296 Kolk Marko Saaremaa 0:52:01.0 M35 55
361 545 Käosaar Martin Viljandi 0:52:01.3 M21 175
362 1331 Vahtramäe Anneliis Viljandi 0:52:03.4 N16 2
363 1693 Vares Timo Tallinn 0:52:07.4 M21 176
364 1231 Vals Kaja Harju 0:52:09.1 N35 1
365 537 Vaasna Märt Jõgeva 0:52:10.6 M45 18
366 922 Caklis Aivis Läti 0:52:11.0 M21 177
367 1677 Palksaar Mikk Viljandi 0:52:11.5 M16 17
368 1033 Keel Erki Harju 0:52:12.3 M40 33
369 1421 Klasen Toomas Tartu 0:52:12.4 M40 34
370 1357 Makku Artur Viljandi 0:52:13.2 M18 29
371 306 Danilas Tõnu Harju 0:52:13.8 M35 56
372 538 Hillermaa Silver Viljandi 0:52:16.8 M18 30
373 379 Kurik Kristjan Harju 0:52:16.8 M21 178
374 1049 Paesüld Harles Harju 0:52:17.8 M21 179
375 1564 Pikand Ergo Viljandi 0:52:18.1 M21 180
376 1744 Ritson Jaanus Harju 0:52:18.8 M21 181
377 630 Väre Hans Viljandi 0:52:19.0 M21 182
378 600 Remm Liina Tartu 0:52:19.7 N21 9
379 439 Külasalu Siim Viljandi 0:52:21.3 M18 31
380 574 Liivamägi Jaanus Tartu 0:52:21.6 M35 57
381 2285 Kendla Taivo Harju 0:52:23.1 M21 183
382 348 Maiste Kaimo Viljandi 0:52:23.3 M21 184
383 770 Karilaid Ivo Harju 0:52:23.3 M21 185
384 380 Oranen Peeter Jõgeva 0:52:23.9 M21 186
385 1358 Kiiler Gert Viljandi 0:52:24.3 M21 187
386 511 Veski Hannes Lääne-Viru 0:52:25.0 M40 35
387 195 Bormanis Ainis Läti 0:52:25.5 M45 19
388 1730 Jõgeva Toomas Harju 0:52:26.9 M35 58
389 359 Teder Tarmo Viljandi 0:52:27.9 M21 188
390 1738 Mägi Enn Tallinn 0:52:28.0 M45 20
391 336 Eerme Martin Harju 0:52:28.2 M35 59
392 762 Vildersen Kaido Viljandi 0:52:28.5 M14 1
393 1140 Luik Sulev Viljandi 0:52:29.9 M21 189
394 601 Tasa Priit Tartu 0:52:31.2 M21 190
395 909 Kiik Aare Tartu 0:52:31.8 M45 21
396 1117 Toomsalu Mait Viljandi 0:52:32.5 M21 191
397 206 Stepanov Marti Viljandi 0:52:33.2 M 14 4
398 272 Valdmaa Lauri Harju 0:52:33.7 M21 193
399 1428 Ojaots Aigar Harju 0:52:33.7 M21 192
400 1580 Erdmann Tarmo Harju 0:52:34.1 M35 60
401 327 Pähn Janar Viljandi 0:52:34.9 M21 194
402 614 Jaakson Oliver Harju 0:52:37.3 M21 195
403 180 Rootsi Lembit Harju 0:52:38.3 M65 1
404 477 Liivak Hannes Harju 0:52:38.9 M21 196
405 1379 Köhler Hendrik Tartu 0:52:40.4 M18 32
406 1438 Nokkur Lembit Harju 0:52:40.5 M40 36
407 539 Bandenieks Aivar Viljandi 0:52:40.7 M21 197
408 276 Lenk Anneli Viljandi 0:52:43.4 N21 10
409 1244 Naskov Pavel Ida-Viru 0:52:43.6 M18 33
410 1287 Marrandi Viljo Harju 0:52:44.3 M21 198
411 1514 Kurik Hendrik Lääne-Viru 0:52:44.6 M21 199
412 2274 Leiger Roomet Tallinn 0:52:44.8 M21 200
413 1173 Estorn Lilian Viljandi 0:52:45.4 N50 1
414 65 Priks Morten Valga 0:52:48.2 M16 18
415 1310 Bergman Eero Viljandi 0:52:48.3 M35 61
416 984 Kütt Väino Lääne-Viru 0:52:48.9 M50 18
417 1154 Uuk Aimur 0:52:50.0 M45 22
418 688 Viisut Margus Viljandi 0:52:50.7 M40 37
419 357 Vaher Anneli Viljandi 0:52:51.5 N21 11
420 508 Kangur Taimi Saaremaa 0:52:53.2 N21 12
421 484 Kala Peep Harju 0:52:53.5 M45 23
422 1300 Soosaar Tanel Tartu 0:52:54.1 M21 201
423 365 Kambek Siim Viljandi 0:52:55.6 M18 34
424 1736 Veerbaum Argo Harju 0:52:57.5 M18 35
425 521 Näksi Martti Tartu 0:52:57.8 M21 202
426 520 Laur Andres Viljandi 0:52:58.8 M21 203
427 1581 Epner Martin Harju 0:52:59.0 M21 204
428 1110 Seire Indrek Harju 0:53:00.3 M35 62
429 941 Ligi Madis Tartu 0:53:00.5 M50 19
430 743 Goretski Jaak Viljandi 0:53:01.3 M18 36
431 659 Rohtla Kris Viljandi 0:53:02.3 N16 3
432 1567 Smirnov Oleg Viljandi 0:53:03.8 M21 205
433 1204 Alvre Peeter Viljandi 0:53:04.0 M40 38
434 1168 Neils Philipp 0:53:05.2 M16 19
435 343 Karotam Mario Pärnu 0:53:06.9 M21 206
436 670 Põder Vello Viljandi 0:53:07.7 M21 207
437 1276 Tuul Taivo Harju 0:53:10.1 M21 208
438 221 Kaju Andres Viljandi 0:53:10.9 M21 209
439 318 Kuuskmäe Raul Harju 0:53:11.5 M35 63
440 881 Kallakas Urmo Pärnu 0:53:11.9 M21 210
441 2269 Kink Ilmar Tartu 0:53:12.4 M35 64
442 1560 Teppo Andres Harju 0:53:12.7 M21 211
443 1689 Kangur Kristo Valga 0:53:13.9 M21 212
444 1651 Siimu Marko Viljandi 0:53:14.8 M21 213
445 1149 Mändmets Helges Harju 0:53:15.3 M55 5
446 1376 Rannisto Roman Saaremaa 0:53:15.8 M55 6
447 798 Änilane Juhan Viljandi 0:53:15.9 M55 7
448 824 Org Liis Viljandi 0:53:18.2 N16 4
449 1605 Mikson Valentin Harju 0:53:20.4 M45 24
450 213 Palm Jaanis Viljandi 0:53:21.2 M21 214
451 2251 Dubovik Aleksander Tartu 0:53:22.4 M45 25
452 1616 Kullas Rauno Tartu 0:53:24.1 M14 2
453 890 Kübarsepp Karmo Ida-Viru 0:53:25.7 M16 20
454 1006 Randmaa Joel Tartu 0:53:28.5 M21 215
455 1547 Rotberg Raimo Harju 0:53:30.8 M21 216
456 1333 Dainis Andris Läti 0:53:32.0 M55 8
457 793 Luik Marko Viljandi 0:53:32.3 M21 217
458 1587 Saar Imre Harju 0:53:35.6 M16 21
459 557 Alt Allan Lääne-Viru 0:53:36.9 M40 39
460 1200 Liiva Mehis Viljandi 0:53:37.7 M21 218
461 682 Sihver Mikk Markus Viljandi 0:53:38.1 M 14 5
462 675 Kihuoja Vahur Viljandi 0:53:40.0 M45 26
463 2258 Alamaa Arvi Rapla 0:53:41.6 M16 22
464 1272 Oss Raimond Viljandi 0:53:43.0 M21 219
465 1037 Lokk Sulev Harju 0:53:43.2 M35 65
466 1406 Abner André Harju 0:53:43.7 M35 66
467 700 Krünberg Klen Lääne-Viru 0:53:44.8 M16 23
468 224 Looga Jaan Viljandi 0:53:44.9 M21 220
469 1722 Udras Marko Tartu 0:53:47.5 M21 221
470 1138 Kuznetsov Peeter Tartu 0:53:49.1 M21 222
471 1299 Anniste Allan Järvamaa 0:53:50.9 M40 40
472 764 Sindi Gunnar Viljandi 0:53:52.0 M35 67
473 1712 Hubel Margus Viljandi 0:53:53.2 M21 223
474 229 Põder Elmar Viljandi 0:53:53.6 M45 27
475 1001 Susla Aleksander Läänemaa 0:53:54.0 M40 41
476 278 Fjodorov Ain Valga 0:53:54.1 M21 224
477 415 Valdmanis Voldemars Läti 0:53:54.5 M65 2
478 1100 Tilk Vello Viljandi 0:53:55.5 M35 68
479 1483 Severi Laur Viljandi 0:53:56.5 M21 225
480 530 Tõruvere Kaarel Tartu 0:53:57.2 M21 226
481 470 Heerik Vladimir Tartu 0:53:58.1 M55 9
482 440 Koovit Silver Viljandi 0:53:58.5 M21 227
483 1098 Lepik Margus Valga 0:53:58.6 M35 69
484 590 Piskunov Vladimir Harju 0:54:00.8 M50 20
485 640 Rooni Kati Rapla 0:54:00.9 N21 13
486 1347 Sillaots Mart Viljandi 0:54:01.0 M21 228
487 198 Saarepuu Tauno Viljandi 0:54:01.5 M21 229
488 808 Kallas Mati Viljandi 0:54:02.2 M45 28
489 499 Merida Taavi Viljandi 0:54:02.5 M21 230
490 706 Schihalejev Arvi Rapla 0:54:04.0 M40 42
491 1650 Moissejev Juri Viljandi 0:54:05.7 M21 231
492 1648 Vaik Karro Viljandi 0:54:08.1 M18 37
493 1711 Koovits Toomas Harju 0:54:08.9 M40 43
494 716 Ots Ivar-Illimar Harju 0:54:09.1 M21 232
495 865 Reemi Raigo Rapla 0:54:09.7 M21 233
496 1405 Zlobin Veniamin Viljandi 0:54:10.0 M21 234
497 876 Gutmann Grete Harju 0:54:10.7 N18 1
498 1682 Mens Tarvo Põltsamaa 0:54:11.5 M35 70
499 1550 Jansons Juris Läti 0:54:12.6 M45 29
500 1626 Peterson Risto Viljandi 0:54:12.7 M18 38
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE