estenglv
WAP version
Login form
RSS
Valga Rullisõidu võitis Kert Keskpaik 06.07.2008 (0)
Laupäeval, 5.juulil toimunud Rahvarulli teise etapi, Valga Rullisõidu võitis Kert Keskpaik. 42 km läbimiseks kulus Kertil aega 1.15:45,5. Teisena lõpetas Mart Markus, kes kaotas võitjale 0,3 ...
Stamina kutsub rullima ja triatloni proovima 04.07.2008 (0)
Erinevaid liikumisharrastuse üritusi korraldav Stamina Spordiklubi kutsub eeloleval nädalavahetusel kõiki harrastussportlasi Valka, kus Stamina viib läbi kaks rahvaspordivõistlust.
42 km
12 km
1 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Valga Rullisõit
Aeg 05.07.2008
Koht Valga EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants Rullisõit 42 km kell 13:00
Hobisõit 12 km kell 13:00
Noorterull 1km kell 12:30
Korraldaja Stamina spordiklubi www.stamina.ee/rulluisk
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 1 ring 2 ring  
1 111 Klibikis Kaspars Ski-Box/Rigas favorits 23:27.5 12:11.4 11:16.0
2 130 Uuk Aimur 23:46.6 11:59.7 11:46.9
3 109 Kamenjuk Rauno 24:32.7 12:18.4 12:14.3
4 104 Geste Otto Rigas favorits 24:35.1 12:18.6 12:16.5
5 108 Kamenjuk Aivar 24:45.8 12:18.2 12:27.6
6 127 Liiv Marten ADAVERE 27:09.0 13:34.1 13:34.9
7 119 Sarap Marleen 27:15.4 13:33.8 13:41.6
8 106 Kaljas Moonika 27:21.1 13:33.5 13:47.6
9 113 Kubi Danica Rulluisuklubi ABEC 27:21.8 13:35.5 13:46.3
10 110 Kaufina Laima Ski-Box/Rigas Favorits 27:46.8 13:33.7 14:13.1
11 131 Peebo Margit STAMINA SK 29:36.4 14:48.8 14:47.5
12 61 Ventsel Signe Rulluisuklubi ABEC 29:40.5 14:37.5 15:03.0
13 129 Soodla Gregor TARTU SUUSAKLUBI 29:52.9 - -
14 101 Berzina Jana Ski-Box/Rigas Favorits 29:52.9 - -
15 122 Toru Priit Tartu Sport 30:06.7 - -
16 117 Mäesalu Katrin 30:17.1 14:58.5 15:18.5
17 133 Lepik Leigor 30:36.5 15:03.5 15:33.0
18 118 Saare Piret 30:42.6 14:47.0 15:55.6
19 121 Taure Radvigo 31:22.5 - -
20 132 Bertelsone-Uuemäe Triinu 33:20.3 16:46.3 16:33.9
21 120 Sepma Heikko 33:20.4 15:57.0 17:23.4
22 128 Dalberg Cliona Georgia 33:20.9 16:26.0 16:54.8
23 105 Kalder Ave 34:47.3 16:52.9 17:54.4
24 135 Hakkaja Kristi 39:24.7 19:50.0 19:34.6
25 107 Kalvet Kärt 42:33.0 21:53.3 20:39.6
26 112 Krooni Kustas 42:35.3 20:35.6 21:59.7
27 124 Mölder Jane 42:50.2 21:25.3 21:24.9
28 115 Kõnd Karin 43:34.8 22:09.7 21:25.1
29 134 Lepik Liia 44:54.6 23:01.4 21:53.2
30 126 Luug Veiko 58:25.1 28:35.5 29:49.6
31 125 Luug Merle 58:25.1 28:37.0 29:48.1
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE