estenglv
WAP version
Login form
3. Tartu Rattamaraton 63 km
3. Tartu Rattamaraton 33 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Tartu Rattamaraton
Aeg 17.09.2000
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Maasikmets Alges Tallinn 01:52:25.7 1
2 Kukk Sigvard Tallinn 01:52:26.1 2
3 Piziks Arvis Läti 01:52:27.6 3
4 Kodanipork Raido Tallinn 01:52:28.5 4
5 Tamkõrv Helmet Tallinn 01:52:30.7 5
6 Välbe Urmas Tallinn 01:52:31.8 6
7 Hiltunen Sami Soome 01:52:32.4 7
8 Karlson Urmas Tallinn 01:52:33.0 1
9 Aduson Andre Harjumaa 01:52:33.9 8
10 Rannama Ivari Saaremaa 01:52:41.6 1
11 Rannama Indrek Saaremaa 01:52:46.3 9
12 Juhanson Ain-Alar Järvamaa 01:53:39.2 10
13 Austa Caspar Tartu 01:53:56.1 2
14 Väinsalu Kert Tartu 01:54:43.2 3
15 Laanemaa Kristjan Tartu 01:54:44.4 4
16 Karu Virgo Tallinn 01:54:45.1 11
17 Aulik Allan Tallinn 01:56:45.1 5
18 Selde Tarmo Harjumaa 01:57:39.4 2
19 Tarassov Igor Tallinn 01:57:42.8 3
20 Aun Martin Pärnu 01:57:44.6 4
21 Raudsepp Priit Jõgeva 01:57:45.0 6
22 Pajo Andres Lääne-Viru 01:57:45.3 12
23 Hiiemäe Janek Lääne-Viru 01:57:45.6 13
24 Kümnik Steve Harjumaa 01:57:45.8 14
25 Arula Raul Tartu 01:57:46.1 1
26 Orukask Aivar Tallinn 01:57:46.3 15
27 Põld Ivo Tallinn 01:57:46.8 16
28 Zebers Ainars Läti 01:57:48.0 5
29 Luks Sven Harjumaa 01:57:48.3 17
30 Nanits Mihkel Tallinn 01:57:48.5 1
31 Räim Riko Saaremaa 01:57:49.4 7
32 Türi Madis Tallinn 01:57:49.6 18
33 Jürna Jaanus Lääne-Viru 01:57:50.0 19
34 Kuhlap Kaupo Viljandi 01:57:50.5 20
35 Verliin Raino Tartu 01:57:50.7 21
36 Molev Juri Tallinn 01:57:50.9 22
37 Koidu Peep Harjumaa 01:57:51.4 23
38 Hoog Harro Pärnu 01:57:51.8 8
39 Tuur Renee Tallinn 01:57:54.5 9
40 Neemela Kurmo Tartu 01:57:55.1 24
41 Olu Heigo Lääne-Viru 01:57:56.6 25
42 Ainsalu Urmas Tallinn 01:57:57.0 26
43 Sondors Didzis Läti 01:58:01.6 27
44 Saamere Tanel Tallinn 01:58:11.0 28
45 Koll Mart Jõgeva 01:58:17.1 29
46 Kübar Andres Põlva 01:58:18.5 2
47 Juurik Kaido Pärnu 01:58:28.6 30
48 Arak Anti Tallinn 01:58:48.3 31
49 Linkgreim Jaanus Tallinn 01:59:16.4 32
50 Alling Urmo Harjumaa 01:59:37.4 33
51 Johanson Oliver Tallinn 02:00:10.3 34
52 Vist Kalev Tallinn 02:00:11.1 6
53 Mihelson Olaf Tallinn 02:00:11.4 35
54 Koch Kalju Harjumaa 02:00:12.7 1
55 Lootus Valdi Harjumaa 02:00:15.0 36
56 Hussar Kaidar Võru 02:00:16.1 37
57 Mägi Allan Tartu 02:00:16.9 38
58 Schmidt Kaarel Ida-Viru 02:00:17.8 1
59 Meringo Meelis Tallinn 02:00:18.0 2
60 Nurmsalu Rain Tallinn 02:00:22.2 39
61 Suluste Jüri Saaremaa 02:00:23.0 7
62 Zviedris Normunds Läti 02:00:26.3 40
63 Evert Jaak Tallinn 02:00:31.6 41
64 Hansov Hanno Harjumaa 02:00:35.0 10
65 Mets Are Tallinn 02:00:39.5 3
66 Root Lennart Tallinn 02:01:27.2 11
67 Tupp Ivo Võru 02:01:35.9 42
68 Juronen Pertti Tartu 02:02:08.3 12
69 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 02:02:13.9 43
70 Danilov Andrus Harjumaa 02:02:44.4 44
71 Nanits Mait Tartu 02:02:44.6 8
72 Kask Riho Tartu 02:02:45.3 4
73 Kask Janek Lääne-Viru 02:03:05.9 45
74 Konks Kristo Tallinn 02:03:06.3 46
75 Maalmann Ahti Tartu 02:03:06.9 47
76 Kaeramaa Gaido Tartu 02:03:07.1 48
77 Kaupmees Kalle Tallinn 02:03:07.3 1
78 Tarlap Tarmo Harjumaa 02:03:07.5 49
79 Tõnisson Tiimo Tallinn 02:03:07.7 50
80 Krull Alar Tallinn 02:03:07.9 3
81 Kuusing Kaijo Harjumaa 02:03:08.1 51
82 Kampus Kaido Tartu 02:03:08.4 52
83 Vilu Uku Tartu 02:03:08.7 53
84 Salumäe Priit Tallinn 02:03:09.0 54
85 Porkanen Pekka Harjumaa 02:03:10.1 55
86 Kivil Peep Ida-Viru 02:03:10.4 56
87 Kanep Urmas Tallinn 02:03:20.3 4
88 Halliväli Janek Tallinn 02:03:29.9 57
89 Järveoja Toomas Tartu 02:03:30.2 9
90 Kulago Sergejs Läti 02:03:30.6 58
91 Kopli Tarmo Tallinn 02:03:30.9 59
92 Kaasma Kaido Pärnu 02:03:31.6 60
93 Tohvrel Rego Harjumaa 02:03:33.7 61
94 Luik Taivo Harjumaa 02:03:37.3 62
95 Rotberg Raimo Harjumaa 02:03:56.1 63
96 Grünberg Priit Harjumaa 02:04:04.1 64
97 Kross Kristo Tallinn 02:04:26.1 65
98 Järveoja Jaanus Harjumaa 02:04:34.0 10
99 Flink Arne Lääne-Viru 02:04:36.3 11
100 Skutelis Aivars Läti 02:04:36.7 66
101 Lillemets Tanel Tartu 02:04:37.4 67
102 Pensa Alo Tartu 02:04:38.1 68
103 Tammsaar Marko Tallinn 02:04:39.6 69
104 Männiste Meeme Tallinn 02:04:42.4 70
105 Lipp Aivar Tallinn 02:04:42.7 71
106 Mägi Toomas Valga 02:04:43.5 72
107 Rips Leho Tartu 02:04:44.8 73
108 Tammsoo Erik Tallinn 02:04:45.1 74
109 Rõngas Riho Harjumaa 02:04:45.7 75
110 Jurs Hassar Tartu 02:04:46.3 76
111 Siimer Martin Tallinn 02:04:49.6 77
112 Lill Sven Soome 02:04:51.5 78
113 Sammalsaar Mait Harjumaa 02:04:53.4 5
114 Kauk Anti Tallinn 02:04:54.7 79
115 Soots Jaan Tallinn 02:04:56.1 2
116 Kasenõmm Priit Tartu 02:04:56.6 80
117 Matt Üllar Tartu 02:04:58.7 12
118 Rae Arbo Harjumaa 02:05:00.2 81
119 Karjel Andrus Tallinn 02:05:00.2 82
120 Kollo Tiit Tallinn 02:05:02.9 13
121 Uuk Aimur Tartu 02:05:03.3 14
122 Karro Margus Tartu 02:05:03.5 83
123 Sinimäe Veiko Tallinn 02:05:04.1 13
124 Tokko Rainer Tallinn 02:05:04.4 84
125 Jõesaar Endo Harjumaa 02:05:06.1 85
126 Rubenis Normunds Läti 02:05:06.3 15
127 Sander Alari Tartu 02:05:11.5 86
128 Prants Andrus Tallinn 02:05:12.3 87
129 Alaru Riho Tartu 02:05:40.1 2
130 Narusk Hegri Tartu 02:05:41.6 88
131 Esnar Kaur Rapla 02:05:43.5 14
132 Toomis Riina Tartu 02:05:46.3 1
133 Pukk Andre Harjumaa 02:05:48.8 89
134 Suisalu Alvar Tallinn 02:05:53.1 90
135 Valdur Tõnu Harjumaa 02:05:57.0 16
136 Menning Rauno Tartu 02:05:59.1 91
137 Heinmaa Henri Tallinn 02:06:00.4 92
138 Korb Koit Tallinn 02:06:00.8 93
139 Järva Janek Tallinn 02:06:01.2 94
140 Mesi Ilmar Lääne-Viru 02:06:02.1 2
141 Mesila Raidar Tallinn 02:06:03.6 95
142 Harand Allan Tallinn 02:06:05.0 96
143 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 02:06:06.9 97
144 Arge Aimur Saaremaa 02:06:08.5 17
145 Kelk Margus Tartu 02:06:09.1 98
146 Mägi Jaanus Tartu 02:06:13.7 99
147 Pärni Evald Tallinn 02:06:14.7 18
148 Sibul Ivo Tallinn 02:06:15.1 100
149 Kukk Martin Tartu 02:06:15.4 101
150 Kask Robert Tallinn 02:06:16.5 15
151 Mõttus Raivo Tartu 02:06:17.6 6
152 Pallotedder Taivo Tartu 02:06:18.0 102
153 Parre Jaak Tartu 02:06:19.9 16
154 Jaani Robert Tartu 02:06:20.8 103
155 Olkonen Indrek Läti 02:06:22.3 19
156 Aus Jaanus Pärnu 02:06:26.1 104
157 Soosaar Cardo Tartu 02:06:27.9 105
158 Fjodorov Nikolai Tartu 02:06:28.8 5
159 Koppel Tõnu Tallinn 02:06:29.7 106
160 Adov Kalev Tartu 02:06:31.9 107
161 Kalk Karmo Harjumaa 02:06:36.1 108
162 Laur Urmas Tallinn 02:06:52.4 109
163 Markss Guntars Läti 02:06:58.1 20
164 Kassin Elmo Tartu 02:07:00.1 110
165 Pavlov Andrus Tartu 02:07:12.3 111
166 Kiudma Tarvo Tartu 02:07:27.0 112
167 Lõokene Marek Rootsi 02:07:28.9 113
168 Pekk Tiit Harjumaa 02:07:52.9 114
169 Jaaska Allan Rapla 02:08:00.6 115
170 Piiritalo Janis Võru 02:08:16.9 17
171 Sõmmer Neno Viljandi 02:08:18.9 18
172 Irik Rein Tallinn 02:08:21.4 7
173 Talu Martin Saaremaa 02:08:29.4 3
174 Vaar Aivo Läti 02:08:31.5 116
175 Roosimägi Jaak Valga 02:08:34.3 117
176 Männiksaar Indrek Jõgeva 02:08:35.8 118
177 Lond Rain Harjumaa 02:08:37.2 119
178 Savitski Jüri Tallinn 02:08:37.8 21
179 Tukia Margus Harjumaa 02:08:38.1 120
180 Allik Enn Viljandi 02:08:39.0 22
181 Mõis Jüri Tallinn 02:08:39.3 8
182 Puhke Raivo Tartu 02:08:40.2 121
183 Samlik Laur Tallinn 02:08:40.6 19
184 Kallas Ott Tallinn 02:08:41.4 122
185 Loigom Villem Tallinn 02:08:42.4 23
186 Dzenis Didzis Läti 02:08:42.8 123
187 Miller Mait Tallinn 02:08:43.2 124
188 Männama Kalle Tallinn 02:08:45.7 6
189 Ojaste Rainer Harjumaa 02:08:49.4 125
190 Vunk Kalev Tartu 02:08:50.4 126
191 Põldoja Tauno Tallinn 02:08:55.9 127
192 Talu Ain Saaremaa 02:09:00.8 7
193 Adov Kalle Valga 02:09:11.6 24
194 Piirisild Aivar Tallinn 02:09:20.4 25
195 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 02:09:23.1 128
196 Perm Ivar Tartu 02:09:24.7 26
197 Kuusk Leho Tallinn 02:09:25.5 129
198 Tiido Tarmo Tallinn 02:09:25.6 130
199 Orav Raigo Jõgeva 02:09:26.0 20
200 Pääslane Ain Jõgeva 02:09:27.2 131
201 Sabre Kaupo Põlva 02:09:39.0 27
202 Koot Alar Tallinn 02:09:42.1 21
203 Soosalu Karen Tallinn 02:09:51.1 28
204 Brück Urmas Harjumaa 02:09:52.8 132
205 Kusman Janno Tallinn 02:09:57.7 133
206 Pikk Priit Tallinn 02:09:58.9 22
207 Eilo Enno Lääne-Viru 02:09:59.3 29
208 Sõmmer Kuuno Viljandi 02:09:59.7 134
209 Meier Maaris Tallinn 02:10:00.4 1
210 Kulu Kristjan Tallinn 02:10:00.8 135
211 Raik Kalvi Lääne-Viru 02:10:01.4 136
212 Pletiens Ilgvars Läti 02:10:03.1 9
213 Toots Valdis Tartu 02:10:05.9 137
214 Luik Aivar Tartu 02:10:15.5 138
215 Perk Hard Tallinn 02:10:25.8 139
216 Altma Andres Tallinn 02:10:34.0 140
217 Kirikall Kaupo Harjumaa 02:10:36.0 141
218 Tasuja Valev Lääne-Viru 02:10:36.6 142
219 Kashin Oleg Ida-Viru 02:10:37.7 143
220 Kroon Oliver Tallinn 02:10:45.5 144
221 Seema Raivo Tallinn 02:10:47.2 145
222 Puidak Aivo Valga 02:10:47.6 30
223 Schumann Riivo Lääne-Viru 02:10:49.4 23
224 Perm Marko Jõgeva 02:10:51.1 146
225 Jõgeva Peeter Tallinn 02:10:52.2 147
226 Habakukk Kristjan Tartu 02:10:55.3 24
227 Ernits Ardu Jõgeva 02:10:58.3 10
228 Bergman Eero Viljandi 02:11:02.8 148
229 Soodla Guido Tartu 02:11:07.7 149
230 Tilk Arne Põlva 02:11:14.4 150
231 Uibo Madis Tartu 02:11:14.8 151
232 Sunins Janis Läti 02:11:15.1 152
233 Pikkor Roomet Harjumaa 02:11:17.6 153
234 Märtson Siim Tallinn 02:11:19.1 154
235 Morjakov Andrei Tartu 02:11:19.9 155
236 Jagomägi Teet Tartu 02:11:21.3 156
237 Tammemäe Tõnu Viljandi 02:11:22.0 157
238 Oot Anti Tartu 02:11:22.5 8
239 Alt Aivar Tallinn 02:11:23.0 158
240 Martinen Enno Harjumaa 02:11:28.8 11
241 Terve Raivo Harjumaa 02:11:29.2 31
242 Veske Peeter Tartu 02:11:29.4 12
243 Pae Karl Tallinn 02:11:29.7 4
244 Salum Ants Tallinn 02:11:34.7 25
245 Pertens Sten Tallinn 02:11:35.2 159
246 Kitsing Urmas Tartu 02:11:37.4 32
247 Pettai Harri Valga 02:11:38.3 160
248 Väin Ülo Harjumaa 02:11:39.8 13
249 Raidma Ragnar Tallinn 02:11:40.8 161
250 Paal Aivar Tallinn 02:11:41.1 162
251 Oidekivi Imre Tallinn 02:11:41.4 163
252 Nael Paavo Harjumaa 02:11:50.4 164
253 Lipp Sulev Harjumaa 02:11:52.1 165
254 Lanno Üllar Tallinn 02:11:55.9 166
255 Pärnik Jüri Tartu 02:11:57.7 33
256 Liivet Jaanis Pärnu 02:12:00.3 167
257 Haava Henno Tartu 02:12:00.4 168
258 Einsalu Ants Lääne-Viru 02:12:01.6 14
259 Ruubel Paul Pärnu 02:12:05.8 5
260 Kirsimägi Taavi Tartu 02:12:11.5 6
261 Koot Holger Tallinn 02:12:15.6 26
262 Sädemets Rainer Tartu 02:12:17.2 7
263 Meringo Ruve Rapla 02:12:17.9 169
264 Künnap Priit Tallinn 02:12:18.9 170
265 Gans Kristjan Tallinn 02:12:20.1 27
266 Kerve Neeme Tartu 02:12:20.5 171
267 Kruusimägi Mehis Tallinn 02:12:20.7 172
268 Tõnissoo Andres Tartu 02:12:21.4 173
269 Nurk Priit Saaremaa 02:12:21.7 174
270 Liivik Margus Harjumaa 02:12:22.4 175
271 Sõmmer Andi Viljandi 02:12:24.6 15
272 Kusman Jaak Tallinn 02:12:25.5 9
273 Kruusenberg Ivar Järvamaa 02:12:27.7 8
274 Fuchs Urmo Tartu 02:12:30.7 176
275 Järvela Hans Põlva 02:12:36.7 16
276 Laht Ilmar Harjumaa 02:12:45.3 34
277 Hallikmaa Heiti Tallinn 02:12:48.5 177
278 Erik Raivo Harjumaa 02:12:52.9 178
279 Hallop Toomas Pärnu 02:12:56.0 35
280 Kiiver Kaupo Tartu 02:13:09.4 179
281 Kilvits Kalmer Tartu 02:13:28.6 180
282 Liivamägi Kalev Tartu 02:13:41.0 181
283 Kübar Kristjan Tartu 02:13:42.3 28
284 Raudsepp Priit Tallinn 02:13:44.5 29
285 Luha Kristjan Tallinn 02:13:45.7 182
286 Visnapuu Priit Tartu 02:13:46.5 183
287 Toss Kaarel Viljandi 02:13:49.3 10
288 Jürimaa Tõnu Valga 02:13:51.4 3
289 Kärbo Veljo Ida-Viru 02:13:51.8 184
290 Kivimägi Reio Tallinn 02:13:54.5 30
291 Pallo Rait Tallinn 02:13:54.8 185
292 Mansberg Sven Tallinn 02:13:56.1 186
293 Esinurm Üllar Tallinn 02:13:56.4 31
294 Hints Eric Tallinn 02:13:56.6 187
295 Laas Johan Harjumaa 02:13:57.4 3
296 Prükkel Jaanus Tallinn 02:13:58.0 188
297 Överus Priit Tallinn 02:13:58.9 189
298 Tobreluts Rainer Tartu 02:13:59.1 190
299 Jaago Urmas Tallinn 02:13:59.4 191
300 Krabi Taivo Tallinn 02:14:00.8 192
301 Väljaru Peep Tartu 02:14:01.4 36
302 Raudik Raimo Tartu 02:14:01.9 193
303 Odamus Tõnu Harjumaa 02:14:08.8 4
304 Maidla Alo Harjumaa 02:14:11.1 194
305 Rikkand Andrus Tallinn 02:14:13.5 195
306 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:14:21.7 17
307 Oder Rein Tartu 02:14:22.2 196
308 Saks Peeter Tallinn 02:14:25.8 197
309 Sõro Heiko Harjumaa 02:14:26.3 198
310 Malkus Margus Tartu 02:14:27.1 199
311 Viridet Aivo Tartu 02:14:29.0 200
312 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 02:14:32.8 201
313 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:14:34.0 18
314 Vaab Agur Lääne-Viru 02:14:35.8 202
315 Puu Ahto Viljandi 02:14:37.0 203
316 Väli Pear Tallinn 02:14:48.8 204
317 Paavel Valdeko Harjumaa 02:14:52.6 205
318 Männiste Are Võru 02:14:53.7 206
319 Berjoza Ojars Läti 02:14:54.2 207
320 Nurk Kaarel Tartu 02:14:57.8 32
321 Oja Tiit Viljandi 02:14:59.4 208
322 Jurs Monika Tartu 02:15:00.1 2
323 Laul Raines Tartu 02:15:06.0 33
324 Tiit Aarne Tartu 02:15:07.8 209
325 Murd Märt Ida-Viru 02:15:08.3 210
326 Ventmann Henri Tartu 02:15:10.2 211
327 Sarv Andres-Andi Tallinn 02:15:11.0 212
328 Järve Olav Tallinn 02:15:11.9 213
329 Puhke Peeter Järvamaa 02:15:12.8 37
330 Anton Remo Valga 02:15:13.0 214
331 Karjus Tanel Tallinn 02:15:13.5 34
332 Kuhi Rainer Hiiumaa 02:15:14.3 215
333 Kaupmees Margus Harjumaa 02:15:14.7 216
334 Gromovs Arnis Läti 02:15:23.8 217
335 Kadajane Kaupo Harjumaa 02:15:26.3 35
336 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:15:29.1 38
337 Rebaste Taavi Tartu 02:15:29.5 218
338 Kallakmaa Teet Järvamaa 02:15:31.7 39
339 Maaring Benno Tartu 02:15:32.4 40
340 Paks Peeter Tartu 02:15:35.1 219
341 Steinberg Tauno Tallinn 02:15:35.6 220
342 Aasoja Arbo Harjumaa 02:15:36.2 221
343 Oja Meelis Valga 02:15:37.0 222
344 Saarna Rivo Tallinn 02:15:37.8 223
345 Tõevere Mart Tallinn 02:15:43.0 224
346 Koitla Erik Saaremaa 02:15:43.8 225
347 Talumaa Toomas Tallinn 02:15:44.5 226
348 Suurman Herkki Harjumaa 02:15:46.7 41
349 Tammiste Veiko Tartu 02:15:47.1 9
350 Rello Tarmo Valga 02:15:47.3 42
351 Soo Mati Tartu 02:15:50.0 36
352 Lõoke Martin Tartu 02:15:51.9 227
353 Rebane Indrek Tartu 02:15:59.9 228
354 Käpa Urmas Tartu 02:16:01.6 229
355 Hallik Sulev Ida-Viru 02:16:06.4 230
356 Teppo Indrek Valga 02:16:06.9 231
357 Pappel Eno Harjumaa 02:16:07.5 232
358 Ilmas Peeter Tartu 02:16:08.9 233
359 Sulakatko Teet Tartu 02:16:10.7 10
360 Rein Janno Tartu 02:16:11.4 234
361 Laine Andre Võru 02:16:20.4 235
362 Sala Arvo Tallinn 02:16:21.8 236
363 Kadarik Janek Rapla 02:16:22.4 237
364 Klaos Aiko Tallinn 02:16:30.7 37
365 Maimre Raivo Tartu 02:16:30.7 38
366 Kivaste Pärt Tallinn 02:16:34.2 238
367 Jukk Margus Tallinn 02:16:36.6 239
368 Uuetalu Tavo Lääne-Viru 02:16:37.5 19
369 Kull Andre Tallinn 02:16:37.6 240
370 Kaasiku Reimo Järvamaa 02:16:42.3 241
371 Jõgila Veiko Tallinn 02:16:42.6 242
372 Suurpere Arvi Tartu 02:16:45.6 243
373 Lindepuu Liivo Viljandi 02:16:47.6 244
374 Jürgen Aivar Viljandi 02:16:48.5 245
375 Laine Allan Harjumaa 02:16:49.1 246
376 Vshivtsev Vjatseslav Ida-Viru 02:16:49.7 247
377 Krull Mikk Tallinn 02:16:51.7 248
378 Liblik Raino Pärnu 02:16:51.8 249
379 Musting Ivo Tallinn 02:16:52.2 250
380 Aasa Jan Tartu 02:16:52.2 251
381 Soonets Art Tartu 02:16:53.1 252
382 Toomsalu Tõnis Tallinn 02:16:53.2 11
383 Olljum Andres Tallinn 02:16:55.9 20
384 Luka Eerik Tallinn 02:16:58.6 39
385 Kirsiaed Kalle Tartu 02:17:03.1 12
386 Raja Erkki Tartu 02:17:04.1 253
387 Raudik Alo Tartu 02:17:05.3 254
388 Säälik Marek Harjumaa 02:17:05.8 255
389 Tuul Renee Tallinn 02:17:06.8 256
390 Eesmaa Andrus Tallinn 02:17:09.3 257
391 Välling Esko Tallinn 02:17:11.9 258
392 Kurg Kuno Tartu 02:17:12.8 259
393 Matsin Lauri Tallinn 02:17:14.5 260
394 Prants Kristjan Võru 02:17:27.1 261
395 Pärt Ahto Viljandi 02:17:29.2 43
396 Mõttus Mati Valga 02:17:29.9 262
397 Tupp Ain-Ivar Võru 02:17:34.2 263
398 Lell Karl Harjumaa 02:17:40.9 13
399 Volt Madis Harjumaa 02:17:43.3 264
400 Zirel Tambet Tartu 02:17:52.3 11
401 Ronk Toomas Viljandi 02:17:54.3 265
402 Heinrand Urmas Tallinn 02:17:59.3 266
403 Pettai Paavo Tallinn 02:18:00.9 267
404 Kadajane Erik Viljandi 02:18:05.1 268
405 Saaron Margo Valga 02:18:09.5 269
406 Nõgu Peeter Tallinn 02:18:10.1 270
407 Neeme Virgo Tallinn 02:18:12.2 271
408 Tölp Urmas Tallinn 02:18:12.8 272
409 Tisler Ergo Tallinn 02:18:12.8 273
410 Huik Aare Võru 02:18:14.5 274
411 Org Tõnis Tartu 02:18:14.6 275
412 Ainsalu Jürgen Tartu 02:18:15.1 40
413 Tühane Andre Tallinn 02:18:15.9 276
414 Kullas Aivar Tartu 02:18:16.0 44
415 Sammel Arne Viljandi 02:18:16.9 14
416 Pani Marek Tallinn 02:18:17.3 277
417 Silver Jaanus Tartu 02:18:17.8 278
418 Sunins Guntars Läti 02:18:18.1 279
419 Zvingulis Aigars Läti 02:18:19.0 21
420 Harand Erki Tallinn 02:18:19.4 280
421 Võsu Bruno Tartu 02:18:25.3 281
422 Tarvis Peeter Rapla 02:18:27.4 22
423 Karjus Tanel Tartu 02:18:29.4 282
424 Johanson Jaanus Viljandi 02:18:31.3 283
425 Karelson Sten Tartu 02:18:33.5 284
426 Kanavins Ainis Läti 02:18:37.1 285
427 Karlson Roland Tallinn 02:18:38.7 12
428 Rooba Kuno Lääne-Viru 02:18:39.2 286
429 Meimer Mikk Harjumaa 02:18:40.5 41
430 Sikk Tiit Tartu 02:18:42.8 287
431 Orlovski Tiit Tartu 02:18:43.7 42
432 Pert Peeter Rapla 02:18:44.1 288
433 Jõgisu Janno Tallinn 02:18:44.5 289
434 Vahar Jüri Pärnu 02:18:53.7 290
435 Animägi Tiit Harjumaa 02:18:55.2 45
436 Lõiv Paul Tartu 02:18:58.7 291
437 Arumets Joel Tartu 02:18:59.2 292
438 Roosi Hanna Tallinn 02:18:59.6 3
439 Nõmm Kalev Tallinn 02:19:04.6 46
440 Jürgenson Indrek Tartu 02:19:06.5 293
441 Laikoja Rein Tartu 02:19:08.6 294
442 Vahrushev Andrus Valga 02:19:21.5 295
443 Grigorovitsh Jaanus Tartu 02:19:26.3 296
444 Vengerfeldt Veiko Tartu 02:19:27.0 43
445 Karelson Tõnu Viljandi 02:19:27.6 297
446 Voodla Jüri Tallinn 02:19:28.1 4
447 Bobkin Viktor Tallinn 02:19:30.8 298
448 Pärnaste Einar Harjumaa 02:19:36.0 44
449 Raadom Arno Tartu 02:19:37.1 13
450 Koort Indrek Tallinn 02:19:38.0 299
451 Käsi Marko Tartu 02:19:38.7 300
452 Kaasiku Ervi Järvamaa 02:19:41.9 23
453 Länik Argo Lääne-Viru 02:19:45.9 301
454 Havik Margus Harjumaa 02:19:48.5 14
455 Laurson Mati Tartu 02:19:57.2 302
456 Lauk Rein Pärnu 02:19:58.6 15
457 Madissoon Jaak Tallinn 02:20:02.5 303
458 Hiiemäe Andres Tartu 02:20:02.8 304
459 Alt Armin Tallinn 02:20:03.1 305
460 Jeret Kalevi Pärnu 02:20:05.1 47
461 Kabral Iljar Valga 02:20:05.5 306
462 Kinks Raul Põlva 02:20:06.6 307
463 Rebas Rauno Harjumaa 02:20:09.5 308
464 Mäemurd Samvel Tallinn 02:20:11.0 309
465 Ansip Andrus Tartu 02:20:11.5 24
466 Sudemäe Villy Harjumaa 02:20:12.2 25
467 Kütt Mehis Harjumaa 02:20:14.4 310
468 Vahi Andrus Rapla 02:20:18.1 311
469 Paas Markko Tartu 02:20:19.0 312
470 Aitman Arvi Lääne-Viru 02:20:19.7 16
471 Pindis Urmas Võru 02:20:20.2 313
472 Kriisa Kaido Jõgeva 02:20:20.6 314
473 Kiigemägi Veljo Tartu 02:20:20.6 48
474 Alus Aldis Harjumaa 02:20:22.9 315
475 Randma Tarmo Tartu 02:20:24.6 316
476 Pilv Ivar Järvamaa 02:20:25.1 317
477 Taivere Artur Tartu 02:20:26.1 318
478 Kärbo Vallo Ida-Viru 02:20:26.5 319
479 Mehine Margus Tartu 02:20:26.8 320
480 Stimmer Ando Pärnu 02:20:27.3 321
481 Sarv Riho Tallinn 02:20:27.7 322
482 Metusala Egon Viljandi 02:20:28.5 323
483 Vanaveski Jüri Valga 02:20:28.8 324
484 Väli Uno Ida-Viru 02:20:29.6 325
485 Tamm Tarmo Harjumaa 02:20:32.2 326
486 Kuus Tarvi Tartu 02:20:34.8 327
487 Uiboupin Ats Võru 02:20:35.5 17
488 Jair Ergo Tallinn 02:20:38.0 328
489 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:20:39.5 49
490 Ilsjan Holger Tallinn 02:20:43.3 329
491 Soo Veiko Jõgeva 02:20:44.8 330
492 Porovardja Rünno Tartu 02:20:45.0 331
493 Raudsepp Marje Jõgeva 02:20:45.5 1
494 Krjutshkov Kaarel Viljandi 02:20:47.0 45
495 Hallik Urmas Pärnu 02:20:49.0 332
496 Juhanson Tauno Tartu 02:20:50.1 333
497 Paal Märt Tartu 02:20:53.1 18
498 Võsu Kalvar Jõgeva 02:20:53.9 334
499 Küüt Märt Tallinn 02:20:55.0 335
500 Tael Mati Tallinn 02:20:56.2 26
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE