estenglv
WAP version
Login form
RSS
XI Tallinna rattamaratoni erisaade 11.juunil kell 21:30 Kalev Sport 09.06.2008 (0)
Kokkuvõttev erisaade Elion Estonian Cup 2008 rattasarja kolmandast etapist- 11. Tallinna Rattamaratonist Kõrvemaal- on telekanali Kalev Sport eetris eeloleval kolmapäeval kell 21:30.
Kõrve rattamaratoni valitses Eesti maanteeratturite eliit 08.06.2008 (2)
Elion Estonian Cup 2008 rattasarja kolmas etapp sõideti Kõrvemaal suures kuumuses ja enneolematus tolmus. 11. Tallinna Rattamaratoni võidu võttis Erki Pütsep, Jaan Kirsipuu ning Janek Tombaki ...
Tallinna Rattamaratoni rajale on oodata rekordiliselt palju osalejaid 07.06.2008 (1)
XI Tallinna Rattamaratonile on registreerunud juba üle 1600 osaleja. 04.06.2008 (5)
Parkimine XI Tallinna Rattamaratonil 8. juunil 2008 02.06.2008 (0)
XI Tallinna Rattamaratoni avatud raja sõit toimub 1.juunil 22.05.2008 (11)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Tallinna Rattamaraton 54 km
Tallinna Rattamaraton 25 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 26 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11.Tallinna Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 08.06.2008
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 54 km start kell 12:00
Matkasõit 25 km kell 13:20
Lastesõidud kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  
MEELESPEA PARKIMINE STARDI-FINISHIPAIGAS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 7 Pütsep Erki BOUYGUES TELECOM 01:42:01 1 1500 Sportfoto Diploma
2 3 Kirsipuu Jaan Spordiklubi CFC 01:42:03 2 1495 Sportfoto Diploma
3 11 Tombak Janek Mitsubishi Jartazi Team 01:43:47 3 1492 Sportfoto Diploma
4 5 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:43:48 4 1490 Sportfoto Diploma
5 1 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 01:43:53 1 1489 Sportfoto Diploma
6 10 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT - MEVER 01:45:05 5 1488 Sportfoto Diploma
7 2 Austa Caspar TÜ ASK 01:45:06 6 1487 Sportfoto Diploma
8 8 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 01:45:06 7 1486 Sportfoto Diploma
9 12 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 01:45:08 8 1485 Sportfoto Diploma
10 9 Loo Martin VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:45:08 1 1484 Sportfoto Diploma
11 18 Korts-Laur Ervin Alexela Rademar Agency Team I 01:46:35 2 1483 Sportfoto Diploma
12 4 Kukk Sigvard VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:46:38 9 1482 Sportfoto Diploma
13 31 Kattai Kaupo EXTREME SPORT - MEVER 01:46:47 10 1481 Sportfoto Diploma
14 6 Selder Taavi Alexela Rademar Agency Team I 01:48:41 11 1480 Sportfoto Diploma
15 24 Rohtmets Argo Balti Laomeister OÜ 01:49:11 12 1479 Sportfoto Diploma
16 1424 Maasing Sander 01:49:14 3 1478 Diploma
17 22 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club I 01:49:20 13 1477 Sportfoto Diploma
18 34 Kopli Tarmo Hawaii Express Viimsi 01:49:26 14 1476 Sportfoto Diploma
19 62 Puusepp Martin Windoor Team 01:49:35 4 1475 Sportfoto Diploma
20 17 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:49:36 15 1474 Sportfoto Diploma
21 44 Sala Raivo Sundstrand I 01:49:39 16 1473 Sportfoto Diploma
22 29 Karu Virgo Hawaii Express Viimsi 01:49:40 2 1472 Sportfoto Diploma
23 35 Neemela Tarmo Extreme Plekk-Liisu I 01:49:40 3 1471 Diploma
24 108 Sarv Sten CFC 01:50:26 1 1470 Sportfoto Diploma
25 15 Aulik Allan Alexela Rademar Agency Team I 01:50:55 17 1469 Sportfoto Diploma
26 45 Suur Ivo Alexela Rademar Agency Team I 01:51:03 5 1468 Sportfoto Diploma
27 20 Tuisk Priit Hawaii Express Viimsi 01:51:48 18 1467 Sportfoto Diploma
28 47 Öpik Oliver velo clubbers 01:51:50 19 1466 Diploma
29 16 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene 01:51:52 2 1465 Sportfoto Diploma
30 37 Kirsipuu Toomas Spordiklubi CFC 01:52:02 4 1464 Sportfoto Diploma
31 185 Jeret Timmo püha loomaaed 01:52:03 3 1463 Sportfoto Diploma
32 52 Laanela Danek 01:52:03 20 1462 Sportfoto Diploma
33 59 Ositis Dzintars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 01:52:08 5 1461 Sportfoto Diploma
34 71 Balgabaev Ravshan SCOTT Racing Sankt Petersburg 01:52:11 21 1460 Sportfoto Diploma
35 77 Hallik Margus Hawaii Express / LUS 01:52:15 22 1459 Sportfoto Diploma
36 41 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere/Katus I 01:52:30 6 1458 Sportfoto Diploma
37 27 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:52:30 23 1457 Sportfoto Diploma
38 25 Aduson Andre Spordiklubi CFC 01:52:52 24 1456 Sportfoto Diploma
39 69 Laanemaa Kristjan Spordiklubi CFC 01:53:12 25 1455 Sportfoto Diploma
40 91 Abel Indrek VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:53:16 26 1454 Sportfoto Diploma
41 101 Tammsoo Erik Porter Racing 01:53:17 27 1453 Sportfoto Diploma
42 53 Tõnisson Tiimo Porter Racing 01:53:18 28 1452 Sportfoto Diploma
43 55 Puu Henno Balti Laomeister OÜ 01:53:22 29 1451 Sportfoto Diploma
44 74 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:53:29 7 1450 Sportfoto Diploma
45 58 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 01:53:41 6 1449 Sportfoto Diploma
46 136 Soo Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 01:53:46 7 1448 Sportfoto Diploma
47 124 Lipp Aivar STR 01:53:53 30 1447 Sportfoto Diploma
48 42 Kivil Peep Sundstrand I 01:54:02 31 1446 Sportfoto Diploma
49 161 Eljas Avo püha loomaaed 01:54:08 32 1445 Sportfoto Diploma
50 73 Gristsenko Andrei Hawaii Express Viimsi 01:54:34 33 1444 Sportfoto Diploma
51 80 Rannama Indrek Alexela Rademar Agency Team I 01:54:37 34 1443 Sportfoto Diploma
52 100 Olle Raul Toyota Amserv Team 01:54:41 8 1442 Sportfoto Diploma
53 95 Mikk Margus Arctic Sport Club I 01:54:48 35 1441 Sportfoto Diploma
54 36 Vist Kalev Spordiklubi CFC 01:54:59 9 1440 Sportfoto Diploma
55 1364 Raba Meelis PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:55:01 4 1439 Sportfoto Diploma
56 83 Rae Ermo Porter Racing 01:55:05 36 1438 Sportfoto Diploma
57 66 Mikson Margus Arctic Sport Club II 01:55:09 37 1437 Sportfoto Diploma
58 64 Saar Raido Jalgrattaklubi VIKO 01:55:11 8 1436 Sportfoto Diploma
59 129 Rips Leho Extreme Plekk-Liisu I 01:55:12 38 1435 Sportfoto Diploma
60 130 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene 01:55:14 10 1434 Sportfoto Diploma
61 116 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 01:55:15 9 1433 Sportfoto Diploma
62 54 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 01:55:19 39 1432 Sportfoto Diploma
63 87 Veelmaa Taavi 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:55:25 5 1431 Sportfoto Diploma
64 78 Viljus Ivo PÜHA LOOMAAED 01:55:25 11 1430 Sportfoto Diploma
65 88 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 01:55:43 40 1429 Sportfoto Diploma
66 107 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 01:56:12 41 1428 Sportfoto Diploma
67 106 Raag Kaupo velo clubbers 01:56:24 42 1427 Sportfoto Diploma
68 96 Shumanov Tiit 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:56:28 12 1426 Sportfoto Diploma
69 14 Selder Tauri Sundstrand I 01:56:32 10 1425 Sportfoto Diploma
70 115 Laanemets Raivo BOSCH 01:56:35 13 1424 Sportfoto Diploma
71 82 Magus Margus Arctic Sport Club II 01:56:38 11 1423 Sportfoto Diploma
72 90 Karro Margus Velo 01:56:41 43 1422 Sportfoto Diploma
73 40 Vaab Ivar 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:56:45 6 1421 Sportfoto Diploma
74 33 Hallop Gven Hawaii Express Viimsi 01:57:25 12 1420 Sportfoto Diploma
75 186 Lepik Jano Velo 01:57:44 44 1419 Sportfoto Diploma
76 133 Raja Aigar westline team 01:57:49 45 1418 Sportfoto Diploma
77 94 Pilv Ivar Ambla Sk 01:57:51 14 1417 Sportfoto Diploma
78 93 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 01:57:57 15 1416 Sportfoto Diploma
79 72 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 01:58:08 46 1415 Sportfoto Diploma
80 51 Suppi Ahti Costa Bicicleta 01:58:14 47 1414 Sportfoto Diploma
81 135 Hussar Aimar Areal Team 01:58:15 48 1413 Sportfoto Diploma
82 150 Kask Jaanus 01:58:16 49 1412 Sportfoto Diploma
83 1279 Aia Karlo PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:58:16 7 1411 Sportfoto Diploma
84 1264 Markss Reinis RK Velo 01:58:18 8 1410 Sportfoto Diploma
85 84 Pukk Andre 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:58:19 50 1409 Diploma
86 63 Bogdanovs Aivars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 01:58:20 16 1408 Sportfoto Diploma
87 65 Viidik Raul Maksimarket KJK 01:58:33 51 1407 Sportfoto Diploma
88 85 Ratas Janno Maksimarket KJK 01:58:36 13 1406 Sportfoto Diploma
89 238 Räim Riko Julgestuspolitsei 01:58:53 52 1405 Sportfoto Diploma
90 141 Kauk Anti CC Rota Mobilis 01:59:12 17 1404 Sportfoto Diploma
91 169 Vähi Jaagup Velo 01:59:16 14 1403 Sportfoto Diploma
92 70 Männiste Meeme Arctic Sport Club II 01:59:17 18 1402 Sportfoto Diploma
93 167 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:59:23 53 1401 Sportfoto Diploma
94 109 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 01:59:26 54 1400 Sportfoto Diploma
95 120 Murakas Jaanus Hawaii Express Rakvere/Katus I 01:59:32 15 1399 Sportfoto Diploma
96 121 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 01:59:39 55 1398 Sportfoto Diploma
97 97 Erm Tõnis 01:59:44 56 1397 Sportfoto Diploma
98 138 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere/Katus I 01:59:45 19 1396 Sportfoto Diploma
99 134 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 01:59:46 57 1395 Sportfoto Diploma
100 117 Soosaar Tiit Jalgrattaklubi VIKO 01:59:52 58 1394 Sportfoto Diploma
101 119 Juronen Pertti Hawaii Express Valga 02:00:04 59 1393 Sportfoto Diploma
102 21 Krull Kaupo Maksimarket KJK 02:00:08 16 1392 Sportfoto Diploma
103 131 Meier Maaris Investment Agency Team 02:00:08 1 1391 Sportfoto Diploma
104 190 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:00:27 20 1390 Sportfoto Diploma
105 154 Pani Marek 02:00:32 60 1389 Sportfoto Diploma
106 68 Kivioja Raimo 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:00:33 61 1388 Sportfoto Diploma
107 228 Litovtsenko Kirill Assa Kesoro 02:00:36 21 1387 Sportfoto Diploma
108 180 Hussar Kaidar Water Ser 02:00:37 62 1386 Sportfoto Diploma
109 147 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:00:39 63 1385 Sportfoto Diploma
110 148 Põldma Tõnu 02:00:40 64 1384 Sportfoto Diploma
111 196 Harand Allan Alexela Rademar Agency Team II 02:00:43 65 1383 Sportfoto Diploma
112 207 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 02:00:52 66 1382 Sportfoto Diploma
113 206 Heinrand Kristjan CFC 02:00:59 9 1381 Sportfoto Diploma
114 1435 Vsivtsev Vladimir 02:01:04 67 1380 Diploma
115 142 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:01:06 68 1379 Diploma
116 264 Ojaver Siim EHTE 02:01:07 69 1378 Sportfoto Diploma
117 160 Toome Roland 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:01:19 22 1377 Sportfoto Diploma
118 127 Kannel Alari 02:01:22 23 1376 Sportfoto Diploma
119 203 Grossmann Genry Toyota Amserv Team 02:01:22 70 1375 Sportfoto Diploma
120 188 Smilktens Karlis 02:01:33 71 1374 Sportfoto Diploma
121 212 Veri Aivar Pentathlon 02:01:34 24 1373 Sportfoto Diploma
122 158 Bergvald Gunnar HVSK WOLMREKS EHITUS 02:01:35 72 1372 Sportfoto Diploma
123 199 Ladva Ailar Paralepa 02:01:36 73 1371 Sportfoto Diploma
124 210 Kand Peeter BOSCH 02:01:53 25 1370 Sportfoto Diploma
125 226 Kanistik Heiki CFC 02:01:57 74 1369 Sportfoto Diploma
126 263 Tillemann Taikki velo clubbers 02:02:11 75 1368 Sportfoto Diploma
127 137 Sarv Jaanus cosmos team 02:02:27 76 1367 Sportfoto Diploma
128 195 Elling Toomas Kesko Agro I 02:02:28 77 1366 Sportfoto Diploma
129 113 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:02:54 10 1365 Sportfoto Diploma
130 178 Välja Margus KGK-Singel Team 02:03:10 26 1364 Sportfoto Diploma
131 242 Danilas Meelis 02:03:13 27 1363 Sportfoto Diploma
132 179 Õun Valdur Nordea SK 02:03:17 78 1362 Diploma
133 224 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:03:18 79 1361 Sportfoto Diploma
134 174 Kirsipuu Tiit 02:03:23 80 1360 Sportfoto Diploma
135 204 Israel Jaak HVSK WOLMREKS EHITUS 02:03:28 81 1359 Sportfoto Diploma
136 111 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 1 02:03:32 11 1358 Sportfoto Diploma
137 217 Riismaa Timo VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:03:37 82 1357 Sportfoto Diploma
138 126 Rattur Rajko SK Serviti 02:03:42 83 1356 Sportfoto Diploma
139 149 Lainevee Heiki Kesko Agro I 02:03:59 17 1355 Sportfoto Diploma
140 128 Rebane Meelis veloplus 02:04:04 84 1354 Sportfoto Diploma
141 105 Koppel Kristjan Sundstrand I 02:04:05 18 1353 Sportfoto Diploma
142 336 Parv Oliver TÜASK 02:04:07 12 1352 Sportfoto Diploma
143 162 Lagenõmm Aivar Ambla Sk 02:04:07 85 1351 Sportfoto Diploma
144 146 Lepmets Tanel Arctic Sport Club I 02:04:07 28 1350 Sportfoto Diploma
145 205 Sander Heinry 02:04:10 86 1349 Sportfoto Diploma
146 181 Lepasalu Laura TÜASK 02:04:14 2 1348 Sportfoto Diploma
147 176 Salumäe Priit Hawaii Express Võru 02:04:19 29 1347 Sportfoto Diploma
148 245 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene 02:04:21 87 1346 Sportfoto Diploma
149 99 Kelk Indrek Hawaii Express Viimsi 02:04:23 88 1345 Sportfoto Diploma
150 125 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 1 02:04:27 19 1344 Sportfoto Diploma
151 156 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:04:28 89 1343 Sportfoto Diploma
152 237 Tammemäe Joosep Viljandi SUKL 02:04:30 13 1342 Sportfoto Diploma
153 216 Einroos Raino 02:04:31 30 1341 Sportfoto Diploma
154 248 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:04:35 31 1340 Sportfoto Diploma
155 143 Kalde Meelis 02:04:43 90 1339 Sportfoto Diploma
156 193 Talu Priit Püha Loomaaed 02:04:44 91 1338 Sportfoto Diploma
157 261 Riismaa Hanno Bauhof 02:04:46 92 1337 Sportfoto Diploma
158 110 Neidra Rainer 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:04:47 14 1336 Sportfoto Diploma
159 209 Pill Rein Elke Auto Team 02:04:49 93 1335 Sportfoto Diploma
160 39 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:04:53 15 1334 Sportfoto Diploma
161 164 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 02:04:56 94 1333 Sportfoto Diploma
162 201 Ivanov Mihhail 02:04:57 95 1332 Sportfoto Diploma
163 279 Sügis Harri Veloplus 02:04:57 32 1331 Diploma
164 244 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:04:58 96 1330 Sportfoto Diploma
165 284 Rooberg Jorma CFC 02:04:58 16 1329 Sportfoto Diploma
166 230 Haugas Margus 02:05:06 97 1328 Sportfoto Diploma
167 243 Puhke Peeter Ambla Sk 02:05:07 33 1327 Sportfoto Diploma
168 255 Ord Tõnu Windoor Team 02:05:08 34 1326 Sportfoto Diploma
169 392 Reedi Peip Velo 02:05:13 35 1325 Sportfoto Diploma
170 98 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:05:20 98 1324 Sportfoto Diploma
171 295 Kingo Gunnar Westline Team 02:05:20 99 1323 Sportfoto Diploma
172 267 Aasla Meelis Balti Laomeister OÜ 02:05:27 100 1322 Sportfoto Diploma
173 200 Põder Veiko Balti Laomeister OÜ 02:05:27 101 1321 Sportfoto Diploma
174 273 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 2 02:05:29 102 1320 Sportfoto Diploma
175 151 Suluste Jüri SJK Viiking 02:05:29 36 1319 Sportfoto Diploma
176 304 Järveoja Jaanus TÜSK 02:05:33 37 1318 Sportfoto Diploma
177 46 Vaaks Mikk Viljandi Ratatklubi 02:05:42 20 1317 Sportfoto Diploma
178 297 Joandi Tõiv cosmos fun 02:05:47 38 1316 Sportfoto Diploma
179 315 Peterkopf Indrek AS Reola Gaas 02:05:52 103 1315 Sportfoto Diploma
180 302 Leiger Roomet X-SPORT 02:05:56 104 1314 Sportfoto Diploma
181 112 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 1 02:05:59 17 1313 Sportfoto Diploma
182 197 Laaniste Mart Ambla Sk 02:06:04 105 1312 Sportfoto Diploma
183 262 Rodendau Janno VARGAMÄE 02:06:05 106 1311 Sportfoto Diploma
184 165 Kozilans Guntis RK Velo 02:06:05 39 1310 Sportfoto Diploma
185 258 Strikholm Peeter Hansa SK 02:06:12 107 1309 Sportfoto Diploma
186 1429 Saamere Tanel 02:06:18 108 1308 Diploma
187 287 Vsivtsev Juri Viru Politsei 02:06:24 109 1307 Sportfoto Diploma
188 270 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Tsälba 02:06:26 18 1306 Sportfoto Diploma
189 221 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1 02:06:28 110 1305 Sportfoto Diploma
190 294 Maidla Janek KGK-Singel Team 02:06:29 111 1304 Sportfoto Diploma
191 239 Kesa Paul Alexela Rademar Agency Team II 02:06:32 112 1303 Sportfoto Diploma
192 281 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:06:33 113 1302 Diploma
193 311 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:06:35 114 1301 Sportfoto Diploma
194 246 Vilums Guntis CBM/Smiltene 02:06:37 1 1300 Sportfoto Diploma
195 259 Lepiksaar Madis 02:06:37 21 1299 Sportfoto Diploma
196 172 Nõmm Raivo cosmos team 02:06:37 115 1298 Diploma
197 253 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:06:38 40 1297 Diploma
198 189 Tupits Ivo 02:06:39 41 1296 Sportfoto Diploma
199 229 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:06:40 116 1295 Diploma
200 231 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Tsälba 02:06:41 19 1294 Sportfoto Diploma
201 300 Pedari Aimar Whirlpool 02:06:46 42 1293 Sportfoto Diploma
202 319 Kokunov Andrey BIROTA RACING TEAM 02:06:48 117 1292 Sportfoto Diploma
203 572 Randoja David Maksimarket KJK 02:07:12 20 1291 Sportfoto Diploma
204 251 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 02:07:19 118 1290 Sportfoto Diploma
205 265 Antoniak Marek 02:07:20 43 1289 Sportfoto Diploma
206 395 Nõmm Margus Mann Lines 02:07:24 119 1288 Sportfoto Diploma
207 422 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:07:34 120 1287 Sportfoto Diploma
208 366 Olle Kert 02:07:35 121 1286 Sportfoto Diploma
209 252 Järveoja Toomas Tartu ÜASK 02:07:39 44 1285 Sportfoto Diploma
210 308 Plees Andrus Toyota Amserv Team 02:07:40 122 1284 Sportfoto Diploma
211 123 Kask Janek Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:07:47 123 1283 Sportfoto Diploma
212 283 Koch Kalju Hawaii Express 02:07:55 1 1282 Sportfoto Diploma
213 194 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:07:58 124 1281 Sportfoto Diploma
214 350 Saimre Kaido PÜHA LOOMAAED 02:08:05 125 1280 Sportfoto Diploma
215 289 Jams Sulev Kesko Agro I 02:08:07 45 1279 Sportfoto Diploma
216 310 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT - MEVER 02:08:10 126 1278 Sportfoto Diploma
217 360 Reinpõld Risto 02:08:14 127 1277 Sportfoto Diploma
218 293 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:08:16 46 1276 Sportfoto Diploma
219 343 Samarüütel Andres Hawaii Express Võru 02:08:26 128 1275 Sportfoto Diploma
220 145 Suvi Kristjan velo clubbers 02:08:32 129 1274 Sportfoto Diploma
221 465 Lüüde Riho 02:08:41 130 1273 Sportfoto Diploma
222 379 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:08:43 131 1272 Sportfoto Diploma
223 257 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:08:44 132 1271 Sportfoto Diploma
224 235 Trepp Janek 02:08:48 133 1270 Sportfoto Diploma
225 236 Sepp Tõnis HVSK WOLMREKS EHITUS 02:08:51 134 1269 Sportfoto Diploma
226 409 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:08:52 22 1268 Sportfoto Diploma
227 292 Kallari Taimar EHTE 02:08:52 135 1267 Sportfoto Diploma
228 332 Luiks Meelis Elioni SK 02:08:55 136 1266 Sportfoto Diploma
229 298 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:08:57 137 1265 Sportfoto Diploma
230 219 Rumberg Tambet X-SPORT 02:09:02 138 1264 Sportfoto Diploma
231 391 Uurimäe Are 02:09:06 139 1263 Sportfoto Diploma
232 394 Talvik Heiki OK Norma 02:09:07 140 1262 Sportfoto Diploma
233 306 Tinno Margus velo clubbers 02:09:09 141 1261 Sportfoto Diploma
234 275 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:09:13 47 1260 Sportfoto Diploma
235 1252 Jõgeva Toomas Eesti Ehitus RK_1 02:09:29 48 1259 Sportfoto Diploma
236 247 Kroon Jorma 02:09:32 142 1258 Sportfoto Diploma
237 168 Kiitam Urmo Maksimarket KJK 02:09:58 23 1257 Sportfoto Diploma
238 382 Viira Veiko KGK-Singel Team 02:10:00 143 1256 Sportfoto Diploma
239 182 Tillo August STR 02:10:01 144 1255 Sportfoto Diploma
240 328 Orav Erki Vennad-Dahl 1 02:10:02 145 1254 Diploma
241 432 Arula Raul TARTU VELO 02:10:16 2 1253 Sportfoto Diploma
242 316 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 02:10:16 49 1252 Sportfoto Diploma
243 288 Juurik Kaido PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:10:19 146 1251 Sportfoto Diploma
244 177 Mihelson Olaf AT Sport 02:10:34 50 1250 Sportfoto Diploma
245 266 Kingo Priit Westline Team 02:10:45 147 1249 Sportfoto Diploma
246 404 Meeru Mart Hansura Racing Team 02:10:51 148 1248 Sportfoto Diploma
247 386 Edemskiy Andrey BIROTA RACING TEAM 02:10:52 149 1247 Sportfoto Diploma
248 383 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi 2 02:10:52 51 1246 Diploma
249 166 Tiit Aarne EXTREME SPORT - AMPS3 02:10:55 150 1245 Sportfoto Diploma
250 363 Saarep Peeter 02:11:07 3 1244 Sportfoto Diploma
251 61 Krull Mikk Alexela Rademar Agency Team II 02:11:08 151 1243 Sportfoto Diploma
252 406 Leigri Mehis Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:11:13 24 1242 Sportfoto Diploma
253 364 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:11:14 152 1241 Sportfoto Diploma
254 334 Kuusiku Kaido 02:11:16 153 1240 Sportfoto Diploma
255 202 Ever Riho velo clubbers 02:11:19 52 1239 Sportfoto Diploma
256 256 Kriisa Helar 02:11:19 154 1238 Diploma
257 327 Soodla Kristjan Toyota Amserv Team 02:11:20 155 1237 Sportfoto Diploma
258 254 Jair Ergo CC Rota Mobilis 02:11:22 156 1236 Sportfoto Diploma
259 333 Kurg Rauno 02:11:27 157 1235 Sportfoto Diploma
260 403 Karjane Jaak TTÜ 02:11:31 158 1234 Sportfoto Diploma
261 354 Eilo Enno Spordiklubi Rakke 02:11:37 53 1233 Sportfoto Diploma
262 457 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 02:11:38 159 1232 Sportfoto Diploma
263 324 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:11:39 160 1231 Sportfoto Diploma
264 213 Greenbaum Marko 02:11:45 161 1230 Sportfoto Diploma
265 276 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:11:54 54 1229 Sportfoto Diploma
266 560 Meier Ergo 02:12:04 162 1228 Sportfoto Diploma
267 171 Kuhlap Kaupo cosmos fun 02:12:13 55 1227 Sportfoto Diploma
268 367 Karu Alar Viru Politsei 02:12:22 163 1226 Diploma
269 388 Soodla Raul Kesko Agro I 02:12:23 56 1225 Sportfoto Diploma
270 497 Randna Taavo EESTI ENERGIA SK I 02:12:23 164 1224 Sportfoto Diploma
271 421 Pedai Andrus Enics 02:12:26 165 1223 Sportfoto Diploma
272 368 Jaagant Priit Mapri Projekt 1 02:12:37 166 1222 Sportfoto Diploma
273 220 Rünk Ain 02:12:40 167 1221 Sportfoto Diploma
274 418 Strand Aleksander Kalevi Jalgrattakool 02:12:44 4 1220 Sportfoto Diploma
275 415 Teder Koit Viljandi Ratatklubi 02:12:45 5 1219 Diploma
276 518 Leppik Janec HVSK WOLMREKS EHITUS 02:12:46 168 1218 Sportfoto Diploma
277 365 Lepik Urmas Mann Lines 02:12:54 169 1217 Sportfoto Diploma
278 516 Veismanis Intars 02:12:56 170 1216 Sportfoto Diploma
279 437 Oja Meelis Politseiamet 02:12:58 171 1215 Sportfoto Diploma
280 551 Piire Aare 02:13:01 172 1214 Sportfoto Diploma
281 43 Raudsepp Priit Kesko Agro III 02:13:05 173 1213 Sportfoto Diploma
282 472 Riismaa Joel Hansa SK 02:13:06 174 1212 Sportfoto Diploma
283 356 Suurmägi Marko Viljandi Ratatklubi 02:13:13 175 1211 Sportfoto Diploma
284 320 Orgla Maario 02:13:14 176 1210 Sportfoto Diploma
285 345 Pajus Rene xtri:m3 02:13:17 177 1209 Sportfoto Diploma
286 455 Kuusik Leho Ramise Racing 02:13:23 178 1208 Sportfoto Diploma
287 439 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:13:26 179 1207 Diploma
288 361 Sauga Indrek VBH Estonia 02:13:26 180 1206 Diploma
289 546 Asi Antti velo clubbers 02:13:26 181 1205 Diploma
290 401 Tamm Bruno Elke Auto Team 02:13:32 182 1204 Sportfoto Diploma
291 419 Krumins Ingus A2 02:13:37 183 1203 Sportfoto Diploma
292 449 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:13:39 57 1202 Sportfoto Diploma
293 307 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:13:39 58 1201 Sportfoto Diploma
294 461 Järve Marek 02:13:42 184 1200 Sportfoto Diploma
295 538 Dzebrailov Deniss BIROTA RACING TEAM 02:13:58 185 1199 Sportfoto Diploma
296 400 Kerner Argo BOSCH 02:14:11 186 1198 Sportfoto Diploma
297 329 Kallakmaa Teet Ambla Sk 02:14:12 59 1197 Sportfoto Diploma
298 348 Peterson Kristo Extreme Plekk-Liisu I 02:14:14 21 1196 Sportfoto Diploma
299 355 Lapidus Boris 02:14:16 187 1195 Sportfoto Diploma
300 408 Nurm Maris Investment Agency Team 02:14:18 3 1194 Sportfoto Diploma
301 337 Tammeveski Andres 02:14:24 188 1193 Sportfoto Diploma
302 387 Järvlepp Rainer VabaMees 02:14:25 60 1192 Sportfoto Diploma
303 448 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:14:28 189 1191 Sportfoto Diploma
304 420 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:14:28 190 1190 Sportfoto Diploma
305 184 Lootus Valdi Vennad-Dahl 1 02:14:35 191 1189 Sportfoto Diploma
306 286 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:14:39 192 1188 Sportfoto Diploma
307 542 Teppan Sten Raadio 2 02:14:39 193 1187 Sportfoto Diploma
308 233 Matvejev Madis Ambla Sk 02:14:40 25 1186 Sportfoto Diploma
309 338 Kukk Martin Kesko Agro I 02:14:47 61 1185 Sportfoto Diploma
310 232 Liiv Roland 02:14:51 26 1184 Sportfoto Diploma
311 163 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:14:53 62 1183 Sportfoto Diploma
312 268 Martin Jörgen KJK 02:14:58 22 1182 Sportfoto Diploma
313 596 Osijärv Martin cosmos team 02:15:01 194 1181 Sportfoto Diploma
314 359 Sootla Indrek EHTE 02:15:01 195 1180 Sportfoto Diploma
315 468 Leemet Rainer velo clubbers 02:15:05 196 1179 Sportfoto Diploma
316 564 Tamm Tõiv 02:15:08 63 1178 Sportfoto Diploma
317 314 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:15:09 27 1177 Sportfoto Diploma
318 351 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:15:12 64 1176 Diploma
319 317 Koppel Tõnu Balti Laomeister OÜ 02:15:12 65 1175 Sportfoto Diploma
320 340 Pärnamets Aivar 02:15:14 197 1174 Sportfoto Diploma
321 346 Aamisepp Arno Nõmme SK 02:15:15 23 1173 Sportfoto Diploma
322 376 Vähi Ilmar LPSK 02:15:18 198 1172 Sportfoto Diploma
323 301 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:15:20 6 1171 Sportfoto Diploma
324 648 Apivala Juss otepää õhujõud 02:15:22 199 1170 Sportfoto Diploma
325 118 Vaitmaa Rainer Sundstrand I 02:15:25 29 1169 Sportfoto Diploma
326 214 Peenema Reijo Sundstrand I 02:15:25 28 1168 Diploma
327 211 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:15:26 200 1167 Sportfoto Diploma
328 475 Riekstins Raimonds Salaspils/Zirini 02:15:29 30 1166 Sportfoto Diploma
329 636 Kont Sergo 02:15:30 201 1165 Sportfoto Diploma
330 325 Kruuser Karel Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:15:33 31 1164 Sportfoto Diploma
331 524 Romanovskis Janis Ikskile 02:15:47 32 1163 Sportfoto Diploma
332 438 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 02:15:52 7 1162 Sportfoto Diploma
333 377 Schmidt Kairi Investment Agency Team 02:15:59 1 1161 Sportfoto Diploma
334 544 Karja Matti 02:15:59 202 1160 Sportfoto Diploma
335 413 Jaaska Sven Elioni SK 02:16:09 203 1159 Sportfoto Diploma
336 474 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:16:12 66 1158 Sportfoto Diploma
337 543 Heinols Maris Valmiera - Ripo autocentrs 02:16:13 204 1157 Sportfoto Diploma
338 1270 Simonov Aleksandr BIROTA RACING TEAM 02:16:19 67 1156 Sportfoto Diploma
339 446 Jurs Hassar Estiko-Plastar 02:16:29 205 1155 Sportfoto Diploma
340 378 Lukertsenko Mihhail 02:16:30 206 1154 Sportfoto Diploma
341 450 Meri Martin 02:16:32 207 1153 Diploma
342 272 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 1 02:16:33 24 1152 Sportfoto Diploma
343 476 Hürden Taivo 02:16:34 208 1151 Diploma
344 60 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:16:39 209 1150 Sportfoto Diploma
345 282 Uudam Margus EESTI ENERGIA SK I 02:16:49 210 1149 Sportfoto Diploma
346 399 Uuring Raul EESTI ENERGIA SK I 02:16:52 211 1148 Sportfoto Diploma
347 339 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:16:52 212 1147 Sportfoto Diploma
348 227 Suisalu Alvar CC ROTA MOBILIS 02:17:05 213 1146 Sportfoto Diploma
349 187 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1 02:17:08 25 1145 Sportfoto Diploma
350 579 Kändmaa Kaido KGK-Singel Team 02:17:09 214 1144 Sportfoto Diploma
351 402 Heinla Jürgen PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:17:18 26 1143 Sportfoto Diploma
352 464 Kabonen Tiit 02:17:22 68 1142 Sportfoto Diploma
353 1315 Kollo Madis 02:17:24 33 1141 Sportfoto Diploma
354 440 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:17:24 215 1140 Sportfoto Diploma
355 494 Soosalu Karen velo clubbers 02:17:27 69 1139 Sportfoto Diploma
356 159 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:17:29 216 1138 Sportfoto Diploma
357 990 Jürisaar Meelis 02:17:37 217 1137 Sportfoto Diploma
358 585 Puusepp Aare Politseiamet 02:17:38 218 1136 Sportfoto Diploma
359 670 Laaniste Andres 02:17:39 219 1135 Sportfoto Diploma
360 393 Popp Kristian 02:17:43 220 1134 Sportfoto Diploma
361 527 Lubi Ain 02:17:44 221 1133 Sportfoto Diploma
362 522 Piilma Priit 02:17:46 222 1132 Sportfoto Diploma
363 484 Kübard Viktor 02:17:47 223 1131 Sportfoto Diploma
364 452 Uba Tarmo Elioni SK 02:17:55 224 1130 Sportfoto Diploma
365 481 Hanschmidt Henri 02:17:56 225 1129 Sportfoto Diploma
366 540 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis 02:17:58 226 1128 Sportfoto Diploma
367 463 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:18:02 70 1127 Sportfoto Diploma
368 715 Heinsar Hardi ROK TEAM 02:18:05 227 1126 Sportfoto Diploma
369 595 Veske Peeter 02:18:06 71 1125 Sportfoto Diploma
370 506 Tarikas Tenno 02:18:07 228 1124 Sportfoto Diploma
371 552 Hallop Toomas 02:18:09 72 1123 Sportfoto Diploma
372 1417 Ritson Jaanus ABEC 02:18:10 229 1122 Diploma
373 558 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:18:13 230 1121 Sportfoto Diploma
374 486 Kongo Kristjan Fazer 02:18:17 231 1120 Sportfoto Diploma
375 545 Annuk Heiki Velo 02:18:20 232 1119 Sportfoto Diploma
376 618 Rõngas Riho 02:18:24 233 1118 Sportfoto Diploma
377 521 Pungar Rainer 02:18:25 234 1117 Sportfoto Diploma
378 271 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:18:27 27 1116 Sportfoto Diploma
379 567 Ristna Mikk makaak racing 02:18:28 235 1115 Sportfoto Diploma
380 397 Mägi Allan 02:18:28 236 1114 Sportfoto Diploma
381 380 Ristmets Margus 02:18:29 73 1113 Diploma
382 445 Vast Alari 02:18:30 237 1112 Diploma
383 480 Randmaa Joel 02:18:33 238 1111 Sportfoto Diploma
384 574 Must Tauri Türi Rattur 02:18:34 34 1110 Sportfoto Diploma
385 303 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 02:18:39 239 1109 Sportfoto Diploma
386 431 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene 02:18:40 8 1108 Sportfoto Diploma
387 563 Kivirüüt Margus Sangar 02:18:41 240 1107 Sportfoto Diploma
388 441 Kuuseväli Ahti ETK Maksimarket 1 02:18:44 241 1106 Sportfoto Diploma
389 92 Schmidt Kaarel Hansura Racing Team 02:18:52 9 1105 Sportfoto Diploma
390 589 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:18:53 74 1104 Sportfoto Diploma
391 617 Kadai Martin Velonoid 02:18:54 242 1103 Sportfoto Diploma
392 385 Viigipuu Toomas Tartu Velo 02:18:56 75 1102 Sportfoto Diploma
393 352 Vaga Merko Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:19:03 243 1101 Sportfoto Diploma
394 1027 Mäe Lauri HVSK WOLMREKS EHITUS 02:19:10 244 1100 Sportfoto Diploma
395 698 Jürine Olle 02:19:16 245 1099 Sportfoto Diploma
396 374 Mesi Ilmar 02:19:17 2 1098 Sportfoto Diploma
397 650 Helm Jaak Barrus 02:19:22 246 1097 Sportfoto Diploma
398 318 Reissaar Alari Mõdriku 02:19:27 76 1096 Sportfoto Diploma
399 429 Rist Liisi ETK Maksimarket 1 02:19:29 2 1095 Sportfoto Diploma
400 529 Undusk Martin EHTE 02:19:29 247 1094 Diploma
401 370 Linkgreim Jaanus ETK Maksimarket 1 02:19:29 248 1093 Sportfoto Diploma
402 342 Angerma Meelis Chapter 11 02:19:32 249 1092 Sportfoto Diploma
403 426 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 02:19:33 28 1091 Sportfoto Diploma
404 591 Uuetalu Tavo Konnamüsteerium 02:19:36 10 1090 Sportfoto Diploma
405 507 Ernits Ardu Vänta Aga 02:19:49 77 1089 Sportfoto Diploma
406 313 Rääbis Mati Toyota Amserv Team 02:19:50 11 1088 Sportfoto Diploma
407 512 Sammel Koit cosmos fun 02:19:56 78 1087 Sportfoto Diploma
408 444 Tõnso Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 02:19:58 250 1086 Sportfoto Diploma
409 571 Eelma Tõnu 02:20:03 251 1085 Sportfoto Diploma
410 433 Hõrak Tarmo Elke Auto Team 02:20:04 252 1084 Sportfoto Diploma
411 541 Metspalu Martin pentathlon 02:20:08 253 1083 Sportfoto Diploma
412 423 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:20:11 254 1082 Sportfoto Diploma
413 746 Siitam Peep EOMAP-EESTI TEEJUHT 02:20:13 79 1081 Sportfoto Diploma
414 458 Valdner Marek CITROEN 02:20:14 255 1080 Sportfoto Diploma
415 1405 Murakas Tõnu 02:20:19 12 1079 Diploma
416 537 Kaasik Illar Sundstrand 02:20:36 80 1078 Sportfoto Diploma
417 434 Tabo Sandor AS Reola Gaas 02:20:40 256 1077 Sportfoto Diploma
418 651 Aria Sven Lextrans 02:20:44 81 1076 Sportfoto Diploma
419 603 Tamm Andrus KoMo Rapla 02:20:45 82 1075 Sportfoto Diploma
420 623 Leisalu Tanel ERGO 02:20:48 257 1074 Sportfoto Diploma
421 1433 Mitt Rainis 02:20:52 258 1073 Diploma
422 535 Saluste Peeter 21CC 02:20:52 83 1072 Sportfoto Diploma
423 1381 Zemitis Uvis Trek-Philips-Metaleks 02:20:53 259 1071 Sportfoto Diploma
424 575 Tibbo Lauri 02:21:02 260 1070 Sportfoto Diploma
425 554 Korts-Laur Raul 02:21:06 84 1069 Sportfoto Diploma
426 451 Jäetma Mikk 02:21:07 29 1068 Sportfoto Diploma
427 566 Korol Eero Enics 02:21:09 261 1067 Sportfoto Diploma
428 588 Bauer Heigo Vennad-Dahl 1 02:21:10 85 1066 Sportfoto Diploma
429 466 Petersons Maris CBM/Smiltene 02:21:22 262 1065 Sportfoto Diploma
430 534 Siim Vermo 02:21:23 263 1064 Sportfoto Diploma
431 456 Malsroos Mait Aspi 02:21:25 86 1063 Sportfoto Diploma
432 513 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:21:26 264 1062 Sportfoto Diploma
433 757 Tops Jaanus LPSK 02:21:29 265 1061 Sportfoto Diploma
434 491 Hirte Igors CBM/Smiltene 02:21:32 266 1060 Sportfoto Diploma
435 505 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:21:37 267 1059 Sportfoto Diploma
436 952 Kirsipuu Avo 02:21:48 87 1058 Sportfoto Diploma
437 489 Liiva Marko 02:21:50 30 1057 Sportfoto Diploma
438 586 Rikka Raimo VENNAD RIKKAD 02:21:54 268 1056 Sportfoto Diploma
439 515 Aasoja Arbo Extreme Plekk-Liisu II 02:21:59 88 1055 Sportfoto Diploma
440 514 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:22:04 269 1054 Sportfoto Diploma
441 607 Liiva Andres 02:22:06 270 1053 Sportfoto Diploma
442 473 Kenk Janar Estiko-Plastar 02:22:07 271 1052 Sportfoto Diploma
443 584 Vaiknurme Aivo Windoor Team 02:22:08 89 1051 Sportfoto Diploma
444 608 Nõmm Kalev Assa Kesoro 02:22:14 90 1050 Sportfoto Diploma
445 661 Tenslind Margus 02:22:17 272 1049 Sportfoto Diploma
446 741 Asmus Hans Team Mahe 02:22:17 91 1048 Sportfoto Diploma
447 495 Nikopensius Janos 02:22:19 273 1047 Sportfoto Diploma
448 622 Raidma Rainer 02:22:23 274 1046 Sportfoto Diploma
449 430 Schmidt Helen Investment Agency Team 02:22:25 3 1045 Sportfoto Diploma
450 605 Irik Rein cosmos fun 02:22:26 13 1044 Sportfoto Diploma
451 416 Tupp Ivar Haanja Rattaklubi 02:22:36 92 1043 Sportfoto Diploma
452 442 Sõmmer Sinne Extreme Plekk-Liisu 02:22:41 4 1042 Sportfoto Diploma
453 721 Vaher Kevin CLIK 02:22:44 275 1041 Sportfoto Diploma
454 519 Zigurs Didzis 02:22:45 276 1040 Sportfoto Diploma
455 555 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 02:22:48 277 1039 Sportfoto Diploma
456 693 Aule Krister Chapter 11 02:22:52 278 1038 Sportfoto Diploma
457 601 Tallo Arvi 02:22:57 279 1037 Sportfoto Diploma
458 652 Nõmmiste Sulev 02:22:57 280 1036 Sportfoto Diploma
459 447 Vähi Markus 02:23:05 281 1035 Sportfoto Diploma
460 578 Pallum Priit 02:23:05 282 1034 Sportfoto Diploma
461 533 Rikka Tarmo VENNAD RIKKAD 02:23:07 283 1033 Sportfoto Diploma
462 727 Silland Siim Elamusstuudio 02:23:08 284 1032 Sportfoto Diploma
463 424 Vähi Nikolai Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:23:26 93 1031 Sportfoto Diploma
464 561 Paas Ojari Combidek Logistika 02:23:27 285 1030 Sportfoto Diploma
465 766 Salus Ardi Vennad-Dahl 2 02:23:30 286 1029 Sportfoto Diploma
466 407 Kanniste Jaak PSKL Olympic 02:23:32 94 1028 Sportfoto Diploma
467 689 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 02:23:36 95 1027 Sportfoto Diploma
468 1190 Grents Kermo cosmos fun 02:23:40 287 1026 Sportfoto Diploma
469 812 Kriger Vladislav Windoor Team 02:23:43 288 1025 Sportfoto Diploma
470 602 Solovjov Maido Valio 02:23:44 289 1024 Sportfoto Diploma
471 681 Maidla Margus TeamRide 02:24:03 290 1023 Sportfoto Diploma
472 550 Mägi Arved 02:24:04 14 1022 Sportfoto Diploma
473 269 Nukis Jüri Havanna Sport 02:24:07 31 1021 Sportfoto Diploma
474 1416 Peiker Harri ABEC 02:24:11 291 1020 Diploma
475 614 Nõmm Andrus 02:24:11 292 1019 Sportfoto Diploma
476 1049 Kostabi Marek 02:24:14 293 1018 Sportfoto Diploma
477 786 Tarm Mihkel 02:24:23 294 1017 Sportfoto Diploma
478 633 Pruus Marko Extreme Plekk-Liisu II 02:24:26 295 1016 Sportfoto Diploma
479 712 Stalkov Valmer Kesko Agro II 02:24:31 96 1015 Sportfoto Diploma
480 629 Tehvand Jaanos 02:24:36 296 1014 Diploma
481 520 Kangur Aarne 02:24:36 97 1013 Sportfoto Diploma
482 759 Kreegimets Janis RIX RATAS 02:24:40 98 1012 Sportfoto Diploma
483 836 Helgis Priit 02:24:40 297 1011 Sportfoto Diploma
484 594 Helves Herki Viljandi Ratatklubi 02:24:42 298 1010 Sportfoto Diploma
485 798 Kikkas Andrus CC Rota Mobilis 02:24:43 299 1009 Sportfoto Diploma
486 511 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:24:46 300 1008 Sportfoto Diploma
487 667 Lõiv Leho 02:24:59 301 1007 Sportfoto Diploma
488 460 Koppel Mart Sangar 02:25:12 302 1006 Sportfoto Diploma
489 502 Jaanimets Age velo clubbers 02:25:14 5 1005 Sportfoto Diploma
490 647 Illak Allan Kesko Agro II 02:25:16 303 1004 Sportfoto Diploma
491 656 Rõõmussaar Avo Arco Vara Spordiklubi 02:25:37 304 1003 Sportfoto Diploma
492 657 Salk Rene 02:25:42 305 1002 Sportfoto Diploma
493 583 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 02:25:44 306 1001 Sportfoto Diploma
494 549 Kivi Kalmer Haanja Rattaklubi Tsälba 02:25:46 307 1000 Sportfoto Diploma
495 539 Leppik Viljar Velo 02:25:50 308 999 Sportfoto Diploma
496 624 Kakko Ard-Kristian 02:25:52 309 998 Sportfoto Diploma
497 831 Eesmaa Andrus 02:26:05 310 997 Sportfoto Diploma
498 592 Liis Lembit Kesko Agro II 02:26:06 15 996 Sportfoto Diploma
499 1351 Ots Henry 02:26:13 311 995 Sportfoto Diploma
500 760 Lilleorg Martti 02:26:16 312 994 Sportfoto Diploma
‹‹ Tagasi
Tallinna RM 2008
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
lugeja, , 27.06.2008 13:21
ma pakun, et selle pildi peal on numbrid ja nimed vahetuses, sest kui sa jaak jaaksoni pilte vaatad, siis saad aru. lauri on nr. 833. seda juhtub päris tihti.
Nikson, , 23.06.2008 16:56
No too faktid siis lagedale, et mille järgi sa võtad, et tema ei sõitnud.
To nikson, , 23.06.2008 16:54
Tore kui sa oma õepoega kaitsed aga reeglid vist kehtivad siiski kõigile. Ja mis sa arvad et riiete vahetus pani arvama et keegi teine tema asemel sõitis? Suht inetu värk kogu meeskonnal siis kui teised veel valetama ka hakkavad et meeskonnale punkte saada.
Nikson, , 23.06.2008 16:25
No mina tean väga hästi, et ta sõitis. Kuna tegemist on minu õepojaga ja me koos sõidame ühes võistkonnas, siis tean seda kindlasti. Seda enam, et ta sõitis koos minuga autos Kõrvesse. See, et tal Kõrves teised riided seljas on, mida eelnevate etapide piltide võrdlemisel näha on, ei tähenda seda, et tema see polnud.
To nikson, , 23.06.2008 10:37
Mis siis nüüd hakkame veel selle üle heietama kas ta sõitis või ei? Ma arvan et sa tead ise sama hästi et ta ei sõitnud!
Nikson, , 22.06.2008 13:48
(Osavõtja, , 19.06.2008 00:33 Ka Lauri Lomp´i tulemuse peaks ära tühistama kuna ka tema nime all sõitis keegi teine!) Millest sa seda võtad?
Sten, stena@ut.ee, 21.06.2008 11:51
Ega keegi Oakley prille ei leidnud? Jätsin nad ilmselt söögilaudade juurde :(
b,, , 19.06.2008 20:09
Ilmselt on minul ka SPORTFOTOGA möödunud aasta oktoobrist üks panga kala mängus. SPORTFOTO vaikib!
amatöör, , 19.06.2008 16:23
Noh minu kaks pöördumist jäid vastamata, aga see selleks, ega nii suur summa ka pole, ilmselt mingi panga kala vms. Üldiselt Sul on õigus ka, sry :)
to amatöör, , 19.06.2008 14:25
Aga kas sa ei arva, et targem oleks otse sportfoto poole pöörduda selle asemel, et siin jahuda?


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE