estenglv
WAP version
Login form
Ühispanga 24. Tartu Rattaralli 133 km
Ühispanga 24. Tartu Rattaralli 69 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 24. Tartu Rattaralli
Aeg 29.05.2005
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants

133km, 69 km

Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee 
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Aug Andrus Tartu 03:10:11.7 1
2 Pütsep Erki Tartu 03:10:12.3 2
3 Kirsipuu Jaan Tartu 03:10:12.4 1
4 Oras Allan Tartu 03:12:31.3 3
5 Shmidt Alexey Venemaa 03:13:05.8 4
6 Tombak Janek Jõgeva 03:13:10.7 5
7 Austa Caspar Tartu 03:13:10.8 6
8 Maimre Raivo Tartu 03:13:11.1 7
9 Jõeäär Gert Tallinn 03:13:11.2 1
10 Ree Aivar Pärnu 03:13:11.4 8
11 Kangert Tanel Pärnu 03:13:11.6 2
12 Molev Juri Tallinn 03:13:16.2 9
13 Valvas Vahur Tartu 03:16:30.7 10
14 Vist Kalev Tallinn 03:16:30.9 1
15 Lasis Normunds Läti 03:16:31.1 3
16 Pcelkin Andrei Venemaa 03:16:31.1 11
17 Hallop Gven Pärnu 03:16:31.2 4
18 Kask Gilber Tartu 03:16:31.5 5
19 Sööt Martin Tartu 03:16:31.6 6
20 Delinsh Dmitrish Läti 03:16:32.1 12
21 Kirsipuu Toomas Tartu 03:16:32.1 2
22 Kornilovs Vitalijs Läti 03:16:32.3 13
23 Zorin Igor Harjumaa 03:16:32.3 7
24 Tisler Ergo Tallinn 03:16:32.5 14
25 Maluhins Olegs Läti 03:16:33.0 2
26 Karu Allar Tallinn 03:16:33.5 8
27 Põvvat Rainer Tartu 03:16:33.7 9
28 Ao Silver Tartu 03:16:33.8 1
29 Kodanipork Raido Tallinn 03:16:34.3 3
30 Rannama Indrek Saaremaa 03:16:34.5 15
31 Karlson Urmas Tallinn 03:16:34.8 3
32 Kukk Erki Pärnu 03:16:36.0 16
33 Kampus Kaido Tartu 03:16:39.6 4
34 Pae Karl Tallinn 03:16:40.0 17
35 Veinbergs Toms Läti 03:16:40.5 10
36 Tuisk Priit Põlva 03:16:42.3 18
37 Reile Mihkel Tallinn 03:16:43.5 11
38 Ütt Andres Tartu 03:16:43.9 12
39 Raudsepp Priit Jõgeva 03:16:44.4 19
40 Kairelis Dainius Leedu 03:16:48.8 20
41 Kuchinski Aliaksandr Valgevene 03:19:07.2 21
42 Sarkanis Santis Läti 03:20:16.4 22
43 Jakin Alo Jõgeva 03:21:25.7 13
44 Taaramäe Rein Pärnu 03:21:26.0 14
45 Sauchanka Aliaksandr Valgevene 03:26:05.1 15
46 Kibur Silvar Pärnu 03:26:05.1 16
47 Klintsou Sirahei Valgevene 03:26:05.7 17
48 Aia Kardo Pärnu 03:26:07.1 2
49 Gornischeff Artur Tartu 03:26:52.3 23
50 Mikli Peep Tallinn 03:26:52.6 5
51 Alaru Riho Tartu 03:26:52.6 18
52 Püvi Margus Tartu 03:26:52.8 6
53 Gornischeff Felix Tartu 03:26:52.9 3
54 Randma Kristjan Tartu 03:26:53.1 19
55 Toots Valdis Tartu 03:26:53.1 24
56 Rannama Ivari Saaremaa 03:26:53.1 25
57 Elur Elvis Viljandi 03:26:53.5 20
58 Soome Kiljan Tartu 03:26:53.5 4
59 Välbe Urmas Tallinn 03:26:53.5 7
60 Puusepp Sven Tallinn 03:26:53.7 26
61 Arula Raul Tartu 03:26:53.8 1
62 Agarmaa Mihkel Tartu 03:26:53.8 5
63 Laaneots Tiit Tartu 03:26:53.8 8
64 Kuldmäe Toivo Pärnu 03:26:54.0 4
65 Põder Jaanus Pärnu 03:26:54.0 6
66 Ilves Martin Jõgeva 03:26:54.1 7
67 Aun Martin Pärnu 03:26:54.1 5
68 Sisolatins Arturs Läti 03:26:54.1 27
69 Mikk Margus Tallinn 03:26:54.1 28
70 Lepik Jano Tartu 03:26:54.2 29
71 Neeme Virgo Tallinn 03:26:54.2 30
72 Jüri Mihkel Tartu 03:26:54.3 8
73 Ponomarenko Andris Läti 03:26:54.4 21
74 Lind Martin Tartu 03:26:54.4 22
75 Maasing Sander Jõgeva 03:26:54.5 9
76 Suluste Jüri Saaremaa 03:26:54.6 6
77 Käsnar Aivo Tartu 03:26:54.6 9
78 Avens Reinis Läti 03:26:54.7 31
79 Leigri Guido Pärnu 03:26:54.8 10
80 Salumäe Priit Tallinn 03:26:55.0 10
81 Puhm Reijo Tartu 03:26:55.2 11
82 Ridamäe Aivar Tallinn 03:26:55.3 11
83 Koch Kalju Harjumaa 03:26:55.4 1
84 Rebane Priit Tartu 03:26:55.4 23
85 Karro Margus Tartu 03:26:55.5 32
86 Pallo Rait Tallinn 03:26:55.7 33
87 Hermet Priit Tallinn 03:26:55.7 34
88 Kovaljov Oleg Tallinn 03:26:56.2 7
89 Karu Virgo Tallinn 03:26:56.5 12
90 Nigul Kristo Tartu 03:26:56.8 12
91 Dimza Karlis Läti 03:26:57.6 24
92 Käosaar Mikk Pärnu 03:26:57.9 25
93 Männama Kalle Tallinn 03:26:58.2 1
94 Lepajõe Jaan Tartu 03:26:58.3 26
95 Rapinski Viktar Valgevene 03:26:58.6 35
96 Laht Ilmar Harjumaa 03:26:59.0 8
97 Räim Riko Saaremaa 03:27:00.1 36
98 Tamkõrv Helmet Tallinn 03:27:02.6 37
99 Müür Jaanus Saaremaa 03:27:04.9 38
100 Räim Rigo Saaremaa 03:27:05.7 27
101 Väinsalu Kert Tartu 03:27:06.5 39
102 Tammiste Veiko Tartu 03:27:06.5 28
103 Nanits Mihkel Tallinn 03:27:23.5 29
104 Birjukov Deniss Ida-Viru 03:28:02.7 40
105 Puhm Steven Tartu 03:29:54.3 30
106 Nõlvik Lasse Tallinn 03:38:17.7 41
107 Suisalu Alvar Tallinn 03:38:17.9 42
108 Ints Kalev Tartu 03:38:17.9 43
109 Mägi Toomas Valga 03:38:17.9 44
110 Tõnov Tõnu Harjumaa 03:38:18.1 45
111 Kull Andre Tallinn 03:38:18.2 46
112 Verliin Raino Tartu 03:38:18.4 47
113 Merisalu Margus Tartu 03:38:18.4 2
114 Tamme Tanel Tallinn 03:38:18.5 48
115 Leppik Gabriel Tartu 03:38:18.6 13
116 Luks Sven Harjumaa 03:38:18.7 13
117 Soo Veiko Jõgeva 03:38:18.7 14
118 Morjakov Andrei Tartu 03:38:18.7 49
119 Kamenik Egert Tallinn 03:38:18.8 50
120 Tomson Toomas Tallinn 03:38:18.9 51
121 Pae Arno Tallinn 03:38:19.0 52
122 Luik Sulev Viljandi 03:38:19.0 53
123 Kaupmees Kalle Tallinn 03:38:19.1 1
124 Repishevskis Vladislavs Läti 03:38:19.1 2
125 Pastak Priit Tartu 03:38:19.2 14
126 Kadajane Kaupo Harjumaa 03:38:19.2 54
127 Tamm Andrus Rapla 03:38:19.3 15
128 Vink Ahto Võru 03:38:19.3 16
129 Kuhlap Kaupo Viljandi 03:38:19.4 17
130 Grünberg Kaarel Tartu 03:38:19.4 15
131 Saarnits Aigar Põlva 03:38:19.4 9
132 Nurk Priit Saaremaa 03:38:19.5 55
133 Jõessar Janari-Joel Rapla 03:38:19.6 16
134 Dedov Peeter Tartu 03:38:19.6 56
135 Johanson Jaanus Viljandi 03:38:19.7 57
136 Elling Toomas Tallinn 03:38:19.8 58
137 Fjodorov Nikolai Tartu 03:38:19.9 3
138 Narusk Hegri Tartu 03:38:19.9 59
139 Lainoja Teet Tartu 03:38:20.0 10
140 Hommik Mart Võru 03:38:20.0 60
141 Geilis Gunars Läti 03:38:20.1 2
142 Halliväli Janek Tallinn 03:38:20.1 61
143 Tammsaar Marko Tallinn 03:38:20.3 62
144 Saar Kaido Jõgeva 03:38:20.3 18
145 Arge Aimur Saaremaa 03:38:20.5 11
146 Saarna Rivo Tallinn 03:38:20.6 63
147 Evert Jaak Tallinn 03:38:20.6 19
148 Rotberg Raimo Harjumaa 03:38:20.6 64
149 Loo Martin Tallinn 03:38:20.8 17
150 Koll Mart Jõgeva 03:38:20.9 20
151 Mesi Ilmar Lääne-Viru 03:38:20.9 3
152 Pind Sander Tartu 03:38:20.9 18
153 Trofimiks Viktors Läti 03:38:20.9 3
154 Kannimäe Viljar Võru 03:38:21.2 31
155 Ernits Ardu Jõgeva 03:38:21.3 4
156 Suppi Ahti Tallinn 03:38:21.4 65
157 Laanemets Meelis Tallinn 03:38:21.6 66
158 Mikson Margus Tartu 03:38:21.7 67
159 Verbu Jaano Tartu 03:38:21.9 32
160 Vestmann Rain Tartu 03:38:21.9 68
161 Käis Jaak Tallinn 03:38:22.0 12
162 Miller Mait Tallinn 03:38:22.3 69
163 Lepik Urmas Tallinn 03:38:22.3 70
164 Kivioja Raimo Lääne-Viru 03:38:22.4 71
165 Liht Sulev Tallinn 03:38:22.7 13
166 Pani Marek Tallinn 03:38:23.0 72
167 Saarma Toomas Tallinn 03:38:23.0 14
168 Sobolev Juri Ida-Viru 03:38:23.5 21
169 Schotter Artur Tartu 03:38:24.1 19
170 Einsalu Ants Lääne-Viru 03:38:24.3 5
171 Ljadov Oleg Tallinn 03:38:24.4 4
172 Kalder Madis Tartu 03:38:24.9 22
173 Neemela Tarmo Tallinn 03:38:25.5 23
174 Donauds Vasili Läti 03:38:25.6 24
175 Veskemaa Harry Pärnu 03:38:25.8 33
176 Talu Ain Saaremaa 03:38:26.0 5
177 Hussar Kaidar Võru 03:38:26.1 73
178 Laurson Mati Tartu 03:38:26.2 25
179 Shumanov Tiit Lääne-Viru 03:38:26.4 6
180 Järveoja Toomas Tartu 03:38:26.6 15
181 Järveoja Jaanus Harjumaa 03:38:26.9 16
182 Jaago Urmas Tallinn 03:38:28.6 26
183 Talumaa Raul Tallinn 03:38:59.6 74
184 Tarvis Peeter Rapla 03:39:30.6 7
185 Veilberg Ago Lääne-Viru 03:39:47.8 17
186 Järvela Hans Põlva 03:41:18.6 8
187 Pedai Andrus Tallinn 03:41:40.3 75
188 Käsi Marko Tartu 03:41:47.1 76
189 Ümarik Indrek Tartu 03:41:53.4 18
190 Voitk Jüri Harjumaa 03:44:20.7 9
191 Kask Janek Lääne-Viru 03:44:20.8 77
192 Kivil Peep Ida-Viru 03:44:21.1 78
193 Sammel Arne Viljandi 03:44:22.4 6
194 Piirisild Ekke Harjumaa 03:44:22.5 20
195 Kaur Margus Tartu 03:44:22.6 27
196 Kadarik Janek Rapla 03:44:23.7 79
197 Zeisig Ivar Tallinn 03:44:28.4 28
198 Oppi Art Harjumaa 03:44:29.6 80
199 Liis Lembit Jõgeva 03:44:29.7 10
200 Pääsik Priit Tartu 03:44:30.2 81
201 Jõgeva Toomas Harjumaa 03:44:30.7 29
202 Soonets Art Tartu 03:44:30.9 30
203 Mihkels Stanislav Tartu 03:44:31.0 82
204 Herodes Priit Tallinn 03:44:31.3 83
205 Sumar Mikhail Venemaa 03:44:31.3 84
206 Lepp Andrus Tartu 03:44:31.4 31
207 Silver Jaanus Tartu 03:44:31.6 32
208 Müür Aivar Saaremaa 03:44:31.7 7
209 Traumann Raul Harjumaa 03:44:31.9 33
210 Reiljan Kuldar Tallinn 03:44:32.0 19
211 Niemi Heikki Soome 03:44:32.2 2
212 Purins Janis Läti 03:44:32.2 3
213 Miller Marek Harjumaa 03:44:32.2 85
214 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 03:44:32.4 11
215 Oolo Marek Tartu 03:44:32.6 86
216 Suvi Kristjan Tallinn 03:44:32.6 87
217 Mägi Heiki Tartu 03:44:32.6 34
218 Jaks Indrek Tartu 03:44:32.7 35
219 Kütt Mehis Harjumaa 03:44:32.7 36
220 Spigovskis Edmunds Läti 03:44:32.9 20
221 Mõis Jüri Tallinn 03:44:32.9 12
222 Toss Kaarel Viljandi 03:44:33.0 8
223 Reiman Priit Tartu 03:44:33.1 88
224 Antoniak Marek Harjumaa 03:44:33.2 37
225 Pallas Lembit Harjumaa 03:44:33.3 9
226 Siimer Martin Tallinn 03:44:33.5 89
227 Saarnits Kaspar Põlva 03:44:33.5 38
228 Leppik Toomas Viljandi 03:44:33.5 21
229 Uuk Aimur Tartu 03:44:33.6 22
230 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 03:44:33.6 90
231 Hagen Peeter Tartu 03:44:33.7 13
232 Tiit Aarne Tartu 03:44:33.8 91
233 Ansip Evelin Tartu 03:44:33.8 1
234 Kriisa Kaido Jõgeva 03:44:33.9 39
235 Lukertsenko Mihhail Tallinn 03:44:34.0 92
236 Rootalu Andrus Harjumaa 03:44:34.2 93
237 Teppan Jaanus Tartu 03:44:34.6 23
238 Raantse Rannar Jõgeva 03:44:34.7 94
239 Oja Meelis Valga 03:44:34.8 95
240 Ait Aivo Tallinn 03:44:34.9 96
241 Kulbin Andres Tartu 03:44:34.9 40
242 Viigipuu Toomas Tartu 03:44:35.0 14
243 Puhke Peeter Järvamaa 03:44:35.1 24
244 Kruuse Rommi Viljandi 03:44:35.5 97
245 Suurman Herkki Harjumaa 03:44:35.5 25
246 Roost Ain Tartu 03:44:35.8 15
247 Kollo Tiit Tallinn 03:44:35.8 26
248 Liiva Enn Tallinn 03:44:36.1 27
249 Kuusk Anti Pärnu 03:44:36.8 41
250 Litovchenko Kirill Tallinn 03:44:36.8 42
251 Kaasik Illar Ida-Viru 03:44:38.1 28
252 Pärt Ahto Viljandi 03:44:38.3 29
253 Merisaar Anto Pärnu 03:44:38.9 43
254 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 03:44:40.3 44
255 Raudik Alo Tartu 03:44:52.4 45
256 Resik Lauri Tallinn 03:49:04.3 46
257 Prükkel Jaanus Tallinn 03:49:04.4 47
258 Raasuke Erkki Tallinn 03:49:04.5 98
259 Pukk Andre Harjumaa 03:49:05.1 99
260 Kirsipuu Jaak Tartu 03:49:05.2 100
261 Puttonen Kari Soome 03:49:05.3 48
262 Klampe Indrek Võru 03:49:06.4 101
263 Saarniit Jürgen Võru 03:49:06.5 102
264 Münter Andres Tallinn 03:49:06.7 49
265 Heinmaa Enor Jõgeva 03:49:06.8 21
266 Kirsiaed Kalle Tartu 03:49:06.9 10
267 Viitkar Marti Tartu 03:49:07.1 22
268 Rantala Seppo Soome 03:49:07.6 4
269 Visnapuu Priit Tartu 03:49:07.8 103
270 Viikmäe Kaupo Rapla 03:49:07.9 50
271 Danilov Andrus Harjumaa 03:49:07.9 104
272 Metsaots Tõnis Tallinn 03:49:08.0 23
273 Rei Tarmo Tallinn 03:49:08.1 105
274 Laur Jüri Tallinn 03:49:08.2 51
275 Pärnpuu Raivo Harjumaa 03:49:08.4 52
276 Rääbis Mati Harjumaa 03:49:08.5 16
277 Mikelsons Andris Läti 03:49:08.7 4
278 Toom Allan Tartu 03:49:08.7 53
279 Õispuu Toomas Tallinn 03:49:08.9 54
280 Kingo Gunnar Tallinn 03:49:08.9 106
281 Haabma Siim Rapla 03:49:09.7 34
282 Kotov Raul Harjumaa 03:49:09.8 55
283 Pank Leino Harjumaa 03:49:10.0 107
284 Priks Hanno Valga 03:49:10.1 30
285 Tillo August Harjumaa 03:49:10.3 56
286 Laarmaa Matti Tartu 03:49:10.9 108
287 Leidt Kaupo Tartu 03:49:10.9 109
288 Randmaa Allan Tallinn 03:49:10.9 57
289 Birnbaum Erki Pärnu 03:49:10.9 110
290 Tammesoo Raul Tartu 03:49:11.1 58
291 Pihlap Raimond Tartu 03:49:12.9 35
292 Potashenkov Anatoli Tartu 03:49:12.9 111
293 Sarv Jaanus Viljandi 03:49:13.0 59
294 Lehtmaa Aivar Tartu 03:49:13.1 31
295 Heinrand Urmas Tallinn 03:49:13.8 60
296 Jegorenko Nikolajs Läti 03:49:14.6 32
297 Leer Janek Tallinn 03:49:15.2 112
298 Kaeramaa Gaido Tartu 03:49:15.3 61
299 Lagenõmm Aivar Järvamaa 03:49:15.5 113
300 Strikholm Peeter Pärnu 03:49:15.6 114
301 Ilves Teet Tallinn 03:49:18.0 33
302 Lepik Tiit Valga 03:49:18.4 115
303 Tamm Tõiv Tartu 03:49:18.8 34
304 Teppo Andres Valga 03:49:19.5 116
305 Piirisild Aivar Tallinn 03:49:19.5 35
306 Roose Riivo Tartu 03:49:19.8 36
307 Tupp Ain-Ivar Võru 03:49:20.2 62
308 Märtmaa Jüri Harjumaa 03:49:20.3 17
309 Ojaste Erko Valga 03:49:20.4 63
310 Tinno Margus Tallinn 03:49:20.7 117
311 Ervin Urmas Lääne-Viru 03:49:21.3 36
312 Kuhi Rainer Hiiumaa 03:49:21.5 118
313 Ansip Andrus Tartu 03:49:21.7 18
314 Ridamäe Alar Tallinn 03:49:21.8 64
315 Pill Rein Harjumaa 03:49:22.1 65
316 Järve Alo Tartu 03:49:22.2 119
317 Luht Villu Tallinn 03:49:22.3 37
318 Kerve Neeme Tartu 03:49:22.4 120
319 Maasen Kaido Tartu 03:49:22.4 121
320 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 03:49:22.6 122
321 Kiiver Kaupo Tartu 03:49:23.4 123
322 Vähi Ilmar Tartu 03:49:23.8 124
323 Paas Markko Tartu 03:49:24.3 125
324 Raivo Jaak Tallinn 03:49:24.4 126
325 Lätte Raivo Tartu 03:49:25.3 127
326 Ojasalu Tarmo Pärnu 03:49:26.3 128
327 Kuuskvere Maarja Tartu 03:49:27.1 1
328 Kotkas Priit Harjumaa 03:49:27.9 66
329 Korju Ahto Tallinn 03:49:27.9 67
330 Vassus Raul Tallinn 03:49:27.9 129
331 Oot Anti Tartu 03:49:29.8 11
332 Vahar Jüri Pärnu 03:49:29.8 68
333 Haamer Hanno Tallinn 03:49:30.6 38
334 Kolk Valmer Tartu 03:49:31.0 69
335 Uba Tarmo Harjumaa 03:49:32.7 130
336 Fjodorov Ain Valga 03:49:33.6 131
337 Sudemäe Villy Harjumaa 03:49:34.0 19
338 Taveter Anu Pärnu 03:49:34.8 2
339 Vill Veiko Harjumaa 03:49:35.7 70
340 Välk Meelis Harjumaa 03:49:45.2 132
341 Nurk Siiri Saaremaa 03:49:48.9 1
342 Gede Tarmo Harjumaa 03:49:49.9 71
343 Lall Reimo Tartu 03:49:52.8 133
344 Mesila Raidar Tallinn 03:49:52.8 72
345 Lipp Aivar Tallinn 03:50:06.2 134
346 Nöps Antti Tartu 03:50:10.9 73
347 Saviir Jaan Läänemaa 03:50:10.9 39
348 Dainis Andris Läti 03:50:29.3 5
349 Kaigas Einar Viljandi 03:50:30.5 135
350 Kool Rasmus Tallinn 03:50:31.9 74
351 Kingo Priit Tallinn 03:50:35.6 136
352 Mäekivi Andres Tartu 03:50:41.0 137
353 Koot Holger Tallinn 03:51:17.6 138
354 Visnap Toomas Valga 03:51:35.3 40
355 Mätas Meelis Pärnu 03:51:43.8 41
356 Valdur Tõnu Harjumaa 03:51:55.9 42
357 Madalik Edgar Harjumaa 03:51:59.0 43
358 Nõmm Margus Harjumaa 03:53:31.8 139
359 Rebane Andrus Harjumaa 03:55:21.1 75
360 Rumm Ranno Tartu 03:55:22.1 140
361 Raudik Raimo Tartu 03:55:25.5 76
362 Ojaveer Kaido Harjumaa 03:55:27.3 44
363 Johanson Marek Viljandi 03:56:47.1 77
364 Krela Jaan Tartu 03:56:56.9 78
365 Räim Riho Saaremaa 03:56:57.7 79
366 Kokk Siim Tallinn 03:56:58.0 141
367 Järv Hannes Tallinn 03:56:58.6 142
368 Stevenson Rene Tartu 03:56:58.6 80
369 Oder Rein Tartu 03:56:58.9 143
370 Väljaru Peep Tartu 03:56:59.6 45
371 Kern Raul Tartu 03:56:59.7 144
372 Kruuser Karel Valga 03:56:59.9 37
373 Sõmmer Sinne Viljandi 03:56:59.9 3
374 Grigorjev Peeter Tartu 03:57:00.0 81
375 Kiik Aare Tartu 03:57:00.3 20
376 Truupõld Kaido Valga 03:57:00.4 82
377 Sits Kristi Tallinn 03:57:00.6 4
378 Veide Rudolfs Läti 03:57:00.7 6
379 Teesaar Elmo Tallinn 03:57:00.8 145
380 Koosa Marko Valga 03:57:01.0 38
381 Tulk Heiki Tallinn 03:57:01.8 46
382 Kukk Kalle Lääne-Viru 03:57:02.3 83
383 Liivak Kalmer Valga 03:57:02.6 39
384 Ellamik Väino Tartu 03:57:02.6 146
385 Eomois Peep Tallinn 03:57:03.0 12
386 Heinola Ivar Tartu 03:57:04.1 147
387 Ustinovitch Valentin Läti 03:57:09.0 21
388 Etverk Erkki Lääne-Viru 03:57:15.0 148
389 Kivistik Loit Viljandi 03:57:27.8 84
390 Jeret Kalevi Pärnu 03:57:52.2 47
391 Teearu Riho Pärnu 03:57:52.4 85
392 Urm Siim Tartu 03:57:55.1 149
393 Licht Oliver Harjumaa 03:57:55.4 40
394 Virkus Eduard Pärnu 03:57:56.4 13
395 Kirsiaed Ivo Tartu 03:57:56.4 150
396 Uusen Tarvi Tartu 03:57:56.9 86
397 Kiuru Väino Tartu 03:57:57.0 151
398 Tamm Jaanus Tartu 03:57:57.5 152
399 Nenonen Risto Soome 03:57:57.6 14
400 Kirikall Kaupo Harjumaa 03:57:57.7 87
401 Kaasik Andras Tartu 03:57:57.8 153
402 Viltsin Andris Harjumaa 03:57:58.0 154
403 Nurm Mati Valga 03:57:58.1 7
404 Kuum Urmas Tartu 03:57:58.4 155
405 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 03:57:58.6 22
406 Tänav Tõnu Harjumaa 03:57:58.8 48
407 Ohmann Erki Tallinn 03:57:58.9 156
408 Tamm Tarmo Pärnu 03:57:58.9 157
409 Lokna Andrel Saaremaa 03:57:59.1 158
410 Aavaste Tarmo Harjumaa 03:57:59.1 159
411 Rebane Indrek Tartu 03:57:59.2 160
412 Vassus Indrek Tallinn 03:57:59.3 161
413 Israel Jaak Tallinn 03:57:59.7 162
414 Elster Heiti Tallinn 03:57:59.9 163
415 Maasing Tarmo Lääne-Viru 03:58:00.0 49
416 Räppo Ahto Tallinn 03:58:00.4 164
417 Laanoja Risto Tallinn 03:58:00.9 165
418 Jõgi Margo Tartu 03:58:01.1 166
419 Raudsepp Marje Jõgeva 03:58:01.3 1
420 Allas Peeter Harjumaa 03:58:01.4 167
421 Ronk Toomas Viljandi 03:58:01.4 168
422 Siilak Avo Lääne-Viru 03:58:01.8 88
423 Kalmus Kaspar Võru 03:58:02.0 169
424 Kõiv Mait Tallinn 03:58:02.4 50
425 Järve Olav Tallinn 03:58:02.8 89
426 Siniväli Vahur Tallinn 03:58:03.1 15
427 Soodla Raul Jõgeva 03:58:03.4 90
428 Kõuhkna Tarmo Tallinn 03:58:04.6 91
429 Põder Marju Viljandi 03:58:07.1 5
430 Kihulane Meelis Tartu 03:58:07.5 92
431 Kiigemägi Veljo Tartu 03:58:49.9 51
432 Tints Meelis Valga 03:59:07.1 170
433 Plume Martins Läti 04:01:00.1 93
434 Pärnik Jüri Tartu 04:01:02.1 52
435 Esnar Kaur Rapla 04:01:13.1 171
436 Raba Meelis Pärnu 04:01:18.1 24
437 Velps Janis Läti 04:01:54.7 94
438 Kööbi Arne Tartu 04:01:55.1 172
439 Hendrikson Tõnu Võru 04:01:55.7 173
440 Vana Janek Tartu 04:01:55.7 174
441 Lõokene Marek Rootsi 04:01:55.9 95
442 Pallase Erik Tartu 04:01:56.8 175
443 Tammesson Peeter Pärnu 04:01:56.8 96
444 Kond Robert Tartu 04:01:56.8 25
445 Lõiv Leho Tallinn 04:01:57.6 97
446 Laansalu Priit Harjumaa 04:01:57.7 98
447 Hyttinen Tomi Soome 04:01:57.9 176
448 Vunk Kalev Tartu 04:01:59.4 99
449 Eesmaa Andrus Tallinn 04:01:59.4 177
450 Uus Jaan Tallinn 04:01:59.5 53
451 Kamentsev Mikhail Venemaa 04:02:00.2 178
452 Heinols Maris Läti 04:02:00.7 179
453 Viidemann Mati Tallinn 04:02:01.0 23
454 Küünal Jaan Pärnu 04:02:01.0 54
455 Treimut Raigo Harjumaa 04:02:01.8 180
456 Lauring Karre Tallinn 04:02:01.9 55
457 Vahtrik Raimo Harjumaa 04:02:02.6 100
458 Kuus Ivo Rapla 04:02:03.0 181
459 Puri Tarvo Tallinn 04:02:03.0 182
460 Härma Pille Tallinn 04:02:03.1 6
461 Taivere Artur Tartu 04:02:03.5 183
462 Kuljus Ülo Võru 04:02:04.4 24
463 Musikka Arvo Soome 04:02:04.8 25
464 Janter Tõnu Tallinn 04:02:04.9 101
465 Lott Jaan Tartu 04:02:05.2 56
466 Odamus Tõnu Harjumaa 04:02:05.2 5
467 Teppan Vahur Tartu 04:02:05.5 41
468 Tiedemann Tõnis Tallinn 04:02:05.5 184
469 Paal Aivar Tallinn 04:02:05.6 102
470 Pindis Toomas Võru 04:02:06.6 185
471 Tamm Tarmo Tallinn 04:02:06.8 103
472 Tsäro Kermo Tartu 04:02:06.8 186
473 Aalto Matti Soome 04:02:07.1 16
474 Aasmäe Meelis Viljandi 04:02:07.2 187
475 Kurvits Jaanis Tartu 04:02:07.6 188
476 Toom Markus Tartu 04:02:07.6 189
477 Kinnunen Hannu Soome 04:02:07.9 17
478 Brück Urmas Harjumaa 04:02:08.6 104
479 Sutting Jüri Tallinn 04:02:08.6 18
480 Falten Hannes Tallinn 04:02:10.8 190
481 Toomis Riina Tartu 04:02:15.8 2
482 Jaago Margus Tallinn 04:02:15.9 105
483 Elster Kalle Tallinn 04:02:18.8 19
484 Kaskema Valdis Tartu 04:02:23.8 106
485 Johanson Marko Pärnu 04:02:28.9 26
486 Pelska Enno Valga 04:02:30.9 57
487 Balõnski Peeter Viljandi 04:02:31.9 8
488 Karrofeldt Kalle Tartu 04:02:50.9 191
489 Piirsalu Peep Tartu 04:02:55.5 26
490 Vaher Sven Tallinn 04:02:56.0 107
491 Arrak Tõnu Tartu 04:02:56.8 27
492 Esnar Avo Tallinn 04:02:57.1 9
493 Steinberg Tauno Tallinn 04:03:13.8 192
494 Tuul Renee Tallinn 04:03:15.1 108
495 Jurs Andres Tallinn 04:03:17.2 193
496 Lõoke Margus Harjumaa 04:03:23.9 109
497 Jõesaar Margus Jõgeva 04:04:26.0 194
498 Jõgis Janek Põlva 04:04:31.4 195
499 Nõu Rein Tallinn 04:04:54.0 1
500 Shirokov Dmitry Venemaa 04:05:05.6 196
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE