estenglv
WAP version
Login form
6. Rakke Rattamaraton 59 km
6. Rakke Rattamaraton 35 km
www.rakke.ee
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 13.08.2006
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 58 km kell 12:00 Matkasõit 36 km kell 13:00 Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Spordiklubi Rakke Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 6 Austa Caspar 2:00:09.5 1 1000
2 2 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 2:00:09.7 2 995
3 4 Tamkõrv Helmet Arctic Sport Club 1 2:00:19.0 3 992
4 9 Selder Taavi Alexela Pro Team I 2:00:22.9 1 990
5 1 Maimre Raivo Alexela Pro Team I 2:00:36.5 4 989
6 5 Aulik Allan Alexela Pro Team II 2:00:44.5 5 988
7 8 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 2:01:34.7 6 987
8 10 Zviedris Normunds TEAM ZZK 2:01:40.8 7 986
9 7 Kukk Sigvard VELOPLUS-NISSAN 1 2:02:22.6 8 985
10 13 Zorin Igor Cosmos Team 2:04:03.1 2 984
11 30 Väinsalu Kert TÜSK 2:04:09.5 9 983
12 14 Krull Kaupo CFC 2:04:30.7 3 982
13 31 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 2:04:33.6 10 981
14 11 Kukk Erki Alexela Pro Team I 2:04:33.9 11 980
15 33 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 2:04:33.9 12 979
16 32 Molev Juri VELOPLUS-NISSAN 1 2:04:41.2 13 978
17 21 Tohvrel Rego VELOPLUS-NISSAN 2 2:04:44.0 14 977
18 22 Tammsoo Erik Porter Racing 2:04:46.7 15 976
19 20 Krusemann Magnus VELOPLUS-NISSAN 1 2:04:47.0 16 975
20 15 Kivil Peep Jõhvi RK-Jewe 2:05:16.2 17 974
21 48 Sala Raivo Jõhvi RK-Jewe 2:05:41.2 18 973
22 28 Nõlvik Lasse Porter Racing 2:06:14.4 19 972
23 56 Kiskonen Eero 2:06:14.9 20 971
24 29 Välbe Urmas Hawaii Express Kotkad 2:06:19.1 1 970
25 24 Karu Virgo Hawaii Express Kotkad 2:06:27.4 21 969
26 25 Aduson Andre CFC 2:06:37.9 22 968
27 26 Hallop Gven Hawaii Express Kotkad 2:06:40.8 4 967
28 67 Rubiks Janis 2:06:42.5 1 966
29 37 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere 2:06:45.1 2 965
30 38 Ilves Sven CFC 2:06:45.8 3 964
31 18 Karlson Urmas Arctic Sport Club 1 2:07:33.8 1 963
32 62 Viikberg Jaanus Hawaii Express Rakvere 2:07:45.1 23 962
33 41 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 2:07:52.7 24 961
34 297 Luidre Andres 2:08:07.1 4 960
35 27 Birkentals Mareks TEAM RAIMAKS 2:08:34.6 25 959
36 23 Öpik Oliver velo clubbers 1 2:08:57.2 26 958
37 43 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:08:58.8 5 956
38 159 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 2:08:58.8 5 957
39 72 Kopli Tarmo Hawaii Express Skorpionid 2:09:10.0 27 955
40 71 Piiritalo Janis Haanja RK Välla 2:09:14.8 28 954
41 79 Soo Veiko 2:09:28.4 29 953
42 87 Rohtmets Argo Sportland Nike Team I 2:09:38.9 30 952
43 103 Ratas Janno Rakke 24h 2:09:45.2 6 951
44 69 Rips Leho Extreme I 2:10:01.3 31 950
45 44 Alaru Riho TÜSK 2:10:11.5 7 949
46 99 Ilves Martin Kesko Agro I 2:10:18.9 6 948
47 50 Kelk Indrek Hawaii Express Tiigrid 2:10:24.0 32 947
48 76 Flink Arne Rakke 24h 2:10:30.6 2 945
49 59 Perkons Marcis TEAM RAIMAKS 2:10:30.6 8 946
50 97 Abel Indrek 2:10:38.5 33 944
51 130 Nigul Kristo JSK Tamme 2:10:44.5 7 943
52 66 Räitsak Kaspar Jõhvi RK-Jewe 2:10:51.9 8 942
53 65 Sildoja Raivo Püha Loomaaed III 2:10:54.5 34 941
54 101 Laanela Danek 2:10:58.2 35 940
55 63 Mikk Margus Arctic Sport Club 2 2:11:07.4 36 939
56 110 Soosaar Tiit 2:11:23.0 9 938
57 55 Puu Henno 2:11:28.6 37 937
58 81 Krull Mikk Alexela Pro Team II 2:11:38.5 38 936
59 83 Schumann Riivo 2:11:58.1 39 935
60 68 Kauk Anti Cosmos Race 2:12:11.8 40 934
61 105 Pilv Ivar Ambla SK 2:12:13.1 41 933
62 86 Treier Grete 2:12:13.2 1 932
63 45 Neemela Tarmo Kesko Agro I 2:12:27.4 42 931
64 92 Harand Allan Alexela Pro Team III 2:12:27.7 43 930
65 271 Selder Tauri 2:12:28.4 9 929
66 117 Pae Karl 2:12:29.8 10 928
67 40 Randma Kristjan TÜSK 2:12:34.2 11 927
68 140 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi I 2:12:34.5 12 926
69 112 Põder Jaanus Püha Loomaaed II 2:12:47.3 10 925
70 116 Kask Janek Hawaii Express Rakvere 2:12:49.7 44 924
71 145 Nurk Kaarel 2:12:56.3 45 923
72 82 Hussar Aimar AREAL team 2:12:57.0 46 922
73 146 Eljas Avo Püha Loomaaed I 2:13:01.1 47 921
74 176 Ots Kaupo Haanja RK Kerekunnu 2:13:32.2 48 920
75 122 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 2:13:33.4 49 919
76 163 Kriisa Kaido CITROEN TEAM 2:13:34.6 50 918
77 147 Kull Andre Assa-Kesoro II 2:13:38.5 51 917
78 78 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 2:13:40.9 52 916
79 125 Saar Raido 2:13:50.6 11 915
80 84 Hermet Priit Extreme I 2:13:51.0 53 914
81 127 Suluste Jüri 2:13:55.5 3 913
82 166 Ots Indrek Haanja RK Kerekunnu 2:14:02.6 54 912
83 118 Pani Marek 2:14:03.1 55 911
84 133 Roskoss Janis Spectus/BH/Smiltene I 2:14:06.0 56 910
85 49 Hirv Pait Haanja RK Välla 2:14:12.9 57 909
86 123 Kütt Mehis Amserv Toyota Team 2:14:14.9 58 908
87 213 Jullinen Erko AT Sport II 2:14:33.0 13 907
88 115 Mikson Margus 2:14:55.9 59 906
89 155 Paulins Kaspars 2:15:02.9 60 905
90 257 Ozolins Uldis 2:15:05.9 12 904
91 61 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 2:15:09.3 61 903
92 154 Põldma Mirko Rakke 24h 2:15:13.3 62 902
93 260 Jõgi Johannes 2:15:15.4 13 901
94 106 Lapsin Vladimir Cosmos Team 2:15:19.5 14 900
95 100 Murakas Jaanus BPE Viru/ C:MS 2:15:20.7 14 899
96 144 Muru Ivo Puide Talu SK 2:15:21.6 4 898
97 132 Iljenko Andrejs Spectus/BH/Smiltene II 2:15:26.8 63 897
98 158 Bergvald Gunnar HVSK Padise 2:15:28.2 64 896
99 278 Kuhi Rainer 2:15:32.9 65 895
100 124 Kovaljov Oleg Tervisesportlased 2:15:45.1 5 894
101 151 Kazainis Viesturs TREK-PHILIPS-METALEKS 1 2:15:51.0 2 893
102 193 Kitsnik Kalvi Haanja RK Tsälbä 2:15:57.4 66 892
103 131 Kalde Meelis 2:16:00.8 67 891
104 192 Laaniste Mart 2:16:08.4 68 890
105 233 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:16:16.8 69 889
106 113 Pukk Andre 2:16:23.4 70 888
107 162 Mõts Olavi Haanja RK Kerekunnu 2:16:27.9 71 887
108 173 Rebas Rauno 2:16:29.1 72 886
109 169 Hansov Hanno Amserv Toyota Team 2:16:30.7 73 885
110 245 Vesselov Meelis 2:16:41.4 74 884
111 232 Raag Kaupo Whirlpool 2:16:42.9 76 883
112 308 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 2:16:42.9 75 882
113 128 Visnap Taavi Ambla SK 2:17:07.0 77 881
114 77 Kivistik Egert 2:17:16.4 15 880
115 214 Alisauskas Saulius Hawaii Express Lietuva 2:17:21.6 78 879
116 142 Uuk Aimur 2:17:28.5 3 877
117 191 Saarna Karel Rõuge Racing Team I 2:17:28.5 15 878
118 139 Matvejev Madis Vargamäe 2:17:44.6 16 876
119 240 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 2:17:46.3 79 875
120 165 Kroon Jorma EXPERT RAKVERE 2:17:46.8 80 874
121 179 Saarniit Jürgen 2:17:49.4 81 873
122 226 Tamberg Tarmo 2:17:49.5 82 872
123 284 Puuram Romet Püha Loomaaed I 2:17:52.5 83 871
124 202 Vinter Siim 2:17:52.6 16 870
125 93 Meier Maaris Alexela Pro Team II 2:18:03.1 2 869
126 138 Miller Mait Cosmos Expert 2:18:05.0 84 868
127 201 Kallari Taimar 2:18:05.9 85 867
128 135 Kanep Urmas 2:18:17.6 1 866
129 203 Veri Aivar 2:18:30.7 6 865
130 247 Pill Rein 2:18:35.9 86 864
131 174 Järveoja Jaanus Disel Racing Team 2:18:37.0 7 863
132 205 Haze Janis 2:18:38.7 87 862
133 223 Peenema Reijo Jõhvi RK-Allmar 2:18:42.8 17 861
134 210 Puhke Peeter Ambla SK 2:18:44.0 8 860
135 171 Toome Roland EXPERT RAKVERE 2:18:47.7 88 859
136 167 Marcenkovs Mareks 2:18:49.5 89 858
137 180 Kand Peeter 2:18:50.7 90 857
138 196 Lehtmaa Aivar Trassid 2:19:01.2 9 856
139 141 Elling Toomas Kesko Agro I 2:19:02.2 91 855
140 277 Põder Veiko AT Sport I 2:19:05.2 92 854
141 199 Sauss Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:19:10.9 93 853
142 228 Kolk Hannes 2:19:20.0 94 852
143 194 Ever Riho velo clubbers 1 2:19:30.3 10 851
144 292 Mägi Andrus Kesko Agro V 2:19:33.7 95 850
145 175 Agarmaa Mihkel TÜSK 2:19:35.5 17 849
146 109 Lipp Aivar Hawaii Express Skorpionid 2:19:35.8 96 848
147 357 Ojaver Siim 2:19:35.9 97 847
148 746 Reile Mihkel CFC 2:19:37.1 18 846
149 16 Karu Allar 2:19:39.8 19 845
150 340 Sarv Jaanus Cosmos Race 2:19:44.2 98 844
151 186 Palloteder Taivo Sportland Nike Team I 2:19:53.0 99 843
152 217 Kristal Tõnis Cosmos Expert 2:19:58.7 11 842
153 317 Reiljan Kuldar velo clubbers 2 2:20:02.1 12 841
154 244 Kask Jaanus 2:20:12.1 100 840
155 363 Liiv Roland 2:20:20.0 18 839
156 312 Lepp Janek ETK MAKSIMARKET 3 2:20:35.5 101 838
157 134 Mölder Ivo 2:20:43.9 102 837
158 256 Sammalsaar Mait VELOPLUS-NISSAN 2 2:20:44.4 4 836
159 190 Vaikna Ville 2:20:44.4 103 835
160 221 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 2:20:46.9 104 834
161 216 Trepp Janek 2:20:50.3 105 833
162 248 Põldma Tõnu 2:20:55.8 106 832
163 89 Leigri Guido Püha Loomaaed I 2:20:58.1 19 831
164 371 Rebaste Rauno Kesko Agro II 2:21:00.6 20 830
165 150 Suisalu Alvar 2:21:06.2 107 829
166 172 Räpo Ahto 2:21:08.3 108 828
167 198 Vaitmaa Rainer Jõhvi RK-Jewe 2:21:15.9 20 827
168 295 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:21:22.5 109 826
169 236 Aasa Jan 2:21:33.3 110 825
170 204 Koch Kalju Hawaii Express Skorpionid 2:21:35.4 1 824
171 64 Schmidt Kaarel 2:21:35.6 2 823
172 241 Germanis Edijs 2:21:40.2 111 822
173 302 Kiitam Urmo 2:21:45.5 21 821
174 359 Nurmsalu Kristjan AT Sport II 2:21:48.1 22 820
175 249 Juurik Kaido Püha Loomaaed I 2:21:48.2 112 819
176 148 Palm Tõnno 2:21:51.6 113 818
177 246 Koll Mart Kesko Agro II 2:21:53.2 114 817
178 252 Pindis Toomas Haanja RK Postimees/Scanpix 2:22:00.5 115 816
179 365 Tupits Ivo 2:22:05.4 116 815
180 314 Rumberg Tambet Arctic Sport Club 4 2:22:13.8 117 814
181 258 Nõmm Margus MANN LINES 2:22:14.3 118 813
182 272 Kajaste Kristjan 2:22:26.6 119 812
183 231 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:22:48.7 120 811
184 294 Mets Toomas 2:22:49.3 121 810
185 229 Kaldre Raul 2:22:57.5 122 809
186 268 Karu Alar Viru Politsei 2:23:02.9 123 808
187 234 Kudre Raul AREAL team 2:23:04.4 124 807
188 95 Rebane Marko VELOPLUS-NISSAN 2 2:23:16.5 125 806
189 286 Ots Ivar 2:23:16.7 126 805
190 255 Melgalvis Gatis Spectus/BH/Smiltene II 2:23:22.5 127 804
191 279 Luik Kaido Rõuge Racing Team II 2:23:28.3 128 803
192 270 Saarnits Aigar 2:23:29.4 13 802
193 450 Skapars Kristaps 2:23:32.7 129 801
194 420 Lepp Marko Sportland Nike Team II 2:23:39.1 130 800
195 220 Viljus Ivo Püha Loomaaed IV 2:23:44.3 14 799
196 263 Lepiksaar Madis Kesko Agro VI 2:23:56.4 23 798
197 259 Einroos Raino 2:24:01.7 131 797
198 331 Oolo Marek Hawaii Express Piraajad 2:24:02.6 132 796
199 237 Miljan Eno 2:24:04.3 133 795
200 327 Vuin Indrek 2:24:09.5 24 794
201 367 Tamm Bruno 2:24:22.3 134 793
202 990 Kaasik-Aaslav Henri 2:24:22.6 135 792
203 325 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 2:24:23.2 1 791
204 120 Kruuser Karel Valga Kalev 2:24:26.1 21 790
205 281 Tupp Ivo Haanja RK Tsälbä 2:24:26.6 136 789
206 433 Furmanis Maris 2:24:26.7 137 788
207 211 Rünk Ain EXPERT RAKVERE 2:24:43.4 138 787
208 288 Rebane Indrek 2:24:46.1 139 786
209 355 Viitkin Ain 2:24:56.5 140 785
210 208 Suviorg Andrus EXPERT RAKVERE 2:24:57.0 5 784
211 262 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:24:58.7 141 783
212 250 Männisalu Andrus Arctic Sport Club 4 2:25:01.4 142 782
213 372 Tilk Arne 2:25:01.9 143 781
214 238 Aasla Meelis AT Sport I 2:25:01.9 144 780
215 380 Erikson Toomas 2:25:08.6 145 779
216 225 Ronimois Mihkel 2:25:10.7 25 778
217 153 Põld Heigo 2:25:12.2 146 777
218 296 Järveoja Toomas Sportland Nike Team I 2:25:13.4 6 776
219 326 Kozilans Guntis 2:25:14.8 15 775
220 265 Kiigemägi Andres 2:25:18.5 7 774
221 303 Lapidus Boris 2:25:20.2 147 773
222 335 Lepasalu Laura 2:25:26.6 3 771
223 328 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi II 2:25:26.6 148 772
224 322 Meeru Mart 2:25:31.0 149 770
225 339 Saluveer Joona Hawaii Express Lietuva 2:25:31.2 150 769
226 309 Manninen Ergo BPE Viru/ C:MS 2:25:32.6 26 768
227 366 Männama Kalle Kayaba 2:25:41.3 3 767
228 361 Kiiler Gert 2:25:41.6 151 766
229 273 Oja Jaan Haanja RK Kerekunnu 2:25:44.3 2 765
230 382 Strikholm Peeter Püha Loomaaed II 2:25:46.4 152 764
231 353 Reedi Teet ALAS KUUL 2:25:47.6 16 763
232 402 Rozenbergs Gunars 2:26:00.4 4 762
233 424 Soodla Raul Kesko Agro III 2:26:03.8 153 761
234 188 Tarassov Igor Tervisesportlased 2:26:05.9 17 760
235 336 Rei Tarmo 2:26:12.3 154 759
236 301 Kingo Gunnar 2:26:13.5 155 758
237 319 Liis Lembit Kesko Agro III 2:26:13.5 8 757
238 298 Kallakmaa Teet 2:26:23.1 18 756
239 364 Ozolins Ainars 2:26:33.6 9 755
240 362 Sügis Harri 2:26:34.8 19 754
241 1004 Bernans Mikelis 2:26:39.9 27 753
242 80 Apse Agnis Spectus/BH/Smiltene I 2:26:47.4 156 752
243 160 Pajur Rivo velo clubbers 2 2:26:47.7 157 751
244 209 Dengo Marti Kayaba 2:26:51.9 28 750
245 276 Hendrikson Tõnu Elion 1 2:26:52.1 158 749
246 444 Aasna Indrek Viljandi Rattaklubi II 2:27:13.2 159 748
247 356 Talsi Siim 2:27:20.9 22 747
248 243 Pikkpõld Lauri 2:27:25.7 160 746
249 305 Valk Hillar Viru Politsei 2:27:27.7 2 745
250 393 Tillo August 2:27:40.3 161 744
251 316 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 2:27:42.3 162 743
252 293 Pärnamets Ahto HVSK Padise 2:27:43.6 23 742
253 282 Priks Hanno Energia I 2:27:50.0 20 741
254 369 Rohelaan Ken 2:27:55.4 24 740
255 280 Kõrran Timmo 2:27:56.7 163 739
256 321 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team II 2:28:03.4 164 738
257 387 Kleinbergs Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:28:09.7 21 737
258 445 Normak Kata-Liina 2:28:10.3 4 736
259 383 Kelk Veiko velo clubbers 2 2:28:11.6 165 735
260 458 Murd Märt Jõhvi RK-Allmar 2:28:17.1 166 734
261 315 Loigom Villem Arctic Sport Club 2 2:28:20.3 22 733
262 455 Kõiv Kardon CSS Team 2:28:20.6 167 732
263 311 Teder Koit Viljandi Rattaklubi III 2:28:38.1 10 731
264 520 Laul Raines 2:28:43.0 168 730
265 373 Joandi Tõiv 2:28:54.6 169 729
266 352 Mesi Ilmar 2:28:57.4 3 728
267 414 Tinno Margus 2:29:08.0 170 727
268 384 Lüüs Riho 2:29:08.4 11 726
269 332 Pletiens Ilgvars 2:29:11.2 12 725
270 427 Murakas Tõnu 2:29:11.5 13 724
271 431 Lepik Urmas Elion 1 2:29:12.1 171 723
272 330 Loitmaa Madis 2:29:13.4 172 722
273 178 Reinbach Heirel Cosmos Fun 2:29:18.2 25 721
274 390 Järvlepp Rainer 2:29:19.9 23 720
275 368 Tupp Ivar Haanja RK Papisöödu 2:29:19.9 173 719
276 500 Ernits Ardu 2:29:20.6 14 718
277 358 Põder Kaupo 2:29:22.8 174 717
278 439 Kotov Raul velo clubbers 3 2:29:34.0 24 716
279 428 Letov Deniss 2:29:59.2 175 715
280 416 Kriisa Helar 2:29:59.3 176 714
281 475 Greenbaum Marko 2:30:04.9 177 713
282 251 Võsu Kalvar 2:30:11.0 178 712
283 453 Leppik Viljar Trassid 2:30:12.9 179 711
284 400 Kukk Aivo 2:30:21.3 5 710
285 547 Are Mihkel 2:30:21.6 29 709
286 409 Uba Tarmo Elion 1 2:30:30.4 180 708
287 285 Otstavel Risto 2:30:35.9 181 707
288 318 Nisamedtinov Ilhan 2:30:42.4 182 706
289 426 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 2:30:47.4 15 705
290 492 Pedari Aimar 2:30:49.3 25 704
291 435 Mägi Allar 2:30:49.7 26 703
292 436 Kuuseväli Ahti ETK MAKSIMARKET 2:30:50.1 183 702
293 291 Kadastu Janar Haanja RK Rohtõsuu 2:30:51.9 184 701
294 200 Pärnamets Ando HVSK Padise 2:31:05.8 185 700
295 546 Kuusik Rainer 2:31:10.9 186 699
296 417 Pärt Ahto Cosmos 2:31:11.8 27 698
297 413 Hurt Margo Haanja RK Baruto 2:31:15.2 187 697
298 212 Treimuth Meelis Haanja RK Rohtõsuu 2:31:26.3 188 696
299 388 Teras Indrek 2:31:30.0 189 695
300 478 Koolmeister Siim 2:31:42.9 30 694
301 497 Talu Priit 2:31:48.7 190 693
302 347 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 2:31:53.5 191 692
303 348 Laanemets Meelis Amserv Toyota Team 2:31:53.5 192 691
304 496 Jaanimets Age velo clubbers 3 2:31:57.5 5 690
305 349 Uudam Margus Energia I 2:31:58.0 193 689
306 264 Kiristaja Ailar velo clubbers 2 2:31:58.2 194 688
307 386 Kurg Õnne Hawaii Express Hundid 2:32:00.2 1 687
308 461 Maidla Janek Rattaportaal.net 2:32:00.5 195 686
309 991 Kull Erki 2:32:04.1 196 685
310 351 Reiska Alar Haanja RK Haraga 2:32:14.3 28 684
311 449 Reiman Priit Disel Racing Team 2:32:18.7 197 683
312 385 Keel Kätlin 2:32:20.8 6 682
313 410 Lohur Peedu 2:32:24.6 31 681
314 454 Matvejeva Jana Vargamäe 2:32:29.2 2 680
315 482 Shteinbergs Ints 2:32:29.9 198 679
316 469 Ilisson Hardi 2:32:50.9 199 678
317 350 Vaga Merko 2:32:55.8 26 677
318 463 Kerner Argo 2:32:56.4 200 676
319 490 Tammeveski Andres 2:33:04.0 201 675
320 514 Riismaa Joel 2:33:17.0 202 674
321 430 Kilk Ain Kivitammi 2:33:18.6 203 673
322 418 Türi Madis 2:33:20.7 204 672
323 423 Mauring Katrin Viljandi Rattaklubi IV 2:33:28.2 3 671
324 306 Lainevee Heiki Kesko Agro III 2:33:32.6 32 670
325 460 Süving Oliver Rattaportaal.net 2:33:39.1 33 669
326 354 Strand Aleksander Extreme I 2:33:41.7 16 668
327 425 Kiristaja Kalle 2:33:42.3 205 667
328 529 Ladva Ailar 2:33:42.9 206 666
329 538 Einland Vello Kivitammi 2:33:43.7 17 665
330 1014 Sinimäe Veiko 2:33:48.2 207 664
331 275 Kaseväli Kaimo 2:33:48.3 208 663
332 498 Muzis Girts 2:33:48.6 209 662
333 287 Toots Tiit Rõuge Racing Team II 2:33:51.7 210 661
334 487 Mägi Margus 2:33:52.1 211 660
335 438 Hanschmidt Gerli 2:33:52.4 212 659
336 481 Kuusk Keijo 2:33:54.4 213 658
337 307 Anton Tair Püha Loomaaed II 2:33:55.8 214 657
338 333 Ilves Teet Tervisesportlased 2:33:56.7 29 656
339 489 Israel Jaak HVSK Murru 2:33:57.8 215 655
340 403 Metsmaker Andres ALAS KUUL 2:34:02.4 216 654
341 501 Kuusiku Kaido 2:34:03.0 217 653
342 566 Vunder Timo 2:34:05.1 218 652
343 502 Hõrak Tarmo 2:34:08.3 219 651
344 187 Vestmann Rain Alexela Pro Team II 2:34:14.4 220 650
345 452 Piiri Rain 2:34:15.8 221 649
346 437 Raudsepp Marje Kesko Agro V 2:34:16.5 4 648
347 486 Romulus Andres 2:34:56.5 222 647
348 527 Saarma Jüri 2:35:08.0 223 646
349 652 Vsivtsev Vjatseslav Viru Politsei 2:35:18.7 224 645
350 389 Sammel Koit Cosmos Fun 2:35:25.2 30 644
351 512 Kurg Rauno 2:35:25.6 225 643
352 616 Rattur Rajko 2:35:28.6 226 642
353 304 Nurm Taavi 2:35:30.4 227 641
354 440 Tooming Andreas Hansura Racing Team 2:35:31.2 228 640
355 467 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team II 2:35:31.2 34 639
356 394 Elster Heiti velo clubbers 3 2:35:32.3 229 638
357 559 Pilliroog Alari 2:35:41.0 230 637
358 667 Riismaa Hanno 2:35:46.3 231 636
359 488 Venelaine Margus 2:35:54.2 232 635
360 477 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi III 2:36:02.6 233 634
361 470 Järve Marek 2:36:04.6 234 633
362 968 Klukin Aleksandr 2:36:06.1 235 632
363 561 Soots Reino Tele2 2:36:06.3 236 631
364 374 Hang Tauno 2:36:06.6 237 630
365 507 Vällik Kristjan Haanja RK Rohtõsuu 2:36:13.7 31 629
366 558 Kõue Aarne 2:36:25.7 32 628
367 406 Kuusik Leho 2:36:27.7 238 627
368 476 Eesmaa Andrus 2:36:28.9 239 626
369 378 Danilas Meelis 2:36:31.0 240 625
370 533 Valgerist Allan Trassid 2:36:36.2 241 624
371 483 Märtmaa Jüri Whirlpool 2:36:41.7 18 623
372 465 Vast Alari 2:36:46.0 242 622
373 473 Vasar Kaidu Valga Kalev 2:36:47.5 243 621
374 313 Vähi Nikolai Valga Kalev 2:36:47.7 33 620
375 576 Haug Risto 2:36:49.0 244 619
376 536 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 2:36:50.0 19 618
377 457 Kurrik Tõnis Rummu Jürid 2:37:00.2 245 617
378 639 Ozolins Ansis 2:37:05.9 246 616
379 595 Traks Hanno 2:37:11.5 247 615
380 563 Suisalu Siim 2:37:11.9 248 614
381 392 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 2:37:16.2 249 613
382 408 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:37:18.2 250 612
383 451 Lepiksaar Indrek 2:37:18.3 251 611
384 422 Oot Anti Extreme II 2:37:20.0 3 610
385 377 Soidla Margus 2:37:21.0 34 609
386 419 Kiens Jüri 2:37:24.4 35 608
387 429 Birnbaum Erki Püha Loomaaed III 2:37:27.8 252 607
388 562 Rikka Tarmo 2:37:28.8 253 606
389 485 Laaniste Andres 2:37:31.9 254 605
390 442 Tähiste Tarmo 2:37:46.5 255 604
391 598 Rool Margus Hansura Racing Team 2:37:47.4 256 603
392 611 Pärnamets Aivar 2:37:50.0 257 602
393 404 Uuring Raul Energia V 2:37:51.1 258 601
394 631 Nurm Maris 2:37:51.8 7 600
395 584 Parve Vahur Kaitsejõudude Peastaap 2:38:06.8 259 599
396 623 Smirnovs Aleksejs 2:38:12.3 260 598
397 548 Tarikas Tenno 2:38:16.4 261 597
398 549 Sauga Indrek 2:38:28.0 262 596
399 516 Soosaar Cardo 2:38:37.6 263 595
400 914 Jürisson Jaanus 2:38:37.9 27 594
401 543 Raudsepp Kalev Kesko Agro II 2:38:58.2 20 593
402 495 Kaliakina Tatjana 2:38:58.7 8 592
403 710 Toom Lauri 2:38:59.1 264 591
404 441 Kotkas Kristo 2:38:59.9 265 590
405 670 Võsu Bruno 2:39:01.3 266 589
406 672 Taan Rainer 2:39:07.1 267 588
407 415 Vana Janek 2:39:09.7 268 587
408 474 Kroon Aivo Haanja RK Papisöödu 2:39:12.9 21 586
409 405 Salep Robert BPE Viru/ C:MS 2:39:13.0 35 585
410 537 Rõõmussaar Avo 2:39:14.1 269 584
411 505 Popp Kristian 2:39:14.6 270 583
412 532 Kiipsaar Raido 2:39:16.2 271 582
413 544 Kuplis Andris 2:39:20.7 272 581
414 683 Osijärv Martin 2:39:21.1 28 580
415 523 Maarits Andres 2:39:29.6 273 579
416 622 Kiuru Väino Lõuna Politseiprefektuur 2:39:31.5 274 578
417 998 Vilums Guntis 2:39:31.6 6 577
418 542 Luikme Peeter 2:39:47.2 275 576
419 612 Arus Tiit MANN LINES 2:39:54.7 276 575
420 982 Pere Aivo Hansura Racing Team 2:39:55.3 36 574
421 684 Maalt Marko 2:40:04.3 37 573
422 553 Kikkas Andrus Assa-Kesoro II 2:40:07.2 277 572
423 619 Erm Margo TPSS 2:40:10.2 278 571
424 642 Ottel Rando 2:40:15.0 279 570
425 721 Saarep Peeter 2:40:19.8 7 569
426 508 Koosma Kenneth Extreme II 2:40:24.5 280 568
427 577 Suurman Herkki 2:40:28.0 38 567
428 504 Kanniste Jaak 2:40:32.0 22 566
429 975 Kukk Kaido 2:40:35.8 36 565
430 334 Koppel Mart SANGAR 2 2:40:38.0 281 564
431 320 Janter Tõnu JULGESTUSPOLITSEI 1 2:40:43.5 282 563
432 493 Mõis Jüri 2:40:43.9 8 562
433 581 Lõppe Rein 2:40:54.5 283 561
434 603 Torim Ants ROK 2:40:59.9 284 560
435 177 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi II 2:41:07.6 285 559
436 1008 Konnov Rait 2:41:08.1 286 558
437 552 Soome Raul Haanja RK Baruto 2:41:19.3 287 557
438 499 Pärnik Jüri AREAL team 2:41:19.4 39 556
439 564 Saetalu Andres 2:41:19.7 40 555
440 345 Kingo Priit 2:41:34.3 288 554
441 570 Paat Rein 2:41:52.0 290 552
442 644 Saksniit Priit 2:41:52.0 289 553
443 620 Jõesaar Margus 2:41:52.6 291 551
444 591 Splite Janis 2:42:01.1 9 550
445 503 Sehver Almar 2:42:06.2 292 549
446 744 Osijärv Toomas 2:42:09.8 41 548
447 976 Lumiste Lauri 2:42:11.9 37 547
448 407 Vassus Raul 2:42:12.9 293 546
449 658 Estermaa Ago JULGESTUSPOLITSEI 1 2:42:15.0 23 545
450 601 Päll Kermo HVSK Harju 2:42:19.3 294 544
451 531 Saluste Peeter 2:42:34.4 42 543
452 494 Luiks Meelis Elion 3 2:42:40.2 295 542
453 590 Laur Mati Haanja RK Tsälbä 2:42:43.6 43 541
454 517 Tammjärv Janar 2:42:54.9 296 540
455 541 Kilk Kalle Energia V 2:42:55.1 297 539
456 521 Kiisk Kaukko 2:43:08.9 298 538
457 526 Põder Marju Cosmos 2:43:09.8 9 537
458 673 Viks Harri 2:43:27.6 299 536
459 756 Rannu Urmas 2:43:29.8 300 535
460 360 Sild Ivo 2:43:32.1 301 534
461 565 Sootla Indrek 2:43:36.9 302 533
462 1018 Randmaa Joel 2:43:50.1 303 532
463 666 Raivo Jaak 2:44:01.6 304 531
464 618 Kõiva Kalev Rummu Jürid 2:44:01.8 24 530
465 573 Abel Andrus 2:44:10.1 44 529
466 597 Velps Janis 2:44:12.4 305 528
467 716 Vitsur Marek ROK 2:44:12.7 306 527
468 682 Praks Teet 2:44:13.7 38 526
469 102 Hövel Avo Püha Loomaaed IV 2:44:23.6 307 525
470 506 Sits Kristi CITROEN TEAM 2:44:23.6 5 524
471 589 Põder Raivo HVSK Murru 2:44:26.9 308 523
472 535 Voolaid Peeter 2:44:28.5 10 522
473 484 Lopuhhin Sergei AT Sport II 2:44:30.9 309 521
474 655 Hutrov Rait 2:44:31.0 310 520
475 626 Kallasmaa Sander 2:44:48.9 311 519
476 587 Abel Marko 2:44:53.6 39 518
477 778 Mutso Eerik 2:44:56.1 312 517
478 624 Kibin Allan 2:44:57.9 45 516
479 699 Raudsepp Tõnu 2:44:58.2 313 515
480 522 Reili Kaspar 2:44:58.2 29 514
481 606 Kabonen Tiit 2:45:04.9 25 513
482 614 Dovnar Tanel 2:45:07.7 314 512
483 491 Einroos Urmas 2:45:10.4 315 511
484 596 Metusala Caspar 2:45:20.0 30 510
485 579 Animägi Tiit Elion 1 2:45:22.0 46 509
486 555 Elur Sven Viljandi Rattaklubi III 2:45:23.4 316 508
487 466 Märtmaa Siim Whirlpool 2:45:27.1 31 507
488 737 Pung Jaanus 2:45:28.2 317 506
489 785 Vuuk Heigo 2:45:35.8 318 505
490 621 Hanni Andrus 2:45:38.7 319 504
491 519 Leeduks Raul Extreme II 2:45:45.1 32 503
492 1016 Fimberg Teet 2:45:49.0 320 502
493 680 Kütt Vello 2:45:49.7 321 501
494 575 Jaaksoo Urmas 2:46:13.5 26 500
495 649 Kotsin Marek 2:46:17.2 322 499
496 633 Silm Jaanus 2:46:28.6 323 498
497 605 Ojamaa Oliver Tele2 2:46:32.0 324 497
498 697 Jürjens Erik 2:46:41.9 47 496
499 712 Velps Uldis 2:46:54.9 325 495
500 734 Kuusk Leho 2:46:57.8 326 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
, , 08.02.2010 22:01
asdfag


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE