estenglv
WAP version
Login form
20.Tartu Rattaralli 136 km
20.Tartu Rattaralli 64 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
20.Tartu Rattaralli
Aeg 27.05.2001
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 136 km
Korraldaja Klubi Tartu Martaon www.tartumaraton.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Durand Jacky Prantsusmaa 03:20:59.1 1
2 Mändoja Innar Jõgeva 03:22:51.2 2
3 Balzciunas Linas Leedu 03:22:54.9 3
4 Tombak Janek Jõgeva 03:23:07.3 4
5 Kirsipuu Jaan Tartu 03:23:19.9 5
6 Aug Andrus Tartu 03:23:20.3 6
7 Ainsalu Markku Tartu 03:23:21.0 7
8 Kurits Marko Tartu 03:23:21.6 8
9 Flickinger Andy Prantsusmaa 03:23:22.1 9
10 Maimre Raivo Tartu 03:23:22.8 1
11 Rannama Indrek Saaremaa 03:23:25.1 10
12 Polakovs Martins Läti 03:23:32.2 2
13 Maasikmets Alges Tallinn 03:23:46.3 11
14 Usin Risto Tartu 03:23:46.4 3
15 Birjukov Deniss Ida-Viru 03:23:48.3 4
16 Valvas Vahur Tartu 03:24:02.9 5
17 Rannama Ivari Saaremaa 03:24:03.0 6
18 Austa Caspar Tartu 03:24:03.7 7
19 Kodanipork Raido Tallinn 03:24:04.5 12
20 Raudsepp Tarmo Jõgeva 03:24:05.0 8
21 Kriit Kalle Tartu 03:24:05.3 9
22 Kanapeckas Karolis Leedu 03:24:05.6 10
23 Mandri Rene Jõgeva 03:24:06.2 11
24 Puuram Romet Pärnu 03:24:06.3 12
25 Välbe Urmas Tallinn 03:24:06.9 1
26 Tuisk Priit Põlva 03:24:07.0 13
27 Prous Priit Tallinn 03:24:07.2 13
28 Abolins Aldis Läti 03:24:07.6 14
29 Aduson Andre Harjumaa 03:24:08.1 14
30 Põldma Mirko Lääne-Viru 03:24:08.8 15
31 Zvirblis Ramunas Leedu 03:24:09.3 16
32 Karlson Urmas Tallinn 03:24:09.4 1
33 Veide Janis Läti 03:24:09.4 17
34 Gornischeff Artur Tartu 03:24:09.5 18
35 Rist Meelis Pärnu 03:24:09.7 15
36 Põld Ivo Tallinn 03:24:09.9 16
37 Trofimovs Aleksandrs Läti 03:24:10.1 19
38 Kask Riho Tartu 03:24:10.3 2
39 Korolevs Guntis Läti 03:24:10.5 20
40 Bespalko Jevgeni Ida-Viru 03:24:10.8 1
41 Ozolins Dzintars Läti 03:24:10.9 21
42 Kuzmin Sergei Ida-Viru 03:24:11.6 22
43 Tuur Renee Tallinn 03:24:13.1 17
44 Molev Juri Tallinn 03:24:14.3 18
45 Ojavee Mart Tallinn 03:24:16.6 23
46 Flammang Tom Luxemburg 03:24:18.2 19
47 Sweet Jay Austraalia 03:24:19.1 20
48 Capelle Ludovic Belgia 03:24:20.1 21
49 Morjakov Andrei Tartu 03:24:21.2 22
50 Roop Gunnar Lääne-Viru 03:25:28.3 23
51 Ruus Raimo Pärnu 03:26:02.0 24
52 Prost Rene Tartu 03:26:02.6 25
53 Kasenõmm Priit Tartu 03:26:03.5 24
54 Kaasma Kaido Pärnu 03:26:03.6 2
55 Neemela Kurmo Tartu 03:26:04.5 25
56 Dalberg Oliver Tartu 03:26:09.7 2
57 Nanits Mait Tartu 03:26:14.1 3
58 Vist Kalev Tallinn 03:26:19.0 4
59 Väinsalu Kert Tartu 03:26:53.2 26
60 Kõiv Gabriel Tartu 03:26:53.8 27
61 Sinicinas Romas Leedu 03:26:54.9 28
62 Burba Ramunas Leedu 03:26:57.9 29
63 Matuzas Mantas Leedu 03:26:58.0 30
64 Räim Riko Saaremaa 03:29:28.2 31
65 Nanits Mihkel Tallinn 03:29:33.2 3
66 Raadom Arno Tartu 03:29:47.4 4
67 Veeranna Jaan Tartu 03:33:20.7 3
68 Pae Karl Tallinn 03:35:31.1 32
69 Kisseljov Kirill Ida-Viru 03:36:28.5 33
70 Rikkas Andrus Harjumaa 03:36:30.3 26
71 Raudsepp Pavo Lääne-Viru 03:36:30.7 27
72 Laptshenkov Andrei Pärnu 03:36:33.0 5
73 Olkonen Indrek Läti 03:36:40.8 5
74 Jeret Kalevi Pärnu 03:36:41.5 6
75 Lukashevitcs Maris Läti 03:38:53.2 34
76 Tarassov Igor Tallinn 03:38:54.0 7
77 Suluste Jüri Saaremaa 03:38:56.8 8
78 Sepp Heiko Jõgeva 03:39:57.1 35
79 Puls Ardo Pärnu 03:41:46.1 36
80 Saamere Tanel Tallinn 03:41:46.7 28
81 Esnar Kaur Rapla 03:41:47.5 37
82 Kümnik Steve Harjumaa 03:41:47.6 29
83 Toomis Riina Tartu 03:41:48.1 1
84 Krits Rando Tallinn 03:41:48.3 38
85 Merisalu Margus Tartu 03:41:48.6 1
86 Kadarik Janek Rapla 03:41:48.6 30
87 Sõmmer Neno Viljandi 03:41:48.8 39
88 Rokasevits Aleksei Ida-Viru 03:41:49.2 6
89 Narusk Hegri Tartu 03:41:49.6 31
90 Verbu Jaano Tartu 03:41:50.2 7
91 Ruubel Paul Pärnu 03:41:50.4 40
92 Koot Holger Tallinn 03:41:50.5 41
93 Türi Madis Tallinn 03:41:50.6 32
94 Külv Hannes Tartu 03:41:50.8 8
95 Krits Ardo Tallinn 03:41:50.9 42
96 Tisler Ergo Tallinn 03:41:51.0 33
97 Ütt Andres Tartu 03:41:51.3 9
98 Selge Tarmo Tartu 03:41:51.5 34
99 Käis Jaak Tallinn 03:41:51.7 9
100 Janushevskis Andris Läti 03:41:51.8 2
101 Verliin Raino Tartu 03:41:51.9 35
102 Treier Grete Tartu 03:41:52.0 2
103 Viidik Raul Tallinn 03:41:52.5 10
104 Viigipuu Toomas Tartu 03:41:53.9 4
105 Meier Maaris Tallinn 03:41:54.1 1
106 Ainsalu Urmas Tallinn 03:41:54.3 36
107 Vilu Uku Tartu 03:41:54.5 37
108 Kaupmees Kalle Tallinn 03:41:55.6 1
109 Pensa Alo Tartu 03:41:55.9 38
110 Einsalu Ants Lääne-Viru 03:41:56.1 5
111 Raudsepp Priit Jõgeva 03:41:56.3 39
112 Bagdonaviciute Agne Leedu 03:41:56.5 1
113 Alaru Riho Tartu 03:41:56.5 11
114 Schumann Riivo Lääne-Viru 03:41:57.2 43
115 Linkgreim Jaanus Tallinn 03:41:57.8 40
116 Luks Sven Harjumaa 03:41:58.3 41
117 Johanson Marek Viljandi 03:41:58.7 42
118 Salumäe Priit Tallinn 03:41:59.3 43
119 Saks Tauno Tallinn 03:41:59.9 44
120 Trofimiks Viktors Läti 03:42:01.0 6
121 Aleksejevs Leonids Läti 03:42:02.5 7
122 Männama Kalle Tallinn 03:42:02.6 3
123 Kivil Peep Ida-Viru 03:42:03.7 45
124 Tõnisson Tiimo Tallinn 03:42:04.0 46
125 Plado Rain Tartu 03:42:04.4 44
126 Talu Martin Saaremaa 03:42:04.9 45
127 Sinimäe Veiko Tallinn 03:42:20.6 46
128 Koot Romek Soome 03:42:26.0 47
129 Agejevs Aleksandrs Läti 03:42:27.2 2
130 Kiigemägi Veljo Tartu 03:42:28.4 10
131 Tammiste Veiko Tartu 03:42:29.6 12
132 Järvela Hans Põlva 03:42:30.9 8
133 Jõks Alo Tartu 03:43:07.8 47
134 Kivil Allar Tartu 03:43:07.8 48
135 Kampus Kaido Tartu 03:43:08.6 49
136 Mihelson Olaf Tallinn 03:43:18.5 50
137 Pekk Tõnu Harjumaa 03:43:19.6 51
138 Kaljumäe Arvo Tallinn 03:43:21.0 52
139 Talu Ain Saaremaa 03:43:22.2 3
140 Püvi Margus Tartu 03:43:31.4 53
141 Siimer Martin Tallinn 03:43:37.7 54
142 Mihhaljov Dmitri Ida-Viru 03:43:40.4 48
143 Koch Kalju Harjumaa 03:44:15.9 1
144 Laaneots Tiit Tartu 03:44:19.9 55
145 Lauk Rein Pärnu 03:44:31.0 13
146 Kabatsenkov Aleksei Tallinn 03:44:33.4 56
147 Meringo Ruve Rapla 03:44:51.0 57
148 Koll Mart Jõgeva 03:45:01.2 58
149 Shtsherbakov Martin Tartu 03:46:38.3 49
150 Olivson Sergei Tallinn 03:48:39.1 11
151 Hoog Harro Pärnu 03:48:51.5 50
152 Sööt Martin Tartu 03:49:04.7 14
153 Hansov Hanno Harjumaa 03:49:34.9 51
154 Ernits Ardu Jõgeva 03:50:11.0 9
155 Ojaste Rainer Harjumaa 03:55:55.2 59
156 Fjodorov Nikolai Tartu 03:55:57.7 4
157 Lepmets Tanel Tallinn 03:56:00.7 60
158 Järveoja Toomas Tartu 03:56:10.7 10
159 Sudemäe Villy Harjumaa 03:57:38.1 5
160 Pärni Evald Tallinn 03:57:58.9 11
161 Reinov Toivo Harjumaa 04:00:06.2 12
162 Kullimaa Karel Pärnu 04:00:09.3 15
163 Ruubel Raul Pärnu 04:00:09.9 16
164 Sädemets Rainer Tartu 04:00:11.9 17
165 Resik Lauri Tallinn 04:00:13.1 61
166 Meringo Meelis Tallinn 04:00:13.3 6
167 Säkk Heikki Pärnu 04:00:13.5 62
168 Prükkel Jaanus Tallinn 04:00:13.6 13
169 Haapsal Ahti Tallinn 04:00:13.7 14
170 Kirsiaed Kalle Tartu 04:00:13.8 7
171 Aia Alar Pärnu 04:00:13.9 15
172 Saarma Toomas Tallinn 04:00:14.0 16
173 Ambos Ando Tallinn 04:00:14.5 63
174 Arak Anti Tallinn 04:00:14.6 64
175 Mikelsons Andris Läti 04:00:14.9 2
176 Mesi Ilmar Lääne-Viru 04:00:15.3 3
177 Lond Rain Harjumaa 04:00:15.3 65
178 Kerge Urmas Tartu 04:00:15.8 66
179 Reinumägi Tõnu Tartu 04:00:16.0 67
180 Soodla Guido Tartu 04:00:16.2 68
181 Rebane Priit Tartu 04:00:16.3 18
182 Ree Aivar Pärnu 04:00:16.5 69
183 Tõnissoo Andres Tartu 04:00:16.7 70
184 Kaasiku Reimo Järvamaa 04:00:17.0 71
185 Tamm Andrus Rapla 04:00:17.2 72
186 Hallop Gven Pärnu 04:00:17.5 19
187 Jermakov Janar Pärnu 04:00:17.5 20
188 Pogodin Dmitri Ida-Viru 04:00:17.7 73
189 Unt Peeter Tartu 04:00:17.9 74
190 Tarvis Peeter Rapla 04:00:18.1 8
191 Jurs Hassar Tartu 04:00:18.8 75
192 Hussar Kaidar Võru 04:00:19.3 76
193 Huhko Timo Tartu 04:00:19.4 21
194 Soosaar Cardo Tartu 04:00:20.0 77
195 Terasmaa Anton Harjumaa 04:00:20.6 78
196 Kalk Karmo Harjumaa 04:00:20.7 79
197 Drozdovs Pavels Läti 04:00:20.8 80
198 Ojaveer Kaido Harjumaa 04:00:21.0 17
199 Menning Rauno Tartu 04:00:21.4 81
200 Laas Johan Harjumaa 04:00:21.7 1
201 Ruubel Runo Pärnu 04:00:22.1 12
202 Orukask Aivar Tallinn 04:00:23.3 82
203 Altma Andres Tallinn 04:00:23.8 83
204 Härms Taavi Tallinn 04:00:24.7 52
205 Laht Ilmar Harjumaa 04:00:25.6 18
206 Kuusing Kaijo Harjumaa 04:00:25.6 84
207 Havik Margus Harjumaa 04:00:32.3 22
208 Kaasiku Ervi Järvamaa 04:00:34.7 13
209 Dzenis Didzis Läti 04:00:34.8 85
210 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 04:00:38.7 86
211 Mägi Jaanus Tartu 04:01:34.8 87
212 Sikk Tiit Tartu 04:01:40.1 88
213 Järveoja Jaanus Harjumaa 04:02:11.5 19
214 Juurik Kaido Pärnu 04:03:33.4 89
215 Uuk Aimur Tartu 04:03:35.4 14
216 Maaroos Martin Tartu 04:03:35.7 90
217 Jaakola Lauri Soome 04:03:36.1 15
218 Spigovskis Edmunds Läti 04:03:38.2 20
219 Tammisto Priit Harjumaa 04:03:38.3 16
220 Rein Janno Tartu 04:03:41.6 91
221 Pallo Rait Tallinn 04:03:41.8 92
222 Geilis Gunars Läti 04:03:42.5 2
223 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 04:03:46.0 17
224 Kivistik Loit Viljandi 04:03:50.0 93
225 Fedotovs Mihails Läti 04:04:36.5 94
226 Raudik Raimo Tartu 04:04:52.0 95
227 Ustinovitch Valentin Läti 04:06:05.7 9
228 Uibo Madis Tartu 04:06:39.9 96
229 Vähi Ilmar Tartu 04:06:49.8 97
230 Viilup Ingmar Valga 04:06:50.1 98
231 Uusen Hindrik Tartu 04:06:51.0 99
232 Rantala Seppo Soome 04:06:53.2 4
233 Kangur Mats Tallinn 04:06:53.2 100
234 Kauk Anti Tallinn 04:06:54.7 101
235 Lepasalu Laura Tartu 04:06:55.1 2
236 Karelson Tõnu Viljandi 04:06:56.6 21
237 Vali Fred Läänemaa 04:06:57.0 102
238 Bartusevics Mjaceslav Läti 04:06:57.4 3
239 Koppel Tõnu Tallinn 04:06:57.7 22
240 Lipp Sulev Harjumaa 04:06:59.8 103
241 Lüüde Riho Tallinn 04:07:00.3 104
242 Kajari Priit Tallinn 04:07:10.8 105
243 Rutkis Valts Läti 04:07:30.3 23
244 Kadajane Kaupo Harjumaa 04:07:44.7 53
245 Telepin Nikolai Venemaa 04:07:45.9 4
246 Pallas Lembit Harjumaa 04:07:53.2 10
247 Kibur Silvar Pärnu 04:08:13.7 23
248 Maripuu Ranno Tallinn 04:08:14.5 54
249 Sõmmer Kuuno Viljandi 04:08:16.8 24
250 Lind Martin Tartu 04:08:19.9 24
251 Jõgila Veiko Tallinn 04:08:26.0 106
252 Pääslane Ain Jõgeva 04:08:26.7 107
253 Mägi Indrek Viljandi 04:08:37.3 108
254 Krjutshkov Kaarel Viljandi 04:08:38.8 55
255 Rips Leho Tartu 04:08:48.4 109
256 Jaanimägi Ain Pärnu 04:08:49.7 18
257 Kadajane Erik Viljandi 04:08:57.3 110
258 Müür Jaanus Saaremaa 04:09:05.6 111
259 Odamus Tõnu Harjumaa 04:09:06.2 4
260 Mägi Tuulis Tartu 04:09:07.3 112
261 Kurg Kuno Tartu 04:09:07.9 113
262 Bachmann Bruno Tallinn 04:09:08.3 56
263 Leppik Toomas Viljandi 04:09:19.2 25
264 Jaago Urmas Tallinn 04:09:25.4 114
265 Syväräta Jouni Soome 04:09:27.6 5
266 Freimuth Ants Valga 04:09:29.5 6
267 Sala Enriko Tallinn 04:10:06.0 115
268 Kristal Tõnis Harjumaa 04:10:19.8 26
269 Pukk Andre Harjumaa 04:10:25.3 116
270 Tamm Ergo Tallinn 04:10:26.8 57
271 Virkus Eduard Pärnu 04:10:31.8 11
272 Vedler Indrek Tartu 04:10:32.7 117
273 Unt Anto Tartu 04:10:33.9 12
274 Tilk Arne Põlva 04:10:36.6 118
275 Kaupmees Margus Harjumaa 04:11:20.2 119
276 Teppo Indrek Valga 04:11:27.0 120
277 Lindepuu Liivo Viljandi 04:11:31.6 121
278 Dainis Andris Läti 04:11:44.4 7
279 Aus Andres Tartu 04:11:53.5 122
280 Kirikall Kaupo Harjumaa 04:11:57.4 123
281 Ottas Karl Harjumaa 04:12:00.9 13
282 Vahi Kunnar Valga 04:12:04.9 124
283 Lippe Meelis Pärnu 04:12:14.7 125
284 Sõmmer Andi Viljandi 04:12:14.7 19
285 Revjagin Mark Tallinn 04:12:15.0 126
286 Lazdins Arnis Läti 04:12:15.4 14
287 Kütt Alvar Tartu 04:12:17.1 127
288 Leismann Liivo Harjumaa 04:12:33.3 128
289 Mõis Jüri Tallinn 04:12:37.7 15
290 Nurk Priit Saaremaa 04:12:38.1 129
291 Jaaniste Eero Tallinn 04:12:45.4 130
292 Paas Markko Tartu 04:12:59.2 131
293 Korb Koit Tallinn 04:13:25.9 132
294 Grossmann Genry Tallinn 04:13:32.3 58
295 Maiste Magnus Tartu 04:13:35.2 133
296 Hiiemäe Andres Tartu 04:13:37.3 134
297 Taaramäe Rein Pärnu 04:13:38.5 25
298 Raudsepp Peep Järvamaa 04:13:39.5 135
299 Veide Rudolfs Läti 04:13:42.0 8
300 Aasa Jan Tartu 04:13:51.3 136
301 Peterson Hedi Tallinn 04:14:19.8 2
302 Reinart Priit Jõgeva 04:14:46.5 137
303 Treimut Raigo Harjumaa 04:14:59.4 138
304 Nöps Antti Tartu 04:15:31.5 139
305 Kriisa Kaido Jõgeva 04:15:49.3 140
306 Bäckman Matti Soome 04:15:57.6 5
307 Lempiäinen Teuvo Soome 04:15:58.2 9
308 Kollo Tiit Tallinn 04:16:33.1 27
309 Paabut Elvo Põlva 04:16:43.2 141
310 Tõnisson Rando Tallinn 04:17:19.7 142
311 Maksimovski Rene Tallinn 04:17:20.7 28
312 Veskemaa Harry Pärnu 04:17:22.6 26
313 Maasing Tarmo Lääne-Viru 04:17:27.6 29
314 Ait Aivo Tallinn 04:17:34.4 143
315 Adov Kalle Valga 04:18:20.4 30
316 Kull Andre Tallinn 04:18:21.6 144
317 Neeme Virgo Tallinn 04:18:38.5 145
318 Pekk Tiit Harjumaa 04:18:38.8 146
319 Neroznaks Vladislavs Läti 04:18:39.2 147
320 Tiit Aarne Tartu 04:18:46.8 148
321 Puhke Peeter Järvamaa 04:18:48.4 31
322 Ääremaa Märt Jõgeva 04:19:11.1 27
323 Maidla Alo Harjumaa 04:19:13.6 149
324 Kergand Aavo Rapla 04:19:14.1 10
325 Kütt Mehis Harjumaa 04:19:20.3 150
326 Kriisa Kaido Tallinn 04:19:21.5 151
327 Valdur Tõnu Harjumaa 04:19:22.2 20
328 Kaeramaa Gaido Tartu 04:19:23.2 152
329 Pohlak Raini Valga 04:19:24.1 32
330 Jurs Monika Tartu 04:19:24.6 3
331 Hallop Toomas Pärnu 04:19:25.0 33
332 Jair Ergo Tallinn 04:19:30.5 153
333 Stimmer Ando Pärnu 04:19:53.8 154
334 Laidre Reno Tartu 04:20:09.0 155
335 Antons Vello Harjumaa 04:20:12.1 5
336 Karjus Tanel Tartu 04:20:25.0 156
337 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 04:20:25.6 157
338 Kukk Vahur Jõgeva 04:20:38.4 16
339 Veilberg Ago Lääne-Viru 04:21:12.4 34
340 Shumanov Tiit Lääne-Viru 04:21:13.4 21
341 Oja Meelis Valga 04:21:25.4 158
342 Marjoniemi Hannu Soome 04:21:29.5 35
343 Toots Tanel Tartu 04:21:35.8 59
344 Tammistu Andrus Läänemaa 04:21:37.7 159
345 Davidovitsh Pavel Tallinn 04:22:14.5 28
346 Andresson Margus Tallinn 04:22:15.5 160
347 Pelska Enno Valga 04:22:24.0 36
348 Rattasep Ahti Tartu 04:22:50.8 37
349 Hermaküla Hannes Tallinn 04:22:54.9 161
350 Kelder Eero Valga 04:23:03.9 162
351 Paal Aivar Tallinn 04:23:09.4 163
352 Vollmer Siim Tallinn 04:23:40.8 60
353 Rohtla Enn Pärnu 04:23:51.5 164
354 Rein Mati Tartu 04:24:02.9 11
355 Koot Margus Tallinn 04:24:04.6 17
356 Tõnov Tõnu Harjumaa 04:24:07.4 165
357 Künnapas Arto Harjumaa 04:24:09.7 166
358 Koosa Marko Valga 04:24:09.9 29
359 Laas Kaido Harjumaa 04:24:10.1 18
360 Lepajõe Jaan Tartu 04:24:11.3 30
361 Päären Hugo Jõgeva 04:24:11.7 6
362 Diakov Filipp Venemaa 04:24:11.8 167
363 Visnapuu Priit Tartu 04:24:12.3 168
364 Maiste Johannes Viljandi 04:24:13.6 12
365 Parts Toomas Tartu 04:24:15.1 38
366 Tamm Tarmo Tallinn 04:24:17.0 169
367 Gäddträsk Kauko Soome 04:24:18.7 19
368 Mets Jüri Pärnu 04:24:21.8 22
369 Toode Margus Tartu 04:24:24.0 170
370 Laansalu Meelis Tartu 04:24:30.9 39
371 Kõre Marek Jõgeva 04:24:34.5 171
372 Aigro Ene Valga 04:24:35.0 1
373 Liiva Enn Tallinn 04:24:35.2 23
374 Laur Jüri Tallinn 04:24:56.7 172
375 Nuudi Aimar Tallinn 04:25:03.4 173
376 Pruus Kuldar Tallinn 04:25:08.1 174
377 Schultz Rivo Pärnu 04:25:17.8 31
378 Soo Veiko Jõgeva 04:25:26.5 175
379 Makke Vahur Tartu 04:25:39.6 40
380 Vaker Andrus Harjumaa 04:25:56.3 24
381 Lõiv Paul Tartu 04:26:03.4 176
382 Kotov Raul Harjumaa 04:26:06.9 41
383 Einpaul Heiki Harjumaa 04:26:14.3 42
384 Sarapuu Eerik Jõgeva 04:26:14.7 177
385 Raudsepp Raido Võru 04:26:14.9 178
386 Pütsep Vello Jõgeva 04:26:15.1 7
387 Peltola Tapani Soome 04:26:17.9 20
388 Valk Olev Tartu 04:26:19.8 25
389 Räim Andres Tartu 04:26:19.9 43
390 Ploovits Heino Harjumaa 04:26:29.4 21
391 Preem Madis Viljandi 04:26:29.6 44
392 Tõevere Mart Tallinn 04:26:31.5 179
393 Ekdahl Jouko Soome 04:26:49.2 26
394 Kiik Aare Tartu 04:26:50.5 27
395 Alunurm Alo Tallinn 04:26:53.4 180
396 Pivars Maris Läti 04:26:56.2 13
397 Jürimaa Tõnu Valga 04:27:08.0 14
398 Raav Aivar Põlva 04:27:15.6 28
399 Korbun Kalev Põlva 04:27:18.7 181
400 Normak Kata-Liina Tallinn 04:27:19.5 3
401 Sõro Heiko Harjumaa 04:27:26.5 182
402 Kauer Siim Tartu 04:27:31.4 32
403 Maidla Viljar Jõgeva 04:27:38.0 183
404 Kruus Kaupo Tallinn 04:27:38.3 184
405 Liiva Toomas Valga 04:27:40.2 185
406 Aamisepp Andres Harjumaa 04:27:47.5 186
407 Teearu Karl Valga 04:28:09.4 22
408 Moorits Jaan Pärnu 04:28:45.6 6
409 Rantanen Timo Soome 04:28:46.8 29
410 Hoop Andres Tartu 04:29:55.0 187
411 Külv Taavi Tartu 04:29:56.3 33
412 Kaskema Valdis Tartu 04:29:56.4 188
413 Liksor Aivo Tallinn 04:29:56.8 30
414 Cinks Raitis Läti 04:29:57.4 31
415 Oder Rein Tartu 04:30:08.8 189
416 Lepik Hillar Harjumaa 04:30:22.2 23
417 Loogna Margus Tallinn 04:30:30.9 190
418 Pappel Eno Harjumaa 04:30:49.0 191
419 Märtmaa Jüri Harjumaa 04:31:28.4 32
420 Volt Ivo Tallinn 04:31:32.2 192
421 Itter Vambola Pärnu 04:31:32.3 24
422 Seer Hannes Valga 04:31:44.6 193
423 Ylikoski Jarmo Soome 04:31:48.1 25
424 Keernik Gunnar Tartu 04:31:51.6 194
425 Tensing Tamur Tartu 04:32:11.2 195
426 Irik Rein Tallinn 04:32:41.2 33
427 Tamm Aavo Tallinn 04:32:41.7 196
428 Martson Andres Pärnu 04:33:34.2 197
429 Järve Alo Tartu 04:33:46.2 198
430 Rebane Renato Tartu 04:33:46.7 199
431 Kane Rein Harjumaa 04:33:59.8 8
432 Purge Priit Tartu 04:34:39.1 200
433 Veepere Toomas Lääne-Viru 04:34:40.6 45
434 Kaukis Oskars Läti 04:34:46.4 34
435 Pettai Harri Valga 04:34:49.8 201
436 Mihkels Stanislav Tartu 04:34:50.3 202
437 Rannaste Ivo Tallinn 04:34:50.8 203
438 Kaver Astrid Tallinn 04:34:51.7 4
439 Truus Jüri Tartu 04:34:52.6 204
440 Eelmets Enn Harjumaa 04:34:53.9 205
441 Villem Lembit Valga 04:35:24.9 26
442 Saarainen Matti Soome 04:35:26.0 46
443 Kirsipuu Avo Harjumaa 04:35:34.3 206
444 Järve Olav Tallinn 04:35:55.5 207
445 Potashenkov Anatoli Tartu 04:36:24.4 208
446 Väljaru Peep Tartu 04:36:24.9 47
447 Sepp Bruno Tartu 04:36:25.2 209
448 Väljaru Jane Tartu 04:36:30.5 3
449 Nõmm Kalev Tallinn 04:36:45.4 48
450 Koplimets Helmut Põlva 04:36:46.6 35
451 Tael Mati Tallinn 04:37:04.6 27
452 Suurman Herkki Harjumaa 04:37:06.9 49
453 Brück Urmas Harjumaa 04:37:09.9 210
454 Karja Kaupo Viljandi 04:37:11.9 61
455 Balõnski Peeter Viljandi 04:37:17.8 15
456 Vaabel Kaur Rapla 04:38:46.7 211
457 Kurs Kalmar Tartu 04:39:00.6 212
458 Rikkand Algis Põlva 04:39:01.0 213
459 Rebane Andrus Harjumaa 04:39:11.0 214
460 Kalle Anti Harjumaa 04:39:21.1 215
461 Kiviste Andres Tartu 04:39:22.0 28
462 Rast Henn Tallinn 04:39:52.0 216
463 Kabral Iljar Valga 04:40:00.9 217
464 Taba Mati Tartu 04:40:09.8 1
465 Vectirans Gundars Läti 04:40:18.7 218
466 Aamisepp Tõnu Harjumaa 04:40:26.8 29
467 Müür Johannes Harjumaa 04:40:27.5 9
468 Kirsiaed Ivo Tartu 04:40:28.3 219
469 Raidma Alvar Tartu 04:40:28.6 220
470 Lätte Raivo Tartu 04:40:29.3 221
471 Piirsalu Peep Tartu 04:40:31.5 36
472 Zukker Alar Tartu 04:40:32.1 50
473 Maarits Andres Tallinn 04:40:34.4 222
474 Sumberg Ants Tallinn 04:40:38.5 30
475 Aare Marion Tallinn 04:40:40.0 5
476 Tulp Taavo Jõgeva 04:40:44.4 223
477 Ruusmaa Margus Tartu 04:40:45.4 224
478 Tamm Tõiv Tartu 04:40:52.6 37
479 Kikkas Andrus Tallinn 04:40:53.7 225
480 Reinsalu Matti Järvamaa 04:40:56.5 16
481 Tuisk Taavi Tallinn 04:41:00.2 226
482 Kaljumäe Tiit Lääne-Viru 04:41:03.9 38
483 Aan Peeter Tartu 04:41:37.2 227
484 Stepens Aloizs Läti 04:41:39.6 51
485 Myllylä Teijo Soome 04:41:54.3 31
486 Posti Lauri Tallinn 04:42:02.8 228
487 Oks Alar Pärnu 04:42:12.9 52
488 Tamme Tanel Tallinn 04:42:27.2 62
489 Vahar Jüri Pärnu 04:42:29.5 229
490 Kadajane Raul Viljandi 04:42:34.8 32
491 Jõesaar Margus Jõgeva 04:42:36.9 230
492 Sarv Riho Tallinn 04:42:38.1 53
493 Org Tõnis Tartu 04:42:39.1 231
494 Reintam Margus Harjumaa 04:42:40.3 39
495 Küttis Radek Rapla 04:42:41.9 232
496 Birnbaum Erki Pärnu 04:42:43.0 233
497 Raidve Tiit Harjumaa 04:42:43.5 54
498 Porri Veli Soome 04:42:45.3 55
499 Trööp Tanel Harjumaa 04:42:46.2 234
500 Dobrus Marti Tartu 04:42:46.8 235
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE