estenglv
WAP version
Login form
4. Tartu Rattamaraton 63 km
4. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
4. Tartu Rattamaraton
Aeg 16.12.2001
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Maasikmets Alges Tallinn 01:54:55.1 1
2 Oras Allan Tartu 01:54:56.4 2
3 Kodanipork Raido Tallinn 01:55:37.0 3
4 Valvas Vahur Tartu 01:56:17.2 1
5 Kuzmin Sergei Ida-Viru 01:56:17.9 2
6 Kargu Oskari Tartu 01:56:21.9 4
7 Rannama Indrek Saaremaa 01:56:26.3 5
8 Põldma Mirko Lääne-Viru 01:56:28.5 3
9 Rist Meelis Pärnu 01:56:29.4 6
10 Maimre Raivo Tartu 01:56:39.7 4
11 Austa Caspar Tartu 01:57:11.2 5
12 Aduson Andre Harjumaa 02:00:09.2 7
13 Tamkõrv Helmet Tallinn 02:00:10.1 8
14 Tuisk Priit Põlva 02:01:15.4 9
15 Turunen Tuomas Soome 02:01:26.2 6
16 Aun Martin Pärnu 02:01:43.4 1
17 Karlson Urmas Tallinn 02:01:43.7 1
18 Kivil Peep Ida-Viru 02:02:05.5 10
19 Karu Virgo Tallinn 02:02:21.1 11
20 Birjukov Deniss Ida-Viru 02:03:23.2 7
21 Aksin Janno Pärnu 02:03:42.3 12
22 Esnar Kaur Rapla 02:03:43.7 8
23 Väinsalu Kert Tartu 02:03:45.1 9
24 Raudsepp Priit Jõgeva 02:03:45.9 13
25 Johanson Oliver Tallinn 02:03:46.3 14
26 Tohvrel Rego Harjumaa 02:03:46.6 15
27 Käis Jaak Tallinn 02:03:47.0 2
28 Aulik Allan Tallinn 02:03:47.2 10
29 Järva Janek Tallinn 02:03:47.5 16
30 Räim Riko Saaremaa 02:03:49.2 11
31 Kirsipuu Toomas Tartu 02:03:51.0 3
32 Molev Juri Tallinn 02:03:51.4 17
33 Heinikainen Jari Soome 02:03:51.8 18
34 Raadom Erik Tartu 02:03:52.3 12
35 Zviedris Normunds Läti 02:03:52.8 19
36 Liis Meelis Jõgeva 02:03:54.8 13
37 Sisolatins Arturs Läti 02:04:46.3 14
38 Luks Sven Harjumaa 02:05:11.8 20
39 Tupp Ivo Võru 02:05:17.4 21
40 Suluste Jüri Saaremaa 02:05:18.0 4
41 Kukk Erki Pärnu 02:05:18.6 22
42 Krull Mikk Tallinn 02:05:19.7 23
43 Jürna Jaanus Lääne-Viru 02:05:21.0 24
44 Hiltunen Sami Soome 02:05:24.8 25
45 Lillemets Tanel Tartu 02:05:25.5 26
46 Lehti Janne Soome 02:05:26.0 2
47 Kuhlap Kaupo Viljandi 02:05:26.2 5
48 Siimer Martin Tallinn 02:05:26.6 27
49 Krull Alar Tallinn 02:05:36.2 1
50 Tukia Margus Harjumaa 02:05:37.9 28
51 Tõnisson Tiimo Tallinn 02:05:39.3 29
52 Tarlap Tarmo Harjumaa 02:05:42.0 30
53 Piiritalo Janis Võru 02:05:44.1 15
54 Olu Heigo Lääne-Viru 02:05:46.7 31
55 Lusis Karlis Läti 02:05:55.9 1
56 Hussar Kaidar Võru 02:06:13.1 32
57 Tuur Renee Tallinn 02:06:19.6 33
58 Dzenis Didzis Läti 02:06:22.2 34
59 Sondors Didzis Läti 02:06:47.6 35
60 Mandri Rene Jõgeva 02:07:09.3 16
61 Välbe Urmas Tallinn 02:07:10.2 6
62 Hoog Harro Pärnu 02:07:16.2 17
63 Arula Raul Tartu 02:07:16.6 3
64 Mesi Meelis Lääne-Viru 02:07:16.8 36
65 Flink Arne Lääne-Viru 02:07:17.2 7
66 Raudik Raimo Tartu 02:07:17.6 37
67 Ruubel Paul Pärnu 02:07:18.2 18
68 Kasekamp Andrus Viljandi 02:07:18.6 38
69 Taaramäe Rein Pärnu 02:07:20.6 2
70 Korts-Laur Ervin Harjumaa 02:07:25.5 3
71 Ojaots Aigar Tallinn 02:07:26.1 39
72 Kanep Urmas Tallinn 02:07:26.8 2
73 Vilen Mika Soome 02:07:27.1 40
74 Loigom Villem Tallinn 02:07:27.4 8
75 Raidma Ragnar Tallinn 02:07:28.2 9
76 Mihelson Olaf Tallinn 02:07:33.3 41
77 Kampus Kaido Tartu 02:07:34.0 42
78 Verliin Raino Tartu 02:07:35.5 43
79 Pensa Alo Tartu 02:07:37.0 44
80 Meringo Ruve Rapla 02:07:38.7 45
81 Karro Margus Tartu 02:07:45.5 46
82 Draugs Girts Läti 02:07:49.6 19
83 Toiger Timo Tallinn 02:07:50.6 47
84 Männiste Meeme Tallinn 02:07:56.0 48
85 Emmerich Markus Saksamaa 02:07:58.5 49
86 Sõmmer Neno Viljandi 02:07:59.5 20
87 Hansov Hanno Harjumaa 02:08:00.7 21
88 Kümnik Steve Harjumaa 02:08:19.4 50
89 Evert Jaak Tallinn 02:08:30.9 51
90 Saamere Tanel Tallinn 02:09:05.0 52
91 Parre Jaak Tartu 02:09:22.0 22
92 Põld Ivo Tallinn 02:09:29.9 53
93 Gornischeff Artur Tartu 02:09:37.5 23
94 Krull Kaupo Tallinn 02:09:43.7 4
95 Kauk Anti Tallinn 02:09:43.8 54
96 Vaarma Meelis Järvamaa 02:09:44.5 5
97 Vist Kalev Tallinn 02:09:46.3 10
98 Seema Raul Tallinn 02:09:46.3 55
99 Tiido Tarmo Tallinn 02:09:46.5 56
100 Treier Grete Tartu 02:09:47.1 1
101 Pilv Ivar Järvamaa 02:09:49.3 57
102 Lipp Aivar Tallinn 02:09:50.2 58
103 Kaupmees Kalle Tallinn 02:09:51.5 1
104 Kopli Tarmo Tallinn 02:09:54.6 59
105 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 02:09:59.0 60
106 Nanits Mait Tartu 02:10:09.9 11
107 Rotberg Raimo Harjumaa 02:10:15.8 61
108 Järveoja Toomas Tartu 02:10:18.4 4
109 Kangert Tanel Pärnu 02:10:21.2 6
110 Kollo Tiit Tallinn 02:10:26.0 12
111 Kasenõmm Priit Tartu 02:10:27.4 62
112 Rips Leho Tartu 02:10:28.8 63
113 Aus Jaanus Pärnu 02:10:33.0 64
114 Schumann Riivo Lääne-Viru 02:10:33.9 24
115 Võsu Kalvar Jõgeva 02:10:34.3 65
116 Kriisa Kaido Jõgeva 02:10:35.4 66
117 Lepajõe Jaan Tartu 02:10:51.4 7
118 Linkgreim Jaanus Tallinn 02:10:56.2 67
119 Fuchs Urmo Tartu 02:11:06.2 68
120 Morjakov Andrei Tartu 02:11:15.3 69
121 Kaasma Kaido Pärnu 02:11:24.4 13
122 Kurits Marko Tartu 02:12:06.5 70
123 Tarassov Igor Tallinn 02:12:15.3 14
124 Gliaudelis Arunas Leedu 02:12:15.6 25
125 Grünberg Priit Harjumaa 02:12:18.4 71
126 Meringo Meelis Tallinn 02:12:20.0 3
127 Skutelis Aivars Läti 02:12:20.0 72
128 Pallo Rait Tallinn 02:12:20.5 73
129 Harand Allan Tallinn 02:12:21.1 74
130 Verbu Jaano Tartu 02:12:21.7 8
131 Pani Marek Tallinn 02:12:22.3 75
132 Türi Madis Tallinn 02:12:24.2 76
133 Koll Mart Jõgeva 02:12:25.3 77
134 Selde Tarmo Harjumaa 02:12:26.5 15
135 Tamme Tanel Tallinn 02:12:32.3 26
136 Kaeramaa Gaido Tartu 02:12:32.9 78
137 Kulago Sergejs Läti 02:12:34.6 79
138 Draugs Roberts Läti 02:12:34.9 80
139 Jaaska Allan Rapla 02:12:35.6 81
140 Paavel Valdeko Harjumaa 02:12:36.0 82
141 Haapsal Ahti Tallinn 02:12:36.5 16
142 Kerge Urmas Tartu 02:12:37.3 83
143 Koosa Marko Valga 02:12:38.5 9
144 Lepmets Tanel Tallinn 02:12:38.9 84
145 Neemela Kurmo Tartu 02:12:39.5 85
146 Bikshe Zintis Läti 02:12:40.3 17
147 Mölder Ivo Järvamaa 02:12:40.6 86
148 Järveläinen Riho Tartu 02:12:40.7 18
149 Jeret Kalevi Pärnu 02:12:41.1 19
150 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:12:41.9 20
151 Kusman Janno Tallinn 02:12:42.3 87
152 Koch Kalju Harjumaa 02:12:48.0 1
153 Mesi Ilmar Lääne-Viru 02:12:52.3 2
154 Mägi Allan Tartu 02:12:58.0 88
155 Maidla Alo Harjumaa 02:13:00.1 89
156 Ventmann Henri Tartu 02:13:01.1 90
157 Nurk Priit Saaremaa 02:13:15.2 91
158 Lauk Rein Pärnu 02:13:18.7 10
159 Tokko Rainer Tallinn 02:13:21.7 92
160 Laur Urmas Tallinn 02:13:30.9 93
161 Rubenis Normunds Läti 02:13:38.3 21
162 Konks Kristo Tallinn 02:13:44.4 94
163 Tõnissoo Andres Tartu 02:14:08.6 95
164 Kristal Tõnis Harjumaa 02:14:09.8 22
165 Merisalu Margus Tartu 02:14:22.1 4
166 Sunins Guntars Läti 02:14:29.9 96
167 Puls Ardo Pärnu 02:14:34.9 27
168 Tilk Arne Põlva 02:14:43.7 97
169 Ütt Andres Tartu 02:14:46.0 11
170 Malkus Margus Tartu 02:14:50.4 98
171 Kask Janek Lääne-Viru 02:14:59.0 99
172 Orukask Aivar Tallinn 02:15:04.8 100
173 Laurson Mati Tartu 02:15:05.3 101
174 Sudemäe Villy Harjumaa 02:15:05.9 5
175 Teppo Indrek Valga 02:15:06.8 102
176 Hiiemäe Andres Tartu 02:15:08.7 103
177 Nõlvik Lasse Tallinn 02:15:11.5 104
178 Ojaste Rainer Harjumaa 02:15:12.2 105
179 Tammsaar Marko Tallinn 02:15:13.2 106
180 Ainsalu Urmas Tallinn 02:15:16.5 107
181 Piirsoo Aare Harjumaa 02:15:17.8 5
182 Kübar Kristjan Tartu 02:15:21.8 28
183 Kütt Alvar Tartu 02:15:25.2 108
184 Järvela Hans Põlva 02:15:26.6 6
185 Männiksaar Indrek Jõgeva 02:15:38.3 109
186 Lipp Sulev Harjumaa 02:15:41.8 110
187 Miller Mait Tallinn 02:15:42.8 111
188 Kadajane Kaupo Harjumaa 02:15:43.6 29
189 Adov Kalle Valga 02:15:45.0 23
190 Kadarik Janek Rapla 02:15:45.5 112
191 Soosaar Cardo Tartu 02:15:45.9 113
192 Avens Reinis Läti 02:15:46.9 114
193 Raudsepp Kalev Jõgeva 02:15:47.9 7
194 Soosalu Karen Tallinn 02:15:51.7 24
195 Mõttus Raivo Tartu 02:15:53.1 8
196 Pae Karl Tallinn 02:15:54.6 30
197 Gromovs Arnis Läti 02:15:56.1 25
198 Sams Imre Tallinn 02:15:56.6 115
199 Jurs Hassar Tartu 02:15:57.4 116
200 Tõnismäe Marek Tallinn 02:15:57.7 117
201 Kashin Oleg Ida-Viru 02:15:58.1 118
202 Laidre Reno Tartu 02:15:59.8 119
203 Rohtla Enn Pärnu 02:16:06.5 120
204 Rõngas Riho Harjumaa 02:16:09.4 121
205 Mägi Toomas Valga 02:16:10.9 122
206 Metusala Egon Viljandi 02:16:12.0 123
207 Johanson Marek Viljandi 02:16:14.1 124
208 Kesa Paul Tallinn 02:16:15.3 31
209 Oppi Art Harjumaa 02:16:16.9 125
210 Puhm Steven Tartu 02:16:17.3 12
211 Zirel Tambet Tartu 02:16:17.6 32
212 Huik Aare Võru 02:16:18.2 126
213 Järveoja Jaanus Harjumaa 02:16:20.3 26
214 Aamisepp Andres Harjumaa 02:16:21.5 127
215 Alunurm Alo Tallinn 02:16:22.2 128
216 Ragilo Oleg Tallinn 02:16:23.5 129
217 Nael Paavo Harjumaa 02:16:23.8 130
218 Külv Hannes Tartu 02:16:24.6 13
219 Alling Urmo Harjumaa 02:16:25.3 131
220 Lõokene Marek Rootsi 02:16:26.5 132
221 Kuresoo Rain Järvamaa 02:16:31.2 33
222 Laine Andre Võru 02:16:35.1 133
223 Pinkis Artis Läti 02:16:38.3 134
224 Nurmsalu Rain Tallinn 02:16:40.8 135
225 Gristsenko Andrei Tallinn 02:16:48.0 136
226 Kaljumäe Arvo Tallinn 02:16:51.0 137
227 Soo Veiko Jõgeva 02:16:52.4 138
228 Silver Jaanus Tartu 02:16:53.8 139
229 Kaasiku Reimo Järvamaa 02:16:54.6 140
230 Orav Raigo Jõgeva 02:16:55.5 34
231 Kuusk Leho Tallinn 02:16:56.9 141
232 Ruubel Raul Pärnu 02:16:58.3 14
233 Lindepuu Liivo Viljandi 02:17:00.9 142
234 Ilves Kea-Kaia Tallinn 02:17:01.6 2
235 Zarauskas Dainius Leedu 02:17:02.6 143
236 Pärnaste Einar Harjumaa 02:17:07.6 144
237 Mändmets Mait Harjumaa 02:17:08.9 145
238 Tarvis Peeter Rapla 02:17:13.1 6
239 Vahar Jüri Pärnu 02:17:15.1 146
240 Rae Ermo Tallinn 02:17:23.7 147
241 Pertens Sten Tallinn 02:17:25.1 148
242 Tobreluts Rainer Tartu 02:17:25.9 149
243 Maripuu Ranno Tallinn 02:17:30.7 35
244 Kull Andre Tallinn 02:17:33.9 150
245 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 02:17:41.6 151
246 Kalk Karmo Harjumaa 02:17:47.4 152
247 Narusk Hegri Tartu 02:17:55.1 153
248 Käpa Urmas Tartu 02:17:57.3 154
249 Hallik Sulev Ida-Viru 02:18:00.1 155
250 Brück Urmas Harjumaa 02:18:11.5 156
251 Esinurm Jürgen Tallinn 02:18:40.8 36
252 Fjodorov Nikolai Tartu 02:18:41.1 7
253 Kullimaa Karel Pärnu 02:18:42.2 15
254 Kübar Andres Põlva 02:18:45.1 9
255 Kelk Margus Tartu 02:18:47.1 157
256 Pelska Enno Valga 02:18:48.7 27
257 Välling Esko Tallinn 02:18:50.0 158
258 Pert Peeter Rapla 02:18:51.2 159
259 Reisenbuk Raivo Tallinn 02:18:53.4 28
260 Tamm Tarmo Pärnu 02:18:54.3 160
261 Pärnakivi Tiit Viljandi 02:18:57.0 161
262 Hallop Gven Pärnu 02:19:03.7 16
263 Kontula Jaakko Soome 02:19:07.1 10
264 Sedlenieks Ivars Läti 02:19:08.8 11
265 Toomis Riina Tartu 02:19:13.4 3
266 Sinisalu Ever Valga 02:19:15.8 162
267 Mesila Raidar Tallinn 02:19:16.8 163
268 Pärni Evald Tallinn 02:19:17.9 12
269 Korb Koit Tallinn 02:19:18.4 164
270 Vahi Andrus Rapla 02:19:21.5 165
271 Seema Raivo Tallinn 02:19:22.0 166
272 Tell Taavi Võru 02:19:23.8 167
273 Kiiver Kaupo Tartu 02:19:26.5 168
274 Kadajane Erik Viljandi 02:19:28.0 169
275 Selge Sven Järvamaa 02:19:31.6 17
276 Vaher Vallo Tartu 02:19:33.3 170
277 Tiit Aarne Tartu 02:19:36.4 171
278 Viitmaa Alar Viljandi 02:19:39.9 172
279 Japinsh Igo Läti 02:19:41.6 2
280 Allik Enn Viljandi 02:19:46.1 13
281 Tammjärv Janar Võru 02:19:47.8 173
282 Tamm Tarmo Tallinn 02:19:52.3 174
283 Uiboupin Ats Võru 02:19:56.8 37
284 Heinmaa Henri Tallinn 02:20:02.4 175
285 Nurk Kaarel Tartu 02:20:04.5 38
286 Olkonen Indrek Läti 02:20:05.4 29
287 Uibo Madis Tartu 02:20:07.6 176
288 Ints Kalev Tartu 02:20:24.0 177
289 Kivimägi Reio Tallinn 02:20:25.2 39
290 Vasemägi Janek Lääne-Viru 02:20:28.3 178
291 Kruusenberg Ivar Järvamaa 02:20:29.4 40
292 Pae Arno Tallinn 02:20:31.5 179
293 Havik Margus Harjumaa 02:20:33.5 18
294 Johanson Jaanus Viljandi 02:20:34.5 180
295 Toome Roland Lääne-Viru 02:20:35.2 181
296 Kuljus Ülo Võru 02:20:37.6 8
297 Zunna Vilmars Läti 02:20:38.6 30
298 Morel Ülar Võru 02:20:40.2 182
299 Antoniak Marek Harjumaa 02:20:50.1 183
300 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:20:53.8 14
301 Jair Ergo Tallinn 02:20:54.2 184
302 Oja Meelis Valga 02:20:55.5 185
303 Sammel Koit Tallinn 02:20:56.9 31
304 Veske Peeter Tartu 02:20:58.6 15
305 Soonets Art Tartu 02:21:03.5 186
306 Koppel Tõnu Tallinn 02:21:04.8 32
307 Kusman Jaak Tallinn 02:21:06.6 9
308 Irik Rein Tallinn 02:21:11.4 16
309 Pletiens Ilgvars Läti 02:21:15.1 17
310 Soodla Guido Tartu 02:21:15.6 187
311 Oot Anti Tartu 02:21:16.9 3
312 Kulu Kristjan Tallinn 02:21:18.5 188
313 Arumets Joel Tartu 02:21:20.0 189
314 Sikk Tiit Tartu 02:21:21.0 190
315 Raudik Alo Tartu 02:21:24.9 191
316 Visnapuu Priit Tartu 02:21:34.0 192
317 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:21:35.6 18
318 Karlson Roland Tallinn 02:21:36.9 19
319 Schultz Rivo Pärnu 02:21:38.2 20
320 Viilup Ingmar Valga 02:21:42.1 193
321 Suisalu Alvar Tallinn 02:21:49.2 194
322 Vaar Aivo Läti 02:21:50.1 195
323 Lillemets Kristjan Pärnu 02:21:51.3 21
324 Kirikmäe Erik Ida-Viru 02:21:51.8 196
325 Korts-Laur Raul Harjumaa 02:21:57.3 33
326 Pääslane Ain Jõgeva 02:21:57.7 197
327 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 02:21:58.7 198
328 Martinson Ainar Tallinn 02:21:58.8 22
329 Gans Kristjan Tallinn 02:21:59.1 41
330 Kallakmaa Teet Järvamaa 02:21:59.6 34
331 Zorin Igor Harjumaa 02:22:00.3 23
332 Ernits Ardu Jõgeva 02:22:00.9 19
333 Kiissa Glein Tartu 02:22:03.1 199
334 Saarna Rivo Tallinn 02:22:08.6 200
335 Viies Marcus Tallinn 02:22:14.1 24
336 Treier Robert Tallinn 02:22:16.4 201
337 Noormets Gert Tallinn 02:22:17.2 42
338 Semenjuk Andrei Tallinn 02:22:18.8 25
339 Liivik Margus Harjumaa 02:22:21.5 202
340 Gavriljuk Aleksei Tallinn 02:22:22.7 43
341 Pekk Tõnu Harjumaa 02:22:23.0 203
342 Jürgenson Indrek Tartu 02:22:30.1 204
343 Rebane Hannes Tartu 02:22:37.4 205
344 Sepp Bruno Tartu 02:22:47.8 206
345 Pohla Are Valga 02:22:48.8 207
346 Överus Priit Tallinn 02:22:49.0 35
347 Tamm Tarmo Harjumaa 02:22:49.4 208
348 Kirsimägi Taavi Tartu 02:22:50.4 26
349 Kanistik Heiki Tallinn 02:22:51.5 209
350 Mägi Indrek Viljandi 02:22:52.9 210
351 Eilo Enno Lääne-Viru 02:22:57.1 36
352 Luik Aivar Tartu 02:23:00.6 211
353 Tamm Bruno Tallinn 02:23:05.8 212
354 Nigul Alar Tallinn 02:23:14.0 37
355 Tinno Margus Tallinn 02:23:14.9 213
356 Jagomägi Teet Tartu 02:23:18.9 214
357 Tupits Ivo Lääne-Viru 02:23:19.9 215
358 Binkis Vytautas Leedu 02:23:21.1 44
359 Koot Alar Tallinn 02:23:30.1 45
360 Pikk Priit Tallinn 02:23:34.6 46
361 Rammul Risto Lääne-Viru 02:23:39.4 216
362 Saarma Jüri Tallinn 02:23:44.1 217
363 Jaaniste Eero Tallinn 02:23:47.9 218
364 Daub Taivo Tallinn 02:23:50.3 219
365 Einpaul Heiki Harjumaa 02:23:51.5 38
366 Kivaste Pärt Tallinn 02:23:58.1 220
367 Rudzitis Kristaps Läti 02:23:59.7 47
368 Nöps Antti Tartu 02:24:01.9 221
369 Kunila Ivar Tallinn 02:24:06.8 48
370 Hendrikson Tõnu Võru 02:24:08.0 222
371 Lepik Urmas Tallinn 02:24:11.8 223
372 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:24:12.9 20
373 Kabatsenkov Aleksei Tallinn 02:24:13.5 224
374 Laur Jüri Tallinn 02:24:14.8 225
375 Murd Märt Ida-Viru 02:24:17.0 226
376 Künnap Priit Tallinn 02:24:22.1 227
377 Teearu Jaanus Pärnu 02:24:23.1 228
378 Kergandberg Erki Tallinn 02:24:24.7 229
379 Pavlov Andrus Tartu 02:24:25.2 230
380 Karu Allar Tallinn 02:24:25.7 27
381 Stimmer Ando Pärnu 02:24:28.1 231
382 Lai Aivar Võru 02:24:28.9 10
383 Laanemets Meelis Tallinn 02:24:29.4 232
384 Kamberg Peeter Tallinn 02:24:29.8 233
385 Mõts Hindrek Valga 02:24:31.1 234
386 Halliväli Janek Tallinn 02:24:31.4 235
387 Maks Meelis Tartu 02:24:33.8 236
388 Puhke Peeter Järvamaa 02:24:34.7 39
389 Männama Kalle Tallinn 02:24:38.2 11
390 Menning Rauno Tartu 02:24:39.4 237
391 Laht Ilmar Harjumaa 02:24:39.6 40
392 Vunk Kalev Tartu 02:24:40.4 238
393 Leismann Liivo Harjumaa 02:24:41.6 239
394 Tõnisson Rando Tallinn 02:24:42.5 240
395 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 02:24:43.9 241
396 Kask Riho Tartu 02:24:44.9 21
397 Kukk Martin Tartu 02:24:45.8 242
398 Perm Ivar Tartu 02:24:46.4 41
399 Laine Allan Harjumaa 02:24:47.7 243
400 Koms Hanno Tartu 02:24:48.1 28
401 Liivamägi Kalev Tartu 02:24:48.8 244
402 Kurg Kuno Tartu 02:24:49.1 245
403 Kruus Kaupo Tallinn 02:24:50.7 246
404 Saaron Margo Valga 02:24:52.1 247
405 Koot Holger Tallinn 02:24:53.7 49
406 Kikuts Janis Läti 02:24:57.4 248
407 Pijpers Marco Tai 02:25:04.2 42
408 Erik Raivo Harjumaa 02:25:07.0 249
409 Toots Tanel Tartu 02:25:07.3 50
410 Laul Raines Tartu 02:25:11.7 51
411 Toobal Hillar Tartu 02:25:11.8 43
412 Karelson Tõnu Viljandi 02:25:13.7 44
413 Rutkis Valts Läti 02:25:13.9 45
414 Lõiv Paul Tartu 02:25:21.7 250
415 Terve Raivo Harjumaa 02:25:22.6 46
416 Järve Olav Tallinn 02:25:24.0 251
417 Mägi Jaanus Tartu 02:25:25.7 252
418 Münter Andres Tallinn 02:25:27.4 253
419 Harand Erki Tallinn 02:25:27.9 254
420 Martinen Enno Harjumaa 02:25:28.5 12
421 Koot Romek Soome 02:25:28.7 255
422 Hints Eric Tallinn 02:25:30.7 256
423 Kärbo Vallo Ida-Viru 02:25:31.4 257
424 Riikonen Lasse Soome 02:25:33.4 13
425 Ambos Ando Tallinn 02:25:37.5 258
426 Kriisa Kaido Tallinn 02:25:47.4 259
427 Kirsiaed Kalle Tartu 02:25:49.4 14
428 Liht Sulev Tallinn 02:25:51.0 47
429 Kruus Martin Harjumaa 02:25:52.2 260
430 Kosk Harles Tallinn 02:25:53.7 261
431 Maamägi Heigo Tallinn 02:26:03.6 262
432 Rooba Kuno Lääne-Viru 02:26:05.9 263
433 Aasa Jan Tartu 02:26:13.2 264
434 Põldoja Tauno Tallinn 02:26:14.1 265
435 Aia Alar Pärnu 02:26:21.9 48
436 Kaseväli Kaimo Tallinn 02:26:35.1 266
437 Palu Vahur Järvamaa 02:26:38.4 49
438 Lepp Marko Tallinn 02:26:43.7 267
439 Kuusik Rainer Tallinn 02:26:47.4 268
440 Kuusing Kaijo Harjumaa 02:27:06.0 269
441 Kibur Silvar Pärnu 02:27:07.2 29
442 Andre Aleksander Tallinn 02:27:09.3 270
443 Orav Ingmar Võru 02:27:14.8 52
444 Mäestu Jarek Tartu 02:27:15.8 271
445 Pütsepp Mati Tartu 02:27:24.4 272
446 Nõgu Peeter Tallinn 02:27:27.7 273
447 Antonevits Märis Läti 02:27:31.1 274
448 Kink Ilmar Tartu 02:27:32.3 275
449 Musting Ivo Tallinn 02:27:33.1 276
450 Pettai Paavo Tallinn 02:27:37.7 50
451 Zarauskas Rimas Leedu 02:27:39.2 277
452 Suurpere Arvi Tartu 02:27:40.4 278
453 Kiik Aare Tartu 02:27:42.2 22
454 Pärt Ahto Viljandi 02:27:43.6 51
455 Männiste Are Võru 02:27:47.8 279
456 Küüt Märt Tallinn 02:27:52.0 280
457 Suppi Timo Harjumaa 02:27:52.0 281
458 Viikmäe Kaupo Rapla 02:27:52.4 282
459 Mikk Margus Tallinn 02:27:52.8 283
460 Kuku Riko Tartu 02:27:53.8 30
461 Lill Aali Jõgeva 02:27:53.8 31
462 Mahlapuu Madis Tartu 02:27:54.5 15
463 Kütt Mehis Harjumaa 02:27:55.4 284
464 Soone Marko Harjumaa 02:27:57.6 285
465 Suppi Aivar Harjumaa 02:27:58.2 23
466 Laanep Lars Tartu 02:27:59.1 53
467 Animägi Tiit Harjumaa 02:28:01.3 52
468 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:28:03.3 53
469 Võsu Bruno Tartu 02:28:04.0 286
470 Mäemurd Samvel Tallinn 02:28:04.1 287
471 Odamus Tõnu Harjumaa 02:28:05.1 3
472 Krits Ardo Tallinn 02:28:05.4 54
473 Väljaru Peep Tartu 02:28:07.4 54
474 Haava Henno Tartu 02:28:09.3 288
475 Pütsep Vello Jõgeva 02:28:10.1 4
476 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 02:28:10.6 289
477 Rello Tarmo Valga 02:28:15.6 24
478 Pugal Erki Harjumaa 02:28:18.4 290
479 Tuuksam Heiki Tallinn 02:28:19.5 16
480 Altnurme Tõnu Tallinn 02:28:21.1 291
481 Salum Ants Tallinn 02:28:21.6 55
482 Paal Aivar Tallinn 02:28:22.1 292
483 Raidvee Priit Tartu 02:28:26.1 55
484 Keel Kätlin Harjumaa 02:28:26.4 4
485 Kelder Eero Valga 02:28:31.1 293
486 Sulakatko Teet Tartu 02:28:31.3 56
487 Mägi Tuulis Tartu 02:28:35.6 294
488 Grigorovitsh Jaanus Tartu 02:28:35.9 295
489 Maarits Andres Tallinn 02:28:36.1 296
490 Ahven Priit Valga 02:28:36.7 32
491 Fjodorov Ain Valga 02:28:37.0 297
492 Lapidus Boris Tallinn 02:28:37.8 298
493 Loosaar Vahur Põlva 02:28:54.8 56
494 Kaldre Raul Tallinn 02:28:56.6 299
495 Muru Juhan Harjumaa 02:28:59.7 300
496 Grünberg Harry Harjumaa 02:29:02.5 301
497 Pokker Urmas Võru 02:29:04.5 57
498 Metsoja Kalle Tallinn 02:29:06.9 302
499 Tomson Toomas Tallinn 02:29:08.9 303
500 Lell Karl Harjumaa 02:29:09.5 17
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE