estenglv
WAP version
Login form
5. Tartu Rattamaraton 63 km
5. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Tartu Rattamaraton
Aeg 15.12.2002
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km 31 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Kukk Sigvard Tallinn 01:52:13.9 1
2 Kodanipork Raido Tallinn 01:52:14.1 2
3 Maasikmets Alges Tallinn 01:53:49.4 3
4 Oras Allan Tartu 01:53:49.6 4
5 Kargu Oskari Tartu 01:56:08.0 5
6 Saramotins Aleksejs Läti 01:56:25.2 1
7 Maimre Raivo Tartu 01:56:25.9 2
8 Austa Caspar Tartu 01:56:26.2 3
9 Valvas Vahur Tartu 01:56:26.4 6
10 Gibietis Girts Läti 01:56:26.8 7
11 Vastaranta Mikko Soome 01:56:27.0 4
12 Tuisk Priit Põlva 01:56:27.7 8
13 Väinsalu Kert Tartu 01:56:28.9 5
14 Põldma Mirko Lääne-Viru 01:56:32.5 9
15 Raudsepp Priit Jõgeva 01:56:33.0 10
16 Munnukka Antti Soome 01:56:33.3 11
17 Tisler Ergo Tallinn 01:56:33.4 12
18 Sisolatins Arturs Läti 01:56:33.8 6
19 Välbe Urmas Tallinn 01:56:35.3 1
20 Tamkõrv Helmet Tallinn 01:56:56.8 13
21 Zviedris Normunds Läti 01:59:01.8 14
22 Kuzmin Sergei Ida-Viru 01:59:11.7 7
23 Molev Juri Tallinn 01:59:12.6 15
24 Korts-Laur Ervin Harjumaa 01:59:12.9 1
25 Lusis Karlis Läti 01:59:13.8 8
26 Ojavee Mart Tallinn 01:59:14.5 16
27 Karlson Urmas Tallinn 01:59:15.1 1
28 Dzalbs Gunars Läti 01:59:17.2 17
29 Gavriljuk Aleksei Tallinn 01:59:22.7 18
30 Aulik Allan Tallinn 02:01:40.8 19
31 Aduson Andre Harjumaa 02:01:41.3 20
32 Kirsipuu Toomas Tartu 02:01:56.0 2
33 Rebane Marko Tallinn 02:01:56.9 21
34 Suun Riho Tallinn 02:01:57.2 2
35 Alitis Uldis Läti 02:01:58.0 9
36 Gromovs Arnis Läti 02:01:58.2 3
37 Kukk Erki Pärnu 02:01:58.7 22
38 Kuusing Kaijo Harjumaa 02:01:58.9 23
39 Skutelis Aivars Läti 02:01:59.3 24
40 Rebane Meelis Tallinn 02:01:59.4 25
41 Mikk Margus Tallinn 02:01:59.6 26
42 Zebers Ainars Läti 02:01:59.8 4
43 Gliaudelis Arunas Leedu 02:01:59.8 10
44 Siimer Martin Tallinn 02:02:00.1 27
45 Krull Mikk Tallinn 02:02:00.3 28
46 Järveläinen Riho Tartu 02:02:00.3 5
47 Suluste Jüri Saaremaa 02:02:00.4 6
48 Tammsoo Erik Tallinn 02:02:16.3 29
49 Arula Raul Tartu 02:02:28.3 3
50 Treier Grete Tartu 02:03:11.9 1
51 Gristsenko Andrei Tallinn 02:03:38.0 30
52 Kasekamp Andrus Viljandi 02:03:38.4 31
53 Rannama Indrek Saaremaa 02:03:39.2 32
54 Vassiljev Sergei Ida-Viru 02:03:40.2 11
55 Koosa Marko Valga 02:03:40.9 12
56 Sarkanis Santis Läti 02:03:41.3 13
57 Lauk Rein Pärnu 02:03:41.6 14
58 Krull Alar Tallinn 02:03:42.0 1
59 Tupp Ivo Võru 02:03:42.2 33
60 Luks Sven Harjumaa 02:03:43.3 34
61 Rezins Janis Läti 02:03:43.9 4
62 Aun Martin Pärnu 02:03:44.7 7
63 Rudzitis Kristaps Läti 02:03:45.5 35
64 Kivil Peep Ida-Viru 02:03:46.4 36
65 Fuchs Urmo Tartu 02:03:47.0 37
66 Maidla Alo Harjumaa 02:03:48.5 8
67 Koidu Peep Harjumaa 02:03:52.7 9
68 Tõnisson Tiimo Tallinn 02:03:54.1 38
69 Kanep Urmas Tallinn 02:03:54.6 2
70 Ruubel Paul Pärnu 02:03:56.4 15
71 Rips Leho Tartu 02:04:15.8 39
72 Tamme Tanel Tallinn 02:04:18.6 16
73 Kauk Anti Tallinn 02:04:33.1 40
74 Nõlvik Lasse Tallinn 02:04:33.4 41
75 Ojaots Aigar Tallinn 02:04:40.0 42
76 Mägi Toomas Valga 02:04:41.9 43
77 Gornischeff Artur Tartu 02:05:27.3 17
78 Pensa Alo Tartu 02:05:28.0 44
79 Sinimäe Veiko Tallinn 02:05:28.5 18
80 Flink Arne Lääne-Viru 02:05:29.1 10
81 Kristal Tõnis Harjumaa 02:05:29.7 11
82 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 02:05:30.1 45
83 Pani Marek Tallinn 02:05:31.1 46
84 Kaupmees Kalle Tallinn 02:05:32.8 1
85 Kesa Paul Tallinn 02:05:45.9 47
86 Lepmets Tanel Tallinn 02:05:51.0 48
87 Raudik Raimo Tartu 02:05:59.0 49
88 Lepajõe Jaan Tartu 02:06:19.7 19
89 Koll Mart Jõgeva 02:06:22.4 50
90 Kübar Andres Põlva 02:06:26.3 5
91 Gotlands Janis Läti 02:06:41.4 51
92 Aksin Janno Pärnu 02:06:42.2 52
93 Subi Rivo Viljandi 02:06:43.0 53
94 Hallop Gven Pärnu 02:06:43.4 2
95 Kuhlap Kaupo Viljandi 02:06:43.6 12
96 Lepp Marko Tallinn 02:06:43.9 54
97 Viies Marcus Tallinn 02:06:44.3 20
98 Zorin Igor Harjumaa 02:06:45.7 3
99 Hussar Kaidar Võru 02:06:47.8 55
100 Nanits Mihkel Tallinn 02:06:48.9 21
101 Kaljumäe Arvo Tallinn 02:06:53.2 56
102 Tarassov Igor Tallinn 02:07:03.1 13
103 Toots Valdis Tartu 02:07:03.9 57
104 Meringo Meelis Tallinn 02:07:04.7 3
105 Väli Pear Tallinn 02:07:06.6 58
106 Arak Anti Tallinn 02:07:09.6 59
107 Tammsaar Marko Tallinn 02:07:10.1 60
108 Lipp Aivar Tallinn 02:07:10.3 61
109 Rotberg Raimo Harjumaa 02:07:17.0 62
110 Binkis Vytautas Leedu 02:07:18.3 22
111 Krull Kaupo Tallinn 02:07:21.0 4
112 Hiiemäe Andres Tartu 02:07:24.4 63
113 Männiste Meeme Tallinn 02:07:35.8 64
114 Kütt Alvar Tartu 02:07:37.1 65
115 Kopli Tarmo Tallinn 02:07:39.9 66
116 Harand Allan Tallinn 02:07:52.5 67
117 Piiritalo Janis Võru 02:07:54.4 68
118 Öpik Oliver Tallinn 02:07:55.5 69
119 Pilv Ivar Järvamaa 02:08:00.1 14
120 Draugs Roberts Läti 02:08:02.7 70
121 Kasenõmm Priit Tartu 02:08:09.3 71
122 Kulago Sergejs Läti 02:08:09.8 72
123 Verliin Raino Tartu 02:08:13.4 73
124 Miller Mait Tallinn 02:08:19.3 74
125 Kovaljov Oleg Tallinn 02:08:33.5 15
126 Kaeramaa Gaido Tartu 02:08:37.5 75
127 Viidik Raul Tallinn 02:08:43.7 23
128 Epner Indrek Tallinn 02:08:46.3 76
129 Pallotedder Taivo Tartu 02:09:04.8 77
130 Hansov Hanno Harjumaa 02:09:05.8 24
131 Andersons Olafs Läti 02:09:11.1 78
132 Schultz Rivo Pärnu 02:09:16.7 5
133 Mägi Indrek Viljandi 02:09:17.6 79
134 Esnar Kaur Rapla 02:09:18.2 80
135 Püvi Margus Tartu 02:09:19.3 81
136 Salumäe Priit Tallinn 02:09:20.3 16
137 Kärbo Veljo Ida-Viru 02:09:20.9 82
138 Kaseväli Kaimo Tallinn 02:09:22.7 83
139 Ainsalu Urmas Tallinn 02:09:23.0 84
140 Salermo Marek Soome 02:09:23.6 85
141 Oppi Art Harjumaa 02:09:23.8 86
142 Vasemägi Janek Lääne-Viru 02:09:24.8 87
143 Pae Karl Tallinn 02:09:25.2 25
144 Veeranna Tõnu Tartu 02:09:25.5 26
145 Jeret Kalevi Pärnu 02:09:25.6 17
146 Mesi Ilmar Lääne-Viru 02:09:26.2 1
147 Puhke Peeter Järvamaa 02:09:26.9 18
148 Koot Romek Soome 02:09:29.5 88
149 Kärbo Vallo Ida-Viru 02:09:32.2 89
150 Puhke Raivo Tartu 02:09:33.8 19
151 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:09:34.4 20
152 Olu Heigo Lääne-Viru 02:09:52.1 90
153 Kriisa Kaido Tallinn 02:09:58.0 91
154 Tell Taavi Võru 02:10:03.2 92
155 Karro Margus Tartu 02:10:03.7 93
156 Evert Jaak Tallinn 02:10:04.3 94
157 Teppo Indrek Valga 02:10:04.8 95
158 Pallo Rait Tallinn 02:10:11.6 96
159 Järva Janek Tallinn 02:10:34.9 97
160 Ütt Andres Tartu 02:10:42.3 6
161 Paavel Valdeko Harjumaa 02:10:43.0 98
162 Ints Kalev Tartu 02:10:48.9 99
163 Martinson Ainar Tallinn 02:11:01.1 7
164 Orav Raigo Jõgeva 02:11:02.6 27
165 Neemela Kurmo Tartu 02:11:03.0 100
166 Bowen Edward Läti 02:11:03.2 4
167 Sudemäe Villy Harjumaa 02:11:04.0 5
168 Irik Rein Tallinn 02:11:04.7 6
169 Saarma Toomas Tallinn 02:11:05.3 21
170 Kadajane Kaupo Harjumaa 02:11:05.9 28
171 Lepik Jano Tartu 02:11:06.8 101
172 Zunna Vilmars Läti 02:11:07.3 22
173 Himma Martti Tartu 02:11:09.5 8
174 Mändmets Mait Harjumaa 02:11:11.4 102
175 Lipp Sulev Harjumaa 02:11:11.9 103
176 Sedlenieks Ivars Läti 02:11:12.3 7
177 Rebas Rauno Harjumaa 02:11:13.0 104
178 Kelk Margus Tartu 02:11:13.4 23
179 Tõnismäe Marek Tallinn 02:11:14.5 105
180 Kiiver Kaupo Tartu 02:11:15.2 106
181 Celms Kristaps Läti 02:11:15.4 29
182 Puhm Steven Tartu 02:11:31.4 9
183 Nurmsalu Rain Tallinn 02:11:32.4 24
184 Viikmäe Kaupo Rapla 02:11:33.5 107
185 Loigom Villem Tallinn 02:11:33.7 25
186 Kudre Raul Põlva 02:11:33.9 108
187 Grünberg Priit Harjumaa 02:11:35.2 109
188 Halliväli Janek Tallinn 02:11:40.1 110
189 Rae Arbo Harjumaa 02:11:41.0 111
190 Kollo Tiit Tallinn 02:11:45.4 26
191 Hietala Jukka Soome 02:11:57.5 27
192 Noormets Gert Tallinn 02:12:06.7 30
193 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 02:12:09.2 112
194 Soo Veiko Jõgeva 02:12:15.4 113
195 Karu Allar Tallinn 02:12:26.8 10
196 Ottesson Rene Tallinn 02:12:27.9 114
197 Järveoja Toomas Tartu 02:12:37.2 8
198 Kontula Jaakko Soome 02:12:49.5 9
199 Lapshin Vladimir Tallinn 02:12:57.4 11
200 Pumpurs Rudolfs Läti 02:13:00.8 115
201 Kikuts Janis Läti 02:13:01.4 116
202 Kukk Martin Tartu 02:13:03.2 117
203 Vahi Kunnar Valga 02:13:03.3 118
204 Pärnakivi Tiit Viljandi 02:13:06.0 119
205 Suisalu Alvar Tallinn 02:13:11.9 120
206 Menning Rauno Tartu 02:13:12.9 121
207 Mälberg Meelis Põlva 02:13:13.4 122
208 Seema Raul Tallinn 02:13:13.6 123
209 Nigul Alar Tallinn 02:13:15.3 28
210 Sammalsaar Mait Harjumaa 02:13:15.8 10
211 Pütsepp Mati Tartu 02:13:16.7 124
212 Nanits Mait Tartu 02:13:16.8 11
213 Celmaraugs Ints Läti 02:13:17.8 29
214 Soosalu Karen Tallinn 02:13:18.5 12
215 Saarna Rivo Tallinn 02:13:19.1 125
216 Järvela Hans Põlva 02:13:19.7 6
217 Tarvis Peeter Rapla 02:13:20.4 7
218 Oja Meelis Valga 02:13:20.7 126
219 Pert Peeter Rapla 02:13:20.8 127
220 Kruusenberg Ivar Järvamaa 02:13:21.3 31
221 Dzenis Didzis Läti 02:13:21.9 128
222 Hendrikson Tõnu Võru 02:13:22.7 129
223 Eljas Avo Pärnu 02:13:22.8 130
224 Arge Aimur Saaremaa 02:13:25.1 30
225 Palander Petri Soome 02:13:25.4 31
226 Künnap Priit Tallinn 02:13:26.3 131
227 Järveoja Jaanus Harjumaa 02:13:26.4 32
228 Saarma Jüri Tallinn 02:13:26.5 132
229 Antoniak Marek Harjumaa 02:13:27.3 133
230 Aus Jaanus Pärnu 02:13:27.7 134
231 Võsu Kalvar Jõgeva 02:13:28.0 135
232 Männama Kalle Tallinn 02:13:29.3 8
233 Laur Jüri Tallinn 02:13:30.1 33
234 Narusk Hegri Tartu 02:13:30.2 136
235 Treier Robert Tallinn 02:13:31.4 137
236 Rutkis Valts Läti 02:13:34.4 34
237 Mägi Allan Tartu 02:13:35.1 138
238 Lill Sven Soome 02:13:37.4 139
239 Murd Märt Ida-Viru 02:13:38.9 140
240 Lill Aali Jõgeva 02:13:41.5 12
241 Tiit Aarne Tartu 02:13:43.6 141
242 Tanner Kalev Tallinn 02:13:52.5 35
243 Jaaniste Eero Tallinn 02:13:54.6 142
244 Suurpere Arvi Tartu 02:13:55.3 143
245 Kuhi Rainer Hiiumaa 02:14:10.1 144
246 Brokans Raimonds Läti 02:14:17.2 145
247 Talumaa Raul Tallinn 02:14:18.0 146
248 Liis Lembit Jõgeva 02:14:20.0 9
249 Sunins Guntars Läti 02:14:20.5 147
250 Parre Jaak Tartu 02:14:23.6 148
251 Lindepuu Liivo Viljandi 02:14:30.2 149
252 Tamm Tarmo Pärnu 02:14:30.2 150
253 Kaldre Raul Tallinn 02:14:35.6 151
254 Lõokene Marek Rootsi 02:14:36.1 152
255 Nõmm Margus Harjumaa 02:14:38.2 153
256 Palu Marken Järvamaa 02:14:40.0 32
257 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:14:43.8 13
258 Soosaar Cardo Tartu 02:14:46.7 154
259 Jurs Hassar Tartu 02:14:54.8 155
260 Laurson Mati Tartu 02:15:00.2 36
261 Ilves Kea-Kaia Tallinn 02:15:07.3 2
262 Kirsimägi Taavi Tartu 02:15:08.7 33
263 Suppi Timo Harjumaa 02:15:09.4 156
264 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 02:15:17.6 157
265 Vaarma Meelis Järvamaa 02:15:25.4 34
266 Perm Ivar Tartu 02:15:26.0 37
267 Mägi Tuulis Tartu 02:15:26.4 158
268 Karelson Tõnu Viljandi 02:15:26.9 38
269 Tilk Mart Rapla 02:15:26.9 159
270 Johanson Jaanus Viljandi 02:15:27.7 160
271 Maalmann Ahti Tartu 02:15:27.8 39
272 Räim Riko Saaremaa 02:15:29.4 161
273 Pärnik Jüri Tartu 02:15:33.5 40
274 Laht Ilmar Harjumaa 02:15:37.4 41
275 Huhko Timo Tartu 02:15:37.6 13
276 Zvingulis Aigars Läti 02:15:38.8 14
277 Pärt Ahto Viljandi 02:15:40.6 15
278 Liksor Rauno Tallinn 02:15:47.1 14
279 Soots Jaan Tallinn 02:15:47.7 2
280 Nõmm Andrus Harjumaa 02:15:48.8 162
281 Ojaste Rainer Harjumaa 02:15:49.3 163
282 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:15:49.8 10
283 Kosk Harles Tallinn 02:15:51.3 164
284 Peipsi Aleko Tallinn 02:15:52.7 42
285 Eklund Rauni Soome 02:15:52.7 11
286 Rebane Hannes Tartu 02:15:52.8 165
287 Toome Roland Lääne-Viru 02:15:54.2 166
288 Kask Janek Lääne-Viru 02:15:54.9 167
289 Mölder Ivo Järvamaa 02:15:57.6 168
290 Piirsoo Aare Harjumaa 02:16:06.7 16
291 Vestmann Rain Tartu 02:16:11.0 169
292 Savolainen Hannu Soome 02:16:11.3 17
293 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 02:16:12.4 170
294 Jaaska Allan Rapla 02:16:13.9 171
295 Laur Urmas Tallinn 02:16:18.0 172
296 Kleinbergs Janis Läti 02:16:24.8 12
297 Ala-Jyrä Jori Harjumaa 02:16:30.9 18
298 Hõbe Tarmo Valga 02:16:34.9 173
299 Priks Hanno Valga 02:16:51.8 43
300 Soidla Margus Lääne-Viru 02:16:52.7 44
301 Mäestu Jarek Tartu 02:16:53.6 174
302 Vunk Kalev Tartu 02:16:54.5 175
303 Pletiens Ilgvars Läti 02:16:55.7 13
304 Berjoza Ojars Läti 02:16:56.4 176
305 Koot Holger Tallinn 02:16:57.0 35
306 Uiboupin Ats Võru 02:16:57.5 36
307 Krits Ardo Tallinn 02:16:57.7 37
308 Avens Reinis Läti 02:17:00.6 177
309 Ambos Ando Tallinn 02:17:02.0 178
310 Tobreluts Rainer Tartu 02:17:04.9 179
311 Kriisa Kaido Jõgeva 02:17:05.3 180
312 Ketonen Carina Soome 02:17:05.7 3
313 Väljaru Peep Tartu 02:17:05.8 45
314 Armulik Marek Tartu 02:17:06.7 181
315 Silver Jaanus Tartu 02:17:08.2 46
316 Lõiv Paul Tartu 02:17:08.5 182
317 Pääsik Priit Tartu 02:17:16.9 183
318 Fjodorov Nikolai Tartu 02:17:17.5 14
319 Fjodorov Ain Valga 02:17:18.9 184
320 Borozna Jevgeni Tallinn 02:17:20.1 15
321 Maks Meelis Tartu 02:17:20.3 185
322 Jürgenson Indrek Tartu 02:17:20.6 186
323 Kusman Jaak Tallinn 02:17:24.9 15
324 Grünberg Harry Harjumaa 02:17:26.6 187
325 Kadajane Erik Viljandi 02:17:29.6 188
326 Vainio Panu Soome 02:17:31.3 189
327 Raudsepp Kalev Jõgeva 02:17:38.2 16
328 Hiiemäe Janek Lääne-Viru 02:17:39.2 190
329 Vahar Jüri Pärnu 02:17:42.2 47
330 Pokker Urmas Võru 02:17:49.8 48
331 Neeme Virgo Tallinn 02:17:55.4 191
332 Vähi Ilmar Tartu 02:17:55.6 192
333 Viitmaa Alar Viljandi 02:18:00.6 193
334 Kull Andre Tallinn 02:18:04.4 194
335 Noreiko Normunds Läti 02:18:05.7 17
336 Kiristaja Kalle Harjumaa 02:18:07.7 195
337 Johanson Marek Viljandi 02:18:08.9 196
338 Ostnik Mario Viljandi 02:18:11.9 16
339 Saar Ivari Tallinn 02:18:19.0 38
340 Kruseman Magnus Tallinn 02:18:24.2 197
341 Lemloch Kuido Harjumaa 02:18:25.3 198
342 Herodes Priit Tallinn 02:18:26.1 199
343 Allik Enn Viljandi 02:18:27.2 19
344 Kivaste Pärt Tallinn 02:18:30.1 200
345 Ventmann Henri Tartu 02:18:37.4 201
346 Kevvai Raido Tartu 02:18:37.4 17
347 Kroodo Märt Tartu 02:18:37.6 18
348 Esinurm Jürgen Tallinn 02:18:49.0 39
349 Skapars Kristaps Läti 02:18:50.2 202
350 Rapa Janis Läti 02:18:50.6 203
351 Merisalu Margus Tartu 02:18:53.9 18
352 Maarits Andres Tallinn 02:18:56.1 204
353 Kuusk Leho Tallinn 02:18:56.9 205
354 Lepik Urmas Tallinn 02:18:57.6 206
355 Tuul Renee Tallinn 02:18:58.5 207
356 Vilen Mika Soome 02:19:00.3 49
357 Greenbaum Marko Tallinn 02:19:00.6 208
358 Himma Urmas Tartu 02:19:06.2 50
359 Münter Andres Tallinn 02:19:08.0 209
360 Luik Taivo Harjumaa 02:19:08.1 210
361 Villemsoo Jarek Harjumaa 02:19:08.9 211
362 Kiissa Glein Tartu 02:19:09.2 212
363 Viilup Ingmar Valga 02:19:09.4 213
364 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 02:19:09.8 214
365 Jõeäär Gert Tallinn 02:19:09.8 19
366 Malkus Margus Tartu 02:19:10.8 215
367 Einpaul Heiki Harjumaa 02:19:12.7 20
368 Liivamägi Kalev Tartu 02:19:17.3 216
369 Pärnaste Ats Tallinn 02:19:17.4 217
370 Jaani Robert Tartu 02:19:20.0 218
371 Brück Urmas Harjumaa 02:19:29.8 51
372 Kirikall Kaupo Harjumaa 02:19:32.1 219
373 Jõgeva Peeter Tallinn 02:19:38.7 220
374 Andersons Renarts Läti 02:19:40.9 221
375 Korb Koit Tallinn 02:19:41.9 222
376 Krabi Taivo Tallinn 02:19:43.0 223
377 Kaasma Kaido Pärnu 02:19:45.5 52
378 Käpa Urmas Tartu 02:19:46.0 224
379 Aia Alar Pärnu 02:19:47.0 53
380 Kuusk Margo Pärnu 02:19:47.6 225
381 Karjus Tanel Tallinn 02:19:48.0 40
382 Tapfer Riho Tartu 02:19:49.6 226
383 Luha Kristjan Tallinn 02:19:54.7 227
384 Kirsiaed Kalle Tartu 02:19:57.8 19
385 Einsalu Ants Lääne-Viru 02:20:04.0 21
386 Liin Alar Põlva 02:20:06.0 228
387 Riismaa Timo Tallinn 02:20:06.9 229
388 Kruuse Rommi Viljandi 02:20:07.5 230
389 Pettai Madis Tallinn 02:20:10.2 54
390 Kurg Kuno Tartu 02:20:10.7 55
391 Maamägi Heigo Tallinn 02:20:11.2 231
392 Huik Aare Võru 02:20:11.7 232
393 Ao Silver Tartu 02:20:13.4 20
394 Saamere Tanel Tallinn 02:20:15.2 233
395 Kotov Raul Harjumaa 02:20:16.0 56
396 Talu Ain Saaremaa 02:20:16.2 3
397 Laidre Reno Tartu 02:20:16.6 234
398 Nõgu Peeter Tallinn 02:20:17.3 235
399 Zupping Theimo Tartu 02:20:17.5 21
400 Jaks Indrek Tartu 02:20:17.6 236
401 Ott Alari Järvamaa 02:20:20.9 41
402 Luik Aivar Tartu 02:20:21.1 237
403 Jürgenson Aivar Harjumaa 02:20:21.4 238
404 Rebaste Taavi Tartu 02:20:24.1 239
405 Reiljan Kuldar Tallinn 02:20:30.0 57
406 Leius Aivar Valga 02:20:30.5 240
407 Lell Karl Harjumaa 02:20:31.0 20
408 Nõmm Kalev Tallinn 02:20:32.1 58
409 Toss Kaarel Viljandi 02:20:33.4 4
410 Reiljan Reino Tallinn 02:20:34.6 22
411 Reiman Priit Tartu 02:20:35.8 241
412 Laanoja Risto Tallinn 02:20:39.9 242
413 Koitla Erik Saaremaa 02:20:42.4 243
414 Bikshe Zintis Läti 02:20:44.7 59
415 Sõmmer Andi Viljandi 02:20:47.1 22
416 Keel Kätlin Harjumaa 02:20:48.6 4
417 Valbahs Askolds Läti 02:20:49.9 244
418 Neimann Roman Rapla 02:20:53.0 245
419 Laarmaa Matti Tartu 02:20:53.8 246
420 Loosaar Vahur Põlva 02:20:54.0 60
421 Kroon Aivo Võru 02:20:54.9 23
422 Pihlap Raimond Tartu 02:20:56.7 42
423 Eilo Enno Lääne-Viru 02:20:57.4 61
424 Saarnits Aigar Põlva 02:20:57.8 62
425 Kannel Kalle Harjumaa 02:20:59.6 247
426 Tinno Margus Tallinn 02:21:01.2 248
427 Uurimäe Are Tallinn 02:21:04.6 249
428 Jõgila Sven Tartu 02:21:06.1 63
429 Mägi Ain Tartu 02:21:06.3 250
430 Laanemets Meelis Tallinn 02:21:06.8 251
431 Musting Ivo Tallinn 02:21:08.4 252
432 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:21:10.3 24
433 Mõis Jüri Tallinn 02:21:12.0 21
434 Jair Ergo Tallinn 02:21:15.0 253
435 Potashenkov Anatoli Tartu 02:21:15.6 254
436 Keiv Vladimir Lääne-Viru 02:21:16.1 64
437 Toomis Riina Tartu 02:21:16.3 5
438 Raidvee Priit Tartu 02:21:16.7 65
439 Pae Arno Tallinn 02:21:17.3 255
440 Zirel Joel Tartu 02:21:17.6 256
441 Soonets Art Tartu 02:21:17.8 66
442 Ilsjan Holger Tallinn 02:21:19.1 257
443 Aasoja Arbo Harjumaa 02:21:20.0 258
444 Kibena Meelis Võru 02:21:20.6 259
445 Raudik Alo Tartu 02:21:22.4 260
446 Kuku Riko Tartu 02:21:22.7 43
447 Suppi Aivar Harjumaa 02:21:24.2 25
448 Sõro Heiko Harjumaa 02:21:24.8 261
449 Pääslane Ain Jõgeva 02:21:25.9 262
450 Juurik Kaido Pärnu 02:21:28.9 263
451 Lõoke Margus Harjumaa 02:21:33.1 264
452 Väär Jaan Valga 02:21:35.0 44
453 Nurk Priit Saaremaa 02:21:44.1 265
454 Suurman Herkki Harjumaa 02:21:49.1 67
455 Männiksaar Indrek Jõgeva 02:21:54.0 266
456 Krull Mart Tallinn 02:21:56.3 267
457 Tibbo Lauri Tallinn 02:22:03.0 45
458 Aasa Jan Tartu 02:22:05.0 268
459 Sepp Andres Pärnu 02:22:05.4 68
460 Normak Kata-Liina Tallinn 02:22:05.7 1
461 Sinisalu Ever Valga 02:22:06.0 269
462 Elur Sven Viljandi 02:22:08.4 270
463 Kerve Neeme Tartu 02:22:14.3 271
464 Ennuste Jaak Harjumaa 02:22:23.7 69
465 Kruuser Karel Valga 02:22:25.3 23
466 Jõesaar Margus Jõgeva 02:22:26.5 272
467 Kihulane Meelis Tartu 02:22:26.8 273
468 Lampe Ainar Tallinn 02:22:27.3 46
469 Eglitis Kaspars Läti 02:22:29.6 47
470 Tenslind Margus Harjumaa 02:22:31.4 274
471 Pärnik Tea Tartu 02:22:32.5 6
472 Kannel Tanel Tallinn 02:22:32.8 275
473 Pugal Erki Harjumaa 02:22:33.7 276
474 Allekõrs Valmar Tartu 02:22:38.8 277
475 Laine Andre Võru 02:22:41.7 278
476 Mehine Margus Tartu 02:22:43.5 279
477 Maaring Benno Tartu 02:22:44.1 70
478 Tulk Heiki Tallinn 02:22:45.5 26
479 Kivi Riho Valga 02:22:47.6 280
480 Uuk Aimur Tartu 02:22:49.8 27
481 Rae Ermo Tallinn 02:22:50.0 281
482 Leer Janek Tallinn 02:22:50.2 282
483 Metsaots Jaanus Harjumaa 02:22:50.6 283
484 Rei Tarmo Tallinn 02:22:51.1 284
485 Jaagomäe Ilmar Võru 02:22:52.9 22
486 Koot Alar Tallinn 02:23:02.3 285
487 Loboda Eduard Tallinn 02:23:02.8 286
488 Peterson Indrek Pärnu 02:23:03.4 287
489 Paat Ly Tallinn 02:23:06.1 1
490 Maksimovski Rene Tallinn 02:23:06.7 71
491 Ohvo Janne Soome 02:23:07.3 288
492 Vähi Nikolai Valga 02:23:08.2 72
493 Meriloo Janno Harjumaa 02:23:08.9 289
494 Veskemaa Harry Pärnu 02:23:11.6 24
495 Erik Raivo Harjumaa 02:23:13.4 290
496 Killing Valdi Pärnu 02:23:18.1 23
497 Tali Tõnis Lääne-Viru 02:23:18.5 48
498 Matson Raido Tartu 02:23:18.9 291
499 Tensok Lemmo Tallinn 02:23:19.2 292
500 Vanadzins Ivars Läti 02:23:19.4 293
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE