estenglv
WAP version
Login form
6.Tartu Rattamaraton 63 km
6.Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 6.Tartu Rattamaraton
Aeg 14.09.2003
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Saramotins Aleksejs Läti 01:50:57.0 1
2 Austa Caspar Tartu 01:51:22.0 2
3 Maasikmets Alges Tallinn 01:51:23.0 3
4 Kukk Sigvard Tallinn 01:51:24.0 4
5 Oras Allan Tartu 01:51:24.0 5
6 Vastaranta Mikko Soome 01:51:24.0 6
7 Väinsalu Kert Tartu 01:51:25.0 7
8 Korts-Laur Ervin Harjumaa 01:51:25.0 1
9 Raudsepp Priit Jõgeva 01:51:25.0 8
10 Maimre Raivo Tartu 01:51:25.0 9
11 Kodanipork Raido Tallinn 01:51:25.0 10
12 Kargu Oskari Tartu 01:51:27.0 11
13 Aulik Allan Tallinn 01:51:32.0 12
14 Puuram Romet Pärnu 01:51:32.0 2
15 Zviedris Normunds Läti 01:51:35.0 13
16 Subi Rivo Viljandi 01:51:35.0 14
17 Jalomäki Jarno Soome 01:51:39.0 15
18 Gliaudelis Arunas Leedu 01:51:40.0 16
19 Tuisk Priit Põlva 01:51:41.0 17
20 Välbe Urmas Tallinn 01:51:46.0 1
21 Krull Mikk Tallinn 01:51:49.0 18
22 Hietala Jukka Soome 01:51:52.0 1
23 Hämeenaho Tero Soome 01:52:03.0 19
24 Karlson Urmas Tallinn 01:52:04.0 2
25 Suun Riho Tallinn 01:52:05.0 3
26 Kukk Erki Pärnu 01:52:21.0 20
27 Karu Virgo Tallinn 01:52:22.0 2
28 Taaramäe Rein Pärnu 01:52:38.0 1
29 Tisler Ergo Tallinn 01:52:40.0 21
30 Skutelis Aivars Läti 01:54:59.0 3
31 Kirsipuu Toomas Tartu 01:54:59.0 4
32 Vist Kalev Tallinn 01:55:00.0 5
33 Lauk Rein Pärnu 01:55:00.0 3
34 Rannama Indrek Saaremaa 01:55:00.0 22
35 Öpik Oliver Tallinn 01:55:01.0 23
36 Gornischeff Artur Tartu 01:55:01.0 4
37 Turunen Tuomas Soome 01:55:01.0 24
38 Vilen Mika Soome 01:55:02.0 6
39 Molev Juri Tallinn 01:55:02.0 25
40 Krull Kaupo Tallinn 01:55:02.0 5
41 Rapa Janis Läti 01:55:03.0 26
42 Koidu Peep Harjumaa 01:55:05.0 7
43 Prous Priit Tallinn 01:55:08.0 6
44 Kulago Sergejs Läti 01:55:11.0 27
45 Kruseman Magnus Tallinn 01:55:24.0 28
46 Zorin Igor Harjumaa 01:55:48.0 7
47 Valvas Vahur Tartu 01:56:00.0 29
48 Ojavee Mart Tallinn 01:56:01.0 30
49 Aun Martin Pärnu 01:56:02.0 8
50 Kuusing Kaijo Harjumaa 01:56:03.0 9
51 Ruubel Raul Pärnu 01:56:06.0 8
52 Celms Kristaps Läti 01:56:07.0 31
53 Peipsi Aleko Tallinn 01:56:08.0 10
54 Haapsal Ahti Tallinn 01:56:08.0 11
55 Fuchs Urmo Tartu 01:56:09.0 32
56 Väli Pear Tallinn 01:56:10.0 33
57 Nõlvik Lasse Tallinn 01:56:10.0 34
58 Ott Alari Järvamaa 01:56:10.0 9
59 Luik Taivo Harjumaa 01:56:12.0 35
60 Brokans Raimonds Läti 01:56:13.0 36
61 Rebane Meelis Tallinn 01:56:13.0 37
62 Oppi Art Harjumaa 01:56:14.0 38
63 Alling Urmo Harjumaa 01:56:14.0 39
64 Kaseväli Kaimo Tallinn 01:56:16.0 40
65 Püvi Margus Tartu 01:56:19.0 41
66 Jakovels Gints Läti 01:56:23.0 42
67 Lipp Sulev Harjumaa 01:56:28.0 43
68 Tohvrel Rego Harjumaa 01:56:35.0 44
69 Mikk Margus Tallinn 01:56:37.0 45
70 Gavriljuk Aleksei Tallinn 01:56:39.0 46
71 Koosa Marko Valga 01:56:39.0 10
72 Treier Grete Tartu 01:56:44.0 1
73 Rips Leho Tartu 01:56:47.0 47
74 Krull Alar Tallinn 01:56:58.0 1
75 Kärbo Veljo Ida-Viru 01:57:10.0 48
76 Roosmäe Tõnu Tartu 01:57:10.0 12
77 Rezins Janis Läti 01:57:11.0 4
78 Eklund Rauni Soome 01:57:12.0 1
79 Kampus Kaido Tartu 01:57:13.0 49
80 Hallop Gven Pärnu 01:57:13.0 2
81 Kopli Tarmo Tallinn 01:57:13.0 50
82 Hussar Kaidar Võru 01:57:13.0 51
83 Arula Raul Tartu 01:57:14.0 2
84 Suluste Jüri Saaremaa 01:57:15.0 5
85 Johanson Oliver Tallinn 01:57:16.0 52
86 Mäestu Jarek Tartu 01:57:16.0 53
87 Kaupmees Kalle Tallinn 01:57:18.0 2
88 Maluhins Olegs Läti 01:57:20.0 54
89 Zarauskas Rimas Leedu 01:57:22.0 55
90 Luks Sven Harjumaa 01:57:45.0 13
91 Mesi Meelis Lääne-Viru 01:57:47.0 56
92 Flink Arne Lääne-Viru 01:57:50.0 14
93 Salumäe Priit Tallinn 01:57:56.0 15
94 Tõnismäe Marek Tallinn 01:57:56.0 57
95 Koll Mart Jõgeva 01:58:23.0 16
96 Zebers Ainars Läti 01:58:24.0 17
97 Ruubel Paul Pärnu 01:58:52.0 11
98 Järveläinen Riho Tartu 01:58:52.0 18
99 Lemloch Kuido Harjumaa 01:58:52.0 58
100 Piiritalo Janis Võru 01:58:53.0 59
101 Martinson Ainar Tallinn 01:58:53.0 12
102 Mägi Indrek Viljandi 01:58:54.0 60
103 Eljas Avo Pärnu 01:58:57.0 61
104 Grosz Bela Ungari 01:58:58.0 13
105 Ojaots Aigar Tallinn 01:59:00.0 62
106 Siimer Martin Tallinn 01:59:02.0 63
107 Kleinbergs Janis Läti 01:59:03.0 3
108 Halliväli Janek Tallinn 01:59:11.0 64
109 Kõiv Gabriel Tartu 01:59:20.0 65
110 Rebane Marko Tallinn 01:59:33.0 66
111 Kuhlap Kaupo Viljandi 01:59:51.0 19
112 Vite Mikelis Läti 02:00:42.0 14
113 Draugs Roberts Läti 02:00:42.0 67
114 Tamme Tanel Tallinn 02:00:58.0 68
115 Pilv Ivar Järvamaa 02:00:59.0 20
116 Rudzitis Kristaps Läti 02:01:00.5 69
117 Pae Karl Tallinn 02:01:05.0 15
118 Põld Ivo Tallinn 02:01:06.0 70
119 Kärbo Vallo Ida-Viru 02:01:07.0 71
120 Tupp Ivo Võru 02:01:09.0 72
121 Jaaska Allan Rapla 02:01:09.0 73
122 Kadajane Kaupo Harjumaa 02:01:10.0 16
123 Kasekamp Andrus Viljandi 02:01:10.0 74
124 Rullis Martins Läti 02:01:10.0 17
125 Raudik Raimo Tartu 02:01:11.0 21
126 Lepp Marko Tallinn 02:01:11.0 75
127 Müür Jaanus Saaremaa 02:01:13.0 76
128 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 02:01:17.0 77
129 Hiiemäe Janek Lääne-Viru 02:01:17.0 78
130 Kuhi Rainer Hiiumaa 02:01:17.0 79
131 Gornischeff Felix Tartu 02:01:18.0 3
132 Pani Marek Tallinn 02:01:19.0 80
133 Mihelson Olaf Tallinn 02:01:19.0 22
134 Harand Allan Tallinn 02:01:20.0 81
135 Koch Kalju Harjumaa 02:01:21.0 1
136 Pärnpuu Raivo Harjumaa 02:01:21.0 23
137 Zunna Vilmars Läti 02:01:21.0 24
138 Kanep Urmas Tallinn 02:01:22.0 4
139 Kristal Tõnis Harjumaa 02:01:23.0 25
140 Ala-Jyrä Jori Harjumaa 02:01:23.0 6
141 Tell Taavi Võru 02:01:25.0 82
142 Sammalsaar Mait Harjumaa 02:01:27.0 7
143 Soonets Art Tartu 02:01:27.0 26
144 Koot Romek Soome 02:01:27.0 83
145 Paat Ly Tallinn 02:01:29.0 1
146 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:01:34.0 8
147 Tamm Tarmo Pärnu 02:01:36.0 84
148 Järveoja Toomas Tartu 02:01:38.0 9
149 Lepik Jano Tartu 02:01:40.0 85
150 Meringo Meelis Tallinn 02:01:41.0 5
151 Evert Jaak Tallinn 02:01:42.0 86
152 Avens Reinis Läti 02:01:44.0 87
153 Tarassov Igor Tallinn 02:01:46.0 27
154 Vahi Kunnar Valga 02:01:47.0 88
155 Kovaljov Oleg Tallinn 02:01:48.0 28
156 Arge Aimur Saaremaa 02:01:48.0 10
157 Ennuste Jaak Harjumaa 02:01:52.0 29
158 Ozols Dainis Läti 02:01:56.0 30
159 Arak Anti Tallinn 02:01:56.0 89
160 Toiger Timo Tallinn 02:02:00.0 90
161 Viikmäe Kaupo Rapla 02:02:02.0 31
162 Tarvis Peeter Rapla 02:02:04.0 6
163 Pallotedder Taivo Tartu 02:02:04.0 91
164 Puu Henno Tallinn 02:02:08.0 92
165 Esnar Kaur Rapla 02:02:10.0 93
166 Armulik Marek Tartu 02:02:15.0 94
167 Sisolatins Arturs Läti 02:02:23.0 18
168 Kontula Jaakko Soome 02:02:26.0 11
169 Tanner Kalev Tallinn 02:02:26.0 32
170 Karro Margus Tartu 02:02:27.0 95
171 Kauk Anti Tallinn 02:02:28.0 33
172 Kaldre Raul Tallinn 02:02:30.0 96
173 Sedlenieks Ivars Läti 02:02:32.0 7
174 Schumann Riivo Lääne-Viru 02:02:35.0 97
175 Ilves Aivo Viljandi 02:02:37.0 19
176 Kriisa Kaido Tallinn 02:02:39.0 98
177 Ilves Kea-Kaia Tallinn 02:02:43.0 2
178 Lipp Aivar Tallinn 02:02:48.0 99
179 Rotberg Raimo Harjumaa 02:02:53.0 100
180 Kuusk Leho Tallinn 02:02:55.0 101
181 Soo Veiko Jõgeva 02:02:55.0 34
182 Järveoja Jaanus Harjumaa 02:02:56.0 12
183 Uitto Pauli Soome 02:03:11.0 20
184 Pihlap Raimond Tartu 02:03:12.0 21
185 Tukia Margus Harjumaa 02:03:18.0 102
186 Kaeramaa Gaido Tartu 02:03:18.0 35
187 Klaos Taavi Viljandi 02:03:18.0 4
188 Linkgreim Jaanus Tallinn 02:03:32.0 103
189 Maidla Alo Harjumaa 02:04:06.0 36
190 Toots Valdis Tartu 02:04:17.0 104
191 Sarkanis Santis Läti 02:04:31.0 22
192 Furmanis Maris Läti 02:04:46.0 105
193 Riismaa Timo Tallinn 02:04:46.0 106
194 Kamenik Egert Tallinn 02:05:06.0 107
195 Käosaar Mikk Pärnu 02:05:06.0 5
196 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:05:07.0 8
197 Saarnits Aigar Põlva 02:05:08.0 13
198 Soidla Margus Lääne-Viru 02:05:08.0 37
199 Kübar Andres Põlva 02:05:08.0 14
200 Suppi Timo Harjumaa 02:05:08.0 108
201 Peenema Reijo Ida-Viru 02:05:08.0 6
202 Ketonen Carina Soome 02:05:10.0 3
203 Kink Ilmar Tartu 02:05:15.0 109
204 Zvingulis Aigars Läti 02:05:18.0 15
205 Kütt Alvar Tartu 02:05:22.0 110
206 Verliin Raino Tartu 02:05:25.0 111
207 Binkis Vytautas Leedu 02:05:25.0 23
208 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 02:05:26.0 112
209 Perm Ivar Tartu 02:05:27.0 38
210 Loboda Eduard Tallinn 02:05:28.0 113
211 Rebas Rauno Harjumaa 02:05:34.0 114
212 Priks Hanno Valga 02:05:35.0 16
213 Mälberg Meelis Põlva 02:05:36.0 115
214 Sudemäe Villy Harjumaa 02:05:37.0 9
215 Tomson Toomas Tallinn 02:05:37.0 116
216 Kollo Tiit Tallinn 02:05:38.0 39
217 Lill Sven Soome 02:05:41.0 117
218 Olkonen Indrek Läti 02:05:43.0 40
219 Hiiemäe Andres Tartu 02:05:46.0 118
220 Kadajane Erik Viljandi 02:05:46.0 119
221 Võsu Kalvar Jõgeva 02:05:47.0 120
222 Laanoja Risto Tallinn 02:05:48.0 121
223 Viitmaa Alar Viljandi 02:05:49.0 122
224 Tillo August Harjumaa 02:05:51.0 123
225 Puhke Peeter Järvamaa 02:05:53.0 17
226 Kask Janek Lääne-Viru 02:05:57.0 124
227 Talumaa Raul Tallinn 02:05:57.0 125
228 Oja Meelis Valga 02:06:01.0 126
229 Kivil Peep Ida-Viru 02:06:01.0 127
230 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:06:03.0 18
231 Zilinskas Tautvydas Leedu 02:06:03.0 128
232 Melehs Olegs Läti 02:06:05.0 129
233 Antoniak Marek Harjumaa 02:06:05.0 41
234 Kaasma Kaido Pärnu 02:06:07.0 42
235 Vestmann Rain Tartu 02:06:07.0 130
236 Kirikall Kaupo Harjumaa 02:06:07.0 43
237 Tilk Mart Rapla 02:06:09.0 131
238 Vosylius Darius Leedu 02:06:10.0 44
239 Tensok Lemmo Tallinn 02:06:11.0 132
240 Toome Roland Lääne-Viru 02:06:14.0 45
241 Pärnik Jüri Tartu 02:06:16.0 46
242 Suisalu Alvar Tallinn 02:06:22.0 133
243 Andre Aleksander Tallinn 02:06:28.0 134
244 Jermakov Janar Pärnu 02:06:30.0 24
245 Vilkis Gunars Läti 02:06:37.0 135
246 Jeret Kalevi Pärnu 02:06:40.0 19
247 Nõmm Margus Harjumaa 02:06:44.0 136
248 Narusk Hegri Tartu 02:06:44.0 137
249 Piirsoo Aare Harjumaa 02:06:44.0 20
250 Lääne Rain Jõgeva 02:06:44.0 138
251 Grünberg Priit Harjumaa 02:06:46.0 139
252 Vainio Panu Soome 02:06:46.0 140
253 Einsalu Ants Lääne-Viru 02:06:48.0 21
254 Jurs Hassar Tartu 02:06:48.0 141
255 Neemela Kurmo Tartu 02:06:52.0 142
256 Melgalvis Gatis Läti 02:07:04.0 143
257 Laur Urmas Tallinn 02:07:25.0 144
258 Külm Vahur Harjumaa 02:07:35.0 47
259 Junkin Lauri Tartu 02:07:35.0 25
260 Zarauskas Dainius Leedu 02:07:36.0 145
261 Neeme Virgo Tallinn 02:07:41.0 146
262 Nigul Alar Tallinn 02:07:41.0 48
263 Remmelkoor Aavo Tallinn 02:07:42.0 49
264 Ao Silver Tartu 02:07:42.0 7
265 Pärni Evald Tallinn 02:07:42.0 22
266 Külv Taavi Tartu 02:07:45.0 8
267 Maamägi Heigo Tallinn 02:07:47.0 147
268 Kull Andre Tallinn 02:07:47.0 148
269 Mesi Ilmar Lääne-Viru 02:07:49.0 2
270 Laurson Mati Tartu 02:07:52.0 50
271 Lõokene Marek Rootsi 02:07:53.0 51
272 Mölder Ivo Järvamaa 02:07:56.0 149
273 Leer Janek Tallinn 02:07:57.0 150
274 Grünberg Harry Harjumaa 02:08:00.0 151
275 Nielsen Mart Tallinn 02:08:03.0 152
276 Krull Mart Tallinn 02:08:04.0 153
277 Aasa Jan Tartu 02:08:05.0 154
278 Rõngas Riho Harjumaa 02:08:06.0 155
279 Laanemets Meelis Tallinn 02:08:06.0 156
280 Kruuser Karel Valga 02:08:06.0 9
281 Klampe Indrek Võru 02:08:08.0 157
282 Tammesoo Raul Tartu 02:08:10.0 158
283 Johanson Jaanus Viljandi 02:08:12.0 159
284 Allik Enn Viljandi 02:08:14.0 23
285 Pääsik Priit Tartu 02:08:16.0 160
286 Kivistik Egert Viljandi 02:08:17.0 10
287 Mägi Tuulis Tartu 02:08:18.0 161
288 Karelson Tõnu Viljandi 02:08:22.0 52
289 Pütsepp Mati Tartu 02:08:26.0 162
290 Luik Sulev Viljandi 02:08:28.0 163
291 Mesila Raidar Tallinn 02:08:29.0 164
292 Parm Signe Tartu 02:08:30.0 4
293 Leemet Rainer Tallinn 02:08:30.0 165
294 Palander Petri Soome 02:08:31.0 53
295 Vahar Jüri Pärnu 02:08:32.0 54
296 Vähi Ilmar Tartu 02:08:33.0 166
297 Pert Peeter Rapla 02:08:33.0 55
298 Männama Kalle Tallinn 02:08:34.0 3
299 Rihvk Meelis Tallinn 02:08:50.0 167
300 Rebane Indrek Tartu 02:08:51.0 168
301 Eilo Enno Lääne-Viru 02:08:52.0 56
302 Strikholm Peeter Pärnu 02:08:55.0 169
303 Maksimovski Rene Tallinn 02:08:56.0 57
304 Sepp Andres Pärnu 02:09:03.0 58
305 Pletiens Ilgvars Läti 02:09:03.0 10
306 Anton Tair Pärnu 02:09:07.0 170
307 Liivamägi Kalev Tartu 02:09:09.0 171
308 Jagomägi Teet Tartu 02:09:09.0 172
309 Pindis Toomas Võru 02:09:13.0 173
310 Tuul Renee Tallinn 02:09:14.0 174
311 Lõiv Paul Tartu 02:09:18.0 175
312 Münter Andres Tallinn 02:09:19.0 176
313 Silver Jaanus Tartu 02:09:19.0 59
314 Kivaste Pärt Tallinn 02:09:21.0 177
315 Soosaar Tiit Tartu 02:09:30.0 26
316 Tobreluts Rainer Tartu 02:09:31.0 60
317 Sutt Eero Tartu 02:09:36.0 178
318 Ridamäe Aivar Tallinn 02:09:37.0 179
319 Liht Sulev Tallinn 02:09:38.0 61
320 Aasoja Arbo Harjumaa 02:09:42.0 62
321 Murd Märt Ida-Viru 02:09:51.0 180
322 Baranovskis Guntars Läti 02:09:52.0 63
323 Uurimäe Are Tallinn 02:09:52.0 181
324 Tamm Bruno Tallinn 02:09:52.0 182
325 Himma Urmas Tartu 02:09:54.0 24
326 Käpa Urmas Tartu 02:09:54.0 183
327 Toss Kaarel Viljandi 02:09:56.0 4
328 Koivulahti Katja Soome 02:09:56.0 5
329 Leius Aivar Valga 02:09:58.0 184
330 Hendrikson Tõnu Võru 02:09:59.0 185
331 Lepik Urmas Tallinn 02:10:00.0 186
332 Orav Raigo Jõgeva 02:10:02.0 187
333 Kosk Harles Tallinn 02:10:03.0 188
334 Aus Jaanus Pärnu 02:10:07.0 189
335 Kukk Andres Põlva 02:10:15.0 11
336 Lauter Even Pärnu 02:10:21.0 12
337 Menning Rauno Tartu 02:10:26.0 190
338 Fjodorov Ain Valga 02:10:30.0 191
339 Jaks Indrek Tartu 02:10:33.0 192
340 Elur Sven Viljandi 02:10:33.0 193
341 Lapshin Vladimir Tallinn 02:10:33.0 27
342 Irves Hillar Võru 02:10:33.0 64
343 Esinurm Jürgen Tallinn 02:10:34.0 194
344 Kallakmaa Teet Järvamaa 02:10:34.0 65
345 Koimäki Hannu Soome 02:10:35.0 66
346 Kriisa Kaido Jõgeva 02:10:36.0 67
347 Morjakov Andrei Tartu 02:10:37.0 195
348 Treimuth Margus Harjumaa 02:10:39.0 196
349 Jürgenson Indrek Tartu 02:10:45.0 197
350 Esinurm Üllar Tallinn 02:10:47.0 198
351 Põldoja Tauno Tallinn 02:10:48.0 68
352 Kull Erki Tartu 02:10:48.0 199
353 Järva Janek Tallinn 02:10:49.0 200
354 Kiiver Kaupo Tartu 02:10:50.0 201
355 Kiipsaar Raido Harjumaa 02:10:54.0 69
356 Saarma Toomas Tallinn 02:10:56.0 70
357 Lond Rain Harjumaa 02:10:56.0 202
358 Karjus Tanel Tallinn 02:10:58.0 28
359 Mäe Lauri Tallinn 02:10:58.0 29
360 Nanits Mait Tartu 02:10:59.0 25
361 Türbsal Aimar Lääne-Viru 02:11:00.0 203
362 Ümarik Indrek Tartu 02:11:04.0 71
363 Zembergs Maris Läti 02:11:04.0 72
364 Jair Ergo Tallinn 02:11:05.0 204
365 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:11:07.0 11
366 Junkin Priit Tartu 02:11:10.0 30
367 Borozna Jevgeni Tallinn 02:11:10.0 31
368 Ambos Ando Tallinn 02:11:12.0 205
369 Kerge Urmas Tartu 02:11:16.0 73
370 Oder Rein Tartu 02:11:18.0 206
371 Reiljan Kuldar Tallinn 02:11:18.0 26
372 Viigipuu Toomas Tartu 02:11:22.0 27
373 Maalmann Ahti Tartu 02:11:22.0 74
374 Jaani Robert Tartu 02:11:24.0 75
375 Freiberg Sven Harjumaa 02:11:24.0 207
376 Raudsepp Kalev Jõgeva 02:11:25.0 12
377 Kroodo Märt Tartu 02:11:28.0 13
378 Tibbo Lauri Tallinn 02:11:28.0 208
379 Andersons Olafs Läti 02:11:31.0 209
380 Bogdanov Risto Tartu 02:11:32.0 32
381 Heinrand Urmas Tallinn 02:11:33.0 76
382 Viies Marcus Tallinn 02:11:35.0 33
383 Kadarik Janek Rapla 02:11:36.0 210
384 Kruusenberg Ivar Järvamaa 02:11:37.0 34
385 Pensa Alo Tartu 02:11:38.0 211
386 Ruubel Runo Pärnu 02:11:38.0 28
387 Raidvee Priit Tartu 02:11:38.0 77
388 Pettai Paavo Tallinn 02:11:41.0 78
389 Puhm Reijo Tartu 02:11:41.0 14
390 Järve Alo Tartu 02:11:46.0 212
391 Tiit Aarne Tartu 02:11:49.0 213
392 Splite Karlis Läti 02:11:51.0 214
393 Kannimäe Viljar Võru 02:11:53.0 15
394 Kalder Madis Tartu 02:11:56.0 215
395 Valk Hillar Lääne-Viru 02:11:57.0 1
396 Sinisalu Ever Valga 02:11:57.0 216
397 Männisalu Andrus Harjumaa 02:12:03.0 217
398 Raudik Alo Tartu 02:12:05.0 218
399 Ilves Teet Tallinn 02:12:10.0 79
400 Põder Kaupo Harjumaa 02:12:12.0 80
401 Hiob Priit Viljandi 02:12:12.0 219
402 Koitla Erik Saaremaa 02:12:12.0 220
403 Noppel Erki Pärnu 02:12:13.0 16
404 Visnapuu Priit Tartu 02:12:17.0 221
405 Kabatsenkov Aleksei Tallinn 02:12:21.0 222
406 Maarits Andres Tallinn 02:12:23.0 223
407 Puusepp Sven Tallinn 02:12:24.0 224
408 Kikuts Janis Läti 02:12:26.0 225
409 Lapidus Boris Tallinn 02:12:36.0 226
410 Aia Alar Pärnu 02:12:38.0 81
411 Truupõld Kaido Valga 02:12:39.0 82
412 Kaare Ain Tartu 02:12:40.0 83
413 Helves Herki Viljandi 02:12:40.0 227
414 Raudsepp Tõnu Harjumaa 02:12:41.0 228
415 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 02:12:46.0 229
416 Mikson Margus Tartu 02:12:48.0 230
417 Eelma Tõnu Lääne-Viru 02:12:48.0 231
418 Kitsnik Kalvi Võru 02:12:50.0 232
419 Bucelis Aurimas Leedu 02:12:50.0 233
420 Peiker Harri Tallinn 02:12:50.0 234
421 Kivi Riho Valga 02:12:52.0 235
422 Pae Arno Tallinn 02:12:56.0 236
423 Oot Anti Tartu 02:12:58.0 5
424 Fjodorov Nikolai Tartu 02:12:58.0 13
425 Kurg Kuno Tartu 02:12:58.0 84
426 Hermet Priit Tallinn 02:13:00.0 237
427 Luik Tiit Võru 02:13:02.0 238
428 Kulbin Andres Tartu 02:13:06.0 239
429 Vunk Kalev Tartu 02:13:07.0 240
430 Lindepuu Liivo Viljandi 02:13:09.0 241
431 Voitk Jüri Harjumaa 02:13:12.0 29
432 Normak Kata-Liina Tallinn 02:13:15.0 2
433 Vaher Vallo Tartu 02:13:16.0 242
434 Lapp Jaak Viljandi 02:13:20.0 6
435 Kostabi Marek Võru 02:13:23.0 243
436 Bortnikov Raino Rapla 02:13:23.0 244
437 Sell Silver Tartu 02:13:35.0 35
438 Ints Kalev Tartu 02:13:43.0 245
439 Soome Kiljan Tartu 02:13:43.0 17
440 Kaur Margus Tartu 02:13:45.0 85
441 Virkus Eduard Pärnu 02:13:47.0 7
442 Laaniste Mart Järvamaa 02:13:47.0 246
443 Müür Aivar Saaremaa 02:13:49.0 14
444 Eelmets Indrek Harjumaa 02:13:51.0 247
445 Treier Robert Tallinn 02:13:52.0 248
446 Zupping Theimo Tartu 02:13:54.0 18
447 Altnurme Jüri Tallinn 02:13:56.0 249
448 Karja Kaupo Viljandi 02:14:00.0 36
449 Brazenas Giedrius Leedu 02:14:01.0 86
450 Gotfridsons Viktors Läti 02:14:02.0 15
451 Laur Jüri Tallinn 02:14:02.0 87
452 Lepajõe Jaan Tartu 02:14:04.0 37
453 Visnap Taavi Lääne-Viru 02:14:06.0 250
454 Heinmaa Henri Tallinn 02:14:06.0 251
455 Rei Tarmo Tallinn 02:14:08.0 252
456 Laaniste Andres Järvamaa 02:14:08.0 253
457 Ohvo Janne Soome 02:14:09.0 254
458 Metsaots Tõnis Tallinn 02:14:12.0 19
459 Ilves Sven Tallinn 02:14:12.0 20
460 Kerner Argo Harjumaa 02:14:13.0 255
461 Kerner Andrus Harjumaa 02:14:14.0 256
462 Mõts Olavi Võru 02:14:16.0 88
463 Kaskema Valdis Tartu 02:14:18.0 257
464 Suurman Herkki Harjumaa 02:14:19.0 89
465 Soodla Raul Jõgeva 02:14:22.0 90
466 Suija Silja Võru 02:14:22.0 6
467 Mihkels Stanislav Tartu 02:14:25.0 258
468 Saarma Jüri Tallinn 02:14:29.0 259
469 Laine Andre Võru 02:14:30.0 260
470 Põder Jaanus Pärnu 02:14:30.0 21
471 Nikkel Heiki Tallinn 02:14:32.0 38
472 Räim Riko Saaremaa 02:14:32.0 261
473 Saarnits Kaspar Põlva 02:14:34.0 91
474 Maaroos Martin Tartu 02:14:36.0 262
475 Pint Meelis Tallinn 02:14:36.0 263
476 Jürgens Sven Viljandi 02:14:37.0 39
477 Siron Jurijs Läti 02:14:37.0 264
478 Matson Raido Tartu 02:14:38.0 265
479 Aus Andres Tartu 02:14:39.0 266
480 Tulk Heiki Tallinn 02:14:40.0 30
481 Ganzburgs Ivars Läti 02:14:43.0 267
482 Saar Kaido Jõgeva 02:14:44.0 92
483 Ööpik Esko Rapla 02:14:47.0 22
484 Leismann Liivo Harjumaa 02:14:47.0 268
485 Kannel Tanel Tallinn 02:14:48.0 269
486 Vast Alari Tallinn 02:14:57.0 270
487 Kiristaja Kalle Harjumaa 02:14:57.0 93
488 Mägi Allan Tartu 02:15:00.0 271
489 Kukk Martin Tartu 02:15:01.0 94
490 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 02:15:11.0 95
491 Kivistik Loit Viljandi 02:15:12.0 272
492 Suurpere Arvi Tartu 02:15:13.0 273
493 Krabi Taivo Tallinn 02:15:13.0 96
494 Nikolai Jarmo Tallinn 02:15:14.0 40
495 Kudre Raul Põlva 02:15:17.0 274
496 Arlauskas Remigijus Leedu 02:15:19.0 275
497 Soone Marko Harjumaa 02:15:19.0 276
498 Elster Heiti Tallinn 02:15:21.0 277
499 Kiissa Glein Tartu 02:15:22.0 278
500 Kalns Juris Läti 02:15:23.0 279
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE