estenglv
WAP version
Login form
RSS
Vjatšeslav Košelev wins in Tartu 11.05.2008 (0)
Vjatšeslav Košelev wins today second consecutive time in 26th SEB Tartu Jooksumaraton with 1:10:50.
SEB Tartu Jooksumaraton already this weekend 06.05.2008 (0)
May 11 are run SEB 26. Tartu Jooksumaraton that takes 3000 runners and nordic walkers to South Estonia.
Open training for SEB Jooksumaraton 2008 25.04.2008 (0)
The first entry wave of SEB 26. Tartu Jooksumaraton ends on 18th of April 14.04.2008 (0)
SEB Tartu Jooksumaraton 23 km
SEB Tartu Jooksumaraton 10 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 04 Apr 2020 02:00:08 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 26. Tartu Jooksumaraton
Laiks 11.05.2008
Vieta Otepää,Elva EST
Veids Skriešana
Distance 23 km jooks ja kepikõnd
10 km jooks ja kepikõnd
Organizētājs Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, 51007 Tartu, Estonia. Tel. +372 7421 644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee
PROGRAM 2008
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Vārds Komanda  Laiks 15.6 km Laiks 2 21.097 km Laiks 4 Laiks 5 Vieta pēc puslaika  
1 Koshelev Vjatsheslav Ida-Viru 1:17:50.0 0:16:25.0 0:35:00.0 0:49:31.0 1:03:29.0 1:08:53.0 1
2 Andresson Mart Tartu 1:21:19.0 0:17:17.0 0:36:38.0 0:51:35.0 1:06:16.0 1:11:55.0 1
3 Soolo Lauri Viljandi 1:21:39.0 0:17:19.0 0:36:39.0 0:51:36.0 1:06:20.0 1:12:01.0 2
4 Saveljev Aleksei Tallinn 1:22:31.0 0:17:23.0 0:36:51.0 0:52:01.0 1:06:54.0 1:12:38.0 3
5 Ivanov Ivar Võru 1:23:18.0 0:17:46.0 0:37:46.0 0:53:18.0 1:08:04.0 1:13:44.0 4
6 Mustasaar Mario Tartu 1:23:43.0 0:17:58.0 0:38:16.0 0:54:01.0 1:08:40.0 1:14:17.0 5
7 Markov Aleksei Ida-Viru 1:24:46.0 0:17:22.0 0:37:15.0 0:53:16.0 1:09:03.0 1:14:53.0 6
8 Lein Andrus Lääne-Viru 1:25:43.0 0:17:59.0 0:38:16.0 0:54:13.0 1:09:47.0 1:15:51.0 7
9 Vares Kristjan Viljandi 1:25:48.0 0:18:02.0 0:38:24.0 0:54:28.0 1:09:57.0 1:15:58.0 8
10 Teppo Indrek Tallinn 1:25:59.0 0:18:11.0 0:38:56.0 0:55:09.0 1:10:25.0 1:16:08.0 9
11 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:26:15.0 0:18:02.0 0:38:36.0 0:54:50.0 1:10:23.0 1:16:31.0 1
12 Ailt Priit Tallinn 1:26:17.0 0:18:34.0 0:39:28.0 0:55:41.0 1:11:02.0 1:16:54.0 10
13 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 1:26:48.0 0:18:04.0 0:38:35.0 0:54:45.0 1:10:23.0 1:16:30.0 2
14 Koor Margus Võru 1:27:26.0 0:19:00.0 0:40:07.0 0:56:41.0 1:12:13.0 1:18:06.0 11
15 Zunda Antis Läti 1:27:56.0 0:18:57.0 0:40:01.0 0:56:16.0 1:11:56.0 1:18:03.0 2
16 Kaar Alar Viljandi 1:28:34.0 0:19:01.0 0:40:08.0 0:56:41.0 1:12:21.0 1:18:25.0 12
17 Maluhins Olegs Läti 1:29:17.0 0:18:34.0 0:39:44.0 0:57:10.0 1:13:09.0 1:19:14.0 1
18 Gross Jaanus Harju 1:29:27.0 0:19:02.0 0:40:18.0 0:57:09.0 1:13:08.0 1:19:25.0 13
19 Kilk Ain Harju 1:29:34.0 0:18:48.0 0:40:18.0 0:57:10.0 1:13:14.0 1:19:28.0 3
20 Flavyanov Igor Venemaa 1:29:38.0 0:18:49.0 0:40:18.0 0:57:11.0 1:13:18.0 1:19:28.0 2
21 Pallo Rait Tallinn 1:30:07.0 0:19:13.0 0:40:26.0 0:57:15.0 1:13:17.0 1:19:38.0 14
22 Koshelev Deniss Ida-Viru 1:30:14.0 0:17:58.0 0:38:41.0 0:55:35.0 1:13:05.0 1:19:32.0 1
23 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:30:27.0 0:19:00.0 0:40:39.0 0:57:55.0 1:14:15.0 1:20:26.0 15
24 Vastsjonok Aleksandr Tallinn 1:30:34.0 0:17:59.0 0:38:39.0 0:55:52.0 1:13:36.0 1:20:41.0 16
25 Paap Hasso Pärnu 1:30:39.0 0:17:49.0 0:38:50.0 0:55:59.0 1:13:20.0 1:20:05.0 17
26 Reitsnik Tarmo Tallinn 1:30:48.0 0:19:13.0 0:40:53.0 0:57:51.0 1:14:06.0 1:20:32.0 3
27 Myasnikov Yury Venemaa 1:30:55.0 0:18:55.0 0:40:27.0 0:57:58.0 1:14:16.0 1:20:33.0 4
28 Sabre Kaupo Põlva 1:31:00.0 0:19:54.0 0:41:56.0 0:59:00.0 1:14:38.0 1:20:49.0 5
29 Subi Rivo Viljandi 1:31:12.0 0:19:11.0 0:40:25.0 0:57:19.0 1:14:03.0 1:20:33.0 18
30 Savastver Alar Tallinn 1:31:44.0 0:19:24.0 0:41:12.0 0:58:38.0 1:15:02.0 1:21:28.0 4
31 Hussar Aimar Võru 1:31:49.0 0:19:25.0 0:41:55.0 0:59:00.0 1:15:01.0 1:21:27.0 19
32 Jaaska Allan Harju 1:32:18.0 0:19:24.0 0:41:12.0 0:58:38.0 1:15:02.0 1:21:26.0 5
33 Valdas Sander Tartu 1:32:53.0 0:19:37.0 0:41:09.0 0:58:24.0 1:15:01.0 1:21:39.0 20
34 Teteris Janis Läti 1:32:54.0 0:18:10.0 0:39:43.0 0:57:09.0 1:14:15.0 1:21:14.0 21
35 Karu Olav Lääne-Viru 1:32:59.0 0:19:15.0 0:41:11.0 0:58:40.0 1:15:26.0 1:22:02.0 6
36 Andrejeva Olga Tallinn 1:33:47.0 0:20:19.0 0:42:32.0 0:59:57.0 1:16:35.0 1:23:03.0 1
37 Kuusalu Asko Tallinn 1:33:56.0 0:19:11.0 0:41:12.0 0:58:40.0 1:16:01.0 1:22:56.0 22
38 Lehemaa Agu Läänemaa 1:34:12.0 0:19:07.0 0:41:03.0 0:58:44.0 1:16:31.0 1:23:10.0 3
39 Jaagant Priit Harju 1:34:29.0 0:20:22.0 0:43:03.0 1:00:42.0 1:17:21.0 1:24:02.0 6
40 Lessing Janek Tartu 1:34:34.0 0:19:52.0 0:42:25.0 1:00:00.0 1:17:12.0 1:24:01.0 23
41 Tärno Indrek Harju 1:34:41.0 0:19:48.0 0:42:23.0 0:59:57.0 1:16:52.0 1:23:40.0 7
42 Etverk Erkki Lääne-Viru 1:34:48.0 0:19:52.0 0:42:24.0 1:00:31.0 1:17:28.0 1:23:59.0 8
43 Ümarik Indrek Tartu 1:34:53.0 0:19:04.0 0:41:11.0 0:59:31.0 1:16:53.0 1:23:40.0 7
44 Kattai Kaupo Tartu 1:35:08.0 0:19:51.0 0:42:25.0 1:00:31.0 1:17:38.0 1:24:18.0 9
45 Tambet Priit Viljandi 1:35:13.0 0:20:52.0 0:43:41.0 1:01:39.0 1:18:16.0 1:24:35.0 10
46 Hannus Sander Tartu 1:35:17.0 0:20:20.0 0:42:32.0 1:00:31.0 1:17:43.0 1:24:31.0 24
47 Laasu Arnold Pärnu 1:35:18.0 0:19:52.0 0:42:32.0 1:00:59.0 1:18:18.0 1:25:03.0 4
48 Prokhorov Viktor Venemaa 1:35:21.0 0:20:16.0 0:43:05.0 1:01:12.0 1:18:16.0 1:24:45.0 11
49 Vesnenko Lauri Tartu 1:35:22.0 0:20:20.0 0:42:46.0 1:01:06.0 1:18:24.0 1:25:04.0 25
50 Valtass Ivars Läti 1:35:37.0 0:21:15.0 0:44:28.0 1:02:11.0 1:18:46.0 1:25:16.0 12
51 Kasekamp Andrus Viljandi 1:35:44.0 0:19:26.0 0:41:56.0 0:59:57.0 1:17:18.0 1:24:17.0 13
52 Raudla Priit Viljandi 1:35:54.0 0:20:24.0 0:43:06.0 1:01:12.0 1:18:19.0 1:25:01.0 26
53 Nöps Antti Tartu 1:36:11.0 0:20:52.0 0:43:50.0 1:02:05.0 1:19:10.0 1:25:46.0 14
54 Gorba Deniss Läti 1:36:12.0 0:20:30.0 0:43:29.0 1:01:24.0 1:18:35.0 1:25:16.0 15
55 Sagaja Martin Harju 1:36:17.0 0:19:27.0 0:42:28.0 1:01:03.0 1:18:59.0 1:25:49.0 27
56 Mazzarins Aivars Läti 1:36:22.0 0:21:15.0 0:44:28.0 1:02:34.0 1:19:31.0 1:25:54.0 8
57 Koop Kalle Pärnu 1:36:25.0 0:20:35.0 0:43:26.0 1:01:38.0 1:18:56.0 1:25:45.0 9
58 Norman Mart Harju 1:36:30.0 0:20:14.0 0:43:04.0 1:01:21.0 1:18:46.0 1:25:39.0 16
59 Kõvatomas Karli Viljandi 1:36:32.0 0:21:03.0 - 1:01:47.0 1:19:09.0 - 2
60 Raudik Raimo Tartu 1:36:39.0 0:20:37.0 0:43:24.0 1:01:39.0 1:18:49.0 1:25:39.0 10
61 Haava Henno Tartu 1:36:53.0 0:20:03.0 0:42:24.0 1:00:16.0 1:18:03.0 1:25:19.0 17
62 Linkov Steven Harju 1:37:01.0 0:19:56.0 0:43:26.0 1:01:58.0 1:19:43.0 1:26:20.0 28
63 Pullerits Priit Tartu 1:37:13.0 0:19:51.0 0:43:06.0 1:01:25.0 1:19:07.0 1:25:59.0 11
64 Bakhoff Tamor Pärnu 1:37:21.0 0:20:39.0 0:44:08.0 1:02:28.0 1:19:55.0 1:26:40.0 3
65 Lepmets Priit Tallinn 1:37:22.0 0:21:14.0 0:44:50.0 1:03:11.0 1:20:22.0 1:27:03.0 18
66 Kaljurand Urmas Tallinn 1:37:27.0 0:21:13.0 0:44:27.0 1:02:42.0 1:19:54.0 1:26:39.0 5
67 Lember Jüri Tartu 1:37:35.0 0:21:29.0 0:44:47.0 1:02:59.0 1:20:15.0 1:27:00.0 12
68 Kovaljov Oleg Tallinn 1:37:41.0 0:20:00.0 0:43:24.0 1:01:26.0 1:19:12.0 1:26:39.0 13
69 Osjamets Madis Tallinn 1:37:43.0 0:21:57.0 0:44:57.0 1:03:07.0 1:20:16.0 1:26:58.0 29
70 Parve Heikki Tallinn 1:37:54.0 0:21:31.0 0:44:33.0 1:03:00.0 1:20:17.0 1:26:58.0 6
71 Rähn Alar Tartu 1:37:57.0 0:20:49.0 0:44:13.0 1:02:29.0 1:20:00.0 1:26:54.0 30
72 Ratasepp Rait Tartu 1:38:01.0 0:20:17.0 0:43:34.0 1:02:08.0 1:19:53.0 1:26:56.0 31
73 Rehemaa Aivar Tartu 1:38:08.0 0:19:25.0 0:42:24.0 1:00:48.0 1:19:21.0 1:26:40.0 32
74 Kink Ilmar Tartu 1:38:14.0 0:21:21.0 0:44:54.0 1:03:36.0 1:20:49.0 1:27:29.0 19
75 Pukkonen Eduard Harju 1:38:19.0 0:21:05.0 0:44:14.0 1:02:26.0 1:20:14.0 1:27:08.0 7
76 Lokk Sulev Tallinn 1:38:21.0 0:21:10.0 0:44:55.0 1:03:35.0 1:20:48.0 1:27:29.0 20
77 Sotnikova Tatjana Tallinn 1:38:24.0 0:21:05.0 0:44:55.0 1:03:35.0 1:20:48.0 1:27:29.0 2
78 Väärsi Jaak Lääne-Viru 1:38:24.0 0:20:53.0 0:44:13.0 1:02:50.0 1:20:38.0 1:27:30.0 8
79 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 1:38:28.0 0:21:14.0 0:44:35.0 1:02:27.0 1:20:14.0 1:27:11.0 4
80 Hirv Pait Võru 1:38:32.0 0:20:08.0 0:43:25.0 1:02:08.0 1:20:49.0 1:27:55.0 21
81 Kõvatomas Taavi Viljandi 1:38:35.0 0:20:54.0 0:43:44.0 1:02:29.0 1:20:29.0 1:27:30.0 33
82 Kaur Margus Tartu 1:38:41.0 0:20:48.0 0:44:15.0 1:02:52.0 1:20:22.0 1:27:16.0 14
83 Tammjärv Karel Tartu 1:38:44.0 0:21:25.0 0:45:02.0 1:03:46.0 1:21:24.0 1:28:08.0 5
84 Oras Allan Tartu 1:38:45.0 0:21:51.0 0:45:39.0 1:04:04.0 1:21:29.0 1:28:07.0 34
85 Tamm Antti Tartu 1:38:52.0 0:22:07.0 0:44:54.0 1:02:35.0 1:19:36.0 1:26:49.0 35
86 Rootsi Hannes Tartu 1:38:56.0 0:21:24.0 0:45:09.0 1:04:01.0 1:21:29.0 1:28:07.0 6
87 Vislapuu Uku Võru 1:39:01.0 0:19:23.0 0:41:56.0 1:00:53.0 1:19:36.0 1:27:16.0 36
88 Luud Aarne Tartu 1:39:13.0 0:21:58.0 0:45:36.0 1:04:03.0 1:21:38.0 1:28:19.0 22
89 Paesüld Harles Harju 1:39:13.0 0:22:03.0 0:46:00.0 1:04:41.0 1:22:02.0 1:28:36.0 37
90 Soo Allar Jõgeva 1:39:16.0 0:23:11.0 0:45:53.0 1:03:57.0 1:21:24.0 1:28:12.0 1
91 Tops Jaanus Valga 1:39:17.0 0:21:11.0 0:45:13.0 1:03:57.0 1:21:25.0 1:28:12.0 38
92 Karolin Indrek Põlva 1:39:18.0 0:20:48.0 0:44:31.0 1:03:28.0 1:21:23.0 1:28:12.0 23
93 Puusepp Risto Tartu 1:39:32.0 0:20:15.0 0:43:59.0 1:02:53.0 1:21:11.0 1:28:16.0 39
94 Vellerind Rain Harju 1:39:33.0 0:21:25.0 0:45:31.0 1:04:29.0 1:21:54.0 1:28:29.0 15
95 Orav Mark Viljandi 1:39:47.0 0:22:12.0 0:45:55.0 1:04:28.0 1:21:54.0 1:28:35.0 40
96 Jõgis Janek Põlva 1:39:50.0 0:20:47.0 0:44:14.0 1:03:00.0 1:21:12.0 1:28:17.0 24
97 Brucis Andis Läti 1:39:57.0 0:21:18.0 0:44:27.0 1:03:13.0 1:21:11.0 1:28:27.0 16
98 Nurk Talis Võru 1:40:02.0 0:21:16.0 0:44:34.0 1:03:28.0 1:21:47.0 1:28:53.0 41
99 Klesmann Villu Harju 1:40:04.0 0:21:39.0 0:45:21.0 1:04:07.0 1:21:55.0 1:28:52.0 25
100 Vals Kaja Tallinn 1:40:13.0 0:21:39.0 0:45:34.0 1:04:34.0 1:22:11.0 1:29:01.0 1
101 Rohtla Risto Pärnu 1:40:16.0 0:21:38.0 0:45:15.0 1:04:10.0 1:22:08.0 1:29:08.0 42
102 Laur Toomas Tallinn 1:40:22.0 0:21:38.0 0:45:13.0 1:04:04.0 1:21:59.0 1:29:02.0 17
103 Bahovski Janek Pärnu 1:40:32.0 0:21:40.0 0:45:56.0 1:04:52.0 1:21:58.0 1:29:09.0 43
104 Rõigas Paavo Tartu 1:40:35.0 0:21:35.0 0:45:00.0 1:03:47.0 1:21:50.0 1:29:16.0 26
105 Luud Aivar Tallinn 1:40:38.0 0:22:27.0 0:46:14.0 1:05:05.0 1:23:03.0 1:29:45.0 27
106 Roos Indrek Tartu 1:40:40.0 0:21:30.0 0:46:13.0 1:05:02.0 1:22:58.0 1:29:58.0 44
107 Suurkivi Mart Lääne-Viru 1:40:41.0 0:22:02.0 0:45:37.0 1:04:34.0 1:21:54.0 1:28:40.0 2
108 Siimumäe Margo Harju 1:40:46.0 0:20:20.0 0:43:32.0 1:03:02.0 1:22:03.0 1:29:33.0 18
109 Nikiforov Sergei Ida-Viru 1:40:48.0 0:19:29.0 0:43:51.0 1:02:47.0 1:21:43.0 1:28:49.0 45
110 Loorits Neeme Tartu 1:40:57.0 0:22:33.0 0:46:55.0 1:06:01.0 1:23:42.0 1:30:22.0 19
111 Vahi Kunnar Valga 1:41:05.0 0:22:12.0 0:46:28.0 1:05:28.0 1:23:13.0 1:30:06.0 28
112 Arvi Mait Tartu 1:41:07.0 0:21:28.0 0:45:09.0 1:04:06.0 1:22:10.0 1:29:30.0 7
113 Truu Janek Tartu 1:41:07.0 0:21:53.0 0:46:05.0 1:05:17.0 1:23:28.0 1:30:22.0 29
114 Parv Martin Tartu 1:41:09.0 0:21:13.0 0:45:01.0 1:05:12.0 1:23:35.0 1:30:29.0 3
115 Heinola Ivar Tartu 1:41:09.0 0:21:58.0 0:46:13.0 1:05:17.0 1:23:11.0 1:30:07.0 46
116 Laineste Andres Harju 1:41:10.0 0:21:04.0 0:44:11.0 1:02:25.0 1:20:14.0 1:27:35.0 30
117 Siimann Siim Tartu 1:41:20.0 0:20:23.0 0:44:49.0 1:05:04.0 1:23:35.0 1:30:29.0 8
118 Niklus Indrek Rapla 1:41:22.0 0:24:03.0 0:48:43.0 1:07:33.0 1:24:52.0 1:31:20.0 47
119 Rein Margus Tallinn 1:41:26.0 0:21:11.0 0:44:42.0 1:03:29.0 1:21:28.0 1:28:55.0 1
120 Põllendik Rait Tallinn 1:41:29.0 0:22:06.0 0:46:18.0 1:05:38.0 1:23:49.0 1:30:48.0 31
121 Roose Antti Tartu 1:41:30.0 0:21:12.0 0:45:25.0 1:04:46.0 1:23:12.0 1:30:22.0 20
122 Sammel Arne Viljandi 1:41:32.0 0:22:23.0 0:46:12.0 1:04:46.0 1:21:57.0 1:29:23.0 1
123 Kudre Raul Põlva 1:41:34.0 0:22:31.0 0:46:27.0 1:05:36.0 1:23:36.0 1:30:30.0 32
124 Laur Mikk Võru 1:41:51.0 0:21:10.0 0:45:28.0 1:04:55.0 1:23:07.0 1:30:21.0 48
125 Eiger Rein Viljandi 1:42:01.0 0:21:54.0 0:45:55.0 1:04:46.0 1:23:09.0 1:30:22.0 33
126 Alunurm Alo Tallinn 1:42:04.0 0:23:09.0 0:47:18.0 1:06:17.0 1:24:05.0 1:30:56.0 34
127 Neimanis Janis Läti 1:42:06.0 0:20:38.0 0:44:02.0 1:03:05.0 1:22:32.0 1:30:00.0 9
128 Sabanov Roman Tartu 1:42:08.0 0:24:09.0 0:48:20.0 1:07:06.0 1:24:44.0 1:31:20.0 9
129 Poll Cris Lääne-Viru 1:42:10.0 0:20:38.0 0:43:39.0 1:02:28.0 1:22:05.0 1:30:04.0 10
130 Kuznetsov Madis Tallinn 1:42:10.0 0:22:26.0 0:46:35.0 1:05:46.0 1:23:58.0 1:31:00.0 49
131 Kuusik Ants Viljandi 1:42:14.0 0:21:31.0 0:45:33.0 1:04:41.0 1:23:04.0 1:30:19.0 2
132 Jõgiste Ivo Lääne-Viru 1:42:30.0 0:21:31.0 0:45:40.0 1:05:20.0 1:24:03.0 1:31:07.0 35
133 Lusis Aigars Läti 1:42:37.0 0:21:29.0 0:45:38.0 1:05:07.0 1:23:40.0 1:30:57.0 10
134 Rähn Ahto Tartu 1:42:42.0 0:20:49.0 0:44:13.0 1:04:02.0 1:23:19.0 1:31:05.0 50
135 Valdmaa Lauri Tallinn 1:42:47.0 0:21:26.0 0:45:32.0 1:04:51.0 1:23:36.0 1:30:51.0 51
136 Randmaa Joel Tartu 1:42:47.0 0:22:01.0 0:46:24.0 1:05:35.0 1:24:09.0 1:31:45.0 52
137 Jagomägi Jaan Tartu 1:42:58.0 0:22:11.0 - 1:06:54.0 1:25:04.0 1:31:57.0 53
138 Bleive Agu Tartu 1:42:59.0 0:22:22.0 0:47:19.0 1:06:56.0 1:25:02.0 1:31:53.0 11
139 Tiik Madis Saaremaa 1:43:00.0 0:20:19.0 0:44:03.0 1:03:37.0 1:23:16.0 1:31:05.0 21
140 Kaare Ain Tartu 1:43:08.0 0:21:15.0 0:46:04.0 1:06:14.0 1:24:44.0 1:31:40.0 22
141 Kollo Madis Harju 1:43:11.0 0:22:00.0 0:46:22.0 1:05:37.0 1:24:10.0 1:31:27.0 54
142 Jõesaar Urmas Ida-Viru 1:43:12.0 0:22:02.0 0:46:32.0 1:06:15.0 1:24:48.0 1:32:04.0 11
143 Parksepp Marek Tartu 1:43:24.0 0:23:34.0 0:47:57.0 1:06:50.0 1:24:52.0 1:32:04.0 55
144 Koit Silver Põlva 1:43:33.0 0:19:50.0 0:44:16.0 1:04:43.0 1:23:51.0 1:31:14.0 36
145 Kaar Erkki Tallinn 1:43:38.0 0:22:20.0 0:46:59.0 1:06:20.0 1:24:51.0 1:31:58.0 23
146 Deksnis Vitalijs Läti 1:43:39.0 0:21:37.0 0:45:54.0 1:05:38.0 1:24:28.0 1:31:55.0 24
147 Sikk Ivar Tallinn 1:43:39.0 0:23:33.0 0:48:25.0 1:07:48.0 1:25:50.0 1:32:47.0 12
148 Uudam Margus Tallinn 1:43:42.0 0:23:28.0 0:48:12.0 1:07:38.0 1:25:37.0 1:32:31.0 56
149 Hendrikson Tõnu Võru 1:43:44.0 0:21:46.0 0:46:47.0 1:07:12.0 1:25:44.0 1:32:46.0 37
150 Lüüs Riho Lääne-Viru 1:43:53.0 0:21:39.0 0:46:30.0 1:06:25.0 1:25:03.0 1:32:23.0 2
151 Randaru Veiko Tartu 1:43:54.0 0:21:40.0 0:45:33.0 1:04:47.0 1:23:34.0 1:31:16.0 25
152 Visnap Taavi Järvamaa 1:43:55.0 0:22:31.0 0:46:27.0 1:05:46.0 1:24:11.0 1:31:46.0 57
153 Mõttus Tarmo Võru 1:43:56.0 0:21:24.0 0:45:39.0 1:05:30.0 1:24:34.0 1:32:00.0 38
154 Medijainen Mikk Tartu 1:43:57.0 0:22:20.0 0:47:31.0 1:06:47.0 1:24:58.0 1:32:05.0 58
155 Nilk Andrus Tallinn 1:43:57.0 0:22:03.0 0:46:14.0 1:05:37.0 1:24:45.0 1:32:17.0 13
156 Riisalu Rein Pärnu 1:43:59.0 0:21:08.0 0:44:14.0 1:02:27.0 1:21:42.0 1:30:30.0 59
157 Rea Sven Harju 1:44:02.0 0:23:34.0 0:48:28.0 1:07:48.0 1:25:52.0 1:32:53.0 39
158 Julge Kaarel Tallinn 1:44:08.0 0:23:28.0 0:47:47.0 1:06:50.0 1:24:51.0 1:32:10.0 60
159 Leisalu Tanel Ida-Viru 1:44:12.0 0:22:54.0 0:46:51.0 1:06:04.0 1:24:59.0 1:32:23.0 61
160 Roosimaa Mart Tartu 1:44:14.0 0:19:23.0 0:41:54.0 1:00:04.0 1:21:27.0 1:30:22.0 62
161 Kirsipuu Avo Harju 1:44:19.0 0:21:33.0 0:46:01.0 1:05:56.0 1:24:40.0 1:32:03.0 26
162 Maluhins Igors Läti 1:44:23.0 0:20:32.0 0:44:38.0 1:04:08.0 1:23:36.0 1:31:51.0 27
163 Hussar Kaidar Harju 1:44:25.0 0:21:13.0 0:45:24.0 1:05:36.0 1:24:47.0 1:32:24.0 40
164 Tigas Kaido Harju 1:44:25.0 0:22:44.0 0:47:21.0 1:07:09.0 1:26:07.0 1:33:19.0 63
165 Kaeramaa Gaido Tartu 1:44:26.0 0:21:51.0 0:46:37.0 1:06:34.0 1:25:25.0 1:32:43.0 28
166 Pruus Peeter Rapla 1:44:26.0 0:24:26.0 0:49:46.0 1:09:30.0 1:27:16.0 1:33:54.0 12
167 Lopuhhin Sergei Tallinn 1:44:29.0 0:22:52.0 0:47:21.0 1:06:53.0 1:25:22.0 1:32:39.0 64
168 Meri Martin Harju 1:44:30.0 0:21:37.0 0:46:50.0 1:07:41.0 1:26:06.0 1:33:13.0 65
169 Ridala Peep Tallinn 1:44:31.0 0:21:43.0 0:46:01.0 1:05:36.0 1:24:35.0 1:32:19.0 3
170 Hanga Knut Harju 1:44:33.0 0:23:28.0 0:48:55.0 1:08:32.0 1:26:32.0 1:33:34.0 41
171 Heintalu Margus Harju 1:44:37.0 0:23:34.0 0:48:39.0 1:08:27.0 1:26:47.0 1:33:39.0 66
172 Ilves Teno Läänemaa 1:44:48.0 0:23:17.0 0:48:00.0 1:07:49.0 1:26:15.0 1:33:20.0 67
173 Raantse Rannar Jõgeva 1:44:49.0 0:20:29.0 0:45:30.0 1:05:56.0 1:25:17.0 1:32:53.0 68
174 Kadak Kadri Tartu 1:44:54.0 0:22:26.0 0:47:31.0 1:07:40.0 1:26:36.0 1:33:42.0 3
175 Maravyev Alexey Venemaa 1:45:01.0 0:21:22.0 0:45:29.0 1:05:18.0 1:24:47.0 1:32:30.0 42
176 Gubkin Vladimir Venemaa 1:45:01.0 0:21:22.0 0:45:29.0 1:05:18.0 1:24:47.0 1:32:29.0 43
177 Kuha Taavi Tartu 1:45:06.0 0:24:16.0 0:50:06.0 1:10:43.0 1:28:40.0 1:35:16.0 69
178 Dergunov Sergey Venemaa 1:45:07.0 0:20:16.0 0:44:00.0 1:04:01.0 1:24:25.0 1:32:48.0 44
179 Vaiksaar Mait Tartu 1:45:09.0 0:22:40.0 0:47:48.0 1:07:54.0 1:26:24.0 1:33:34.0 70
180 Ruul Rünno Tallinn 1:45:09.0 0:23:29.0 0:48:16.0 1:07:58.0 1:26:39.0 1:33:51.0 45
181 Saarniit Jürgen Võru 1:45:15.0 0:22:04.0 0:47:38.0 1:07:39.0 1:26:23.0 1:33:34.0 71
182 Drake Roberts Läti 1:45:17.0 0:22:10.0 0:47:17.0 1:07:18.0 1:26:17.0 1:33:35.0 3
183 Parygin Dmitry Venemaa 1:45:19.0 0:21:23.0 0:46:52.0 1:07:34.0 1:26:36.0 1:33:54.0 72
184 Riismaa Heddy Tallinn 1:45:20.0 0:22:09.0 0:47:08.0 1:07:11.0 1:26:24.0 1:33:50.0 4
185 Abner Andre Harju 1:45:23.0 0:24:27.0 0:49:48.0 1:09:24.0 1:27:22.0 1:34:22.0 46
186 Emajõe Taavi Jõgeva 1:45:27.0 0:20:07.0 0:44:08.0 1:03:25.0 1:25:18.0 1:34:04.0 13
187 Salundi Kalmer Valga 1:45:27.0 0:22:25.0 0:47:47.0 1:07:57.0 1:26:44.0 1:34:03.0 47
188 Tsäro Kermo Põlva 1:45:29.0 0:23:18.0 0:48:56.0 1:09:06.0 1:27:13.0 1:34:10.0 73
189 Labunski Igor Tallinn 1:45:37.0 0:21:23.0 0:46:24.0 1:06:53.0 1:25:55.0 1:33:28.0 29
190 Toompere Henri Tallinn 1:45:41.0 0:22:25.0 0:47:48.0 1:07:52.0 1:26:47.0 1:34:09.0 48
191 Liivak Hannes Tallinn 1:45:45.0 0:23:03.0 0:48:49.0 1:08:42.0 1:27:13.0 1:34:17.0 74
192 Mikson Margus Tartu 1:45:47.0 0:23:27.0 0:49:11.0 1:09:20.0 1:27:54.0 1:34:53.0 75
193 Lindsalu Indrek Harju 1:45:52.0 0:23:02.0 0:48:10.0 1:07:53.0 1:26:26.0 1:33:51.0 14
194 Maaroos Martin Tartu 1:45:55.0 0:22:33.0 0:47:51.0 1:07:56.0 1:26:58.0 1:34:14.0 49
195 Kirikall Kaupo Harju 1:45:56.0 0:22:10.0 0:47:38.0 1:07:57.0 1:26:56.0 1:34:27.0 30
196 Kadajane Erik Viljandi 1:45:58.0 0:22:30.0 0:47:00.0 1:06:38.0 1:25:54.0 1:33:40.0 76
197 Toss Kaarel Viljandi 1:46:03.0 0:22:11.0 0:47:42.0 1:07:50.0 1:26:54.0 1:34:08.0 4
198 Soosaar Marti Tartu 1:46:08.0 0:22:21.0 0:46:51.0 1:06:34.0 1:26:25.0 1:34:11.0 77
199 Kaljumäe Henri Tartu 1:46:12.0 0:21:13.0 0:45:01.0 1:05:27.0 1:25:47.0 1:33:53.0 78
200 Rei Tarmo Tallinn 1:46:23.0 0:22:05.0 0:47:24.0 1:07:39.0 1:26:52.0 1:34:22.0 50
201 Kukk Sigvard Tallinn 1:46:24.0 0:23:09.0 0:48:42.0 1:08:30.0 1:27:22.0 1:35:01.0 51
202 Vähi Ilmar Tartu 1:46:31.0 0:21:33.0 0:47:03.0 1:07:10.0 1:26:22.0 1:34:03.0 79
203 Kübard Viktor Harju 1:46:32.0 0:23:20.0 0:48:30.0 1:08:27.0 1:26:56.0 1:34:27.0 52
204 Shumanov Tiit Lääne-Viru 1:46:33.0 0:23:40.0 0:49:17.0 1:09:26.0 1:27:56.0 1:35:03.0 15
205 Einsalu Ants Lääne-Viru 1:46:37.0 0:21:34.0 0:45:56.0 1:06:06.0 1:26:08.0 1:33:55.0 16
206 Viik Tarvi Läänemaa 1:46:50.0 0:21:11.0 0:46:27.0 1:06:36.0 1:26:27.0 1:34:47.0 80
207 Taaler Taikki Võru 1:46:53.0 0:21:59.0 0:47:48.0 1:08:04.0 1:27:35.0 1:35:25.0 81
208 Pool Hannes Harju 1:46:55.0 0:23:50.0 0:49:15.0 1:09:18.0 1:27:58.0 1:35:12.0 17
209 Greenbaum Marko Tallinn 1:47:00.0 0:22:03.0 0:48:25.0 1:08:48.0 1:28:17.0 1:35:26.0 82
210 Raidvee Raivo Tallinn 1:47:02.0 0:22:22.0 0:48:10.0 1:08:45.0 1:28:21.0 1:35:39.0 83
211 Kelp Raigo Võru 1:47:06.0 0:22:42.0 0:47:47.0 1:08:56.0 1:28:41.0 1:36:01.0 84
212 Palumaa Rein Viljandi 1:47:07.0 0:22:39.0 0:48:21.0 1:08:53.0 1:28:16.0 1:35:45.0 31
213 Lepik Tiit Valga 1:47:13.0 0:22:01.0 0:46:04.0 1:05:57.0 1:25:45.0 1:33:49.0 85
214 Einasto Mart Tartu 1:47:13.0 0:23:28.0 0:49:53.0 1:10:19.0 1:29:12.0 1:36:06.0 53
215 Vaher Anneli Viljandi 1:47:17.0 0:22:24.0 0:47:47.0 1:08:29.0 1:27:56.0 1:35:19.0 5
216 Hendrikson Peeter Tallinn 1:47:19.0 0:22:23.0 0:48:05.0 1:08:52.0 1:28:09.0 1:35:44.0 32
217 Ott Lauri Põlva 1:47:20.0 0:21:43.0 0:47:00.0 1:07:35.0 1:27:34.0 1:35:23.0 86
218 Liivak Eva Tartu 1:47:21.0 0:22:35.0 0:48:31.0 1:09:09.0 1:28:22.0 1:35:38.0 6
219 Nirgi Ailar Tallinn 1:47:29.0 0:23:39.0 0:49:03.0 1:09:28.0 1:28:20.0 1:35:42.0 33
220 Rohtla Enn Pärnu 1:47:30.0 0:22:04.0 0:47:52.0 1:08:51.0 1:28:00.0 1:35:34.0 87
221 Maier Mikko Tartu 1:47:31.0 0:23:25.0 0:49:39.0 1:10:15.0 1:29:09.0 1:36:11.0 14
222 Kalbus Hugo Põlva 1:47:39.0 0:23:31.0 0:48:05.0 1:07:54.0 1:26:59.0 1:34:43.0 18
223 Tatrik Ivo Harju 1:47:39.0 0:23:53.0 0:49:00.0 1:09:08.0 1:28:06.0 1:35:36.0 54
224 Prosin Märt Tallinn 1:47:48.0 0:24:37.0 0:50:44.0 1:11:16.0 1:29:49.0 1:36:46.0 88
225 Saviir Jaan Läänemaa 1:47:52.0 0:22:38.0 0:48:13.0 1:08:52.0 1:28:19.0 1:35:56.0 19
226 Toomas Rein Põlva 1:47:55.0 0:22:25.0 0:47:50.0 1:08:11.0 1:28:05.0 1:35:50.0 20
227 Abel Markko Tallinn 1:47:58.0 0:23:15.0 0:49:04.0 1:09:02.0 1:28:24.0 1:36:03.0 89
228 Pääsik Priit Tartu 1:47:59.0 0:22:05.0 0:48:01.0 1:08:28.0 1:27:49.0 1:35:37.0 55
229 Tinno Margus Tallinn 1:48:02.0 0:22:17.0 0:47:47.0 1:07:46.0 1:27:12.0 1:35:19.0 90
230 Kraam Sulev Võru 1:48:02.0 0:23:46.0 0:49:35.0 1:10:04.0 1:29:02.0 1:36:25.0 91
231 Lõoke Martin Pärnu 1:48:09.0 0:23:04.0 0:48:43.0 1:09:05.0 1:27:57.0 1:35:17.0 92
232 Reiska Alar Võru 1:48:19.0 0:22:00.0 0:47:22.0 1:08:30.0 1:28:29.0 1:36:02.0 21
233 Selgis Jürgen Põlva 1:48:23.0 0:25:13.0 0:50:25.0 1:10:12.0 1:29:13.0 1:37:09.0 4
234 Tuur Ülo Ida-Viru 1:48:32.0 0:23:13.0 0:49:16.0 1:09:48.0 1:29:08.0 1:36:35.0 1
235 Saluveer Ago Ida-Viru 1:48:32.0 0:23:58.0 0:49:37.0 1:10:14.0 1:29:15.0 1:36:46.0 93
236 Jõgeva Toomas Harju 1:48:35.0 0:22:39.0 0:49:16.0 1:09:18.0 1:28:56.0 1:36:35.0 34
237 Paris Olav Viljandi 1:48:38.0 0:21:27.0 0:44:30.0 1:03:43.0 1:28:08.0 1:36:46.0 94
238 Suppi Timo Harju 1:48:38.0 0:21:42.0 0:46:32.0 1:07:10.0 1:27:28.0 1:35:43.0 95
239 Univer Neeme Viljandi 1:48:38.0 0:22:24.0 0:48:14.0 1:09:51.0 1:29:08.0 1:36:27.0 96
240 Toots Aleksander Ida-Viru 1:48:38.0 0:23:16.0 0:49:05.0 1:10:04.0 1:29:02.0 1:36:47.0 56
241 Tõruvere Kaarel Tartu 1:48:46.0 0:23:33.0 0:48:47.0 1:09:07.0 1:28:54.0 1:36:35.0 97
242 Riisalo Tõnu Tallinn 1:48:52.0 0:24:30.0 0:51:04.0 1:11:36.0 1:30:17.0 1:37:22.0 57
243 Küttis Radek Rapla 1:48:53.0 0:24:24.0 0:50:40.0 1:11:16.0 1:30:00.0 1:37:18.0 58
244 Atonen Meelis Viljandi 1:48:56.0 0:23:50.0 0:49:13.0 1:09:50.0 1:29:16.0 1:36:48.0 35
245 Matson Raido Tartu 1:48:57.0 0:22:04.0 0:48:08.0 1:08:43.0 1:28:19.0 1:36:21.0 59
246 Kookla Eero Tallinn 1:48:57.0 0:23:31.0 0:49:14.0 1:09:50.0 1:29:16.0 1:36:49.0 60
247 Kuusik Maie Tallinn 1:49:02.0 0:23:22.0 0:49:18.0 1:09:51.0 1:29:39.0 1:37:15.0 1
248 Tamm Eerik Tallinn 1:49:05.0 0:23:54.0 0:49:56.0 1:10:39.0 1:29:51.0 1:37:25.0 36
249 Kolk Valmer Tartu 1:49:06.0 0:23:31.0 0:49:39.0 1:11:03.0 1:30:29.0 1:37:41.0 37
250 Toomela Tarmo Tallinn 1:49:06.0 0:24:52.0 0:50:54.0 1:11:07.0 1:30:15.0 1:37:36.0 98
251 Telling Juhan Läänemaa 1:49:15.0 0:22:02.0 0:48:02.0 1:09:07.0 1:29:28.0 1:37:14.0 38
252 Priks Morten Valga 1:49:16.0 0:25:21.0 0:50:24.0 1:13:50.0 1:32:23.0 1:38:45.0 15
253 Sirge Kaili Lääne-Viru 1:49:17.0 0:23:57.0 0:50:33.0 1:11:31.0 1:30:23.0 1:37:42.0 7
254 Luiks Meelis Tallinn 1:49:28.0 0:22:03.0 0:48:20.0 1:09:32.0 1:29:18.0 1:37:24.0 99
255 Ponder Neeme Viljandi 1:49:31.0 0:23:33.0 0:49:45.0 1:10:43.0 1:30:20.0 1:37:45.0 4
256 Rööpson Roger Tartu 1:49:32.0 0:25:21.0 0:52:49.0 1:13:51.0 1:32:27.0 1:39:13.0 5
257 Klampe Indrek Võru 1:49:38.0 0:21:09.0 0:45:23.0 1:05:36.0 1:27:46.0 1:36:04.0 61
258 Vaikna Ville Harju 1:49:46.0 0:23:17.0 0:49:37.0 1:10:31.0 1:30:16.0 1:37:52.0 100
259 Ani Margit Põlva 1:49:46.0 0:23:14.0 0:49:17.0 1:09:52.0 1:29:57.0 1:37:52.0 8
260 Kriisa Kaido Jõgeva 1:49:55.0 0:22:24.0 0:48:15.0 1:09:13.0 1:29:29.0 1:37:22.0 39
261 Taivere Artur Tartu 1:49:56.0 0:23:41.0 0:50:23.0 1:11:28.0 1:30:45.0 1:38:11.0 62
262 Hannus Oliver Tartu 1:49:56.0 0:24:18.0 0:50:52.0 1:11:16.0 1:30:19.0 1:38:13.0 101
263 Tammemäe Joosep Viljandi 1:49:56.0 0:23:59.0 0:49:47.0 1:11:30.0 1:32:08.0 1:39:02.0 16
264 Isak Ants Võru 1:49:58.0 0:24:32.0 0:51:10.0 1:11:51.0 1:31:04.0 1:38:36.0 102
265 Pukk Andre Harju 1:50:01.0 0:24:04.0 0:51:08.0 - 1:31:43.0 - 103
266 Maasik Kadri Tallinn 1:50:02.0 0:23:21.0 0:49:16.0 1:09:51.0 1:29:39.0 1:37:28.0 9
267 Israel Jaak Harju 1:50:03.0 0:21:00.0 0:45:28.0 1:05:26.0 1:26:41.0 1:35:32.0 104
268 Kivisild Ain Tartu 1:50:04.0 0:22:36.0 0:48:12.0 1:09:08.0 1:29:12.0 1:37:13.0 5
269 Jagomägi Teet Tartu 1:50:08.0 0:22:56.0 0:48:31.0 1:09:25.0 1:29:47.0 1:37:48.0 63
270 Sisask Valmar Võru 1:50:10.0 0:22:22.0 0:47:36.0 1:08:34.0 1:28:58.0 1:37:15.0 105
271 Kalmet Tauri Tartu 1:50:14.0 0:20:50.0 0:44:49.0 1:09:09.0 1:29:30.0 1:38:24.0 17
272 Järve Alo Tartu 1:50:18.0 0:23:34.0 0:49:40.0 1:10:31.0 1:29:56.0 1:37:49.0 106
273 Tänav Tõnu Harju 1:50:19.0 0:24:06.0 0:50:28.0 1:11:37.0 1:30:51.0 1:38:23.0 22
274 Parm Sirli Tartu 1:50:20.0 0:22:40.0 0:48:20.0 1:09:12.0 1:29:40.0 1:37:36.0 10
275 Mäe Lauri Tallinn 1:50:22.0 0:25:22.0 0:51:27.0 1:12:33.0 1:31:53.0 1:39:28.0 107
276 Lepik Raul Valga 1:50:24.0 0:22:08.0 0:46:28.0 1:06:15.0 1:28:32.0 1:37:11.0 108
277 Saue Eero Tallinn 1:50:26.0 0:23:48.0 0:50:14.0 1:11:02.0 1:30:48.0 1:38:41.0 109
278 Kess Alar Tallinn 1:50:27.0 0:23:59.0 0:50:02.0 1:10:35.0 1:30:22.0 1:38:07.0 40
279 Ojaots Aigar Tallinn 1:50:32.0 0:24:23.0 0:51:04.0 1:11:54.0 1:31:30.0 1:38:58.0 110
280 Õiglane Terje Pärnu 1:50:37.0 0:23:43.0 0:50:03.0 1:11:02.0 1:30:37.0 1:38:21.0 2
281 Põld Toomas Tartu 1:50:41.0 0:23:06.0 0:49:10.0 1:11:01.0 1:31:31.0 1:39:06.0 111
282 Maade Kristjan Tallinn 1:50:47.0 0:24:03.0 0:50:51.0 1:12:14.0 1:32:00.0 1:39:27.0 64
283 Lehtla Reigo Harju 1:50:50.0 0:23:27.0 0:50:03.0 1:11:03.0 1:30:55.0 1:38:54.0 65
284 Mesila Raidar Tallinn 1:50:54.0 0:26:30.0 0:52:59.0 1:13:49.0 1:32:28.0 1:39:37.0 66
285 Tillo August Tallinn 1:50:59.0 0:23:29.0 0:49:54.0 1:11:18.0 1:30:39.0 1:38:21.0 67
286 Danilas Tõnu Tallinn 1:51:01.0 0:23:45.0 0:50:09.0 1:11:17.0 1:31:16.0 1:38:58.0 41
287 Nõmm Margus Harju 1:51:01.0 0:23:56.0 0:50:34.0 1:11:39.0 1:31:33.0 1:39:00.0 68
288 Saar Siim Tallinn 1:51:02.0 0:22:46.0 0:49:37.0 1:10:15.0 1:30:33.0 1:38:50.0 6
289 Anikin Sergei Tallinn 1:51:05.0 0:22:52.0 0:49:38.0 1:10:34.0 1:30:47.0 1:38:44.0 112
290 Maidla Margus Harju 1:51:09.0 0:23:53.0 0:50:14.0 1:10:58.0 1:30:36.0 1:38:31.0 69
291 Melbardis Dzintars Läti 1:51:11.0 0:22:22.0 0:48:58.0 1:11:14.0 1:30:56.0 1:38:49.0 23
292 Kulu Joel Tartu 1:51:13.0 0:24:16.0 0:50:13.0 1:11:00.0 1:30:39.0 1:38:33.0 113
293 Pae Andres Tartu 1:51:15.0 0:22:07.0 0:48:03.0 1:09:09.0 1:30:22.0 1:38:30.0 70
294 Mölder Erkki Tartu 1:51:16.0 0:23:57.0 0:50:31.0 1:11:50.0 1:31:47.0 1:39:38.0 114
295 Kisand Veljo Tartu 1:51:18.0 0:24:00.0 0:50:08.0 1:10:58.0 1:30:38.0 1:38:32.0 71
296 Teppan Jaak Tartu 1:51:19.0 0:22:21.0 0:55:30.0 1:15:47.0 1:33:22.0 1:40:23.0 115
297 Oras Sven Tartu 1:51:20.0 0:22:54.0 0:49:19.0 1:11:26.0 1:31:32.0 1:39:16.0 18
298 Orasson Magnar Valga 1:51:22.0 0:25:21.0 0:51:45.0 1:12:26.0 1:31:52.0 1:39:29.0 6
299 Kiiranen Kalle Tartu 1:51:24.0 0:22:09.0 0:48:09.0 1:09:13.0 1:29:47.0 1:37:48.0 5
300 Kuusik Mait Tartu 1:51:25.0 0:24:33.0 0:50:29.0 1:10:47.0 1:30:28.0 1:38:46.0 72
301 Hummal Andres Lääne-Viru 1:51:26.0 0:26:28.0 0:52:44.0 1:13:11.0 1:32:10.0 1:39:43.0 42
302 Siimer Martin Tallinn 1:51:34.0 0:22:40.0 0:48:30.0 1:10:21.0 1:31:43.0 1:39:37.0 73
303 Anier Aivo Ida-Viru 1:51:36.0 0:23:32.0 0:50:05.0 1:10:57.0 1:31:20.0 1:39:09.0 116
304 Miina Heino Tartu 1:51:37.0 0:22:34.0 0:47:43.0 1:08:35.0 1:29:21.0 1:37:48.0 43
305 Kannimäe Viljar Võru 1:51:37.0 0:23:58.0 0:49:55.0 1:10:58.0 1:31:09.0 1:39:23.0 117
306 Jõesalu Henri Tallinn 1:51:39.0 0:23:24.0 0:49:09.0 1:10:04.0 1:30:44.0 1:38:46.0 118
307 Pallas Lembit Harju 1:51:40.0 0:24:31.0 0:51:32.0 1:12:41.0 1:32:05.0 1:39:36.0 6
308 Kiiver Kaupo Tartu 1:51:47.0 0:22:52.0 0:48:42.0 1:09:38.0 1:30:08.0 1:38:38.0 74
309 Teppo Andres Tallinn 1:51:48.0 0:23:03.0 0:49:40.0 1:11:03.0 1:31:08.0 1:39:25.0 119
310 Meier Ergo Tallinn 1:51:54.0 0:23:49.0 0:50:10.0 1:11:55.0 1:32:24.0 1:40:01.0 75
311 Zimmermann Meelis Tartu 1:51:54.0 0:23:42.0 0:50:41.0 1:12:05.0 1:31:56.0 1:39:22.0 44
312 Tiit Aarne Tartu 1:51:54.0 0:25:44.0 0:53:07.0 1:14:36.0 1:33:48.0 1:41:01.0 120
313 Harand Allan Tallinn 1:51:57.0 0:22:52.0 0:50:25.0 1:12:01.0 1:31:54.0 1:39:51.0 121
314 Loodsalu Lauri Tallinn 1:51:59.0 0:22:53.0 0:48:21.0 1:09:33.0 1:30:47.0 1:38:54.0 122
315 Jõgi Jaan Võru 1:52:00.0 0:22:51.0 0:48:57.0 1:10:18.0 1:30:56.0 1:39:05.0 7
316 Kütt Mehis Harju 1:52:03.0 0:23:53.0 0:50:14.0 1:10:58.0 1:31:06.0 1:39:10.0 76
317 Muld Margus Läänemaa 1:52:04.0 0:25:36.0 0:52:20.0 1:13:49.0 1:33:15.0 1:40:28.0 123
318 Ots Indrek Rapla 1:52:06.0 0:25:43.0 0:52:58.0 1:14:26.0 1:33:51.0 1:41:10.0 19
319 Vink Ahto Võru 1:52:08.0 0:22:10.0 0:48:58.0 1:10:58.0 1:31:14.0 1:39:21.0 77
320 Abiline Alo Tartu 1:52:14.0 0:23:52.0 0:51:03.0 1:12:01.0 1:32:08.0 1:39:56.0 124
321 Männik Ahti Järvamaa 1:52:18.0 0:23:13.0 0:50:47.0 1:12:34.0 1:31:49.0 1:39:07.0 125
322 Ellamik Väino Tartu 1:52:28.0 0:25:07.0 0:51:39.0 1:13:09.0 1:33:15.0 1:40:38.0 78
323 Ollep Janek Pärnu 1:52:29.0 0:25:34.0 0:52:33.0 1:13:17.0 1:33:15.0 1:40:53.0 79
324 Kingo Gunnar Tallinn 1:52:33.0 0:24:08.0 0:50:54.0 1:12:01.0 1:32:08.0 1:39:53.0 126
325 Org Indrek Viljandi 1:52:35.0 0:22:52.0 0:49:18.0 1:11:00.0 1:31:45.0 1:40:01.0 127
326 Sauga Mari Tallinn 1:52:35.0 0:23:27.0 0:50:10.0 1:11:29.0 1:31:55.0 1:39:55.0 2
327 Muld Kristjan Läänemaa 1:52:36.0 0:25:36.0 0:52:19.0 1:13:49.0 1:34:18.0 1:41:30.0 128
328 Kull Erki Tartu 1:52:38.0 0:23:04.0 0:48:53.0 1:10:08.0 1:30:53.0 1:39:22.0 80
329 Joost Eddi Tallinn 1:52:38.0 0:25:15.0 0:51:56.0 1:12:59.0 1:32:31.0 1:40:16.0 129
330 Pihlak Sander Tallinn 1:52:39.0 0:24:45.0 0:52:28.0 1:13:48.0 1:33:06.0 1:40:44.0 130
331 Reponen Risko Tartu 1:52:42.0 0:25:19.0 0:52:33.0 1:14:16.0 1:33:45.0 1:41:00.0 81
332 Järve Kaupo Tallinn 1:52:43.0 0:23:40.0 0:50:21.0 1:12:24.0 1:32:29.0 1:40:28.0 131
333 Uudeberg Tanel Tartu 1:52:45.0 0:26:51.0 0:53:30.0 1:14:36.0 1:33:48.0 1:41:02.0 132
334 Tobreluts Rainer Tartu 1:52:48.0 0:24:20.0 0:51:32.0 1:13:06.0 1:32:58.0 1:40:32.0 45
335 Kattai Roman Tartu 1:52:48.0 0:22:47.0 0:49:34.0 1:11:31.0 1:32:26.0 1:40:25.0 46
336 Pind Rasmus Tartu 1:52:49.0 0:24:56.0 0:52:46.0 1:13:52.0 1:33:39.0 1:41:14.0 7
337 Veri Aivar Tartu 1:52:50.0 0:21:13.0 0:47:05.0 1:08:47.0 1:30:11.0 1:39:08.0 47
338 Aigro Maarja Valga 1:52:51.0 0:24:22.0 0:51:50.0 1:13:51.0 1:33:30.0 1:40:52.0 1
339 Pritsik Aleksander Lääne-Viru 1:52:53.0 0:23:16.0 0:50:15.0 1:11:41.0 1:32:10.0 1:40:18.0 24
340 Rootalu Andrus Harju 1:52:57.0 0:22:58.0 0:49:07.0 1:10:50.0 1:31:54.0 1:40:11.0 82
341 Ilves Tõnu Tartu 1:52:59.0 0:23:42.0 0:49:55.0 1:11:04.0 1:31:45.0 1:40:09.0 25
342 Koskaru Meelis Tallinn 1:53:00.0 0:23:15.0 0:50:11.0 1:11:51.0 1:32:26.0 1:40:35.0 133
343 Toom Taavi Põlva 1:53:01.0 0:23:22.0 0:50:30.0 1:12:26.0 1:33:55.0 1:41:25.0 134
344 Kuusik Kalle Valga 1:53:03.0 0:23:39.0 0:50:19.0 1:11:26.0 1:31:51.0 1:40:17.0 48
345 Türbsal Aimar Lääne-Viru 1:53:03.0 0:25:06.0 0:52:17.0 1:13:13.0 1:32:31.0 1:40:13.0 135
346 Ostra Mart Tallinn 1:53:11.0 0:24:11.0 0:51:50.0 1:13:40.0 1:33:32.0 1:41:25.0 83
347 Luik Liina Tartu 1:53:11.0 0:24:41.0 0:51:02.0 1:12:00.0 1:32:07.0 1:40:22.0 11
348 Luik Leila Tartu 1:53:12.0 0:24:41.0 0:51:03.0 1:12:00.0 1:32:07.0 1:40:22.0 12
349 Parve Marko Tallinn 1:53:15.0 0:24:55.0 0:52:05.0 1:13:14.0 1:33:20.0 1:41:03.0 136
350 Maleva Marco Tartu 1:53:16.0 0:25:07.0 0:52:21.0 1:14:02.0 1:33:55.0 1:41:21.0 49
351 Jõesaar Margus Jõgeva 1:53:22.0 0:23:54.0 0:50:15.0 1:11:02.0 1:31:46.0 1:40:23.0 137
352 Rebane Aleksander Viljandi 1:53:24.0 0:24:21.0 0:51:07.0 1:12:23.0 1:32:50.0 1:40:54.0 138
353 Lepp Priidu Tallinn 1:53:24.0 0:23:49.0 0:50:53.0 1:13:19.0 1:33:47.0 1:41:43.0 20
354 Hõimoja Hardi Tallinn 1:53:27.0 0:22:55.0 0:50:05.0 1:12:00.0 1:32:33.0 1:40:34.0 139
355 Soovik Jürii Viljandi 1:53:27.0 0:23:26.0 0:49:49.0 1:11:08.0 1:31:37.0 1:40:01.0 7
356 Irves Hillar Võru 1:53:28.0 0:25:16.0 0:52:18.0 1:13:29.0 1:33:19.0 1:40:59.0 50
357 Leer Janek Tallinn 1:53:31.0 0:24:34.0 0:51:56.0 1:14:09.0 1:34:46.0 1:42:01.0 140
358 Sepp Tiit Lääne-Viru 1:53:37.0 0:22:19.0 0:48:46.0 1:09:52.0 1:31:42.0 1:40:23.0 141
359 Salumaa Marko Ida-Viru 1:53:38.0 0:23:10.0 0:49:39.0 1:11:43.0 1:32:34.0 1:40:56.0 142
360 Värk Rene Tallinn 1:53:40.0 0:26:03.0 0:52:31.0 1:13:12.0 1:32:52.0 1:40:40.0 143
361 Aavaste Tarmo Tallinn 1:53:47.0 0:23:47.0 0:50:38.0 1:12:12.0 1:32:48.0 1:41:03.0 84
362 Tikk Lauri Tartu 1:53:48.0 0:22:08.0 0:48:47.0 1:10:31.0 1:30:54.0 1:39:50.0 85
363 Loost Joosep Tallinn 1:53:48.0 0:24:00.0 0:51:10.0 1:12:48.0 1:33:06.0 1:41:24.0 144
364 Weidebaum Sten Tartu 1:54:04.0 0:23:22.0 0:51:36.0 1:12:51.0 1:33:42.0 1:42:06.0 145
365 Kõvatomas Ilmar Viljandi 1:54:06.0 0:23:49.0 0:50:26.0 1:12:18.0 1:32:46.0 1:41:24.0 26
366 Ivanov Michail Venemaa 1:54:06.0 0:25:37.0 0:52:22.0 1:14:22.0 1:34:09.0 1:42:13.0 27
367 Männi Anatoli Ida-Viru 1:54:12.0 0:23:59.0 0:50:33.0 1:12:12.0 1:32:52.0 1:41:15.0 8
368 Nõmm Kalev Tallinn 1:54:12.0 0:24:17.0 0:51:09.0 1:13:18.0 1:33:41.0 1:41:50.0 51
369 Koppel Mart Tartu 1:54:14.0 0:25:52.0 0:52:59.0 1:14:26.0 1:33:56.0 1:41:38.0 86
370 Randmäe Heiki Viljandi 1:54:15.0 0:22:10.0 0:47:18.0 1:08:44.0 1:30:45.0 1:40:13.0 87
371 Raudik Alo Tartu 1:54:18.0 0:23:26.0 0:51:09.0 1:13:09.0 1:33:41.0 1:41:43.0 88
372 Nyiri Alec Tallinn 1:54:19.0 0:22:26.0 0:48:05.0 1:09:50.0 1:31:20.0 1:40:23.0 28
373 Sinelnikov Igor Venemaa 1:54:22.0 0:25:35.0 0:52:17.0 1:14:01.0 1:34:13.0 1:42:13.0 89
374 Priks Hanno Valga 1:54:24.0 0:23:57.0 0:50:33.0 1:12:05.0 1:32:42.0 1:41:10.0 29
375 Suluste Jüri Saaremaa 1:54:26.0 0:22:36.0 0:48:54.0 1:10:45.0 1:32:01.0 1:40:43.0 30
376 Pedai Andrus Tallinn 1:54:28.0 0:23:57.0 0:50:30.0 1:12:09.0 1:32:43.0 1:41:23.0 90
377 Liin Urmas Järvamaa 1:54:29.0 0:25:33.0 0:53:32.0 1:15:21.0 1:34:50.0 1:42:30.0 146
378 Karrofeldt Kalle Tartu 1:54:31.0 0:24:54.0 0:52:20.0 1:14:02.0 1:34:19.0 1:42:20.0 147
379 Mäeorg Erkki Tartu 1:54:37.0 0:25:45.0 0:53:36.0 1:15:01.0 1:34:52.0 1:42:37.0 148
380 Arkipus Toomas Tallinn 1:54:40.0 0:25:36.0 0:53:06.0 1:15:09.0 1:35:00.0 1:42:24.0 91
381 Parygin Alexander Venemaa 1:54:42.0 0:23:21.0 0:50:07.0 1:13:01.0 1:33:34.0 1:41:37.0 2
382 Viitkin Ain Võru 1:54:42.0 0:24:07.0 0:50:54.0 1:12:32.0 1:33:25.0 1:41:42.0 52
383 Lemberg Anneken Harju 1:54:44.0 0:23:42.0 0:51:12.0 1:13:08.0 1:33:46.0 1:41:46.0 13
384 Tähe Tanel Võru 1:54:46.0 0:24:21.0 0:51:17.0 1:13:30.0 1:34:16.0 1:42:28.0 149
385 Kodres Gerri Tartu 1:54:50.0 0:25:15.0 0:52:14.0 1:13:24.0 1:33:33.0 1:41:39.0 150
386 Toim Allan Harju 1:54:58.0 0:24:53.0 0:52:03.0 1:13:27.0 1:33:54.0 1:42:04.0 8
387 Ispravnõi Alari Läänemaa 1:54:59.0 0:29:41.0 0:58:15.0 1:18:33.0 1:36:55.0 1:44:06.0 151
388 Raiend Urmo Tallinn 1:55:00.0 0:25:37.0 0:53:04.0 1:14:44.0 1:34:51.0 1:42:58.0 53
389 Jaama Maris Valga 1:55:01.0 0:24:01.0 0:51:32.0 1:13:29.0 1:34:00.0 1:42:04.0 3
390 Lillipuu Vello Järvamaa 1:55:08.0 0:24:21.0 0:51:07.0 1:12:23.0 1:32:53.0 1:41:36.0 92
391 Veemees Ain Tallinn 1:55:09.0 0:23:23.0 0:50:52.0 1:14:13.0 1:34:31.0 1:43:10.0 152
392 Lehismets Kersten Valga 1:55:10.0 0:25:49.0 0:53:07.0 1:14:27.0 1:34:19.0 1:42:24.0 14
393 Soots Urmas Valga 1:55:11.0 0:25:49.0 0:53:08.0 1:14:28.0 1:34:20.0 1:42:24.0 93
394 Janson Ivar Tartu 1:55:18.0 0:25:50.0 0:53:03.0 1:14:27.0 1:35:01.0 1:43:14.0 153
395 Keinast Rando Harju 1:55:22.0 0:25:57.0 0:53:32.0 1:15:15.0 1:35:23.0 - 154
396 Pavlovski Roman Läänemaa 1:55:22.0 0:29:40.0 0:58:15.0 1:18:33.0 1:36:55.0 1:44:06.0 155
397 Orav Ingmar Võru 1:55:25.0 0:25:23.0 0:53:09.0 1:15:15.0 1:35:24.0 1:43:05.0 156
398 Laur Marko Tartu 1:55:27.0 0:24:26.0 0:52:13.0 1:14:17.0 1:34:47.0 1:42:41.0 157
399 Ellermaa Rein Tartu 1:55:28.0 0:24:50.0 0:52:21.0 1:14:07.0 1:34:44.0 1:42:42.0 9
400 Suurpere Arvi Tartu 1:55:34.0 0:22:49.0 0:48:45.0 1:10:14.0 1:33:11.0 1:41:52.0 94
401 Mikson Valentin Tallinn 1:55:34.0 0:23:53.0 0:49:52.0 1:11:47.0 1:33:24.0 1:42:28.0 31
402 Tilk Timo Põlva 1:55:38.0 0:23:22.0 0:50:30.0 1:12:26.0 1:33:55.0 1:42:20.0 21
403 Ligi Timo Tallinn 1:55:42.0 0:24:56.0 0:52:11.0 1:13:04.0 1:33:20.0 1:42:10.0 158
404 Avel Rauno Ida-Viru 1:55:42.0 0:26:39.0 0:54:26.0 1:16:43.0 1:37:55.0 1:45:13.0 22
405 Linke Martin Pärnu 1:55:43.0 0:23:59.0 0:50:20.0 1:12:10.0 1:33:20.0 1:42:05.0 159
406 Pak Indrek Harju 1:55:44.0 0:25:37.0 0:53:04.0 1:14:36.0 1:34:49.0 1:42:49.0 95
407 Lember Toomas Tallinn 1:55:48.0 0:23:07.0 0:50:09.0 1:12:16.0 1:34:01.0 1:42:33.0 32
408 Erik Raivo Harju 1:55:48.0 0:26:36.0 0:53:58.0 1:15:23.0 1:35:19.0 1:43:20.0 54
409 Kink Jana Tartu 1:55:50.0 0:25:10.0 0:52:51.0 1:14:50.0 1:35:35.0 1:43:25.0 4
410 Ots Ivar-Illimar Tallinn 1:55:55.0 0:25:15.0 0:52:25.0 1:14:08.0 1:35:00.0 1:43:10.0 160
411 Seeba Aarne Tartu 1:56:02.0 0:23:28.0 0:50:11.0 1:12:06.0 1:33:26.0 1:42:22.0 161
412 Jõgi Erik Harju 1:56:04.0 0:25:58.0 0:53:35.0 1:15:15.0 1:35:27.0 1:43:24.0 96
413 Oranen Peeter Jõgeva 1:56:07.0 0:23:49.0 0:50:09.0 1:11:37.0 1:32:09.0 1:41:37.0 162
414 Vetka Andre Harju 1:56:08.0 0:25:15.0 0:53:00.0 1:14:53.0 1:35:42.0 1:43:38.0 163
415 Talu Priit Pärnu 1:56:09.0 0:22:08.0 0:47:52.0 1:09:27.0 1:31:46.0 1:41:15.0 97
416 Bleive Ahti Põlva 1:56:10.0 0:24:07.0 0:51:38.0 1:14:11.0 1:34:55.0 1:43:29.0 55
417 Sõnajalg Heiki Tartu 1:56:11.0 0:22:55.0 0:49:40.0 1:12:34.0 1:34:49.0 1:43:16.0 33
418 Brück Urmas Harju 1:56:12.0 0:24:21.0 0:51:54.0 1:13:38.0 1:34:34.0 1:43:00.0 56
419 Jürvetson Riho Harju 1:56:13.0 0:28:05.0 0:55:37.0 1:17:17.0 1:36:51.0 1:44:37.0 164
420 Orgse Olaf Tallinn 1:56:13.0 0:24:52.0 0:52:41.0 1:14:51.0 1:35:24.0 1:43:36.0 57
421 Soo Viljo Tallinn 1:56:15.0 0:24:22.0 0:50:59.0 1:13:05.0 1:34:47.0 1:43:27.0 10
422 Järve Olav Tallinn 1:56:17.0 0:24:51.0 0:52:50.0 1:15:14.0 1:35:54.0 1:43:47.0 58
423 Kirt Andres Valga 1:56:17.0 0:24:51.0 0:52:50.0 1:15:14.0 1:35:54.0 1:43:47.0 59
424 Piirsalu Kristjan-Mart Võru 1:56:20.0 0:22:09.0 0:48:04.0 1:10:28.0 1:33:13.0 1:42:18.0 8
425 Dubovik Aleksander Tartu 1:56:26.0 0:24:37.0 0:51:38.0 1:13:43.0 1:34:54.0 1:43:55.0 9
426 Päären Rain Tallinn 1:56:26.0 0:27:56.0 0:55:37.0 1:17:17.0 1:36:50.0 1:44:37.0 165
427 Sarapu Siim Lääne-Viru 1:56:30.0 0:24:21.0 0:50:52.0 1:12:25.0 1:33:42.0 1:42:39.0 166
428 Preitof Mati Harju 1:56:31.0 0:23:53.0 0:51:30.0 1:13:54.0 1:34:58.0 1:43:23.0 34
429 Sapas Jaak Tallinn 1:56:32.0 0:23:43.0 0:50:20.0 1:12:04.0 1:34:00.0 1:43:13.0 167
430 Luik Lily Tartu 1:56:33.0 0:24:41.0 0:51:03.0 1:12:31.0 1:34:00.0 1:42:37.0 15
431 Saar Kaido Lääne-Viru 1:56:34.0 0:24:17.0 0:51:40.0 1:14:04.0 1:35:00.0 1:43:28.0 98
432 Lang Heiki Tartu 1:56:36.0 0:23:33.0 0:50:03.0 1:11:45.0 1:33:07.0 1:42:12.0 60
433 Randmets Reigo Harju 1:56:38.0 0:27:50.0 0:56:21.0 1:19:10.0 1:38:19.0 1:45:14.0 168
434 Mättas Jaan Viljandi 1:56:40.0 0:24:23.0 0:52:02.0 1:14:12.0 1:35:01.0 1:43:22.0 1
435 Andresson Margus Tallinn 1:56:45.0 0:24:34.0 0:51:56.0 1:14:09.0 1:34:55.0 1:43:25.0 99
436 Johanson Marko Pärnu 1:56:53.0 0:28:45.0 0:55:20.0 1:16:56.0 1:36:35.0 1:44:34.0 23
437 Rotberg Raimo Harju 1:56:54.0 0:23:25.0 0:50:32.0 1:14:01.0 1:36:11.0 1:44:57.0 100
438 Soodla Guido Tartu 1:56:57.0 0:26:01.0 0:54:52.0 1:16:26.0 1:36:30.0 1:44:36.0 61
439 Karja Tiit Harju 1:56:58.0 0:24:40.0 0:53:19.0 1:16:24.0 1:37:27.0 1:45:09.0 101
440 Kertsmik Kalju Järvamaa 1:57:00.0 0:25:25.0 0:53:17.0 1:15:18.0 1:35:58.0 1:44:18.0 35
441 Sild Ivo Tartu 1:57:02.0 0:24:08.0 0:51:10.0 1:12:53.0 1:33:59.0 1:42:41.0 102
442 Liivak Urmas Harju 1:57:03.0 0:25:17.0 0:53:21.0 1:15:24.0 1:36:10.0 1:44:25.0 103
443 Leok Olav Tallinn 1:57:04.0 0:27:09.0 0:55:54.0 1:18:05.0 1:38:00.0 1:45:36.0 62
444 Kokk Kristo Tartu 1:57:07.0 0:24:37.0 0:52:13.0 1:14:26.0 1:35:39.0 1:44:10.0 104
445 Kööbi Arne Tartu 1:57:11.0 0:24:59.0 0:53:18.0 1:16:24.0 1:37:24.0 1:45:26.0 169
446 Rohtla Laura Lääne-Viru 1:57:11.0 0:23:25.0 0:48:57.0 1:10:28.0 1:32:52.0 1:42:05.0 16
447 Roop Andrei Ida-Viru 1:57:12.0 0:25:56.0 0:54:30.0 1:16:57.0 1:36:53.0 1:44:42.0 11
448 Feldmanis Aigars Läti 1:57:12.0 0:24:41.0 0:51:02.0 1:12:00.0 1:33:16.0 1:42:50.0 63
449 Tamkivi Taavi Tallinn 1:57:13.0 0:22:02.0 0:48:30.0 1:11:01.0 1:33:29.0 1:42:46.0 170
450 Kuhi Rainer Hiiumaa 1:57:14.0 0:25:49.0 0:53:30.0 1:15:23.0 1:35:57.0 1:44:25.0 171
451 Paat Ly Tallinn 1:57:14.0 0:25:31.0 0:53:25.0 1:15:23.0 1:36:25.0 1:44:25.0 17
452 Kivirüüt Alver Tartu 1:57:16.0 0:26:23.0 0:54:37.0 1:17:13.0 1:37:41.0 1:45:25.0 172
453 Liivamägi Jaanus Tartu 1:57:17.0 0:25:47.0 0:54:36.0 1:17:00.0 1:37:04.0 1:45:00.0 105
454 Veski Hannes Lääne-Viru 1:57:19.0 0:24:19.0 0:51:32.0 1:14:04.0 1:34:59.0 1:43:39.0 64
455 Keär Andres Lääne-Viru 1:57:24.0 0:25:16.0 0:52:24.0 1:14:05.0 1:35:17.0 1:44:06.0 36
456 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 1:57:24.0 0:25:17.0 0:52:24.0 1:14:05.0 1:35:16.0 1:44:05.0 37
457 Raap Ilmar Lääne-Viru 1:57:26.0 0:23:44.0 0:50:30.0 1:13:04.0 1:35:03.0 1:44:07.0 106
458 Annilo Tarmo Tartu 1:57:27.0 0:25:52.0 0:54:09.0 1:16:22.0 1:36:58.0 1:45:09.0 65
459 Pallotedder Taivo Tartu 1:57:27.0 0:26:56.0 0:54:22.0 1:15:42.0 1:36:01.0 1:44:14.0 173
460 Ambos Silver Valga 1:57:29.0 0:23:58.0 0:52:20.0 1:15:09.0 1:36:23.0 1:44:53.0 12
461 Daaniel Teet Tartu 1:57:35.0 0:25:14.0 0:52:57.0 1:14:58.0 1:36:11.0 1:44:30.0 107
462 Kallas Mati Viljandi 1:57:37.0 0:23:28.0 0:50:24.0 1:12:27.0 1:35:00.0 1:43:59.0 38
463 Lilienthal Marko Tallinn 1:57:37.0 0:23:49.0 0:51:39.0 1:14:20.0 1:36:10.0 1:44:48.0 66
464 Hein Avo Tallinn 1:57:37.0 0:23:49.0 0:51:39.0 1:14:20.0 1:36:10.0 1:44:47.0 67
465 Ulp Mare Tallinn 1:57:37.0 0:26:27.0 0:54:41.0 1:17:13.0 1:37:41.0 1:45:27.0 3
466 Soonets Art Tartu 1:57:40.0 0:26:03.0 0:53:57.0 1:15:46.0 1:36:23.0 1:44:56.0 68
467 Soodla Kristjan Tallinn 1:57:40.0 0:24:45.0 0:52:24.0 1:14:15.0 1:35:29.0 1:44:37.0 174
468 Gamzejev Erik Ida-Viru 1:57:42.0 0:25:12.0 0:53:26.0 1:15:43.0 1:36:41.0 1:44:50.0 69
469 Talvik Heiki Tallinn 1:57:47.0 0:25:34.0 0:53:23.0 1:15:37.0 1:36:39.0 1:44:55.0 175
470 Muru Juhan Harju 1:57:47.0 0:25:34.0 0:53:23.0 1:15:37.0 1:36:39.0 1:44:56.0 176
471 Pärnik Tea Tartu 1:57:49.0 0:24:07.0 0:52:26.0 1:14:06.0 1:35:16.0 1:44:06.0 4
472 Schihalejev Arvi Rapla 1:57:50.0 0:24:19.0 0:52:12.0 1:15:00.0 1:36:27.0 1:44:58.0 70
473 Lehesmets Alar Tartu 1:57:51.0 0:23:55.0 0:51:05.0 1:13:29.0 1:34:51.0 1:43:52.0 177
474 Kopliste Antti Saaremaa 1:57:53.0 0:25:22.0 0:53:26.0 1:15:44.0 1:36:43.0 1:45:02.0 71
475 Pennaste Ain Harju 1:57:55.0 0:23:37.0 0:51:53.0 1:14:55.0 1:35:51.0 1:44:26.0 178
476 Süvari Alo Tallinn 1:57:57.0 0:23:51.0 0:51:47.0 1:15:13.0 1:37:01.0 1:45:23.0 179
477 Org Meelis Tallinn 1:57:59.0 0:27:11.0 0:55:16.0 1:17:05.0 1:37:31.0 1:45:25.0 108
478 Saluveer Joona Tartu 1:58:00.0 0:24:58.0 0:52:47.0 1:15:09.0 1:37:10.0 1:45:29.0 180
479 Suurman Herkki Harju 1:58:04.0 0:25:28.0 0:53:05.0 1:15:12.0 1:36:19.0 1:44:55.0 72
480 Kaskema Varmo Tartu 1:58:09.0 0:23:32.0 0:50:57.0 1:13:23.0 1:35:02.0 1:44:09.0 181
481 Kadastu Janar Võru 1:58:10.0 0:24:33.0 0:52:15.0 1:16:05.0 1:37:09.0 1:45:21.0 182
482 Viisut Margus Viljandi 1:58:12.0 0:24:20.0 0:51:05.0 1:14:46.0 1:37:28.0 1:45:53.0 39
483 Needo Andrus Võru 1:58:13.0 0:26:29.0 0:54:41.0 1:16:39.0 1:37:43.0 1:46:04.0 183
484 Ariva Henri Tartu 1:58:13.0 0:24:35.0 0:53:06.0 1:16:30.0 1:37:26.0 1:45:28.0 10
485 Parts Raiki Tartu 1:58:15.0 0:26:04.0 0:54:07.0 1:16:36.0 1:37:23.0 1:45:40.0 73
486 Lüüs Udo Tartu 1:58:16.0 0:22:49.0 0:49:40.0 1:12:34.0 1:35:10.0 1:44:24.0 13
487 Klement Riho Tartu 1:58:21.0 0:26:33.0 0:54:01.0 1:15:59.0 1:37:08.0 1:45:48.0 24
488 Amer Toomas Harju 1:58:22.0 0:26:24.0 0:53:49.0 1:16:17.0 1:37:10.0 1:45:48.0 109
489 Kaljuste Üllar Tartu 1:58:26.0 0:23:30.0 0:50:53.0 1:13:22.0 1:36:09.0 1:44:53.0 110
490 Zirnask Villu Tallinn 1:58:27.0 0:23:30.0 0:49:38.0 1:11:08.0 1:35:20.0 1:45:00.0 74
491 Kütt Alvar Tartu 1:58:29.0 0:24:50.0 0:52:43.0 1:14:56.0 1:36:12.0 1:44:53.0 111
492 Trepp Janek Lääne-Viru 1:58:30.0 0:24:22.0 0:51:41.0 1:15:09.0 1:36:40.0 1:44:59.0 112
493 Parm Signe Tallinn 1:58:30.0 0:24:16.0 0:51:46.0 1:14:06.0 1:36:29.0 1:44:57.0 18
494 Aamisepp Arno Harju 1:58:32.0 0:26:40.0 0:55:13.0 1:18:11.0 1:39:17.0 1:46:49.0 11
495 Piire Aare Harju 1:58:36.0 0:25:14.0 0:52:57.0 1:15:01.0 1:36:30.0 1:45:06.0 113
496 Kallakas Urmo Tallinn 1:58:38.0 0:27:25.0 0:55:52.0 1:17:50.0 1:38:01.0 1:46:20.0 184
497 Lepik Margus Valga 1:58:43.0 0:25:39.0 0:53:47.0 1:16:29.0 1:37:24.0 1:45:39.0 114
498 Tupp Ain-Ivar Võru 1:58:57.0 0:25:21.0 0:53:20.0 1:15:44.0 1:37:08.0 1:45:28.0 75
499 Jaama Sander Tartu 1:58:58.0 0:25:35.0 0:54:04.0 1:17:30.0 1:38:45.0 1:46:53.0 185
500 Viljamaa Jaanus Tallinn 1:58:59.0 0:24:56.0 0:52:43.0 1:15:01.0 1:36:14.0 1:45:30.0 40
‹‹ Atpakaļ
Tartu JM pilt
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Tartu Neliküritus 2008
Tartu Jooksumaraton 2008
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI