estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ratturid kogunevad saabuval nädalalõpul Viljandisse 29.04.2008 (0)
Viljandisse koguneb sel nädalavahetusel enam kui paar tuhat ratturit, et võistelda nii kriteeriumi- kui maratonisõidus ning pidada maha ka Eesti esimene pastapidu.
Elion Estonian Cup ‘2008 eelregistreerimine tõi uue rekordi 29.04.2008 (0)
Tänavuse Eesti rattahooaja ühe tähtsaima sarivõistluse Elion Estonian Cup 2008 tõi uue eelregistreerimise rekordi. Kokku kasutas eelregistreerimise võimalust esialgsetel andmetel 891 sportlast,k ...
Mulgi Rattamaratoni rada on noolte ja lintidega tähistatud 21.04.2008 (1)
Viljandi ratturid korraldavad Mulgi maratoni eel pastapeo 18.04.2008 (4)
Mulgi Rattamaraton ootab osalejate rekordit 13.04.2008 (3)
Mulgi Rattamaraton 55 km
Mulgi Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Mulgi Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 04.05.2008
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km start kell 12:00
Matkasõit 27 km start kell 13:20
Lastesõit start kell 12:10, staadionil
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee
Võistkondlik järjestus Meelespea!
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 2077 Juudas Karl spordiklubi CFC 00:52:43 1 Sportfoto Diploma
2 2075 Sarv Sten CFC 00:52:43 2 Sportfoto Diploma
3 2062 Jalakas Siim VARGAMÄE 00:54:05 3 Sportfoto Diploma
4 2083 Raudsepp Krister CFC 00:54:35 4 Sportfoto Diploma
5 2028 Nõmmela Aksel CFC 00:54:36 1 Sportfoto Diploma
6 2072 Väärtmaa Karl cosmos 00:54:46 5 Sportfoto Diploma
7 2037 Nisu Oskar CFC 00:54:47 2 Sportfoto Diploma
8 2042 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 00:54:49 3 Sportfoto Diploma
9 2073 Alamaa Siim-Erik 00:54:52 6 Sportfoto Diploma
10 2058 Neemela Kristian Kesko Agro 00:54:53 7 Sportfoto Diploma
11 2085 Lehemets Silver Jalgrattaklubi VIKO 00:55:08 8 Sportfoto Diploma
12 2111 Vidder Kristjan 00:56:02 9 Diploma
13 2078 Rebane Henry TYASK 00:56:20 10 Sportfoto Diploma
14 2089 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 00:56:21 11 Sportfoto Diploma
15 2081 Kolli Madis Sundstrand 00:56:36 12 Sportfoto Diploma
16 2074 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:56:37 13 Sportfoto Diploma
17 2079 Tattar Kristjan 00:56:47 14 Sportfoto Diploma
18 2057 Lainevee Hanno Kesko Agro 00:57:18 15 Sportfoto Diploma
19 2067 Altermann Madis SPORDIKLUBI RAKKE 00:57:43 16 Sportfoto Diploma
20 2084 Kiidjärv Ralf Viljandi Rattaklubi 00:57:59 17 Sportfoto Diploma
21 2018 Raba Ahto PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 00:58:48 4 Sportfoto Diploma
22 2088 Soosaar Jaan Jalgrattaklubi VIKO 00:59:20 18 Sportfoto Diploma
23 2060 Tooming Taaniel 00:59:35 19 Sportfoto Diploma
24 2087 Perner Peedu Jalgrattaklubi VIKO 00:59:39 20 Sportfoto Diploma
25 2033 Elberg Ainar Sundstrand 01:00:45 5 Sportfoto Diploma
26 2090 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 01:00:48 21 Sportfoto Diploma
27 2066 Altermann Mikk SPORDIKLUBI RAKKE 01:01:10 22 Sportfoto Diploma
28 2047 Vaine Taivo Viljandi Rattaklubi 01:01:17 6 Diploma
29 2109 Kelk Kristjan CFC 01:01:20 23 Diploma
30 2093 Rist Daisi CFC-RUUTMEETER 01:01:24 1 Sportfoto Diploma
31 2027 Kull Kevin PÄRNU KALEV SK 01:02:00 7 Sportfoto Diploma
32 2114 Ribelus Jens-Peter 01:02:03 24 Diploma
33 2020 Lippe Kevin PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:02:34 8 Sportfoto Diploma
34 2098 Gede Triin CFC 01:02:39 2 Sportfoto Diploma
35 2410 Taal Kalle 01:03:02 1 Sportfoto Diploma
36 2065 Reissaar Hillar Mõdriku 01:03:08 25 Sportfoto Diploma
37 2082 Tarvis Peeter KOMO 01:03:10 26 Sportfoto Diploma
38 2068 Tamm Joonas KoMo Rapla 01:03:38 27 Sportfoto Diploma
39 2009 Kalm Keijo CFC 01:03:42 9 Sportfoto Diploma
40 2323 Oolo Marek Klubisport 01:04:11 1 Diploma
41 2013 Redi Kaarel TYS 01:04:27 10 Diploma
42 2002 Toss Karel 01:04:29 11 Sportfoto Diploma
43 2199 Johanson Raoul Velo 01:04:32 1 Sportfoto Diploma
44 2059 Kukk Jaak Kesko Agro 01:05:06 28 Diploma
45 2086 Nassar Martin 01:05:28 29 Sportfoto Diploma
46 2019 Trummal Renar PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:06:51 12 Sportfoto Diploma
47 2091 Valk Selin Kesko Agro Naised 01:06:57 3 Sportfoto Diploma
48 2248 Kotsalainen Janek VANASILLA HK 01:07:00 2 Sportfoto Diploma
49 2038 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 01:07:04 13 Sportfoto Diploma
50 2230 Kiisk Rauno Klubisport 01:07:27 3 Sportfoto Diploma
51 2056 Neumann Andres 01:07:29 30 Sportfoto Diploma
52 2014 Roos Rigo RPM Rattatiim 01:07:31 14 Sportfoto Diploma
53 2348 Puhke Marcus 01:07:48 2 Sportfoto Diploma
54 2095 Redi Karin TYS 01:07:49 4 Sportfoto Diploma
55 2211 Kaljula Karmo 01:08:04 4 Sportfoto Diploma
56 2197 Janke Maido IiTee 01:08:05 5 Sportfoto Diploma
57 2306 Mälgand Ahti 01:08:21 6 Sportfoto Diploma
58 2370 Rebane Alvar RPM Rattatiim 01:08:25 2 Sportfoto Diploma
59 2064 Kütt Villem 01:08:43 31 Sportfoto Diploma
60 2023 Mäoma Silver 01:09:13 15 Sportfoto Diploma
61 2096 Uibokand Janelle 01:09:24 5 Sportfoto Diploma
62 2339 Pitk Indrek 01:09:28 7 Sportfoto Diploma
63 2343 Poltrago Indrek 01:09:40 8 Sportfoto Diploma
64 2155 Apuhtin Vadim Profloors 01:09:52 9 Sportfoto Diploma
65 2221 Kauts Herkki 01:10:04 10 Sportfoto Diploma
66 703 Riisalo Tiit 01:10:09 3 Diploma
67 2328 Paju Tiit Hansura RT 01:10:11 1 Sportfoto Diploma
68 2399 Kavak Raiko IiTee 01:10:39 11 Sportfoto Diploma
69 2209 Kainel Mart eesti energia spordiklubi 01:10:44 1 Sportfoto Diploma
70 2034 Tamm Kaspar Sundstrand 01:10:52 16 Sportfoto Diploma
71 2179 Geimonen Martti 01:10:54 12 Diploma
72 2430 Truus Roland Makaak Racing 01:11:00 13 Sportfoto Diploma
73 2367 Randmaa Rando 01:11:12 14 Sportfoto Diploma
74 2415 Talmet Andres 01:11:13 4 Sportfoto Diploma
75 2340 Plees Rebeka KHR Jalgrattaklubi 01:11:16 1 Sportfoto Diploma
76 2123 Linsmann Kristina 01:11:28 1 Diploma
77 2190 Ikkonen Andi ABEC Rulluisuklubi 01:11:32 15 Sportfoto Diploma
78 2249 Kramm Raimo 01:11:37 16 Sportfoto Diploma
79 2427 Treiberg Andrus 01:11:39 17 Sportfoto Diploma
80 2345 Prits Ahti 01:11:42 5 Sportfoto Diploma
81 2311 Männasoo Lembit Viljandi Aken ja Uks 01:11:44 6 Sportfoto Diploma
82 2354 Põlts Heiki 01:11:44 7 Sportfoto Diploma
83 2099 Oinus Margot TÜ ASK 01:11:46 6 Diploma
84 2005 Neumann Argo 01:11:49 17 Sportfoto Diploma
85 2296 Martma Kert 01:11:49 18 Sportfoto Diploma
86 2239 Klaos Margus 01:11:53 1 Sportfoto Diploma
87 2215 Karu Kaido IiTee 01:11:56 19 Sportfoto Diploma
88 2172 Einroos Marju 01:11:59 2 Sportfoto Diploma
89 2390 Salumäe Toomas 01:11:59 8 Sportfoto Diploma
90 2309 Mändla Marek 01:12:02 20 Sportfoto Diploma
91 2276 Lichtfeldt Andro 01:12:04 21 Sportfoto Diploma
92 2076 Toome Ronald 01:12:10 32 Sportfoto Diploma
93 2480 Rösler Tõnu 01:12:12 22 Diploma
94 2210 Kala Urmas 01:12:14 9 Sportfoto Diploma
95 2044 Reiman Andre Viljandi Rattaklubi 01:12:15 18 Sportfoto Diploma
96 2129 Arrak Antti 01:12:18 23 Diploma
97 2327 Paasma Priit WILO Team 01:12:22 24 Sportfoto Diploma
98 2455 Vidrigsmann Janek 01:12:33 10 Sportfoto Diploma
99 2250 Krantsiveer Janno 01:12:35 25 Sportfoto Diploma
100 2252 Kristal Kaur SK COSMOS 01:12:37 3 Sportfoto Diploma
101 2256 Kull Madis 01:12:39 26 Sportfoto Diploma
102 2381 Ronimois Ruttar 01:12:49 11 Sportfoto Diploma
103 2267 Lainevool Arli eesti energia spordiklubi 01:12:51 12 Sportfoto Diploma
104 2055 Vaidila Hendrik Raudmees 01:12:54 33 Sportfoto Diploma
105 2003 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 01:13:20 19 Sportfoto Diploma
106 2189 Hütt Petri 01:13:30 2 Sportfoto Diploma
107 2132 Raid Pelle 01:13:32 27 Diploma
108 2010 Tammemäe Kaupo VILJANDI SUKL 01:13:35 20 Sportfoto Diploma
109 2061 Linnus Kristjan 01:13:40 34 Sportfoto Diploma
110 2435 Uibu Aivar 01:13:43 13 Sportfoto Diploma
111 2310 Mändmets Tarmo 01:13:48 28 Sportfoto Diploma
112 2357 Pärn Ülar 01:13:50 29 Diploma
113 2071 Suursild Simo 01:14:11 35 Diploma
114 2359 Pärnamets Cathy 01:14:14 2 Sportfoto Diploma
115 2007 Põlluste Mart Kevin 01:14:18 21 Diploma
116 2229 Kiin Jaanus 01:14:19 30 Sportfoto Diploma
117 2264 Kärtmann Ago Westline Team 01:14:31 31 Sportfoto Diploma
118 2282 Lubi Tiit 01:14:33 32 Sportfoto Diploma
119 2298 Meister Tarmo RPM Rattatiim 01:14:38 33 Sportfoto Diploma
120 2286 Lusis Ariks 01:14:40 14 Sportfoto Diploma
121 2434 Uibopuu Aivar RPM Rattatiim 01:14:43 34 Sportfoto Diploma
122 2192 Ilus Andrus 01:14:45 35 Sportfoto Diploma
123 2134 Nuka Priit 01:14:48 15 Diploma
124 2213 Kangur Tarmo 01:14:51 36 Sportfoto Diploma
125 2290 Länts Risto riumar 01:15:10 37 Sportfoto Diploma
126 2186 Hergauk Marek 01:15:12 38 Sportfoto Diploma
127 2451 Vassus Urmas 01:15:12 39 Sportfoto Diploma
128 2481 Reponen Mikko 01:15:14 3 Diploma
129 2202 Jääger Priit 01:15:19 40 Sportfoto Diploma
130 2419 Tamm Tarvi 01:15:22 4 Sportfoto Diploma
131 2488 Müristaja Mart 01:15:25 2 Diploma
132 2029 Peetso Mart Sander SPORDIKLUBI RAKKE 01:15:30 22 Diploma
133 2421 Tamme Tiit 01:15:30 16 Sportfoto Diploma
134 2439 Uudeküll Peep 01:15:31 5 Sportfoto Diploma
135 2335 Pihu Tenno Viljandi Aken ja Uks 01:15:40 41 Sportfoto Diploma
136 2288 Läll Ainar respontex 01:15:44 42 Sportfoto Diploma
137 2349 Punka Heikki Westline Team 01:15:49 43 Sportfoto Diploma
138 2470 Leppik Leane 01:15:53 1 Diploma
139 2206 Kaasik Morten Columbus IT 01:15:56 6 Sportfoto Diploma
140 2263 Kärmas Maiken RIUMAR 01:16:03 44 Sportfoto Diploma
141 2039 Heinols Atis 01:16:04 23 Sportfoto Diploma
142 2358 Pärna Tanel 01:16:21 45 Sportfoto Diploma
143 2150 Aardevälja Marek 01:16:22 17 Sportfoto Diploma
144 2138 Vsivtseva Jelena 01:16:30 3 Diploma
145 2217 Kasemaa Rasmus 01:16:31 46 Sportfoto Diploma
146 2257 Kuusik Gaily Rimess Team 01:16:41 2 Sportfoto Diploma
147 2001 Ojakivi Kaur 01:16:50 24 Sportfoto Diploma
148 2332 Pedak Annika RPM Rattatiim 01:16:55 3 Sportfoto Diploma
149 2092 Kriisa Nele 01:16:56 7 Sportfoto Diploma
150 2369 Rebane Renno RPM Rattatiim 01:17:02 47 Sportfoto Diploma
151 2169 Edovald Tarvo 01:17:05 48 Sportfoto Diploma
152 2135 Mandre Guido 01:17:11 18 Diploma
153 2156 Apuhtin Vladislav Profloors 01:17:11 49 Diploma
154 2329 Pajur Agnes 01:17:18 4 Diploma
155 2414 Tallo Alard 01:17:19 19 Sportfoto Diploma
156 2063 Randmeri Martti kjk 01:17:27 36 Sportfoto Diploma
157 2017 Tamm Jaan KoMo Rapla 01:17:39 25 Sportfoto Diploma
158 2053 Aus Sten 01:17:40 37 Diploma
159 2437 Ungerson Aivar Valio 01:17:42 20 Sportfoto Diploma
160 2024 Vahtra Vahur 01:17:43 26 Sportfoto Diploma
161 2108 Tammemäe Roland 01:17:43 27 Diploma
162 2299 Melk Villu RPM Rattatiim 01:17:52 21 Diploma
163 2391 Saremat Raivo 01:17:55 22 Sportfoto Diploma
164 2436 Undla Timo 01:17:57 50 Sportfoto Diploma
165 2422 Tamson Raigo 01:17:58 51 Sportfoto Diploma
166 2456 Viira Toomas 01:18:14 52 Sportfoto Diploma
167 2015 Riim Allan RPM Rattatiim 01:18:16 28 Sportfoto Diploma
168 2146 Eismel Eiko Eeva 01:18:21 53 Diploma
169 1321 Kutti Kristjan CFC 01:18:22 29 Diploma
170 2385 Räisa Raul 01:18:30 54 Sportfoto Diploma
171 2181 Hagen Tiina 01:18:33 5 Sportfoto Diploma
172 2244 Koplimets Heiki 01:18:36 23 Sportfoto Diploma
173 2139 Veidemann Marko 01:18:37 38 Diploma
174 2101 Sojone Janely Sundstrand 01:18:39 8 Sportfoto Diploma
175 2170 Ein Riina 01:18:48 4 Sportfoto Diploma
176 2208 Kadaja Ilmar 01:18:50 24 Sportfoto Diploma
177 2255 Kull Kerot 01:18:52 7 Sportfoto Diploma
178 2174 Eskor Lauri 01:18:53 55 Sportfoto Diploma
179 2461 Vint Indrek 01:18:55 56 Sportfoto Diploma
180 2380 Rodenberg Andres 01:18:59 25 Sportfoto Diploma
181 2175 Estermaa Rauno 01:19:06 8 Sportfoto Diploma
182 2136 Põhako Priit 01:19:24 57 Diploma
183 2137 Tähe Tarvi 01:19:31 58 Diploma
184 2493 Väling Janno 01:19:33 59 Diploma
185 2271 Lehes Meelis 01:19:44 60 Sportfoto Diploma
186 2158 Arakas Mart 01:19:46 3 Sportfoto Diploma
187 2161 Arras Kristjan 01:19:55 4 Sportfoto Diploma
188 2433 Uibo Kaljo 01:19:55 4 Sportfoto Diploma
189 2375 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:19:57 3 Sportfoto Diploma
190 2160 Arras Ants 01:19:58 26 Sportfoto Diploma
191 2145 Tamme Ringo 01:20:07 61 Diploma
192 2231 Kimmel Raimo Westline Team 01:20:11 62 Sportfoto Diploma
193 2260 Kõue Kerli 01:20:12 6 Sportfoto Diploma
194 2444 Vaidila Algis Raudmees 01:20:14 27 Sportfoto Diploma
195 2262 Känd Urmas 01:20:17 28 Sportfoto Diploma
196 2454 Vestel Tiia 01:20:19 5 Diploma
197 2266 Lainemäe Allan 01:20:20 63 Sportfoto Diploma
198 431 Paasma Piia 01:20:20 7 Diploma
199 2446 Vaikna Maarja Team VSK 01:20:21 6 Sportfoto Diploma
200 2216 Kase Marek 01:20:23 29 Sportfoto Diploma
201 2432 Uibo Rain Westline Team 01:20:28 64 Sportfoto Diploma
202 2148 Ehaste Hillar 01:20:30 2 Diploma
203 2153 Ambos Ülle KGK-Singel Team 01:20:31 8 Diploma
204 2322 Oks Jaanus Westline Team 01:20:32 65 Sportfoto Diploma
205 919 Alles Kristjan 01:20:34 9 Sportfoto Diploma
206 2048 Õunap Janar 01:20:36 30 Diploma
207 2373 Reinola Urmas 01:20:39 3 Sportfoto Diploma
208 2366 Rande Diana 01:20:47 4 Sportfoto Diploma
209 2133 Saar Mati 01:20:54 30 Diploma
210 2362 Rada Andres 01:20:54 31 Sportfoto Diploma
211 2025 Sammel Franz cosmos 01:20:58 31 Sportfoto Diploma
212 2050 Agur Matthias 01:20:59 32 Diploma
213 2045 Sitska Ralf Viljandi Rattaklubi 01:20:59 33 Sportfoto Diploma
214 2320 Nõu Inga 01:21:00 7 Sportfoto Diploma
215 2163 Arula Helene 01:21:00 5 Sportfoto Diploma
216 2051 Lipetski Stiven 01:21:01 34 Diploma
217 2365 Ralja Argo Peoline Üritused 01:21:03 66 Sportfoto Diploma
218 2361 Rada Reio 01:21:05 10 Sportfoto Diploma
219 2040 Juhkam Gerdo 01:21:07 35 Diploma
220 2198 Johanson Benno 01:21:09 32 Sportfoto Diploma
221 2182 Hanni Toomas 01:21:12 67 Sportfoto Diploma
222 2325 Ots Rasmus Westline Team 01:21:14 68 Sportfoto Diploma
223 2450 Varik Margus Kostivere Vänt 01:21:23 33 Sportfoto Diploma
224 2188 Holtsmann Tarmo 01:21:25 34 Sportfoto Diploma
225 2342 Polikarpus Mart 01:21:27 4 Sportfoto Diploma
226 2500 Treier Edgari 01:21:28 69 Diploma
227 2499 Pantalon Kaido 01:21:29 5 Diploma
228 2405 Stokkeby Allan RPM Rattatiim 01:21:29 70 Sportfoto Diploma
229 2168 Dogru John Ulgar 01:21:44 71 Diploma
230 2376 Riim Piia RPM Rattatiim 01:21:51 8 Sportfoto Diploma
231 2173 Eljaste Matti 01:21:52 5 Sportfoto Diploma
232 2287 Lõokene Anneli 01:21:58 9 Sportfoto Diploma
233 2012 Reissaar Hans Mõdriku 01:22:00 36 Sportfoto Diploma
234 2471 Pariis Tavo 01:22:03 6 Diploma
235 2026 Kütt Karel 01:22:19 37 Sportfoto Diploma
236 2241 Koger Margus 01:22:22 72 Sportfoto Diploma
237 2352 Põldsaar Veiko 01:22:29 73 Sportfoto Diploma
238 2388 Sadam Maarja 01:22:33 9 Sportfoto Diploma
239 2166 Berning Janika KGK-Singel Team 01:22:35 10 Sportfoto Diploma
240 2389 Salu Pille Marepleks 01:22:39 11 Sportfoto Diploma
241 2120 Laur Leena 01:22:45 12 Diploma
242 2321 Oja Peeter 01:22:47 7 Sportfoto Diploma
243 2313 Mätas Ergo 01:22:49 11 Sportfoto Diploma
244 2164 Augasmägi Kaul 01:23:03 8 Diploma
245 2448 Vann Kati Kesko Agro 01:23:05 13 Sportfoto Diploma
246 2154 Andres Marek 01:23:08 74 Sportfoto Diploma
247 2398 Sikkal Kairit 01:23:14 10 Diploma
248 2351 Puu Indrek 01:23:15 75 Sportfoto Diploma
249 2223 Kavak Ants 01:23:16 76 Sportfoto Diploma
250 2280 Looga Lauri 01:23:19 77 Sportfoto Diploma
251 2316 Noormets Alo Eesti Saabiklubi 01:23:22 78 Sportfoto Diploma
252 2353 Põlluste1 Priit 01:23:26 79 Sportfoto Diploma
253 2238 Klaos Tiina 01:23:30 14 Sportfoto Diploma
254 2442 Vaher Marion 01:23:32 6 Sportfoto Diploma
255 2144 Jahhu Meelis 01:23:34 80 Diploma
256 2167 Buntsev Valeri Westline Team 01:23:36 35 Sportfoto Diploma
257 2178 Evert Signe Extreme Sport 01:23:44 11 Sportfoto Diploma
258 2054 Reinik Indrek 01:23:44 39 Sportfoto Diploma
259 2494 Uba Karina 01:23:53 15 Diploma
260 2312 Männisalu Mati 01:23:55 5 Sportfoto Diploma
261 2331 Pani Kalle ETK Maksimarket 01:24:08 36 Diploma
262 2149 Mändmets Leitti 01:24:09 12 Diploma
263 2130 Perv Marko 01:24:14 81 Diploma
264 2207 Kaasik Arne Columbus IT 01:24:17 37 Sportfoto Diploma
265 2183 Haug Signe 01:24:19 16 Sportfoto Diploma
266 1322 Vallsalu Anni Vargamäe Klubi 01:24:22 6 Diploma
267 2272 Lepa Erko 01:24:25 82 Sportfoto Diploma
268 2273 Lepa Andres Eesti Ehitus 01:24:27 9 Sportfoto Diploma
269 2292 Malberg Kersti ILOPRINT Team 01:24:31 7 Sportfoto Diploma
270 2484 Aitsen Rändy 01:24:34 83 Diploma
271 2253 Kruusimägi Kairit 01:24:46 17 Sportfoto Diploma
272 2247 Kostin Margit 01:24:48 18 Sportfoto Diploma
273 2094 Nõmmik Tiina 01:24:52 9 Sportfoto Diploma
274 2318 Nõmmik Aleksander 01:24:56 38 Sportfoto Diploma
275 2258 Kuusik Jaanika 01:24:57 19 Sportfoto Diploma
276 2035 Jõeäär Marten Sundstrand 01:25:05 38 Sportfoto Diploma
277 2341 Ploom Anti Säärekondid 01:25:05 84 Sportfoto Diploma
278 2302 Miljukova Claire VARGAMÄE 01:25:08 20 Sportfoto Diploma
279 2463 Vonk Andrus 01:25:17 39 Sportfoto Diploma
280 2475 Järvsoo Kristjan 01:25:18 39 Diploma
281 2165 Beljaeva Maret 01:25:20 13 Sportfoto Diploma
282 2261 Kõvask Innar Eesti Ehitus 01:25:21 85 Sportfoto Diploma
283 2011 Kaljurand Risto 01:25:22 40 Sportfoto Diploma
284 2485 Sassian Tiit 01:25:44 86 Diploma
285 2344 Preegel Pille CC Rota Mobilis 01:25:47 14 Sportfoto Diploma
286 2409 Sutt Eleri 01:26:02 15 Sportfoto Diploma
287 2100 Salujõe Karmen Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:26:12 10 Sportfoto Diploma
288 2125 Ploom Tiit 01:26:12 40 Diploma
289 2338 Pinsol Rauno Viljandi Aken ja Uks AS 01:26:18 87 Diploma
290 1275 Rebane Aleksander 01:26:19 88 Sportfoto Diploma
291 2226 Kender Teele 01:26:30 16 Sportfoto Diploma
292 2225 Kender Margus 01:26:30 41 Sportfoto Diploma
293 2452 Veepere Kaidi 01:26:35 17 Sportfoto Diploma
294 2268 Laks Tiina 01:26:49 21 Sportfoto Diploma
295 2227 Kerner Tõnis 01:26:57 89 Sportfoto Diploma
296 2251 Kravets Ivar 01:27:01 90 Sportfoto Diploma
297 2371 Rebane Riin RPM Rattatiim 01:27:04 8 Sportfoto Diploma
298 2212 Kalle Margus 01:27:05 42 Sportfoto Diploma
299 2464 Vonk Aivar Kostivere Vänt 01:27:06 10 Sportfoto Diploma
300 2193 Ilves Margit 01:27:12 18 Sportfoto Diploma
301 2006 Läll Kristjan respontex 01:27:14 41 Sportfoto Diploma
302 2301 Miiter Arlika 01:27:32 22 Diploma
303 2431 Tuisk Tõnu Kostivere vänt 01:27:44 91 Sportfoto Diploma
304 2303 Mugu Heikki 01:27:54 43 Sportfoto Diploma
305 2265 Käär Kätlin 01:27:55 19 Sportfoto Diploma
306 2438 Urmas Jõeäär 01:27:57 44 Sportfoto Diploma
307 2429 Triisa Rein 01:28:00 6 Sportfoto Diploma
308 2324 Ormisson Veikko 01:28:08 92 Sportfoto Diploma
309 2203 Jüriado Kaarel 01:28:11 7 Sportfoto Diploma
310 2360 Pärsim Priit 01:28:17 45 Sportfoto Diploma
311 2457 Viira Maret 01:28:19 23 Sportfoto Diploma
312 2117 Sepp Kreete-Brunella Tallinn KJK 01:28:30 11 Diploma
313 2240 Klettenberg Ivo 01:28:32 93 Sportfoto Diploma
314 2476 Reinsalu Mikk 01:28:42 8 Diploma
315 2478 Kaevand Raul 01:28:42 9 Diploma
316 2490 Miltop Rait 01:28:44 94 Diploma
317 2449 Vare Mart 01:28:55 95 Sportfoto Diploma
318 2147 Lugus Liina 01:28:59 24 Diploma
319 2200 Järsk Mati 01:29:00 11 Sportfoto Diploma
320 2307 Mälgi Ailen 01:29:20 20 Sportfoto Diploma
321 2016 Ottender Sten-Erik 01:29:24 42 Sportfoto Diploma
322 2495 Baranovska Sandra 01:29:25 25 Diploma
323 2315 Neumann Tiina 01:29:26 26 Sportfoto Diploma
324 2119 Findlay Alan 01:29:27 96 Diploma
325 2293 Malberg Kriste ILOPRINT Team 01:29:28 27 Sportfoto Diploma
326 2423 Tomson Tiia 01:29:29 28 Diploma
327 2326 Ottender Uwe 01:29:31 46 Sportfoto Diploma
328 2187 Hirve Hanna 01:29:35 9 Sportfoto Diploma
329 2402 Somer Andres 01:29:39 97 Diploma
330 2458 Vilt Kristiina KGK-Singel Team 01:29:43 21 Sportfoto Diploma
331 2184 Heinola Ilze 01:29:46 29 Sportfoto Diploma
332 2228 Kiidjärv Donald 01:29:50 47 Sportfoto Diploma
333 2191 Ilus Tiit Westline Team 01:29:55 98 Sportfoto Diploma
334 2401 Sinisaar Indrek 01:30:08 99 Sportfoto Diploma
335 2142 Akerberg Anu 01:30:09 30 Diploma
336 2162 Arro Ago 01:30:11 100 Sportfoto Diploma
337 2103 Larina Alisa 01:30:21 12 Sportfoto Diploma
338 2234 Kits Anne 01:30:27 31 Sportfoto Diploma
339 2122 Kiop Moonika 01:30:36 22 Diploma
340 2036 Volmer Karl 01:30:39 43 Sportfoto Diploma
341 2477 Veebel Hanno 01:31:05 10 Diploma
342 2416 Talu Anu 01:31:17 32 Sportfoto Diploma
343 2152 Altküla Helen Rimess Team 01:31:36 23 Sportfoto Diploma
344 2204 Jürisoo Kristi Kostivere Vänt 01:31:38 24 Sportfoto Diploma
345 2368 Ratas Enn 01:31:42 48 Sportfoto Diploma
346 2462 Virk Marju 01:31:59 33 Sportfoto Diploma
347 2308 Mäll Ailo 01:32:01 101 Diploma
348 2237 Kivistik Lembar 01:32:02 7 Sportfoto Diploma
349 2284 Luik Kaia Rõuge Racing Team 01:32:15 25 Sportfoto Diploma
350 2245 Korts-Laur Marta Electrum 01:32:25 10 Sportfoto Diploma
351 2270 Laul Getter ETK Maksimarket 01:33:25 26 Sportfoto Diploma
352 2492 Riisn Reio 01:33:26 44 Diploma
353 2022 Salumäe Kaupo 01:33:27 45 Sportfoto Diploma
354 2032 Piller Carl-Thomas 01:33:36 46 Sportfoto Diploma
355 2337 Piller Toomas 01:33:40 102 Sportfoto Diploma
356 2236 Kivistik Kalle 01:33:45 49 Sportfoto Diploma
357 2489 Enok Ergi 01:33:48 103 Diploma
358 2479 Kesküla Kullar 01:33:49 11 Diploma
359 2445 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 01:34:00 12 Sportfoto Diploma
360 2474 Birnbaum Madis 01:34:12 104 Diploma
361 2008 Nõgols Andry 01:34:13 47 Sportfoto Diploma
362 2378 Rinne Sten 01:34:15 105 Sportfoto Diploma
363 1320 Rähn Toomas 01:34:19 13 Diploma
364 2491 Riisna Eiki 01:34:23 50 Diploma
365 2466 Mõtsar Kristiina 01:34:26 34 Sportfoto Diploma
366 2220 Kass Jarmo SK Viljandi Jokker 01:34:26 106 Sportfoto Diploma
367 2305 Mõtsar Janek SK Viljandi Jokker 01:34:28 107 Sportfoto Diploma
368 2124 Lige Hannes Jokker 01:34:28 40 Diploma
369 2383 Rotka Alvar SK Viljandi Jokker 01:34:29 108 Diploma
370 2465 Välba Priit SK Viljandi Jokker 01:34:31 109 Sportfoto Diploma
371 2277 Lige Ivari SK Viljandi Jokker 01:34:31 110 Sportfoto Diploma
372 2377 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 01:34:31 111 Sportfoto Diploma
373 2243 Kool Reigo SK Viljandi Jokker 01:34:33 112 Sportfoto Diploma
374 2185 Henga Andrus SK Viljandi Jokker 01:34:33 113 Diploma
375 2235 Kivilaan Ain SK Viljandi Jokker 01:34:34 114 Sportfoto Diploma
376 2232 Kimmel Jaak SK Viljandi Jokker 01:34:35 115 Diploma
377 2355 Pähkel Alvar SK Viljandi Jokker 01:34:36 116 Sportfoto Diploma
378 2295 Marandi Gunnar SK Viljandi Jokker 01:34:36 117 Sportfoto Diploma
379 2113 Hubel Karl 01:34:39 48 Diploma
380 2468 Holtsmann Roger 01:34:40 118 Diploma
381 2157 Apuhtin Anneli Profloors 01:34:43 35 Sportfoto Diploma
382 2496 Sõõru Erve 01:34:46 36 Diploma
383 2201 Järvetar Kairi 01:34:51 27 Sportfoto Diploma
384 2487 Purre Madis 01:35:07 119 Diploma
385 2222 Silvet Evelyn 01:35:14 37 Sportfoto Diploma
386 2128 Tamm Urmas 01:35:15 120 Diploma
387 2356 Pärila Helen Rimess Team 01:35:21 38 Sportfoto Diploma
388 2467 Sülluste Karin 01:35:27 39 Diploma
389 2364 Raisma Mari-Ann Lisette 01:35:40 28 Sportfoto Diploma
390 2486 Sau Gisela 01:35:41 29 Diploma
391 2420 Tamm Kaja Rimess Team 01:35:52 40 Sportfoto Diploma
392 2336 Piir Ilona 01:36:04 41 Sportfoto Diploma
393 2269 Laul Margo RPM Rattatiim 01:36:22 121 Sportfoto Diploma
394 2194 Ingi Lennart RPM Rattatiim 01:36:26 51 Sportfoto Diploma
395 2102 Vallas Reelika Sundstrand 01:36:30 13 Sportfoto Diploma
396 2283 Luik Kahro 01:36:33 52 Sportfoto Diploma
397 2214 Kangur Kairi 01:36:36 42 Sportfoto Diploma
398 2254 Kruusvee Kadri 01:36:48 30 Sportfoto Diploma
399 2441 Vaaks Eve 01:36:53 43 Sportfoto Diploma
400 2394 Semjonov Reelika 01:37:04 44 Sportfoto Diploma
401 2219 Kask Kristi 01:37:07 31 Sportfoto Diploma
402 2372 Reinmaa Arto 01:37:08 122 Sportfoto Diploma
403 2408 Sups Pilvi 01:37:17 45 Sportfoto Diploma
404 2350 Punnison Eveli 01:37:21 32 Sportfoto Diploma
405 2334 Perlinen Olavi 01:37:23 123 Diploma
406 2483 Pesor Siim 01:37:31 49 Diploma
407 2285 Luik Merle 01:37:33 46 Sportfoto Diploma
408 2052 Metsküla Jaan ETK Maksimarket 01:37:38 50 Sportfoto Diploma
409 2224 Kekk Marlis 01:37:52 33 Sportfoto Diploma
410 2289 Läll Janek RESPONTEX 01:38:06 124 Sportfoto Diploma
411 2426 Toomsalu Leela Tallinna Kaubamaja AS 01:38:45 34 Sportfoto Diploma
412 2482 Kaasik Rutt 01:39:51 47 Diploma
413 2424 Toompuu Jana 01:39:52 35 Sportfoto Diploma
414 2407 Sults Mari-Liis 01:39:53 36 Sportfoto Diploma
415 2141 Meenov Marje 01:39:57 37 Diploma
416 2469 Tölp Ave 01:40:52 38 Diploma
417 2374 Reinsoo Siiri 01:41:16 48 Sportfoto Diploma
418 2330 Palu Virve 01:41:32 49 Sportfoto Diploma
419 2406 Suitso Piret 01:41:37 50 Sportfoto Diploma
420 2347 Puhk Liisi cosmos sun 01:41:47 51 Sportfoto Diploma
421 2404 Sootla Ivika 01:41:56 39 Sportfoto Diploma
422 2291 Maalmeister Margit 01:41:58 52 Sportfoto Diploma
423 2363 Rae Kadri 01:42:02 40 Sportfoto Diploma
424 2453 Vestel Annika 01:42:08 41 Sportfoto Diploma
425 2447 Valge Ingrid 01:42:17 42 Sportfoto Diploma
426 2428 Trempi Signe Rimess Team 01:42:18 53 Sportfoto Diploma
427 2121 Tammemäe Marten 01:42:24 51 Diploma
428 2403 Soosaar Tiina 01:42:50 54 Sportfoto Diploma
429 2106 Toom Tiivi 01:42:55 14 Sportfoto Diploma
430 2259 Kõli Miina 01:43:32 43 Sportfoto Diploma
431 2275 Lepits Diana Grundfos Team 01:43:40 55 Sportfoto Diploma
432 2140 Jaago Jaak 01:43:58 53 Diploma
433 2131 Raid Karin 01:44:09 56 Diploma
434 2246 Korts-Laur Inga Electrum 01:44:11 57 Sportfoto Diploma
435 2143 Kütt Kaidi 01:44:19 44 Diploma
436 2297 Mauring Eevi 01:44:39 58 Sportfoto Diploma
437 2151 Aaviku Liis Rimess Team 01:45:30 45 Sportfoto Diploma
438 2411 Taim Andres 01:47:39 125 Sportfoto Diploma
439 2104 Paluoja Laura 01:49:15 15 Sportfoto Diploma
440 2097 Praks Merike 01:49:49 16 Sportfoto Diploma
441 2105 Schihalejev Ruth 01:49:50 17 Sportfoto Diploma
442 2392 Schihalejev Rein 01:49:50 126 Sportfoto Diploma
443 2386 Saagim Eve 01:50:43 46 Sportfoto Diploma
444 2031 Kalle Karl-Erik 01:50:46 52 Diploma
445 2171 Einasto Stella RPM Rattatiim 01:50:52 59 Sportfoto Diploma
446 2127 Hipponen Samuel 01:50:59 53 Diploma
447 2126 Haljasmäe Kaido 01:51:00 127 Diploma
448 2395 Sengbusch Helen 01:53:55 60 Sportfoto Diploma
449 2274 Lepiksaar Tiiu 01:53:56 61 Sportfoto Diploma
450 2205 Jürvetson Riho 01:54:17 128 Sportfoto Diploma
451 2397 Siinmaa Reelika Rimess Team 01:54:43 47 Sportfoto Diploma
452 2393 Seegel Edith 01:55:01 62 Sportfoto Diploma
453 2417 Talvik Ott 01:55:26 129 Sportfoto Diploma
454 2418 Talvik Kristi 01:55:26 48 Sportfoto Diploma
455 2460 Vink Eve 01:55:57 63 Sportfoto Diploma
456 2459 Vink Arvo 01:55:58 14 Sportfoto Diploma
457 2180 Graff John 01:56:02 54 Sportfoto Diploma
458 2396 Sibul Annely RPM Rattatiim 01:56:44 49 Sportfoto Diploma
459 2473 Kaasan Kaspar 01:57:41 54 Diploma
460 2118 Kütt Marika 01:59:01 64 Diploma
461 2472 Kaasan Pille 02:01:16 65 Diploma
462 2281 Looga Kadi 02:04:17 66 Sportfoto Diploma
463 2319 Nõmmik Tiivi 02:08:00 67 Sportfoto Diploma
464 2242 Kohjus Margit 02:08:07 68 Sportfoto Diploma
465 2498 Tark Inger 02:08:19 50 Diploma
466 2497 Saaliste Karin 02:08:36 51 Diploma
467 2107 Nõmmela Therese 02:18:26 18 Sportfoto Diploma
468 2233 Kirss Monika 02:18:28 69 Sportfoto Diploma
469 1319 Soorm Teemu-Oliver 02:38:52 55 Diploma
470 1318 Soorm Adeele 02:38:56 19 Diploma
471 2115 Soorm Kätly 02:38:58 52 Diploma
472 2116 Soorm Teet 02:38:59 130 Diploma
0 2300 Metsaots Krista 0 Diploma
0 2110 Kelk Kaarel CFC 0 Diploma
0 2294 Mandel Vallo Kesko Agro 0 Diploma
0 2279 Loit Kristel 0 Diploma
0 2304 Mugu Ülle 0 Diploma
0 2021 Mere Markus PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 0 Diploma
0 2112 Saaremets Renar 0 Diploma
0 2413 Tallo Andri 0 Diploma
0 2314 Müürsepp Aavo 0 Diploma
0 2333 Pensa Heiki valio 0 Diploma
0 2346 Prost-Kängsepp Jaan RPM Rattatiim 0 Diploma
0 2004 Hirve Toomas-Hendrik 0 Diploma
0 2412 Takk Jaak 0 Diploma
0 2041 Kivistik Kaspar Viljandi Rattaklubi 0 Diploma
0 2177 Evendi Kristi 0 Diploma
0 2387 Saar Artur KL Sakala Malev 0 Diploma
0 2049 Taar Robert 0 Diploma
0 2176 Estermaa Tiit 0 Diploma
0 2425 Toomsalu Mait 0 Diploma
0 2046 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 0 Sportfoto Diploma
0 2384 Rull Meelis 0 Diploma
0 2400 Sinik Terje 0 Diploma
0 2278 Linde Kaido 0 Diploma
0 2069 Jeret Timmo PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 0 Diploma
0 2030 Evisalu Karl Mattias 0 Diploma
0 2070 Altoja Ahto 0 Diploma
0 2443 Vahter Evelin Kesko Agro 0 Diploma
0 2382 Roos Age RPM Rattatiim 0 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rauno, , 16.05.2008 19:13
sai nimi õigeks
Kristjan, kkristjan@gmail.com, 15.05.2008 19:52
Ära kirjuta mitte SPORTINFOsse vaid korraldaja e-mailile. Selle leiad ülevalt poolt!
rauno, rtiivoja@hot.ee, 15.05.2008 00:06
Mulgi rattamaratoni õpuprotokollis on minu nimeks Marko Tiivoja peaks olema aga Rauno Tiivoja koht 756. Olen saatnud kaks kirja SPORTINFOsse aga vastust ega parandust pole tulnud. Kas ma pöördun siis valesse kohta oma probleemiga või ei tööta tagasisidevorm või milles asi??
Lauri, , 09.05.2008 13:59
Sõida siis kiiremini ja Sa ei näe rajal ühtegi matkasõitjat, ma nägin seekord ainult kahte ruutmeetri poissi, aga nu nendel paistis ikka väga kiire ka olevat kuhugi.
Ratturile, , 09.05.2008 09:42
Kohe, kui korralikult sõitma õpid, kohe peale seda saad aru, et matkajad ei segagi.
Luuraja!, , 09.05.2008 09:03
Huvitav, miks just esiotsa lätlased pole piltidele mahtunud?:))))
to rattur, , 09.05.2008 08:38
tegelikult on ju jube tähtis kas oled 596 või 598, see on lausa eluliselt tähtis.
velotaja to rattur, , 09.05.2008 06:47
teinekord pinguta alguses siis rohkem ;)
rattur, , 08.05.2008 23:51
kas ei saaks kuidagi et need matkajad ei segaks ma tulen sealt kiiresti ja tahaks et naad ei segaks, sai plaani võetud et sõidan ikka kohale 600, aga lõpus tahaks hirmsalt tõmmata ja jäävad jalgu, nii läheb ju mitu kohta kaotsi. panin seal asvaldi peal lausa püsti, nii palju oli powerit veel sees, ei saa ju mööda tsainikud ees .
ah, , 08.05.2008 23:34
mis südamesse see ju päris jama mind polegi ühegi pildi peal


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE