estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ratturid kogunevad saabuval nädalalõpul Viljandisse 29.04.2008 (0)
Viljandisse koguneb sel nädalavahetusel enam kui paar tuhat ratturit, et võistelda nii kriteeriumi- kui maratonisõidus ning pidada maha ka Eesti esimene pastapidu.
Elion Estonian Cup ‘2008 eelregistreerimine tõi uue rekordi 29.04.2008 (0)
Tänavuse Eesti rattahooaja ühe tähtsaima sarivõistluse Elion Estonian Cup 2008 tõi uue eelregistreerimise rekordi. Kokku kasutas eelregistreerimise võimalust esialgsetel andmetel 891 sportlast,k ...
Mulgi Rattamaratoni rada on noolte ja lintidega tähistatud 21.04.2008 (1)
Viljandi ratturid korraldavad Mulgi maratoni eel pastapeo 18.04.2008 (4)
Mulgi Rattamaraton ootab osalejate rekordit 13.04.2008 (3)
Mulgi Rattamaraton 55 km
Mulgi Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 29 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Mulgi Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 04.05.2008
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km start kell 12:00
Matkasõit 27 km start kell 13:20
Lastesõit start kell 12:10, staadionil
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee
Võistkondlik järjestus Meelespea!
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 1287 Seledkov Ivan Rietumu Banka 01:50:45 1 1500 Diploma
2 3 Selder Taavi Alexela Rademar Agency Team I 01:50:46 2 1495 Sportfoto Diploma
3 14 Pütsep Erki Bouygues Telecom 01:51:11 3 1492 Sportfoto Diploma
4 11 Tombak Janek Mitsubishi-Jartazi 01:51:40 4 1490 Sportfoto Diploma
5 5 Austa Caspar Dynatek-Latvia 01:54:25 5 1489 Sportfoto Diploma
6 2 Kukk Sigvard VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:54:31 6 1488 Sportfoto Diploma
7 22 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 01:55:26 7 1487 Sportfoto Diploma
8 1 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:55:28 8 1486 Sportfoto Diploma
9 10 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 01:55:45 9 1485 Sportfoto Diploma
10 9 Maimre Raivo Dynatek-Latvia 01:55:56 10 1484 Sportfoto Diploma
11 7 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 01:56:08 1 1483 Sportfoto Diploma
12 12 Aulik Allan Alexela Rademar Agency Team I 01:56:57 11 1482 Sportfoto Diploma
13 16 Korts-Laur Ervin Alexela Rademar Agency Team I 01:57:44 1 1481 Sportfoto Diploma
14 25 Aduson Andre Spordiklubi CFC 01:58:14 12 1480 Sportfoto Diploma
15 18 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club I 01:58:19 13 1479 Sportfoto Diploma
16 19 Tuisk Priit Hawaii Express Viimsi 01:58:21 14 1478 Sportfoto Diploma
17 23 Raudsepp Tarmo Alexela Rademar Agency Team I 01:58:22 15 1477 Sportfoto Diploma
18 27 Kampus Kaido EXTREME SPORT - MEVER 01:58:28 16 1476 Sportfoto Diploma
19 13 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:58:33 17 1475 Sportfoto Diploma
20 32 Kopli Tarmo Hawaii Express Viimsi 01:58:53 18 1474 Sportfoto Diploma
21 24 Karu Virgo Hawaii Express Viimsi 01:59:01 2 1473 Sportfoto Diploma
22 48 Rohtmets Argo Balti Laomeister OÜ 01:59:02 19 1472 Sportfoto Diploma
23 55 Kivil Peep Sundstrand I 01:59:08 20 1471 Diploma
24 54 Birkentals Mareks SEB-Priekuli-Raimaks 01:59:15 21 1470 Sportfoto Diploma
25 61 Selder Tauri Sundstrand I 01:59:21 2 1469 Diploma
26 38 Neemela Tarmo Extreme Plekk-Liisu I 01:59:29 3 1468 Sportfoto Diploma
27 37 Sala Raivo Sundstrand I 01:59:48 22 1467 Sportfoto Diploma
28 28 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene 01:59:59 1 1466 Diploma
29 21 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:00:49 23 1465 Sportfoto Diploma
30 1212 Puusepp Martin Windoor Team 02:00:50 3 1464 Sportfoto Diploma
31 1288 Veinbergs Toms Rietumu Banka 02:00:59 4 1463 Diploma
32 50 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 02:01:03 4 1462 Sportfoto Diploma
33 26 Kattai Kaupo EXTREME SPORT - MEVER 02:01:04 24 1461 Sportfoto Diploma
34 49 Jõessar Janari-Joel Spordiklubi CFC 02:01:18 2 1460 Sportfoto Diploma
35 56 Saar Raido Jalgrattaklubi VIKO 02:01:38 5 1459 Sportfoto Diploma
36 30 Vist Kalev Spordiklubi CFC 02:01:56 5 1458 Sportfoto Diploma
37 34 Kirsipuu Toomas Spordiklubi CFC 02:01:56 6 1457 Diploma
38 20 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:01:58 25 1456 Sportfoto Diploma
39 142 Balgabaev Ravshan SCOTT Racing Sankt Petersburg 02:02:00 26 1455 Sportfoto Diploma
40 59 Laanemaa Kristjan Spordiklubi CFC 02:02:13 27 1454 Sportfoto Diploma
41 1195 Ööpik Esko CFC 02:02:17 6 1453 Diploma
42 35 Kargu Oskari JK Tamme 02:02:36 28 1452 Diploma
43 29 Kärbo Veljo Sundstrand I 02:02:44 29 1451 Sportfoto Diploma
44 1021 Rannama Indrek Alexela Rademar Agency Team I 02:02:51 30 1450 Sportfoto Diploma
45 1314 Biezais Martins SEB-Priekuli-Raimaks 02:03:01 31 1449 Diploma
46 31 Hallop Gven Hawaii Express Viimsi 02:03:07 7 1448 Sportfoto Diploma
47 65 Puu Henno Balti Laomeister OÜ 02:03:10 32 1447 Sportfoto Diploma
48 87 Vaab Ivar 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:03:14 3 1446 Sportfoto Diploma
49 51 Ositis Dzintars SEB-Priekuli-Raimaks 02:03:19 7 1445 Sportfoto Diploma
50 82 Viidik Raul Maksimarket KJK 02:03:56 33 1444 Sportfoto Diploma
51 63 Kivioja Raimo 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:04:21 34 1443 Sportfoto Diploma
52 116 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:04:22 8 1442 Sportfoto Diploma
53 64 Laanela Danek 02:04:35 35 1441 Sportfoto Diploma
54 66 Gristsenko Andrei Hawaii Express Viimsi 02:04:36 36 1440 Sportfoto Diploma
55 39 Öpik Oliver velo clubbers 02:04:39 37 1439 Diploma
56 42 Kärbo Vallo Sundstrand I 02:04:39 38 1438 Sportfoto Diploma
57 53 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:04:41 39 1437 Sportfoto Diploma
58 99 Piirisild Ekke CFC 02:04:49 4 1436 Sportfoto Diploma
59 95 Raag Kaupo velo clubbers 02:04:55 40 1435 Sportfoto Diploma
60 93 Suppi Ahti Costa Bicicleta 02:05:18 41 1434 Diploma
61 45 Brokans Raimonds 02:05:20 42 1433 Sportfoto Diploma
62 77 Pilv Ivar Ambla Sk 02:05:23 8 1432 Sportfoto Diploma
63 60 Männiste Meeme Arctic Sport Club II 02:05:29 9 1431 Sportfoto Diploma
64 68 Viljus Ivo PÜHA LOOMAAED 02:05:40 10 1430 Sportfoto Diploma
65 241 Skutelis Aivars 02:05:51 11 1429 Sportfoto Diploma
66 47 Schumann Riivo Spordiklubi CFC 02:05:59 43 1428 Sportfoto Diploma
67 128 Murakas Jaanus Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:06:00 9 1427 Sportfoto Diploma
68 1297 Purnins Lauris 02:06:05 10 1426 Diploma
69 4 Kirsipuu Jaan Spordiklubi CFC 02:06:10 44 1425 Sportfoto Diploma
70 91 Jõgi Joonas CFC/Ruutmeeter 02:06:11 5 1424 Sportfoto Diploma
71 78 Kelk Indrek Hawaii Express Viimsi 02:06:41 45 1423 Sportfoto Diploma
72 118 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:06:50 46 1422 Sportfoto Diploma
73 79 Mikk Margus Arctic Sport Club I 02:06:51 47 1421 Sportfoto Diploma
74 115 Karro Margus Velo 02:06:51 48 1420 Sportfoto Diploma
75 149 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene 02:07:05 12 1419 Sportfoto Diploma
76 107 Abel Indrek VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:07:06 49 1418 Sportfoto Diploma
77 106 Meier Maaris Investment Agency Team 02:07:08 1 1417 Sportfoto Diploma
78 117 Lipp Aivar STR 02:07:09 50 1416 Sportfoto Diploma
79 44 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:07:11 51 1415 Sportfoto Diploma
80 134 Laanemets Raivo BOSCH 02:07:12 13 1414 Sportfoto Diploma
81 73 Bogdanovs Aivars SEB-Priekuli-Raimaks 02:07:14 14 1413 Sportfoto Diploma
82 101 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 1 02:07:27 11 1412 Sportfoto Diploma
83 36 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:07:30 12 1411 Sportfoto Diploma
84 92 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:07:39 13 1410 Sportfoto Diploma
85 86 Neidra Rainer 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:08:05 6 1409 Sportfoto Diploma
86 122 Pajur Rivo velo clubbers 02:08:24 52 1408 Sportfoto Diploma
87 132 Juronen Pertti Hawaii Express Valga 02:08:31 53 1407 Sportfoto Diploma
88 130 Raja Aigar 02:08:45 54 1406 Sportfoto Diploma
89 204 Lainevee Heiki Kesko Agro I 02:08:53 14 1405 Sportfoto Diploma
90 123 Veelmaa Taavi 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:08:55 7 1404 Sportfoto Diploma
91 84 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:09:12 55 1403 Sportfoto Diploma
92 1071 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:09:14 56 1402 Sportfoto Diploma
93 102 Koppel Kristjan Sundstrand I 02:09:17 15 1401 Sportfoto Diploma
94 57 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:09:20 57 1400 Sportfoto Diploma
95 58 Peipsi Aleko Hawaii Express Viimsi 02:09:46 15 1399 Sportfoto Diploma
96 167 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:09:48 58 1398 Sportfoto Diploma
97 135 Eljas Avo püha loomaaed 02:09:50 59 1397 Sportfoto Diploma
98 148 Vaitmaa Rainer Sundstrand I 02:09:55 16 1396 Sportfoto Diploma
99 70 Pukk Andre 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:10:09 60 1395 Sportfoto Diploma
100 121 Lepmets Tanel Arctic Sport Club I 02:10:17 16 1394 Sportfoto Diploma
101 138 Sander Marek PSKL OLYMPIC 02:10:20 61 1393 Sportfoto Diploma
102 109 Hussar Aimar Areal Team 02:10:27 62 1392 Sportfoto Diploma
103 120 Bernans Mikelis SEB-Priekuli-Raimaks 02:10:33 17 1391 Sportfoto Diploma
104 100 Hermet Priit EXTREME SPORT - MEVER 02:10:37 63 1390 Sportfoto Diploma
105 125 Roskoss Janis CBM/Smiltene 02:10:39 64 1389 Sportfoto Diploma
106 176 Rattur Rajko SK Serviti 02:10:47 65 1388 Sportfoto Diploma
107 154 Nõmm Raivo cosmos team 02:10:51 66 1387 Sportfoto Diploma
108 191 Viitmaa Alar OK Lehola 02:10:57 67 1386 Sportfoto Diploma
109 150 Magus Margus Arctic Sport Club II 02:11:04 18 1385 Sportfoto Diploma
110 213 Salumäe Priit Hawaii Express Võru 02:11:22 17 1384 Sportfoto Diploma
111 111 Soo Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 02:11:32 18 1383 Sportfoto Diploma
112 110 Rebane Marko Veloplus 02:11:35 68 1382 Sportfoto Diploma
113 69 Rae Ermo Porterracing 02:11:40 69 1381 Sportfoto Diploma
114 146 Õun Valdur Nordea SK 02:11:43 70 1380 Diploma
115 1197 Sööt Martin TÜSK 02:11:45 71 1379 Sportfoto Diploma
116 136 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:11:52 19 1378 Sportfoto Diploma
117 234 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 02:11:54 72 1377 Sportfoto Diploma
118 113 Subi Rivo cosmos team 02:12:00 73 1376 Sportfoto Diploma
119 46 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:12:12 74 1375 Sportfoto Diploma
120 157 Lepik Jano Velo 02:12:22 75 1374 Sportfoto Diploma
121 141 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:12:28 20 1373 Sportfoto Diploma
122 43 Kivistik Egert cosmos team 02:12:30 19 1372 Sportfoto Diploma
123 159 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:12:31 76 1371 Sportfoto Diploma
124 94 Soosaar Tiit Jalgrattaklubi VIKO 02:12:38 77 1370 Sportfoto Diploma
125 171 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla 02:12:40 78 1369 Sportfoto Diploma
126 147 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:12:50 79 1368 Sportfoto Diploma
127 1239 Puhm Reijo JK TAMME 02:12:53 8 1367 Sportfoto Diploma
128 210 Suvi Kristjan velo clubbers 02:13:01 80 1366 Sportfoto Diploma
129 114 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:13:03 21 1365 Sportfoto Diploma
130 173 Rei Tarmo Spordiklubi CFC 02:13:05 81 1364 Sportfoto Diploma
131 97 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:13:05 82 1363 Sportfoto Diploma
132 152 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:13:15 22 1362 Sportfoto Diploma
133 127 Pani Marek 02:13:44 83 1361 Sportfoto Diploma
134 103 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 02:14:09 84 1360 Sportfoto Diploma
135 83 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:14:13 85 1359 Sportfoto Diploma
136 209 Kanep Urmas Extreme Plekk-Liisu I 02:14:26 1 1358 Sportfoto Diploma
137 140 Kazainis Viesturs RK Velo 02:14:32 23 1357 Sportfoto Diploma
138 212 Veri Aivar Pentathlon 02:14:38 24 1356 Sportfoto Diploma
139 235 Peenema Reijo Sundstrand I 02:14:40 20 1355 Sportfoto Diploma
140 245 Riismaa Timo VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:14:43 86 1354 Sportfoto Diploma
141 311 Välja Margus KGK-Singel Team 02:14:49 25 1353 Sportfoto Diploma
142 178 Roose Riivo 02:14:50 21 1352 Sportfoto Diploma
143 139 Kuhlap Kaupo cosmos fun 02:15:02 26 1351 Sportfoto Diploma
144 208 Kozilans Guntis RK Velo 02:15:04 27 1350 Sportfoto Diploma
145 505 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi 2 02:15:05 9 1349 Sportfoto Diploma
146 232 Kanistik Heiki CFC 02:15:09 87 1348 Sportfoto Diploma
147 314 Kirsipuu Tiit Pilsner Sport Power 02:15:12 88 1347 Sportfoto Diploma
148 124 Põldma Tõnu 02:15:15 89 1346 Sportfoto Diploma
149 228 Liiv Roland 02:15:15 22 1345 Sportfoto Diploma
150 1298 Eislers Ingus 02:15:18 23 1344 Diploma
151 326 Haugas Margus 02:15:22 90 1343 Sportfoto Diploma
152 248 Trepp Janek 02:15:34 91 1342 Sportfoto Diploma
153 205 Räim Riko Julgestuspolitsei 02:15:37 92 1341 Sportfoto Diploma
154 172 Pill Rein Elke Auto Team 02:15:38 93 1340 Sportfoto Diploma
155 203 Erikson Toomas X-SPORT 02:15:39 94 1339 Sportfoto Diploma
156 1112 Ao Silver JK Tamme 02:15:48 24 1338 Sportfoto Diploma
157 181 Einroos Raino 02:15:50 28 1337 Sportfoto Diploma
158 242 Ladva Ailar Paralepa 02:15:51 95 1336 Sportfoto Diploma
159 193 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1 02:15:54 96 1335 Sportfoto Diploma
160 312 Vilums Guntis CBM/Smiltene 02:15:57 2 1334 Sportfoto Diploma
161 456 Aibast Erik SKM! 02:15:59 97 1333 Diploma
162 192 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene 02:16:05 98 1332 Sportfoto Diploma
163 177 Kand Peeter BOSCH 02:16:06 29 1331 Sportfoto Diploma
164 288 Danilas Meelis 02:16:10 30 1330 Sportfoto Diploma
165 274 Jair Ergo CC Rota Mobilis 02:16:17 99 1329 Sportfoto Diploma
166 169 Ever Riho velo clubbers 02:16:22 31 1328 Sportfoto Diploma
167 81 Velbri Rainer Maksimarket KJK 02:16:23 25 1327 Sportfoto Diploma
168 145 Tamberg Tarmo 02:16:28 100 1326 Sportfoto Diploma
169 108 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:16:40 101 1325 Sportfoto Diploma
170 175 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:16:51 102 1324 Sportfoto Diploma
171 283 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:16:54 32 1323 Sportfoto Diploma
172 90 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:16:55 10 1322 Sportfoto Diploma
173 1206 Ord Tõnu Windoor Team 02:16:57 33 1321 Sportfoto Diploma
174 80 Shumanov Tiit 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:17:05 34 1320 Sportfoto Diploma
175 76 Kruuse Rommi velo clubbers 02:17:18 103 1319 Sportfoto Diploma
176 165 Vaikna Ville EXTREME SPORT - AMPS3 02:17:19 104 1318 Sportfoto Diploma
177 270 Ojaver Siim EHTE 02:17:19 105 1317 Sportfoto Diploma
178 973 Reinis Markss RK Velo 02:17:20 11 1316 Diploma
179 129 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:17:22 106 1315 Sportfoto Diploma
180 153 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:17:26 107 1314 Sportfoto Diploma
181 419 Vähi Jaagup Velo 02:17:35 26 1313 Sportfoto Diploma
182 258 Talu Priit PÜHA LOOMAAED 02:17:41 108 1312 Sportfoto Diploma
183 195 Haze Janis 02:17:53 109 1311 Sportfoto Diploma
184 1304 Sedlenieks Ivars 02:17:54 3 1310 Diploma
185 308 Lemloch Kuido 02:18:00 110 1309 Sportfoto Diploma
186 1153 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Tsälba 02:18:22 12 1308 Sportfoto Diploma
187 220 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Tsälba 02:18:22 13 1307 Sportfoto Diploma
188 133 Toome Roland 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:18:46 35 1306 Sportfoto Diploma
189 52 Krull Mikk Alexela Rademar Agency Team II 02:18:48 111 1305 Sportfoto Diploma
190 347 Tillo August Saarte Terviserajad 02:18:52 112 1304 Sportfoto Diploma
191 993 Kesa Paul Alexela Rademar Agency Team II 02:18:59 113 1303 Diploma
192 1231 Vsivtsev Vladimir Narva Fitness outdoor active 02:19:04 114 1302 Sportfoto Diploma
193 301 Vsivtsev Juri Viru Politsei 02:19:12 115 1301 Sportfoto Diploma
194 230 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:19:18 116 1300 Sportfoto Diploma
195 231 Koch Kalju 02:19:39 1 1299 Sportfoto Diploma
196 337 Hutrov Rait 02:19:42 117 1298 Sportfoto Diploma
197 151 Lagenõmm Aivar Ambla Sk 02:19:42 118 1297 Sportfoto Diploma
198 256 Ots Ivar 02:19:45 119 1296 Sportfoto Diploma
199 284 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:20:23 36 1295 Sportfoto Diploma
200 255 Kingo Gunnar Westline Team 02:20:27 120 1294 Sportfoto Diploma
201 197 Kristal Tõnis SK COSMOS 02:20:27 37 1293 Sportfoto Diploma
202 201 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:20:31 38 1292 Sportfoto Diploma
203 211 Tillemann Taikki velo clubbers 02:20:32 121 1291 Sportfoto Diploma
204 244 Pedari Aimar Whirlpool 02:20:35 39 1290 Sportfoto Diploma
205 1095 Leiger Roomet X-SPORT 02:20:52 122 1289 Sportfoto Diploma
206 236 Aasla Meelis Balti Laomeister OÜ 02:20:53 123 1288 Sportfoto Diploma
207 441 Tammemäe Joosep VILJANDI SUKL 02:20:54 14 1287 Sportfoto Diploma
208 224 Anton Tair Püha Loomaaed 02:20:55 124 1286 Sportfoto Diploma
209 402 Plees Andrus Toyota Amserv Team 02:20:57 125 1285 Sportfoto Diploma
210 293 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:20:59 126 1284 Sportfoto Diploma
211 17 Krull Kaupo Maksimarket KJK 02:21:08 27 1283 Sportfoto Diploma
212 160 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:21:18 127 1282 Sportfoto Diploma
213 324 Rääbis Mati Toyota Amserv Team 02:21:19 4 1281 Sportfoto Diploma
214 1151 Ratas Janno Maksimarket KJK 02:21:23 28 1280 Sportfoto Diploma
215 182 Litovtsenko Kirill Assa Kesoro 02:21:25 40 1279 Sportfoto Diploma
216 331 Koppel Tõnu Balti Laomeister OÜ 02:21:32 41 1278 Sportfoto Diploma
217 953 Sander Heinry 02:21:36 128 1277 Sportfoto Diploma
218 243 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 02:21:41 129 1276 Sportfoto Diploma
219 397 Nõmmisto Jaanus Paralepa 02:21:43 130 1275 Sportfoto Diploma
220 291 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:21:46 131 1274 Sportfoto Diploma
221 295 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:21:49 132 1273 Sportfoto Diploma
222 745 Aakre Priit 02:21:57 133 1272 Sportfoto Diploma
223 85 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:22:02 134 1271 Sportfoto Diploma
224 143 Kiitam Urmo Maksimarket KJK 02:22:03 29 1270 Sportfoto Diploma
225 302 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:22:04 135 1269 Sportfoto Diploma
226 251 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT - MEVER 02:22:13 136 1268 Sportfoto Diploma
227 330 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 02:22:22 137 1267 Sportfoto Diploma
228 329 Prants Janno Hawaii Express Võru 02:22:24 138 1266 Sportfoto Diploma
229 317 Luiks Meelis Elioni SK 02:22:25 139 1265 Sportfoto Diploma
230 1178 Tallo Toivo 02:22:34 140 1264 Sportfoto Diploma
231 162 Pae Karl Alexela Rademar Agency Team II 02:22:37 141 1263 Sportfoto Diploma
232 215 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi 02:22:39 142 1262 Sportfoto Diploma
233 276 Kukk Martin Kesko Agro I 02:22:40 42 1261 Sportfoto Diploma
234 770 Olle Raul Toyota Amserv Team 02:22:41 43 1260 Sportfoto Diploma
235 179 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:22:43 143 1259 Sportfoto Diploma
236 1094 Teras Indrek X-SPORT 02:22:54 144 1258 Sportfoto Diploma
237 112 Sarv Jaanus cosmos team 02:22:55 145 1257 Sportfoto Diploma
238 389 Angerma Meelis Chapter 11 02:22:58 146 1256 Sportfoto Diploma
239 174 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:22:59 147 1255 Diploma
240 286 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:23:06 5 1254 Sportfoto Diploma
241 1090 Grossmann Genry Toyota Amserv Team 02:23:07 148 1253 Sportfoto Diploma
242 310 Riismaa Hanno Bauhof 02:23:16 149 1252 Sportfoto Diploma
243 1237 Smilktens Karlis 02:23:21 150 1251 Sportfoto Diploma
244 289 Lacis Andrejs 02:23:26 44 1250 Sportfoto Diploma
245 156 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1 02:23:27 15 1249 Sportfoto Diploma
246 166 Põder Veiko Balti Laomeister OÜ 02:23:42 151 1248 Sportfoto Diploma
247 161 Elling Toomas Kesko Agro I 02:23:49 152 1247 Sportfoto Diploma
248 187 Kolk Hannes 02:23:52 153 1246 Sportfoto Diploma
249 309 Kõuhkna Tarmo 02:24:01 45 1245 Sportfoto Diploma
250 1250 Bunkovskis Ingus TREK-PHILIPS-METALEKS 02:24:05 154 1244 Sportfoto Diploma
251 247 Järveoja Jaanus TÜSK 02:24:09 46 1243 Sportfoto Diploma
252 350 Tammeveski Andres 02:24:10 155 1242 Sportfoto Diploma
253 225 Sügis Harri Veloplus 02:24:20 47 1241 Sportfoto Diploma
254 400 Saimre Kaido PÜHA LOOMAAED 02:24:20 156 1240 Sportfoto Diploma
255 233 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:24:21 48 1239 Sportfoto Diploma
256 183 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:24:22 157 1238 Sportfoto Diploma
257 292 Joandi Tõiv cosmos fun 02:24:23 49 1237 Sportfoto Diploma
258 246 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 02:24:26 158 1236 Sportfoto Diploma
259 250 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:24:37 159 1235 Sportfoto Diploma
260 378 Kadajane Erik Vennad-Dahl 1 02:24:38 160 1234 Sportfoto Diploma
261 206 Lepiksaar Madis 02:24:43 30 1233 Sportfoto Diploma
262 198 Kõiv Kardon 02:24:45 161 1232 Sportfoto Diploma
263 264 Soodla Kristjan Toyota Amserv Team 02:24:48 162 1231 Sportfoto Diploma
264 304 Ozolins Ainars 02:24:53 50 1230 Sportfoto Diploma
265 388 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:24:54 163 1229 Sportfoto Diploma
266 433 Falten Hannes Arctic Sport Club II 02:24:55 164 1228 Sportfoto Diploma
267 266 Kallakmaa Teet Ambla Sk 02:24:56 51 1227 Sportfoto Diploma
268 222 Kriisa Helar 02:25:01 165 1226 Sportfoto Diploma
269 298 Saarep Peeter 02:25:18 6 1225 Sportfoto Diploma
270 370 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:25:18 52 1224 Sportfoto Diploma
271 405 Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE 02:25:28 53 1223 Sportfoto Diploma
272 452 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:25:29 54 1222 Sportfoto Diploma
273 328 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:25:30 166 1221 Sportfoto Diploma
274 339 Viira Veiko KGK-Singel Team 02:25:32 167 1220 Sportfoto Diploma
275 1282 Sars Martins Mezmalas MTB 02:25:32 31 1219 Sportfoto Diploma
276 375 Maidla Janek KGK-Singel Team 02:25:34 168 1218 Sportfoto Diploma
277 98 Suurpere Arvi SK Velo 02:25:37 169 1217 Diploma
278 217 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 1 02:25:39 16 1216 Sportfoto Diploma
279 474 Mölder Ivo 02:25:43 170 1215 Sportfoto Diploma
280 200 Reedi Peip Velo 02:25:44 55 1214 Sportfoto Diploma
281 386 Popp Kristian 02:25:46 171 1213 Sportfoto Diploma
282 333 Maarits Andres Hadler TL 02:25:46 172 1212 Sportfoto Diploma
283 495 Pääsik Priit 02:25:51 173 1211 Sportfoto Diploma
284 263 Kruuser Karel Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:25:51 32 1210 Sportfoto Diploma
285 578 Peterkopf Indrek AS Reola Gaas 02:25:54 174 1209 Sportfoto Diploma
286 1160 Heinla Jürgen PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:25:54 17 1208 Sportfoto Diploma
287 240 Kallari Taimar EHTE 02:25:58 175 1207 Sportfoto Diploma
288 279 Peterson Kristo Extreme Plekk-Liisu I 02:26:06 18 1206 Sportfoto Diploma
289 325 Kalm Toomas CFC 02:26:16 176 1205 Sportfoto Diploma
290 323 Järvlepp Rainer VabaMees 02:26:30 56 1204 Sportfoto Diploma
291 229 Kelk Veiko velo clubbers 02:26:32 177 1203 Sportfoto Diploma
292 506 Sootla Indrek EHTE 02:26:35 178 1202 Sportfoto Diploma
293 239 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:26:36 179 1201 Sportfoto Diploma
294 1000 Tupp Ivar Haanja Rattaklubi 02:26:38 57 1200 Sportfoto Diploma
295 381 Lõiv Paul Sk Velo 02:26:38 180 1199 Sportfoto Diploma
296 332 Uuring Raul EESTI ENERGIA SK I 02:26:49 181 1198 Sportfoto Diploma
297 219 Martin Jörgen KJK 02:26:50 19 1197 Sportfoto Diploma
298 281 Vaga Merko Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:26:52 182 1196 Sportfoto Diploma
299 265 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:26:53 58 1195 Sportfoto Diploma
300 238 Juurik Kaido PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:26:54 183 1194 Sportfoto Diploma
301 315 Liivak Hannes HVSK RANNAAUTO.EE 02:26:55 184 1193 Sportfoto Diploma
302 345 Talvik Heiki OK Norma 02:26:58 185 1192 Sportfoto Diploma
303 202 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:27:01 186 1191 Sportfoto Diploma
304 415 Schmidt Helen Investment Agency Team 02:27:19 1 1190 Sportfoto Diploma
305 346 Erm Margo Tallinna Politseispordiselts 02:27:21 187 1189 Sportfoto Diploma
306 285 Valk Hillar Kesko Agro III 02:27:27 2 1188 Sportfoto Diploma
307 349 Luurmees Reigo 02:27:31 188 1187 Sportfoto Diploma
308 327 Nõmm Margus Mann Lines 02:27:33 189 1186 Sportfoto Diploma
309 257 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 02:27:36 59 1185 Sportfoto Diploma
310 356 Mägi Margus 02:27:52 190 1184 Sportfoto Diploma
311 227 Põld Ivo BOSCH 02:27:55 191 1183 Sportfoto Diploma
312 466 Oja Meelis Politseiamet 02:27:57 192 1182 Sportfoto Diploma
313 343 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:28:04 7 1181 Sportfoto Diploma
314 261 Padosepp Siim Rõuge Racing Team I 02:28:10 33 1180 Sportfoto Diploma
315 362 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:28:14 34 1179 Sportfoto Diploma
316 297 Pärnamets Aivar 02:28:27 193 1178 Sportfoto Diploma
317 259 Reissaar Alari Mõdriku 02:28:27 60 1177 Sportfoto Diploma
318 180 Joost Andres Kesko Agro I 02:28:30 20 1176 Sportfoto Diploma
319 282 Kiigemägi Andres 02:28:35 61 1175 Sportfoto Diploma
320 373 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:28:36 194 1174 Sportfoto Diploma
321 501 Jaaska Sven Elioni SK 02:28:41 195 1173 Sportfoto Diploma
322 320 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:28:49 35 1172 Sportfoto Diploma
323 355 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:28:53 196 1171 Sportfoto Diploma
324 334 Tamm Bruno Elke Auto Team 02:28:54 197 1170 Sportfoto Diploma
325 403 Lepp Emeri 02:28:58 198 1169 Sportfoto Diploma
326 364 Perm Ivar 02:29:02 62 1168 Sportfoto Diploma
327 268 Koll Mart Kesko Agro II 02:29:14 63 1167 Sportfoto Diploma
328 353 Kerner Argo BOSCH 02:29:27 199 1166 Sportfoto Diploma
329 602 Steinbergs Martins Ikskile 02:29:42 200 1165 Sportfoto Diploma
330 226 Leer Janek CITROEN 02:29:48 201 1164 Sportfoto Diploma
331 155 Lootus Valdi Vennad-Dahl 1 02:29:48 202 1163 Sportfoto Diploma
332 401 Valdner Marek CITROEN 02:30:14 203 1162 Sportfoto Diploma
333 954 Reinpõld Risto 02:30:20 204 1161 Sportfoto Diploma
334 357 Ojaveer Kaido 02:30:35 64 1160 Sportfoto Diploma
335 475 Järve Marek 02:30:46 205 1159 Sportfoto Diploma
336 275 Pajus Rene xtri:m3 02:30:53 206 1158 Sportfoto Diploma
337 372 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:30:56 207 1157 Sportfoto Diploma
338 523 Lüüde Riho 02:30:57 208 1156 Sportfoto Diploma
339 711 Petersons Maris CBM/Smiltene 02:31:06 209 1155 Sportfoto Diploma
340 216 Kingo Priit Westline Team 02:31:07 210 1154 Sportfoto Diploma
341 269 Kuusiku Kaido 02:31:13 211 1153 Sportfoto Diploma
342 313 Reedi Teet Haanja Rattaklubi 02:31:16 65 1152 Sportfoto Diploma
343 363 Cirulis Gints 02:31:16 66 1151 Sportfoto Diploma
344 371 Hõrak Tarmo Elke Auto Team 02:31:18 212 1150 Sportfoto Diploma
345 296 Jams Sulev Kesko Agro I 02:31:19 67 1149 Sportfoto Diploma
346 385 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 02:31:22 213 1148 Sportfoto Diploma
347 479 Meri Martin 02:31:27 214 1147 Sportfoto Diploma
348 383 Kuusik Leho Ramise Racing 02:31:27 215 1146 Sportfoto Diploma
349 514 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:31:29 68 1145 Sportfoto Diploma
350 40 Raudsepp Priit Kesko Agro III 02:31:32 216 1144 Sportfoto Diploma
351 300 Karu Alar Viru Politsei 02:31:34 217 1143 Sportfoto Diploma
352 368 Orav Erki Vennad-Dahl 1 02:31:36 218 1142 Diploma
353 1285 Kiiler Gert 02:31:38 219 1141 Diploma
354 721 Verbu Jaano Kesko Agro 02:31:48 220 1140 Sportfoto Diploma
355 338 Mõis Jüri 02:31:49 8 1139 Sportfoto Diploma
356 365 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene 02:31:54 9 1138 Sportfoto Diploma
357 519 Kübard Viktor 02:32:13 221 1137 Sportfoto Diploma
358 307 Mesi Ilmar 02:32:17 3 1136 Sportfoto Diploma
359 1011 Nõmme Reimo 02:32:22 21 1135 Sportfoto Diploma
360 396 Kindel Kaido 02:32:24 222 1134 Sportfoto Diploma
361 444 Murakas Tõnu 02:32:45 10 1133 Sportfoto Diploma
362 587 Hürden Taivo 02:33:00 223 1132 Sportfoto Diploma
363 299 Lepik Urmas Mann Lines 02:33:02 224 1131 Sportfoto Diploma
364 184 Matvejev Madis Ambla Sk 02:33:06 36 1130 Sportfoto Diploma
365 574 Laanemäe Kaur kjk 02:33:09 22 1129 Sportfoto Diploma
366 409 Sauga Indrek VBH Estonia 02:33:12 225 1128 Sportfoto Diploma
367 374 Sõmmer Sinne Extreme Plekk-Liisu 02:33:16 2 1127 Sportfoto Diploma
368 1173 Kosk Harles ÕT TEAM 02:33:25 226 1126 Sportfoto Diploma
369 421 Kukk Aivo 02:33:26 11 1125 Sportfoto Diploma
370 425 Jurs Hassar Estiko-Plastar 02:33:30 227 1124 Diploma
371 1273 Lukertsenko Mihhail 02:33:35 228 1123 Sportfoto Diploma
372 582 Kruuse Enriko velo clubbers 02:33:52 37 1122 Sportfoto Diploma
373 273 Birkentals Nauris RAIMAKS 02:33:58 23 1121 Sportfoto Diploma
374 1074 Riekstins Raimonds Salaspils/Zirini 02:33:59 38 1120 Sportfoto Diploma
375 426 Ernits Ardu Vänta Aga 02:34:00 69 1119 Sportfoto Diploma
376 442 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 02:34:01 229 1118 Sportfoto Diploma
377 572 Nipernado Argo KoMo 02:34:02 230 1117 Sportfoto Diploma
378 428 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:34:03 231 1116 Sportfoto Diploma
379 391 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:34:08 70 1115 Sportfoto Diploma
380 541 Põder Kaupo 02:34:11 71 1114 Sportfoto Diploma
381 978 Veismanis Intars 02:34:14 232 1113 Sportfoto Diploma
382 600 Labe Janek 02:34:17 233 1112 Diploma
383 439 Strand Aleksander Kalevi Jalgrattakool 02:34:20 12 1111 Sportfoto Diploma
384 991 Schmidt Kairi Investment Agency Team 02:34:27 2 1110 Sportfoto Diploma
385 395 Leemet Rainer velo clubbers 02:34:29 234 1109 Sportfoto Diploma
386 351 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:34:32 235 1108 Sportfoto Diploma
387 512 Arus Tiit Mann Lines 02:34:35 236 1107 Sportfoto Diploma
388 335 Olle Kert 02:34:43 237 1106 Sportfoto Diploma
389 553 Lõkk Raivo 02:34:43 238 1105 Diploma
390 451 Leppik Janec HVSK WOLMREKS EHITUS 02:34:49 239 1104 Sportfoto Diploma
391 638 Caune Vismants Salaspils/Zirini 02:34:54 4 1103 Sportfoto Diploma
392 631 Tabo Sandor AS Reola Gaas 02:34:57 240 1102 Sportfoto Diploma
393 321 Kiivit Lauri 02:35:00 241 1101 Sportfoto Diploma
394 493 Saluste Peeter 02:35:01 72 1100 Sportfoto Diploma
395 392 Kabonen Tiit 02:35:08 73 1099 Sportfoto Diploma
396 67 Ilves Martin Kesko Agro I 02:35:08 39 1098 Sportfoto Diploma
397 590 Malsroos Mait Aspi 02:35:20 74 1097 Sportfoto Diploma
398 429 Sammel Koit cosmos fun 02:35:21 75 1096 Sportfoto Diploma
399 531 Metspalu Martin 02:35:32 242 1095 Sportfoto Diploma
400 1096 Grünberg Kaarel Otepää Õhujõud 02:35:32 24 1094 Sportfoto Diploma
401 500 Einblau Mihkel 02:35:41 40 1093 Sportfoto Diploma
402 877 Hubel Indrek Viljandi Suusaklubi 02:35:43 41 1092 Sportfoto Diploma
403 218 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:35:43 25 1091 Sportfoto Diploma
404 1392 Pärnoja Siim 02:35:49 243 1090 Diploma
405 1013 Karjane Jaak TTÜ 02:36:16 244 1089 Sportfoto Diploma
406 436 Piilma Priit 02:36:30 245 1088 Diploma
407 399 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:36:32 246 1087 Sportfoto Diploma
408 471 Piire Aare 02:36:34 247 1086 Sportfoto Diploma
409 498 Tarikas Tenno 02:36:37 248 1085 Sportfoto Diploma
410 290 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:36:39 249 1084 Diploma
411 534 Klesmann Villu 02:36:41 250 1083 Sportfoto Diploma
412 550 Aamisepp Andres 02:36:43 251 1082 Sportfoto Diploma
413 367 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 02:36:47 13 1081 Sportfoto Diploma
414 361 Rist Liisi ETK Maksimarket 1 02:36:47 3 1080 Sportfoto Diploma
415 524 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis 02:36:48 252 1079 Sportfoto Diploma
416 644 Paas Ojari Combidek Logistika 02:36:52 253 1078 Sportfoto Diploma
417 303 Lõokene Marek 02:36:53 76 1077 Sportfoto Diploma
418 1149 Kuuseväli Ahti ETK Maksimarket 1 02:37:02 254 1076 Sportfoto Diploma
419 445 Nikopensius Janos 02:37:02 255 1075 Sportfoto Diploma
420 1296 Zvaneris Rihards 02:37:04 256 1074 Diploma
421 510 Küttis Sven VENNAD RIKKAD 02:37:06 77 1073 Sportfoto Diploma
422 387 Koppel Mart Sangar 02:37:07 257 1072 Sportfoto Diploma
423 1193 Leigri Mehis Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:37:07 42 1071 Sportfoto Diploma
424 1152 Randoja David Maksimarket KJK 02:37:09 26 1070 Sportfoto Diploma
425 1072 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:37:11 258 1069 Sportfoto Diploma
426 611 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:37:14 259 1068 Sportfoto Diploma
427 348 Rautenbergs Arturs CBM/Smiltene 02:37:18 78 1067 Sportfoto Diploma
428 340 Meeru Mart Hansura Racing Team 02:37:22 260 1066 Sportfoto Diploma
429 407 Hanschmidt Henri 02:37:29 261 1065 Sportfoto Diploma
430 440 Undusk Martin EHTE 02:37:29 262 1064 Sportfoto Diploma
431 975 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:37:32 263 1063 Sportfoto Diploma
432 1303 Beitans Kaspars 02:37:35 264 1062 Diploma
433 488 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 02:37:36 265 1061 Sportfoto Diploma
434 294 Vsivtsev Vjatseslav Viru Politsei 02:37:37 266 1060 Sportfoto Diploma
435 478 Eelma Tõnu 02:37:38 267 1059 Sportfoto Diploma
436 536 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:37:44 268 1058 Sportfoto Diploma
437 252 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 1 02:37:51 269 1057 Sportfoto Diploma
438 515 Tähiste Tarmo 02:37:55 79 1056 Sportfoto Diploma
439 509 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:38:01 270 1055 Sportfoto Diploma
440 483 Cirulis Ivo 02:38:03 27 1054 Sportfoto Diploma
441 1222 Osijärv Martin cosmos team 02:38:03 271 1053 Sportfoto Diploma
442 416 Jaagant Priit Mapri Projekt 1 02:38:08 272 1052 Sportfoto Diploma
443 571 Solovjov Maido Valio 02:38:09 273 1051 Sportfoto Diploma
444 532 Kuusik Kalle Enics 02:38:11 80 1050 Sportfoto Diploma
445 414 Jäetma Mikk 02:38:11 28 1049 Sportfoto Diploma
446 467 Ristna Mikk makaak racing 02:38:15 274 1048 Sportfoto Diploma
447 526 Raig Ragnar 02:38:17 29 1047 Sportfoto Diploma
448 1116 Martson Andres 02:38:19 81 1046 Sportfoto Diploma
449 450 Rool Margus Hansura Racing Team 02:38:27 275 1045 Sportfoto Diploma
450 1150 Linkgreim Jaanus ETK Maksimarket 1 02:38:29 276 1044 Sportfoto Diploma
451 476 Toss Kaarel 02:38:30 14 1043 Sportfoto Diploma
452 404 Kenk Janar Estiko-Plastar 02:38:32 277 1042 Sportfoto Diploma
453 522 Valgerist Allan Velo 02:38:32 278 1041 Sportfoto Diploma
454 455 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:38:33 279 1040 Sportfoto Diploma
455 1286 Venelaine Margus Rakvere LK SK 02:38:34 280 1039 Diploma
456 1242 Keär Andres 02:38:36 82 1038 Sportfoto Diploma
457 551 Laine Allan Arco Vara Spordiklubi 02:38:45 281 1037 Sportfoto Diploma
458 491 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:38:45 282 1036 Sportfoto Diploma
459 377 Vast Alari 02:38:46 283 1035 Sportfoto Diploma
460 199 Järveoja Toomas TÜASK 02:38:46 83 1034 Sportfoto Diploma
461 497 Tamm Andrus KoMo Rapla 02:39:00 84 1033 Sportfoto Diploma
462 1025 Rõngas Riho 02:39:31 284 1032 Sportfoto Diploma
463 453 Kull Martin 02:39:36 285 1031 Sportfoto Diploma
464 454 Laurson Mati 02:39:39 85 1030 Sportfoto Diploma
465 628 Kakko Ard-Kristian 02:39:39 286 1029 Sportfoto Diploma
466 277 Aamisepp Arno 02:39:49 30 1028 Sportfoto Diploma
467 577 Jõesaar Margus FELIX 02:39:56 287 1027 Sportfoto Diploma
468 969 Leeduks Raul Team Rimi Cycling 02:40:00 288 1026 Sportfoto Diploma
469 1064 Rõõmus Rene 02:40:02 289 1025 Diploma
470 728 Veske Peeter 02:40:05 86 1024 Sportfoto Diploma
471 1248 Romanovskis Janis Ikskile 02:40:06 290 1023 Sportfoto Diploma
472 1223 Kont Sergo 02:40:06 291 1022 Sportfoto Diploma
473 540 Suurman Herkki 02:40:10 87 1021 Sportfoto Diploma
474 664 Koosma Kenneth-Adolf Extreme Plekk-Liisu I 02:40:12 292 1020 Sportfoto Diploma
475 560 Kivirüüt Margus Sangar 02:40:28 293 1019 Diploma
476 417 Kilk Kalle EESTI ENERGIA SK I 02:40:30 294 1018 Diploma
477 1097 Kruusla Ragnar Eesti Ehitus 02:40:46 295 1017 Sportfoto Diploma
478 412 Riismaa Joel Hansa SK 02:40:47 296 1016 Sportfoto Diploma
479 525 Bauer Heigo Vennad-Dahl 1 02:40:48 88 1015 Diploma
480 449 Leppik Viljar Velo 02:40:49 297 1014 Sportfoto Diploma
481 410 Kiuru Väino Politseiamet 02:41:03 298 1013 Sportfoto Diploma
482 987 Apivala Juss otepää õhujõud 02:41:18 299 1012 Sportfoto Diploma
483 469 Vasar Kaidu Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:41:20 300 1011 Sportfoto Diploma
484 458 Gubaidulin Boriss Extreme Plekk-Liisu I 02:41:23 301 1010 Sportfoto Diploma
485 529 Meier Ergo 02:41:24 302 1009 Sportfoto Diploma
486 639 Aria Sven Lextrans 02:41:32 89 1008 Sportfoto Diploma
487 254 Rumberg Tambet X-SPORT 02:41:35 303 1007 Sportfoto Diploma
488 548 Nõmmik Jaanus Türi Rattur 02:41:43 304 1006 Sportfoto Diploma
489 508 Raidma Rainer 02:41:45 305 1005 Sportfoto Diploma
490 622 Korts-Laur Raul Electrum 02:41:46 90 1004 Diploma
491 665 Paimre Raigo Vennad-Dahl 2 02:41:52 306 1003 Sportfoto Diploma
492 1165 Odamus Tõnu Extreme Plekk-Liisu I 02:41:56 5 1002 Sportfoto Diploma
493 865 Annuk Heiki Velo 02:42:00 307 1001 Sportfoto Diploma
494 576 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:42:02 308 1000 Sportfoto Diploma
495 591 Silm Jaanus Q-haus 02:42:03 309 999 Sportfoto Diploma
496 585 Tõnov Tauri-Dag Costa Bicicleta 02:42:04 91 998 Diploma
497 418 Oder Rein 02:42:05 310 997 Sportfoto Diploma
498 684 Krabi Taivo TeamRide 02:42:13 92 996 Sportfoto Diploma
499 262 Kukk Kaido 02:42:17 43 995 Sportfoto Diploma
500 470 Hirte Igors CBM/Smiltene 02:42:19 311 994 Sportfoto Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rauno, , 16.05.2008 19:13
sai nimi õigeks
Kristjan, kkristjan@gmail.com, 15.05.2008 19:52
Ära kirjuta mitte SPORTINFOsse vaid korraldaja e-mailile. Selle leiad ülevalt poolt!
rauno, rtiivoja@hot.ee, 15.05.2008 00:06
Mulgi rattamaratoni õpuprotokollis on minu nimeks Marko Tiivoja peaks olema aga Rauno Tiivoja koht 756. Olen saatnud kaks kirja SPORTINFOsse aga vastust ega parandust pole tulnud. Kas ma pöördun siis valesse kohta oma probleemiga või ei tööta tagasisidevorm või milles asi??
Lauri, , 09.05.2008 13:59
Sõida siis kiiremini ja Sa ei näe rajal ühtegi matkasõitjat, ma nägin seekord ainult kahte ruutmeetri poissi, aga nu nendel paistis ikka väga kiire ka olevat kuhugi.
Ratturile, , 09.05.2008 09:42
Kohe, kui korralikult sõitma õpid, kohe peale seda saad aru, et matkajad ei segagi.
Luuraja!, , 09.05.2008 09:03
Huvitav, miks just esiotsa lätlased pole piltidele mahtunud?:))))
to rattur, , 09.05.2008 08:38
tegelikult on ju jube tähtis kas oled 596 või 598, see on lausa eluliselt tähtis.
velotaja to rattur, , 09.05.2008 06:47
teinekord pinguta alguses siis rohkem ;)
rattur, , 08.05.2008 23:51
kas ei saaks kuidagi et need matkajad ei segaks ma tulen sealt kiiresti ja tahaks et naad ei segaks, sai plaani võetud et sõidan ikka kohale 600, aga lõpus tahaks hirmsalt tõmmata ja jäävad jalgu, nii läheb ju mitu kohta kaotsi. panin seal asvaldi peal lausa püsti, nii palju oli powerit veel sees, ei saa ju mööda tsainikud ees .
ah, , 08.05.2008 23:34
mis südamesse see ju päris jama mind polegi ühegi pildi peal


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE