estenglv
WAP version
Login form
7. Tartu Rattamaraton 63 km
7. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 7.Tartu Rattamaraton
Aeg 19.09.2004
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Austa Caspar Tartu 01:48:13.2 1
2 Maasikmets Alges Tallinn 01:48:13.8 1
3 Tamkõrv Helmet Tallinn 01:48:14.1 2
4 Kodanipork Raido Tallinn 01:48:14.8 2
5 Oras Allan Tartu 01:48:27.3 3
6 Maimre Raivo Tartu 01:50:27.2 4
7 Mikli Peep Tallinn 01:50:54.5 5
8 Kukk Sigvard Tallinn 01:50:54.5 6
9 Välbe Urmas Tallinn 01:50:54.6 3
10 Aulik Allan Tallinn 01:50:55.5 7
11 Molev Juri Tallinn 01:50:55.9 8
12 Aduson Andre Harjumaa 01:50:56.1 9
13 Sarkanis Santis Läti 01:50:56.2 1
14 Tammiste Veiko Tartu 01:50:57.0 2
15 Karlson Urmas Tallinn 01:50:57.2 1
16 Kruseman Magnus Tallinn 01:51:02.7 10
17 Tuisk Priit Põlva 01:51:39.2 11
18 Tisler Ergo Tallinn 01:51:42.8 12
19 Nõlvik Lasse Tallinn 01:52:50.4 13
20 Tõnisson Tiimo Tallinn 01:52:51.4 14
21 Draugs Roberts Läti 01:52:52.3 15
22 Brokans Raimonds Läti 01:52:52.6 16
23 Sisolatins Arturs Läti 01:52:52.8 17
24 Krull Mikk Tallinn 01:52:53.7 18
25 Celms Kristaps Läti 01:52:54.4 19
26 Karu Allar Tallinn 01:52:56.3 1
27 Mikk Margus Tallinn 01:52:59.6 20
28 Selder Taavi Jõgeva 01:53:02.2 3
29 Karu Virgo Tallinn 01:53:03.3 4
30 Gavriljuk Aleksei Tallinn 01:53:09.4 21
31 Kivil Peep Ida-Viru 01:53:10.6 22
32 Kampus Kaido Tartu 01:53:18.2 5
33 Vastaranta Mikko Soome 01:53:35.5 23
34 Öpik Oliver Tallinn 01:53:59.6 24
35 Skutelis Aivars Läti 01:54:02.1 6
36 Aun Martin Pärnu 01:54:06.0 2
37 Lusis Karlis Läti 01:55:00.0 4
38 Prous Priit Tallinn 01:56:24.8 5
39 Kirsipuu Toomas Tartu 01:56:27.7 3
40 Eklund Rauni Soome 01:56:28.1 1
41 Hallop Gven Pärnu 01:56:28.2 2
42 Hietala Jukka Soome 01:56:28.3 4
43 Alus Markku Soome 01:56:28.9 3
44 Gornischeff Artur Tartu 01:56:29.5 6
45 Suun Riho Tallinn 01:56:33.2 5
46 Rebane Meelis Tallinn 01:56:35.6 25
47 Sala Raivo Pärnu 01:56:38.5 26
48 Mice Tomas Leedu 01:56:40.9 7
49 Treier Grete Tartu 01:56:40.9 1
50 Koidu Peep Harjumaa 01:56:43.2 7
51 Ütt Andres Tartu 01:56:45.0 8
52 Peipsi Aleko Tallinn 01:56:46.5 8
53 Karro Margus Tartu 01:56:47.4 27
54 Schumann Riivo Lääne-Viru 01:56:49.1 28
55 Kleinbergs Janis Läti 01:56:56.1 1
56 Põld Ivo Tallinn 01:56:56.8 9
57 Vist Kalev Tallinn 01:56:59.1 6
58 Ozols Dainis Läti 01:57:01.5 10
59 Juronen Pertti Tartu 01:57:09.0 29
60 Lepmets Tanel Tallinn 01:57:14.2 11
61 Ott Alari Järvamaa 01:57:22.6 30
62 Eljas Avo Pärnu 01:57:34.5 31
63 Valbahs Askolds Läti 01:57:38.8 12
64 Piiritalo Janis Võru 01:57:41.1 32
65 Ao Silver Tartu 01:57:41.9 4
66 Hansov Hanno Harjumaa 01:57:42.0 33
67 Suluste Jüri Saaremaa 01:57:42.7 7
68 Teppo Indrek Valga 01:57:43.9 34
69 Subi Rivo Viljandi 01:57:44.6 35
70 Haapsal Ahti Tallinn 01:57:52.7 13
71 Kopli Tarmo Tallinn 01:57:58.9 36
72 Maluhins Olegs Läti 01:58:00.4 14
73 Martinson Ainar Tallinn 01:58:04.8 9
74 Püvi Margus Tartu 01:58:11.0 37
75 Kuhlap Kaupo Viljandi 01:58:14.6 15
76 Saarna Rivo Tallinn 01:58:16.2 38
77 Mäestu Jarek Tartu 01:58:18.1 39
78 Oppi Art Harjumaa 01:58:22.4 40
79 Klaos Taavi Viljandi 01:58:22.8 5
80 Harand Allan Tallinn 01:58:24.4 41
81 Tamme Tanel Tallinn 01:58:27.0 42
82 Saarnits Aigar Põlva 01:58:28.6 8
83 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 01:58:29.4 16
84 Kudre Raul Põlva 01:58:29.4 43
85 Riismaa Timo Tallinn 01:58:30.1 44
86 Tõnismäe Marek Tallinn 01:58:30.2 45
87 Pihlap Raimond Tartu 01:58:32.9 10
88 Kaupmees Kalle Tallinn 01:58:33.7 2
89 Salumäe Priit Tallinn 01:58:40.8 17
90 Luks Sven Harjumaa 01:58:41.8 18
91 Delinsh Romans Läti 01:58:42.5 46
92 Rudzitis Kristaps Läti 01:58:49.3 47
93 Kanep Urmas Tallinn 01:58:49.7 3
94 Koch Kalju Harjumaa 01:58:52.2 1
95 Järveoja Toomas Tartu 01:58:57.5 9
96 Pallotedder Taivo Tartu 01:58:58.8 48
97 Kovaljov Oleg Tallinn 01:59:02.3 10
98 Paulo Kimmo Soome 01:59:02.5 49
99 Rips Leho Tartu 01:59:12.3 50
100 Pae Karl Tallinn 01:59:15.9 11
101 Ilves Aivo Viljandi 01:59:24.1 12
102 Rannama Indrek Saaremaa 01:59:27.2 51
103 Kink Ilmar Tartu 01:59:28.0 52
104 Lejins Viesturs Läti 01:59:43.5 53
105 Lepajõe Jaan Tartu 02:00:21.5 13
106 Maasing Sander Jõgeva 02:00:23.5 6
107 Ganzburgs Ivars Läti 02:00:24.2 54
108 Schultz Silver Pärnu 02:00:24.4 7
109 Tamm Pirmin Tallinn 02:00:24.9 8
110 Fuchs Urmo Tartu 02:00:25.8 55
111 Puusepp Sven Tallinn 02:00:26.0 56
112 Ridamäe Aivar Tallinn 02:00:26.2 57
113 Ööpik Esko Rapla 02:00:27.4 9
114 Pani Marek Tallinn 02:00:27.7 58
115 Tohvrel Rego Harjumaa 02:00:28.3 59
116 Kauk Anti Tallinn 02:00:28.8 19
117 Neemela Tarmo Tallinn 02:00:29.5 20
118 Tomson Toomas Tallinn 02:00:29.8 60
119 Munnukka Antti Soome 02:00:30.1 61
120 Kadajane Kaupo Harjumaa 02:00:30.3 62
121 Luik Sulev Viljandi 02:00:31.6 63
122 Loboda Eduard Tallinn 02:00:33.2 21
123 Hussar Kaidar Võru 02:00:33.3 64
124 Pallo Rait Tallinn 02:00:34.2 65
125 Johanson Oliver Tallinn 02:00:37.2 66
126 Hermet Priit Tallinn 02:00:41.9 67
127 Kriisa Kaido Tallinn 02:00:44.0 68
128 Mikson Margus Tartu 02:00:51.2 69
129 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:00:53.9 11
130 Celmaraugs Ints Läti 02:01:01.2 22
131 Puhke Raivo Tartu 02:01:02.2 23
132 Johanson Jaanus Viljandi 02:01:03.6 70
133 Suppi Ahti Tallinn 02:01:03.8 71
134 Vahi Kunnar Valga 02:01:04.9 72
135 Tarassov Igor Tallinn 02:01:05.1 24
136 Lepp Marko Tallinn 02:01:09.4 73
137 Soonets Art Tartu 02:01:27.6 25
138 Kulbin Andres Tartu 02:01:29.6 74
139 Linkgreim Jaanus Tallinn 02:01:32.6 75
140 Eiduka Ivanda Läti 02:01:34.2 2
141 Krull Kaupo Tallinn 02:01:43.4 14
142 Mägi Toomas Valga 02:01:47.2 76
143 Kristal Tõnis Harjumaa 02:01:50.6 26
144 Evert Jaak Tallinn 02:01:52.7 27
145 Suppi Timo Harjumaa 02:01:57.3 77
146 Pilv Ivar Järvamaa 02:01:59.5 28
147 Mölder Ivo Järvamaa 02:02:00.5 29
148 Puhm Steven Tartu 02:02:02.9 15
149 Tarvis Peeter Rapla 02:02:10.5 2
150 Kuhi Rainer Hiiumaa 02:02:12.6 78
151 Furmanis Maris Läti 02:02:13.1 79
152 Alling Urmo Harjumaa 02:02:13.4 30
153 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 02:02:13.4 80
154 Brazenas Giedrius Leedu 02:02:15.6 31
155 Maidla Alo Harjumaa 02:02:19.6 32
156 Zvingulis Aigars Läti 02:02:27.6 12
157 Vilkis Gunars Läti 02:02:37.4 81
158 Hiiemäe Janek Lääne-Viru 02:02:50.7 82
159 Kaeramaa Gaido Tartu 02:03:01.5 33
160 Ketonen Carina Soome 02:03:12.7 3
161 Einsalu Ants Lääne-Viru 02:03:13.2 3
162 Ord Tõnu Tallinn 02:03:20.9 34
163 Jõeäär Gert Tallinn 02:03:26.5 10
164 Havik Margus Harjumaa 02:03:28.0 11
165 Baranovskis Guntars Läti 02:03:28.3 35
166 Palm Tõnno Tallinn 02:03:28.3 83
167 Tiit Aarne Tartu 02:03:28.5 84
168 Hendrikson Tõnu Võru 02:03:28.7 85
169 Nielsen Mart Tallinn 02:03:29.0 86
170 Kaldre Raul Tallinn 02:03:30.8 87
171 Rebane Marko Tallinn 02:03:36.3 88
172 Lagenõmm Aivar Järvamaa 02:03:38.2 89
173 Esnar Kaur Rapla 02:03:39.3 90
174 Puusepp Martin Tallinn 02:03:40.0 12
175 Sammalsaar Mait Harjumaa 02:03:43.2 4
176 Põvvat Rainer Tartu 02:03:48.1 16
177 Mälberg Meelis Põlva 02:03:48.7 91
178 Hirv Pait Tallinn 02:03:48.8 92
179 Kübar Andres Põlva 02:03:53.7 5
180 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 02:03:56.6 93
181 Liksor Rauno Tallinn 02:03:56.7 13
182 Kamenik Egert Tallinn 02:03:59.3 94
183 Neemela Kurmo Tartu 02:04:00.6 95
184 Räim Riko Saaremaa 02:04:04.7 96
185 Narusk Hegri Tartu 02:04:05.3 97
186 Lepik Jano Tartu 02:04:06.2 98
187 Aasoja Arbo Harjumaa 02:04:19.8 36
188 Kannimäe Viljar Võru 02:04:22.0 14
189 Soidla Margus Lääne-Viru 02:04:26.0 37
190 Melgalvis Gatis Läti 02:04:36.4 99
191 Paat Ly Tallinn 02:04:37.8 1
192 Vosylius Darius Leedu 02:04:50.4 38
193 Ints Kalev Tartu 02:04:52.8 100
194 Tammsaar Marko Tallinn 02:04:55.6 101
195 Viies Marcus Tallinn 02:04:56.2 17
196 Zunna Vilmars Läti 02:05:06.5 13
197 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:05:08.3 6
198 Rebas Rauno Harjumaa 02:05:11.8 102
199 Arge Aimur Saaremaa 02:05:12.5 14
200 Ilves Sven Tallinn 02:05:17.1 15
201 Arak Anti Tallinn 02:05:18.0 103
202 Jõessar Janari-Joel Rapla 02:05:20.0 16
203 Miller Mait Tallinn 02:05:21.8 104
204 Lainoja Teet Tartu 02:05:27.3 39
205 Reiljan Kuldar Tallinn 02:05:27.4 15
206 Ever Riho Harjumaa 02:05:27.5 40
207 Pindis Toomas Võru 02:05:27.8 105
208 Sedlenieks Ivars Läti 02:05:28.6 7
209 Kivioja Raimo Lääne-Viru 02:05:34.7 106
210 Kukk Meelis Pärnu 02:05:35.0 8
211 Ilves Martin Jõgeva 02:05:36.1 17
212 Laanemets Meelis Tallinn 02:05:36.4 107
213 Rotberg Raimo Harjumaa 02:05:39.6 108
214 Kask Janek Lääne-Viru 02:05:40.3 109
215 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:05:42.6 16
216 Oja Meelis Valga 02:05:44.6 110
217 Järveoja Jaanus Harjumaa 02:05:47.4 17
218 Käit Tiit Tallinn 02:05:48.0 111
219 Mesila Raidar Tallinn 02:05:48.4 112
220 Pärnik Jüri Tartu 02:05:49.7 41
221 Tõnisson Toomas Tallinn 02:05:50.2 113
222 Saar Kaido Jõgeva 02:05:50.6 42
223 Grünberg Harry Harjumaa 02:05:51.9 114
224 Olkonen Erik Tartu 02:05:54.1 18
225 Pütsepp Mati Tartu 02:05:54.6 115
226 Alunurm Alo Tallinn 02:05:55.1 116
227 Jeret Kalevi Pärnu 02:06:00.0 18
228 Lepik Urmas Tallinn 02:06:01.8 117
229 Rebane Indrek Tartu 02:06:02.1 118
230 Kiskonen Eero Harjumaa 02:06:02.1 119
231 Lepasalu Laura Tartu 02:06:04.4 2
232 Koot Romek Soome 02:06:05.8 120
233 Jaani Robert Tartu 02:06:06.1 43
234 Nõmm Andrus Harjumaa 02:06:11.7 121
235 Viikmäe Kaupo Rapla 02:06:12.9 44
236 Ernits Ardu Jõgeva 02:06:13.2 19
237 Türbsal Aimar Lääne-Viru 02:06:13.8 122
238 Cimermanis Oskars Läti 02:06:15.9 19
239 Voitk Jüri Harjumaa 02:06:19.9 9
240 Tanner Kalev Tallinn 02:06:22.3 45
241 Pedai Andrus Tallinn 02:06:23.9 123
242 Vaher Vallo Tartu 02:06:25.3 124
243 Suurpere Arvi Tartu 02:06:28.1 125
244 Morjakov Andrei Tartu 02:06:28.5 126
245 Ilves Teet Tallinn 02:06:31.9 20
246 Jagomägi Teet Tartu 02:06:32.8 46
247 Tammesoo Raul Tartu 02:06:33.4 47
248 Ilves Kea-Kaia Tallinn 02:06:33.9 4
249 Fjodorov Nikolai Tartu 02:06:34.0 10
250 Toiger Timo Tallinn 02:06:34.0 127
251 Lipp Aivar Tallinn 02:06:38.3 128
252 Oolo Marek Tartu 02:06:42.2 129
253 Danilov Andrus Harjumaa 02:06:46.2 130
254 Laanela Danek Pärnu 02:06:47.0 131
255 Müür Jaanus Saaremaa 02:06:52.2 132
256 Zebers Ainars Läti 02:06:53.6 21
257 Antoniak Marek Harjumaa 02:06:55.4 48
258 Karja Kaupo Viljandi 02:06:55.5 18
259 Ots Indrek Võru 02:06:56.0 133
260 Suurmägi Marko Viljandi 02:06:57.2 134
261 Meringo Meelis Tallinn 02:06:57.9 11
262 Kadajane Erik Viljandi 02:06:58.2 135
263 Kursitis Toms Läti 02:06:59.2 20
264 Siimer Martin Tallinn 02:07:01.5 136
265 Zilinskas Tautvydas Leedu 02:07:03.9 137
266 Tukia Margus Harjumaa 02:07:05.6 138
267 Gotfridsons Viktors Läti 02:07:09.1 12
268 Peensalu Aimer Tallinn 02:07:15.2 139
269 Pint Meelis Tallinn 02:07:15.3 140
270 Lanno Üllar Tallinn 02:07:18.7 49
271 Tilk Arne Põlva 02:07:20.5 50
272 Mägi Indrek Viljandi 02:07:21.5 141
273 Kalder Madis Tartu 02:07:21.6 51
274 Vilen Mika Soome 02:07:22.0 52
275 Vuin Indrek Tallinn 02:07:25.8 21
276 Tamm Bruno Tallinn 02:07:36.0 142
277 Oot Anti Tartu 02:07:37.6 4
278 Nigul Alar Tallinn 02:07:38.8 53
279 Raudik Raimo Tartu 02:07:41.0 54
280 Põld Heigo Tallinn 02:07:46.6 55
281 Randma Kristjan Tartu 02:08:09.7 19
282 Valdur Tõnu Harjumaa 02:08:10.3 22
283 Bogdanov Risto Tartu 02:08:10.5 143
284 Pukk Andre Harjumaa 02:08:10.6 144
285 Jaks Indrek Tartu 02:08:17.8 56
286 Freiberg Sven Harjumaa 02:08:21.3 145
287 Lapidus Boris Tallinn 02:08:21.8 146
288 Laur Urmas Tallinn 02:08:29.0 147
289 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 02:08:34.4 57
290 Priks Hanno Valga 02:08:37.2 23
291 Leemet Rainer Tallinn 02:08:37.5 148
292 Kivi Riho Valga 02:08:40.8 149
293 Külm Vahur Harjumaa 02:08:43.2 58
294 Laanoja Risto Tallinn 02:08:43.5 150
295 Mõts Olavi Võru 02:08:53.6 59
296 Jõgi Johannes Tallinn 02:09:01.2 22
297 Sudemäe Villy Harjumaa 02:09:02.3 13
298 Liht Sulev Tallinn 02:09:02.9 24
299 Parm Signe Tartu 02:09:08.3 5
300 Puhm Reijo Tartu 02:09:12.4 23
301 Jüri Mihkel Tartu 02:09:12.4 24
302 Eelmets Indrek Harjumaa 02:09:12.7 151
303 Elster Heiti Tallinn 02:09:13.4 152
304 Männisalu Andrus Harjumaa 02:09:13.5 153
305 Raudsepp Kalev Jõgeva 02:09:14.5 14
306 Strikholm Peeter Pärnu 02:09:14.7 154
307 Holtsmann Siim Lääne-Viru 02:09:15.3 25
308 Ervin Urmas Lääne-Viru 02:09:16.1 25
309 Tamm Tarmo Pärnu 02:09:25.3 155
310 Nurmsalu Rain Tallinn 02:09:29.7 60
311 Sutt Eero Tartu 02:09:30.2 156
312 Suviorg Siim Lääne-Viru 02:09:30.3 26
313 Liis Lembit Jõgeva 02:09:31.7 15
314 Priks Keijo Valga 02:09:31.9 27
315 Perm Ivar Tartu 02:09:34.8 61
316 Kesa Paul Tallinn 02:09:38.1 157
317 Käsi Marko Tartu 02:09:40.7 158
318 Bucelis Aurimas Leedu 02:09:44.9 159
319 Allik Enn Viljandi 02:09:45.6 26
320 Aus Jaanus Pärnu 02:09:50.6 160
321 Pae Arno Tallinn 02:09:50.7 161
322 Saarnits Kaspar Põlva 02:09:52.9 62
323 Kuldmäe Toivo Pärnu 02:09:54.9 27
324 Mihkels Stanislav Tartu 02:09:55.8 162
325 Kerve Neeme Tartu 02:09:56.4 163
326 Valk Hillar Lääne-Viru 02:10:00.3 1
327 Kallakmaa Teet Järvamaa 02:10:05.0 63
328 Daugirdas Arunas Leedu 02:10:06.2 64
329 Vahar Jüri Pärnu 02:10:06.8 65
330 Kukk Andres Põlva 02:10:08.1 28
331 Tamm Margus Tallinn 02:10:10.6 66
332 Fjodorov Ain Valga 02:10:16.1 164
333 Viitkar Marti Tartu 02:10:16.1 29
334 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 02:10:16.4 165
335 Mesi Ilmar Lääne-Viru 02:10:22.1 2
336 Männama Kalle Tallinn 02:10:24.3 5
337 Tulk Heiki Tallinn 02:10:26.7 28
338 Salum Ants Tallinn 02:10:28.5 166
339 Celkys Donatas Leedu 02:10:31.8 20
340 Kihulane Meelis Tartu 02:10:31.9 167
341 Joandi Tõiv Tallinn 02:10:32.5 67
342 Kerner Argo Harjumaa 02:10:34.1 68
343 Oja Jaan Valga 02:10:34.5 2
344 Rindzevicius Marijus Leedu 02:10:43.7 168
345 Leius Aivar Valga 02:10:44.1 169
346 Jair Ergo Tallinn 02:10:44.2 170
347 Elur Sven Viljandi 02:10:44.6 171
348 Mõis Jüri Tallinn 02:10:45.6 16
349 Grauen Viljar Tallinn 02:10:48.3 172
350 Soom Henri Tartu 02:10:52.2 30
351 Anton Tair Pärnu 02:10:54.8 173
352 Alumaa Alar Harjumaa 02:10:59.6 174
353 Nikolai Jarmo Tallinn 02:11:00.1 21
354 Tuul Renee Tallinn 02:11:00.2 69
355 Sammel Koit Tallinn 02:11:02.4 70
356 Uuk Aimur Tartu 02:11:06.2 29
357 Viigipuu Toomas Tartu 02:11:08.0 17
358 Pletiens Ilgvars Läti 02:11:08.1 18
359 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:11:19.8 19
360 Soodla Raul Jõgeva 02:11:24.9 71
361 Kirsipuu Tiit Tallinn 02:11:25.2 175
362 Eilo Siim Lääne-Viru 02:11:25.4 31
363 Pilbas Kristian Tallinn 02:11:27.4 176
364 Apse Agnis Läti 02:11:28.2 177
365 Lill Sven Soome 02:11:29.4 178
366 Dolgovas Andrejus Leedu 02:11:34.1 32
367 Erilane Ants Viljandi 02:11:34.3 179
368 Eilo Enno Lääne-Viru 02:11:36.0 72
369 Shuksts Normunds Läti 02:11:37.9 180
370 Aibast Erik Tallinn 02:11:44.1 181
371 Musting Ivo Tallinn 02:11:47.9 182
372 Toots Valdis Tartu 02:11:51.5 183
373 Lepp Andrus Tartu 02:11:54.3 73
374 Orav Raigo Jõgeva 02:11:55.6 184
375 Irves Hillar Võru 02:11:55.6 74
376 Suurman Herkki Harjumaa 02:11:57.1 75
377 Ansip Evelin Tartu 02:12:01.3 6
378 Järv Hannes Tallinn 02:12:03.0 185
379 Mägi Risto Pärnu 02:12:03.3 33
380 Laurson Mati Tartu 02:12:04.1 76
381 Maaroos Martin Tartu 02:12:04.2 186
382 Adamson Urmas Tallinn 02:12:04.6 187
383 Laosma Raimo Harjumaa 02:12:05.9 188
384 Kruusenberg Ivar Järvamaa 02:12:06.5 22
385 Janter Tõnu Tallinn 02:12:09.3 189
386 Raudik Alo Tartu 02:12:09.5 190
387 Soosaar Cardo Tartu 02:12:14.1 191
388 Liivak Kalmer Valga 02:12:14.3 23
389 Kiens Jüri Tartu 02:12:14.3 30
390 Silver Jaanus Tartu 02:12:15.0 77
391 Hommik Mart Võru 02:12:15.5 192
392 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:12:17.7 31
393 Aasa Jan Tartu 02:12:22.4 193
394 Kiipsaar Raido Harjumaa 02:12:25.1 78
395 Segerkrantz Tõnis Tallinn 02:12:26.4 79
396 Virkus Eduard Pärnu 02:12:27.8 6
397 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 02:12:28.3 80
398 Pettai Madis Tallinn 02:12:29.4 81
399 Kolk Hannes Harjumaa 02:12:29.4 194
400 Arula Raul Tartu 02:12:29.7 20
401 Griaznovas Ricardas Leedu 02:12:31.5 195
402 Nurk Kaarel Tartu 02:12:35.3 196
403 Elur Elvis Viljandi 02:12:40.7 24
404 Nõmm Raivo Viljandi 02:12:41.1 197
405 Sõmmer Andi Viljandi 02:12:41.4 21
406 Karolin Martin Tallinn 02:12:42.2 198
407 Toss Kaarel Viljandi 02:12:42.9 7
408 Kaur Margus Tartu 02:12:48.1 82
409 Saetalu Andres Tartu 02:12:49.1 32
410 Ahven Priit Valga 02:12:51.3 25
411 Murd Märt Ida-Viru 02:12:52.2 199
412 Rõõmussar Raigo Pärnu 02:12:53.4 200
413 Kriisa Kaido Jõgeva 02:12:56.7 83
414 Kostabi Marek Võru 02:12:57.8 201
415 Pinkis Artis Läti 02:13:01.6 202
416 Saar Sulev Lääne-Viru 02:13:03.6 203
417 Kiristaja Kalle Harjumaa 02:13:07.2 84
418 Kikkas Andrus Tallinn 02:13:16.7 204
419 Laanemets Raivo Tallinn 02:13:17.0 85
420 Mägi Tuulis Tartu 02:13:18.0 205
421 Baltaisbrencis Janis Läti 02:13:18.2 206
422 Sonntak Silver Pärnu 02:13:21.1 207
423 Haze Janis Läti 02:13:22.8 208
424 Nõmm Kalev Tallinn 02:13:23.4 33
425 Koll Mart Jõgeva 02:13:24.8 86
426 Kanistik Heiki Tallinn 02:13:26.2 209
427 Klampe Indrek Võru 02:13:27.1 210
428 Reissaar Alari Lääne-Viru 02:13:31.8 87
429 Reinsalu Toomas Põlva 02:13:37.4 211
430 Türbsal Madis Lääne-Viru 02:13:39.3 212
431 Grün Gert Tallinn 02:13:45.1 213
432 Tarasovs Pavels Läti 02:13:53.0 214
433 Pintsaar Karl Tartu 02:13:53.9 26
434 Kroodo Märt Tartu 02:13:54.5 34
435 Vähi Nikolai Valga 02:13:54.8 88
436 Kull Erki Tartu 02:13:55.0 215
437 Sepp Andres Pärnu 02:13:55.1 89
438 Arlauskas Remigijus Leedu 02:13:55.1 216
439 Viltsin Andris Harjumaa 02:13:55.1 217
440 Mäe Lauri Tallinn 02:13:55.4 27
441 Hallop Toomas Pärnu 02:13:55.8 34
442 Laine Andre Võru 02:13:57.8 90
443 Elling Toomas Tallinn 02:14:08.4 218
444 Kalvaitis Darius Leedu 02:14:09.3 91
445 Armulik Marek Tartu 02:14:13.3 219
446 Reiman Priit Tartu 02:14:16.3 220
447 Kuusk Margo Pärnu 02:14:18.5 221
448 Toome Roland Lääne-Viru 02:14:22.6 92
449 Lavrinovic Aleksandr Leedu 02:14:23.0 222
450 Kalev Kaupo Tallinn 02:14:24.9 223
451 Baranovskis Henrikas Leedu 02:14:26.4 93
452 Vasar Kaidu Valga 02:14:27.4 224
453 Jürgenson Indrek Tartu 02:14:27.5 225
454 Ait Aivo Tallinn 02:14:28.8 226
455 Vunk Kalev Tartu 02:14:32.6 94
456 Pedai Martin Tallinn 02:14:32.8 227
457 Suvi Kristjan Tallinn 02:14:33.5 228
458 Eelma Tõnu Lääne-Viru 02:14:37.2 229
459 Pärnaste Ats Tallinn 02:14:37.5 230
460 Kaare Ain Tartu 02:14:40.5 35
461 Koivulahti Katja Soome 02:14:41.3 7
462 Jurs Hassar Tartu 02:14:42.7 231
463 Kirikall Kaupo Harjumaa 02:14:44.1 95
464 Soodla Guido Tartu 02:14:46.0 96
465 Kalmus Kaspar Võru 02:14:46.8 232
466 Laidre Reno Tartu 02:14:47.2 233
467 Münter Andres Tallinn 02:14:48.7 97
468 Uurimäe Are Tallinn 02:14:52.1 234
469 Leer Janek Tallinn 02:14:53.1 235
470 Normak Kata-Liina Tallinn 02:14:54.3 3
471 Dimza Karlis Läti 02:14:54.6 35
472 Tank Indrek Tartu 02:15:00.8 236
473 Kroon Jorma Lääne-Viru 02:15:02.9 237
474 Laaniste Mart Järvamaa 02:15:04.3 238
475 Ümarik Indrek Tartu 02:15:04.7 98
476 Falten Hannes Tallinn 02:15:04.9 239
477 Maksimovski Rene Tallinn 02:15:08.6 99
478 Tobreluts Rainer Tartu 02:15:15.4 100
479 Kütt Ott Pärnu 02:15:16.6 101
480 Tölpt Avo Tallinn 02:15:16.9 102
481 Grünberg Kaarel Tartu 02:15:20.5 36
482 Jõessar Andres Rapla 02:15:21.4 240
483 Meleshko Tomas Leedu 02:15:22.8 103
484 Kaasik Illar Ida-Viru 02:15:26.0 36
485 Litovtshenko Kirill Tallinn 02:15:26.6 104
486 Licht Oliver Harjumaa 02:15:27.1 37
487 Soosaar Tiit Tartu 02:15:27.9 28
488 Sööt Martin Tartu 02:15:28.3 29
489 Kirsipuu Jaak Tartu 02:15:28.6 241
490 Egorov Urmas Ida-Viru 02:15:28.7 105
491 Liivamägi Kalev Tartu 02:15:30.5 106
492 Orav Ingmar Võru 02:15:32.2 242
493 Meeru Mart Jõgeva 02:15:32.2 243
494 Arrak Tõnu Tartu 02:15:32.5 38
495 Irik Rein Tallinn 02:15:32.7 22
496 Erik Raivo Harjumaa 02:15:34.7 107
497 Allas Peeter Harjumaa 02:15:34.9 244
498 Birnbaum Erki Pärnu 02:15:36.4 245
499 Eesmaa Andrus Tallinn 02:15:38.3 246
500 Pert Peeter Rapla 02:15:41.0 108
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE