estenglv
WAP version
Login form
RSS
Pavel Loskutov võitis rajarekordiga 79.Suurjooksu ümber Viljandi järve 01.05.2008 (0)
Mayeri Järvejooksude sarja avaürituse, 79. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitis ülekaalukalt Pavel Loskutov. Eesti esistaier kulutas järveringi läbimiseks aega 34.50, mis on uus rajarekord ...
1.mai 2008 - 79. Suurjooks Ümber Viljandi järve 08.03.2008 (1)
Jooks on aegade katsumusele hästi vastu pidanud. Sellest on saanud Viljandimaa spordielu suursündmus ja spordielu järjepidevuse sümbol. Jooks on võitnud kindla koha Eesti spordikalendris ja on ...
Jooksusõpru ootavad Mayeri Järvejooksud 06.03.2008 (0)
Ümber Viljandi järve jooks - 12 km
Kepikõnd ümber Viljandi järve- 12 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
79. Ümber Viljandi järve Suurjooks
Aeg 01.05.2008
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants ~12 km. Ühistart kell 12:00
Kepikõnd kell 12:00
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
Klubide paremusjärjestus
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 1 Loskutov Pavel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:34:50 1
2 2 Lukin Sergei 00:35:42 1
3 76 Nurme Tiidrek Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:36:29 2
4 3 Koshelev Vjatseslav KJK Kalev Sillamäe 00:36:35 1
5 56 Püi Taivo Sportkeskus.ee 00:37:10 3
6 18 Tiislär Kaupo Sportkeskus.ee 00:37:23 4
7 20 Pitertsev Mihhail 00:37:33 5
8 25 Soolo Lauri VAK Staier 00:37:51 6
9 6 Saveljev Aleksei Stamina 00:37:54 7
10 102 Palmi Rauno EMÜ SK 00:38:03 8
11 118 Vulla Elar Rakvere KJK Vike 00:38:10 9
12 140 Vaher Sander EKJ SK Tallinn 00:38:31 10
13 12 Tambur Taavi G4S SK 00:38:57 11
14 29 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 00:39:00 12
15 9 Kits Keio EMÜ SK 00:39:12 13
16 1261 Koshelev Deniss KJK Kalev Sillamäe 00:39:27 14
17 26 Matisons Aigars 00:39:43 2
18 112 Juulik Tõnis KJK Saare 00:39:51 15
19 1199 Markov Aleksei "SK ""Mits""" 00:40:00 16
20 1437 Sasmin Kaupo 00:40:08 17
21 100 Vahtra Eeri SK Contra 00:40:18 18
22 137 Kraas Andreas Tartu EKJ SK 00:40:20 19
23 58 Vastsjonok Aleksandr USPEX 00:40:33 20
24 1739 Pavlov Ulvar WEST SPORT 00:40:43 2
25 83 Mustasaar Mario Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:40:49 21
26 7 Mooses Martin KJS Sakala 00:40:53 22
27 45 Männi Allan Sportkeskus.ee 00:40:54 23
28 46 Priks Keijo VAK Staier 00:40:55 24
29 114 Ränkel Raido Rakvere KJK Vike 00:41:05 1
30 38 Teteris Janis A 2 00:41:07 25
31 24 Piirsalu Meelis 00:41:09 3
32 53 Veilberg Ago West Sport 00:41:11 1
33 30 Õunapuu Erko Nõmme KJK 00:41:12 26
34 51 Vaher Paavo 00:41:15 27
35 1181 Klk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 00:41:17 3
36 35 Nõmm Raivo VAK Staier 00:41:19 28
37 132 Vares Kristjan VAK Staier 00:41:20 29
38 23 Sokolova Natalja 00:41:26 1
39 97 Villemson Olavi KJS Sakala 00:41:34 2
40 17 Jürs Sander 00:41:34 30
41 1826 Eding Andre G4S SK 00:41:37 31
42 119 Lein Andrus Rakvere KJK Vike 00:41:38 32
43 33 Tomingas Indrek Üksik-sidepataljon 00:41:39 33
44 99 Pedak Jaanus West Sport 00:41:41 4
45 21 Paap Hasso Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:41:43 34
46 86 Koit Silver Võru KJK Lõunalõvi 00:41:45 4
47 36 Sune Andres Rakvere KJK Vike 00:41:47 2
48 42 Õitspuu Ando JK Sarma 00:41:47 35
49 1769 Grigorjevs Vjaceslavs Livanu VK 00:41:48 5
50 44 Kaiv Taavi Stamina 00:41:52 36
51 199 Kärp Algo Viljandi SUKL 00:41:55 37
52 95 Kaar Alar VAK Staier 00:41:56 38
53 50 Zunda Antis Gulbene 00:41:57 3
54 61 Bauman Jaanus 00:41:59 39
55 1470 Trossmann Kristjan SK Esto 00:42:00 40
56 40 Sepp Innar JK Sarma 00:42:04 5
57 49 Teppo Indrek 00:42:05 41
58 82 Linn Andi VAK Staier 00:42:13 6
59 87 Aasmäe Meelis 00:42:16 7
60 39 Paris Olav VAK Staier 00:42:17 42
61 134 Bondarev Sergei SS Marathon 00:42:17 43
62 28 Subi Rivo VAK Staier 00:42:19 44
63 1839 Gering Margus PSK Narvic 00:42:25 3
64 31 Jänes Jaan VAK Staier 00:42:33 45
65 2029 Mager Sergei SS KALEV 00:42:35 4
66 92 Veilberg Meelis West Sport 00:42:44 4
67 155 Nimmerfeldt Tõnis Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:42:45 46
68 54 Kallak Jaan SPKL Saarepeedi 00:42:54 47
69 71 Emajõe Viljo Stamina 00:42:57 5
70 109 Mäe Tambet EMÜ SK 00:42:59 5
71 77 Kuusalu Asko Stamina 00:43:08 48
72 72 Kikkas Simmo Stamina 00:43:09 49
73 150 Org Tõnis 00:43:11 50
74 122 Velba Heiki Alutaguse 00:43:14 6
75 41 Kais Ülari VAK Staier 00:43:14 51
76 165 Jaaska Allan Stamina 00:43:16 8
77 107 Roosimaa Mart 00:43:17 52
78 60 Talves Priit VAK Staier 00:43:19 53
79 174 Villemson Valdur 00:43:20 54
80 47 Savastver Alar Stamina 00:43:22 9
81 176 Rebane Raivo 00:43:23 6
82 3495 Pajumägi Marek 00:43:25 55
83 81 Sabre Kaupo 00:43:27 7
84 75 Õiglane Jan Raja KT 00:43:28 7
85 74 Mägi Risto SUKL Jõulu 00:43:29 56
86 65 Reitsnik Tarmo Stamina 00:43:33 10
87 526 Kolk Valmer 00:43:37 8
88 157 Poll Cris Rakvere KJK Vike 00:43:38 8
89 57 Kütt Veiko RPM Grupp 00:43:42 57
90 231 Kivistik Kaur 00:43:43 9
91 160 Emajõe Taavi 00:43:45 58
92 85 Jakson Ahto 00:43:45 11
93 210 Tammemäe Joosep Viljandi SUKL 00:43:45 10
94 66 Randma Risto Üksik-sidepataljon 00:43:46 59
95 121 Rosen Ulf 00:43:47 12
96 80 Bondarevs Andrejs Livanu VK 00:43:48 60
97 1816 Laineste Andres 00:43:51 13
98 178 Andrejeva Olga 00:43:57 2
99 59 Bõtshkov Mihhail USPEX 00:44:02 61
100 350 Lessing Janek 00:44:11 62
101 1259 Zuburs Dainis 00:44:14 14
102 1262 Urjadnikov Deniss KJK Kalev Sillamäe 00:44:21 11
103 106 Jutkin Ivan JK Tempo 00:44:30 12
104 104 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 00:44:31 63
105 101 Koop Kalle 00:44:33 9
106 116 Saar Heigo SKANSKA 00:44:43 15
107 111 Pullerits Priit Eesti Ajakirjanikud 00:44:44 10
108 2325 Helemäe Erki 00:44:48 64
109 421 Tomp Ahti 00:44:50 65
110 48 Mõnjam Ain Sportkeskus.ee 00:44:53 6
111 22 Afanasjev Viktor 00:44:57 11
112 1976 Kõvatomas Taavi 00:44:58 66
113 133 Kasekamp Andrus 00:45:00 16
114 257 Mäe Vahur "Sõudeklubi ""Pärnu""" 00:45:02 67
115 14 Chirkov Valery 00:45:04 7
116 144 Luts Marek SK Viraa 00:45:08 17
117 522 Aristov Dmitri "SK ""Mits""" 00:45:09 1
118 161 Tambet Priit Vak Staier 00:45:13 18
119 256 Allvee Indrek 00:45:15 13
120 94 Priks Morten VAK Staier 00:45:17 14
121 123 Parve Heikki 00:45:18 8
122 138 Osjamets Madis 00:45:21 68
123 1371 Bahovski Janek Suusahullud 00:45:23 69
124 168 Laasu Arnold 00:45:24 9
125 27 Ervald Priit VAK Staier 00:45:27 70
126 68 Salla Raimo Türi Jõud 00:45:30 71
127 1515 Siimumäe Margo Stamina 00:45:31 12
128 372 Koemets Kaido 00:45:31 72
129 130 Etverk Erkki 00:45:31 19
130 267 Ling Martin 00:45:32 2
131 180 Nöps Antti KARVASED JALAD 00:45:33 20
132 2035 Marhele Ilona 00:45:33 3
133 201 Rohtla Urmas 00:45:38 13
134 1332 Hubel Indrek Viljandi SUKL 00:45:41 73
135 185 Aboltins Ilgvars Pedas meza 00:45:42 1
136 91 Põldre Urmas West Sport 00:45:42 14
137 63 Ratasepp Rait 00:45:46 74
138 240 Tammjärv Karel 00:45:47 75
139 338 Luik Kaido 00:45:47 76
140 117 Rõigas Paavo 00:45:48 21
141 141 Sammel Arne VAK Staier 00:45:52 2
142 1607 Lepmets Priit 00:45:54 22
143 237 Kass Madis 00:45:56 15
144 128 Alvre Joonas VAK Staier 00:45:56 77
145 184 Luik Tarmo SK Lauakas 00:45:59 78
146 1977 Kõvatomas Karli 00:45:59 79
147 186 Norman Mart 00:46:02 23
148 1667 Hansmann Siim 00:46:03 80
149 1295 Ancans Gatis Livanu BJSS 00:46:03 3
150 190 Toom Toomas Stamina 00:46:04 10
151 125 Raudla Priit VAK Staier 00:46:05 81
152 298 Epner Martin 00:46:06 24
153 2040 Merirand Marti 00:46:07 16
154 1185 Jesse Aivar 00:46:10 3
155 302 Tikk Ermo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:46:11 17
156 211 Valdmaa Lauri 00:46:14 82
157 120 Soo Allar tartu suusaklubi 00:46:20 18
158 103 Toom Olev JK Tempo 00:46:21 83
159 139 Karabelnik Kristjan 00:46:22 84
160 287 Kambek Siim Eesti Kurtide Spordiliit 00:46:24 85
161 391 Mangusson Maile 00:46:24 1
162 19 Fomatskin Priit 00:46:24 86
163 254 Talts Ain 00:46:25 87
164 1644 Jürisoo Riho VAK Staier 00:46:28 88
165 1300 Terehhov German 00:46:29 25
166 151 Järvesoo Rommi Vak Staier 00:46:30 19
167 1373 Truu Janek Suusahullud 00:46:35 26
168 273 Rähn Ahto 00:46:36 89
169 415 Pärn Maarius 00:46:38 90
170 366 Lokk Sulev Stamina 00:46:38 27
171 383 Tilga Kajar 00:46:39 15
172 443 Pähn Janar VAK STAIER 00:46:41 91
173 131 Kaigas Einar VAK Staier 00:46:42 92
174 208 Kollo Madis Nõmme Sk 00:46:45 93
175 269 Karon Priit 00:46:46 28
176 1341 Tärno Indrek 00:46:48 29
177 217 Laur Mikk 00:46:50 94
178 2268 Vahi Kunnar 00:46:51 30
179 223 Taska Martin New Balance Team 00:46:52 95
180 221 Laur Severi 00:46:55 96
181 345 Leiger Roomet WILO Team 00:46:56 97
182 166 Vellerind Rain 00:46:56 16
183 251 Liivoja Rain 00:46:57 20
184 301 Kuldjärv Rain RST TEAM 00:46:59 98
185 43 Khrushkov Aleksander KJK Kalev Sillamäe 00:46:59 4
186 3486 Järvi Esko 00:47:01 99
187 113 Martinson Toivo Vak Staier 00:47:02 11
188 303 Kalmus Martin rõngu lumemehed 00:47:02 100
189 1408 Saar Kaido perekond saar 00:47:03 17
190 278 Teder Martin 00:47:03 5
191 1711 Juursalu Timo Alutaguse Suusaklubi 00:47:03 101
192 1394 Schmidt Kaarel s/k MITS 00:47:04 1
193 215 Ling Inno 00:47:04 18
194 224 Titma Timo SK Altius 00:47:04 102
195 266 Meri Martin 00:47:05 103
196 1766 Klesmann Villu 00:47:07 31
197 1821 ?agin Leonid SK USPEX 00:47:08 21
198 341 Villems Viljar 00:47:09 104
199 32 Jõgis Tarko 00:47:09 105
200 200 Väärsi Jaak Bäng 00:47:11 12
201 143 Mäe Tambet 00:47:16 106
202 324 Treimuth Meelis Haanja RK 00:47:16 32
203 225 Tomp Märt VAK Staier 00:47:17 13
204 96 Metsva Raul VAK Staier 00:47:18 107
205 64 Nilk Andrus Eesti Ajakirjanikud 00:47:21 14
206 692 Haava Henno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:47:24 33
207 2358 Säär Tõnu 00:47:24 34
208 69 Schmidt Arnold 00:47:25 4
209 1190 Luud Aivar Stamina 00:47:25 35
210 227 Ervin Urmas 00:47:27 15
211 1187 Kullas Aivar VAK Staier 00:47:30 19
212 468 Pähn Ragnar VAK Staier 00:47:30 108
213 233 Põllendik Rait Stamina 00:47:32 36
214 1208 Melnika Alona Jekabpils 00:47:34 1
215 426 Tomingas Joonas 00:47:36 22
216 149 Kaljurand Urmas Stamina 00:47:39 16
217 1215 Skubel Andrei "SK ""Mits""" 00:47:41 23
218 127 Salla Marek Türi Jõud 00:47:41 109
219 202 Kaur Margus IKODOR 00:47:44 20
220 610 Paesüld Harles Stamina 00:47:45 110
221 253 Grigorjev Sergei "SK ""Mits""" 00:47:46 17
222 162 Tammoja Andrus sarvik64 00:47:46 21
223 110 Turb Toomas Rulluisuklubi ABEC 00:47:48 5
224 489 Eensaar Silver Tallinn SKM 00:47:49 111
225 353 Rähn Alar 00:47:49 112
226 1935 Kink Ilmar OK Kape 00:47:50 37
227 55 Viidalepp Aadam 00:47:52 113
228 297 Liigand Jaanus 00:47:52 24
229 420 Ardel Janika "SK "" BEAVERS""" 00:47:54 4
230 312 Siimann Siim Tartu Valla Spordikool 00:47:56 25
231 105 Jutkin Mihhail JK Tempo 00:47:56 6
232 189 Randna Taavo Eesti Energia Spordiklubi 00:47:58 114
233 148 Tilk Tiit Sarma 00:47:59 18
234 270 Mäe Jaanus 00:47:59 115
235 1229 Pajur Andrus 00:48:00 19
236 496 Bahtin Dmitri "SK ""Mits""" 00:48:01 6
237 239 Roletsky Heiki 00:48:02 116
238 351 Neerot Martin Viljandi Sõudeklubi 00:48:02 117
239 242 Kuznetsov Madis 00:48:04 118
240 334 Vals Kaja New Balance Team 00:48:06 1
241 115 Lepik Tiit 00:48:07 119
242 1411 Saar Kaimo perekond saar 00:48:09 7
243 172 Kuusik Kaarel VAK STAIER 00:48:14 26
244 264 Jõgiste Ivo 00:48:15 38
245 1520 Rein Margus JK Hermes 00:48:17 2
246 396 Avikson Marko 00:48:19 120
247 98 Haas Ats 00:48:20 27
248 187 Kiisler Aivar TSK Joosu 00:48:20 39
249 129 Õiglane Jaan Raja KT 00:48:22 22
250 2338 Raantse Rannar 00:48:23 121
251 418 Ardel Veiko "SK "" BEAVERS""" 00:48:24 23
252 459 Tõrtõshnõi Mihhail Stamina 00:48:28 122
253 216 Krünberg Klen 00:48:28 28
254 1822 Deksnis Vitalijs Gulbene 00:48:31 7
255 323 Muuli Kalle Eesti Ajakirjanikud 00:48:32 8
256 316 Vaher Anneli VAK STAIER 00:48:32 5
257 368 Pihlak Reigo SAK Tartu 00:48:34 123
258 1439 Voormansik Kaupo LSF PT 00:48:36 124
259 337 Lüüs Riho 00:48:37 9
260 191 Lepik Raul Sihtasutus Valga Sport 00:48:38 125
261 294 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 00:48:42 126
262 246 Andresson Margus 00:48:42 40
263 1447 Mooses Kerli 00:48:43 6
264 2084 Nurk Talis 00:48:45 127
265 1167 Aasamaa Aare 00:48:46 128
266 434 Ruus Urmas 00:48:46 41
267 93 Hartsevnikov Dmitri KJK Kalev Sillamäe 00:48:47 29
268 295 Taar Anastassija KJK Kalev Sillamäe 00:48:47 1
269 52 Nikiforov Sergei KJK Kalev Sillamäe 00:48:48 129
270 299 Zlobin Veniamin SPKL Saarepeedi 00:48:49 42
271 462 Tinast Toivo 00:48:49 8
272 272 Raag Kaupo velo clubbers 00:48:50 130
273 290 Kaasiku Raivo 00:48:51 43
274 292 Univer Neeme 00:48:52 131
275 1201 Tsuvilski Aleksei KJK Kalev Sillamäe 00:48:53 1
276 1406 Mätlik Kaido 00:48:53 10
277 392 Telling Juhan 00:48:54 24
278 247 Randmäe Heiki 00:48:56 44
279 308 Bleive Agu 00:48:58 30
280 124 Kuusik Ants VAK Staier 00:48:59 3
281 203 Väli Jürgo SK Lauakas 00:49:00 132
282 248 Einsalu Ants Albe Team 00:49:00 20
283 2282 Vesnenko Lauri G4S Lõuna-Eesti 00:49:01 133
284 348 Tiislär Kaido Eesti Energia Spordiklubi 00:49:01 134
285 385 Kübarsepp Karmo Spordiklubi Järve 00:49:03 31
286 1375 Vaznevics Janis Livanu VK 00:49:05 21
287 304 Visnap Taavi 00:49:07 135
288 206 Org Indrek 00:49:08 136
289 88 Murov Vjatseslav 00:49:08 137
290 517 Möll Heiki Ülenurme Gümnaasium 00:49:10 138
291 492 Vares Timo SPKL Saarepeedi 00:49:11 139
292 3487 Pärnaste Ats 00:49:13 140
293 2151 Randaru Veiko G4S Lõuna-Eesti 00:49:16 25
294 441 Arvi Mait Ülenurme Gümnaasium 00:49:24 32
295 340 Nurmela Renno 00:49:26 26
296 260 Kaju Andres 00:49:27 141
297 34 Muru Ivo VAK Staier 00:49:27 27
298 158 Talvik Ott 00:49:30 142
299 465 Leisalu Tanel 00:49:31 143
300 300 Tiitus Oliver Viljandi SK 00:49:32 33
301 147 Atonen Meelis VAK Staier 00:49:33 28
302 226 Luht Raivo 00:49:34 22
303 1517 Juurik Margus 00:49:34 45
304 437 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 00:49:37 34
305 2337 Klaasimäe Tarvo 00:49:38 144
306 261 Mäe Lembit 00:49:39 35
307 354 Aasav Joel 00:49:40 145
308 307 Tamm Eerik 00:49:42 29
309 1364 Tops Jaanus LPSK 00:49:43 146
310 456 Jänes Margus OK Orvand 00:49:43 147
311 398 Olev Väino 00:49:44 30
312 234 Kadajane Erik 00:49:45 148
313 108 Palumaa Rein 00:49:45 31
314 313 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 00:49:49 46
315 192 Jaadla Indrek 00:49:51 149
316 236 Raun Rain 00:49:52 47
317 1663 Bessonov Sergei 00:49:52 150
318 549 Mäesepp Aigar Hansa SK 00:49:53 151
319 1557 Kukk Meelis 00:49:54 23
320 2253 Toots Aleksander 00:49:54 48
321 2123 Pool Karel 00:49:55 152
322 525 Põder Elmar VAK Staier 00:49:55 11
323 561 Loog Ürjo 00:49:57 153
324 360 Ojaots Aigar 00:49:58 154
325 309 Toss Kaarel 00:49:58 4
326 194 Karelson Tõnu Viljandi SUKL 00:49:58 32
327 262 Põldoja Heino Jõgeva SVS 00:50:00 1
328 513 Bergman Eero 00:50:00 49
329 2356 Niinsalu Mairold 00:50:01 50
330 571 Prosin Märt 21CC 00:50:02 155
331 1684 Kruut Taavi "SK ""Mits""" 00:50:02 9
332 288 Miina Heino 00:50:03 33
333 163 Pääru Priit 00:50:04 51
334 268 Roosimägi Allan SPORDIKLUBI JÄRVE 00:50:05 156
335 1567 Pärs Mihkel 00:50:06 157
336 311 Kütt Ats 00:50:07 5
337 179 Nirgi Ailar Stamina 00:50:07 34
338 1549 Parv Martin 00:50:08 36
339 1902 Kaljumäe Henri 00:50:08 158
340 314 Mägi Enn 00:50:08 24
341 284 Kimask Eduard USPEX 00:50:10 52
342 520 Ollep Janek VK Tervis 00:50:12 53
343 89 Valdmaa Rein West Sport 00:50:12 25
344 291 Liiva Erki SPKL Saarepeedi 00:50:12 10
345 1322 Schmidt Helen s/k MITS 00:50:13 7
346 417 Virgla Sander 00:50:14 11
347 1635 Kask Ravo 00:50:16 159
348 490 Veermäe Martin 00:50:20 54
349 347 Kallakas Urmo 00:50:22 160
350 326 Ellervee Toomas 00:50:23 26
351 406 Einasto Mart 00:50:24 55
352 491 Lavrentjev Ivan SK Uspex 00:50:25 12
353 1810 Arend Mati 00:50:25 161
354 440 Torim Andres 00:50:27 27
355 282 Kiisler Andres TSK Joosu 00:50:28 56
356 250 Mäe Mehis 00:50:29 162
357 255 Mäe Meelis VALMOS OÜ 00:50:31 163
358 258 Rebane Aleksander VAK Staier 00:50:33 164
359 2259 Tõnisson Chris 00:50:35 165
360 339 Karilaid Ivo 00:50:36 57
361 2222 Suurkivi Mart 00:50:37 37
362 1572 Maier Mikko Käo tiim 00:50:45 166
363 1807 Anton Arvi 00:50:50 13
364 245 Teppo Andres 00:50:52 167
365 997 Pääsik Priit 00:50:58 58
366 281 Traks Hanno 00:51:00 59
367 212 Lillipuu Vello Würth 00:51:01 60
368 3492 Järvi Vaiko 00:51:02 168
369 1765 Eller Villu 00:51:03 14
370 263 Vassus Indrek 00:51:04 169
371 1454 Raja Kevin SPKL Saarepeedi 00:51:05 2
372 289 Shumanov Tiit 00:51:05 28
373 1999 Lepiksaar Madis 00:51:06 170
374 286 Jaani Mart 00:51:11 35
375 317 Jüris Veiko Viljandi SUKL 00:51:12 61
376 229 Marrandi Margus SK Esto 00:51:12 62
377 413 Paju Madis MK Tulevik 00:51:13 15
378 1312 Väre Hans Eesti Ajakirjanikud 00:51:14 171
379 214 Koskaru Meelis MTA SK 00:51:16 172
380 416 Zitshenko Sergei haltransa 00:51:16 29
381 1833 Ervin Alo SK AASPERE 00:51:17 38
382 164 Kull Erki AVERA 00:51:17 63
383 207 Priks Hanno VAK Staier 00:51:18 30
384 1830 Eleksis Elmars Gulbene 00:51:19 6
385 512 Kihuoja Vahur Viljandi SUKL 00:51:23 31
386 205 Zirnask Villu Eesti Ajakirjanikud 00:51:23 36
387 509 Tuur Ülo 00:51:24 2
388 249 Vahtramäe Anneliis VAK Staier 00:51:25 2
389 1564 Poolak Mihhail 00:51:28 39
390 1531 Priedens Maris 00:51:30 64
391 433 Eerme Martin TTÜ-KAPA 00:51:31 37
392 1331 Saar Imre Nõmme SK 00:51:34 40
393 539 Kekkonen Katrin SK Pirita 00:51:34 3
394 1615 Reemi Raigo 00:51:36 173
395 467 Kiis Tõnis SK AASPERE 00:51:37 174
396 902 Miljand Karl-Rauno 21CC 00:51:38 41
397 2364 Orgse Olaf 00:51:38 38
398 461 Rist Martin PunuTiim 00:51:39 175
399 2003 Liebenau Rauno 00:51:39 42
400 839 Vaiksaar Mait OK Lehola 00:51:39 176
401 70 Kallas Kaarel OK Lehola 00:51:39 177
402 2308 Viisimaa Matti 00:51:43 1
403 516 Caklis Aivars 00:51:45 7
404 259 Külm Martin 00:51:47 178
405 3490 Rohtla Risto 00:51:47 179
406 575 Kiipsaar Raido 00:51:49 39
407 2351 Volke Markus-Erik 00:51:51 43
408 608 Liivak Hannes 00:51:52 180
409 453 Kallas Mati 00:51:55 32
410 2316 Kaljuvee Rando 00:51:58 44
411 2326 Karolin Indrek 00:51:59 65
412 2115 Pendonen Mikk 00:51:59 181
413 358 Veski Hannes 00:51:59 40
414 483 Melbardis Dzintars 00:52:00 33
415 196 Vahtramäe Sander 00:52:00 182
416 1551 Toht Martin 00:52:02 183
417 401 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 00:52:02 184
418 219 Kõvatomas Ilmar 00:52:04 34
419 1819 Bakhoff Tamor 00:52:04 185
420 364 Alvre Peeter Tuule Talu 00:52:04 35
421 3474 Marrandi Viljo 00:52:06 186
422 1802 Ancs Janis Gulbene 00:52:06 2
423 424 Liivak Eva 00:52:07 8
424 167 Truu Toomas 00:52:08 66
425 577 Atonen Marek OK Lehola 00:52:09 187
426 386 Nääb Erik Eesti Kurtide Spordiliit 00:52:09 188
427 435 Rohtsalu Jaak Rakvere OK 00:52:10 36
428 562 Linke Martin 00:52:13 189
429 126 Laineste Andres stamina 00:52:14 67
430 570 Toomela Tarmo 00:52:18 190
431 455 Pääru Mikk 00:52:19 41
432 1234 Lenk Anneli VAK Staier 00:52:20 2
433 451 Suurmägi Marko Eesti Ajakirjanikud 00:52:20 191
434 531 Maiste Tarmo 00:52:21 192
435 369 Tammemäe Tarmo 00:52:21 193
436 431 Mägi Aimur VAK Staier 00:52:21 194
437 1493 Kabral Madis Pärnu Kurtide Spordiselts EERO 00:52:21 195
438 900 Orav Mark 00:52:21 196
439 550 Rillo Janno Hansa SK 00:52:22 197
440 497 Tikk Lauri 00:52:23 68
441 1966 Kulu Joel 00:52:25 198
442 457 Smirnov Oleg 00:52:26 199
443 438 Estorn Lilian VAK Staier 00:52:26 1
444 2016 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 00:52:27 200
445 1658 Leimann Sander 00:52:27 45
446 544 Ani Margit 00:52:29 9
447 408 Sillaots Mart 00:52:30 69
448 1416 Schmidt Kairi s/k MITS 00:52:33 4
449 507 Lemberg Raivo Iloprint TEAM 00:52:33 201
450 442 Ellamik Väino 00:52:34 70
451 235 Kurik Kristjan 00:52:35 202
452 181 Pärnassalu Toomas SS MARATHON 00:52:36 42
453 265 Torim Enno VAK Staier 00:52:36 71
454 170 Eomõis Andre 00:52:36 203
455 380 Boze Ando 00:52:38 16
456 218 Särev Ain 00:52:38 43
457 1350 Surazakova Irina KJK Kalev Sillamäe 00:52:38 5
458 2241 Teder Ramo 00:52:40 72
459 329 Piirsalu Rein New Balance Team 00:52:40 3
460 2370 Aigro Ene 00:52:41 1
461 506 Lehtla Reigo 00:52:41 73
462 1308 Pool Hannes 00:52:42 37
463 377 Järve Alo 00:52:45 204
464 478 Lember Toomas 00:52:45 38
465 318 Vassus Raul 00:52:46 205
466 480 Luik Leila G4S Lõuna-Eesti 00:52:49 10
467 534 Kuslap Kaarel Viljandi Sõudeklubi 00:52:50 17
468 458 Maleva Marco 00:52:51 44
469 1247 Kask Ats 00:52:51 206
470 361 Rohtla Kris SPKL Saarepeedi 00:52:54 6
471 427 Rammul Arto Extreme sport 00:52:54 207
472 384 Naber Silver 00:52:56 208
473 466 Kala Peep Eesti Ajakirjanikud 00:52:57 39
474 146 Aigro Maarja 00:52:57 7
475 1857 Hiiesalu Taago 00:52:58 209
476 423 Luidre Manivald 00:52:58 40
477 1407 Paju Kaido 00:52:59 45
478 355 Seeba Aarne 00:53:01 210
479 328 Saar Kaido 00:53:03 74
480 1648 Mäeots Risto 00:53:05 211
481 546 Ots Ivar-Illimar Arigato 00:53:06 212
482 637 Sarap Aivar 00:53:06 75
483 342 Lehesmets Kristjan 00:53:07 213
484 1633 Mätas Rauno 00:53:08 214
485 503 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 00:53:09 76
486 566 Suimets Tarmo 00:53:10 46
487 1656 Ruul Rünno Elioni Spordiklubi 00:53:11 77
488 363 Lepalo Toomas 00:53:11 47
489 485 Luik Liina G4S Lõuna-Eesti 00:53:12 11
490 2377 Sooaru Mait 00:53:12 78
491 407 Hollo Janno 00:53:13 79
492 473 Pritsik Aleksander Gäng 00:53:14 41
493 2005 Liesment Liisa 00:53:15 2
494 319 Tammer Meelis 00:53:16 215
495 1218 Kasemets Andres 00:53:17 216
496 535 Viisut Margus VAK Staier 00:53:19 42
497 464 Sepp Indrek 00:53:20 80
498 136 Laimets Jaanus 00:53:21 217
499 280 Aigro Aiki 00:53:21 12
500 1834 Fedjuk Reigo 00:53:21 218
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tõnn, , 06.05.2008 14:44
Pilte leidub www.hermesclub.ee ja www.viljandimaa.ee
seik, , 03.05.2008 22:46
Kunagi mõõtsin üle. Täpselt enam ei mäleta. "Majade vahelt" on umbkaudu 100 meetrit lühem.
kei, , 03.05.2008 14:55
Pilte on lisatud kusagile ka vä?
tom, , 03.05.2008 13:16
Km postid olid ju minu arust viimased 5 km olemas. Väikesed adidase lipud. Aga mis km poste sa paned kui rada on vabalt valitud teed läbitav.
to eve, , 02.05.2008 22:52
See andur on mõeldud, et läheb ümber pahkluu
, , 02.05.2008 22:45
tore üritus, aga veidi kriitikat ka - need keppidega jooksjad võiks startida näiteks 5 min. hiljem. tagant jooksu alustades oli seal mõõkade vahel gladiaatori tunne :)
kosda, , 02.05.2008 20:47
pasa pani monumendini, sealt järve äärt pidi sillani
a., , 02.05.2008 14:56
Riia mnt-d pidi ikka.
viktor, , 02.05.2008 14:17
Kas keegi teab kuidas Loskutov jooksis, kas Riia mnt-lt või mööda tervise rada mälestusmärgi juurest alla?
to sass, , 02.05.2008 08:56
majade vahelt on kõige "õigem" tee (100% ei oska öelda kas meetrites on otsem) aga kulutad ennast kindlasti vähem kui mööda terviserada jooksta ja võidada ka ajas kindlasti.


Kõige populaarsemad
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Viljandi 3
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE