estenglv
WAP version
Login form
8. Tartu Rattamaraton 63 km
8. Tartu Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 17 Jul 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ühispanga 8. Tartu Rattamaraton
Aeg 18.09.2005
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Saramotins Aleksejs Läti 01:49:13.1 1
2 Maimre Raivo Tartu 01:49:13.4 2
3 Tamkõrv Helmet Tallinn 01:49:13.4 3
4 Oras Allan Tartu 01:49:14.7 4
5 Tuisk Priit Põlva 01:49:14.8 5
6 Kodanipork Raido Tallinn 01:49:14.9 1
7 Veinbergs Toms Läti 01:49:16.6 1
8 Taaramäe Rein Pärnu 01:49:22.4 2
9 Molev Juri Tallinn 01:50:39.0 6
10 Maasikmets Alges Tallinn 01:51:00.4 2
11 Austa Caspar Tartu 01:51:00.7 7
12 Valvas Vahur Tartu 01:51:00.7 8
13 Gornischeff Artur Tartu 01:51:01.0 9
14 Karu Allar Tallinn 01:51:02.4 3
15 Sarkanis Santis Läti 01:51:02.4 10
16 Kangert Tanel Pärnu 01:51:04.8 4
17 Selder Taavi Jõgeva 01:51:32.6 11
18 Välbe Urmas Tallinn 01:51:32.7 3
19 Jõeäär Gert Tallinn 01:51:33.4 5
20 Aduson Andre Harjumaa 01:51:33.5 4
21 Zorin Igor Harjumaa 01:51:33.6 6
22 Kukk Sigvard Tallinn 01:51:41.6 12
23 Aulik Allan Tallinn 01:52:05.1 13
24 Kukk Erki Pärnu 01:52:05.3 14
25 Kampus Kaido Tartu 01:52:05.4 5
26 Põldma Mirko Lääne-Viru 01:52:08.7 15
27 Krull Mikk Tallinn 01:52:12.3 16
28 Krull Kaupo Tallinn 01:52:20.8 7
29 Karlson Urmas Tallinn 01:52:20.8 1
30 Siltanen Mikko Soome 01:52:50.6 17
31 Melehs Olegs Läti 01:54:17.8 18
32 Vite Mikelis Läti 01:54:27.7 8
33 Jakovels Gints Läti 01:54:27.9 19
34 Ao Silver Tartu 01:54:28.0 1
35 Celms Kristaps Läti 01:54:29.6 20
36 Mikli Peep Tallinn 01:54:35.1 6
37 Kivil Peep Ida-Viru 01:54:35.3 21
38 Jakin Alo Jõgeva 01:54:36.0 9
39 Sisolatins Arturs Läti 01:54:36.0 22
40 Wickström Per-Gustav Soome 01:54:36.3 23
41 Tõnisson Tiimo Tallinn 01:54:38.3 24
42 Alaru Riho Tartu 01:54:43.8 10
43 Turunen Tuomas Soome 01:54:49.2 25
44 Rebane Meelis Tallinn 01:54:53.7 26
45 Gornischeff Felix Tartu 01:54:55.2 2
46 Rannama Indrek Saaremaa 01:54:55.4 27
47 Öpik Oliver Tallinn 01:54:56.0 28
48 Randma Kristjan Tartu 01:54:56.7 11
49 Jäppinen Eero Soome 01:54:56.9 29
50 Karu Virgo Tallinn 01:54:57.5 7
51 Salumets Margus Tartu 01:54:57.7 30
52 Koidu Peep Harjumaa 01:54:59.2 8
53 Kruseman Magnus Tallinn 01:55:00.1 31
54 Ööpik Esko Rapla 01:55:01.2 3
55 Zviedris Normunds Läti 01:55:03.6 9
56 Reile Mihkel Tallinn 01:55:13.0 12
57 Piiritalo Janis Võru 01:55:16.4 32
58 Peipsi Aleko Tallinn 01:55:17.1 10
59 Brokans Raimonds Läti 01:55:17.5 33
60 Mikk Margus Tallinn 01:55:18.1 34
61 Elur Elvis Viljandi 01:55:18.3 13
62 Treier Grete Tartu 01:55:37.7 1
63 Vilen Mika Soome 01:55:38.1 11
64 Sala Raivo Pärnu 01:55:38.2 12
65 Räim Riko Saaremaa 01:55:46.0 35
66 Puhm Steven Tartu 01:57:01.3 14
67 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 01:57:10.9 13
68 Hallop Gven Pärnu 01:57:17.5 15
69 Skutelis Aivars Läti 01:57:17.7 14
70 Kopli Tarmo Tallinn 01:57:18.3 36
71 Kirsipuu Toomas Tartu 01:57:18.4 2
72 Hietala Jukka Soome 01:57:20.0 3
73 Palm Tõnno Tallinn 01:57:20.0 37
74 Klaos Taavi Viljandi 01:57:20.3 4
75 Lusis Karlis Läti 01:57:20.6 16
76 Eklund Rauni Soome 01:57:21.6 1
77 Celkys Donatas Leedu 01:57:21.8 17
78 Neemela Tarmo Tallinn 01:57:24.1 15
79 Püvi Margus Tartu 01:57:30.2 16
80 Puusepp Martin Tallinn 01:57:49.4 5
81 Hansov Hanno Harjumaa 01:57:54.1 38
82 Pallo Rait Tallinn 01:57:55.3 39
83 Vuin Indrek Tallinn 01:57:59.2 6
84 Maasing Sander Jõgeva 01:58:01.2 7
85 Holtsmann Siim Lääne-Viru 01:58:02.2 8
86 Tamme Tanel Tallinn 01:58:02.7 40
87 Karro Margus Tartu 01:58:02.9 41
88 Rips Leho Tartu 01:58:03.8 42
89 Delinsh Romans Läti 01:58:06.9 43
90 Avens Reinis Läti 01:58:07.2 44
91 Jõgi Johannes Tallinn 01:58:07.2 9
92 Tarassov Igor Tallinn 01:58:07.4 4
93 Luks Sven Harjumaa 01:58:07.7 17
94 Kivioja Raimo Lääne-Viru 01:58:08.4 45
95 Suluste Jüri Saaremaa 01:58:08.5 5
96 Maluhins Olegs Läti 01:58:09.6 18
97 Tamm Pirmin Tallinn 01:58:14.8 10
98 Jõessar Janari-Joel Rapla 01:58:17.0 11
99 Saarna Rivo Tallinn 01:58:30.6 46
100 Mets Are Tallinn 01:58:32.9 1
101 Harand Allan Tallinn 01:58:34.4 47
102 Juronen Pertti Tartu 01:58:41.9 48
103 Kovaljov Oleg Tallinn 01:59:08.1 6
104 Nõlvik Lasse Tallinn 01:59:27.6 49
105 Kibur Silvar Pärnu 01:59:39.7 18
106 Mikson Margus Tartu 01:59:48.7 50
107 Ilves Aivo Viljandi 02:00:04.9 19
108 Kivistik Egert Viljandi 02:00:20.9 12
109 Kudre Raul Põlva 02:00:35.3 19
110 Põld Ivo Tallinn 02:00:35.4 20
111 Kuhlap Kaupo Viljandi 02:00:38.0 21
112 Meier Maaris Tallinn 02:00:40.3 2
113 Loo Martin Tallinn 02:00:41.8 13
114 Pani Marek Tallinn 02:00:43.7 51
115 Haapsal Ahti Tallinn 02:00:51.0 22
116 Rapa Janis Läti 02:01:08.9 52
117 Luidre Andres Harjumaa 02:01:11.2 14
118 Lipp Aivar Tallinn 02:01:15.4 53
119 Kannimäe Viljar Võru 02:01:16.5 20
120 Kleinbergs Janis Läti 02:01:18.4 2
121 Hussar Kaidar Võru 02:01:19.1 54
122 Shuksts Normunds Läti 02:01:19.6 55
123 Kiskonen Eero Harjumaa 02:01:22.4 56
124 Schumann Riivo Lääne-Viru 02:01:24.5 57
125 Koch Kalju Harjumaa 02:01:26.9 1
126 Ridamäe Aivar Tallinn 02:01:26.9 23
127 Celmaraugs Ints Läti 02:01:26.9 7
128 Krull Alar Tallinn 02:01:27.0 2
129 Luik Sulev Viljandi 02:01:28.0 58
130 Nikolai Jarmo Tallinn 02:01:28.1 59
131 Viikmäe Kaupo Rapla 02:01:29.2 24
132 Teppo Indrek Valga 02:01:30.0 60
133 Rebas Rauno Harjumaa 02:01:32.5 61
134 Kruve Andres Lääne-Viru 02:01:34.6 15
135 Ilves Martin Jõgeva 02:01:35.2 16
136 Kaseväli Kaimo Tallinn 02:01:36.2 62
137 Ots Indrek Võru 02:01:38.2 63
138 Toome Roland Lääne-Viru 02:01:40.4 25
139 Rindzevicius Marijus Leedu 02:01:52.0 64
140 Toots Valdis Tartu 02:01:52.1 65
141 Laanela Danek Pärnu 02:01:58.0 66
142 Soo Veiko Jõgeva 02:02:16.0 26
143 Loboda Eduard Tallinn 02:02:23.4 27
144 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:02:33.0 3
145 Kirsipuu Tiit Tallinn 02:02:33.6 67
146 Rotberg Raimo Harjumaa 02:02:49.3 68
147 Zebers Ainars Läti 02:02:51.5 8
148 Kulbin Andres Tartu 02:02:52.6 28
149 Zagorskis Ingars Läti 02:02:52.9 69
150 Pedai Andrus Tallinn 02:02:55.2 70
151 Kauk Anti Tallinn 02:02:57.1 29
152 Olkonen Erik Tartu 02:03:00.9 17
153 Salumäe Priit Tallinn 02:03:03.0 30
154 Sinimäe Veiko Tallinn 02:03:06.6 71
155 Laanemets Meelis Tallinn 02:03:07.3 72
156 Järveoja Jaanus Harjumaa 02:03:08.0 9
157 Baranovskis Guntars Läti 02:03:09.3 31
158 Kütt Mehis Harjumaa 02:03:09.4 32
159 Puhke Raivo Tartu 02:03:09.7 33
160 Neemela Kurmo Tartu 02:03:09.8 34
161 Kristal Tõnis Harjumaa 02:03:10.5 10
162 Vainio Panu Soome 02:03:10.8 73
163 Tilk Arne Põlva 02:03:11.0 35
164 Lepik Jano Tartu 02:03:11.7 74
165 Vilkis Gunars Läti 02:03:12.2 36
166 Uuk Aimur Tartu 02:03:13.8 11
167 Mägi Risto Pärnu 02:03:15.1 18
168 Soonets Art Tartu 02:03:18.4 37
169 Furmanis Maris Läti 02:03:24.3 75
170 Saarnits Aigar Põlva 02:03:25.2 12
171 Lepp Marko Tallinn 02:03:26.4 76
172 Pinkis Artis Läti 02:03:27.7 38
173 Kanep Urmas Tallinn 02:03:30.2 3
174 Kolk Hannes Harjumaa 02:03:32.8 77
175 Sutt Eero Tartu 02:03:38.2 78
176 Pilv Ivar Järvamaa 02:03:53.4 39
177 Eiduka Ivanda Läti 02:03:55.9 3
178 Elling Toomas Tallinn 02:04:05.2 79
179 Aia Kardo Pärnu 02:04:20.9 19
180 Einsalu Ants Lääne-Viru 02:04:21.0 4
181 Pukk Andre Harjumaa 02:04:21.2 80
182 Grünberg Harry Harjumaa 02:04:21.5 81
183 Karja Kaupo Viljandi 02:04:22.1 82
184 Miller Mait Tallinn 02:04:22.5 83
185 Pae Arno Tallinn 02:04:25.0 84
186 Arak Anti Tallinn 02:04:27.5 85
187 Hiiemäe Janek Lääne-Viru 02:04:28.3 86
188 Kivil Allar Tartu 02:04:34.3 87
189 Havik Margus Harjumaa 02:04:35.0 21
190 Käosaar Mikk Pärnu 02:04:36.6 22
191 Nielsen Mart Tallinn 02:04:36.7 40
192 Normak Kata-Liina Tallinn 02:04:36.8 1
193 Tallo Toivo Pärnu 02:04:37.6 41
194 Kulago Sergejs Läti 02:04:38.6 42
195 Jüri Mihkel Tartu 02:04:40.6 20
196 Melgalvis Gatis Läti 02:04:43.9 88
197 Nõmm Raivo Viljandi 02:04:54.2 89
198 Kovaliovas Edgaras Leedu 02:05:00.8 21
199 Mändmets Mait Harjumaa 02:05:03.6 90
200 Sonntak Silver Pärnu 02:05:05.8 91
201 Sammalsaar Mait Harjumaa 02:05:10.1 5
202 Haze Janis Läti 02:05:11.4 92
203 Mõts Olavi Võru 02:05:11.7 43
204 Sedlenieks Ivars Läti 02:05:14.0 6
205 Kink Ilmar Tartu 02:05:15.8 44
206 Kaldre Raul Tallinn 02:05:17.5 93
207 Puhke Peeter Järvamaa 02:05:20.4 13
208 Valbahs Askolds Läti 02:05:21.7 45
209 Järveoja Toomas Tartu 02:05:23.3 14
210 Hirv Pait Tallinn 02:05:25.4 46
211 Reinbach Heirel Viljandi 02:05:39.9 23
212 Zilinskas Tautvydas Leedu 02:05:44.0 94
213 Kruuser Karel Valga 02:05:45.0 24
214 Kask Janek Lääne-Viru 02:05:47.8 95
215 Vahi Kunnar Valga 02:05:49.3 96
216 Nurmsalu Rain Tallinn 02:05:50.4 47
217 Lehtmaa Aivar Tartu 02:05:50.6 15
218 Vosylius Darius Leedu 02:05:51.5 48
219 Vitolins Gatis Läti 02:05:56.7 97
220 Leppik Gabriel Tartu 02:06:01.1 22
221 Ansip Evelin Tartu 02:06:17.9 4
222 Puusepp Sven Tallinn 02:06:20.2 98
223 Hendrikson Tõnu Võru 02:06:22.1 99
224 Agarmaa Mihkel Tartu 02:06:25.1 23
225 Sammel Arne Viljandi 02:06:26.3 4
226 Aasa Jan Tartu 02:06:37.7 100
227 Hermet Priit Tallinn 02:06:40.0 101
228 Licht Oliver Harjumaa 02:06:44.3 25
229 Griaznovas Ricardas Leedu 02:06:46.1 102
230 Käsnar Aivo Tartu 02:06:48.1 49
231 Kadajane Kaupo Harjumaa 02:07:00.2 103
232 Kuhi Rainer Hiiumaa 02:07:07.9 104
233 Laurson Mati Tartu 02:07:09.8 50
234 Heinmaa Enor Jõgeva 02:07:11.0 24
235 Truu Gert Tartu 02:07:11.3 25
236 Soosaar Tiit Tartu 02:07:11.4 105
237 Suviorg Andrus Lääne-Viru 02:07:11.7 7
238 Evert Jaak Tallinn 02:07:13.1 51
239 Piirisild Ekke Harjumaa 02:07:13.5 26
240 Tarvis Peeter Rapla 02:07:15.6 8
241 Daugirdas Arunas Leedu 02:07:26.8 52
242 Ever Riho Harjumaa 02:07:36.4 53
243 Sander Marek Pärnu 02:07:39.2 106
244 Põder Jaanus Pärnu 02:07:50.3 27
245 Suurmägi Marko Viljandi 02:07:54.6 107
246 Suurpere Arvi Tartu 02:07:58.0 54
247 Ümarik Indrek Tartu 02:08:04.5 16
248 Anton Tair Pärnu 02:08:05.1 108
249 Tiit Aarne Tartu 02:08:06.2 109
250 Marcenkovs Mareks Läti 02:08:06.8 55
251 Meeru Mart Jõgeva 02:08:07.5 110
252 Priks Keijo Valga 02:08:08.1 26
253 Lagenõmm Aivar Järvamaa 02:08:08.6 111
254 Suur Ivo Valga 02:08:08.9 28
255 Jõgeva Toomas Harjumaa 02:08:11.9 56
256 Soidla Margus Lääne-Viru 02:08:14.1 17
257 Laur Jüri Tallinn 02:08:14.2 57
258 Lapidus Boris Tallinn 02:08:14.4 112
259 Aasoja Arbo Harjumaa 02:08:15.9 58
260 Arge Aimur Saaremaa 02:08:16.5 18
261 Kaasik-Aaslav Henri Harjumaa 02:08:16.6 59
262 Tarasovs Pavels Läti 02:08:29.4 60
263 Saar Kaido Jõgeva 02:08:32.0 61
264 Kaeramaa Gaido Tartu 02:08:35.7 62
265 Kukk Meelis Pärnu 02:08:36.6 9
266 Kand Peeter Tallinn 02:08:39.9 63
267 Nurk Kaarel Tartu 02:08:40.8 113
268 Eiger Rein Viljandi 02:08:45.4 114
269 Pindis Toomas Võru 02:08:54.9 115
270 Sulg Andres Tartu 02:08:55.7 116
271 Sõmmer Tauno Viljandi 02:08:57.7 29
272 Lepasalu Laura Tartu 02:08:58.7 2
273 Raudsepp Kalev Jõgeva 02:08:59.6 10
274 Kuldmäe Toivo Pärnu 02:09:06.7 19
275 Laaniste Andres Järvamaa 02:09:08.0 117
276 Soodla Raul Jõgeva 02:09:11.1 64
277 Hussar Aimar Võru 02:09:11.7 118
278 Reiljan Kuldar Tallinn 02:09:14.9 20
279 Laidre Reno Tartu 02:09:16.3 119
280 Tank Indrek Tartu 02:09:16.5 120
281 Joandi Tõiv Tallinn 02:09:16.6 65
282 Jurs Hassar Tartu 02:09:17.9 121
283 Saimre Kaido Pärnu 02:09:25.7 66
284 Kelk Veiko Harjumaa 02:09:27.3 122
285 Saarniit Jürgen Võru 02:09:28.7 123
286 Karu Alar Lääne-Viru 02:09:30.2 124
287 Johanson Jaanus Viljandi 02:09:31.3 125
288 Arula Raul Tartu 02:09:32.4 11
289 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 02:09:34.0 126
290 Kamenik Egert Tallinn 02:09:35.5 127
291 Kirsimaa Tõnu Harjumaa 02:09:38.2 128
292 Aia Karlo Pärnu 02:09:40.3 30
293 Eesmaa Andrus Tallinn 02:09:41.5 129
294 Sarv Sten Viljandi 02:09:42.4 31
295 Kiens Jüri Tartu 02:09:42.5 21
296 Rebaste Rauno Jõgeva 02:09:42.9 27
297 Kalvaitis Darius Leedu 02:09:44.6 67
298 Perm Ivar Tartu 02:09:45.9 22
299 Kelk Margus Tartu 02:09:46.3 68
300 Andre Aleksander Tallinn 02:09:46.4 130
301 Kiela Dainius Leedu 02:09:48.1 131
302 Kivi Riho Valga 02:09:52.8 69
303 Roose Riivo Tartu 02:09:53.5 28
304 Maciulis Mykolas Leedu 02:09:53.6 29
305 Nanits Mihkel Tallinn 02:09:55.4 30
306 Salum Ants Tallinn 02:09:55.9 132
307 Mägi Allan Tartu 02:09:56.3 133
308 Tobreluts Rainer Tartu 02:09:57.9 70
309 Rump Mehis Harjumaa 02:10:01.7 134
310 Kallakmaa Teet Järvamaa 02:10:05.6 23
311 Laanoja Risto Tallinn 02:10:06.7 135
312 Laaniste Mart Järvamaa 02:10:07.3 136
313 Kull Erki Tartu 02:10:09.7 71
314 Neeme Virgo Tallinn 02:10:10.0 137
315 Kitsnik Kalvi Võru 02:10:11.3 72
316 Jair Ergo Tallinn 02:10:15.4 138
317 Häkämies Jukka Soome 02:10:17.2 139
318 Mesi Ilmar Lääne-Viru 02:10:19.8 2
319 Knostenbergs Toms Läti 02:10:21.1 32
320 Baranovskis Henrikas Leedu 02:10:21.7 73
321 Selde Tarmo Harjumaa 02:10:21.8 24
322 Oja Jaan Valga 02:10:23.0 1
323 Haabma Siim Rapla 02:10:23.3 31
324 Soome Kiljan Tartu 02:10:25.2 33
325 Nõmm Margus Harjumaa 02:10:25.6 140
326 Teppo Andres Valga 02:10:27.2 141
327 Ints Kalev Tartu 02:10:33.5 142
328 Antoniak Marek Harjumaa 02:10:34.7 74
329 Ernits Ardu Jõgeva 02:10:35.3 12
330 Puhm Reijo Tartu 02:10:36.5 34
331 Laur Urmas Tallinn 02:10:36.5 75
332 Pletiens Ilgvars Läti 02:10:36.6 13
333 Siron Jurijs Läti 02:10:42.6 76
334 Lill Sven Soome 02:10:43.3 77
335 Zalitis Arturs Läti 02:10:47.2 35
336 Asavi Andrus Tallinn 02:10:48.7 143
337 Eiduks Osvalds Läti 02:10:49.1 144
338 Kaur Margus Tartu 02:10:54.7 78
339 Oja Meelis Valga 02:11:00.4 145
340 Smilktens Karlis Läti 02:11:03.7 146
341 Eelmets Indrek Harjumaa 02:11:04.2 147
342 Vana Janek Tartu 02:11:04.7 148
343 Soo Allar Jõgeva 02:11:04.8 36
344 Kroon Jorma Lääne-Viru 02:11:06.1 149
345 Eilo Siim Lääne-Viru 02:11:07.5 37
346 Uurimäe Are Tallinn 02:11:08.8 150
347 Mägi Mikk Jõgeva 02:11:12.7 32
348 Maasing Tarmo Lääne-Viru 02:11:17.8 25
349 Reissaar Alari Lääne-Viru 02:11:19.6 79
350 Esnar Kaur Rapla 02:11:22.1 151
351 Mölder Ivo Järvamaa 02:11:23.6 80
352 Fjodorov Nikolai Tartu 02:11:27.9 5
353 Liis Lembit Jõgeva 02:11:29.4 14
354 Jaani Robert Tartu 02:11:35.6 81
355 Maks Meelis Tartu 02:11:36.7 82
356 Kuresoo Rain Järvamaa 02:11:37.6 152
357 Kaigas Einar Viljandi 02:11:45.8 153
358 Kuusk Anti Pärnu 02:11:50.4 83
359 Strikholm Peeter Pärnu 02:11:55.4 154
360 Lepik Urmas Tallinn 02:11:59.0 155
361 Narusk Hegri Tartu 02:12:00.9 156
362 Kursitis Toms Läti 02:12:00.9 38
363 Leius Aivar Valga 02:12:01.1 157
364 Pilbas Kristian Tallinn 02:12:02.7 158
365 Ernits Virgo Jõgeva 02:12:03.1 39
366 Raudik Raimo Tartu 02:12:03.3 84
367 Einroos Raino Tallinn 02:12:04.4 85
368 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 02:12:04.6 15
369 Toss Kaarel Viljandi 02:12:05.7 6
370 Oot Anti Tartu 02:12:06.8 7
371 Männama Kalle Tallinn 02:12:07.0 8
372 Madalvee Mihkel Põlva 02:12:11.0 159
373 Kazainis Viesturis Läti 02:12:28.7 16
374 Virkus Eduard Pärnu 02:12:30.5 9
375 Kiristaja Kalle Harjumaa 02:12:35.6 86
376 Vesselov Meelis Pärnu 02:12:36.1 160
377 Raudsepp Marje Jõgeva 02:12:36.8 1
378 Tukia Margus Harjumaa 02:12:37.9 87
379 Zinevicius Linas Leedu 02:12:38.3 161
380 Zvingulis Aigars Läti 02:12:38.4 26
381 Koimäki Hannu Soome 02:12:38.5 88
382 Falten Hannes Tallinn 02:12:41.6 162
383 Iljenko Andrejs Läti 02:12:44.0 89
384 Freiberg Sven Harjumaa 02:12:45.8 163
385 Kanistik Heiki Tallinn 02:12:46.7 164
386 Birnbaum Erki Pärnu 02:12:48.0 165
387 Raudik Alo Tartu 02:12:48.4 90
388 Sarv Jaanus Viljandi 02:12:50.0 91
389 Usin Risto Tartu 02:12:52.5 166
390 Ord Tõnu Tallinn 02:12:52.7 92
391 Ruubel Paul Pärnu 02:12:53.3 167
392 Hommik Mart Võru 02:12:53.7 168
393 Tamm Bruno Tallinn 02:12:53.8 169
394 Vast Alari Tallinn 02:12:53.8 170
395 Musting Ivo Tallinn 02:12:54.0 171
396 Vaab Ivar Lääne-Viru 02:12:54.5 40
397 Draugs Roberts Läti 02:13:05.4 172
398 Lepajõe Jaan Tartu 02:13:07.1 33
399 Tell Taavi Võru 02:13:07.9 173
400 Järve Kristjan Tallinn 02:13:08.2 174
401 Janter Tõnu Tallinn 02:13:08.3 93
402 Tammesoo Raul Tartu 02:13:09.9 94
403 Madison Janar Tartu 02:13:10.9 175
404 Liin Alar Põlva 02:13:11.5 176
405 Korju Ahto Tallinn 02:13:11.9 95
406 Allas Peeter Harjumaa 02:13:12.0 177
407 Tölpt Avo Tallinn 02:13:12.1 27
408 Kirikall Kaupo Harjumaa 02:13:12.6 96
409 Tamm Tarmo Pärnu 02:13:14.0 178
410 Nigul Alar Tallinn 02:13:17.2 28
411 Tõnov Tõnu Harjumaa 02:13:19.2 179
412 Dmukauskas Sarunas Leedu 02:13:20.3 34
413 Aasma Erko Harjumaa 02:13:20.7 180
414 Koppel Mart Tartu 02:13:20.7 97
415 Rautenbergs Arturs Läti 02:13:22.7 29
416 Gotfridsons Viktors Läti 02:13:25.0 17
417 Pütsepp Mati Tartu 02:13:25.4 181
418 Kallari Taimar Tartu 02:13:25.8 98
419 Smirnov Vladimis Leedu 02:13:26.6 182
420 Laul Raines Tartu 02:13:27.2 183
421 Saarma Jüri Tallinn 02:13:27.3 184
422 Perkman Kermo Viljandi 02:13:27.3 41
423 Sammel Koit Tallinn 02:13:29.3 99
424 Birkentals Mareks Läti 02:13:29.8 185
425 Kaju Ingemar Järvamaa 02:13:33.0 186
426 Mõis Jüri Tallinn 02:13:37.2 18
427 Hallop Toomas Pärnu 02:13:37.3 30
428 Tähiste Tarmo Pärnu 02:13:40.5 100
429 Grünberg Kaarel Tartu 02:13:42.6 42
430 Pank Leino Harjumaa 02:13:43.4 187
431 Kalder Madis Tartu 02:13:44.4 101
432 Lejins Andis Läti 02:13:45.5 31
433 Vähi Nikolai Valga 02:13:48.2 102
434 Rõõmussar Raigo Pärnu 02:13:48.4 188
435 Otstavel Risto Tartu 02:13:48.9 103
436 Karpenko Sergei Ida-Viru 02:13:50.3 189
437 Peterson Kaido Harjumaa 02:13:51.1 190
438 Saar Raido Järvamaa 02:13:51.6 43
439 Maluhins Igors Läti 02:13:52.2 32
440 Jürimäe Tõnis Tartu 02:13:52.4 191
441 Pikkpõld Lauri Viljandi 02:13:53.3 192
442 Leemet Rainer Tallinn 02:13:54.6 193
443 Johanson Marko Pärnu 02:13:54.8 44
444 Adamonis Giedrius Leedu 02:13:56.6 194
445 Möller Erki Tallinn 02:14:00.1 195
446 Kaare Ain Tartu 02:14:00.8 33
447 Treimuth Meelis Tallinn 02:14:02.2 104
448 Kerve Neeme Tartu 02:14:04.1 196
449 Järve Alo Tartu 02:14:04.9 197
450 Priks Hanno Valga 02:14:06.2 34
451 Kerner Argo Harjumaa 02:14:06.9 105
452 Baltaisbrencis Janis Läti 02:14:10.9 198
453 Martinson Jüri Pärnu 02:14:18.8 19
454 Kadarik Janek Rapla 02:14:19.6 199
455 Siim Ivo Lääne-Viru 02:14:19.8 35
456 Fjodorov Ain Valga 02:14:21.4 200
457 Kurrik Tõnis Tallinn 02:14:22.2 201
458 Vasar Kaidu Valga 02:14:24.0 202
459 Krela Jaan Tartu 02:14:24.5 106
460 Vist Kalev Tallinn 02:14:24.7 36
461 Põld Heigo Tallinn 02:14:31.2 107
462 Alumaa Alar Harjumaa 02:14:35.3 203
463 Kollo Tiit Tallinn 02:14:37.3 37
464 Soosaar Cardo Tartu 02:14:39.7 204
465 Sobolev Juri Ida-Viru 02:14:40.2 108
466 Võsu Kalvar Jõgeva 02:14:41.0 205
467 Visnap Toomas Valga 02:14:42.1 38
468 Veilberg Ago Lääne-Viru 02:14:43.2 39
469 Vunk Kalev Tartu 02:14:44.1 109
470 Merisalu Margus Tartu 02:15:12.6 10
471 Mauring Katrin Viljandi 02:15:18.8 5
472 Vahar Jüri Pärnu 02:15:20.1 110
473 Laanemets Raivo Tallinn 02:15:23.0 111
474 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:15:23.6 20
475 Pärnik Jüri Tartu 02:15:26.5 40
476 Urm Siim Tartu 02:15:33.0 206
477 Fuchs Urmo Tartu 02:15:34.4 207
478 Lõokene Marek Rootsi 02:15:36.7 112
479 Kiiver Kaupo Tartu 02:15:37.8 208
480 Ojaste Erko Valga 02:15:38.4 113
481 Rumm Ranno Tartu 02:15:39.6 209
482 Cerniauskas Gintautas Leedu 02:15:39.6 41
483 Liive Sandor Tallinn 02:15:48.5 114
484 Metusala Caspar Tartu 02:15:54.0 35
485 Kattai Kaupo Tartu 02:15:54.4 210
486 Ohvo Janne Soome 02:15:55.3 115
487 Kulo Kristo Tartu 02:16:02.5 211
488 Heinmaa Henri Tallinn 02:16:03.8 212
489 Skrebelis Saulius Leedu 02:16:05.7 213
490 Martson Andres Pärnu 02:16:07.8 116
491 Koivulahti Katja Soome 02:16:10.2 1
492 Huik Aare Võru 02:16:16.8 117
493 Pärt Ahto Viljandi 02:16:17.4 42
494 Kenk Aare Tallinn 02:16:18.8 214
495 Jürgen Aivar Viljandi 02:16:26.8 215
496 Aasna Indrek Viljandi 02:16:27.2 216
497 Litovtshenko Kirill Tallinn 02:16:27.4 118
498 Liivak Hannes Tallinn 02:16:28.6 217
499 Karja Matti Harjumaa 02:16:29.0 119
500 Kalvershs Maris Läti 02:16:29.6 218
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE