estenglv
WAP version
Login form
9. Tartu Rattamaraton 87 km
9. Tartu Rattamaraton 40 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Ühispanga 9. Tartu Rattamaraton
Aeg 17.09.2006
Koht Otepää-Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 63 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton www.tartumaraton.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Kirsipuu Jaan Tallinn 02:41:25.4 1
2 Maasikmets Alges Tallinn 02:41:25.8 2
3 Oras Allan Tartu 02:41:25.8 1
4 Austa Caspar Tartu 02:41:26.1 2
5 Kotulla Juergen Saksamaa 02:41:26.9 3
6 Tamkõrv Helmet Tallinn 02:41:26.9 4
7 Kukk Sigvard Tallinn 02:41:27.6 5
8 Maimre Raivo Tartu 02:41:27.8 6
9 Loo Martin Tallinn 02:41:27.8 1
10 Selder Taavi Jõgeva 02:41:28.4 7
11 Kodanipork Raido Tallinn 02:41:29.2 3
12 Krull Kaupo Tallinn 02:41:29.8 2
13 Kargu Oskari Tartu 02:44:49.0 8
14 Zviedris Normunds Läti 02:45:05.1 4
15 Kukk Erki Pärnu 02:45:18.8 9
16 Dzalbs Gunars Läti 02:45:28.1 5
17 Jakovels Gints Läti 02:45:28.8 10
18 Gliaudelis Arunas Leedu 02:46:10.4 11
19 Luidre Andres Harju 02:46:25.2 1
20 Molev Juri Tallinn 02:46:25.6 12
21 Valvas Vahur Tartu 02:46:39.0 13
22 Nõlvik Lasse Tallinn 02:46:39.3 14
23 Tisler Ergo Harju 02:46:40.1 15
24 Ilves Sven Tallinn 02:46:40.2 2
25 Zorin Igor Harju 02:46:40.3 3
26 Mice Tomas Leedu 02:46:40.3 4
27 Ao Silver Tartu 02:46:41.0 3
28 Rannama Indrek Saaremaa 02:46:41.6 16
29 Kopli Tarmo Tallinn 02:46:41.8 17
30 Hiltunen Paavo Soome 02:46:41.9 18
31 Jõessar Janari-Joel Rapla 02:46:43.0 4
32 Karu Allar Tallinn 02:46:46.5 5
33 Dahle-Flesjaa Gunn-Rita Norra 02:46:47.4 1
34 Siltanen Mikko Soome 02:46:49.9 19
35 Raudsepp Priit Jõgeva 02:49:43.3 20
36 Tohvrel Rego Harju 02:49:43.5 6
37 Põvvat Rainer Tartu 02:49:43.8 21
38 Hallop Gven Pärnu 02:49:43.9 6
39 Olkonen Erik Tartu 02:49:44.1 7
40 Malenders Arturs Läti 02:49:44.2 8
41 Kovaliovas Edgaras Leedu 02:49:44.5 5
42 Kiskonen Eero Harju 02:49:44.7 7
43 Karu Virgo Tallinn 02:49:44.9 8
44 Gristsenko Andrei Tallinn 02:49:45.0 9
45 Hietala Jukka Soome 02:49:45.6 1
46 Öpik Oliver Tallinn 02:49:45.9 22
47 Klaos Taavi Viljandi 02:49:46.2 9
48 Neemela Tarmo Tallinn 02:49:46.3 10
49 Väinsalu Kert Tartu 02:49:46.9 23
50 Sala Raivo Pärnu 02:49:59.4 11
51 Välbe Urmas Tallinn 02:49:59.8 2
52 Puhm Reijo Tartu 02:50:46.0 6
53 Karlson Urmas Tallinn 02:50:56.6 1
54 Kattai Kaupo Tartu 02:51:27.5 24
55 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 02:52:06.6 12
56 Kivil Peep Ida-Viru 02:52:10.5 25
57 Dolgovas Andrejus Leedu 02:52:30.9 10
58 Lepmets Tanel Tallinn 02:52:46.0 13
59 Smolins Ervins Läti 02:52:46.2 11
60 Krull Mikk Tallinn 02:52:46.6 26
61 Knostenbergs Toms Läti 02:52:46.8 7
62 Biezais Martins Läti 02:52:47.7 14
63 Mikson Margus Tartu 02:52:47.7 27
64 Schumann Riivo Lääne-Viru 02:52:52.8 28
65 Jüri Mihkel Tartu 02:52:53.0 12
66 Piiritalo Janis Võru 02:52:53.8 29
67 Holtsmann Siim Lääne-Viru 02:53:11.7 13
68 Pallo Rait Tallinn 02:53:26.3 30
69 Ridamäe Aivar Tallinn 02:53:44.6 15
70 Randma Kristjan Tartu 02:53:45.0 14
71 Vaaks Mikk Viljandi 02:53:45.4 15
72 Lapshin Vladimir Tallinn 02:53:47.2 16
73 Leppik Gabriel Tartu 02:53:47.4 8
74 Ots Indrek Võru 02:53:59.4 31
75 Piirisild Ekke Harju 02:54:17.9 9
76 Suluste Jüri Saaremaa 02:54:18.3 3
77 Maluhins Olegs Läti 02:54:24.9 16
78 Delinsh Romans Läti 02:54:26.3 32
79 Jõgi Johannes Tallinn 02:54:42.9 10
80 Tõnisson Tiimo Tallinn 02:54:48.9 33
81 Kruseman Magnus Tallinn 02:54:52.2 34
82 Alaru Riho Tartu 02:54:57.7 35
83 Rezins Janis Läti 02:55:04.2 4
84 Arak Anti Tallinn 02:55:25.5 36
85 Kauk Anti Tallinn 02:55:39.9 17
86 Kirsipuu Toomas Tartu 02:55:40.3 5
87 Tammsoo Erik Harju 02:55:43.3 18
88 Lipp Aivar Tallinn 02:55:44.7 37
89 Tarlap Tarmo Harju 02:55:44.9 19
90 Truu Gert Tartu 02:55:48.4 11
91 Kruve Andres Lääne-Viru 02:55:49.1 12
92 Flesjaa Kenneth Norra 02:55:51.2 38
93 Brokans Raimonds Läti 02:55:54.1 39
94 Hermet Priit Harju 02:55:59.0 40
95 Nurk Kaarel Tartu 02:55:59.0 41
96 Sarv Jaanus Viljandi 02:56:02.6 20
97 Banga Talis Läti 02:56:06.4 42
98 Suppi Ahti Tallinn 02:56:17.3 43
99 Maluhins Igors Läti 02:56:19.4 6
100 Birkentals Mareks Läti 02:56:20.5 21
101 Laanela Danek Pärnu 02:56:23.9 44
102 Loboda Edvard Tallinn 02:56:24.4 22
103 Celmaraugs Ints Läti 02:56:52.5 7
104 Uuk Aimur Tartu 02:56:52.6 2
105 Soosaar Tiit Pärnu 02:56:55.1 45
106 Pilv Ivar Järvamaa 02:56:58.8 23
107 Soo Veiko Jõgeva 02:57:04.4 24
108 Mäestu Jarek Tartu 02:57:05.2 46
109 Hirv Pait Võru 02:57:12.5 25
110 Saar Raido Pärnu 02:57:29.2 17
111 Soonets Art Tartu 02:57:34.5 26
112 Vilen Mika Soome 02:57:34.7 27
113 Neemela Kurmo Tartu 02:57:36.5 28
114 Männiste Meeme Tallinn 02:57:42.7 29
115 Eiduka Ivanda Läti 02:57:43.0 2
116 Rapa Janis Läti 02:57:43.1 47
117 Melderis Romans Läti 02:57:43.3 48
118 Ailt Priit Tallinn 02:58:27.0 49
119 Ilves Aivo Viljandi 02:58:46.3 18
120 Hussar Kaidar Tallinn 02:58:49.4 30
121 Melgalvis Gatis Läti 02:58:50.4 50
122 Mägi Allan Tartu 02:58:50.9 51
123 Pani Marek Tallinn 02:58:51.2 52
124 Subi Rivo Viljandi 02:59:09.0 53
125 Utar Urmo Tartu 02:59:14.4 13
126 Pukk Andre Harju 02:59:14.6 54
127 Mölder Ivo Järvamaa 02:59:19.3 31
128 Kuhi Rainer Hiiumaa 02:59:19.8 55
129 Suppi Timo Harju 02:59:20.4 56
130 Kovaljov Oleg Tallinn 02:59:21.1 8
131 Eljas Avo Pärnu 02:59:24.0 32
132 Kitsnik Kalvi Võru 02:59:30.7 33
133 Tuisk Priit Põlva 02:59:38.5 57
134 Hussar Aimar Võru 02:59:41.2 58
135 Vist Kalev Tallinn 02:59:43.3 9
136 Kanep Urmas Tallinn 02:59:44.6 1
137 Soo Allar Jõgeva 03:00:10.4 14
138 Smilktens Karlis Läti 03:00:15.2 59
139 Kriisa Kaido Tallinn 03:00:15.9 60
140 Suur Ivo Valga 03:00:19.0 15
141 Kalde Meelis Tallinn 03:00:19.2 61
142 Harand Allan Tallinn 03:00:21.3 62
143 Toots Valdis Tartu 03:00:23.3 63
144 Kulbin Andres Tartu 03:00:23.6 34
145 Meier Maaris Tallinn 03:00:23.7 3
146 Laanemets Raivo Tallinn 03:00:27.5 35
147 Viljus Ivo Pärnu 03:00:39.6 10
148 Einsalu Ants Lääne-Viru 03:00:41.6 3
149 Viikmäe Kaupo Rapla 03:00:42.2 36
150 Koidu Peep Harju 03:00:54.6 37
151 Tiit Aarne Tartu 03:00:55.0 64
152 Rebas Rauno Harju 03:00:55.0 65
153 Kaju Ingemar Järvamaa 03:00:56.5 66
154 Raid Risto Tartu 03:01:02.3 16
155 Toome Roland Lääne-Viru 03:01:02.9 38
156 Juronen Pertti Tartu 03:01:11.4 67
157 Tamm Pirmin Tallinn 03:01:15.8 19
158 Puhm Steven Tartu 03:01:18.0 20
159 Reile Mihkel Tallinn 03:01:28.0 68
160 Kivistik Egert Viljandi 03:01:32.6 21
161 Lalin Grigory Venemaa 03:01:53.0 11
162 Palm Tõnno Harju 03:02:05.8 39
163 Sonntak Silver Pärnu 03:02:08.5 69
164 Raag Kaupo Harju 03:02:22.7 70
165 Rips Leho Tartu 03:02:32.7 71
166 Skutelis Aivars Läti 03:02:42.1 40
167 Kalvershs Maris Läti 03:02:42.7 72
168 Põder Jaanus Pärnu 03:02:43.4 22
169 Reinbach Heirel Viljandi 03:02:43.7 73
170 Kuhlap Kaupo Viljandi 03:02:44.0 12
171 Tõnismäe Marek Tallinn 03:02:45.0 74
172 Järveoja Toomas Tartu 03:02:49.2 4
173 Kristal Tõnis Harju 03:02:50.7 13
174 Kask Janek Lääne-Viru 03:02:51.7 75
175 Ronimois Mihkel Viljandi 03:02:56.3 17
176 Saarnits Aigar Põlva 03:02:56.3 14
177 Kallari Taimar Tartu 03:02:57.5 41
178 Valbahs Askolds Läti 03:02:58.1 42
179 Kull Erki Tartu 03:02:58.8 43
180 Lehtmaa Aivar Tartu 03:02:59.8 15
181 Tamm Bruno Tallinn 03:03:00.2 76
182 Bergvald Gunnar Harju 03:03:02.3 77
183 Litovtshenko Kirill Tallinn 03:03:03.3 44
184 Alling Urmo Harju 03:03:09.7 45
185 Nõmm Raivo Viljandi 03:03:11.7 78
186 Tilk Arne Põlva 03:03:34.3 46
187 Marcenkovs Mareks Läti 03:03:36.0 47
188 Ala-Jyrä Jori Harju 03:03:38.3 16
189 Ukins Valdis Läti 03:03:40.2 79
190 Kazainis Viesturis Läti 03:03:47.7 5
191 Kütt Mehis Harju 03:03:48.2 48
192 Rindzevicius Marijus Leedu 03:03:48.4 80
193 Miller Mait Tallinn 03:03:48.7 81
194 Aasa Jan Tartu 03:03:48.8 82
195 Schotter Artur Tartu 03:03:50.3 18
196 Järveoja Jaanus Tartu 03:03:52.8 17
197 Utar Ardy Tartu 03:04:07.4 19
198 Leigri Guido Pärnu 03:04:09.1 23
199 Tarasovs Pavels Läti 03:04:10.6 49
200 Matvejev Madis Järvamaa 03:04:11.2 24
201 Sildoja Raivo Pärnu 03:04:11.2 50
202 Antoniak Marek Harju 03:04:29.3 51
203 Zebers Ainars Läti 03:04:45.8 18
204 Tillo August Tallinn 03:04:46.0 52
205 Kaldre Raul Tallinn 03:04:47.2 83
206 Koch Kaupo Tallinn 03:04:47.6 53
207 Reiljan Kuldar Tallinn 03:04:47.8 19
208 Sedlenieks Ivars Läti 03:04:48.3 6
209 Kirsimaa Tõnu Harju 03:04:51.6 84
210 Lagenõmm Aivar Järvamaa 03:04:54.0 85
211 Teppo Indrek Valga 03:04:54.3 86
212 Linkgreim Jaanus Tallinn 03:05:39.3 54
213 Strikholm Peeter Pärnu 03:05:40.1 87
214 Vinter Siim Harju 03:05:46.1 25
215 Kaupmees Kalle Tallinn 03:05:46.1 1
216 Pedai Andrus Tallinn 03:05:46.8 88
217 Valk Allan Ida-Viru 03:05:48.1 89
218 Sander Marek Pärnu 03:05:49.0 90
219 Koimäki Hannu Soome 03:05:50.2 55
220 Oja Jaan Valga 03:05:50.5 2
221 Kroon Jorma Lääne-Viru 03:05:50.8 91
222 Laaniste Mart Järvamaa 03:05:51.9 92
223 Puhke Raivo Tartu 03:05:57.4 20
224 Griaznovas Ricardas Leedu 03:05:59.4 93
225 Skapars Kristaps Läti 03:06:05.4 94
226 Jõgeva Toomas Harju 03:06:06.8 56
227 Pill Rein Harju 03:06:09.4 57
228 Jõgi Joonas Tallinn 03:06:09.4 20
229 Mägi Toomas Valga 03:06:09.5 95
230 Trepp Janek Lääne-Viru 03:06:09.8 96
231 Joandi Tõiv Tallinn 03:06:11.5 58
232 Kiitam Urmo Tallinn 03:06:13.2 21
233 Laul Raines Tartu 03:06:13.8 97
234 Sinimäe Veiko Tallinn 03:06:14.7 98
235 Arge Aimur Saaremaa 03:06:16.2 21
236 Ever Riho Harju 03:06:23.8 22
237 Põld Ivo Tallinn 03:06:29.6 59
238 Ketonen Carina Soome 03:06:29.8 4
239 Mägi Risto Pärnu 03:06:29.9 26
240 Vahi Kunnar Valga 03:06:37.7 99
241 Adamonis Giedrius Leedu 03:06:38.5 100
242 Einroos Raino Tallinn 03:06:39.1 60
243 Saimre Kaido Pärnu 03:06:43.4 61
244 Kalnins Girts Läti 03:06:47.8 7
245 Bernans Mikelis Läti 03:06:47.9 27
246 Ositis Dzintars Läti 03:06:48.0 62
247 Johanson Marko Pärnu 03:06:52.1 28
248 Elling Toomas Tallinn 03:06:56.2 101
249 Alumaa Alar Harju 03:06:58.4 102
250 Suurmägi Marko Viljandi 03:06:58.9 103
251 Morjakov Andrei Tartu 03:07:12.0 63
252 Riismaa Timo Tallinn 03:07:15.8 104
253 Puzaks Uldis Läti 03:07:21.3 2
254 Sarakovs Renars Läti 03:07:25.0 105
255 Saarna Karel Võru 03:07:26.2 106
256 Treimuth Meelis Tallinn 03:07:27.1 64
257 Karja Kaupo Viljandi 03:07:33.4 107
258 Kaasik-Aaslav Henri Harju 03:07:34.0 65
259 Ojaver Siim Tallinn 03:07:36.9 108
260 Paas Markus Viljandi 03:07:41.1 22
261 Abel Indrek Tallinn 03:07:43.1 109
262 Grünberg Harry Harju 03:07:47.9 110
263 Cerniauskas Gintautas Leedu 03:07:49.4 23
264 Ots Ivar Harju 03:07:57.9 66
265 Murakas Jaanus Lääne-Viru 03:08:03.7 23
266 Ozolins Ainars Läti 03:08:06.8 8
267 Normak Kata-Liina Tallinn 03:08:10.5 1
268 Zinevicius Linas Leedu 03:08:17.5 111
269 Kand Peeter Tallinn 03:08:19.5 67
270 Räim Riko Saaremaa 03:08:20.4 112
271 Alishauskas Saulius Leedu 03:08:35.3 113
272 Sammalsaar Mait Harju 03:08:35.4 9
273 Kamenik Egert Tallinn 03:08:37.2 114
274 Krasts Aigars Läti 03:08:40.4 24
275 Mauring Katrin Viljandi 03:08:47.1 5
276 Põld Heigo Tallinn 03:08:47.3 68
277 Sõmmer Tauno Viljandi 03:08:47.8 24
278 Siimer Martin Tallinn 03:09:02.8 69
279 Kleinbergs Janis Läti 03:09:06.5 10
280 Miglans Edgars Läti 03:09:14.7 115
281 Vuin Indrek Tallinn 03:09:24.3 29
282 Hansov Hanno Harju 03:09:26.9 116
283 Laanoja Risto Tallinn 03:09:33.7 117
284 Suviorg Andrus Lääne-Viru 03:09:34.2 11
285 Arula Raul Tartu 03:09:41.1 12
286 Kukk Martin Tartu 03:09:46.2 70
287 Lepik Urmas Tallinn 03:09:49.1 118
288 Klampe Indrek Võru 03:09:50.9 119
289 Kõuhkna Tarmo Tallinn 03:09:52.5 25
290 Sammel Arne Viljandi 03:10:00.0 3
291 Kolk Hannes Harju 03:10:15.1 120
292 Mägi Andrus Valga 03:10:15.7 121
293 Pae Karl Tallinn 03:10:24.1 122
294 Suvi Kristjan Tallinn 03:10:31.2 123
295 Selde Tarmo Harju 03:10:32.8 26
296 Skrebelis Saulius Leedu 03:10:34.9 71
297 Aia Karlo Pärnu 03:10:35.4 25
298 Eilo Siim Lääne-Viru 03:10:35.5 26
299 Pindis Toomas Võru 03:10:45.0 72
300 Roskoss Janis Läti 03:10:47.4 124
301 Vosylius Darius Leedu 03:11:04.0 73
302 Saar Kaido Jõgeva 03:11:09.2 74
303 Gotfridsons Viktors Läti 03:11:16.0 4
304 Pütsepp Mati Tartu 03:11:16.9 125
305 Pruus Peeter Rapla 03:11:17.9 27
306 Kadajane Kaupo Harju 03:11:31.8 126
307 Lepasalu Laura Tartu 03:11:40.5 2
308 Ümarik Indrek Tartu 03:11:42.1 27
309 Rohelaan Ken Harju 03:11:48.8 30
310 Juurik Kaido Pärnu 03:11:51.6 127
311 Visnap Taavi Lääne-Viru 03:12:03.8 128
312 Madison Janar Tartu 03:12:05.3 129
313 Leppik Viljar Tartu 03:12:05.8 130
314 Tinno Margus Tallinn 03:12:06.5 131
315 Raba Meelis Pärnu 03:12:06.8 28
316 Erikson Toomas Tallinn 03:12:07.9 132
317 Pärnaste Ats Harju 03:12:08.7 133
318 Nisamedtinov Ilhan Tallinn 03:12:10.4 134
319 Mõts Olavi Võru 03:12:15.2 75
320 Velbri Rainer Tallinn 03:12:16.7 31
321 Strand Aleksander Tallinn 03:12:18.0 13
322 Vana Janek Tartu 03:12:18.1 135
323 Jair Ergo Tallinn 03:12:19.3 136
324 Järva Janek Tallinn 03:12:21.8 137
325 Miljan Eno Harju 03:12:21.8 76
326 Israel Jaak Harju 03:12:22.4 138
327 Lapidus Boris Tallinn 03:12:22.5 139
328 Vesselov Meelis Pärnu 03:12:24.6 140
329 Reissaar Alari Lääne-Viru 03:12:26.8 77
330 Karu Alar Lääne-Viru 03:12:28.2 141
331 Rebane Indrek Tartu 03:12:36.2 78
332 Aibast Erik Tallinn 03:12:41.5 142
333 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 03:12:41.9 29
334 Mets Toomas Tallinn 03:12:42.0 79
335 Tomsons Vilmars Läti 03:12:42.6 80
336 Peiker Harri Tallinn 03:12:43.7 143
337 Õun Valdur Tallinn 03:12:45.7 144
338 Soodla Raul Jõgeva 03:12:47.3 81
339 Kond Robert Tartu 03:12:49.2 32
340 Haapsal Ahti Harju 03:12:49.6 28
341 Alunurm Alo Tallinn 03:12:51.3 82
342 Kiela Dainius Leedu 03:13:13.9 145
343 Agarmaa Mihkel Tartu 03:13:26.0 30
344 Kukk Meelis Pärnu 03:13:34.0 14
345 Pallotedder Taivo Tartu 03:13:35.5 146
346 Klukin Aleksandr Läti 03:13:41.4 147
347 Lohur Peedu Järvamaa 03:13:43.5 31
348 Kadastu Janar Võru 03:13:50.5 148
349 Lootus Valdi Harju 03:13:55.1 149
350 Lõokene Marek Tallinn 03:13:58.2 83
351 Jaani Robert Tartu 03:13:59.8 84
352 Talumaa Raul Tallinn 03:14:00.8 85
353 Ots Kaupo Lääne-Viru 03:14:02.2 150
354 Suurpere Arvi Tartu 03:14:05.7 86
355 Pärt Ahto Viljandi 03:14:16.8 29
356 Tiivoja Jaanus Võru 03:14:18.7 151
357 Kanistik Heiki Tallinn 03:14:24.2 152
358 Nikolajevs Imants Läti 03:14:29.8 153
359 Salep Robert Lääne-Viru 03:14:30.3 33
360 Oot Anti Tartu 03:14:30.8 3
361 Muru Juhan Harju 03:14:31.2 154
362 Traumann Raul Harju 03:14:31.2 87
363 Liis Lembit Jõgeva 03:14:35.4 15
364 Rõõmussar Raigo Pärnu 03:14:39.3 155
365 Erins Aigars Läti 03:14:39.9 30
366 Baranovskis Henrikas Leedu 03:14:42.9 31
367 Sepp Tõnis Tallinn 03:14:48.9 156
368 Räpo Ahto Tallinn 03:14:59.7 157
369 Murd Märt Harju 03:15:03.5 158
370 Torim Ants Tartu 03:15:04.1 159
371 Rozenbergs Gunars Läti 03:15:04.5 5
372 Vimba Janis Läti 03:15:07.1 88
373 Veri Aivar Tartu 03:15:07.6 32
374 Falten Hannes Tallinn 03:15:13.4 160
375 Lõoke Martin Tartu 03:15:18.4 161
376 Kudre Raul Põlva 03:15:29.4 89
377 Rautenbergs Arturs Läti 03:15:33.1 33
378 Johanson Oliver Tallinn 03:15:35.0 162
379 Vink Ahto Võru 03:15:36.3 90
380 Zvingulis Aigars Läti 03:15:37.2 16
381 Karo Erko Harju 03:15:44.2 91
382 Saat Urmas Harju 03:15:46.1 34
383 Eesmaa Andrus Tallinn 03:15:47.2 92
384 Kannimäe Viljar Võru 03:16:13.3 34
385 Saarna Rivo Tallinn 03:16:15.8 163
386 Ints Kalev Tartu 03:16:17.0 164
387 Järvlepp Rainer Tallinn 03:16:17.4 35
388 Birnbaum Erki Pärnu 03:16:17.7 165
389 Maarits Andres Tallinn 03:16:18.6 166
390 Tallo Toivo Pärnu 03:16:20.2 93
391 Grünberg Kaarel Tartu 03:16:21.4 32
392 Siilak Avo Lääne-Viru 03:16:22.9 94
393 Lill Sven Soome 03:16:24.0 95
394 Vähi Nikolai Valga 03:16:24.0 36
395 Ritson Jaanus Harju 03:16:24.2 167
396 Aasna Indrek Viljandi 03:16:25.1 168
397 Kisielius Vytautas Leedu 03:16:27.3 169
398 Tschivilis Danas Leedu 03:16:29.5 37
399 Saetalu Andres Tartu 03:16:31.0 38
400 Nõmm Margus Harju 03:16:34.2 96
401 Kalvaitis Darius Leedu 03:16:40.9 97
402 Teppo Andres Valga 03:16:45.1 170
403 Otstavel Risto Tartu 03:16:48.4 98
404 Peri Pait Võru 03:16:57.2 171
405 Käit Tiit Tallinn 03:16:59.0 172
406 Luite Reimo Tallinn 03:17:04.4 173
407 Hendrikson Tõnu Võru 03:17:06.0 174
408 Nõmtak Sven-Erik Pärnu 03:17:07.2 99
409 Vilkis Gunars Läti 03:17:19.1 100
410 Kiristaja Kalle Harju 03:17:21.1 101
411 Krela Jaan Tartu 03:17:22.6 102
412 Laurson Mati Tartu 03:17:27.3 103
413 Priks Hanno Valga 03:17:28.0 39
414 Siron Jurijs Läti 03:17:28.7 104
415 Elster Heiti Tallinn 03:17:32.2 175
416 Kollo Madis Harju 03:17:38.5 35
417 Bogdanov Risto Tartu 03:17:41.1 176
418 Nigul Alar Tallinn 03:17:42.6 40
419 Kiens Jüri Tartu 03:17:43.1 41
420 Karja Matti Harju 03:17:44.5 105
421 Fjodorov Nikolai Tartu 03:17:46.0 6
422 Laansalu Priit Harju 03:17:46.0 106
423 Teder Koit Viljandi 03:17:47.9 17
424 Saush Raimond Läti 03:17:53.0 177
425 Põldoja Tauno Tallinn 03:17:53.7 107
426 Perm Ivar Tartu 03:17:54.3 42
427 Dainis Vazdikis Läti 03:17:55.0 178
428 Tobreluts Rainer Tartu 03:18:01.2 108
429 Pesor Kaido Rapla 03:18:07.5 109
430 Venelaine Margus Tallinn 03:18:07.6 110
431 Vaikna Ville Tallinn 03:18:10.1 179
432 Räim Rigo Saaremaa 03:18:16.8 36
433 Gaurilka Vaidas Leedu 03:18:18.4 37
434 Raudik Raimo Tartu 03:18:18.7 111
435 Kaur Margus Tartu 03:18:21.3 112
436 Karu Olav Lääne-Viru 03:18:24.9 43
437 Lood Illlar Tartu 03:18:28.0 38
438 Kask Jaanus Viljandi 03:18:32.0 180
439 Randmaa Joel Tartu 03:18:32.3 181
440 Lacis Arnis Läti 03:18:33.9 113
441 Helm Jaak Võru 03:18:34.0 182
442 Lessing Janek Tartu 03:18:34.5 183
443 Saluveer Joona Tartu 03:18:35.5 184
444 Vast Alari Tallinn 03:18:38.3 185
445 Halliväli Janek Tallinn 03:18:40.6 186
446 Kõrran Timmo Tallinn 03:18:46.8 187
447 Kallakmaa Teet Järvamaa 03:18:49.9 44
448 Baranovskis Guntars Läti 03:18:51.0 114
449 Narusk Hegri Tartu 03:18:56.0 188
450 Vasar Kaidu Valga 03:18:56.7 189
451 Võsu Kalvar Tallinn 03:18:57.1 115
452 Saarep Peeter Võru 03:18:58.8 7
453 Kokunov Andrey Venemaa 03:19:12.2 190
454 Utar Urmas Tartu 03:19:12.5 116
455 Iljenko Andrejs Läti 03:19:14.9 117
456 Alttoa Risto Pärnu 03:19:17.0 191
457 Kerner Argo Harju 03:19:22.8 118
458 Kaliakina Tatjana Leedu 03:19:29.7 3
459 Oja Meelis Valga 03:19:30.1 192
460 Must Tauri Järvamaa 03:19:36.0 39
461 Tamm Tarmo Pärnu 03:19:37.2 193
462 Kõiv Kardon Harju 03:19:37.5 194
463 Liivak Hannes Tallinn 03:19:38.2 195
464 Pärnakivi Tiit Viljandi 03:19:41.1 119
465 Põldma Tõnu Jõgeva 03:19:41.7 120
466 Laarmaa Matti Harju 03:19:44.0 196
467 Rei Tarmo Tallinn 03:19:44.2 121
468 Kaljumäe Aivo Tallinn 03:19:47.1 197
469 Danilas Meelis Valga 03:19:47.5 122
470 Mägi Allar Lääne-Viru 03:19:48.7 45
471 Irik Rein Tallinn 03:19:49.1 18
472 Luik Kaido Võru 03:19:50.2 198
473 Kerve Neeme Tartu 03:19:51.2 123
474 Kazakevicius Renatas Leedu 03:20:02.7 199
475 Etverk Erkki Lääne-Viru 03:20:03.2 124
476 Tõnso Veiko Harju 03:20:03.9 200
477 Sild Ivo Tartu 03:20:04.7 125
478 Kalns Juris Läti 03:20:05.4 126
479 Rumberg Tambet Tallinn 03:20:05.4 201
480 Kiviväli Uno Tartu 03:20:06.5 202
481 Eilo Enno Lääne-Viru 03:20:10.0 46
482 Ilisson Hardi Harju 03:20:13.1 203
483 Tarvis Peeter Rapla 03:20:14.5 8
484 Vähi Ilmar Tartu 03:20:16.0 204
485 Evert Jaak Tallinn 03:20:21.2 127
486 Zeisig Ivar Harju 03:20:23.0 128
487 Käsnar Aivo Tartu 03:20:23.1 129
488 Martinkenas Deimantas Leedu 03:20:24.3 40
489 Kleinbergs Raimonds Läti 03:20:25.1 47
490 Korzinins Sergejs Läti 03:20:25.6 48
491 Soblis Robertas Leedu 03:20:28.9 41
492 Zubkovas Jevgenius Leedu 03:20:31.1 205
493 Talvik Heiki Tallinn 03:20:31.4 206
494 Sõmmer Sinne Viljandi 03:20:31.8 6
495 Teras Indrek Tallinn 03:20:32.3 207
496 Kavoliunas Mindaugas Leedu 03:20:32.6 33
497 Tilk Mart Rapla 03:20:33.6 130
498 Mõis Jüri Tallinn 03:20:33.8 9
499 Valgerist Allan Tartu 03:20:34.1 208
500 Jõgis Janek Põlva 03:20:34.6 131
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE