estenglv
WAP version
Login form
63 km
31 km
Otepää
301 Moved Permanently Date: Tue, 20 Aug 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
TARTU NELIKÜRITUS 2007
Tartu Neliküritus 2007
37. Tartu maraton
Aeg 18.02.2007
Koht Otepää EST
Spordiala Suusatamine
Distants 63 km Otepää Tehvandi Spordikeskuse suusastaadion 31 km Arula teerist
Korraldaja Klubi Tartu Maraton Laulupeo 25, 51007 Tartu, Eesti tel: +372 7421 644; faks: +372 7422 536 tartumaraton@tartumaraton.ee www.tartumaraton.ee  
ESIALGSED TULEMUSED
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Nimi Võistkond  Aeg  
Aamisepp Arno Harju 01:47:34.6
Aarna Margit Harju 03:15:02.8
Aas Annika Tartu 02:55:32.8
Aasamets Astrid Tartu 02:51:02.6
Aavik Gerli Viljandi 02:33:40.4
Abel Grete Harju 03:00:40.4
Abner Patrick Tallinn 02:22:03.2
Abram Liina Harju 04:15:27.5
Adamson Marko Harju 02:14:05.4
Ader Angela Harju 03:22:26.3
Ader Talis Harju 03:22:25.9
Ajaots Madis Tartu 02:29:15.6
Alev Karin Tartu 02:59:20.6
Allandi Lenne Harju 02:40:39.4
Allas Ain Viljandi 02:46:50.0
Alles Kristjan Viljandi 02:25:50.3
Allik Tanel Viljandi 02:27:36.6
Allikalt Sander Viljandi 02:07:15.1
Alter Timo Võru 03:12:00.5
Altmets Heimar Järvamaa 02:10:47.7
Altoja Ahto Ida-Viru 03:20:36.9
Altraja Annika Tartu 02:11:37.7
Altraja Martin Tartu 02:49:59.3
Alumäe Tanel Tallinn 02:30:39.5
Alver Tiina Harju 03:10:17.3
Ambur Pille Rapla 03:15:05.7
Andresson Margus Tallinn 02:35:32.8
Ani Ülle Põlva 02:25:59.0
Anzov Andres Tartu 03:32:38.4
Anzov Liisa Tartu 03:46:25.1
Anton Riivo Tartu 02:39:21.7
Arg Eve Tartu 02:40:40.1
Arkipus Toomas Tallinn 02:45:15.5
Arrak Marko Tartu 03:37:43.5
Arrak Tõnu Tartu 03:15:07.9
Arst Alar Tartu 02:46:23.2
Artel Karin Pärnu 03:14:05.0
Arukuusk Arto Tartu 01:58:30.0
Arula Leie Lääne-Viru 03:26:12.9
Aruvee Eve Tartu 02:45:59.7
Aunapu Anu Tallinn 02:25:01.5
Aunapu Ly Valga 02:40:55.8
Bakke Kristiina Norra 02:38:52.9
Balinsh Kaspars Läti 02:48:56.0
Baum Andreas Pärnu 03:18:36.5
Baum Gunnar Pärnu 03:18:37.0
Beljaeva Tiina Tartu 02:54:02.8
Bengtsson Christer Rootsi 02:51:04.3
Berg Annette Norra 02:59:34.0
Bergman Urve Viljandi 02:41:28.9
Bergmann Lennar Tartu 03:07:31.7
Bergmann Lennart Rootsi 02:33:30.5
Bergstein Julia Tallinn 04:30:51.5
Berkhald Kalle Tartu 03:02:05.6
Berzina Una Läti 02:10:49.1
Blake Adrian Austraalia 02:11:49.6
Bogdanov Kalev Valga 02:39:45.4
Bula Biteniece Inta Läti 03:14:33.9
Bulmanis Harold Tallinn 03:23:19.7
Burm Elena Tallinn 03:34:27.4
Butlers Sigrid Tartu 04:09:57.6
Böckl Bernhard Austria 02:41:27.4
Böckl Herbert Austria 03:18:13.3
Courtine Nathalie Prantsusmaa 03:33:03.9
Cronander Olf Marten Tartu 04:28:55.5
Dahlberg Kenneth Soome 03:26:35.2
Dahlberg Siv Soome 03:26:41.9
Dalberg Oliver Tartu 02:56:46.1
Daniel Vivika Tartu 03:39:49.7
Davis Jimmie USA 03:42:20.7
Davis Michael USA 03:34:30.4
Drake Peteris Läti 02:23:50.6
Drake Sandra Läti 02:59:19.6
Ehaste Hillar Tartu 02:44:43.6
Ehatamm Einar Tallinn 02:58:40.0
Ekman Marjo-Riitta Soome 03:10:40.8
Elmet Märt Tartu 03:04:22.0
Erilaid Väino Tartu 02:55:43.5
Erlend Toomas Tartu 02:11:59.1
Ernits Ingrit Jõgeva 03:05:18.4
Ferrari Carlo Itaalia 02:53:10.0
Fialkowski Andrej Tshehhi 03:36:23.8
Fjodorov Eduard Ida-Viru 02:53:27.1
Freiburghaus Fred Shveits 02:44:18.4
Friberg Sven Harju 04:23:38.4
Fura-Sandström Elisabet Rootsi 03:14:06.4
Garda Agnese Läti 04:21:55.6
Gornstein Aleksei Saksamaa 02:43:35.1
Gregar Frantisek Tshehhi 02:39:16.6
Griffel Liisi Tartu 03:26:21.3
Grigorescu Sorin Tallinn 03:18:15.1
Grigorovitsh Elin Tartu 03:26:42.8
Grigorovitsh Jaanus Tartu 03:19:27.9
Gross Margus Võru 02:45:05.1
Grönroos Petteri Soome 02:37:09.7
Gustavson Gerly Tallinn 03:11:12.3
Haandi Aado Saaremaa 03:32:26.1
Haandi Ly Saaremaa 03:22:51.5
Hakamäki Jukka Soome 02:47:15.9
Hansen Ase Rootsi 02:42:11.6
Hartig Walter Saksamaa 02:30:42.1
Hartmane Liga Läti 03:50:50.3
Havikari Teuvo Soome 03:12:23.6
Hendrikson Marje-Anne Tallinn 04:21:28.4
Hermlin Timo Tartu 02:55:17.1
Hertsius Gustaf Tallinn 03:08:01.8
Himma Maire Tartu 02:47:14.1
Himma Markus Tartu 02:13:41.6
Hindrikson Külli Tartu 03:22:16.5
Hiob Katrin Viljandi 03:36:54.6
Hirv Katri Võru 03:25:17.1
Hitrov Toomas Tallinn 02:33:21.9
Homin Elvis Järvamaa 02:30:43.3
Hõbejärv Priit Tartu 03:05:23.1
Hänninen Heikki Soome 03:13:01.7
Hänninen Kari Soome 03:08:15.0
Hüva Rain Viljandi 03:04:09.9
Ignatjev Rain Tallinn 02:49:51.4
Ilm Merle Tartu 04:12:22.1
Ilves Elar Tartu 02:22:55.1
Ilves Helen Pärnu 03:28:44.3
Ilves Kaja Põlva 02:51:44.4
Ilves Leena Soome 03:42:12.7
Ilves Merli Põlva 03:48:25.1
Indlo Rein Viljandi 02:35:44.3
Iro Ain Läänemaa 02:52:47.4
Israel Kalev Harju 02:15:31.1
Israel Karel Harju 02:41:57.0
Israel Merit Harju 03:28:08.2
Ivarinen Irja Tallinn 03:20:00.3
Ivask Eneli Tartu 03:24:18.0
Ivask Mati Tartu 02:57:37.9
Ivask Ülle Tartu 03:27:06.8
Jaaska Indrek Pärnu 03:06:29.0
Jagomägi Triin Tartu 02:47:32.4
Jahilo Peep Tallinn 02:36:08.6
Jahilo Sander Tartu 02:40:55.0
Jalakas Siim Järvamaa 02:12:14.3
Jallai Janeli Tallinn 02:47:54.1
Jamnes Risto Tallinn 02:29:55.6
Jaska Ahto Tartu 02:47:30.8
Jomp Lembit Tartu 03:05:00.1
Juhkov Toomas Ida-Viru 02:45:45.9
Juuse Rainet Ida-Viru 02:59:14.5
Juust Mathias Tartu 01:56:45.5
Jõela Anneli Tallinn 02:14:59.2
Jõesaar Siim Tartu 01:51:18.1
Jõgar Andrus Tartu 02:40:19.7
Jõgar Kadre Tartu 03:43:44.6
Jõgar Kermo Tartu 03:07:40.2
Jõgar Liis Tartu 03:50:16.9
Jõgeva Aimar Tartu 03:11:21.4
Järma Indrek Tallinn 02:53:29.5
Järsk Reet Harju 02:18:30.8
Järv Maidu Tartu 03:48:53.8
Järve Kadri Tallinn 02:50:25.9
Järve Tiit Tallinn 04:20:29.6
Järve Vello Tartu 04:01:38.4
Järvela Pille Harju 03:00:19.2
Järveläinen Joonas Tartu 03:01:05.3
Järviste Andres Tartu 03:05:20.0
Järvoja Ahto Pärnu 02:34:01.2
Kaarma Rain Tallinn 02:28:44.6
Kaarna Ilmar Tartu 02:25:15.8
Kaarna Kadri Lääne-Viru 03:11:47.7
Kaart Ene Tartu 03:37:03.3
Kaasik Urmas Harju 03:36:52.7
Kadak Andrus Tartu 03:41:20.9
Kadak Kalev Lääne-Viru 02:55:41.3
Kakk Liina Tallinn 02:59:38.9
Kaldmaa Guido Tartu 02:52:29.5
Kalja Priit Tartu 03:15:28.1
Kaljula Janika Tartu 03:22:20.1
Kaljurand Üllar Võru 02:30:42.4
Kallas Arvo Tartu 03:46:00.0
Kallas Kristofer Järvamaa 02:31:33.9
Kallas Marko Harju 03:18:16.5
Kalm Keijo Harju 02:57:33.6
Kalmus Alar Tallinn 03:07:27.3
Kamenjuk Kersti Tartu 03:23:52.9
Kanarik Ivar Põlva 03:08:48.9
Kanarik Lauri Põlva 03:35:27.4
Kandla Veiko Tartu 03:28:54.5
Kanger Liina Tartu 03:39:24.5
Kangur Mart Tartu 02:49:56.0
Kannel Martin Tartu 03:45:02.7
Kannel Sander Viljandi 03:06:26.9
Kannel Triinu Viljandi 03:21:15.4
Karelson Karl-Erik Tartu 03:27:29.6
Karelson Madis Tartu 02:22:49.2
Karelson Raido Viljandi 03:27:29.5
Karsna Kurmet Põlva 02:23:19.0
Karu Katrin Tallinn 02:58:22.0
Kaselaan Heli Harju 03:10:18.8
Kaselo Eliis Tartu 02:48:58.6
Kaseväli Andres Tartu 02:14:40.1
Kask Hans-Kristjan Tartu 01:54:55.1
Kask Marta Tartu 02:18:29.9
Kask Priit Põlva 02:04:25.0
Kaskpeit Indrek Tallinn 02:40:34.6
Kasterpalu Maret Harju 03:16:55.0
Kauhanen Jarmo Soome 03:05:19.5
Kaup Enn Tallinn 03:00:34.5
Kauponen Taisto Harju 02:17:18.8
Kebbinau Urve Tallinn 03:46:20.3
Kedus Ivo Tartu 03:03:53.3
Keemu Eda Tartu 03:41:42.2
Kekarainen Jaakko Soome 03:02:33.8
Kelder Kadri Tartu 03:49:17.0
Kelder Mart Tartu 03:49:18.1
Kelder Oliver Võru 02:00:10.1
Kelk Kristjan Harju 02:43:05.2
Kelk Mart Tartu 03:11:44.7
Kendaru Tarvi Võru 02:32:05.2
Kerge Ingrit Tartu 02:30:57.0
Kerner Tõnis Tartu 02:59:23.0
Keränen Mika Arto Juhani Soome 04:07:13.9
Keskiväli Antti Soome 03:23:34.3
Keskküla Liilia Rapla 03:05:05.7
Kesküla Kerti Rapla 03:05:17.1
Kibal Marje Tartu 02:53:33.7
Kihuoja Merit Pärnu 02:29:00.4
Kiidjärv Reet Tartu 02:31:27.2
Kiige Hendrik Harju 02:58:11.0
Kiik Andres Tartu 02:21:41.8
Kiisk Getter Tartu 02:25:46.7
Kiisk Katrin Tartu 03:26:52.3
Kiisk Urmas Tartu 02:29:24.4
Kiivit Jaanus Harju 02:40:23.4
Kikerpuu Kalmer Tartu 02:42:53.4
Kikkas Heigo Valga 02:39:50.5
Kilp Kadri Tallinn 03:41:33.9
Kilp Marko Harju 01:59:26.1
Kinks Martin Tallinn 02:25:32.5
Kippasto Anne Tallinn 03:31:06.5
Kipri Mari Tartu 03:38:49.9
Kirsimägi Liina Tartu 03:35:46.1
Kirsimägi Ülle Tartu 03:35:46.5
Kirsipuu Riho Tallinn 03:45:16.0
Kirsipuu Signe Tallinn 03:45:16.2
Kivi Toivo Tallinn 02:33:21.9
Kivila Kaie Tartu 03:34:19.3
Kivinen Jari Soome 01:54:29.3
Kivipalu Kristjan Tallinn 02:26:26.6
Kivipalu Veste Tallinn 02:35:58.5
Kivirüüt Urmas Harju 02:37:42.9
Kivisik Rain Tartu 02:30:37.2
Kivisild Koit Harju 03:18:30.8
Klaas Aime Põlva 02:30:38.3
Klettenberg Christo Saaremaa 02:23:12.9
Klettenberg Ivo Tallinn 03:03:59.1
Kneta Mara Läti 02:56:23.0
Kobar Aire Tartu 03:32:58.4
Koger Lauri Põlva 02:35:40.8
Koger Margus Põlva 02:35:45.9
Kokk Heli Pärnu 03:49:39.3
Kokk Katrin Tallinn 03:04:32.2
Kokk Urmas Tallinn 02:37:02.2
Kokla Sigrid Tartu 02:09:50.5
Kolberg Endel Tallinn 03:47:47.5
Kolga Jaan Valga 02:44:07.6
Koli-Vigelius Jaana Soome 03:21:40.6
Kollom Marta Pärnu 03:17:31.9
Kond Aivar Tartu 02:31:30.1
Kond Rasmus Tartu 02:41:56.0
Kond Robert Tartu 01:49:56.3
Konist Jaana Lääne-Viru 02:54:42.3
Konrad Ando Viljandi 02:07:29.7
Konsap Kaie Tartu 02:36:42.1
Kontula Merja Soome 03:10:15.5
Kontula Simo Soome 02:13:37.0
Koppa Agu Harju 02:38:19.8
Koppa Anu Harju 02:52:07.7
Koppa Kaido Harju 02:31:53.3
Koppa Marko Harju 02:04:23.1
Kraavi Valev Põlva 02:34:44.3
Krall Ingrid Harju 02:47:33.5
Krastins Maris Läti 02:51:19.9
Kreela Üllar Tartu 03:13:34.2
Kreitsberg Randel Põlva 03:22:33.5
Kriibi Ülo Tartu 02:39:56.9
Kroon Kenet Tallinn 01:37:07.6
Kruk Siret Tartu 03:48:24.4
Krumm Kristo Harju 02:38:47.7
Kruus Raino Tartu 03:05:05.6
Kruusmaa Ain Pärnu 03:09:43.2
Kruusmaa Margus Tartu 02:52:42.3
Kruusmaa Veiko Pärnu 03:09:43.7
Kruustükk Simmo Tartu 03:07:55.2
Krünberg Viljar Tallinn 02:56:51.5
Kukemelk Epp-Mare Tallinn 02:55:21.9
Kukk Lembit Tallinn 02:52:52.8
Kukk Rutt Tallinn 03:10:16.2
Kukk Taavi Valga 02:22:10.8
Kukk Ülle Tallinn 03:38:20.3
Kulbin Margit Tartu 03:52:47.7
Kullamaa Merle Tartu 02:40:40.9
Kulmala Matti Soome 03:01:33.2
Kulu Sander Tartu 02:13:45.1
Kuningas Ingrid Harju 02:45:57.9
Kuningas Siret Tartu 03:05:06.6
Kuresson Krista Viljandi 02:56:56.9
Kurunmäki Pentti Soome 02:40:16.9
Kurvits Katre Tartu 03:37:01.2
Kutsar Ago Tartu 02:38:48.2
Kuusik Inga Tartu 04:59:13.7
Kuusik Katre Harju 02:47:33.6
Kuusk Janno Harju 02:54:09.9
Kuusk Karl-Valdor Tallinn 03:36:02.2
Kvell Magnus Põlva 02:11:21.4
Kõivsaar Kalev Tartu 02:36:22.2
Kõks Anne-Ly Tartu 03:06:09.3
Kõks Harry Tartu 03:04:21.5
Kõks Kaja Tartu 02:27:37.6
Kõks Riho Tartu 02:30:17.8
Kõrgvee Urmas Tartu 03:33:36.9
Kõue Kerli Tartu 03:05:03.5
Kõverjalg Madis Tallinn 03:06:11.9
Känd Ivo Tartu 02:28:45.1
Känd Kalev Tartu 03:28:14.3
Kärg Ken Pärnu 04:20:43.0
Köök Aivar Tallinn 02:10:12.8
Külasepp Raivo Tartu 02:32:10.5
Kürsa Karl Põlva 02:48:58.5
Kürsa Kauri Põlva 02:48:59.7
Kütt Vello Lääne-Viru 02:16:47.8
Küttim Anne Tartu 02:35:43.4
Laane Kerttu-Liis Tartu 03:08:47.4
Laane Piret Tartu 03:09:02.1
Laanemann Maiu Tartu 03:12:25.4
Laansoo Enn Jr. Tallinn 02:41:45.1
Laarmaa Rein-Matti Tartu 02:57:13.1
Laht Loore Lääne-Viru 03:07:20.3
Laht Peeter Saaremaa 02:51:04.4
Lainurm Eddy Harju 02:54:10.9
Lamp Marko Tartu 02:59:59.7
Larsson Bo Rootsi 03:06:54.6
Lasseron Indrek Tallinn 02:31:04.9
Lastik Kaie Tartu 02:43:29.8
Laum Peeter Saaremaa 02:47:15.0
Laur Elmar Pärnu 03:22:52.1
Laur Erkki Tartu 02:54:06.6
Laurits Erkki Põlva 02:54:00.8
Lee Are Tartu 03:13:43.6
Lee Mare Tartu 03:13:43.7
Leesmann Kaja Tartu 03:23:18.4
Leetmaa Kadri Tartu 02:46:37.6
Lehesmets Kaspar Viljandi 01:48:17.2
Lehtmets Margus Tartu 04:30:44.2
Lehtmets Mihkel Tartu 04:30:41.3
Leidt Meelis Tartu 02:42:25.0
Leis Toivo Tartu 03:26:21.9
Lelumees Toomas Tartu 02:43:32.5
Lember Erki Tallinn 02:19:09.4
Lemberg Kuido Tartu 02:50:50.9
Lemetti Margo Tartu 03:25:15.6
Lepik Anti Valga 04:31:09.8
Lepland Ain Tartu 02:48:02.9
Lepp Marit Tallinn 03:21:29.9
Lepp Toomas Tartu 02:32:22.0
Leppik Lauri Tallinn 02:38:11.2
Leppik Lea Tallinn 02:34:56.5
Leppoja Elina Tallinn 03:08:21.5
Lett Mihkel Tartu 02:45:27.5
Libek Andrus Viljandi 02:40:34.1
Lihtsa Urmas Põlva 03:12:55.1
Liiv Annika Läänemaa 03:55:25.0
Liiv Elvar Läänemaa 02:51:41.6
Liiv Harry Tallinn 02:11:37.0
Liiv Malle Harju 03:28:08.1
Liiv Margo Tartu 02:40:26.5
Liiv Marju Tallinn 03:17:14.7
Liivamägi Jaanus Tartu 02:16:28.6
Liivamägi Lauri Juhan Tartu 02:41:21.0
Lillemets Pille-Riin Pärnu 03:15:23.3
Lillemets Sirje Pärnu 04:36:36.5
Lillep Aili Tallinn 03:42:41.5
Lillepea Ivo Harju 02:22:50.9
Lillo Silver Tartu 02:45:25.1
Lince Dita Tallinn 03:19:25.9
Linde Janno Harju 02:34:09.5
Linde Martin Saaremaa 03:03:04.4
Linde Meelis Saaremaa 02:46:54.8
Lindroos Fjalar Soome 02:45:44.8
Lindsten Ulla Soome 03:47:29.8
Ling Martin Tartu 02:02:18.0
Linholm Hugo Tallinn 02:55:35.0
Link Mirjam Tartu 02:49:19.9
Lobin Martin Tartu 02:53:59.1
Lodi Alar Tartu 03:25:19.8
Lodi Eimar Tartu 02:38:27.1
Lohk Signe Pärnu 03:37:07.8
Lohu Ilmar Viljandi 02:49:55.7
Loodmaa Verni Tartu 02:39:47.9
Loog Tarmo Harju 02:34:14.3
Lootus Malle Tallinn 03:19:33.2
Luhaäär Reet Tallinn 03:03:09.2
Luikme Mihkel Tartu 02:27:20.6
Lukk Kalev Viljandi 03:42:13.6
Luks Tarmo Pärnu 02:19:05.4
Lusik Jörgen Pärnu 02:33:40.4
Lusti Ants Tallinn 02:36:55.7
Luts Merle Pärnu 02:57:20.1
Luug Veiko Tartu 03:24:42.2
Lõhmus Priit Harju 02:30:41.7
Läll Valter Järvamaa 02:37:50.1
Läpishov Luule Tallinn 03:27:16.5
Lääne Jaak Järvamaa 02:47:24.9
Lümat Alo Tartu 02:56:02.8
Maantoa Tiia Tallinn 03:09:03.1
Made Raimond Tallinn 03:06:06.5
Madison Jaak Järvamaa 02:13:45.8
Madisson Meelis Tartu 03:50:53.4
Madisson Steven Tartu 03:25:03.3
Maidla Margit Harju 03:20:54.3
Maidla Marika Tallinn 03:03:24.3
Maiste Ingrid Tartu 02:58:09.2
Maiste Peep Harju 03:45:36.3
Malmberg Doris Tartu 03:51:55.5
Malmberg Ines Lääne-Viru 03:51:55.5
Malmsten Beatrice Soome 02:56:53.0
Malmsten Fredrik Soome 03:20:10.2
Mandel Hjalmar Põlva 02:54:14.3
Mardo Kaarel Tartu 03:05:09.5
Mardo Karin Tartu 02:54:23.8
Mardo Kristjan Tartu 02:33:41.4
Margus Marten Tartu 02:15:37.7
Maripuu Liis Saaremaa 03:42:10.8
Maripuu Veiko Tallinn 02:40:27.7
Markkinen Markus Soome 03:01:53.4
Martihhin Kaupo Tartu 03:02:57.8
Martinson Alo Tallinn 02:58:58.3
Mazurtshak Georg Tallinn 02:45:25.7
Mats Luule Tartu 04:18:31.1
Matt Roland Tartu 02:35:18.7
Mattila Riitta Soome 03:32:30.9
Maurer Elvi Viljandi 03:06:22.3
Meesak Kailo Tartu 03:23:00.1
Meesak Vaike Põlva 03:00:57.2
Meinvald Jüri Tallinn 02:55:18.4
Meisner Edvard Tartu 03:48:12.1
Meister Piret Tallinn 02:40:35.9
Mere Anneli Tallinn 03:08:05.1
Mere Kristen Saaremaa 02:17:11.5
Merenäkk Meelis Tartu 03:24:43.4
Merioja Jaan Tallinn 02:59:34.5
Meriste Kalli Valga 02:40:18.0
Mets Age Harju 03:57:44.3
Mets Aita Harju 03:57:43.5
Mets Rene Tallinn 02:42:18.0
Metsma Merle Valga 03:04:45.4
Metso Marko-Mait Järvamaa 02:37:24.1
Michelson Ülo Tartu 02:43:57.6
Mikk Aivar Lääne-Viru 02:50:08.5
Mikkelsen Piret Tartu 03:52:29.5
Milva Merle Harju 03:48:02.8
Minin Diana Tartu 03:45:41.8
Minn Kadi-Liis Harju 02:19:47.4
Mitt Elen Tallinn 03:11:26.7
Mitt Kristin Tartu 04:15:26.7
Mitt Marko Tartu 02:40:23.4
Mitt Risto Tartu 02:27:08.7
Moisar Markko Harju 02:20:07.7
Muni Oliver Viljandi 02:14:05.8
Muru Kalev Tartu 03:37:18.3
Muru Leelo Tartu 03:03:32.8
Muru Sander Võru 02:23:11.9
Must Elle Tartu 02:51:38.3
Mõtsnik Kalle Harju 02:57:50.3
Mõtsnik Mart Harju 02:46:45.7
Mõttus Kristi Võru 02:19:05.1
Mõttus Kristiina Tartu 02:58:51.9
Mõttus Tarmo Valga 03:08:24.3
Mõtus Risto Harju 03:10:45.2
Mõtus Tiiu Harju 03:10:39.5
Mäemets Riina Tallinn 03:48:52.8
Mälton Meelis Põlva 02:36:13.8
Mändla Oliver Saaremaa 02:58:05.3
Mängel Maido Tartu 03:29:13.3
Männamaa Aino Hiiumaa 03:42:21.6
Männik Agnes Tartu 03:56:25.5
Männik Aurika Tallinn 03:41:28.8
Männik Nikolai Tartu 02:50:58.2
Männil Maarika Järvamaa 02:46:16.8
Männil Ralf Järvamaa 03:06:33.4
Mäntyharju Eija Soome 03:11:30.3
Mäoma Silver Tartu 02:47:31.2
Märtin Mait Tartu 02:40:40.1
Mölder Joosep Jõgeva 02:31:28.5
Müür Mai Tartu 03:15:04.2
Müürsepp Aivar Valga 02:31:32.1
Napa Tarmo Tartu 01:47:54.0
Narusberg Piia Tartu 02:50:05.2
Narusk Hegri Tartu 02:38:09.6
Needo Kadi Põlva 03:25:08.5
Needo Karin Põlva 03:25:22.7
Needrit Enno Harju 02:28:39.6
Needrit Liis Tallinn 02:56:14.0
Nemvalts Juhan Saaremaa 03:04:14.1
Nigol Andreas Valga 02:21:11.0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
37. TARTU MARATON
Tartu Suusamaraton 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE