estenglv
WAP version
Login form
63 km
31 km
Otepää
301 Moved Permanently Date: Mon, 11 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
TARTU NELIKÜRITUS 2007
Tartu Neliküritus 2007
37. Tartu maraton
Aeg 18.02.2007
Koht Otepää EST
Spordiala Suusatamine
Distants 63 km Otepää Tehvandi Spordikeskuse suusastaadion 31 km Arula teerist
Korraldaja Klubi Tartu Maraton Laulupeo 25, 51007 Tartu, Eesti tel: +372 7421 644; faks: +372 7422 536 tartumaraton@tartumaraton.ee www.tartumaraton.ee  
ESIALGSED TULEMUSED
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Ahrlin Jerry Rootsi 02:42:27.1 1
2 Rezac Stanislav Tshehhi 02:43:03.5 2
3 Tynell Daniel Rootsi 02:43:33.0 3
4 Svärd Oskar Rootsi 02:43:33.3 4
5 Aukland Joergen Norra 02:43:33.7 5
6 Cattaneo Marco Itaalia 02:43:45.3 6
7 Veerpalu Andrus Valga 02:43:45.3 1
8 Sinnes Svein-Tore Norra 02:44:57.3 7
9 Gjerdalen Gard F Norra 02:44:58.7 8
10 Olle Raul Võru 02:44:59.8 2
11 Costantin Pier Luigi Itaalia 02:45:57.5 3
12 Jakoubek Tomas Tshehhi 02:46:06.9 9
13 Varis Kari Soome 02:47:28.3 10
14 Haugsboe Andre Norra 02:47:31.6 11
15 Kärp Algo Viljandi 02:47:58.1 12
16 Joensson Markus Rootsi 02:50:18.8 13
17 Grandelis Tullio Itaalia 02:51:43.9 14
18 Naess Ole Jakob Norra 02:54:11.7 4
19 Gasmann Per Ola Norra 02:54:18.9 15
20 Peltotalo Jani Soome 02:55:24.8 16
21 Nes Bjarne Norra 02:55:34.1 17
22 Uiboupin Ats Võru 02:57:19.1 18
23 Talves Priit Viljandi 02:58:32.5 19
24 Roonet Risto Tallinn 02:59:03.2 20
25 Kajari Priit Tallinn 02:59:47.1 5
26 Juursalu Timo Ida-Viru 02:59:58.4 1
27 Kärbo Vallo Ida-Viru 02:59:59.9 21
28 Trinkler Claudio Shveits 03:00:05.6 6
29 Fakstad Stig Morten Norra 03:00:06.4 22
30 Evensen Jon Norra 03:00:07.1 1
31 Kalnin Tarvi Pärnu 03:00:08.8 7
32 Krogsveen Arne Norra 03:00:19.6 23
33 Hemma Jorn Norra 03:02:39.1 8
34 Laur Mihkel Ida-Viru 03:04:00.9 24
35 Virtanen Teemu Soome 03:04:06.1 1
36 Smutin Valery Venemaa 03:04:25.3 9
37 Kelder Ergo Ida-Viru 03:05:19.6 25
38 Udam Ilmar Järvamaa 03:06:29.5 26
39 Terentiev Oleg Venemaa 03:07:00.2 10
40 Ek Elin Rootsi 03:07:02.6 1
41 Dergunov Sergey Venemaa 03:07:09.8 11
42 Ader Margus Võru 03:07:49.3 27
43 Narjord Einar Norra 03:07:49.9 2
44 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 03:07:52.1 2
45 Varis Antti Soome 03:08:03.4 1
46 Ott Lauri Põlva 03:08:19.4 28
47 Borge Roar Norra 03:08:23.0 3
48 Peyrot Lara Itaalia 03:08:41.4 2
49 Salo Jukka Soome 03:08:51.3 29
50 Ukins Valdis Läti 03:09:21.3 30
51 Bakkejord Erik Norra 03:09:50.7 31
52 Kasekamp Andrus Viljandi 03:10:05.3 32
53 Hansson Jenny Rootsi 03:10:15.2 3
54 Karu Virgo Tallinn 03:10:23.0 3
55 Ivanov Ivar Võru 03:10:23.3 33
56 Krogsveen Tore Norra 03:10:32.7 34
57 Tinno Taavo Harju 03:10:48.3 35
58 Kvale Steinar Norra 03:10:53.2 12
59 Mihelson Olaf Tallinn 03:11:48.1 13
60 Pallo Rait Tallinn 03:11:56.3 36
61 Alling Urmo Harju 03:12:32.8 14
62 Kilk Ain Harju 03:12:33.8 4
63 Albinsson Björn Rootsi 03:12:58.6 4
64 Veilberg Ago Lääne-Viru 03:12:59.6 5
65 Dorin Dmitry Venemaa 03:13:01.5 15
66 Rooden Priit Tartu 03:13:05.2 37
67 Jaanson Jüri Pärnu 03:13:09.5 6
68 Tähtinen Anu Soome 03:13:10.5 4
69 Kovaljov Oleg Tallinn 03:13:14.9 7
70 Kärbo Veljo Ida-Viru 03:13:17.9 38
71 Mölder Tauno Võru 03:13:38.4 39
72 Laineste Andres Harju 03:13:40.3 16
73 Hussar Kaidar Tallinn 03:13:52.1 17
74 Tiimann Rauno Tartu 03:14:07.6 2
75 Möll Heiki Tartu 03:14:08.4 3
76 Raantse Rannar Jõgeva 03:14:09.9 40
77 Zelentsov Stanislav Harju 03:14:20.6 41
78 Songedal Olav Norra 03:14:24.7 5
79 Quinn-Hurst Colin Saksamaa 03:14:48.3 42
80 Suija Silja Võru 03:14:50.0 5
81 Põder Raigo Tartu 03:15:38.2 43
82 Jagomägi Teet Tartu 03:16:10.8 18
83 Maravyev Alexey Venemaa 03:16:26.8 19
84 Kallak Jaan Viljandi 03:16:34.0 44
85 Novotny Jiri Tshehhi 03:16:36.2 6
86 Kikkas Simmo Tallinn 03:16:50.4 45
87 Milashius Petras Leedu 03:16:58.8 1
88 Jullinen Erko Lääne-Viru 03:17:09.1 4
89 Tuikkanen Juha Soome 03:17:12.9 8
90 Rump Mehis Harju 03:18:00.9 20
91 Flavyanov Igor Venemaa 03:18:04.0 21
92 Keskpaik Kert Tallinn 03:18:28.1 46
93 Epner Ilmar Tallinn 03:18:29.2 2
94 Hemma Johs Norra 03:18:30.5 9
95 Kanep Urmas Tallinn 03:19:11.4 3
96 Parve Heikki Tallinn 03:19:12.1 7
97 Muru Ivo Valga 03:19:14.2 10
98 Lillmets Üllar Lääne-Viru 03:19:16.3 22
99 Kärner Olle Tartu 03:19:38.3 47
100 Palo Taavi Võru 03:19:59.0 5
101 Kalev Jaanika Harju 03:20:14.6 6
102 Neemela Tarmo Tallinn 03:20:41.9 23
103 Aigro Aiko Valga 03:20:58.0 48
104 Tammesoo Tarmo Võru 03:21:02.1 49
105 Huber Thomas Saksamaa 03:21:10.5 24
106 Kaskema Valdis Tartu 03:21:15.2 25
107 Voodla Tiit Tallinn 03:21:22.7 11
108 Sabre Kaupo Põlva 03:21:28.9 12
109 Kivil Peep Ida-Viru 03:21:35.6 50
110 Kajari Mart Tallinn 03:21:40.2 26
111 Kattai Kaupo Tartu 03:21:45.6 51
112 Kull Erki Tartu 03:22:00.4 27
113 Pekk Tiit Harju 03:22:06.5 28
114 Loog Kaarel Põlva 03:22:09.4 6
115 Maluhins Olegs Läti 03:22:12.0 29
116 Pesor Kaido Rapla 03:22:19.7 30
117 Ridamäe Aivar Tallinn 03:22:35.9 31
118 Oras Allan Tartu 03:22:36.5 52
119 Bärling Kjell Soome 03:22:37.4 32
120 Klampe Indrek Võru 03:22:38.7 53
121 Capitanio Luca Itaalia 03:22:39.6 33
122 Käesel Aivar Tallinn 03:22:44.8 13
123 Toome Roland Lääne-Viru 03:22:49.3 34
124 Sammel Arne Viljandi 03:23:15.1 4
125 Taivere Artur Tartu 03:23:28.4 35
126 Baselgia Marco Shveits 03:23:42.4 8
127 Tambet Priit Viljandi 03:24:32.8 36
128 Zeller Zbynek Tshehhi 03:24:44.3 5
129 Lahti Mikko Soome 03:24:45.6 14
130 Petuhov German Leedu 03:25:12.2 37
131 Kuusalu Asko Tallinn 03:25:27.8 54
132 Medvedev Sergei Venemaa 03:25:32.9 15
133 Viik Tarvi Läänemaa 03:25:44.4 55
134 Valdmaa Rein Harju 03:25:46.6 9
135 Tasa Toivo Ida-Viru 03:26:08.6 16
136 Täär Veikko Valga 03:26:09.3 38
137 Priks Hanno Valga 03:26:16.8 17
138 Sergeev Alexei Venemaa 03:26:24.4 6
139 Saarniit Jürgen Tallinn 03:26:38.7 56
140 Hermet Priit Harju 03:26:38.9 57
141 Hirv Pait Tallinn 03:26:40.7 39
142 Hansmann Siim Viljandi 03:26:51.4 58
143 Teteris Janis Läti 03:27:08.3 59
144 Maege John Olav Norra 03:27:11.8 18
145 Jalasto Kaupo Tallinn 03:27:14.8 10
146 Zhitenev Vladimir Venemaa 03:27:15.0 19
147 Pavlov Denis Põlva 03:27:21.9 60
148 Jõgeva Toomas Harju 03:27:34.0 20
149 Teppo Indrek Valga 03:27:37.5 61
150 Maaroos Martin Tartu 03:27:55.5 40
151 Prokhorov Viktor Venemaa 03:27:55.9 41
152 Jershov Maanus Harju 03:28:10.7 62
153 Virgepuu Erko Harju 03:28:16.0 63
154 Heinola Ivar Tartu 03:28:16.2 64
155 Kiudma Tarvo Tartu 03:28:20.8 21
156 Kask Janek Lääne-Viru 03:28:28.0 65
157 Balickij Igor Leedu 03:28:33.9 42
158 Raudsepp Priit Jõgeva 03:29:00.8 66
159 Einsalu Ants Lääne-Viru 03:29:02.8 11
160 Peltomäki Juha Soome 03:29:15.1 43
161 Püvi Margus Tartu 03:29:30.3 44
162 Zolotykh Andrey Venemaa 03:29:39.1 45
163 Luks Sven Harju 03:29:42.1 46
164 Videvik Priit Lääne-Viru 03:29:45.2 47
165 Sarapson Ilvar Valga 03:29:53.8 22
166 Siilak Avo Lääne-Viru 03:30:01.8 48
167 Org Tõnis Tartu 03:30:04.0 67
168 Aibast Erik Tallinn 03:30:04.7 68
169 Järveoja Mihkel Põlva 03:30:20.2 69
170 Jetsonen Voitto Soome 03:30:25.7 7
171 Nõmm Raivo Viljandi 03:30:39.4 70
172 Karolin Indrek Põlva 03:30:41.8 71
173 Arak Anti Tallinn 03:30:53.4 72
174 Laanemets Raivo Tallinn 03:31:13.0 49
175 Veri Aivar Tartu 03:31:13.5 23
176 Odintsov Andrey Venemaa 03:31:14.0 12
177 Mäkinen Matti Soome 03:31:16.3 8
178 Tatter Ahto Harju 03:31:21.3 73
179 Knüsel Markus Shveits 03:31:25.0 9
180 Bikshe Zintis Läti 03:31:25.3 24
181 Mõttus Tarmo Võru 03:31:25.3 50
182 Kochetov Vladimir Venemaa 03:31:31.9 10
183 Kallasmaa Kalmer Harju 03:31:33.0 74
184 Vaard Paul Tartu 03:31:37.8 13
185 Neimanis Janis Läti 03:31:40.1 25
186 Sarapuu Heiki Võru 03:31:41.2 26
187 Bauman Jaanus Lääne-Viru 03:31:41.7 75
188 Mauring Katrin Viljandi 03:31:42.8 7
189 Kuresoo Rain Järvamaa 03:31:45.9 76
190 Zotova Kristiina Valga 03:31:46.4 8
191 Orav Raigo Jõgeva 03:31:54.5 77
192 Rein Margus Tallinn 03:31:56.7 2
193 Rudzitis Rolands Läti 03:32:00.9 78
194 Vellend Robert Kanada 03:32:07.0 14
195 Needrit Vello Tallinn 03:32:18.3 79
196 Dudarev Andrei Ida-Viru 03:32:25.7 27
197 Tünnermann Dirk Saksamaa 03:32:30.1 11
198 Vunk Kalev Tartu 03:32:41.7 51
199 Karu Olav Lääne-Viru 03:32:44.9 28
200 Zhitenev Ivan Venemaa 03:32:47.6 52
201 Tiik Madis Saaremaa 03:33:00.6 29
202 Teppan Jaak Tartu 03:33:10.4 80
203 Lundberg Jonny Rootsi 03:33:12.5 30
204 Holtsmann Siim Lääne-Viru 03:33:15.3 7
205 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 03:33:25.9 3
206 Israel Jaak Harju 03:33:34.2 81
207 Odamus Tõnu Harju 03:33:43.2 1
208 Etverk Erkki Lääne-Viru 03:33:51.1 53
209 Kink Ilmar Tartu 03:33:56.2 54
210 Tamm Tarmo Pärnu 03:34:09.9 55
211 Mõtlep Riho Saaremaa 03:34:10.6 82
212 Melbardis Janis Läti 03:34:13.6 83
213 Pullerits Priit Tartu 03:34:16.2 31
214 Soonets Art Tartu 03:34:16.4 32
215 Maksimov Sergei Tallinn 03:34:29.8 33
216 Aadli Erkki Harju 03:34:31.6 84
217 Tupp Ain-Ivar Võru 03:34:35.2 34
218 Pallotedder Taivo Tartu 03:34:36.9 85
219 Lein Andrus Lääne-Viru 03:34:44.3 86
220 Schwab David Tshehhi 03:34:49.4 87
221 Kang Udo Tartu 03:34:51.5 35
222 Karelson Tõnu Viljandi 03:34:52.4 36
223 Varres Markko Harju 03:34:52.7 88
224 Tillo August Tallinn 03:34:53.0 56
225 Gorev Kirill Venemaa 03:35:06.5 37
226 Rytkönen Mika Soome 03:35:14.5 38
227 Niemi Marianne Soome 03:35:22.9 1
228 Antons Eero Harju 03:35:23.6 89
229 Noormets Riho Tallinn 03:35:28.8 8
230 Koplus Marek Pärnu 03:35:29.6 9
231 Laur Mikk Võru 03:35:36.7 90
232 Smolka Ivan Tshehhi 03:35:40.3 15
233 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 03:35:44.5 1
234 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 03:35:46.1 57
235 Grünberg Priit Harju 03:35:52.6 91
236 Pääslane Priit Tartu 03:35:56.0 39
237 Kiik Aare Tartu 03:35:57.8 12
238 Vedra David Tshehhi 03:36:03.8 92
239 Taivere Eduard Tartu 03:36:08.8 93
240 Eensaar Rain Tartu 03:36:21.9 94
241 Muru Juhan Harju 03:36:24.0 95
242 Uuk Aimur Tartu 03:36:27.3 16
243 Tshushkin Danek Pärnu 03:36:29.7 96
244 Sabiin Andrus Pärnu 03:36:31.8 97
245 Koosapoeg Kalmer Põlva 03:36:40.1 58
246 Täht Erki Valga 03:36:46.9 59
247 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru 03:36:50.4 10
248 Toomas Indrek Tartu 03:36:54.0 1
249 Külm Ahti Viljandi 03:37:12.3 60
250 Suluste Jüri Saaremaa 03:37:25.7 40
251 Ensrud Erland Norra 03:37:27.3 17
252 Hein Lauri Tallinn 03:37:27.6 98
253 Paananen Kauko Soome 03:37:30.2 4
254 Ojaots Aigar Tallinn 03:37:31.8 99
255 Moisander Olli Soome 03:37:40.1 100
256 Jaagant Priit Harju 03:37:40.4 61
257 Hussar Aimar Võru 03:37:42.8 101
258 Abel Markko Tallinn 03:37:44.9 102
259 Hõrak Sairos Võru 03:37:45.5 62
260 Mustonen Martti Rootsi 03:37:48.3 18
261 Pilipenko Veiko Tartu 03:37:48.5 11
262 Rüütli Raido Jõgeva 03:37:49.0 103
263 Pull Raimo Pärnu 03:37:55.9 104
264 Luidre Manivald Harju 03:37:57.5 19
265 Jurs Hassar Tartu 03:37:58.9 63
266 Lott Alexander Tartu 03:37:59.7 12
267 Laidvee Jaanus Tallinn 03:38:00.2 105
268 Kütt Alvar Tartu 03:38:01.7 106
269 Kaur Margus Tartu 03:38:05.6 64
270 Kadajane Erik Viljandi 03:38:07.4 107
271 Vahi Kunnar Valga 03:38:10.6 65
272 Norman Mart Tallinn 03:38:17.3 66
273 Lokk Sulev Tallinn 03:38:20.0 67
274 Truu Janek Tartu 03:38:21.3 68
275 Tatter Tiit Tallinn 03:38:27.1 5
276 Järve Alo Tartu 03:38:31.7 108
277 Kraas Andreas Tartu 03:38:39.0 109
278 Mardo Ahti Tallinn 03:38:43.5 110
279 Danilas Meelis Valga 03:38:49.8 41
280 Tamm Madis Järvamaa 03:38:51.8 111
281 Saarep Peeter Valga 03:38:55.7 6
282 Haug Knut Norra 03:39:03.9 7
283 Laine Andre Võru 03:39:09.9 69
284 Rudolf Jan Tshehhi 03:39:27.3 70
285 Aigro Ene Valga 03:39:27.9 1
286 Jüris Veiko Viljandi 03:39:30.5 112
287 Svetins Gatis Läti 03:39:52.3 113
288 Lukk Jaak Läänemaa 03:39:52.8 114
289 Lusis Aigars Läti 03:40:03.8 20
290 Aun Raivo Lääne-Viru 03:40:17.5 8
291 Venelaine Margus Tallinn 03:40:33.0 71
292 Reisenbuk Raivo Harju 03:40:44.1 42
293 Kopli Tarmo Tallinn 03:40:45.9 115
294 Teppo Andres Valga 03:40:48.1 116
295 Kirsipuu Avo Harju 03:40:54.6 43
296 Lilienthal Marko Tallinn 03:40:57.3 44
297 Toomas Rein Põlva 03:41:01.4 21
298 Linkov Steven Harju 03:41:04.5 117
299 Nigul Alar Tallinn 03:41:06.1 45
300 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 03:41:07.4 22
301 Kalovsky Vladimir Tshehhi 03:41:13.0 118
302 Piirisild Tõnis Võru 03:41:14.0 119
303 Vilunas Jonas Leedu 03:41:19.7 2
304 Kattai Roman Tartu 03:41:30.9 46
305 Salumäe Priit Tallinn 03:41:46.4 47
306 Eensaar Silver Tallinn 03:42:00.5 120
307 Wirehn Per Rootsi 03:42:05.9 121
308 Prusa Marek Tshehhi 03:42:20.2 48
309 Pikkpõld Lauri Harju 03:42:27.8 122
310 Bitenieks Lauris Läti 03:42:29.2 123
311 Vink Ahto Võru 03:42:32.1 72
312 Laciga Zdenek Tshehhi 03:42:43.5 9
313 Noormets Gert Tallinn 03:42:50.9 124
314 Randman Priit Lääne-Viru 03:42:51.4 13
315 Tali Tiit Tartu 03:42:56.0 23
316 Siimer Martin Tallinn 03:43:02.7 73
317 Tootsi Tarmo Tartu 03:43:12.6 125
318 Pelska Enno Valga 03:43:13.7 49
319 Aru Margus Harju 03:43:21.5 126
320 Vahelaan Kaimar Tartu 03:43:21.5 127
321 Schopfer Herve Shveits 03:43:23.2 13
322 Ligi Jürgen Tallinn 03:43:27.5 24
323 Järsk Sander Harju 03:43:37.4 128
324 Mätlik Kaido Tallinn 03:43:42.9 14
325 Pruus Marko Harju 03:43:47.8 129
326 Rozov Andrei Ida-Viru 03:43:49.4 130
327 Pikani Margus Tallinn 03:43:52.8 131
328 Simonen Stefan Soome 03:43:56.9 10
329 Rips Leho Tartu 03:44:01.6 132
330 Halmetoja Timo Soome 03:44:07.3 15
331 Greenbaum Märt Harju 03:44:10.9 11
332 Kuusanka Matti Soome 03:44:17.6 3
333 Ritanotko Markku Soome 03:44:23.6 16
334 Teesaar Elmo Tallinn 03:44:27.0 74
335 Yersin Olivier Shveits 03:44:30.7 25
336 Laarmaa Matti Tallinn 03:44:31.8 133
337 Maier Artur Pärnu 03:44:47.8 134
338 Pärnik Tea Tartu 03:44:51.7 1
339 Nõmm Andre Pärnu 03:44:56.2 135
340 Tveiten Per Oyvind Norra 03:44:59.7 2
341 Pak Indrek Harju 03:45:02.7 75
342 Maluhins Igors Läti 03:45:03.8 50
343 Teearu Karl Valga 03:45:04.9 17
344 Selde Tarmo Harju 03:45:05.2 51
345 Pain Indrek Tallinn 03:45:13.0 76
346 Keel Erki Tallinn 03:45:13.0 52
347 Siim Ivo Lääne-Viru 03:45:20.1 53
348 Niemi Arto Soome 03:45:24.6 18
349 Adolfsson Samuel Rootsi 03:45:33.7 136
350 Jürimaa Tõnu Valga 03:45:34.1 3
351 Vähi Ilmar Tartu 03:45:41.2 137
352 Yakushin Yury Venemaa 03:45:49.0 19
353 Tinno Margus Tallinn 03:45:55.3 138
354 Ivanov Yury Venemaa 03:46:09.8 20
355 Koovit Mati Viljandi 03:46:10.9 77
356 Locmelis Artis Läti 03:46:12.9 78
357 Schwab Martin Tshehhi 03:46:14.2 139
358 Giudici Andrea Itaalia 03:46:15.4 54
359 Magri Gianmaria Itaalia 03:46:15.4 26
360 Capitanio Massimo Itaalia 03:46:15.6 140
361 Salo Seppo Soome 03:46:17.0 4
362 Udumäe Liis Tartu 03:46:25.2 1
363 Külm Kristjan Tartu 03:46:25.7 141
364 Hubel Indrek Lääne-Viru 03:46:32.1 142
365 Islevski Aleksandr Tallinn 03:46:33.4 55
366 Lvashok Alexander Venemaa 03:46:44.3 56
367 Maasing Tarmo Lääne-Viru 03:46:50.7 57
368 Soots Urmas Valga 03:46:55.2 79
369 Lillipuu Vello Järvamaa 03:46:57.0 80
370 Ollikainen Anssi Soome 03:47:00.0 81
371 Aunula Jukka Soome 03:47:00.8 4
372 Israel Olavi Harju 03:47:11.3 82
373 Liive Sandor Tallinn 03:47:11.4 83
374 Raudik Alo Tartu 03:47:14.5 84
375 Talmet Indrek Võru 03:47:16.2 2
376 Sonntak Silver Pärnu 03:47:19.1 143
377 Tomson Peep Tartu 03:47:21.3 144
378 Paring Einar Põlva 03:47:22.9 5
379 Jonasson Juha Soome 03:47:29.3 58
380 Uibo Lembit Tartu 03:47:32.8 145
381 Talvik Heiki Tallinn 03:47:33.7 146
382 Koponen Antti Soome 03:47:37.2 21
383 Ambel Arvo Tallinn 03:47:45.8 147
384 Rohtla Heigo Tallinn 03:47:48.0 59
385 Lüüs Riho Lääne-Viru 03:47:49.0 27
386 Eomois Peep Tallinn 03:47:51.6 22
387 Kadajane Kaupo Harju 03:48:02.7 148
388 Nordhagen Harald Norra 03:48:04.7 28
389 Uudeberg Tanel Tartu 03:48:05.3 149
390 Vares Timo Tallinn 03:48:07.1 150
391 Peters Olev Harju 03:48:08.4 85
392 Raja Aigar Pärnu 03:48:11.6 151
393 Tiivoja Tarmo Võru 03:48:13.9 60
394 Varis Ossi Soome 03:48:14.6 12
395 Alusins Raimonds Läti 03:48:15.7 86
396 Liht Sulev Tallinn 03:48:18.4 61
397 Raudsepp Peep Järvamaa 03:48:19.8 62
398 Kiiver Kaupo Tartu 03:48:29.6 87
399 Pere Aivo Hiiumaa 03:48:37.9 63
400 Laurson Kristel Tartu 03:48:40.3 2
401 Uudam Margus Tallinn 03:48:49.5 152
402 Lukk Juhan Läänemaa 03:48:54.9 13
403 Möbius Andreas Saksamaa 03:48:58.1 23
404 Salmu Sander Harju 03:48:59.6 153
405 Viks Tarmo Valga 03:49:00.2 154
406 Nedvedicka Blanka Tshehhi 03:49:00.4 2
407 Eskla Algo Võru 03:49:02.6 14
408 Tomp Ahti Viljandi 03:49:08.1 155
409 Jaago Margus Tallinn 03:49:12.1 64
410 Kööbi Arne Tartu 03:49:20.7 156
411 Aittokallio Jukka Soome 03:49:21.3 24
412 Kuldjärv Rain Tallinn 03:49:24.5 157
413 Viisut Margus Viljandi 03:49:29.9 65
414 Jürgenson Andrus Pärnu 03:49:30.4 66
415 Raja Arvo Harju 03:49:31.7 29
416 Vshivtsev Vjatseslav Valga 03:49:32.6 88
417 Udumäe Kaisi Tartu 03:49:33.6 3
418 Haugen Nils Norra 03:49:37.2 25
419 Jõgis Janek Põlva 03:49:38.4 89
420 Soodla Guido Tartu 03:49:46.9 67
421 Jürimäe Tõnis Tartu 03:49:47.9 158
422 Raud Margus Tartu 03:49:49.1 90
423 Laaksonen Tapio Soome 03:49:50.1 14
424 Roose Antti Tartu 03:49:50.9 68
425 Lindberg Robert Rootsi 03:49:51.1 91
426 Sild Ants Harju 03:49:52.2 30
427 Evestus Tarmo Valga 03:49:54.7 92
428 Kuusk Sander Viljandi 03:49:54.8 15
429 Murd Olev Rapla 03:49:58.6 31
430 Laur Mati Võru 03:50:01.1 69
431 Keridon Toomas Tallinn 03:50:02.1 93
432 Jürisaar Meelis Harju 03:50:04.4 94
433 Kreegimets Janis Lääne-Viru 03:50:04.5 95
434 Simson Valmar Tartu 03:50:06.3 96
435 Ilves Alari Harju 03:50:11.7 97
436 Kesküla Urmo Tallinn 03:50:16.9 159
437 Hintsov Veiko Tallinn 03:50:19.8 98
438 Toss Kaarel Viljandi 03:50:21.7 15
439 Tattar Kristjan Pärnu 03:50:24.5 3
440 Säks Arno Tartu 03:50:27.7 16
441 Kukkela Anti Soome 03:50:31.0 99
442 Pärnik Jüri Tartu 03:50:32.0 70
443 Tänav Tõnu Harju 03:50:32.6 71
444 Villem Lembit Valga 03:50:33.5 26
445 Vihmann Viljar Valga 03:50:34.3 32
446 Vaununmaa Jukka Soome 03:50:44.3 27
447 Meringo Meelis Harju 03:50:55.0 28
448 Uibo Jürjo Valga 03:51:12.1 160
449 Avi Madis Tartu 03:51:12.2 29
450 Jaakson Elar Pärnu 03:51:16.2 16
451 Kisand Veljo Tartu 03:51:17.9 100
452 Gristsenko Andrei Tallinn 03:51:19.4 101
453 Rei Tarmo Tallinn 03:51:22.9 102
454 Tammemäe Tiit Võru 03:51:24.7 72
455 Merisaar Anto Pärnu 03:51:25.4 103
456 Leppänen Eero Soome 03:51:25.4 30
457 Lieder Falko Saksamaa 03:51:28.1 73
458 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 03:51:40.8 17
459 Kõvask Raul Tallinn 03:51:46.3 104
460 Lehesmets Alar Tartu 03:51:46.6 161
461 Kullik Karmo Tallinn 03:51:47.9 162
462 Matvejev Madis Järvamaa 03:51:47.9 18
463 Munukka Sinikka Soome 03:51:50.8 1
464 Valgma Toomas Harju 03:51:54.4 31
465 Kliiman Tanel Tartu 03:51:55.0 105
466 Fajstavr Jan Tshehhi 03:51:57.5 6
467 Põldma Tõnu Jõgeva 03:52:01.7 106
468 Saviir Jaan Läänemaa 03:52:06.1 33
469 Vaikmaa Tõnis Harju 03:52:08.6 163
470 Jaht Valdur Tartu 03:52:18.8 164
471 Mägi Rasmus Tartu 03:52:19.4 165
472 Crameri Camillo Shveits 03:52:25.4 34
473 Haljaste Härmo Tartu 03:52:32.5 166
474 Atonen Meelis Viljandi 03:52:35.4 74
475 Niemi Bertel Soome 03:52:36.9 32
476 Valk Hillar Lääne-Viru 03:52:42.4 7
477 Paap Mikk Järvamaa 03:52:45.9 19
478 Suurpere Arvi Tartu 03:52:48.7 107
479 Saarnits Aigar Põlva 03:52:49.0 75
480 Ruckstuhl Karl Shveits 03:52:49.8 76
481 Kallemets Mati Läänemaa 03:52:50.8 8
482 Kaeramaa Gaido Tartu 03:52:52.1 108
483 Sedlenieks Ivars Läti 03:52:53.0 35
484 Parygin Dmitry Venemaa 03:52:58.8 167
485 Pallas Lembit Harju 03:53:02.1 33
486 Karu Alar Lääne-Viru 03:53:05.5 109
487 Karo Erko Harju 03:53:05.8 110
488 Zujev Mihail Ida-Viru 03:53:06.6 34
489 Pool Hannes Harju 03:53:07.7 77
490 Troost Sven Harju 03:53:12.4 111
491 Kukk Meelis Pärnu 03:53:14.6 36
492 Olesk Margus Harju 03:53:23.2 168
493 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 03:53:27.1 112
494 Poux Christophe Prantsusmaa 03:53:31.4 169
495 Bleive Agu Tartu 03:53:42.0 4
496 Piepenbring Jacques Prantsusmaa 03:53:47.7 78
497 Svika Janis Läti 03:53:48.5 170
498 Aalmen Ole Norra 03:53:49.4 9
499 Käis Jaak Ida-Viru 03:53:58.8 37
500 Greenbaum Marko Tallinn 03:54:01.5 171
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
37. TARTU MARATON
Tartu Suusamaraton 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE