estenglv
WAP version
Login form
7. Otepää Rattamaraton 55 km
7. Otepää Rattamaraton 28 km
www.otepaa.ee
301 Moved Permanently Date: Tue, 31 Mar 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
7. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 29.07.2006
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km kell 12:00 kohapeal registreerimine lõpeb kell 11:30. Matkasõit 32 km kell 13:15 Lastesõidud NB! Lastesõidud algavad kell 10:30. Registreerimine kohapeal.
Korraldaja Oti-Audentes Spordiklubi Tarvi Kuus, +372 5097 506 otepaa.rattasoit@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 4 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 1:48:57.3 1 1000
2 10 Aulik Allan Alexela Pro Team II 1:50:17.7 2 995
3 11 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 1:50:23.7 3 992
4 8 Zviedris Normunds TEAM ZZK 1:51:13.8 4 990
5 77 Kargu Oskari 1:51:43.8 5 989
6 16 Zorin Igor Cosmos Team 1:51:45.5 1 988
7 1112 Gliaudelis Arunas 1:52:18.4 6 987
8 15 Krull Kaupo CFC 1:52:22.7 2 986
9 1045 Karu Allar 1:52:24.2 3 985
10 121 Raudsepp Priit Kesko Agro III 1:52:29.7 7 984
11 42 Krusemann Magnus VELOPLUS-NISSAN 1 1:52:42.9 8 983
12 9 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 1:52:43.3 9 982
13 32 Karu Virgo Hawaii Express Kotkad 1:52:59.2 10 981
14 37 Väinsalu Kert TÜSK 1:53:21.7 11 980
15 13 Kivil Peep Jõhvi RK-Jewe 1:53:48.3 12 979
16 28 Kirsipuu Toomas 1:53:48.7 1 978
17 54 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 1:53:52.6 13 977
18 36 Tõnisson Tiimo Porter Racing 1:53:52.9 14 976
19 161 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 1 1:53:53.0 15 975
20 26 Kampus Kaido Arctic Sport Club 2 1:53:53.8 16 974
21 40 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 1:53:54.2 1 973
22 22 Nõlvik Lasse Porter Racing 1:53:58.7 17 972
23 14 Karlson Urmas Arctic Sport Club 1 1:53:59.0 1 971
24 57 Sala Raivo Jõhvi RK-Jewe 1:54:00.9 18 970
25 31 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere 1:54:11.2 2 969
26 20 Öpik Oliver velo clubbers 1 1:54:16.2 19 968
27 63 Ööpik Esko 1:54:28.1 3 967
28 41 Kannimäe Viljar Haanja RK Postimees/Scanpix 1:54:38.8 4 966
29 17 Tohvrel Rego VELOPLUS-NISSAN 2 1:54:48.0 20 965
30 25 Molev Juri VELOPLUS-NISSAN 1 1:55:24.4 21 964
31 86 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 1:55:29.9 22 963
32 52 Baranovskis Guntars Spectus/BH/Smiltene I 1:55:31.9 23 962
33 39 Neemela Tarmo Kesko Agro I 1:55:32.2 24 961
34 53 Skutelis Aivars TEAM ZZK 1:55:33.1 25 960
35 58 Viikberg Jaanus Hawaii Express Rakvere 1:55:44.6 26 959
36 125 Rubiks Janis 1:55:50.7 4 958
37 103 Piiritalo Janis Haanja RK Välla 1:55:55.9 27 957
38 76 Kopli Tarmo Hawaii Express Skorpionid 1:56:03.2 28 956
39 79 Kattai Kaupo 1:56:10.5 29 955
40 24 Birkentals Mareks TEAM RAIMAKS 1:56:11.2 30 954
41 21 Hallop Gven Hawaii Express Kotkad 1:56:12.3 5 953
42 49 Männiste Meeme Arctic Sport Club 3 1:56:13.5 31 952
43 1061 Schumann Riivo 1:56:14.5 32 951
44 143 Mets Are Cosmos Team 1:56:17.7 2 950
45 46 Semenjuk Andrei 1:56:27.7 6 949
46 80 Vist Kalev 1:56:28.0 2 948
47 85 Oru Kaido Haanja RK Rohtõsuu 1:56:28.8 33 947
48 51 Puu Henno 1:56:39.7 34 946
49 90 Miglans Edgars TREK-PHILIPS-METALEKS 1 1:56:42.0 35 945
50 71 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 1:56:44.5 36 944
51 84 Leigri Guido Püha Loomaaed I 1:56:51.7 5 943
52 38 Alaru Riho TÜSK 1:56:53.5 7 942
53 59 Mikk Margus Arctic Sport Club 2 1:56:53.6 37 941
54 154 Ilves Martin Kesko Agro I 1:56:54.4 6 940
55 89 Rebane Marko VELOPLUS-NISSAN 2 1:56:57.5 38 939
56 66 Rebane Meelis VELOPLUS-NISSAN 2 1:57:02.8 39 938
57 123 Baltaisbrencis Janis TREK-PHILIPS-METALEKS 2 1:57:03.9 40 937
58 45 Hirv Pait Haanja RK Välla 1:57:04.1 41 936
59 60 Sildoja Raivo Püha Loomaaed III 1:57:27.6 42 935
60 82 Rohtmets Argo Sportland Nike Team I 1:57:38.9 43 934
61 92 Kruve Andres VELOPLUS-NISSAN 1 1:57:41.3 7 933
62 136 Juronen Pertti Hawaii Express Hundid 1:57:45.1 44 932
63 75 Hussar Aimar AREAL team 1:58:01.6 45 931
64 139 Kask Janek Hawaii Express Rakvere 1:58:02.8 46 930
65 68 Flink Arne Rakke 24h 1:58:04.2 3 929
66 108 Hussar Kaidar AREAL team 1:58:05.1 47 928
67 95 Laanela Danek 1:58:05.5 48 927
68 150 Saar Raido 1:58:43.9 8 926
69 124 Arak Anti AT Sport I 1:58:44.0 49 925
70 64 Kauk Anti Cosmos Race 1:58:59.1 50 924
71 94 Murakas Jaanus BPE Viru/ C:MS 1:59:03.6 9 923
72 1111 Valvas Vahur 1:59:04.4 51 922
73 98 Pilv Ivar Ambla SK 1:59:24.2 52 921
74 74 Krull Mikk Alexela Pro Team II 1:59:54.5 53 920
75 101 Põld Ivo Cosmos Race 1:59:56.8 54 919
76 56 Perkons Marcis TEAM RAIMAKS 2:00:00.6 8 918
77 61 Räitsak Kaspar Jõhvi RK-Jewe 2:00:16.1 10 917
78 1127 Zebers Aivars 2:00:19.7 4 916
79 109 Mikson Margus 2:00:20.3 55 915
80 106 Soosaar Tiit 2:00:26.8 9 914
81 88 Harand Allan Alexela Pro Team III 2:00:37.7 56 913
82 93 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 2 2:00:46.7 57 912
83 210 Nurk Kaarel 2:00:53.3 58 911
84 127 Roskoss Janis Spectus/BH/Smiltene I 2:01:01.2 59 910
85 70 Kivistik Egert 2:01:05.0 11 909
86 105 Põder Jaanus Püha Loomaaed II 2:01:10.0 12 908
87 165 Paulins Kaspars 2:01:10.0 60 907
88 140 Eljas Avo Püha Loomaaed I 2:01:10.5 61 906
89 158 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 2:01:11.6 10 905
90 141 Palm Tõnno 2:01:11.9 62 904
91 117 Kütt Mehis Amserv Toyota Team 2:01:12.4 63 903
92 138 Muru Ivo Puide Talu SK 2:01:13.7 5 902
93 116 Kovaljov Oleg Tervisesportlased 2:01:16.6 6 901
94 107 Pukk Andre 2:01:19.7 64 900
95 135 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi I 2:01:24.6 11 899
96 220 Ots Indrek Haanja RK Kerekunnu 2:01:25.9 65 898
97 163 Hansov Hanno Amserv Toyota Team 2:01:26.6 66 897
98 73 Apse Agnis Spectus/BH/Smiltene I 2:01:28.0 67 896
99 113 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 2:01:28.8 68 895
100 197 Ots Kaupo Haanja RK Kerekunnu 2:01:29.7 69 894
101 118 Suluste Jüri 2:01:32.3 7 893
102 236 Laanemets Raivo 2:01:34.5 70 892
103 137 Kleinbergs Janis TEAM ZZK 2:01:43.3 3 891
104 97 Viitmaa Alar 2:02:19.0 71 890
105 50 Kiskonen Eero 2:02:25.4 72 889
106 81 Shumanov Tiit Rakke 24h 2:02:28.8 4 888
107 152 Bergvald Gunnar HVSK Padise 2:02:32.3 73 887
108 100 Lapsin Vladimir Cosmos Team 2:02:44.5 12 886
109 134 Uuk Aimur 2:02:47.4 5 885
110 126 Iljenko Andrejs Spectus/BH/Smiltene II 2:02:49.5 74 884
111 157 Kriisa Kaido CITROEN TEAM 2:02:50.3 75 883
112 147 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 2:02:53.8 8 882
113 324 Ever Riho velo clubbers 1 2:02:55.5 9 881
114 178 Suur Ivo 2:02:57.9 13 880
115 245 Vaitmaa Rainer Jõhvi RK-Jewe 2:03:01.4 14 879
116 247 Sauss Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 2 2:03:07.7 76 878
117 498 Vinter Siim 2:03:18.7 13 877
118 193 Lehtmaa Aivar Trassid 2:03:20.8 10 876
119 160 Kroon Jorma EXPERT RAKVERE 2:03:24.9 77 875
120 196 Veri Aivar 2:03:29.7 11 874
121 168 Toome Roland EXPERT RAKVERE 2:03:32.1 78 873
122 67 Kivioja Raimo Hawaii Express Rakvere 2:03:35.5 79 872
123 188 Saarna Karel Rõuge Racing Team I 2:03:35.7 14 871
124 181 Ligema Martin 2:03:35.9 15 870
125 225 Alisauskas Saulius Hawaii Express Lietuva 2:03:37.4 80 869
126 183 Palloteder Taivo Sportland Nike Team I 2:03:37.7 81 868
127 217 Puhke Raivo 2:03:44.1 12 867
128 129 Mölder Ivo 2:03:49.0 82 866
129 191 Jõgeva Toomas 2:03:50.0 83 865
130 254 Viljus Ivo Püha Loomaaed IV 2:03:53.8 13 864
131 187 Smilktens Karlis TREK-PHILIPS-METALEKS 1 2:03:55.2 84 863
132 329 Ronimois Mihkel 2:04:00.0 16 862
133 190 Laaniste Mart 2:04:02.1 85 861
134 377 Halliväli Janek 2:04:07.1 86 860
135 218 Kolk Hannes 2:04:12.5 87 859
136 233 Raag Kaupo Whirlpool 2:04:15.1 88 858
137 180 Selde Tarmo Hawaii Express Hundid 2:04:18.5 14 857
138 229 Kudre Raul AREAL team 2:04:19.4 89 856
139 239 Lõoke Martin HVSK Murru 2:04:58.8 90 855
140 133 Elling Toomas Kesko Agro I 2:05:15.1 92 854
141 155 Soonets Art Haanja RK Postimees/Scanpix 2:05:15.1 91 853
142 224 Kaldre Raul 2:05:15.2 93 852
143 201 Järvelainen Riho Haanja RK Postimees/Scanpix 2:05:15.6 15 851
144 288 Germanis Edijs 2:05:18.7 94 850
145 244 Vesselov Meelis 2:05:18.8 95 849
146 312 Põldma Tõnu 2:05:18.8 96 848
147 29 Vanags Karlis TEAM RAIMAKS 2:05:19.3 15 847
148 204 Puhke Peeter Ambla SK 2:05:20.6 16 846
149 169 Viikmäe Kaupo 2:05:23.3 97 845
150 394 Võsu Kalvar 2:05:23.6 98 844
151 179 Pruus Peeter 2:05:23.9 17 843
152 222 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:05:24.4 99 842
153 213 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 2:05:24.6 100 841
154 209 Kristal Tõnis Cosmos Expert 2:05:28.5 17 840
155 286 Melgalvis Gatis Spectus/BH/Smiltene II 2:05:30.4 101 839
156 144 Salumäe Priit 2:05:39.6 102 838
157 174 Saarniit Jürgen 2:05:46.3 103 837
158 120 Toots Valdis 2:05:50.8 104 836
159 119 Visnap Taavi Ambla SK 2:05:51.7 105 835
160 145 Kazainis Viesturs TREK-PHILIPS-METALEKS 1 2:05:53.5 6 834
161 227 Aasa Jan 2:06:10.9 106 833
162 230 Aasla Meelis AT Sport I 2:06:27.6 107 832
163 177 Tõnismäe Marek Cosmos Expert 2:06:33.1 108 831
164 1139 Rusovich Dmitri 2:06:41.7 16 830
165 249 Sammalsaar Mait VELOPLUS-NISSAN 2 2:06:42.7 7 829
166 44 Kelk Indrek Hawaii Express Tiigrid 2:06:46.8 109 828
167 260 Press Toomas Rõuge Racing Team I 2:06:53.9 17 827
168 238 Pill Rein 2:07:03.8 110 826
169 284 Kajaste Kristjan 2:07:11.8 111 825
170 122 Kalde Meelis 2:07:12.2 112 824
171 189 Kitsnik Kalvi Haanja RK Tsälbä 2:07:13.8 113 823
172 293 Põder Veiko AT Sport I 2:07:21.3 114 822
173 1120 Kuhi Rainer 2:07:21.9 115 821
174 170 Järveoja Jaanus Disel Racing Team 2:07:25.8 18 820
175 228 Miljan Eno 2:07:28.9 116 819
176 553 Puuram Romet Püha Loomaaed I 2:07:35.2 117 818
177 128 Kanep Urmas 2:07:38.7 1 817
178 243 Pindis Toomas Haanja RK Postimees/Scanpix 2:07:41.9 118 816
179 297 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2 2:08:01.5 119 815
180 223 Karja Kaupo Extreme I 2:08:04.0 18 814
181 234 Kask Jaanus 2:08:10.2 120 813
182 323 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:08:11.2 121 812
183 292 Pütsepp Mati 2:08:13.3 122 811
184 257 Lepiksaar Madis Kesko Agro VI 2:08:14.7 18 810
185 199 Haze Janis 2:08:20.6 123 809
186 55 Olkonen Erik JSK Tamme 2:08:25.2 19 808
187 264 Saarnits Aigar 2:08:25.4 19 807
188 171 Agarmaa Mihkel TÜSK 2:08:27.2 20 806
189 461 Kiitam Urmo 2:08:34.1 21 805
190 214 Vahi Kunnar Lõuna Politseiprefektuur 2:08:44.9 124 804
191 206 Treimuth Meelis Haanja RK Rohtõsuu 2:08:45.2 125 803
192 358 Lainevee Heiki Kesko Agro III 2:08:46.1 22 802
193 167 Räpo Ahto 2:08:46.6 126 801
194 306 Anton Tair Püha Loomaaed II 2:08:53.1 127 800
195 326 Manninen Ergo BPE Viru/ C:MS 2:08:54.3 23 799
196 349 Ivanov Mihhail 2:08:55.5 128 798
197 1078 Lepp Janek ETK MAKSIMARKET 3 2:08:57.9 129 797
198 277 Toots Tiit Rõuge Racing Team II 2:09:01.2 130 796
199 255 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:09:02.3 131 795
200 337 Nisamedtinov Ilhan 2:09:14.3 132 794
201 232 Talumaa Raul Assa-Kesoro I 2:09:19.1 133 793
202 276 Rebane Indrek 2:09:23.1 134 792
203 215 Peenema Reijo Jõhvi RK-Allmar 2:09:27.3 19 791
204 379 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team II 2:09:30.2 135 790
205 302 Rumberg Tambet Arctic Sport Club 4 2:09:31.8 136 789
206 385 Peiker Harri 2:09:34.8 137 788
207 427 Jair Ergo Assa-Kesoro II 2:09:36.0 138 787
208 279 Mägi Andrus Kesko Agro V 2:09:53.7 139 786
209 258 Kiigemägi Andres 2:09:56.0 8 785
210 291 Kuljus Ülo Haanja RK Välla 2:10:04.0 2 784
211 231 Riismaa Timo 2:10:05.0 140 783
212 242 Männisalu Andrus Arctic Sport Club 4 2:10:05.8 141 782
213 755 Oolo Marek Hawaii Express Piraajad 2:10:06.6 142 781
214 366 Lepasalu Laura 2:10:07.0 1 780
215 316 Kozilans Guntis 2:10:07.1 20 779
216 208 Trepp Janek 2:10:07.2 143 778
217 452 Saluveer Joona Hawaii Express Lietuva 2:10:09.3 144 777
218 256 Kiristaja Ailar velo clubbers 2 2:10:23.9 145 776
219 462 Sarv Jaanus Cosmos Race 2:10:24.7 146 775
220 275 Ots Ivar 2:10:25.3 147 774
221 299 Rõngas Riho 2:10:26.4 148 773
222 359 Kingo Priit 2:10:27.5 149 772
223 281 Mets Toomas 2:10:28.1 150 771
224 266 Oja Jaan Haanja RK Kerekunnu 2:10:37.5 1 770
225 327 Pärni Evald Cosmos 2:10:43.3 9 769
226 263 Tarasovs Pavels 2:10:45.3 151 768
227 248 Koppel Kristjan Jõhvi RK-Allmar 2:10:52.3 24 767
228 192 Tiit Aarne Disel Racing Team 2:10:57.9 152 766
229 289 Kallakmaa Teet 2:11:01.3 21 765
230 269 Luik Kaido Rõuge Racing Team II 2:11:07.1 153 764
231 361 Viitkin Ain 2:11:08.0 154 763
232 294 Kingo Gunnar 2:11:10.0 155 762
233 250 Ozolins Uldis 2:11:13.8 25 761
234 317 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi II 2:11:14.6 156 760
235 357 Sügis Harri 2:11:16.5 22 759
236 1075 Liiv Roland 2:11:17.3 26 758
237 325 Rei Tarmo 2:11:20.8 157 757
238 1033 Tupits Ivo 2:11:24.8 158 756
239 261 Karu Alar Viru Politsei 2:11:33.1 159 755
240 270 Kõrran Timmo 2:11:41.8 160 754
241 376 Rohelaan Ken 2:11:50.5 20 753
242 348 Kiiler Gert 2:11:51.9 161 752
243 1046 Tilk Arne 2:11:54.6 162 751
244 185 Tarassov Igor Tervisesportlased 2:11:57.1 23 750
245 315 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 2:12:01.1 2 749
246 356 Tamm Bruno 2:12:04.9 163 748
247 351 Jõgis Janek 2:12:06.8 164 747
248 492 Olkonen Indrek 2:12:09.1 24 746
249 318 Randma Taavo Energia III 2:12:11.9 165 745
250 395 Danilas Meelis 2:12:14.3 166 744
251 372 Erikson Toomas 2:12:23.8 167 743
252 396 Strikholm Peeter Püha Loomaaed II 2:12:30.4 168 742
253 425 Lõokene Marek 2:12:32.8 169 741
254 252 Einroos Raino 2:12:36.3 170 740
255 1008 Sedlenieks Ivars 2:12:40.6 10 739
256 259 Kanistik Heiki 2:12:44.8 171 738
257 241 Rumm Ranno 2:12:51.0 172 737
258 274 Otstavel Risto 2:12:53.4 173 736
259 387 Teras Indrek 2:12:55.4 174 735
260 382 Suvi Kristjan 2:13:09.2 175 734
261 1122 Tallo Toivo 2:13:11.1 176 733
262 414 Järvlepp Rainer 2:13:14.0 25 732
263 457 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 2:13:15.6 177 731
264 298 Valk Hillar Viru Politsei 2:13:17.1 1 730
265 428 Leppik Janec HVSK Harku 2:13:20.7 178 729
266 186 Vaikna Ville 2:13:23.6 179 728
267 400 Orav Erki Vennad-Dahl 1 2:13:24.5 180 727
268 211 Käit Tiit Tervisesportlased 2:13:29.7 181 726
269 309 Valk Allan 2:13:32.0 182 725
270 305 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 2:13:39.6 183 724
271 273 Sander Marek 2:13:40.9 184 723
272 447 Rozenbergs Gunars 2:13:44.2 3 722
273 340 Kotsalainen Asse 2:13:51.1 185 721
274 645 Maisa Arbo 2:13:51.8 186 720
275 393 Uuring Raul Energia V 2:13:52.5 187 719
276 343 Reiska Alar Haanja RK Haraga 2:13:53.4 26 718
277 330 Reissaar Alari BPE Viru/ C:MS 2:13:53.8 188 717
278 370 Lüüs Riho 2:13:55.0 11 716
279 543 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:13:59.4 189 715
280 380 Liivak Hannes HVSK Harku 2:14:08.4 190 714
281 331 Koppel Tõnu AT Sport I 2:14:16.5 27 713
282 173 Reinbach Heirel Cosmos Fun 2:14:20.2 21 712
283 458 Haugas Margus 2:14:31.7 191 711
284 419 Kriisa Helar 2:14:33.0 192 710
285 334 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 2:14:35.5 193 709
286 988 Türi Madis 2:14:54.6 194 708
287 347 Sild Ivo 2:14:55.7 195 707
288 591 Mauring Katrin Viljandi Rattaklubi IV 2:14:56.1 1 706
289 156 Mõts Olavi Haanja RK Kerekunnu 2:14:57.7 196 705
290 451 Soodla Raul Kesko Agro III 2:14:59.4 197 704
291 432 Murakas Tõnu 2:15:01.5 12 703
292 476 Letov Deniss 2:15:03.2 198 702
293 311 Janter Tõnu JULGESTUSPOLITSEI 1 2:15:04.3 199 701
294 436 Lepik Urmas Elion 1 2:15:05.5 200 700
295 1012 Furmanis Maris 2:15:06.9 201 699
296 435 Mägi Allar 2:15:07.2 28 698
297 1053 Kasekamp Künter 2:15:07.5 22 697
298 296 Nurm Taavi 2:15:07.6 202 696
299 495 Kotkas Kristo 2:15:08.5 203 695
300 341 Mesi Ilmar 2:15:09.1 2 694
301 1080 Normak Kata-Liina 2:15:11.5 2 693
302 320 Ilves Teet Tervisesportlased 2:15:12.0 29 692
303 445 Bejusov Nail 2:15:19.7 204 691
304 595 Skapars Kristaps 2:15:22.3 205 690
305 303 Vähi Nikolai Valga Kalev 2:15:24.4 30 689
306 295 Lapidus Boris 2:15:27.2 206 688
307 463 Piiri Rain 2:15:27.6 207 687
308 352 Ozolins Ainars 2:15:30.0 13 686
309 422 Kotov Raul velo clubbers 3 2:15:31.0 31 685
310 375 Kivi Riho 2:15:32.7 208 684
311 397 Salep Robert BPE Viru/ C:MS 2:15:33.4 27 683
312 434 Reiman Priit Disel Racing Team 2:15:35.1 209 682
313 391 Alttoa Risto 2:15:36.6 210 681
314 212 Ozols Dainis Spectus/BH/Smiltene I 2:15:42.5 32 680
315 344 Strand Aleksander Extreme I 2:15:47.9 14 679
316 528 Sepp Tõnis HVSK Harku 2:16:02.9 211 678
317 368 Pikk Marko CSS Team 2:16:08.8 212 677
318 283 Madison Janar 2:16:14.1 213 676
319 437 Leppik Viljar Trassid 2:16:14.5 214 675
320 342 Reedi Teet ALAS KUUL 2:16:17.8 33 674
321 319 Loitmaa Madis 2:16:22.3 215 673
322 459 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team II 2:16:23.8 28 672
323 440 Kõiv Kardon CSS Team 2:16:24.4 216 671
324 401 Uba Tarmo Elion 1 2:16:24.7 217 670
325 321 Pletiens Ilgvars 2:16:25.4 15 669
326 235 Karu Olav Viru Politsei 2:16:26.1 34 668
327 506 Ilisson Hardi 2:16:27.6 218 667
328 438 Matvejeva Jana Vargamäe 2:16:28.7 2 666
329 405 Tinno Margus 2:16:38.3 219 665
330 384 Laurson Mati 2:16:41.8 220 664
331 450 Oder Rein 2:16:43.6 221 663
332 367 Rautenbergs Arturs Spectus/BH/Smiltene II 2:16:43.7 35 662
333 513 Koolmeister Siim 2:16:44.0 29 661
334 184 Vestmann Rain Alexela Pro Team II 2:16:45.7 222 660
335 644 Kuusk Keijo 2:16:49.2 223 659
336 362 Ristna Mikk 2:16:53.0 224 658
337 526 Lopuhhin Sergei AT Sport II 2:16:56.5 225 657
338 541 Laaniste Andres 2:17:03.6 226 656
339 398 Kurvits Indrek 2:17:10.1 36 655
340 373 Kurg Õnne Hawaii Express Hundid 2:17:10.6 3 654
341 310 Sutt Eero 2:17:30.3 227 653
342 442 Murd Märt Jõhvi RK-Allmar 2:17:34.8 228 652
343 1128 Klukin Aleksandr 2:17:41.9 229 651
344 489 Pedari Aimar 2:17:46.1 37 650
345 416 Kilk Ain Kivitammi 2:17:56.6 230 649
346 468 Vasar Kaidu Valga Kalev 2:18:06.8 231 648
347 563 Kaliakina Tatjana 2:18:09.6 3 647
348 1118 Erins Aigars 2:18:10.6 38 646
349 383 Puik Viljar Hansab MTB Team 2:18:11.4 232 645
350 613 Talu Priit 2:18:13.3 233 644
351 568 Kongo Kristjan 2:18:13.9 234 643
352 494 Kuusiku Kaido 2:18:14.6 235 642
353 1083 Sõmmer Sinne 2:18:27.6 4 641
354 449 Talvik Heiki 2:18:33.5 236 640
355 371 Keel Kätlin 2:18:34.6 5 639
356 470 Kroon Aivo Haanja RK Papisöödu 2:18:42.1 16 638
357 811 Mäekivi Andres 2:19:09.2 237 637
358 520 Koosma Kenneth Extreme II 2:19:12.4 238 636
359 409 Tärno Indrek 2:19:13.8 239 635
360 1002 Lejins Andis 2:19:14.3 17 634
361 582 Kurg Rauno 2:19:14.5 240 633
362 647 Riismaa Joel 2:19:14.6 241 632
363 482 Tammeveski Andres 2:19:14.9 242 631
364 464 Eilo Enno 2:19:15.3 39 630
365 785 Laul Raines 2:19:19.3 243 629
366 502 Vällik Kristjan Haanja RK Rohtõsuu 2:19:19.6 40 628
367 496 Hõrak Tarmo 2:19:20.4 244 627
368 1070 Reili Kaspar 2:19:20.8 23 626
369 460 Lusis Aigars TEAM RAIMAKS 2:19:24.4 18 625
370 412 Kiristaja Kalle 2:19:25.0 245 624
371 641 Põder Marju Cosmos 2:19:25.0 6 623
372 607 Ladva Ailar 2:19:25.6 246 622
373 448 Kerner Argo 2:19:28.1 247 621
374 1025 Ennuste Jaak Alexela Pro Team III 2:19:31.3 41 620
375 446 Maidla Janek Rattaportaal.net 2:19:33.2 248 619
376 268 Hendrikson Tõnu Elion 1 2:19:37.5 249 618
377 455 Vähi Markus 2:19:37.6 250 617
378 403 Hurt Margo Haanja RK Baruto 2:19:38.3 251 616
379 471 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi III 2:19:41.2 252 615
380 390 Looper Ero Haanja RK Papisöödu 2:19:42.4 253 614
381 519 Kiipsaar Raido 2:19:42.9 254 613
382 500 Popp Kristian 2:19:44.5 255 612
383 497 Brück Urmas 2:19:46.7 256 611
384 1062 Kuusik Rainer 2:19:51.9 257 610
385 1074 Are Mihkel 2:19:52.5 30 609
386 577 Sauga Indrek 2:19:56.3 258 608
387 363 Hang Tauno 2:19:58.4 259 607
388 640 Elur Sven Viljandi Rattaklubi III 2:19:58.9 260 606
389 1015 Aibast Erik 2:20:02.0 261 605
390 420 Raudsepp Marje Kesko Agro V 2:20:04.6 4 604
391 410 Oot Anti Extreme II 2:20:17.1 3 603
392 521 Voolaid Peeter 2:20:17.2 4 602
393 1019 Pilliroog Alari 2:20:19.7 262 601
394 426 Tooming Andreas Hansura Racing Team 2:20:27.4 263 600
395 407 Pärt Ahto Cosmos 2:20:29.1 42 599
396 589 Rikka Tarmo 2:20:37.4 264 598
397 433 Kerde Gert 2:20:42.1 265 597
398 472 Eesmaa Andrus 2:20:48.5 266 596
399 625 Tiimus Taavi 2:20:52.3 24 595
400 557 Vunder Timo 2:20:53.2 267 594
401 493 Ernits Ardu 2:20:54.4 19 593
402 333 Heinväli Even 2:20:59.1 25 592
403 999 Kiudma Tarvo 2:21:05.3 43 591
404 546 Pilv Lauri Rõuge Racing Team I 2:21:06.6 31 590
405 547 Kaur Heikko 2:21:11.8 268 589
406 166 Rebas Rauno 2:21:13.6 269 588
407 490 Pärnik Jüri AREAL team 2:21:17.7 44 587
408 411 Huik Aare Haanja RK Haraga 2:21:22.5 270 586
409 551 Saetalu Andres 2:21:28.4 45 585
410 516 Aarna Indrek Energia I 2:21:31.7 271 584
411 467 Järve Marek 2:21:31.9 272 583
412 721 Narusk Indrek 2:21:34.3 273 582
413 491 Muzis Girts 2:21:44.2 274 581
414 399 Kuusik Leho 2:21:49.5 275 580
415 683 Vähi Ilmar 2:21:50.7 276 579
416 529 Kuplis Andris 2:21:51.8 277 578
417 473 Kivi Teemar 2:21:52.4 278 577
418 1089 Lippur Brino 2:21:53.5 279 576
419 478 Romulus Andres 2:21:54.4 280 575
420 423 Hanschmidt Gerli 2:21:58.1 281 574
421 527 Kilk Kalle Energia V 2:22:06.8 282 573
422 240 Juurik Kaido Püha Loomaaed I 2:22:06.8 283 572
423 1051 Karjane Priit 2:22:14.0 284 571
424 512 Reilson Silver 2:22:28.4 285 570
425 1136 Kahn Matthias 2:22:38.9 32 569
426 479 Venelaine Margus 2:22:44.0 286 568
427 444 Süving Oliver Rattaportaal.net 2:22:52.9 33 567
428 612 Splite Janis 2:22:53.2 5 566
429 534 Krumins Ingus 2:22:58.0 287 565
430 614 Siim Vermo 2:22:58.3 288 564
431 339 Vaga Merko 2:23:02.5 26 563
432 762 Traks Hanno 2:23:05.3 289 562
433 597 Velps Janis 2:23:05.8 290 561
434 559 Heinols Maris 2:23:06.0 291 560
435 418 Aru Aldo Püha Loomaaed IV 2:23:08.2 6 559
436 525 Irik Rein Cosmos Fun 2:23:08.5 20 558
437 413 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 2:23:12.8 21 557
438 690 Haritonov Vadim Veeseadmed 2:23:18.0 292 556
439 486 Orgla Maario 2:23:20.9 293 555
440 655 Päll Kermo HVSK Harju 2:23:21.5 294 554
441 474 Helm Oliver 2:23:22.3 295 553
442 575 Parve Vahur Kaitsejõudude Peastaap 2:23:24.3 296 552
443 564 Abel Andrus 2:23:28.1 46 551
444 488 Jaanimets Age velo clubbers 3 2:23:31.0 7 550
445 415 Birnbaum Erki Püha Loomaaed III 2:23:33.5 297 549
446 1149 Sootla Indrek 2:23:34.1 298 548
447 388 Kukk Aivo 2:23:35.8 7 547
448 424 Tähiste Tarmo 2:23:38.0 299 546
449 678 Pärnamets Aivar 2:23:41.9 300 545
450 1108 Suurpere Arvi 2:23:43.1 301 544
451 515 Maarits Andres 2:23:45.2 302 543
452 665 Rattur Rajko 2:23:54.3 303 542
453 443 Hommik Veiko Haanja RK Haraga 2:23:56.0 27 541
454 581 Abel Marko 2:23:59.3 34 540
455 1043 Dzintars Lejins 2:24:02.7 304 539
456 530 Luikme Peeter 2:24:15.1 305 538
457 406 Vana Janek 2:24:16.3 306 537
458 1044 Jõesaar Margus 2:24:17.0 307 536
459 570 Raidvee Priit 2:24:22.8 47 535
460 431 Viltsin Andris Puide Talu SK 2:24:26.9 308 534
461 686 Kiuru Väino Lõuna Politseiprefektuur 2:24:27.7 309 533
462 653 Narits Egon 2:24:29.0 310 532
463 540 Vassus Indrek 2:24:31.8 311 531
464 638 Kallasmaa Sander 2:24:37.8 312 530
465 499 Sehver Almar 2:24:40.0 313 529
466 663 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi IV 2:24:41.2 314 528
467 402 Irves Hillar Haanja RK Papisöödu 2:24:50.3 315 527
468 313 Kaljumäe Aivo 2:24:54.6 316 526
469 1100 Neider Illar 2:25:05.4 28 525
470 466 Kiiver Kaupo 2:25:12.6 317 524
471 560 Paat Rein 2:25:14.3 318 523
472 701 Raidma Alvar Vennad-Dahl 3 2:25:15.1 319 522
473 1026 Ozolins Ansis 2:25:15.6 320 521
474 485 Luiks Meelis Elion 3 2:25:25.4 321 520
475 618 Truu Paavo 2:25:27.6 322 519
476 617 Karpenko Sergei 2:25:30.7 323 518
477 598 Zavadskis Erik 2:25:33.4 324 517
478 691 Sisask Riivo 2:25:39.1 325 516
479 616 Kõiva Kalev Rummu Jürid 2:25:41.0 22 515
480 596 Rool Margus Hansura Racing Team 2:25:41.3 326 514
481 716 Mägi Arved 2:25:42.6 23 513
482 552 Sootla Indrek 2:25:43.7 327 512
483 648 Küünal Jaan 2:26:07.2 24 511
484 562 Jakobsoo Tanel SANGAR 2 2:26:08.1 328 510
485 619 Hanni Andrus 2:26:17.5 329 509
486 389 Ritson Jaanus 2:26:21.7 330 508
487 603 Ojamaa Oliver Tele2 2:26:23.8 331 507
488 566 Jaaksoo Urmas 2:26:23.9 25 506
489 776 Palu Indrek 2:26:24.5 332 505
490 584 Põder Raivo HVSK Murru 2:26:25.0 333 504
491 997 Ceksters Valdis 2:26:29.1 26 503
492 697 Hutrov Rait 2:26:31.5 334 502
493 649 Liiva Andres Trassid 2:26:33.0 335 501
494 524 Einland Vello Kivitammi 2:26:42.7 27 500
495 994 Karrofeldt Kalle 2:26:46.2 336 499
496 588 Koll Margus 2:26:48.8 48 498
497 719 Viks Tarvi 2:26:57.1 337 497
498 365 Kaasik-Aaslav Henri 2:26:57.4 338 496
499 1079 Suurman Herkki 2:27:00.2 49 495
500 1130 Pikk Peeter 2:27:05.6 339 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE