estenglv
WAP version
Login form
RSS
9. märtsil peetakse kaks maratoni! 06.03.2008 (2)
Erakordselt lumevaene suusatalv on on tekitanud olukorra, kus seni on pidamata kõik EMT Estoloppet 2008 maratonid. Praeguseks mahasadanud lumi võimaldab pidada maratoni nii Alutagusel kui Haanjas.
36. Haanja Maraton toimub 9.märtsil! 05.03.2008 (0)
Haanja Maraton rõõmustab suusasõpru kinnitusega, et 36. Haanja Maraton toimub 9 märtsil 2008.
36. Haanja Maraton on edasi lükatud 9.märtsile 27.02.2008 (9)
Soodushinnaga registreerimine Estoloppetile kestab kuni 10.01.2008 01.01.2008 (0)
EMT Estoloppet stardib 11. hooajale 05.12.2007 (0)
Tallinna Ülikooli ja A&T suusahoolduskoolitus tuleb veelkord 05.12.2007 (1)
Tallinna Ülikoolis jätkuvad suusakoolitused harrastajatele 23.11.2007 (14)
Haanja Maraton 36 km
Haanja Maraton 18 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 17 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
36. Haanja Maraton
Aeg 09.03.2008
Koht Haanja EST
Spordiala Suusatamine
Distants Pikk distants 2x18 km klassikaline tehnika. Start 11:00
Lühike distants 1x18 km klassikaline tehnika. Start 11:15
 
Korraldaja MTÜ Haanja Suusaklubi, Urmas Veeroja, Tel. +372 517 4578 www.haanjamaraton.ee haanja@haanjamaraton.ee  
PROGRAMM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2 Kärp Algo Viljandi 1:41.05,1 1
2 5 Narusk Priit Võru 1:44.13,4 2
3 6 Udam Ilmar Järvamaa 1:44.17,0 3
4 39 Mägi Risto Pärnu 1:44.30,4 1
5 74 Tõld Tauno Valga 1:45.16,6 4
6 1 Saarepuu Anti Võru 1:47.07,6 5
7 12 Priks Keijo Valga 1:47.13,5 6
8 491 Talves Priit Võru 1:48.03,8 7
9 37 Juursalu Timo Ida-Viru 1:48.11,4 2
10 32 Vallimäe Janek Ida-Viru 1:49.03,7 8
11 42 Koemets Kaido Võru 1:49.08,2 9
12 33 Lomp Timo Järva 1:50.30,4 3
13 3 Dergunov Sergey Venemaa 1:50.43,3 10
14 540 Jallai Erkki Võru 1:50.54,2 11
15 34 Sellis Siim Põlva 1:51.10,3 12
16 506 Roonet Risto Tallinn 1:51.23,0 13
17 213 Rindzevicius Marijus Leedu 1:51.26,6 14
18 19 Ivanov Ivar Võru 1:51.28,5 15
19 437 Paipals Janis 1:51.35,0 16
20 11 Jullinen Erko Lääne-Viru 1:51.52,4 17
21 501 Kaldve Marten Tallinn 1:52.36,0 18
22 87 Mets Andre 1:53.24,3 4
23 48 Mölder Tauno Võru 1:53.30,6 19
24 51 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 1:54.45,8 1
25 441 Masnikov Juri 1:54.48,9 2
26 406 Pirk Norman 1:54.53,8 5
27 22 Raantse Rannar Jõgeva 1:55.07,9 20
28 26 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:55.19,2 3
29 14 Suija Silja Võru 1:55.19,7 1
30 436 Rohtla Laura Lääne-Viru 1:55.55,2 2
31 13 Kovaljov Oleg Tallinn 1:55.57,2 4
32 24 Hirv Pait Võru 1:56.16,4 21
33 35 Udras Kaija Võru 1:56.56,5 3
34 16 Rump Mehis Harju 1:57.22,0 22
35 504 Lukertenko Mihhail Tallinn 1:57.22,5 23
36 38 Neemela Tarmo Tallinn 1:57.23,4 5
37 8 Zelentsov Stanislav Harju 1:57.26,7 24
38 445 Flavjanov Igor 1:57.34,8 25
39 443 Prohorov Viktor 1:58.03,4 26
40 126 Tammesoo Tarmo Võru 1:58.06,7 27
41 44 Kilk Ain Harju 1:58.27,5 6
42 29 Pallo Rait Tallinn 1:58.37,3 28
43 520 Ader Margus Võru 1:58.44,5 29
44 23 Voodla Tiit Tallinn 1:58.55,7 7
45 96 Jõgi Jaan Võru 1:59.38,3 1
46 210 Cerniauskas Gintas 1:59.50,8 8
47 75 Hussar Aimar Võru 2:00.54,3 30
48 25 Sabre Kaupo Põlva 2:00.57,2 9
49 143 Priks Morten 2:01.06,4 6
50 17 Toomas Even Põlva 2:01.24,0 31
51 600 Brazinlis Tomas Leedu 2:01.28,5 7
52 41 Rooden Priit Tartu 2:01.32,4 32
53 239 Antons Eero Pärnu 2:01.46,9 33
54 455 Bech Sebastian 2:02.03,7 34
55 341 Tattar Kristjan Pärnu 2:02.08,1 1
56 10 Kasekamp Andrus Viljandi 2:02.48,7 35
57 71 Truu Janek Tartu 2:02.51,8 36
57 204 Dudarev Andrei Ida-Viru 2:02.51,8 10
59 62 Jalasto Kaupo Tallinn 2:03.02,4 2
60 528 Juris Germanis Latvia 2:03.05,8 37
61 28 Kanep Urmas Tallinn 2:03.06,5 3
62 36 Hussar Kaidar Harju 2:03.14,4 38
63 434 Peensalu Aimer Harju 2:03.15,3 39
64 21 Eist Heikko Saaremaa 2:03.19,3 40
65 120 Kraam Sulev Võru 2:03.19,7 41
66 47 Järveoja Mihkel Põlva 2:03.20,6 42
67 530 Germanis Janis Aluksne 2:03.29,3 43
68 480 Dillemuth Andreas 2:03.46,3 44
69 59 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 2:03.56,0 4
70 78 Kõvatomas Taavi Viljandi 2:04.32,7 45
71 507 Ivask Indrek Võru 2:05.03,4 46
72 73 Tärno Indrek Harju 2:05.25,2 47
73 45 Mõttus Tarmo Võru 2:05.38,0 48
74 72 Pullerits Priit Tartu 2:06.08,6 11
75 187 Nõmm Raivo Viljandi 2:06.21,7 49
76 31 Savastver Alar Tallinn 2:06.26,4 50
77 218 Teppan Jaak Tartu 2:06.29,1 51
78 535 Videvik Priit Rakvere 2:06.44,7 52
79 139 Reiska Alar Võru 2:06.59,7 12
80 57 Toss Kaarel Viljandi 2:07.27,1 5
81 537 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 2:07.27,7 53
82 20 Bauman Jaanus Lääne-Viru 2:07.38,0 54
83 65 Jõgeva Toomas Harju 2:07.42,1 13
84 86 Utsal Kristjan Võru 2:07.47,2 8
85 84 Pääslane Priit Tartu 2:07.47,7 14
86 217 Tiik Madis Saaremaa 2:07.54,8 15
87 214 Bolduzev Viktor Venemaa 2:07.57,3 16
88 160 Laur Toomas Tartu 2:07.58,2 17
89 538 Toom Eiko Võru 2:08.18,9 55
90 117 Kiik Aare Tartu 2:08.34,0 6
91 131 Kaskema Valdis Tartu 2:08.38,8 56
92 182 Hendrikson Tõnu Võru 2:09.03,0 57
93 63 Kalev Jaanika Harju 2:09.09,5 4
94 456 Toomas Tiit Põlva 2:09.11,6 9
95 104 Kiiranen Kalle Tartu 2:09.29,4 7
96 307 Teesaar Elmo Tallinn 2:09.32,2 58
96 509 Pruuli Tiit Võru 2:09.32,2 58
98 107 Kõvatomas Karli Viljandi 2:09.35,7 10
99 67 Kajari Mart Tallinn 2:09.37,1 60
100 91 Viitkin Ain Võru 2:09.38,8 18
101 502 Mätlik Kaido Tallinn 2:10.14,5 8
102 128 Põllu Andero Harju 2:10.21,0 61
103 88 Hõrak Sairos Võru 2:10.46,1 19
104 97 Mõtlep Riho Saaremaa 2:10.59,8 62
105 43 Viik Tarvi Läänemaa 2:11.05,2 63
106 177 Sild Lauri Võru 2:11.31,8 11
107 61 Arula Raul Tartu 2:11.49,2 9
108 114 Pavlov Denis Põlva 2:12.09,8 64
109 27 Parve Heikki Tallinn 2:12.17,2 20
110 447 Fomotskin Rivo Võrumaa 2:12.23,3 12
111 122 Tähe Tanel Võru 2:12.26,0 65
112 169 Kullamaa Rein Tartu 2:12.29,0 66
113 588 Laineste Andres Harju 2:12.41,0 67
114 82 Luidre Manivald Harju 2:12.44,5 21
115 113 Maksimov Sergei Tallinn 2:12.46,7 22
116 518 Ani Marko Põlva 2:13.11,0 68
117 175 Lepp Emeri Tallinn 2:13.29,6 69
118 89 Mäesepp Aigar Tallinn 2:13.54,3 70
119 121 Piirisild Tõnis Võru 2:14.04,5 71
120 125 Nurk Talis Võru 2:14.04,7 72
121 549 Bolosova Vladimir Gubkin Venemaa 2:14.04,9 73
122 521 Funk Kalev Tartu 2:14.14,7 74
123 144 Kurg Rauno Valga 2:14.21,8 75
124 85 Kaur Margus Tartu 2:14.36,2 23
125 442 Aamisepp Arno Harju 2:14.40,6 2
126 111 Pedari Aimar Harju 2:14.50,7 24
127 92 Alamaa Andrei Tallinn 2:15.05,9 25
128 194 Tiivoja Tarmo Võru 2:15.09,8 26
129 132 Stimmer Ando Pärnu 2:15.10,7 27
130 360 Peterson Uku Harju 2:15.17,0 76
131 100 Abel Markko Tallinn 2:15.40,3 77
132 354 Kaare Ain Tartu 2:15.48,2 28
133 156 Pool Hannes Harju 2:15.49,8 29
134 90 Jüris Veiko Viljandi 2:15.51,9 78
135 190 Tee Triinu Tallinn 2:16.06,7 5
136 162 Tomson Peep Tartu 2:16.20,9 79
137 253 Soovik Jüri Viljandi 2:16.21,5 10
138 451 Tattar Kristin Pärnu 2:16.45,3 1
139 148 Taivere Artur Tartu 2:16.46,7 80
140 108 Pruus Marko Harju 2:16.47,5 81
141 505 Nook Reimo Kuressaare 2:17.07,7 82
142 211 Kiela Dainius 2:17.27,1 83
143 136 Pärnik Tea Tartu 2:17.33,7 6
144 52 Kallemets Mati Läänemaa 2:17.36,5 1
145 115 Pallas Lembit Harju 2:17.47,5 11
146 370 Klesmann Villu Harju 2:17.50,6 84
147 516 Kaasiku Ervi Järva 2:17.57,5 30
148 119 Einland Vello Harju 2:18.11,2 12
149 222 Kisand Veljo Tartu 2:18.18,6 85
150 102 Israel Olavi Harju 2:18.28,8 86
151 247 Taivere Eduard Tartu 2:18.33,8 87
152 193 Matkur Andres Harju 2:18.41,4 88
153 56 Raja Arvo Harju 2:18.47,1 31
154 79 Siim Ivo Lääne-Viru 2:18.51,3 32
155 123 Kesküla Urmo Tallinn 2:18.55,1 89
156 151 Maasik Suulo Võru 2:19.05,8 2
157 81 Ambel Arvo Tallinn 2:19.16,7 90
158 66 Kudre Raul Põlva 2:19.26,3 91
159 359 Ling Inno Viljandi 2:19.30,1 33
160 595 Kuu Erki Tartu 2:19.34,7 92
161 137 Alt Arnis Tallinn 2:19.41,0 93
162 366 Nüüd Marko Harju 2:19.45,8 94
163 593 Kink Ilmar Tartu 2:19.58,9 95
164 346 Parygin Dmitry Venemaa 2:20.19,0 96
165 301 Tali Tiit Tartu 2:20.22,1 34
166 596 Lambot Karli Tallinn 2:20.25,1 97
167 598 Kollo Tiit Tallinn 2:20.28,3 35
168 55 Pak Indrek Harju 2:20.30,4 98
169 254 Lubi Ain Tartu 2:20.44,9 99
170 189 Irves Hillar Võru 2:20.48,2 36
171 198 Pääru Priit Tallinn 2:21.09,9 100
172 201 Veeroja Vahur Võru 2:21.22,3 101
173 138 Kõvatomas Ilmar Viljandi 2:21.25,3 37
174 101 Saviir Jaan Läänemaa 2:21.30,7 38
175 141 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:21.47,5 102
176 166 Lehesmets Alar Tartu 2:21.49,6 103
177 205 Kaeramaa Gaido Tartu 2:21.52,9 39
178 80 Külm Ahti Valga 2:21.57,9 104
179 98 Vink Ahto Võru 2:22.11,1 105
180 453 Kannel Tanel Harju 2:22.15,6 106
181 146 Preitof Mati Harju 2:22.36,6 40
182 357 Kuusik Kalle Valga 2:22.37,2 41
183 313 Jürimaa Tõnu Valga 2:22.42,9 3
184 103 Jürisaar Meelis Harju 2:23.01,1 107
185 484 Toomas Toivo Põlva 2:23.20,4 13
186 110 Põldma Tõnu Jõgeva 2:23.26,0 108
187 420 Linnus Sander Põlva 2:23.26,4 3
188 304 Ellamik Väino Tartu 2:23.35,3 109
189 173 Roose Antti Tartu 2:23.41,9 42
190 94 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2:23.48,4 13
191 106 Siimer Martin Tallinn 2:23.49,6 110
192 543 Haljaste Härmo Tartu 2:23.52,8 111
193 179 Treier Andrus Harju 2:24.08,1 43
194 112 Sild Timo Võru 2:24.28,6 14
195 419 Kihuoja Katrin Pärnu 2:24.43,2 1
196 330 Pae Andres Tartu 2:24.44,2 112
197 129 Estorn Lilian Viljandi 2:24.50,7 1
198 275 Tatter Tiit Tallinn 2:25.16,3 4
199 209 Ots Ivar Harju 2:25.31,8 113
200 83 Odamus Tõnu Harju 2:25.55,0 5
201 337 Raud Margus Tartu 2:25.57,2 114
202 422 Fahrutdinov Ayrat Tartu 2:26.41,8 115
203 142 Pärnik Jüri Tartu 2:26.47,7 44
204 511 Känd Ivo Tartu 2:26.49,7 14
205 356 Lõhmus Karel Harju 2:27.04,0 116
206 481 Keär Andres Lääne-Viru 2:27.06,2 45
207 233 Heinsar Hardi Valga 2:27.11,2 117
208 216 Ivanov Mikhail Venemaa 2:27.14,5 46
209 215 Sinelnikov Igor Venemaa 2:27.21,8 118
210 349 Karilaid Ivo Viljandi 2:27.23,9 119
211 244 Riisalo Tõnu Tallinn 2:27.37,4 120
212 293 Kallavus Jaan Põlva 2:28.00,0 6
213 421 Jaakson Karl Harju 2:28.04,8 121
214 376 Saar Kaido Lääne-Viru 2:28.06,1 122
215 508 Vallik Rene Võru 2:28.19,5 123
216 288 Jaama Enn Tallinn 2:28.34,1 124
217 203 Lill Teet Tartu 2:28.57,4 47
218 350 Tali Taivo Tartu 2:29.14,0 48
219 308 Lelumees Toomas Tartu 2:29.19,4 49
220 130 Järve Kaupo Tallinn 2:29.21,6 125
221 234 Soeson Toomas Tartu 2:29.26,5 126
222 381 Linke Martin Pärnu 2:29.32,5 127
223 77 Lehesmets Kaspar Viljandi 2:29.54,5 15
224 431 Taimur Tenno-Raul Lääne-Viru 2:30.00,4 4
225 529 Rebane Tarvo-Jaan Haabneeme 2:30.06,0 128
226 180 Villem Lembit Valga 2:30.14,9 15
227 164 Rauk Artur 2:30.32,4 129
227 427 Laine Mark Võru 2:30.32,4 16
229 168 Tupp Ain-Ivar Võru 2:30.37,9 50
230 116 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:30.47,0 51
231 339 Kuul Toomas Tartu 2:30.51,9 130
232 586 Mens Tarvo Jõgevamaa 2:30.57,0 52
233 185 Univer Neeme Viljandi 2:30.58,7 131
234 167 Järve Marek Tallinn 2:31.00,5 132
235 170 Lehemaa Agu Läänemaa 2:31.44,8 53
236 387 Kikkas Reelika Harju 2:31.47,7 7
237 390 Heintalu Margus Harju 2:31.48,0 133
238 223 Terve Raivo Harju 2:31.54,9 54
239 373 Kalamees Targo Harju 2:31.56,6 134
240 199 Hendrikson Peeter Tallinn 2:32.11,6 55
241 364 Tammjärv Kalju Tallinn 2:32.18,3 1
242 496 Viigipuu Toomas Tartu 2:32.26,1 56
243 238 Nikopensius Janos Tartu 2:32.30,7 135
244 328 Piirimägi Peeter Võru 2:32.38,4 136
245 310 Avikson Marko Põlva 2:32.48,7 137
246 181 Päären Margo Tartu 2:32.50,6 57
247 375 Ots Riho Valga 2:32.52,2 58
248 471 Ulevicius Henrikas 2:33.00,5 16
249 252 Brück Urmas Harju 2:33.06,9 59
250 302 Veske Peeter Tartu 2:33.08,6 60
251 109 Udumäe Liis Tartu 2:33.11,9 8
252 176 Lüütsepp Taavi Võru 2:33.21,6 138
253 478 Parol Andrus Tartu 2:33.23,7 139
254 268 Külaviir Raivo Võru 2:33.32,8 61
255 58 Viisut Margus Viljandi 2:33.41,8 62
256 374 Tarrend Ain Võru 2:33.49,5 140
257 292 Ruuda Georg Võru 2:33.57,4 63
258 371 Kulu Heiki Tartu 2:34.02,3 141
259 165 Toim Allan Harju 2:34.18,7 17
260 219 Ott Marje Harju 2:34.31,3 1
261 367 Tootsmann Toomas Põlva 2:34.47,1 142
262 248 Suuroja Sten Harju 2:34.55,6 143
263 241 Ambos Silver Valga 2:34.58,8 18
264 186 Tabor Tormi Tallinn 2:35.01,1 144
265 411 Kõdar Martin Tallinn 2:35.17,3 145
266 183 Pak Andres Tallinn 2:35.29,2 146
267 594 Kaar Erkki Tallinn 2:35.31,3 64
268 522 Hommik Mart Orava vald 2:35.32,5 147
269 127 Lukk Juhan Läänemaa 2:35.35,9 19
270 305 Metsma Aivar Valga 2:35.39,6 20
271 379 Heinla Rasmus Harju 2:35.46,7 148
272 294 Kuhi Rainer Hiiumaa 2:35.52,2 149
273 290 Raudsepp Raido Võru 2:36.12,8 65
274 499 Bachaus Arno Tartu 2:36.16,9 150
275 206 Mikkor Ergo Rapla 2:36.28,2 151
276 470 Meri Martin Harju 2:36.30,6 152
277 546 Monvelt Lauri Vaablase SK 2:36.32,3 153
278 322 Isak Ants Võru 2:36.34,9 154
279 457 Jaanus Andres Harju 2:36.37,5 66
280 531 Valksaare Rait Viljandimaa 2:36.47,2 155
281 413 Tars Sander Tartu 2:37.05,1 5
282 362 Pärs Martti Tartu 2:37.18,2 156
283 69 Ansip Andrus Tartu 2:37.22,9 21
284 70 Ridamäe Alar Tallinn 2:37.23,2 157
285 225 Valtin Kai Tallinn 2:37.24,0 9
286 410 Sarik Aili Võru 2:37.30,0 2
287 372 Medijainen Eero Tartu 2:37.39,6 67
288 446 Loose Veikko Lääne-Viru 2:37.48,5 158
289 365 Palu Mati Pärnu 2:37.54,3 68
290 358 Lillemets Raivo Tartu 2:38.14,1 159
291 236 Matt Olev Valga 2:38.46,3 69
292 524 Nurm Mati Valga 2:38.47,2 22
293 230 Pihlak Sander Tallinn 2:38.47,7 160
294 257 Nelke Peedo Tallinn 2:38.54,0 70
295 363 Reintal Margit Tartu 2:39.03,2 10
296 550 Tenno Taavo Tartumaa 2:39.13,6 161
297 255 Ivask Kristo Võru 2:39.24,1 162
298 492 Kilp Sandor Harju 2:39.32,0 71
299 585 Alver Oliver Tallinn 2:39.38,5 163
300 207 Suup Helmut Tallinn 2:39.42,0 72
301 503 Hurt Margo Võru 2:39.54,9 164
302 256 Pütsep Vello Jõgeva 2:40.00,0 7
303 152 Johanson Jaanus Viljandi 2:40.27,9 165
304 533 Sokk Jaan Tähtvere vald 2:40.48,5 166
305 462 Seppel Andres Tartu 2:40.52,5 167
306 463 Raim Rivo Harju 2:41.09,5 168
307 276 Enkvist Erki Tartu 2:41.24,8 169
308 513 Patune Rünno Viljandi 2:41.34,5 170
309 159 Ilves Alari Põlva 2:41.37,6 17
310 519 Pärs Priit Tartu 2:41.52,3 171
311 465 Sults Enn Järvamaa 2:42.09,5 73
312 282 Nuum Taavi Saaremaa 2:42.24,6 172
313 251 Puusepp Mati Pärnu 2:42.45,6 74
314 525 Palmiste Priit Harju 2:42.54,0 173
315 145 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:43.05,9 2
316 345 Suuroja Martin Tallinn 2:43.17,5 174
317 299 Metspalu Mait Tartu 2:43.42,5 175
318 283 Tõnissoo Tambet Tartu 2:43.55,4 176
319 541 Pruus Kuldar Tallinn 2:44.20,2 75
320 526 Ollino Andres Tallinn 2:44.22,2 177
321 267 Julge Kaljo Tartu 2:44.28,7 23
322 467 Hermlin Timo Tartu 2:44.33,9 178
323 435 Irves Taavi 2:44.34,2 6
324 466 Laaneveer Indrek Harju 2:44.49,9 179
325 279 Fimberg Tarmo Tallinn 2:44.55,6 76
326 536 Lüüs Riho Rakvere 2:44.58,9 24
327 392 Rannu Reimo Harju 2:45.03,2 180
328 380 Reponen Risko Tartu 2:45.17,6 181
329 229 Nesterov Andrei Ida-Viru 2:45.34,9 77
330 482 Palu Liina Tartu 2:45.42,4 11
331 140 Tenisson Vaido Jõgeva 2:45.46,8 78
332 517 Lavrovski Aleksei Ida-Viru 2:45.50,4 8
333 242 Haljak Antti Tallinn 2:46.17,9 182
334 235 Tamm Tõnis Ida-Viru 2:46.46,2 9
335 261 Orula Andres Võru 2:46.56,3 183
336 497 Riismaa Hanno Harju 2:47.25,8 184
337 237 Lopsik Priit Harju 2:47.46,5 185
338 386 Priivits Argo Võru 2:48.06,6 186
339 396 Pedak Tambet Tartu 2:48.34,8 187
340 188 Hannus Sander Tartu 2:49.10,8 188
341 297 Aria Sven Tartu 2:49.20,8 79
342 124 Roop Andrei Ida-Viru 2:49.21,2 25
343 133 Lehesmets Kristjan Viljandi 2:49.25,2 18
344 368 Kaur Jaanus Harju 2:50.00,4 80
345 274 Lehesmets Taivo Viljandi 2:50.26,9 26
346 270 Karp Veiko Lääne-Viru 2:50.33,5 81
347 332 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:50.44,9 189
348 461 Hannus Oliver Tartu 2:50.50,1 190
349 192 Ansen Rein Rapla 2:50.54,7 191
350 423 Reinhold Rein Valga 2:51.08,0 27
351 263 Kümnik Jaak Harju 2:51.17,3 82
352 303 Oras Vello Tartu 2:51.21,8 28
352 440 Fomotskin Otto Võru 2:51.21,8 19
354 295 Lai Ivar Tallinn 2:51.30,2 83
355 515 Anni Heiki Tartu 2:51.38,1 192
356 384 Rannu Urmas Tallinn 2:52.07,7 193
357 428 Voitka Urmas Võru 2:52.09,4 84
358 548 Valgerist Allan Tartu 2:52.26,5 194
359 262 Veelain Ermo Harju 2:52.48,6 85
360 317 Grigorjev Peeter Tartu 2:52.51,1 86
361 227 Oper Vampula Võru 2:53.01,9 29
362 284 Kompus Andrus Tartu 2:53.08,2 30
363 226 Madison Jaak Järvamaa 2:53.18,0 7
364 426 Münter Bruno Lääne-Viru 2:53.31,4 31
365 285 Truusalu Priit Tartu 2:53.39,8 87
366 389 Tolm Tõnu Võru 2:53.43,8 32
367 583 Sepp Taavi Tartu 2:53.58,2 195
368 344 Tiik Kristjan Tallinn 2:54.07,2 196
369 224 Leevit Alari Viljandi 2:54.50,5 197
370 544 Elmet Märt Tartu 2:54.57,7 88
371 468 Kurg Valdis Põlva 2:54.58,6 198
372 493 Hanikat Kaido Harju 2:55.06,2 89
373 315 Jürgenstein Indrek Pärnu 2:55.57,8 90
374 296 Vihmann Venda Valga 2:56.20,7 91
375 277 Jõgiaas Aivar Tartu 2:56.43,0 199
376 582 Rossi Enn Tartu 2:57.01,0 33
378 258 Orgmets Eiki Lääne-Viru 2:57.44,1 92
379 449 Niilits Ilmar Valga 2:57.45,7 34
380 532 Hirv Anti Põltsamaa vald 2:58.17,8 200
381 479 Abiline Alo Tartu 2:58.23,0 201
382 523 Peterson Richard Tartu 2:58.33,5 202
383 424 Vein Aare Võru 2:58.45,3 203
384 319 Poom Hillar Harju 2:59.03,0 35
384 361 Madissoon Ülo Harju 2:59.03,0 93
386 417 Werder Hindrek Harju 2:59.32,9 204
387 333 Lahi Ivar Tallinn 2:59.35,7 94
388 273 Liivrand Eero Lääne-Viru 3:00.07,0 95
389 494 Sankovski Raul Harju 3:00.14,7 205
390 343 Kallak Kaire Tartu 3:00.35,6 12
391 475 Mänd Peeter Tallinn 3:00.49,8 36
392 527 Rätsep Rainer Harju 3:00.53,5 206
393 265 Karp Endel Tallinn 3:01.09,0 96
394 472 Seersant Madis Tallinn 3:01.14,8 97
395 415 Karukäpp Magnus Jõgeva 3:01.38,0 207
396 327 Robi Jaanus Tartu 3:01.42,8 208
397 400 Kask Vallo Tartu 3:02.06,8 209
398 338 Ani Ülle Põlva 3:02.26,0 2
399 469 Tars Tõnis Tartu 3:02.40,6 8
400 331 Klandorf Kalle Rapla 3:03.07,9 210
401 534 Kivikas Arvo Tartu 3:03.13,6 37
402 539 Kikerpuu Kalmer Tartu 3:03.47,7 98
403 402 Palm Jaanis Viljandi 3:04.08,1 211
404 393 Lutsar Aare Võru 3:04.14,6 3
405 324 Allikvee Eero Tallinn 3:04.22,9 212
406 464 Mõttus Eero Võru 3:04.47,8 213
407 542 Kaaver Siiri Tartu 3:04.54,0 3
408 281 Toomingas Jaan Harju 3:05.19,1 214
409 450 Ploompuu Riika Harju 3:05.28,8 13
410 394 Truus Jüri Tartu 3:05.33,7 99
411 584 Remm Liina Elva 3:05.41,0 14
412 200 Talu Priit Pärnu 3:06.18,4 215
413 547 Kondoja Tanel Lääne-Viru 3:06.54,7 216
414 438 Veebel Ain Valga 3:07.04,7 100
415 382 Toots Jorma Tartu 3:07.07,7 217
416 395 Olspert Nigul Tartu 3:07.21,4 218
417 54 Muru Sulev Võru 3:07.51,4 38
418 336 Ojasaar Tauno Lääne-Viru 3:08.13,8 219
419 433 Kilki Anu Lääne-Viru 3:08.23,4 15
420 306 Lipping Alar Tartu 3:09.02,7 220
421 347 Rasina Urmas Harju 3:09.52,2 221
422 432 Altraja Martin 3:10.53,6 9
423 460 Tamik Heini Tartu 3:11.07,9 39
424 278 Lipping Agu Tallinn 3:11.22,8 10
425 599 Palu Indrek Saue 3:11.52,8 101
426 335 Maisvee Rando Tallinn 3:12.09,9 222
427 587 Viherpuu Hannes Harju 3:14.08,9 223
428 408 Vare Tauno Pärnu 3:14.40,2 224
429 425 Kook Kaido 3:16.13,0 225
430 272 Volkov Peeter Pärnu 3:16.26,8 40
431 260 Schilf Arvi Tallinn 3:16.59,4 102
432 458 Vihmann Mikk Valga 3:17.45,0 10
433 397 Pärtelpoeg Ingmar Tartu 3:18.11,8 226
434 477 Vainumaa Herki Tallinn 3:18.24,0 103
435 320 Vainumaa Kaili Tallinn 3:18.24,4 16
436 486 Pihelpuu Riho Harju 3:18.26,2 227
437 298 Kilp Riho Harju 3:18.36,7 11
438 323 Lepik Arvo Tallinn 3:18.40,6 41
439 483 Pullonen Kalev Tartu 3:19.56,2 104
440 591 Rohtla Arvo Viljandi 3:20.24,3 105
441 348 Kuuse Sulev Tartu 3:20.40,3 106
442 412 Uleviciene Jurate Leedu 3:21.29,6 3
443 220 Lood Kaspar Lääne-Viru 3:24.13,8 228
444 326 Riismaa Tiit Tallinn 3:25.24,1 42
445 495 Muru Sander Võru 3:26.20,6 229
446 407 Suup Raul Harju 3:26.28,6 107
447 545 Haug Heli Võrumaa 3:27.30,2 17
448 590 Allik Marko Viljandi 3:27.54,0 230
449 53 Lood Kristjan Lääne-Viru 3:28.32,7 231
450 351 Sepalaan Kadri Tartu 3:30.44,9 18
451 490 Perv Marko Tartu 3:32.01,2 232
452 300 Meus Peeter Tartu 3:33.03,7 233
453 291 Liigand Ants Viljandi 3:33.39,5 108
454 476 Vahtraorg Vilja Valga 3:35.09,1 4
455 352 Repp Tarmo Tallinn 3:37.07,3 234
456 439 Perv Aimar Tartu 3:38.21,1 235
457 510 Männik Märt Tartu 3:40.55,4 236
458 448 Masso Jaan Tartu 3:58.58,3 237
459 405 Laurik Karin Tallinn 4:01.44,3 19
460 195 Ljapustin Aleksandr Tallinn 4:23.43,7 109
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
alati, , 14.03.2008 14:36
on ju võimalik fotograaf kaasa võtta;)
pilt, , 12.03.2008 23:28
mis kas rohkem pilte ei tehtudki, krdi mõttetu värk olin rajal aga pildi peale ei saanud
pildid, , 10.03.2008 21:32
on üleval www.vorufoto.ee galeriis
pange aadress kus pilte leiab?, , 10.03.2008 17:34
palun pange siia aadress kust pilte saaks
tugitoolisportlane, , 10.03.2008 09:42
kus täpsemalt pildid on? Ise seekord võistlema ei saanud aga vaataks kuidas oli!
marju, , 10.03.2008 09:11
delfis on üleval
pildid, , 09.03.2008 21:53
kaas keegi teab kas kuskil juba pilte ka?
elmu, , 09.03.2008 20:55
kas see maraton on 9 aprill we
, , 09.03.2008 20:05
Näedsiis peaminister tegi sõitu ja kusjuures veel väga hästi. Respect!
admiral, , 09.03.2008 19:53
Ei, Nelsonil on kahemilline leht - http://www.nelson.ee


Kõige populaarsemad
EMT Estoloppet 2008
EMT
SUUSAPARTNERID
MADHUS
Salomon
R
MEEDIAPARTNERID
Eesti Päevaleht
Spordileht
R
TRÜKIPARTNER
Aktaprint
R
SPONSOR
Praiston
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE