estenglv
WAP version
Login form
6. Otepää Rattamaraton 51 km
6. Otepää Rattamaraton 32 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 30.07.2005
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 51 km Matkasõit 32 km Lastesõidud
Korraldaja Oti-Audentes Spordiklubi; Tarvi Kuus Tel. +372 509 7506; otepaa.rattasoit@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 4 Kirsipuu Jaan TALLINN CFC 01:35:42,0 1 1000
2 3 Maasikmets Alges Arctic Sport Club 1 01:35:42,4 2 995
3 6 Kukk Sigvard Tallinn Hawaii Express Kotkad 01:35:43,3 3 992
4 1 Oras Allan Hawaii Express Kotkad 01:35:45,7 4 990
5 2 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1 01:35:46,0 5 989
6 5 Tamkõrv Helmet Arctic Sport Club 1 01:36:08,4 6 988
7 7 Maimre Raivo Pro Team Alexela 1 01:38:30,9 7 987
8 12 Tuisk Priit Hawaii Express Kotkad 01:39:05,5 8 986
9 13 Selder Taavi Jõhvi Rattaklubi I 01:39:06,6 1 985
10 21 Välbe Urmas Hawaii Express Tiigrid 01:39:40,6 9 984
11 39 Loo Martin Tallinn Pro Team Alexela 1 01:39:56,1 1 983
12 19 Hallop Gven Pärnu Karksi-Nuia jalgrattaklub 01:39:56,6 2 982
13 20 Krull Mikk ProTeam Alexela 2 01:40:09,3 10 981
14 44 Jakin Alo Tartu Tamme 01:40:10,1 2 980
15 26 Karu Virgo Hawaii Express Piraajad 01:40:10,8 11 979
16 8 Kukk Erki Pro Team Alexela 1 01:40:11,3 12 978
17 18 Tisler Ergo Hawaii Express Tiigrid 01:40:14,1 13 977
18 43 Tt Andres Tartu Tartu Ülikooli SK 01:40:23,4 3 976
19 62 Kelk Indrek Tallinn Hawaii Express Piraajad 01:40:29,5 14 975
20 27 Molev Juri CFC 01:40:50,4 15 974
21 64 Reile Mihkel Tallinn CFC 01:41:29,1 4 973
22 14 Mikli Peep Cosmos Team 01:41:55,6 16 972
23 42 Piiritalo Janis Võru Haanja Rattaklubi Välla 01:41:57,6 17 971
24 984 Jakovels Gints Läti NN-Marss 01:41:58,2 18 970
25 79 Draugs Roberts Läti NN-Marss 01:41:59,1 19 969
26 38 Karlson Urmas Arctic Sport Club 1 01:41:59,7 1 968
27 28 Brokans Raimonds Läti NN-Marss 01:42:00,3 20 967
28 22 Krull Kaupo CFC 01:42:00,7 5 966
29 45 Viikberg Jaanus Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 01:42:09,5 21 965
30 51 Pae Karl Tallinn ProTeam Alexela 2 01:42:37,2 6 964
31 31 Rae Ermo velo.clubbers.ee I 01:42:47,4 22 963
32 54 Tõnisson Tiimo Porter Racing 01:43:06,9 23 962
33 60 Birkentals Mareks Latvia Raimaks Team 01:43:17,4 24 961
34 24 Gristsenko Andrei Hawaii Express Tiigrid 01:43:28,5 25 960
35 83 Sala Raivo Pärnu Jõhvi Rattaklubi I 01:43:29,2 26 959
36 25 Aduson Andre CFC 01:43:45,9 27 958
37 35 Valvas Vahur Arctic Sport Club 2 01:43:49,1 28 957
38 15 Krusemann Magnus Nissan Team 01:43:49,6 29 956
39 40 Treier Grete Hawaii Express Kotkad 01:43:54,2 1 955
40 32 Gornischeff Artur Tartu Karksi-Nuia jalgrattaklub 01:43:55,5 7 954
41 67 Holtsmann Siim Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 01:44:00,2 3 953
42 36 Alaru Riho Tartu Tartu Ülikooli SK 01:44:21,0 8 952
43 34 Tohvrel Rego Nissan Team 01:44:30,9 30 951
44 48 Pik Oliver Politsei 1 01:44:44,8 31 950
45 56 Vanags Karlis Latvia Raimaks Team 01:44:59,2 9 949
46 41 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 01:45:25,0 4 948
47 29 Kivil Peep Jõhvi Rattaklubi I 01:45:29,4 32 947
48 954 Rullis Martins Latvia 3V 01:45:31,2 10 946
49 63 Apse Agnis SMILTENE-SPECTUS 1 01:45:35,0 33 945
50 58 Perkons Marcis Latvia Raimaks Team 01:45:38,5 11 944
51 1083 Randma Kristjan Tartu Tartu Ülikooli SK 01:45:42,3 12 943
52 78 Kopli Tarmo Hawaii Express Hundid 01:45:48,9 34 942
53 94 Luik Sulev Tallinn Arctic Sport Club 01:45:54,0 35 941
54 100 Neemela Tarmo Tallinn 01:45:55,7 36 940
55 93 Harand Allan Tallinn ProTeam Alexela 3 01:45:56,5 37 939
56 106 Kudre Raul EO MAP-BRIKO team 01:45:58,1 38 938
57 47 Koidu Peep Cosmos Team 01:46:00,0 39 937
58 61 Flink Arne Rakvere 01:46:01,2 2 936
59 46 Püvi Margus Arctic Sport Club Tartu 01:46:30,0 40 935
60 77 Celmaraugs Ints Läti Smiltene-Spectus 1 01:46:38,4 3 934
61 57 Karro Margus Extreme I 01:46:41,4 41 933
62 96 Karja Kaupo Extreme II 01:46:47,2 13 932
63 17 Aulik Allan Pro Team Alexela 1 01:46:48,5 42 931
64 105 Kivil Allar Tartu 01:46:49,3 43 930
65 108 Kazainis Viesturs Latvia RK Velo 01:46:51,9 1 929
66 129 Rohtmets Argo Tallinn Sportland Marin Team I 01:46:58,5 44 928
67 1089 Grube Eriks Läti 01:46:59,7 45 927
67 128 Kivioja Raimo Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 01:46:59,7 14 927
69 163 Schumann Riivo Lääne-Viru CFC 01:47:02,3 46 925
70 76 Vist Kalev Tallinn CFC 01:47:06,4 4 924
71 84 Eljas Avo Püha Loomaaed I 01:47:07,1 47 923
72 111 Ganzburgs Ivars Tallinn Riga 01:47:08,0 48 922
73 137 Palm Tõnno Fazer Farmos 01:47:09,4 49 921
74 88 Pani Marek Tallinn Freedown 01:47:13,0 50 920
75 91 Hussar Aimar Võru Haanja Rattaklubi Välla 01:47:16,1 51 919
76 87 Tamme Tanel Tallinn Gemini 01:47:16,8 52 918
77 66 Põld Ivo Cosmos Race 01:47:17,6 53 917
78 92 Mikson Margus Tallinn 01:47:19,7 54 916
79 95 Jordas Björn Soome Sibbo Vargarna 01:47:20,6 55 915
80 85 Hussar Kaidar EO MAP-BRIKO team 01:47:21,4 56 914
80 110 Pilv Ivar Ambla SK 01:47:21,4 56 914
82 124 Hermet Priit Extreme I 01:47:22,8 58 912
83 115 Lepmets Tanel Arctic Sport Club 5 01:47:36,0 59 911
84 186 Peenema Reijo Jõhvi Rattaklubi II 01:47:53,4 5 910
85 89 Skutelis Aivars Läti ZZK 01:48:15,6 60 909
86 65 Haapsal Ahti Cosmos Race 01:48:21,2 61 908
87 188 Havik Margus Tallinn CFC 01:48:46,6 6 907
88 103 Abel Indrek Tallinn 01:48:52,8 62 906
89 249 Toots Valdis Tartu Velo 01:48:57,7 63 905
90 464 Kivistik Egert Viljandi Karksi-Nuia RK 01:49:01,4 7 904
91 310 Lavishs Sanja Tallinn Riga 01:49:04,8 64 903
92 140 Pajur Rivo Harju velo.clubbers.ee II 01:49:05,6 65 902
93 72 Peipsi Aleko Hawaii Express Piraajad 01:49:07,9 66 901
94 209 Soe Rainer Sportland Marin Team II 01:49:09,1 15 900
95 114 Kruve Andres Lääne-Viru Hawaii Express Rakvere 01:49:10,4 8 899
96 68 Schmidt Kaarel Jõhvi Rattaklubi I 01:49:12,1 1 898
97 50 Mäestu Jarek Disel Racing Team 01:49:39,7 67 897
98 136 Kask Janek Lääne-Viru Rakvere 01:49:52,5 68 896
99 82 Loboda Edvard Tallinn Tervisesportlased 01:50:02,3 69 895
100 113 Sulcs Intars Latvia Raimaks 01:50:14,8 70 894
100 194 Selde Tarmo Tallinn Hawaii Express 01:50:14,8 5 894
102 104 Saarna Rivo ProTeam Alexela 3 01:50:16,4 71 892
103 144 Kruuser Karel Maraton Spordikaubad 01:50:18,4 9 891
104 119 Kiskonen Eero Tallinn 01:50:19,0 72 890
105 116 Soo Veiko Tartu 01:50:23,8 73 889
106 118 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 3 01:50:25,4 74 888
107 150 Kirsipuu Tiit Tallinn Kaitsejõudude Ühendstaap 01:50:26,7 75 887
108 130 Kovaljov Oleg Tallinn Tervisesportlased 01:50:28,1 6 886
109 153 Kanep Urmas Falk SK 01:50:28,8 2 885
110 102 Hirv Pait Tallinn Haanja Rattaklubi Välla 01:50:29,3 76 884
111 155 Klampe Indrek Võru Biathlon 01:50:29,8 77 883
112 101 Pallo Rait Tallinn Hansa SK 01:50:30,7 78 882
113 71 Elur Elvis Viljandi Rattaklubi I 01:50:32,6 16 881
114 264 Piirisild Aivar Assa Kesoro II 01:50:33,4 7 880
115 273 Tiit Aarne Tartu Isostar 01:50:58,7 79 879
116 125 Kõiv Gabriel POSTIMEES-SCANPIX 01:51:02,1 80 878
116 74 Kuhlap Kaupo Cosmos Expert 01:51:02,1 80 878
118 206 Roskoss Janis Läti SMILTENE-SPECTUS 1 01:51:02,8 82 876
119 171 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl I 01:51:07,9 17 875
120 147 Sarv Jaanus Cosmos Expert 01:51:17,2 83 874
121 1069 Kleinbergs Janis Läti Corratec 01:51:29,4 2 873
122 175 Tarassov Igor Tervisesportlased 01:51:36,5 8 872
123 169 Saarnits Aigar velo.clubbers.ee II 01:51:37,3 9 871
124 99 Shumanov Tiit Lääne-Viru Nelson 01:51:38,0 3 870
125 199 Visnap Taavi Tallinn Jäneda SK 01:51:45,5 84 869
126 225 Matvejev Madis Matvejevid 01:51:46,2 10 868
127 156 Kütt Mehis Toyota Team 01:51:54,1 85 867
128 161 Pallotedder Taivo Disel Racing Team 01:51:59,4 86 866
129 97 Kriisa Kaido Harju Ambla SK 01:52:01,7 87 865
130 1056 Suksts Normunds Tallinn TREK-PHILIPS 01:52:02,4 88 864
131 133 Koch Kalju Hawaii Express Tiigrid 01:52:06,4 1 863
132 182 Rae Arbo Tallinn Hawaii Express 01:52:33,7 89 862
133 158 Haze Janis Latvia Riia 01:52:35,8 90 861
134 166 Nurk Kaarel Tartu 01:52:36,7 18 860
135 170 Hendrikson Tõnu Elioni SK 1 01:52:37,4 91 859
136 193 Järveoja Jaanus Tartu TÜSK 01:52:38,1 10 858
137 283 Kruusenberg Ivar Extreme II 01:52:39,9 19 857
138 202 Vinter Siim Harju Saue Rattaklubi 01:52:41,0 20 856
139 201 Laanemets Meelis Toyota Team 01:52:42,1 92 855
140 191 Pindis Toomas POSTIMEES-SCANPIX 01:52:43,0 93 854
140 146 Suluste Jüri Saaremaa SJK Viiking 01:52:43,0 11 854
142 237 Priks Keijo Valga Viljandi Staier 01:52:44,8 11 852
143 179 Cirulis Arnis Läti 3V 01:52:56,0 21 851
144 173 Melgalvis Gatis Läti 3 V 01:52:56,8 94 850
145 216 Tillemann Taikki Harju 01:52:59,9 95 849
146 139 Kaldre Raul Tallinn Porter Racing 01:53:03,1 96 848
147 563 Kikuts Janis Valga Smiltene-Spectus 2 01:53:05,2 97 847
148 30 Nõlvik Lasse Porter Racing 01:53:08,4 98 846
149 265 Kaseväli Kaimo Tallinn Tallinn 01:53:09,5 99 845
150 340 Kalde Meelis Tallinn 01:53:10,8 100 844
151 227 Lehtmaa Aivar Tartu 01:53:13,5 12 843
152 253 Puhm Steven Tartu Tamme 01:53:14,5 22 842
153 255 Iljenko Andrejs Läti Valka 01:53:21,4 101 841
154 109 Rebas Rauno Harju 01:53:22,6 102 840
155 269 Mägi Andrus Kesko Agro I 01:53:27,0 103 839
156 159 Käit Tiit Tallinn 01:53:31,8 104 838
157 178 Salumäe Priit Hawaii Express Hundid 01:53:37,7 105 837
158 198 Suviorg Andrus Lääne-Viru Nelson 01:53:42,0 4 836
159 260 Reinbach Heirel Viljandi SK COSMOS 01:53:48,2 23 835
160 241 Puhke Raivo Tartu 01:53:49,0 106 834
161 218 Pütsepp Mati Tartu 01:53:49,9 107 833
162 232 Kolk Hannes Harju 01:53:53,2 108 832
163 254 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 01:53:54,3 109 831
164 233 Kaupmees Kalle Hawaii Express Piraajad 01:53:56,2 1 830
165 222 Zelentsov Stanislav Tallinn Kose SK 01:53:58,6 110 829
166 122 Hiiemäe Janek Smileon Team 01:54:00,5 111 828
167 341 Laaniste Mart Järva Koeru SK 01:54:09,7 112 827
168 296 Tammsaar Marko Tallinn Arctic Sport Club 3 01:54:10,2 113 826
169 252 Rebaste Rauno Jõgeva Kesko Agro II 01:54:17,5 12 825
169 142 Laanela Danek Pärnu PSKL OLYMPIC 01:54:17,5 114 825
171 160 Miller Mait Cosmos Fun 01:54:19,0 115 823
172 81 Lipp Sulev ProTeam Alexela 3 01:54:20,6 116 822
173 132 Kesa Paul Tallinn Pro Team Alexela 4 01:54:21,7 117 821
174 356 Murikse Aivar Lääne-Viru 01:54:27,3 13 820
175 1008 Salumets Margus Elva 01:54:29,0 118 819
176 267 Laanemets Raivo Tallinn 01:54:29,7 119 818
177 181 Uuk Aimur Tartu 01:54:30,6 14 817
178 953 Zviedris Normunds LÄTI 01:54:32,4 120 816
179 192 Puhke Peeter Ambla SK 01:54:33,5 15 815
180 126 Mölder Ivo Järva Ohh ja Ahh matkal 01:54:39,2 121 814
181 59 Meringo Ruve velo.clubbers.ee I 01:54:49,1 122 813
182 377 Sanka Tallinn 01:54:49,5 123 812
183 270 Murd Märt Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi II 01:54:50,6 124 811
184 211 Koll Mart Jõgeva Kesko Agro I 01:54:59,9 125 810
185 212 Muru Ivo Puide Talu SK 01:55:04,9 16 809
186 207 Tilk Arne Põlva 01:55:10,1 126 808
187 324 Laaniste Andres Järva Koeru SK 01:55:13,2 127 807
188 214 Kaasik-Aaslav Henri Harju Saku ÕT SK 01:55:14,8 128 806
189 183 Bergvald Gunnar Tallinn HVSK 1 01:55:17,4 129 805
190 167 Tallo Toivo Pärnu 01:55:18,8 130 804
191 164 Nurmsalu Rain Politsei 1 01:55:23,9 131 803
192 196 Ots Kaupo Tallinn Haanja Rattaklubi Kerekun 01:55:24,6 132 802
193 321 Mägi Mikk Kesko Agro II 01:55:25,2 13 801
194 1043 Ots Indrek HAANJA RATTAKLUBI 01:55:25,7 133 800
195 350 Otstavel Risto Tartu 01:55:28,1 134 799
196 195 Traumann Raul Tallinn Arctic Sport Club 3 01:55:30,7 135 798
197 107 Vuin Indrek Smileon Team 01:55:42,6 14 797
198 229 Soosaar Tiit Pärnu AWD 01:55:50,2 24 796
199 311 Kelk Veiko velo.clubbers.ee III 01:55:52,8 136 795
200 323 Kiristaja Ailar velo.clubbers.ee III 01:55:53,6 137 794
201 157 Kauk Anti Cosmos Race 01:55:55,8 138 793
202 285 Koppel Mart Tartu Sangar 01:55:57,0 139 792
202 289 Ulans Martins Valga Trek/Philips 01:55:57,0 139 792
204 1009 Kattai Kaupo Tartu 01:55:58,4 141 790
205 165 Kümnik Steve Politsei 1 01:56:01,3 142 789
206 174 Sammalsaar Mait Nissan Team 01:56:15,0 5 788
207 247 Põld Heigo Tallinn RAE ROK 01:56:16,3 143 787
208 185 Põder Veiko Tallinn A&T Sport 01:56:17,2 25 786
209 208 Kelk Margus Tallinn SK Velo 01:56:24,7 144 785
210 315 Miljan Eno Harju Harju 01:56:25,7 145 784
211 367 Vahi Kunnar LPSK 01:56:29,3 146 783
212 334 Leemet Rainer velo.clubbers.ee II 01:56:34,7 147 782
213 243 Prizanovits Juris Latvia RK Velo 01:56:39,0 17 781
214 306 Ozolins Ainars Läti 01:56:46,2 6 780
215 263 Valk Hillar Lääne-Viru Politsei 1 01:56:48,8 2 779
216 316 Anton Tair Püha Loomaaed I 01:56:50,2 148 778
217 271 Talsi Siim Tartu J6hvi jalgrattaklubi 01:56:53,1 26 777
218 217 Kalder Madis Tartu 01:57:03,4 149 776
219 184 Saar Raido Järva Ohh ja Ahh matkal 01:57:04,4 15 775
219 221 Pilbas Kristian Energia - kV 01:57:04,4 150 775
221 261 Oja Jaan Valga Otepää 01:57:05,5 2 773
222 215 Stüf Erkki Jõhvi Rattaklubi II 01:57:16,1 27 772
223 371 Haabma Siim Rapla CFC 01:57:18,3 16 771
224 197 Mõttus Tarmo Võru Haanja RK 01:57:21,5 151 770
225 123 Grünberg Harry Harju Porter Racing 01:57:29,2 152 769
226 190 Jüri Mihkel Tamme 01:57:30,3 17 768
227 127 Nigul Kristo Tamme 01:57:31,2 18 767
228 320 Maasing Tarmo Lääne-Viru 01:57:32,7 18 766
229 543 Shirons Jurijs Läti 01:57:36,0 153 765
230 272 Vaikna Ville Tallinn VSK 01:57:54,1 154 764
231 395 Tell Taavi Assa-Kesoro I 01:57:56,0 155 763
232 417 Koppel Kristjan Ida-Viru Jõhvi RK/Mäetaguse 01:57:56,9 19 762
233 312 Ansip Evelin Tartu Hawaii Express Hundid 01:57:57,8 1 761
234 365 Mäe Lauri Tallinn 01:58:01,1 28 760
235 318 Kleinbergs Raimonds Saaremaa TREK/PHILIPS 01:58:01,4 19 759
236 325 Vesselov Meelis Pärnu PSKL OLYMPIC 01:58:02,1 156 758
237 293 Kukk Meelis Püha Loomaaed I 01:58:04,8 7 757
238 295 Vähi Nikolai Valga Valga 01:58:05,5 157 756
239 248 Mõts Olavi Tallinn Haanja Rattaklubi Tsälba 01:58:06,3 158 755
240 203 Ever Riho Elioni SK 1 01:58:07,1 159 754
241 238 Laurson Mati Savekate 01:58:07,4 160 753
242 291 Laur Jüri Tallinn 01:58:09,3 161 752
243 135 Baranovskis Guntars SMILTENE-SPECTUS 1 01:58:10,2 162 751
244 336 Licht Oliver Tallinn Saue Rattaklubi 01:58:11,1 20 750
245 230 Aasla Meelis Tallinn Albe Team 01:58:16,2 29 749
246 545 Zunna Vilmars Smiltene-Spectus 2 01:58:26,0 20 748
247 268 Saimre Kaido Püha Loomaaed II 01:58:27,3 163 747
248 307 Maks Meelis Tartu 01:58:31,8 164 746
249 308 Oolo Marek Tartu Hawaii Express Skorpionid 01:58:39,7 165 745
250 294 Koppel Tõnu Tallinn A&T sport 01:58:45,4 166 744
251 250 Kand Peeter Tallinn 01:58:48,3 167 743
252 317 Kiigemägi Andres Lääne-Viru rakke 01:58:55,5 8 742
253 314 Huik Aare Tallinn Haanja Rattaklubi 01:58:57,2 168 741
254 368 Kingo Priit Tallinn 01:58:59,6 169 740
255 541 Valk Allan Ida-Viru Jõhvi rattaklubi 01:59:01,9 170 739
256 505 Tiivoja Jaanus Võru Rõuge racing team 01:59:05,9 30 738
257 287 Teesaar Elmo Tallinn 01:59:19,8 171 737
258 180 Lagenõmm Aivar Järva Ambla SK 01:59:26,3 172 736
259 244 Kallakmaa Teet Tallinn Järva-Jaani SK 01:59:27,4 21 735
260 553 Verbu Jaano Tartu 01:59:28,4 31 734
261 121 Rips Leho Extreme I 01:59:38,7 173 733
262 542 Sepp Kevin 01:59:40,8 21 732
263 280 Ilves Teet Tervisesportlased 01:59:45,0 22 731
264 274 Lapidus Boris Tallinn 01:59:47,6 174 730
265 379 Einroos Raino Tallinn 01:59:49,6 175 729
266 362 Rumm Ranno Tartu team avancia 01:59:52,5 176 728
267 1084 Sammel Arne Viljandi 01:59:53,5 3 727
268 256 Ernits Ardu Jõgeva Vänta Aga 01:59:54,6 9 726
269 487 Press Toomas Tartu Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:00:10,9 32 725
270 245 Kuljus Ülo Võru Haanja Rattaklubi Välla 02:00:11,8 10 724
271 251 Karu Olav Lääne-Viru 02:00:13,1 177 723
272 346 Käsnar Aivo Tartu Arctic Sport Club Tartu 02:00:15,1 178 722
273 332 Peri Pait Võru Haanja Rattaklubi 02:00:20,6 179 721
274 521 Tupits Ivo Lääne-Viru 02:00:21,5 180 720
275 380 Lõoke Martin HVSK 2 02:00:33,0 181 719
276 486 Vaga Merko Tallinn 02:00:33,7 33 718
277 292 Vassus Raul Tallinn 02:00:37,3 182 717
278 234 Liis Lembit Jõgeva Kesko Agro III 02:00:44,5 11 716
279 259 Priks Hanno Valga Viljandi Staier 02:00:50,3 23 715
280 319 Tamm Bruno Viljandi Falk SK 02:01:03,2 183 714
281 1090 Grube Armands Läti 02:01:05,8 184 713
282 421 Im Imre Valga 02:01:10,9 185 712
282 343 Orav Ingmar Võru Haanja Rattaklubi 02:01:10,9 185 712
284 1071 Jonass Marcis Läti 02:01:12,9 187 710
285 410 Rõngas Riho Harju 02:01:14,4 188 709
286 396 Luht Villu Tallinn 02:01:16,6 24 708
287 373 Lasmanis Martins Latvia Riga 02:01:17,2 189 707
288 503 Zalitis Edgars Tallinn Riga 02:01:17,7 190 706
289 349 Hommik Veiko Võru haanjarattaklubi 02:01:18,5 34 705
290 326 Un Valdur Tallinn 02:01:19,0 191 704
291 357 Oder Rein Tartu 02:01:19,7 192 703
292 277 Strikholm Peeter Pärnu Püha Loomaaed I 02:01:20,3 193 702
293 231 Ritson Jaanus Harju ABEC 02:01:21,8 194 701
294 399 Karu Alar Politsei 2 02:01:22,5 195 700
295 337 Saarna Karel Võru Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:01:23,1 35 699
296 322 Korju Ahto Tallinn Arctic Sport Club 4 02:01:23,9 196 698
297 669 Oru Kaido Võru 02:01:24,7 197 697
298 414 Voolaid Peeter Valga 02:01:25,8 4 696
299 386 Uudam Margus Energia - kV 02:01:28,6 198 695
300 205 Räpo Ahto Tallinn harrastaja 02:01:29,3 199 694
301 1060 Türi Madis Tallinn 02:01:30,0 200 693
302 335 Vasar Kaidu Valga 02:01:31,0 201 692
303 131 Mikk Margus Arctic Sport Club 2 02:01:31,8 202 691
304 381 Rästa Rait Tallinn KJK 02:01:32,6 36 690
305 448 Narits Egon Tallinn 02:01:33,4 203 689
306 378 Pletiens Ilgvars Smiltene-Spectus 2 02:01:34,3 12 688
307 347 Eelma Tõnu Lääne-Viru UUS ELU 02:01:39,0 204 687
308 468 Tõnisson Toomas Tallinn Skanska Team 02:01:45,4 205 686
309 331 Kaasik Illar Jõhvi Rattaklubi II 02:01:50,4 25 685
310 228 Soosalu Karen velo.clubbers.ee I 02:01:59,3 26 684
311 300 Kallari Taimar Tartu 02:02:02,4 206 683
312 372 Pärnaste Einar Harju CITROEN TEAM 02:02:03,2 207 682
313 389 Kulo Kristo Tartu 02:02:08,6 208 681
314 527 Leius Aivar Otepää 02:02:09,4 209 680
315 502 Germanis Edijs Läti 02:02:18,7 210 679
316 358 Puik Viljar Tallinn Hansab MTB Team 02:02:21,5 211 678
317 416 Tähiste Tarmo Pärnu 02:02:23,5 212 677
318 988 Kannel Alari Harju 02:02:24,6 213 676
319 496 Soosaar Cardo Tartu 02:02:24,8 214 675
320 301 Ahven Priit Tallinn 02:02:28,2 37 674
321 370 Uba Tarmo Elioni SK 3 02:02:29,2 215 673
322 220 Parm Signe Extreme II 02:02:30,1 2 672
323 458 Slokenbergs Raimonds Läti 02:02:31,1 38 671
324 457 Trepp Janek Lääne-Viru KADRINA 02:02:33,2 216 670
324 351 Mesi Ilmar Lääne-Viru Kadrina 02:02:33,2 3 670
326 359 Tölpt Avo Tallinn Nüke 02:02:34,5 27 668
327 472 Mällo Lauri Tartu 02:02:36,4 217 667
328 330 Lamminsalo Malena Soome Sibbo Vargarna 02:02:37,4 3 666
329 429 Musting Ivo Tallinn MÄSSER 02:02:39,4 218 665
330 520 Kiiler Gert "Tallinn ""Liba-Sakala""" 02:02:42,0 219 664
331 473 Raudsepp Marje Kesko Agro IV 02:02:43,0 2 663
332 405 Tinno Margus Tallinn velo.clubbers.ee 02:02:44,2 220 662
333 403 Kadastu Janar Võru Võru Väimela 02:02:45,4 221 661
334 394 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 02:02:47,2 222 660
335 476 Kurrik Tõnis Tallinn 02:02:47,4 223 659
336 451 Sild Ivo Tartu 02:02:51,0 224 658
337 424 Reissaar Alari Lääne-Viru L-Viru 02:03:01,1 225 657
338 572 Skapars Kristaps Läti Riia 02:03:01,7 226 656
338 333 Reedi Teet Tartu Alas-Kuul 02:03:01,7 28 656
340 401 Joandi Tõiv Tallinn 02:03:02,4 227 654
341 466 Bejusov Nail Tallinn 02:03:03,3 228 653
342 302 Rozenbergs Gunars Latvia RK Velo 02:03:04,0 13 652
343 456 Aasoja Arbo Falk SK 02:03:04,4 229 651
343 353 Sammel Koit Cosmos Fun 02:03:04,4 229 651
343 434 Sõmmer Sinne Karksi-Nuia jalgrattaklub 02:03:04,4 4 651
346 449 Kriisa Helar Lääne-Viru 02:03:05,7 231 648
347 608 Matvejev Tõnis Järva Matvejevid 02:03:06,5 22 647
348 1063 Zemitis Uvis Tallinn TREK-PHILIPS 02:03:07,6 232 646
349 430 Allas Peeter Harju 02:03:08,7 233 645
349 149 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:03:08,7 29 645
351 525 Viltsin Andris Tallinn Politsei 2 02:03:09,0 234 643
352 450 Heinväli Even velo.clubbers.ee IV 02:03:09,8 39 642
353 329 Lõokene Marek Tallinn 02:03:10,7 235 641
354 404 Siim Ivo Tallinn 02:03:13,5 30 640
355 75 Kannimäe Viljar Võru POSTIMEES-SCANPIX 02:03:33,2 23 639
356 514 Eesmaa Andrus Tallinn 02:03:37,0 236 638
357 440 Arak Anti EO MAP-BRIKO team 2 02:03:38,7 237 637
358 393 Janter Tõnu Politsei 2 02:03:39,5 238 636
359 425 Aarna Indrek Tallinn SprintSkate 02:03:40,4 239 635
360 500 Danilov Andrus Harju Cosmos Fun 02:03:41,2 240 634
361 544 Aia Robert Harju Eksamo 02:03:43,3 241 633
362 581 Piiri Rain Tallinn 02:03:44,1 242 632
363 376 Kollo Tiit Tallinn Eesti Worldloppeti K 02:03:45,2 31 631
364 428 Johanson Marko Pärnu 02:03:46,7 24 630
365 463 Rei Tarmo Veeseadmed I 02:03:49,0 243 629
366 437 Mets Toomas Tallinn 02:03:53,1 244 628
367 556 Tillo August Harju AWD 02:03:55,0 245 627
368 402 Kerner Argo Tallinn 02:03:56,3 246 626
369 257 Martson Andres Tallinn 02:03:57,1 247 625
370 391 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 02:03:57,7 248 624
371 447 Greenbaum Janno Tallinn Rimess MRI 02:03:58,6 249 623
372 406 Kern Raul Tartu velo.clubbers.ee IV 02:03:59,5 250 622
373 509 Rump Mehis Harju 02:03:59,7 251 621
374 550 Kongo Kristjan Harju 02:04:01,1 252 620
375 235 Soodla Raul Kesko Agro I 02:04:02,0 253 619
376 309 Loitmaa Madis Tallinn velo.clubbers.ee 02:04:03,1 254 618
377 528 Matvejeva Jaana Järva Matvejevid 02:04:03,4 3 617
378 223 Kroon Jorma Lääne-Viru 02:04:15,3 255 616
379 286 Kikkas Andrus Assa-Kesoro I 02:04:17,0 256 615
380 588 Eenok Kristjan Harju Saue Rattaklubi 02:04:26,4 25 614
381 390 Jõgi Jaan Võru 02:04:37,1 5 613
382 355 Birnbaum Erki Pärnu Püha Loomaaed II 02:04:41,5 257 612
382 513 Vahrusev Toomas Valga 02:04:41,5 257 612
384 298 Rumberg Tambet Tallinn 02:04:42,7 259 610
385 282 Vestmann Rain Pro Team Alexela 4 02:04:44,4 260 609
386 531 Strand Aleksander Tallinn Tuisuratas 02:05:08,9 14 608
387 1041 Müür Jaanus "Saaremaa SJK ""Viiking""" 02:05:09,8 261 607
388 494 Paat Rein Võru Võru 02:05:17,2 262 606
389 436 Arras Heiki Tartu 02:05:26,7 263 605
390 559 Prints Tarmo Saue Rattaklubi 02:05:27,9 26 604
390 488 Toompere Henri Tallinn 02:05:27,9 264 604
392 445 Jaanimets Age velo.clubbers.ee IV 02:05:29,1 5 602
393 526 Haugas Margus Tallinn 02:05:35,0 265 601
393 328 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:05:35,0 265 601
395 474 Elster Heiti Harju velo.clubbers.ee III 02:05:35,3 267 599
396 413 Klasman John-Assar Viljandi 02:05:37,5 32 598
396 483 Leeduks Raul Tallinn Team e-lite.ee 02:05:37,5 40 598
398 475 Kozilans Guntis RK Velo 02:05:39,4 33 596
399 455 Kobin Ragnar Elioni SK 3 02:05:40,1 268 595
400 354 Karu Markko Tallinn 02:05:40,9 269 594
401 415 Kiristaja Kalle Harju 02:05:41,7 270 593
402 439 Bauer Heigo Harju VTA Tehnika SK 02:05:42,7 34 592
403 540 Kõrran Timmo Tallinn 02:05:43,7 271 591
404 523 Danilas Meelis Otepää Mellex-Auto 02:05:45,0 272 590
405 522 Velps Uldis 02:05:47,2 273 589
406 661 Tõnisson Toomas Tallinn 02:05:48,4 274 588
407 288 Helm Oliver Arctic Sport Club Tartu 02:05:49,7 275 587
408 506 Tohver Avo Tallinn 02:05:52,9 276 586
409 536 Kasper Tanel Harju 02:05:58,1 277 585
410 339 Lüüs Riho Lääne-Viru 02:06:07,4 15 584
411 465 Alttoa Risto Pärnu Mapri Projekt 02:06:12,8 278 583
412 467 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 02:06:15,6 279 582
413 510 Kotov Raul Tallinn 02:06:16,5 280 581
414 579 Prieditis Helmuts Läti 02:06:18,0 281 580
415 420 Suurman Herkki Tallinn 02:06:20,1 35 579
416 407 Irik Rein Cosmos Fun 02:06:22,6 16 578
417 435 Mõis Jüri Tallinn Ecotimber 02:06:35,5 17 577
418 489 Reisenbuk Raivo Tallinn 02:06:38,1 282 576
419 422 Männamaa Kalle Nõmme Rattapood - Kayaba 02:06:39,2 6 575
420 602 Tooming Andreas Toompuit Racing 02:06:40,7 283 574
421 1072 Bundzenieks Guntis Läti 02:06:40,9 284 573
422 535 Rohelaan Ken Harju 02:06:45,7 27 572
422 583 Maidla Janek Tallinn 02:06:45,7 285 572
424 497 Rautenbergs Artur Läti 02:06:46,9 36 570
425 478 Järve Marek Tallinn 02:06:49,6 286 569
426 555 Järvlepp Rainer Tallinn 02:06:51,3 287 568
426 419 Märtmaa Jüri Tallinn Whirlpool 02:06:51,3 18 568
428 498 Lumik Karel Võru Haanja Rattaklubi 02:06:52,6 41 566
429 538 Roost Ain Arctic Sport Club Tartu 02:06:57,4 19 565
430 546 Sehver Almar Tallinn 02:07:04,6 288 564
431 577 Aasma Erko Harju Team Rimess 02:07:05,9 289 563
432 490 Teesaar Toomas Tallinn Elion 02:07:11,3 290 562
433 1006 Saarep Peeter Otepää 02:07:12,3 7 561
434 534 Liivak Hannes Tallinn HVSK 1 02:07:12,5 291 560
435 811 Padar Tarmo Harju SK Rada 02:07:13,3 292 559
436 1067 Kiudma Tarvo Tartu 02:07:31,2 293 558
437 591 Jallai Janis Kaitsejõudude Ühendstaap 02:07:32,8 294 557
438 1022 Erints Aigars Tallinn 02:07:38,2 37 556
439 623 Berzins Intars Läti 02:07:38,4 295 555
440 453 Vahrusev Oleg Tallinn 02:07:39,5 296 554
441 299 Antoniak Marek Tallinn 02:07:40,7 297 553
442 246 Välja Margus Tallinn velo.clubbers.ee V 02:07:43,3 38 552
443 276 Reiljan Kuldar velo.clubbers.ee III 02:07:44,2 39 551
444 582 Uus Jaan Tallinn 02:07:54,0 40 550
445 382 Ilves Kea-Kaia Arctic Sport Club 2 02:08:03,0 4 549
446 433 Kroon Aivo Haanja Rattaklubi Kerekun 02:08:04,0 41 548
447 1092 Laur Urmas Tallinn 02:08:07,5 298 547
448 384 Metusala Caspar Tartu 02:08:08,8 28 546
449 974 Tank Indrek Tartu 02:08:20,6 299 545
450 690 Kurg Rauno Lääne-Viru 02:08:20,8 300 544
451 650 Sell Silver Tartu 02:08:26,3 42 543
452 470 Vunk Kalev Tartu SK Felix 02:08:27,8 301 542
453 400 Oot Anti Extreme I 02:08:28,8 8 541
454 1028 Jurs Hassar Tartu Tartu Suusaklubi 02:08:29,8 302 540
455 647 Tiimus Taavi Lääne-Viru Rakvere 02:08:34,2 43 539
456 516 Raivo Jaak Tallinn 02:08:37,7 303 538
457 752 Kelp Raigo Võru Haanja Rattaklubi 02:08:39,1 304 537
458 441 Pae Andres Tartu Elioni SK 3 02:08:40,1 305 536
459 352 Kõue Aarne Lääne-Viru 02:08:41,1 42 535
460 646 Nõmmiste Sulev Tartu 02:08:47,1 306 534
461 958 Laul Raines Tallinn 02:08:47,4 307 533
462 484 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Rohtõsu 02:08:47,9 308 532
463 519 Pääsik Priit Tartu 02:08:48,9 309 531
464 612 Pähnapuu Indrek Tallinn JabaDabaDuu 02:08:50,0 44 530
465 617 Malsroos Mait Tallinn 02:08:55,6 310 529
466 515 Teder Koit Viljandi Rattaklubi III 02:09:03,3 20 528
467 361 Kokka Jaak Võru Võru Biathlon 02:09:13,1 311 527
468 412 Sauga Indrek Tallinn lokman 02:09:29,5 312 526
469 533 Tsernõsev Andres Whirlpool 02:09:34,3 29 525
470 511 Kangilaski Taivo Energia - kV 02:09:40,9 313 524
471 966 Liive Sandor Tallinn 02:09:43,9 314 523
472 501 Kostabi Marek Võru 02:09:45,1 315 522
472 562 Pajus Rene Harju 02:09:45,1 315 522
474 549 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi III 02:09:46,2 317 520
475 605 Ilisson Hardi Harju 02:09:56,9 318 519
476 565 Maaring Benno Tartu Savekate 02:10:01,4 43 518
477 459 Leppik Janec Harju HVSK 1 02:10:02,3 319 517
478 1062 Zembergs Maris LÄTI 02:10:03,7 320 516
479 1081 Reinvald Margus Tartu 02:10:09,5 321 515
480 1012 Kivi Tarmo Tallinn ABEC 02:10:14,5 322 514
481 560 Peiker Harri Tallinn ABEC 02:10:17,1 323 513
482 1039 Lõokene Rinaldo Tallinn 02:10:17,8 30 512
483 1014 Aamisepp Andres Harju Kiili 02:10:18,7 324 511
484 651 Lilleorg Martti Sangar 02:10:20,1 325 510
485 578 Kivi Teemar Tallinn 02:10:21,3 326 509
485 462 Pärnik Tea EO MAP-BRIKO team 2 02:10:21,3 5 509
487 151 Pinkis Artis Läti Raimaks 02:10:23,3 327 507
488 297 Kask Jaanus Viljandi 02:10:24,3 328 506
489 568 Rodima Janar Harju Arctic Sport Club 4 02:10:25,1 329 505
490 662 Jäe Meeme Tartu 02:10:29,3 330 504
490 917 Külm Kristjan Tartu 02:10:29,3 45 504
492 575 Mäe Meelis Kesko Agro III 02:10:30,2 331 502
493 1053 Slaidins Aldis Tallinn NORDE AUTO 02:10:31,4 44 501
494 539 Looper Ero Tallinn Haanja Rattaklubi 02:10:33,3 332 500
495 594 Zarins Kristaps Läti Riia 02:10:34,6 333 499
496 670 Salep Robert Tallinn Kesko Agro III 02:10:40,2 31 498
497 558 Kuuseväli Ahti Harju 02:10:45,0 334 497
498 587 Põder Marju Cosmos Expert 02:10:46,4 6 496
499 570 Sügis Harri Tallinn 02:10:47,5 45 495
500 595 Splite Janis Latvia 02:10:52,4 21 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE